Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

09.05.2014

[Z życia aktorów] Oszczerstwa kierowane do Martiny?

[Z życia aktorów] Oszczerstwa kierowane do Martiny?


Sporo pytacie ostatnio o akcje #NoAlBullyingMediatico. Postanowiła zatem zrobić obszernego posta odnośnie nowej kampanii Martiny Stoessel, która rozpoczęła ją poprzez swoje problem z prasą. Chodzi głównie o plotki, które rozsiane zostały o jej rzekomej anoreksji.
Nie zapomnijcie wesprzeć Tini w akcji, bo jest naprawdę groźnie. Nie chodzi chyba tylko i wyłącznie o anoreksję! Czym jest bullying? 
Nie jest to anoreksja, o której ostatnio sporo w mediach się mówi odnośnie Tini!
Bullying to forma agresywnego zachowania, mogąca przejawiać się w sposób werbalny, emocjonalny lub fizyczny. Podstawową formą bullyingu jest zastraszenie, przymuszanie, niesprawiedliwe traktowanie i obraza słowna. Zachowanie to kierowane jest zazwyczaj do konkretnych, pojedynczych osób a jego celem jest odmienność na tle rasowym, kulturowym, religijnym, preferencji seksualnych, płci lub upośledzenia. Z zachowaniami z tego spektrum możemy spotkać się w każdych okolicznościach – w pracy, w szkole lub otoczeniu sąsiedzkim, a także w internecie poprzez portale społecznościowe. Ze strony pracodawcy będzie to najczęściej niesprawiedliwe traktowanie, zwiększone wymagania lub nieobiektywna ocena wykonywania naszych obowiązków. Dość popularny ówcześnie mobbing. Ze strony kolegów możemy spotkać się ze złośliwymi plotkami, nieprzystojnymi uwagami lub też krzywdzącymi komentarzami. Dzieci w szkole mogą ulegać wszelkim przejawom agresji, od werbalnych ataków na tle narodowościowym, przez wyśmiewanie, na przemocy fizycznej skończywszy. Powody mogą być różne, wliczając w to tak błahe aspekty jak: rodzaj śniadania przynoszonego do szkoły, ulubione przekąski, kolor włosów czy też charakter pracy wykonywany przez rodziców. Ataki mogą być zarówno bezpośrednie, personalne jak i ukryte – na przykład przy pomocy sieci społecznościowych, takich jak MySpace lub Facebook, czy Twitter. Uleganie zastraszaniu prowadzi często do zaburzeń depresyjnych i nerwicowych, zmniejszonej samooceny, poczucia bezsilności i ciągłego zagrożenia.

Co ma to wspólnego z Martiną?
Tini dość rzadko bywa ostatnio na swoim twitterze, co zaniepokoiło rzesze Tinistas. Również i tych polskich. Każda z Nas (ja też jestem Tinista) żyje w strachu o sprawy mające się w życiu Tini, zastanawiamy się czy wszystko u niej w porządku. Jak się okazuje sprawy muszę mieć się bardzo źle. Do akcji włączyła się jej mama i Peter. A tata usunął Twittera. Z jakiego powodu? Z agresji...
Nic gorszego nic niewiedzący, źli ludzie, zazdrość, źli dziennikarze, nadużycie władz i kłamstwo. Zastraszanie lub nękanie między rówieśnikami, jest zachowaniem agresywnym, które polega na braku równowagi władzy i powtarza się w czasie. Zastraszanie może nastąpić na różne formy: fizyczne, werbalne, psychologiczne, wirtualne itp. Zawiera również, takie zagrożenia jak molestowanie seksualne (poprzez przemoc fizyczną lub pobiciu) i generowanie plotek.
Zastraszanie jest formą przemocy występuje zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Ważne jest, aby odróżnić zastraszanie od innych form wzajemnej agresji jak cześć ewolucji dynamicznego charaktery relacji między dziećmi i młodzieżą. Zastraszanie lub wzajemne nękanie jest PRZEMOCĄ.


Co można wywnioskować z tego tweeta? Czyżby Tini była nękana przez prasę? Co takiego się wydarzyło? Zapewne chodzi tutaj o rozwody na łamach prasy na temat jej anoreksji. A może o tatuaże, które zrobiła sobie w ostatnim czasie? [klik] To na pewno zabolało wszystkich, a najbardziej Tini.
Ale na tym nie koniec.
Mari dlaczego Alejandro usunął swoje konto? I jak ma się Tini? 
Ponieważ zmęczyła go agresja....
Na kogo w tych trudnych chwilach może liczyć? 
# rodzina # Peter
Rodzina jest z nią na każdym kroku, pilnuje jej jak oczka w głowie. W miarę możliwość i posiadania czasu wolnego jest z nią również Peter. Pokazał to bardzo dobrze podczas gdy Tini była w trasie koncertowej w Europie. Spędziali wtedy każdą chwilę wolną, ale również gdy są w swoim rodzinnym kraju, każdą wolną chwilę spędzają razem wychodząc np. do teatru. Nie zapomniał również pomóc, wesprzeć swoją dziewczynę i w tej tak trudnej i bolesnej sprawie. 

Ludzie! Pomożecie mi i zrobicie wszyscy razem na TT #NoAlBullyngMediatico Pomożecie mi?
 # obsada serialu
Nie mogło ich tutaj zabraknąć, przebywają ze sobą sporo czasu podczas kręceń odcinków, trasy koncertowej, występów gościnnych i wszelkich prób. Wychodzą też wspólnie. Mają te same pasje, zainteresowania i wspierają się nawzajem. Każdego z obsady na pewno zabolała fala agresji jaka spadła na Tini. Na kogo mogła liczyć?
#NoAlBullyngMediatico

 "@TiniStoessel: Która zatrzymuje zastraszanie, nękanie, kłamstwo! #NoAlBullyingMediatico" Koniec już proszę! 
Wsparcie dla @TiniStoessel ponieważ kłamstwa i zmyślone rzeczy o zdrowiu fizycznym i psychicznym człowieka są bardzo poważne! #NoAlBullyingMediatico
 Lodovica natomiast podała dalej tweeta Tini.


 # znajomi
Nie tylko obsada pomaga Tini przejść w trudnych chwilach. Są również inni znani ludzie, którzy wspierają ją w trudnej sytuacji. Należą do nich również dawni członkowie serialu Violetta. 


"@TiniStoessel: Ludzie! Pomożecie mi i wszyscy razem na TT #NoAlBullyngMediatico. Pomożecie mi????" Absolutne wsparcie! #NoAlBullyingMediatico

To brzydkie kłamstwa i zmyślone rzeczy, które mówią! @TiniStoessel na bank!!! #NoAlBullyingMediatico

"@marianaluciamuz: Jestem jeden, który jest za!!! #NoAlBullyngMediatico" / tak należy

"@TiniStoessel: #NoAlBullyingMediatico" NOOOO.....

Cześć @TitiStoessel! Jakie wspaniałe zdjęcie!  Mamy zamiar spotkać się ponownie, jeśli czegoś potrzebujesz jestem :)

Wcześniejsza podobna akcja obsady
Aktorzy już wcześniej podejmowali jakieś działania o charakterze społecznym. Akcją odpowiednią do tego postu nasuwa mi się akcja dla Disney Channel España. Mówi ona o nękaniu w szkole.

Jest sposób w jaki możesz zaradzić atakowi, kłamstwom i krzywdom innym. #NoAlBullying

Co na to sama Tini?
Niestety nie pisze za wiele, od wczoraj nie było jej na Twitterze i nie dała żadnej oznaki jak się ma. Może warto by ją było wesprzeć i tweetnąć do niej i pokazać się z dobrej strony jako fan, Tinista, Vilovers i Polska? A zatem zawijamy rękawy i spamujemy do Tini i jej mamy! 
Np.: 
@TiniStoessel przyłączam się w pełni! #NoAlBullyingMediatico. Martwie się o Ciebie! Jak się masz?

@TiniStoessel #NoAlBullyingMediatico przyłączam się! Polska kocha Cię! ♥

Ale można znaleźć spory artykuł odnośnie całej akcji #NoAlBullyingMediatico.

Tłumaczenie wykonała Francesca, dla bloga violettapl.blogspot.com. Kopiowanie surowo zabronione!

Chcę wyjaśnić, że nie jestem pod opieką psychologa. Czytałam kilka artykułów, które twierdziły coś innego. Szczerze mówiąc, to wstyd, że są ludzie, którzy robią takie rzeczy, wymyślają różne historie, które mogą być źródłem do niepokoju dla rodziny, przyjaciół i fanów. To wszystko kłamstwo, od urodzenia zawsze byłam taka chuda. Nawet mój brat i moja mama mają tak samo. Nawet moi przyjaciele mi mówią, że nie mogą uwierzyć, że nie tyję mimo tego, że jem. Ale to jest rodzinne, genetyczne. Fani mnie wspierają i bronią, bo wiedzą, że czuję się dobrze i jestem szczęśliwa, dałam 200 koncertów pod rząd, nic mi się nie stało, ale wciąż jest wiele osób, które martwią się o mnie, choć nie muszą.

A zatem bierzmy się do roboty by wesprzeć naszą kochaną Tini! Pokażmy, że nam na niej zależy i martwimy się o nią i pamiętamy o niej! Sytuacja nie jest najlepsza, na pewno nie jest miłe czytać o sobie w gazetach niepochlebne, nieprawdziwe rzeczy! A wy co myślicie o tej całej sytuacji? Ja nie wiem czy zasnę dzisiaj spokojnie :(
Zatem do dzieła! 

P.S. Osoby post odnośnie je figury pojawi się już wkrótce!


78 komentarzy:

 1. No to spamujemy hehehe :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współczuję jej bardzo i martwię się o nią ♥ Tyle razy mówiła że jest zdrowa a oni i tak piszą że ma anoreksje itp. Jak zobaczyłam na Twitterze tą akcję (przed tym postem) od razu się dołączyłam i mam nadzieję że to w końcu do nich dotrze że jest zdrowa i że tym tylko wyrządzają jej i jej bliskim krzywdę !!!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. kogo obchodzi która jesteś?...

   Usuń
  2. Nie musisz pisać, która jesteś. Wszystko jest obok xd ----->

   Usuń
 3. Ide spamować!

  OdpowiedzUsuń
 4. Biedna Tini :(
  Mam jeszcze jedno pytanie, czy Peter to prawdziwe imię chłopaka Tini, czy np nazywa się Pedro, a tak na niego mówią? I jak się czyta Peter? Tak po angielsku [Piter], czy bardziej ,,uhiszpańszczone" Peter, czyli [Peter]?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdziwe imię i nazwisko to: Juan Pedro Lanzani, ale znany jest jako Peter Lanzani.

   Usuń
 5. Bullying czy Bullyng ? xD

  OdpowiedzUsuń
 6. http://love-jortini.blogspot.co.uk/?m=1

  polecam bardzo

  OdpowiedzUsuń
 7. Biedna, kochana Tini. Już spamuję!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Biedna Tini :( Dobrze ,że chociaż weszła na twittera i dała o sobie znać :(
  ps.Ta fanka która napisała do mamy Tini na tt ,pytając się o to jak się czuje Tini... to jest właśnie prawdziwa fanka <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak wgl. to od dziś nie kupuję bravo ,fun club itd. -.-

   Usuń
  2. W Fun Clubie nie rozsiewają aż tak plot w porównaniu do Bravo.

   Usuń
 9. Pati*_* (Ta która lovcia Tini)10 maja 2014 08:36

  Biedna Tinka . Spamujemy !

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak ludzie mogą być tak okrutni?! Nie na widzę wszystkich co są przeciw Tini. Biedna Tini :-C

  OdpowiedzUsuń
 11. Biedna Tinita. Ja niestety nie mam twittera,więc nie pomogę ;(
  A to właśnie wina tych fan-clubów i bravo girl,które piszą,że Martina jest chora na anoreksję. Ciekawe,co czuliby redaktorzy,gdyby Tini mówiła o nich takie rzeczy. :(

  OdpowiedzUsuń
 12. 'Nie lubię jej. :) Pozdro dla Tinistas :>
  Martina robi z siebie wielką gwiazdkę. :D Ona nawet śpiewać na żywo nie potrafi. :)
  I nie piszcie mi tu, że hejtuję ją, bo nie hejtuje. :D Albo, że piszę tak, bo jej czegoś zazdroszczę, bo wcale tak nie jest. :D I nie piszę też, że ja umiem śpiewać. :D Po prostu. :D Jak się coś robi, to rób to tak, aby wychodziło dobrze.
  A nie... Tini wyjdzie na scenę, trochę powyje, pomacha rękoma, zrobi dziwne miny i wy to nazywacie wspaniałym talentem? Oczywiście, Martina ma talent... Ale AKTORSKI. Tylko i wyłącznie. :D Jak się przerobi niektóre piosenki do serialu itp. to brzmią lepiej niż na żywo. :d Zdecydowanie. :)
  I teraz, robi z siebie wielką pokrzywdzoną... Przepraszam, bardzo ale wzbudzanie sobą zainteresowanie w internecie albo prasie swoimi problemami, nie jest fajne. :)
  Ma 17 lat, a wygląda "starzej" (tutaj nie mam zamiaru nikogo obrazić :) ) niż Alba Rico. :D No naprawdę. Po co jej tyle tego makijażu, i buty jak dla ... ? No po co?
  A potem będzie, że małe dzieci łamią sobie nogi, bo chcą być jak Tinita, i chodzić na takich obcasach?
  Błagam was, przejrzyjcie na oczy. :)
  Pozdrawiam xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha? Martina nie robi z siebie wielkiej gwiazdki ,to media ją tak wywyższają ,a ona sama siebie nie 'promuje'.
   'Wyjdzie na scenę ,troche powyje,pomacha rękoma ,zrobi dziwne miny i wy to nazywacie talentem?' Wiesz ,nie wiem jak inni ,ale ja to nazywam talentem. Ona ma tent do wszystkiego!
   Po co mieliby zapraszać beztalencie do Disneya? Hę? Widocznie musi mieć talent do spiewania ,skoro ją wzięli na główną postać. POZDRO ANONIMKU. -.-

   Usuń
  2. ps. Robi z siebie pokrzywdzoną ,a wiesz czemu.. bo nią jest.
   Ludzie serio myślą ,że picie yerba mate wpływa na jej figurę ,ale to nieprawda!
   To normalna herbata ,napój popularny w jej klimatach.
   Martina z natury jest chuda ,a że media wymyśliły sobie anoreksję ,to nie jej wina ,ona nie pisze gazet .

   Usuń
  3. Według mnie trochę przesadzasz. Dziewczyna się stara itp., a co dostaje? Zwykłe hejty...i co z tego, że wygląda starzej? Jpdl. Każdy ma swój styl. Może nosic buty jakie chce i kiedy chce. A jakby ciebie, ktoś hejtował? To co? Spłynęłoby to po tobie i dałabyś się tak traktowac, bo ja nie?!

   Usuń
  4. I po co robicie z niej pokrzywdzoną?! I po co też poruszasz temat tej jej herbatki? Mam gdzieś tą jej Yerbe, niech sobie ja pije ile chce!
   Okey, stara się. Rozumiem. :D Niech wam będzie.
   Ojoj, Martinka ma tatusia w disneyu, który wepchnął ją do Violetty. Jakie to wzruszające.. Normalnie popłakałam się.
   Nie mogę uwierzyć w to co piszecie...
   Do czego ona w zyciu doszła? No do czego? Zagrała Violetke Kastijo, o Matko nie zesrajcie się tym! '
   Cały czas jest w internecie, że Martina to wielka piosenkarka... gówno prawda.
   Nagrała JEDNĄ piosenkę, do BAJKI. JEDNĄ. Kilka do Violetty, gdzie ciągle ja wyrózniają... -,-
   Martinka jest z natury chuda... Ludzie za chuda! I nikt tu nie mówi, o żadnej anoreksji, czy czymś podobnym. Tylko o tym, że jest za chuda. A potem nastolatki wpadają w anoreksję lub bulimię, bo chcą być chude jak Tinka. Błagam... I po co Tini to wszystko robi? Żeby pokazać jaka to na jest już dorosła? Żeby spodobać się 23 letniemu facetowi?
   Przejrzyjcie na oczy. :*

   Usuń
  5. Moim zdaniem te uwagi się niezbyt na miejscu. Zwłaszcza gdy chodzi o oszczerstwa, to nie jest miłe i wypadałoby mieć odrobinę współczucia chociaż dla osoby, nie dla talentu, który wg ciebie ma. A media jak to media zawsze muszą coś zwęszyć i nie liczą się z uczuciami innych. A co do butów, to się nie zgodzę, że są nie wygodne. Ja przechodziłam w podobnych jesień zimę i na prawdę były niesamowite. A wygodne są, zwłaszcza, że nie czujesz po czym depczesz. I w porównaniu do zwykłych butów, które mają wyłącznie obcas z tyłu, nie rozwalają tak palców, że tak powiem. Trochę przeszłam z butami, więc wiem swoje i ta platforma wyrównawcza (ta z przodu) jest naprawdę potrzebna by buty były wygodniejsze.
   P.S. Uwielbiam jak osoby, które nie umieją śpiewać przypisują to również innym.
   A oceniając ją popatrz jak traktuje fanów swoich. Zawsze ma dla nich czas!

   Usuń
  6. Weź pod uwagę ,to dziedziaczku ,że ona dopiero rozkręca swoja karierę. Nie jest sławna jak Selena,Demi czy Miley ,ale kiedyś wyjdzie z Disneya i zobaczysz,jeszcze wyda płytę tak jak Lodo! Jak na swój wiek i tak dużo osiągnęła ,a to się poprostu nazywa zazdrość. ZAZDROŚĆ. Ty siedzisz przed komputerem z dupą albo na kanapce przed telewizorkiem ,a ona tym czasem nagrywa nowe odcinki do violetty i stara się być popularna. Nie myśl też ,że jak napiszesz 'Przejrzyjcie na oczy. :*' to nie będę już jej lubić.

   Usuń
  7. Pozdrawiam bezmózga-anonimka powyżej -.-
   Jesteście żałośni, każdy robi to, co mu się podoba, czy ktoś miesza cie się do twojego życia i gada, co m,asz zmienić, to byś się posłuchała?!
   Myślę, że nie -.-
   Jeszcze taka rada.
   Miałam ostatnio w szkole taki fajny tekst.
   'Nie ważne co i kiedy zrobisz, ludzie zawsze będą mieli ci coś do zarzucenia'
   Zrozumiałe? gratulacje -.-
   też za nią nie przepadam, ale to nie jest powód żeby ją hejtować -.-
   Nie ważne, czy pije yerbę czy liptona, i czy chodzi z 2-latkiem, czy z 23-latkiem.
   to jej życie i zrobi z nim co chce bo pewnie ma dosyć takich ludzi, którzy zawsze mają jej coś do zarzucenia -.-
   Jeszcze raz pozdrowienia dla anonima powyżej i koma 13 -.-
   Zauważcie, zwroty grzecznościowe z małej, bo wam NIE NALEŻY SIĘ SZACUNEK...

   Usuń
  8. Wstaje rano leci na plan, pracuje tam 6h, czasem mają grania photoshoot, jakieś próby taneczne, próby piosenek i wraca po tym wszystkim do domu. I znajduje czas na spotkanie z Peterem np. w teatrze. + odpisuje nam (fanom) na TT.

   Usuń
  9. O śpiewnie napisałam wyżej. :D Nie piszę, że przypisuję jej brak talentu. :) Ona go po prostu nie ma. :D Ma talent aktorski. :D A to ze tatus na siłę wpakował ją do Disneya... Nie wypowiem się na ten temat. :D

   Usuń
  10. Wiecie....ja się zgadzam z Anonimkiem.
   I jak to ktoś powiedział u góry: nie siedze cały dzień przed komputerem. Tinka ma tak truuudne życie ;_: Jezu, ja też wstaje o 6h, popitalam do szkoły następnie prosto ze szkoły ide na 1,5h zajęcia taneczne, a prostu z nich do szkoły muzycznej na zajęcia i dwugodzinny chór. Wracam do domu o godzinie 20:00 i jakos muszę jeszcze odrobić lekcje, spędzić czas jak ona z Peterem to ja z rodziną i chłopakiem :) łącznie codziennie nie ma mnie w domu ok 14 h., no ale przecież Tinka jest tak bardzo zapracowana ;_; Ariwederczi. Nie tylko "najbardziej utalentowana" Mrtina jest zapracowana :) Już jej tak nie ubóstwiajcie, jakby jej troszeczkę ciała przybyło, to wyszłoby dla niej to zdrowiej niż jak wygląda teraz....

   Usuń
  11. Nie lubicie Tini ,ok ,ale nikt wam nie kazał się wypowiadać.
   14 godzin poza domem taa jasne haha Martina i tak spędza więcej czasu poza domem ^^

   Usuń
  12. Ludzie, w dupach Wam się od tej Tinki poprzewracało, serio. Robi z siebie nie wiadomo kogo, bo co? Bo jest chuda? A dlaczego wcześniej tak nie było, co? Nagle chciała, aby wszyscy się nad nią zlitowali i ją pokochali? Hahahahahha, taka naiwna Martinka. Chciała, żeby było o niej głośno, super- udało się. Tylko denerwuje mnie, że Wam wszystkim miesza w głowach. Dziękuje Wam, pisze, że Was kocha. Powiem tak: ... prawda. Mimo, że nie przejrzycie na oczy, musiałam to napisać, nie mogę na to patrzeć, co piszecie, serio..

   Usuń
  13. Tinka Linka, ahahha, nie każdy siedzi całymi dniami przed komputerem/ telefonem i nic nie robi poza oglądaniem Tini zdjęć i w ogóle. Tini przecież zawsze jest poszkodowana, ja pier*ole....

   Usuń
  14. Wiesz, jeżeli ty się w żadnym kierunku nie rozwijasz, to możesz poza domem przebywać tylko kiedy jesteś w szkole, a resztę siedzisz z dupą przed telewizorem :)
   Nie tylko "Tinusia"tak się "poświęca". Normalni ludzie też są zapracowani, stop, cofnij Martina też jest normalnym człowiekiem i niczym innym od nas się nie wyróżnia ;) Nikt nam nie kazał się wypowiadać ? Nikt Ci nie kazał komentować, tego co napisałyśmy ;*
   PS. teraz będziesz się kłóciła kto więcej czasu spędza poza domem? Jezu, widzę,że jednak rozmawiam z małym dzieckiem XDD

   Usuń
  15. Wy nawet hejtować nie umiecie XD Zjeby ,skoro jesteście vlovers to powinnyście nas szanować ,a nie byc przeciwko nam.
   I nie musicie moich tekstów kopiować ,bo nie macie własnych .
   Nie wiesz nawet ile mam lat haha a sie wypowiadasz buzi

   Usuń
  16. ps. Nikt wam nie kazał komentować tego postu ;*

   Usuń
  17. I jestem pewna ,że masz tu konto a sie boisz odznaczyć anonima yolo.

   Usuń
  18. Trochę się zgadzam,a trochę nie z Wami.Cóż...także sądzę że Tini już przegina,nie jest jakąś Lady Gagą,Rihanną,itp,tzn,ja tam ich nie słucham,ale wiecie no,nagrały albumy,piosenki,i tak dalej,a Martina dlatego że gra w jednej telenoweli,strasznie gwiazdorzy.Ma dziewczyna talent,ale jeszcze nie ma aż takiego świetnego głosu,nie ma takiego doświadczenia jak inni piosenkarze.Sądzę że to kochanie tini,jest spowodowane tymczasowym szałem na Violettę.I pewnie większość o niej zapomni jak się serial skończy.Okej,nie przepadam za nią,ale nie mam zamiaru jej obrażać,bo ma talent,jest muzykalna,dość ładny głos ma,ale rzeczywiście też stara się być taką dorosłą,a jest o rok starsza ode mnie....,a nie ma anoreksji,też jestem taka chuda od urodzenia,to jest genetyczne,i zależy od budowy,pewnie ma cienkie kości,i proszę też o uszanowanie jej i nie obrażanie,bo ja Tini szanuję jako osobę,jest dobra,miła,kocha sowich fanów,poza oczywiście wadami,jakie ma,ale każdy jakieś tam ma,prawda?:)

   Usuń
  19. Jak mnie wkurwia jak ktoś wtrąca się do czyjejś wagi !! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką przykrość sprawia się osobie twierdząc, że jest za chuda albo że ma anoreksje. Myślicie, że odbierze to jako komplement? GÓWNO PRAWDA! Nie jej wina, ze tyle waży. To samo jest wśród zwykłych ludzi. Czy każda osoba z nadwagą jest osobą która wpiepsza frytki i popija colą? No właśnie...
   I Wy naprawdę myślicie, ze dziewczyna która nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej ma tak łatwo, idzie na plan, pogada, pogada i luzik? Dziewczyna musi ciągle ćwiczyć, poza aktorstwem także taniec, śpiew i jeszcze się uczyć. Tak cwaniaczki ona też się uczy! Czy ma talent? No cóż, to że wielu osobom nie podoba się barwa głosu Tinity to nie znaczy, że śpiewać nie potrafi. Nie umie tańczyć? Proszę, powtórz chociaż jedną, całą choreografię z serialu (mając na to nie dużo czasu) i wstaw na yt to sobie porównamy ;) Znajdź potem czas i energię, żeby spędzić czas z chłopakiem, rodziną, odezwij się do fanów. Wy naprawdę myślicie, że to taka łatwa robota? Że osoby mające normalne, proste życia mają o wiele trudniej. Weźcie jebnijcie się w te puste głowy i nie wkurwiajcie innych.
   P.S. Nie, nie jestem Tinista, ale przez wasze żałosne jeżdżenie po osobach, które naprawdę ciężko pracują, tracę wiarę w ludzkość. Wiem, że lepiej siedzieć na dupie i wytykać wady innych (często bezpodstawnie) ale myślenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

   Usuń
  20. A czy ja hejtuję? Ja tylko powiedziałam co o tym sądzę :) To Ty się doczepiasz, do tego, że nie ubóstwiamy Martiny. Ubóstwiać to sobie mogę Skillet'ów, ale na pewno nie Martinę.Jeżeli według Ciebie jest ona taka "niesamowita" to niech sobie będzie, ale dla CIEBIE. Dla mnie nie ma talentu. Spotkałam osoby z większym potencjałem i zdolnościami :) Gdzie niby skopiowałam Twój tekst? Chodzi ci o "Nikt wam nie kazał komentować tego postu" ? Chodziło mi o to, że jednak skomentowałam, napisałam co o tym myślę, a Ty się do tego doczepiłaś. Przecież nikt Ci nie kazał komentować tego co napisałam, mogłaś siedzieć cicho. No, ale przecież nie żyjemy w wolnym kraju i każdy swojego zdania na dany temat powiedzieć nie może.
   Tak jestem V-lovers, ale nie lubię ani głównej bohaterki, ani aktorki jej grającej,ponieważ WEDŁUG MNIE nie śpiewa jakoś pięknie, a jej gra aktorska też dupy nie urywa :) Ale to moje zdanie, naoglądałam się już jak grają tak dobrzy aktorzy, że Martina nie robi na mnie żadnego wrażenia. Moim zdaniem robi z siebie wielce dorosłą i mnie osobiście jej zachowanie/ubieranie się/malowanie po prostu śmieszy i z lekka irytuje ;*
   "Jeeeej mam 17 lat, a co mi tam walnę sobie 3 tatuaże, ubiorę się jak lafirynda i pomaluję się jak 30 latka,bo przecież będę wtedy taka fajna!"
   Niczego się nie boję, po prostu nie mam tu konta.
   Nie wiem dlaczego, ale jeżeli jakiś anonim komentuje pozytywnie, to jest taki super i wg, a jak już skomentuje, ale negatywnie to jest hejterem, debilem, na niczym się nie zna i wg jest tym najgorszym.
   Mi do szczęścia konto potrzebne nie jest, i nie widzę sensu,aby je zakładać, skoro jest taka funkcja, aby można było skomentować bez konta :) Jednak nie widzę żadnego powiązania , z tym, że jeżeli jestem V-lovers to muszę kochać i wielbić Martinę i jej fanki. Ja nie oglądam tego serialu dla Tinki, tylko dla muzyki, dla fabuły i wielu innych rzeczy, których żaden inny serial nie posiada ;*
   Jeżeli masz z tym problem, ze nie mam konta, to mogę napisać, że moje komentarze są z godzin: 12:08 i 11:43 ;*

   Usuń
  21. 'Ubiorę się jak lafirynda' Nie no ,to już przegięcie max ( i typowy tekst przedszkolaka).
   Jak lafirynda? Haha. Ona ubiera się najnormalniej na świecie ,tak jak jej się podoba.
   Gdybyś posłuchała jej kilka piosenek ,to byś ją polubiła.
   Ale juz się nie kłóćmy ,bo jestesmy jednym fandomem tzn. v-lover.

   Usuń
  22. Już słuchałam jej tylu piosenek, powiem szczerze, że juz raz próbowałam ją polubią, ale się nie dało. Nie "zahacza" o mój gust XD No nie oszukujmy się czasami jej stroje są z "lekka" wyzywające, rozumiem,że dziewczyny w tym wieku podobnie się ubierają, ale ona musi tez brać pod uwagę, że naśladują ją małe dziewczynki. Jeżeli zdecydowała się grać w takim serialu, to jednak musi trochę, przystopować z np. tatuażami. Cóż poradzić, że jednak Tini powinna tez jakoś zwrócić uwagę na to, ze jest idolką 8/9 latek (bez obrazy dla tych starszych fanów xD) i im w główkach miesza :) Może z tą lafiryndą trochę przesadziłam, ale juz mnie zaczyna trochę denerwować uznawanie jej za bóstwo. Ale jak Wam się podoba jak ona śpiewa i wg. to ją podziwiajcie, ale pamiętajcie, ze nie wszyscy ją kochają i każdy ma swoje zdanie :) A w przedszkolu byłam jakoś 10 lat temu xDD
   No. XDDD
   Anonimek z 12:08,11:43 i 14:07 xDDDD

   Usuń
  23. *ją polubić XDDD

   Usuń
  24. Przecież nie każdy musi ją lubić. Zgadzam się z anonimem, ona nie ma jakiegoś tam talentu. Jej głos nie jest fascynująco piękny, a talent aktorski też nie jest wspaniały. Znam o wiele bardziej utalentowane osoby, które w głosie mają ten 'power', a co do aktorstwa - grają w wielu innych filmach, nie w jednym durnym serialu, czym wzmacniają swoje umiejętności.
   Nie każdy musi ją lubić, odrobina hejtów nikomu nie zaszkodziła, taki jest show-biznes. Po prostu o gustach się nie dyskutuje :)
   ~ Weronika

   Usuń
  25. Super. Siedź przed kompem i żryj chipsy. Gdybyście wiedzieli ''Anonimki" ludzie z anoreksją nie są tego świadomi. Jak ona nie ma być szczupła jak ciężko pracuje?! Nagrywa odcinki z choreografiamii, do tego wydała gdzieś 200 koncertów, także z tańcem? W tym czasie jak ona ciężko pracuje wy siedzicie i lampicie się w telewizor. To że jej tata jest producentem disneya, to nie znaczy że jest beztalenciem i przyjeli ją ze względu na tate! Tata nie robił castingu do Violetty. Musiała dostać się sama, może i miała wsparcie od taty, ale sama zapracowała na rolę.Wasi ojcowie tez pewnie pracują ale nie załatwią wam pracy u siebie w 2 dni. Zastanówcie się trochę. Kazdy ma swój styl może sobie wytatułować całą twarz, to jej ciało tatuażę będzie mieć ile chce i gdzie chce i będzie chodzić w jakich butach chce. Nikt nie jest idealny

   Usuń
  26. Jesteś prawdziwą ANTYFANKĄ!! Jej, skoro nie lubisz Violetty, Tini itp. to poco wchodzi na bloga -,- NO PO CO???? Żeby to pokazać jaka Pani mądra. Yhy jak zostaniesz z głuchym dziadkiem! Chociaż i on mądrzejszy!!!! Nie rozumiem Cię. Dlaczego spamujesz skoro tak naprawdę tego nie oglądasz i nie wiesz o co chodzi?? Ona ma talent i to WIELKI! A wgl to wyję pies!! Taki jak ty!!! NIE OBRAŻAJĄC PSÓW!
   Tylko głupi, obraża w ten sposób kogoś! Owszem jej tata pracuję w Disney. Tylko, że ona ciężko na to pracowała!! Pozdro dla dziecka które napisało ten kom. Widać, że z podstawówki -,-

   Usuń
 13. Tyle ze Tinka na bank ma jakas anoreksje! Takich osob sie nie powinni promowac! Ale oczywiscie ma tatusia producenta to ją i do Disneya wepchnął.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że ktoś mnie popiera. :D

   Usuń
  2. Ona nie ma anoreksji ,jest chuda ,ale bez przesady

   Usuń
  3. A skąd to wiesz? ?Z kolorowych pisemek? ?Tini jest w pełni zdrowa, po prostu ma taką urodę. Ja też jestem szczupła a anoreksji nie mam. A i Tini jest gwiazdą Disneya dlatego że ma prawdziwy TALENT gdyby było inaczej to nie byłaby Violettą. Czyż nie??

   Usuń
  4. Nareszcie ktoś ma zdanie takie jak ja. Jak dla mnie to ta cała sytuacja jest na pokaz, a to wszystko ma dzięki tatusiowi. Zero talentu- ani aktorskiego ani muzycznego ;)

   Usuń
  5. eh osobo najwyżej, stąd wiadomo że nie ma wgl anoreksji, że gdyby miała ją już trzeci rok z rzędu, to wąchałaby kwiatki od spodu. Nie byłaby w stanie wystąpić nawet na jednym koncercie, bo anoreksja zżera nie tyle tłuszcz, co zagłodzony organizm zaczyna pożerać mięśnie. wszystko przemawia na nie, z wyjątkiem jej figury ktora nie świadczy o niczym.

   Usuń
  6. Tak, anonimku, Tini z pewnością ma anoreksję... Widać, że podstawówka się odezwała... Wiesz chociaż czym jest anoreksja? Widać, że nie...

   Usuń
  7. Jprdl aż mi się nie chce czytać tych hejtów! I to oczywiście z anonima. Nie macie odwagi napisać ze swojego konta??!! To nie odzywajcie się! Ten blog jest dla fanów Tini i innych członków obsady. Jeśli cię oni nie interesują, czy po prostu ich nie lubisz, NIE WCHODŹ TU!!! A przynajmniej się nie wypowiadaj, bo tylko mi humor psujesz! Ja osobiście jestem fanką Tini, kocham Ją za Jej talent, osobowość i stosunek do fanów. Żal mi wszystkich idiotów, którzy mówią/piszą, że nie lubią "Violetty", bo "Violetta to gówno"! Naprawdę jest mi was żal. Spójrzcie na siebie! Co, zazdrościcie jej figury, urody? Ona przynajmniej pracuje, dąży do celu! Nie marnuje życia na siedzenie przed telewizorem! Spełnia się! Robi to, co kocha!
   Całkowicie popieram Ją w tym, co robi!
   A dlaczego ma taką figurę? Bo każdego dnia ciężko pracuje, tańczy, śpiewa, nagrywa serial, daje koncerty i jak sama mówi jest to u niej uwarunkowane genetycznie. Można to zauważyć przyglądając się jej mamie czy bratu.

   Usuń
  8. To chyba wy dzieci nie wiecie co to anorekcja, jak czytam że niektóre z was myślą, że od anorekcji się umiera po 3 latach, kobiety zmagają się z anoreksją wiele lat, nawet po różnych terapiach. Budowa to jedno ale ona jest coraz chudsza, promuje się takie wzorce potem małe dziewczynki chcą być takie jak ona i się głodzą. Sama sobie nakręca fejm tymi akcjami, bo tyle fanek od razu leci i ćwierka o tym na twitterze. I jej ojciec jest producentem telewizyjny, a początkowo Violetta była pod patronatem jedynie Argentyńskiego Disneya, więc tak tatusiek ją wepchnął, a o jej talencie świadczą wystepy na żywo. Jakoś nie śpiewa na nich tak czysto jak w serialu co?

   Usuń
  9. Przestańcie z tą anoreksją, ludzie! Niektórzy tak mają, że są szczupli z natury... Wiem, co czuje Tini, bo sama mam podobnie. Moja mama zawsze była chuda i nawet teraz (44 lata) waży 58kg, a jest bardzo wysoka. ja mam to po niej. Mam 1,68 i ważę jakiieś 42kg. Jem dużo. jem nawet fastfoody i słodycze, a ciągle tyle ważę, więc to nie jest anoreksja! Ze mną teraz i tak jest już lepiej, bo kiedyś rzeczywiście byłam na maxa chuda - same kości i wiem, że Tini to przejdzie. Zawsze będzie szczupła, ale myślę, że po jakimś czasie uda jej się trochę przytyć. A Wasze hejty są wynikiem zazdrości! Nie każdy może jeść co chce i ile chce. Tak mi przykro.
   Te kłótnie są dziecinne. Przecież jesteśmy V-lovers! Nie zachowujcie sie jak gówniarze obrażając kogoś bezpodstawnie.
   Ps. Nie jestem Tinistas, ale mimo wszystko jestem z nią jako V-lover.

   Usuń
 14. Ja nie pisałam o anoreksji. :)) JEST ZA CHUDA pozdrawiam z podłogi ;>

  OdpowiedzUsuń
 15. Ludzie potrafią być pazerni. Mi też od zawsze mówią, że wyglądam jak patyk, a i tak dużo jem. Też jestem wyśmiewana, ale mnie to nie obhcodzi, bo zaakceptowałam to, że moja figura raczej się nie zmieni. Jednak Ci, na których mogę polegać i których kocham są przy mnie: chłopak, rodzina, przyjaciółki...Chcę pokazać Tini, że są osoby które ją wspierają i piszmy jak najwięcej na TT :)

  OdpowiedzUsuń
 16. A skąd to wiesz? ?Z kolorowych pisemek? ?Tini jest w pełni zdrowa, po prostu ma taką urodę. Ja też jestem szczupła a anoreksji nie mam. A i Tini jest gwiazdą Disneya dlatego że ma prawdziwy TALENT gdyby było inaczej to by niebyła Violettą. Czyż nie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry ale tel mi wariuje i dodał 2 razy.

   Usuń
 17. CI CO NIE LUBIĄ TINI PO CO WCHODZĄ NA BLOGA O NIEJ.
  I ♡TINI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to blog nie tylko o Stoessel. :D Ja tutaj na przykład wchodzę dla Xabiego. *.*

   Usuń
  2. Ok ale to też część obsady Violetty

   Usuń
 18. Nie rozumiem... Dlaczego hejtujecie...? Nikt wam nie każe jej lubić

  OdpowiedzUsuń
 19. No niestety, ale media zawsze się przyczepiają do gwiazd. Do każdego. Ile oszczerstw kierowanych jest do sławnych osób? Fani Biebera życzyli Selenie śmierci, o Justinie media ciągle piszą źle, ludzie ciągle wszystkich hejtują. Niestety takie jest życie, nie tylko Martina jest pokrzywdzona. Po co robić z tego wielkie halo? Ona powinna to olać, a nie zamartwiać się tym. Na tym polega show-biznes.
  Nie lubię jej i według mnie nie ma żadnego talentu, ale to tylko moje zdanie i proszę nie hejtować.
  ~ Weronika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram. Według mnie ta cała Martina nie ma wcale talentu aktorskiego.

   Usuń
 20. Ja nie przepadam za Martiną. Szkoda, że dopiero teraz zaczyna użalac się nad sobą, a nie po wybuchu tej afery. Ale akcja jest słuszna. Wiele gwiazd jest nękanych przez media ciesze się, że ktos z tym walczy.

  OdpowiedzUsuń
 21. Boże, jesteście żałośni, Ludzie! Ogarnijcie się troszeczkę no błagam! Rozumiem, że Martina ma jakiś tam fanów, ale bez przesady! :) Jak napisał inny anonim: "Że powinna trochę przystopować z ubiorem/makijażem/tatuażami... Bo naśladują ja małe dzieci..."
  Ona ma dopiero 17 lat! A zachowuje się na 30.
  I teraz udaje wielce pokrzywdzoną, bo starsi V-lovers zaczynają się denerwować. A czym się denerwują? Że Martina zachowuje się jak wielkaaaa gwiazdka, która tatuś na siłę wepchnął do Disneya :) Naśladują ją dzieci. Chcą być takie jak ona...
  Zobaczcie na przykład na Demi Lovato. Wczesna sława ją załamała. Wpadła w załamanie nerwowe. Chcecie, aby tak samo było z Tini? Obawiam się drodzy Tinistas, że nie. :)
  Dlatego poruszajcie troche tymi swoimi Martinkowymi głowkami i pomyślcie!
  Uważacie ją za wielką piosenkarke. A co ona zaśpiewała? Kilka piosenek z jednej telenoweli? Jedną piosenkę do bajki? Proszę was. :) Wielka gwiazda, bo zagrała w telenoweli. :)
  W serialu tez nie jest taka fajna. ;) Cały czas ma takie same problemy. :)
  Pozdrawiam ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%. A poza tym kto się przejmuje moimi problemami? To po co mam się przejmować problemami martinki? A tak wgl to ona nie ma anoreksji tylko ma nogi chude jak patyki i bardzo chudą buzię ;)

   Usuń
 22. Twierdzenie,że Tini ma anoreksję jest jak najbardziej nie na miejscu. Osobiście w to wątpię,bo nie wygląda na osobę z takimi zaburzeniami. A to że jest szczupła,nie oznacza choroby czy zaburzeń ze zdrowiem. Dba o swoją figurę,dba o siebie,a stres też robi swoje. Takie oszczerstwa skierowane w jej stronę muszą być dla niej bolesne.
  Ma dopiero 17 lat i jest wiele osób które zazdroszczą jej sławy,talentu,przyjaciół,chłopaka a nawet rodziny.Wystarczy,że ktoś gdzieś usłyszy coś źle i poda to dalej a po kilku godzinach robi się z tego afera. Tini jest młoda i zupełnie nie przygotowana na takie ataki z nią skierowane zwłaszcza gdy grono jej fanów jest ogromne.
  Głęboko wierze,że u niej wszystko dobrze,że da sobie z tym radę. A my musimy ją wspierać.

  OdpowiedzUsuń
 23. Padłam, czytając powyższe komentarze. Jesteście rozbrajający z tą swoją obroną Tini. :D Nie należę do Tinista, uważam, że co do anoreksji może byc w tym trochę prawdy. Muszę przyznac, że Martina ciężko pracuje. Nie zawdzięcza tego tylko sobie, bo tatuś zadbał o jej początki. Cóż...Nie przepadam za nią i już. Nie mam zamiaru jej hejtowac, ani Tinistas, ale po prostu coś w niej jest co mnie lekko irytuje.

  OdpowiedzUsuń
 24. Czytam posta, czytam komentarze .. I aż mnie głowa boli od głupoty niektórych z nich. Piszecie, że tatuś ją wypromował - ale spójrzcie prawdzie w oczy, jej ojciec nie jest prawie w ogóle sławny, a te niewielkie znajomości nie mogły jej niczego zagwarantować. Ludzie traktują ją, jakby Tini to była Violetta. Ale tak nie jest. Ona żyje własnym życiem, a ubiera się jak przeciętne nastolatki - przynajmniej większość z nich w wieku Martiny ma mocny makijaż, ubiera się dziwnie, ekstrawagancko - po prostu one szukają siebie. Fanki może i biorą z niej przykład, ale przecież która matka pozwoli założyć 7-15 latce takie ubrania, jakie ona nosi? Widzieliście kiedyś dziewczynkę ubraną w takie buty? Bo ja nie. Nawet największe Tinistas przecież nie muszą ubierać się tak jak ona. Może i Tinita jest popularna, ale nadal jest przecież nastolatką (ma 17 lat!) i nie możemy od niej wymagać aż tak dużo, jak od osób które mają na koncie wiele filmów, seriali i wydanych płyt, jak choćby Demi czy Selena. Co do jej "anoreksji" uważam, że to każdego indywidualna sprawa, jak ocenia jej wygląd - jest szczupła, ale nie wydaje mi się, aby była chora, zwłaszcza, że dużo się rusza - w takim trybie życia nie da się być pulchnym, ale może ma taką budowę ciała. Ludzie po prostu wyzywają ją, bo ona coś osiągnęła, a oni jedyne co robią to żrą chipsy i hejtują wszystkie gwiazdy. Nie mam w tym temacie nic więcej do przekazania.


  PS. Przepraszam za Anonima, ale niestety - Google szwankuje i nie mogę się (znowu) zalogować. :(

  OdpowiedzUsuń