Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

30.04.2013

Violetta2: opis drugiego sezonu by Exitoina


Martina Stoessel, Diego Ramos, Mercedes Lambre, Jorge Blanco i Diego Dominguez miał konferencję prasową w hotelu Faena w drugim sezonie serialu Violetta.


Po okresie zasłużonych wakacji, Violetta i jej przyjaciele spotykają się ponownie w studiu. Zjazd będzie ekscytujący i pełen nowych piosenek, chorografii, postaci, nowe uwielbienia i sama magia.

Violetta odkryła swoją pasję do muzyki i znalazła swoje miejsce w świecie. Teraz stoi przed nowymi wyzwaniami w Studio 21. W tym nowym cyklu Violetta zobaczymy ją bardziej aktywną, pewną siebie i tym samym chęć do programu Excel. Violetta i jej przyjaciele będą błyszczeć na scenie nową muzyką i choreografią.


Ale nie wszystko będzie łatwe w życiu Violetty, ponieważ gdziekolwiek jesteś i cokolwiek zrobi lub spotyka chłopca, jej ojciec German będzie tam na 100% oraz będzie odstraszał potencjalnych kandydatów. Kolejnym ważnym wyzwaniem będzie radzenie sobie z Ludmiłą, która dołoży wszelkich starań, aby zająć jej miejsce.

Wypełniony muzyką, romansem i humorem, Violetta jest pierwszą nastolatką powieści koprodukcji Disney Channel Ameryki Łacińskiej i Disney Channel w Europie, we współpracy z producentem Argentyny Pol-ka.

Źródło: Exitoina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz