Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

08.05.2014

[Akcja] SPOTKAJMY SIĘ W KINIE - szczegółowe informacje [Aktualizacja 2]

[Akcja] SPOTKAJMY SIĘ W KINIE [Aktualizacja 2]


Niewiele ponad trzy tygodnie zostało nam do piątku, 9 maja 2014 roku, kiedy to w kinach sieci Helios, Multikino oraz Cinema City odbędzie się premiera jednego z największych fioletowych wydarzeń tej wiosny dla polskich Vilovers - chodzi oczywiście o premierę filmu "Violetta: Koncert", czyli zapisu koncertu En Vivo w Mediolanie. 

Z racji tego, że pod poprzednim postem (kliknij, aby przejść) zrobił się ogromny bałagan, publikujemy nowy, gdzie postaramy się uporządkować wszystkie niezbędne informacje.


O co chodzi? 
Z pewnością spotkaliście się wielokrotnie z następującym opisem w sieci: 
Ekskluzywny filmowy materiał VIOLETTA: KONCERT, uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel Violetta. Koncert nakręcony został w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani mogli zobaczyć, co dokładnie działo się podczas występów na żywo, jak ich idole spędzali wolny czas między występami.
Violetta: Koncert, to nic innego jak szansa na zobaczenie fragmentu z życia obsady w trakcie ich szalonej trasy En Vivo po całym świecie, jak i ich poczynań wokalno-taneczno-aktorskich na scenie. Jedyna taka szansa, na zobaczenie tego wszystkiego w przetłumaczonym na język polski materiale. 

Wyświetlanie filmu rozpoczyna się w kinach sieci Helios, Multikino i Cinema Center o godzinie 16:00, 9 maja 2014 roku, a cały film trwa 95 minut, podczas którego zobaczymy grających w serialu Violetta aktorów: Martinę Stoessel, Jorge Blanco, Diego Dominguez, Xabiani Ponce De León, Mercedes Lambre, Lodovicę Comello, Candelarię Molfese, Facundo Gambande, Ruggero Pasquarelli, Albę Rico, Samuela Nascimento oraz Nicolasa Garniera

UWAGA, UWAGA!
W każdym kinie podaje się, że Violetta: Koncert będzie tłumaczone NIE za pośrednictwem dubbingu, ale będą dodane napisy. Jedni uważają to za zły pomysł, ponieważ boją się, że przez skupianie się na literach nie będą mogli wyciągnąć niczego z seansu. Wręcz przeciwnie! Dzięki temu będziemy mogli usłyszeć prawdziwe głosy obsady, a także poczuć przeżywane przez nich emocje.

AKTUALIZACJA 1/2
Przez cały czas trwania seansu w Multikinie będą do wygrania różne nagrody: Co i jak? Bilety!


KINO HELIOS - jak na razie na stronie Heliosa jest napisane, że film wyświetlany będzie od 9 do 15 maja, co może się zmienić. Jest już dostępna jest opcja zamawiania biletów i rezerwowania miejsc w kinach w Waszych miastach. Można to zrobić klikając na wybraną przez siebie datę i godzinę seansu. Cena biletu normalnego to 21 złotych, ulgowy kosztuje 18 złotych. Jeśli ktoś wybiera się do kina we wtorek, to istnieje opcja "tani wtorek", wtedy dla wszystkich cena biletu wynosi 14 złotych.

KINO MULTIKINO - film wyświetlany będzie od 9 do 22 maja. Zamawiamy, najeżdżając na datę i godzinę seansu i klikając "kup bilet". Ceny w tym kinie wahają się od 18 (za bilet ulgowy) do 27 zł (za bilet normalny) w zależności od tego, do którego kina wybieracie się na seans. W większości kin bilet normalny kosztuje 22 złote, a ulgowy 18

KINO CINEMA CITY - BILETY POJAWIĄ SIĘ NAJPÓŹNIEJ 5-6 MAJA! Kiedy tylko pojawią się jakieś informacje, zaktualizujemy post.
sprawdzać na bieżąco możecie tutaj

AKTUALIZACJA 2/2


PLANET CINEMA, KATOWICE - Violetta będzie tam wyświetlana w weekend 9-11 maja. Link do wydarzenia macie tutaj: Kino z redaktorkami bloga

Tak jak już pisałyśmy w poprzednim poście, nasza redakcja z chęcią się z Wami wszystkimi spotka na seansie i porozmawia, cyknie kilka wspólnych fotek i wymieni się doświadczeniami. Oto gdzie i kiedy można nas spotkać oraz gdzie możecie się z nami kontaktować: 

Wiolczur, Kielce 11 maja, w niedzielę w Galerii Echo o godzinie 12:15, Kino Helios. Kontaktować się można za pomocą tego numeru gg: 8806340 lub na facebooku (klik)

Tinistas, Szczecin 9 maja, w piątek w Galerii GALAXY Multikino, godzina 16:00. Kontaktować się można za pomocą tego numeru gg: 43779983 lub za pomocą maila: maila: miluSS1998@interia.pl.


Milens, AnnaWiktoria, Lady.Cuks, Francesca oraz Julia-Leonaxico nie są jeszcze pewne swoich planów, jeśli chodzi o premierę filmu. Jeśli się upewnią, to zedytują ten post i poinformują Was o tym, że są dostępne :).Juntada Vilovers

Jeśli nie macie możliwości wyjść z nami, wciąż możecie umówić się we własnym zakresie z innymi czytelniczkami naszego bloga oraz zapalonymi Vilovers! Jak? Otóż w komentarzach pod tym postem zamieściłam około pięćdziesiąt miast, gdzie znajdują się kina, gdzie będzie wyświetlany nasz film. Odpowiadajcie pod nimi i umawiajcie się! Jesteśmy jednym fandomem, niemalże rodziną i to jest genialna okazja, aby się spotkać! Wiele z Was pewnie wstydziłoby się pójść na ten film samemu, "bo co, jeśli na sali nie będzie nikogo w moim wieku?". Dzięki temu będziemy mogły się zjednoczyć, poznać nowe osoby, porozmawiać ze sobą, wspólnie miło spędzić czas, jeśli wielkim tabunem zaatakujemy kino. Nawet różnica wieku nie ma znaczenia, bo przecież idziemy do tego kina z osobami, które podzielają nasze zainteresowania.

Dlatego: umawiajcie się! Ten post jest cały Wasz na to, żebyście mogli wymienić się danymi, dojść do porozumienia. Odpowiadajcie tylko po moimi komentarzami z miastem, które Was interesuje i przepraszam, jeśli o którymś zapomniałam. Jeśli tak będzie, to zwróćcie mi uwagę, a dopiszę do listy.

Wskazówki od redakcji
*Wszystko ustalone, bilety kupione, ale co, jeśli będę miała problem ze znalezieniem towarzyszy?
Warto przed wybraniem się do kina pomyśleć o takim aspekcie, jak coś, dzięki czemu będziemy mogli odszukać się w tłumie wraz z Vilovers, z którymi umówiliśmy się do kina. Może dobrze będzie ustalić sobie miejsce, gdzie się spotkamy, np. przed określonym sklepem, czy lodziarnią? Podczas ostatniej przedseansowej narady powiedzmy koniecznie, jak będziemy ubrani. Może umówimy się na zielone koszulki albo wstążki na nadgarstkach? Pamiętajcie, aby umówić się zawsze około 15-20 minut przed seansem, żeby zdążyć dopiąć na ostatni guzik wszystkie kwestie biletowe, a i przedstawić się sobie i zamienić kilka słów ;).

*Bardzo chcę iść na film, ale boję się, że ktoś wyśmieje mnie dlatego, że jestem Vilover.
To bardzo powszechny problem i dlatego też organizujemy tę akcję. Dopada nas wstyd, na myśl o przemknięciu tuż obok tych krzywych spojrzeń pracowników kina, czy zmierzających na inne seanse. Bycie Vilover, należenie do wspólnoty i uwielbianie czegoś nie jest niczym złym! Krzywdy nie robimy tym nikomu. Dlatego jeśli ktoś ma problemy z przełamaniem się, warto umówić się za pomocą tej akcji w kilka osób, wziąć koleżankę i razem stawić czoła wyzwaniu. Często i starsi, i młodsi są szykanowani i oceniani przez pryzmat tego, że oglądają Violettę - niby infantylny serial dla dzieci. Powiedzmy sobie szczerze, czy warto przejmować się ich opinią? :)

*Jestem nieśmiały/a i obawiam się, że nie będę się dobrze czuła w towarzystwie nieznajomych.
Umawiając się z kimś do kina, możemy za pomocą komunikatorów lepiej ich poznać, więc nie ma czego się bać. Wszyscy idziemy tam w jednym celu - dobrze się bawić w fioletowej atmosferze, dzieląc emocje z innymi ludźmi, którzy też kochają ten serial :). Spokojnie, przez pierwsze kilka minut spotkania możemy czuć się bardzo nieswojo, ale potem szybko zobaczymy, że mamy o czym gadać! Tematów jest mnóstwo! Jaki jest nasz ulubiony moment w serialu? Dlaczego zaczęliśmy go oglądać? Możemy prześcigać się w teoriach dotyczących nadchodzącego trzeciego sezonu! Później, w zależności od tego, na co będziemy mieli ochotę, możemy albo rozejść się do domów, albo wręcz przeciwnie - pójść gdzieś razem, może coś zjeść. Nie jesteśmy do nikogo przywiązani, nasza akcja jest tylko po to, aby poznać innych i dobrze się bawić.Wydarzenie na Facebooku

Nie zapomnijcie dogadać wszelkich szczegółów na naszym wydarzeniu na Facebooku. Będzie to wygodny sposób na dogadanie wszelkich szczegółów odnośnie spotkania. I wygodniejsze niż GG, czy inny rodzaj komunikatora, ponieważ wszelkie wiadomości nie znikną z archiwum. A będzie można spokojnie pogadać w więcej niż 1 osoba i dogadać wszelkie najdrobniejsze niuanse.
Jest tam podział na: MIASTO, datę, godzinę a potem konkretne kino. Więc spokojnie znajdziecie wskazaną konkretną osobę, której pasuje dokładnie tak jak Wam. A jeśli nikt jeszcze nie dodał przez Was proponowanej daty, możecie spokojnie dodać nowy wpis ;) 


Ogłaszamy konkurs!


Żeby trochę Was zachęcić do wspólnego działania, proponujemy Wam konkurs: znajdźcie jakiś banner, plakat, albo kartonową podobiznę Violetty, ustawcie się całą Waszą ekipą i poproście kogoś o zrobienie zdjęcia! To może być nawet grupowe zdjęcie przed salą kinową. Wszystkie zdjęcia, które nadeślecie do nas do 25 maja tego roku na nasz adres emailowy: redakcja.violettapl@gmail.com, pisząc w temacie mejla "Spotkajmy się w kinie". Uhonorujemy jedno, bądź więcej zdjęć oraz ich autorów nagrodami ufundowanymi przez nasz blog. Co to będzie? Niespodzianka! Jakie zdjęcie wygra? Zaszalejcie! Możecie umówić się na określony ubiór na Wasze wspólne wyjście, albo ustawić palce w znak zwycięstwa - Viktorii - który równie dobrze dla nas będzie oznaczał Violettę. Możecie przebierać w śmiesznych pozach, albo jedno z Was może przynieść kartkę papieru wydrukowanym polskim akcentem i słowami "Violetta Polska", bo przecież Polonia też potrafi! 


328 komentarzy:

 1. BEŁCHATÓW [tutaj piszą tylko osoby chcące iść do kina w Bełchatowie]

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja! Białystok Alfa Helios 10 maja godzina 12:15 :) Pisać na gg: 46914796

   Usuń
  2. Gg : 38776416
   E-mail : firysia3@o2.pl

   Usuń
  3. Kasia Jabłońska masz gg ??

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. LUDZIE Z BIELSKA ZGŁASZAĆ SIĘ! :) Mamy już kilkuosobową grupe i zachęcamy do dołączenia! ^^ Napiszcie na mój email albo skomentujcie to! :)

   Usuń
  2. https://www.facebook.com/nikola.matuszynska , 6osobowa ekipa już jest, zbieramy więcej :)

   Usuń
  3. Ja idę, ale nie wiem w który dzień

   Usuń
  4. 9 maja? ;)))

   Usuń
  5. BIELSKOO :D ja ide ale nie wiem jeszcze kiedy ? A wy ?? :)

   Usuń
  6. Ja ide , a kiedy wy idziecie?
   Ja myślałam żeby iść 13

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Ja z Bydgoszczy :) Co prawda mam już ze sobą 3 przyjaciółki, ale czym więcej tym lepiej :D

   Usuń
  2. ja z koleżankąty i chyba idą dwaj koledzy z klasy,dnia 13.05 godz.18.00

   Usuń
  3. Ja z Bydgoszczy! Idę z siostrą do Heliosa ,10 maja w sobotę na 16:30

   Usuń
  4. Ja ide :) 9 maj :) Nie wiem dokladnie o ktorej godzinie ale jak bede wiedziec dam wam znac ! a wy o ktorej ?

   Usuń
  5. Ja idę z przyjaciółką, 9 maj, multikino, godz.16.00.
   Nie mogę się doczekać :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Ja najprawdopodobniej idę do dąbrowy :D

   Usuń
  2. dasz email ?

   Usuń
  3. Carolinexpasquarelli@gmail.com ;) pisz jakby coś . Tylko ostrzegam : nie jestem pewna czy pójde. Jesli nie wyjade za granice wredy, to pójde <3

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ja tam idę , ale jeszcze nie jestem pewna

   Usuń
  2. Ja!!! Moj askk oli021 email. olosanders@interia.pl Zapraszam i Czekam na info PS mam na imie Ola 12 lat i nie zdziwcie sie ze bd ryczala albo na caly regulator spiewala ;)

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Katowice! TO JA xd IDĘ NA 100%

   Usuń
  2. Ja też idę do katowic . Mam już kupiony bilet i sporą ekipę ale brakuje jeszcze jednej osoby . Jak chcesz to pisz na mój e-mail: pgrunt@poczta.onet.pl

   Usuń
  3. Jaa<3 Kto, gdzie idzie i kiedy? mój e-mail: Selx3@wp.pl
   Wiece czy w cinema-city w silesi to będzie? ;)

   Usuń
  4. Ja będe w katowicach

   Usuń
  5. Jaa :) Liczę,że bd w cinema city bo mam najbliżej

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. JA IDĘ :]

   Usuń
  2. Ej ty wyżej xD Kiedy i o której?

   Usuń
  3. Pisać. Mój mail: michasia0014@wp.pl

   Usuń
 9. Odpowiedzi
  1. Ja.;) 9 lub 10 maja godzina 15:15 .:) Pisać na pocztę; nataa1107@interia.pl lub gg; 48831164

   Usuń
  2. Ja :) 9 lub 13 maja-helios. Pisałam do cb nataa :) ja : nanusialol7@tlen.pl

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. Ja idę z BFF,Nowa Huta,Multikino

   Usuń
  2. Ja chętna

   Usuń
  3. Ja juz dolaczylam do jednej grupy V-Lovers w Krakowie. Oprocz mnie beda jeszcze 2 dziewczyny. Wiek 12-14 lat. Z checia mozemy jeszcze kogos przygarnac. Email zalozycielki: miki2341@o2.pl

   Usuń
  4. A do jakiego kina? Bo chętnie bym poszła :)

   Usuń
  5. Ktoś idzie do Multikina w Krakowie?

   Usuń
  6. Ja idę z z takim dwiema dziewczynami
   Idziemy do Multikina

   piszcie na mój e-mail
   miki2341@o2.pl

   Usuń
  7. Hey ;) kto idzie do Cinema City na Zakopiankę?

   Usuń
 11. Odpowiedzi
  1. A więc kochani kto do Legnicy? Pisać nr GG 43838273

   Usuń
  2. Wita Cię Legnica GG: 50325679

   Usuń
 12. Odpowiedzi
  1. Ja chyba idę

   Usuń
  2. Ja też chyba pójdę ;3 Jak ktoś jeszcze pisać do mnie ask: @amelia3343
   tt: @a_melaaa gg: 47433645

   Usuń
 13. Odpowiedzi
  1. Ja do Olsztyna :> Idę z moją BFF :3

   Usuń
  2. A kiedy i na którą?

   Usuń
 14. Odpowiedzi
  1. Ja ide z moją koleżanką ale jeszcze nwm kiedy ;) Prawdopodobnie piątek godz.18.30 ;)

   Usuń
 15. Odpowiedzi
  1. Ja na pewno pójdę na Violetta Koncert do kina multikino Malta w Poznaniu

   Usuń
  2. Ja idę,ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie i kiedy :)

   Usuń
  3. ja idę w starym browarze 10 maja z 3 kumpelami.
   E mail: alicjaputowska@gmail.com

   Usuń
 16. Odpowiedzi
  1. Ja. Huh, ale jeszcze nie wiem, czy idę. Jak już to Płock na pewno. GG: 35740518

   Usuń
 17. Odpowiedzi
  1. Jakby co, to przyjdźcie do heliosa, obok GS 9 maja o 16:00 będę z koleżanką, chce ktoś jeszcze? :)

   Usuń
  2. Ja może :33

   Usuń
  3. Ja może pójdę, ale nie mam pewności

   Usuń
  4. Katarzyna, obok heliosa? a nie przy pkp?

   Usuń
  5. Ja!-zuzia <3

   Usuń
 18. Odpowiedzi
  1. Jadę do Rumi z koleżanką - jeśli ktoś chętny z nami (mamy po 13 lat) jeśli ktoś chętny niech pisze na mail patrycja-12-10@wp.pl :)

   Usuń
 19. Odpowiedzi
  1. Ja mogę

   Usuń
  2. Ja mogę, jakby co, to pisać na :
   niki396@wp.pl
   ;D

   Usuń
  3. Ja również mogę :D
   Piszcie na: klaudia-szewczyk20@wp.pl
   :D <3

   Usuń
  4. Ja idę do Heliosa w Rzeszowie :)

   Usuń
 20. Odpowiedzi
  1. Ja ^^ Jeszcze nie znam godziny ani daty bo mama dzisiaj się dopiero zgodziła

   Usuń
  2. Ja ide do fobosa 12.09 o godzinie 16 pisz na gg 50135292

   Usuń
  3. Tala, ja cię chyba na asku mam xD idziesz ze mną 10 maja na 16?

   Usuń
  4. Ja 9 maja o 18, kto ze mną?

   Usuń
 21. Odpowiedzi
  1. ja kto chętny pisze na maila: wercia_s@gazeta.pl

   Usuń
 22. Odpowiedzi
  1. Ja idę. :D
   Jeśli jest ktoś chętny niech napisze niżej numer gg, albo e-maila, na pewno napiszę.:D
   P.S.: Ile macie lat?

   Usuń
 23. Odpowiedzi
  1. Widzę, że moja ekipa czuwa :D Jeżeli jest kto, kto jeszcze się z nami nie zgadał to prosimy tutaj :)

   Usuń
  2. Ja pisałam na asku. Mówiłaś że mam pisać na priv. Ale już piszę tutaj. Mam już kupionyny bilet

   Usuń
  3. Ja 10.05 nw na którą godzinę idę z przyjaciółkom do którego kina nam obojętnie zainteresowani pisać na e-mail violusiaaa20@interia.pl
   P.S. Mówcie ile macie lat my po 14

   Usuń
  4. ja planuję iść w sobotę 10.05 (godzina jest w sumie obojętna) do heliosa :P piszcie na asku:http://ask.fm/violetta4ever13 :)
   Ale to jeszcze nic pewnego, bo mieszkam w Niemczech :D

   Usuń
  5. Ja Szczecin 15 maja kontakt: klaudusia1875@interia.pl zglaszajcie sie

   Usuń
  6. Ja planuje isc z naj i kuzynka.ktos chce z nami?zapraszam na bloga sa nabory http://violettablogviolettablog.blogspot.com/2014/04/kolejne-nabory_24.html?m=1

   Usuń
  7. Myślałam nad 10.05 na godzinę 14 w Heliosie. Ktoś chętny? ;>
   clarie.glass@gmail.com albo GG:34742437

   Usuń
 24. Odpowiedzi
  1. ja jadę to Tczewa z trzema koleżankami <3
   ktoś jeszcze?

   Usuń
 25. Odpowiedzi
  1. ja idę jeszcze nie wiem kiedy pisać na lodykawowe@gmail.com

   Usuń
 26. Odpowiedzi
  1. Ja , 9 maja godzina 18 , mój e-mail pola.fiedorczuk@gmail.com

   Usuń
  2. Ja, 17 maja e-mail kasiam1209@gmail.com !!!!!!!

   Usuń
 27. Odpowiedzi
  1. Ja i moja amiga idziemy! ^^

   Usuń
  2. Masz może Gg czy coś?:) Chciałabym się o coś zapytać :D

   Usuń
  3. Ja ! To znaczy .. namawiam rodziców, czuję, że niedługo się ugną ;)

   Usuń
 28. WROCŁAW (Helios Magnolia Park)

  OdpowiedzUsuń
 29. dodaję miasta, gdzie jest Cinema City:

  CZĘSTOCHOWA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Krakowie są 2 Cinema City =D

   Usuń
  2. Ja najprawdopodobniej do Częstochowy. Jeszcze ktoś???

   Usuń
  3. Olga na facebooku na wydarzeniu Violetta Koncert jedna dziewczyna chciała iść do Częstochowy

   Usuń
  4. TAK TO JA JESTEM TĄ DZIEWCZYNĄ :D
   Mam 14 lat i idę do częstochowy do cienma city na wolności ewentualnie galeria ;>

   Usuń
  5. No jak już to ja do galerii.
   Aha: nie mam fb :)

   Usuń
  6. a masz jakieś gg albo coś? :)
   ja też raczej do galerii ;) więc jak coś to napisz tutaj 50504063 <3 (GADUU GADU)

   Usuń
 30. Odpowiedzi
  1. halo halo Toruń :c

   Usuń
  2. Jest w ogóle ktokolwiek z Torunia? :c
   Zostawiam kontakt, może się ktoś znajdzie. Bo sama to ja się tam nie wybieram XD
   patrycja.dominguez@onet.eu

   Usuń
 31. Odpowiedzi
  1. Ja! Ale się cieszę że mam z kim iść

   Usuń
 32. Nie ma Czechowic-Dziedzic /Multikino

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moze zamiast do czechowic chodz do bielska? :) niedaleko jest :) najlepiej do sfery do heliosa :)

   Usuń
 33. A gdyby reszta redaktorek poszła to do jakich miast? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julka i Magda raczej do Warszawy bo mieszkają pod Warszawą ,Anna Wiktoria też a Milens i L.C nwm ;pp

   Usuń
 34. Zabrakło Bytomia i centrum handlowego Agora:/ Tam jest Cinema City

  OdpowiedzUsuń
 35. W Zamościu też jest!
  Kto idzie?
  Kontakt: e-mail: karinka_i@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. Dobrze słyszeć o szczegółach tego wydarzenia. Moi rodzice chyba się załamią, gdy powiem im, że chcę jechać do Rzeszowa na następną "Violettę". Cóż...Gdyby tylko moje kumpele zgodziły się ze mną pojechać...
  Żałuję, że w tym filmie nie będzie moich ulubionych aktorów, czyli Clary Alonso (Angie) i Diego Ramosa (German). Jeśli pojadę i obejrzę ten film, zrobię to dla Lodoviki Comello, Domingueza i Martiny Stoessel. <3
  Ayayayay!

  OdpowiedzUsuń
 37. W Warszawie ♥ mój email : tequieromuchotini@gmail.com
  Piszcie ♥

  OdpowiedzUsuń
 38. Zakopane lub Nowy Targ!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. Ja niestety mam dość daleko, więc raczej nie pójdę... :(
  Najwyżej relację obejrzę.

  Jeśli ktoś chce, niech wejdzie. :)
  http://el-otro-lado-del-espejo-y-violetta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Ja prawdopodobnie idę do kina silvers screen w Łodzi 9 maja na 12.00 z moją kumpelą :D

  OdpowiedzUsuń
 41. Kupiłam już w Multikinie, bo bałam się, że jak za późno zareaguję to już ich nie będzie :) Jak kupowałam to jeszcze nie było biletów ani w Heliosie, ani w Cinema City !

  OdpowiedzUsuń
 42. Jest jakiś chłopak V-lovers ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Kto idzie do Słupska? :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapomniałaś o Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu :)


  PS. Zapraszam do sb --> violettamojawlasnahistoria.blogspot.com WARTO WEJŚĆ! :) +sorki za spam ;P

  OdpowiedzUsuń
 45. W A R S Z A W A!
  KINO TARGÓWEK, MULTIKINO, 17 MAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń