Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

08.05.2014

Onet o Violetta: Koncert

Onet.pl o Violetta: Koncert!


Wszyscy z niecierpliwością czekają na to wiekopomne wydarzenie - już od jutra aż do 22 maja wszystkie Vilovers zbiorą się w Polskich kinach, aby obejrzeć to, czego nie mogli doświadczyć na żywo. Pierwsze rytmy "Hoy somos mas", blaski reflektorów, niezapomniane scenki, odczucia obsady przed show, które za każdym razem oglądało ok 60 000 - 80 000 fanów. To wszystko zobaczymy 

WŁAŚNIE OD JUTRA!

Sukces Violetty jak i samej Martiny jest już znany praktycznie na calem globie, nawet w Polsce media huczą o tym zjawisku, teraz przyszedł czas na potężny serwis informacyjny jakim jest Onet.pl"Violetta"
Ma 17 lat, go­rą­cy la­ty­no­ski tem­pe­ra­ment, urodę, ta­lent ak­tor­ski i świet­ne umie­jęt­no­ści wo­kal­ne. Mar­ti­na Sto­es­sel, bo o niej mowa, w Ame­ry­ce Ła­ciń­skiej, skąd po­cho­dzi, jest już praw­dzi­wą gwiaz­dą po­rów­ny­wa­ną do Sha­ki­ry czy Jen­ni­fer Lopez. Jeśli jesz­cze o niej nie sły­sze­li­ście, to wkrót­ce na pewno się to zmie­ni.
Martina Stoessel
Mar­ti­na Sto­es­sel uro­dzi­ła się 21 marca 1997 roku w Ar­gen­ty­nie. Swoją przy­go­dę ze sceną roz­po­czę­ła w wieku ośmiu lat. Nie­zwy­kłą po­pu­lar­ność przy­niósł jej se­rial Di­sney Chan­nel "Vio­let­ta", w któ­rym gra ty­tu­ło­wa rolę uta­len­to­wa­nej mu­zycz­nie na­sto­lat­ki. Se­rial w re­kor­do­wo krót­kim cza­sie pod­bił serca te­le­wi­zyj­nej wi­dow­ni na całym świe­cie. Teraz fani Tini, bo tak ją na­zy­wa­ją, będą mogli zo­ba­czyć swoją idol­kę rów­nież na wiel­kim ekra­nie w fil­mie "Vio­let­ta: Kon­cert", który za­de­biu­tu­je w pol­skich ki­nach już 9 maja.
"Violetta: Koncert": kadr z filmu
„Violetta: Koncert” to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel „Violetta”. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! „Violetta: Koncert” to również unikalna możliwość, by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę!
Dla przypominania, oto zwiastun:

Zo­bacz­cie pięk­ną Mar­ti­nę Sto­es­sel i za­pa­mię­taj­cie jej na­zwi­sko, bo już nie­dłu­go bę­dzie o niej na­praw­dę gło­śno. Jak my­śli­cie, czy pol­scy wi­dzo­wie po­ko­cha­ją ją tak jak kie­dyś Na­ta­lię Ore­iro?
Kim jest właściwie Natalia Oreiro, z którą nasza Tini zaczyna być porównywana? Otóż jest to urodzona 19 maja 1977r. w Montevideo urugwajska aktorka i piosenkarka, znana na całym świecie. Jej piosenki puszczane są we wszystkich możliwych stacjach radiowych, a sam talent jak i uroda kobiety powala na kolana. 
I co  o tym myślicie? Ja wprost tryskam energią na myśl, że już jutro zobaczę koncert na wielkim ekranie! A jakie uczucia Wam towarzyszą?

19 komentarzy:

 1. Pierwsza <3
  Jutro do kina na premiere :DD

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham<3
  Ja nie idę jutro bo u mnie dopiero od 23 maja jest pierwszy seans.
  Ide z moimi NPNZ <3
  Będzie nas aż pięć albo sześć <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie od 30, ale ważne że jest :D

   Usuń
  2. U mnie też 23 :( A w jakim mieście mieszkasz Rose Rebelle? <3

   Usuń
 3. Ja idę w sobotę.PS.mało ważne 3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja idę w sobotę.PS.mało ważne 3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja idę w sobotę.PS.mało ważne 3

  OdpowiedzUsuń
 6. czyżby 10? Nie na bank nie :D A z resztą... co za różnica c; Macie link do tego artykułu? Post jak zawsze w dechę... a ja już się jutro nie mogę doczekać... chyba dziś nie usnę !!! C3D! jejejeje !

  OdpowiedzUsuń
 7. Martina nie dorasta do pięt Natalii Oreiro i mam nadzieje, że nigdy nie bedzie do niej porównywana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obie są niezwykłe i niesamowite . Osobiście kocham Natalię ale lubię też Tini :) aczkolwiek myślę że nie powinno się porównywać takiej urugwajskiej divy jaką jest Cholito ,a panny Stoessel z jeszcze z małym doświadczeniem i życiowym i scenicznym

   Usuń
 8. To już dzis! 3 osoby na sali...:C

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze to żal mi tu anonimka który piszę ,że Martina nie dorasta Natalii.
  Ludzie ,Martina ma dopiero 17 lat i swoją kariere zaczeła w 2012 r. (jakoś tak)!
  A Natalia jest od niej dłużej znana ,więc jak nie lubicie Martiny i macie tak o niej pisać ,to się naprawdę opanujcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ps. Ide jutro do kina na vk <3

   Usuń
  2. Zgodzę się z tobą :)

   Usuń
 10. Martina bardzo szybko się rozwija, miejmy nadzieję, że koniec Violetty nie zdystansuje jej do prawdziwej kariery :) Ma dopiero 17 lat i w konsekwencji wszelkie prawo do potknięć, ponieważ dopiero się uczy. Natalia Oreiro jest już cokolwiek stara i jej bagaż doświadczeń scenicznych i muzycznych jest nieporównywalny do tych młodziutkiej gwiazdy, ale dziewczyna jest na najlepszej drodze do osiągnięcia jej sukcesu lub przewyższenia go. Ale wydaje mi się, że porównanie zmierzało raczej do latynoskiego pochodzenia obu pań

  OdpowiedzUsuń
 11. Natalia Oreiro to jest taka gwiazda, że jakaś tam gwiazdka Disneya nigdy jej nie dogoni pod względem talenty aktorskiego i możluwości scenicznych nie mówiąc już o przegonieniu jej. Natalia jest niezwyklą dziewczyną i mysle ze Martina nigdy nie osiagnie takiego poziomu. Jest rozpieszczona no i badzmy szczerzy gwazdka Disneya, ktora zajezdza tanim aktorstwem i prosze bez hejtow bo ja tylko wyrazam swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. YYYYYY...... O natali tej całej, nikt tutaj nie słyszał.....

   Usuń
  2. Jakos ja slyszalam, tak jak wiele innych osob tutaj. Jak ty nic o niej nie wiesz to nie mow ze wszyscy

   Usuń