Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

11.05.2013

Opisy odcinków 40-45

40
Violetta odrzuca propozycję głównej roli w przedstawieniu, by udać się na przyjęcie zaręczynowe swojego ojca. Tomas przekonuje ją do uczestnictwa. Bohaterka ostatecznie wyraża zgodę, zjawia się w ostatniej chwili i dostaje owacje na stojąco. Jednak nagle zawalają się dekoracje!

41
Violetta nie może zdecydować czy bardziej kocha Leona czy Tomasa. Matias zostaje aresztowany, a Jade jest ścigana listem gończym. Pablo, obciążony winą za awarię dekoracji, odchodzi. Na dyrektora studia mianowany zostaje Gregorio. 

42
Ludmiła cieszy się, że Gregorio objął stanowisko dyrektora, w przeciwieństwie do Tomasa, który jest przekonany, że zostanie wyrzucony. Matias wydaje własnego ojca gwarantując sobie tym samym wyjście z więzienia. Violetta źle znosi wieści o rychłym ożenku swojego ojca.

43
Violetta nie potrafi wybrać pomiędzy dwoma chłopakami i pisze piosenkę o swoim niezdecydowaniu. Partyturę daje Leonowi, który podczas próby orientuje się, że utwór traktuje o nim. German dowiaduje się, że Violetta nie przepada za jego narzeczoną Jade. 

44
Violetta wyznaje Leonowi, że wybiera jego mimo nadal tlących się uczuć do Tomasa. Dowiaduje się, że tuż po wyjściu za Germana Jade planuje odesłać ją do szkoły z internatem. Ojciec nie wierzy jej rewelacjom. 

45
German kłóci się z Violettą o jej edukację – on chce, by pobierała nauki u guwernantki, natomiast ona woli iść do zwykłej szkoły. W tym czasie Samuca pisze dla Violetty sztukę, mimo iż ona nie kryje swoich spotkań z Leonem. Problem polega na tym, że cały czas żywi uczucia wobec Tomasa i kiedy on zdenerwowany wychodzi z restauracji, ona idzie za nim.

VIOLETTA CODZIENNIE W DISNEY CHANNEL - OGLĄDAJ!!!

11 komentarzy:

 1. Kto to jest Samuca?

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu od poniedziałku jest przerwa czy odcinki leca normalnie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tego bloga.
  Gdzie ty te opisy znajdujesz?
  Potrzebuje linku do strony z odcinkami Violetty(nowymi)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Sama nie wiem. Taki opis mi wysłali. ;)

   Usuń
  2. uczeń studia 21

   Usuń