Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

03.05.2013

Post organizacyjny: zmiany

Witajcie, jak pewnie zauważyliście, na blogu zaszły spore zmiany. Już tłumaczę, o co chodzi. Otóż, postanowiłyśmy wraz z Lady.Cuks, że ja (Wiolczur) dołączę do redakcji wraz z wkładem, jaki wnosiłam w swojego poprzedniego bloga. Jak dobrze wiecie, blogów o Violetcie jest mnóstwo, dlatego postanowiłyśmy skupić się na jednym. I o to mamy - nowy szablon, który, mam nadzieję, przypadnie Wam do gustu. Dokonałyśmy również zmian w postaci ujednolicenia większości postów i etykiet, aby zapanował tutaj jako-taki porządek. 

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie, to będę wdzięczna, jeśli zamieścicie je w komentarzu! 

Pozdrawiam serdecznie, 

12 komentarzy:

 1. Wiem, że nie pod tym postem, ale pytałam już pod tym co było dodane o tej płycie z Violetty, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, dlatego pytam tutaj, bo chyba mam większe szanse na odpowiedź. Kiedy i czy w ogóle ta płyta z piosenkami z serialu będzie dostępna w Polsce? Jak tak to kiedy i gdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia. Jak będzie do kupienia to na pewno damy znać. :)

   Usuń
  2. ja patrzylam na allegro i byly ok 30 40 zl

   Usuń
 2. Mogłybyście dodać jakiś post o życiu prywatnym Tini?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, spróbuję zrobić coś w tym stylu. :)

   Usuń
 3. Czy wiecie może na kiedy w Polsce jest przewidziany koniec 1 sezonu Violetty, a kiedy początek 2 sezonu? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak liczyłam sobie ostatnio na kalendarzu, na początku lipca pierwszy sezon się skończy. Chyba piątego. Mniej więcej, bo jesteśmy jakoś w połowie. Oczywiście, o ile nic się nie zmieni i nie wprowadzą powtórek czy innych takich.

   A drugi sezon jest przewidziany na jesienną ramówkę :) Czyli najpewniej wrzesień tudzież październik.
   Pozdrawiam

   Usuń
 4. Super blog, świetny nowy wygląd. Tak jak napisałaś, jest wiele blogów o Violetcie, ale ten jest najlepszy i daje mi gwarancję informacji. Tu najczęściej są dodawane notki, które w pełni mnie satysfakcjonują. Wchodzę tu kilka razy dziennie i sprawdzam czy jest coś dodane i...przeważnie jest ;) Naprawdę dzięki za kawał dobrej roboty. Wiadomo, że to tylko serial, ale naprawdę mi się podoba i chciałabym wiedzieć o nim jak najwięcej :)
  Amalia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu Lady.Cuks za pochwały.

   Odnośnie wyglądu, jest to przerobiona wersja szablonu z bloga z którego się tutaj przeniosłam i jak widzę, zdała egzamin. Cieszy mnie to, ponieważ starałam się, aby było przejrzyście i czysto i żeby każdy miał dostęp do wszystkich szukanych informacji. Dlatego też zmieniałyśmy nazwy postów i etykietki :)

   Usuń
 5. Świetny jest ten nowy wygląd bloga.Czekam na kolejne notki. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przedtem był lepszy.

  OdpowiedzUsuń