Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

08.05.2013

Sylwetka: Germán | Diego Ramos

GERMAN CASTILLOHistoria

    German jest biznesmenem zajmującym się branżą związaną z budownictwem i ekologią. Posiada firmę, dzięki której generuje wielomilionowe przychody. Swoją żonę, miłość życia, Marię poznał, kiedy ta miała siedemnaście lat i od razu zakochali się w sobie. Wzięli ślub i postanowili zbudować szczęśliwą rodzinę. Niedługo potem narodziła im się jedyna córka - Violetta. Ku niechęci Germana, ojciec Marii postanowił zaangażować ją w jeszcze jedno, ostatnie tournee, gdyż córka chciała zakończyć karierę i skupić się na rodzinie. W efekcie nieszczęśliwej katastrofy lotniczej, zginęła, a German strasznie to zniósł. Bardzo kochał swoją córkę i chciał dla niej dobrze, dlatego nie zastanowiwszy się nie, uciekł z nią bez pożegnania, chcąc odgrodzić małą Violę od przeszłości, pamiątek po Marii (gdyż wszystko w domu poniekąd i jemu o niej przypominało) i jej rodziny. Teść Germana zmarł niedługo potem ze zgryzoty, a Angelika usilnie próbowała odszukać Germana z córką.

    German najbardziej na świecie kocha Violettę. Jest ona jego oczkiem w głowie i nader wszystko pragnie jej szczęścia. Uważa, że trzymając ją z dala od pamięci o Marii zapobiegnie jej rozczarowaniom i krzywdzie.  Osiągnął odwrotność swych zamiarów, gdyż Viola bardzo pragnęła poznać bliżej swoją mamę. Pan Castillo twierdzi, że cel uświęca środki, dlatego bezustannie okłamuje swoją córkę, jednocześnie wymagając od niej każdorazowego mówienia prawdy. Nie chce, aby rozwijała się muzycznie mimo ogromnego talentu, gdyż uważa, iż to muzyka była powodem rozbicia ich rodziny i panicznie boi się myśli o tym, że Violetta może skończyć jak Maria.
     Castillo po długim związku i naleganiach "ukochanej" postanawia zaręczyć się z Jade. W tym samym czasie poznaje Angie, której styl bycia wywraca jego poglądy do góry nogami. Stwierdza, że jest w niej zakochany po uszy.


Więzy rodzinne
Rodzice: -
Była żona: Maria + 
Rodzeństwo: -
Córka: Violetta
Pozostali: narzeczona, Jade


 Najważniejsze relacje

     Violetta Castillo - kocha ją nad życie i przede wszystkim pragnie ochronić przed całym złem. Uważa, że śpiewanie może sprowadzić na Violę nieszczęście, dlatego stara się ograniczać jej kontakty z muzyką. Jest nadopiekuńczy i świadomość, że jego Vilu mogłaby cierpieć powoduje u niego atak paniki. Zwłasza widać to w kontaktach córki z chłopakami, których German trzyma na dystans. Bardzo źle zareagował na wiadomość, że Viola ma chłopaka, Leona, mimo iż wolał go od Tomasa. Nienawidzi tego, że ciągle musi okłamywać Violę (m.in. o rodzinie Marii, jej pokoju na poddaszu etc), ale usprawiedliwia się wyższą koniecznością i troską o pierworodną. Po jakimś czasie, za sprawą Angie German zaczyna dawać córce więcej swobody a ich więź tylko umacnia się. 
   Angeles Saramego - Angie dotychczas była dla Germana tylko guwernantką, a tymczasem życie zweryfikowało jego poglądy, gdyż zakochał się w niej bez pamięci, nie wiedząc, że tak naprawdę podkochuje się w siostrze swojej zmarłej żony. Angie wywraca jego życie do góry nogami, gdyż zawsze staje w obronie Violetty i kwestionuje jego niekiedy niemądre i podejmowane pod wpływem chwili decyzje. Jest to powodem wielu sprzeczek. W wyniku knowań i działań Jade, mimo wyznania sobie miłości, Angie i German nie zostali parą w pierwszym sezonie. 
     Jade La Fontaine - to narzeczona Germana, którą poznał parę lat temu. Do tej pory utrzymywał, że ją kocha, jednak kiedy pojawiła się Angie, zrozumiał swój błąd. Zgodził się na zaręczyny i przyjęcie przez nalegania brunetki. Później zerwał zaręczyny, ale rozmowa z Violettą (zorganizowana przez Jade i jej szantaż) dała mu do myślenia i kazała znów spróbować związku z Jade, trochę na przekór Angie, która nie odwzajemniła uczucia, jakie jej wyznał. 
     
MUSIAŁAM XD NIE MOGĘ UWIERZYĆ XDDDDIEGO RAMOS

Data urodzenia: 29.11.1972
Miejsce zamieszkania: Buenos Aires
Debiut aktorski:  Montana Rusa
Twitter: @DiegoRaOficial

Jego ojciec, Alberto, jest lekarzem kardiochirurgiem, a matka Silvia zajmuje się domem. Ma dwóch braci, Christiana i Hernana oraz siostrę Silvię. Zanim zdecydował się na aktorstwo, ukończył kurs reklamy. Pierwszą główną rolę zagrał w "Ricos y famosos" (Valeria) u boku Natalii Oreiro. Mieliśmy również okazję oglądać Diego w kilkunastu odcinkach "Zbuntowanego anioła", gdzie zagrał Sergio, młodego prawnika zakochanego w Milagros. Regularnie pojawia się w telenowelach, chociaż równie często wystepuje w teatrze. Aktor uczy się również śpiewu i tańca. 11 komentarzy:

 1. Jakie zdjęcie :O
  Kto następny? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może następna taka notka o Angie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz - masz, już się pisze.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. W rzeczywistości ma na nazwisko Antonio Fernandez Valejo [czyt. Valeho], jednak w polskim tłumaczeniu skrócili to nazwisko do zwykłego Fernandez.

   Usuń

 4. ale chodzi mi o Antonia z Violetty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówię o Antoniu z Violetty.
   w oryginale Antonio Fernandez Valejo -> w polskim tłumaczeniu zrobili Antonio Fernandez

   Usuń
 5. wow to zdjęcie mnie rozwaliło :O
  on wygląda na młodszego niż jest

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem jak was ale mnie załamała wiadomość że prawdopodobnie Diego jest homoseksualistą :'(

  OdpowiedzUsuń
 7. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń