Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.05.2013

Sylwetka: Ludmiła | Mercedes Lambre


Na blogu zapanował chwilowy zastój. Lady.Cuks poprawia końcowe oceny, a u mnie w domu panuje szał "przedkomunijny", więc obie nie mamy zbyt wiele czasu na dodawanie postów, ale kiedy wszystko wróci do normy - nie opędzicie się ode mnie xD. 

Dzisiaj Ludmiła, pół żartem, pół serio, gdyż mam dość szalony humor tego dnia. 


LUDMIŁA FERRO
Historia

     Ludmiła jest utalentowaną uczennicą Studio21, której głos ma dość specyficzną, oryginalną, a przez to zapamiętywalną barwę. Wychowała się w bogatej rodzinie, wśród dostatków i dóbr materialnych - nigdy niczego jej nie brakowało, co odbiło się dośc mocno na jej charakterze i stylu bycia.

    Jej ojciec pracuje w branży budowlanej i nigdy nie odmówił niczego swojej córce. Na prośbę córki załatwił ojcu Tomasa pracę, co dowodzi rozpieszczenia Ludmiły.
      Ludmiła koniecznie musi znajdować się w centrum uwagi. Od dziecka przyzwyczajana była do tego, dlatego nie łatwo jej zmienić przyzwyczajeń. Kiedy poznajemy ją na początku serialu, Ludmiła ma wszystko: talent, chłopaka, pozycję w szkole i poplecznika, Natalię. Dlatego winą za utratę piedestału obarcza Violettę. Po pojawieniu się Castillo, Ludmiła została drugim głosem w Studio, co niekoniecznie jej się podobało. Ponadto, straciła Leona i zainteresowanie większości męskiej części uczniów Studia. Kiedy okazuje się, że jej sympatia - Tomas - również zakochuje się w Violetcie, postanawia zrobić wszystko, aby nie dopuścić do ich związku.
       Tutaj odznacza się dość ważna cecha Ludmiły: gwoli zasady "cel uświęca środki" z uporem maniaka dąży do postawionych sobie wyzwań, nie szczędząc przy tym intryg i biednej Natalii. Jest w stanie przeprowadzić fotomontaż, dopuścić się kradzieży, czy zniszczenia mienia, a raczej do wszystkiego zmusza swoją "przyjaciółkę". Metody te nie są pochwalane w Studio, o czym Ludmiła boleśnie przekonuje się tracąc szacunek (między innymi podczas Talentos21).
       Za wszelką cenę stara się udowodnić innym swój niewątpliwy talent i, kolokwialnie mówiąc, "pcha się nawet tam, gdzie jej nie chcą". Sytuację taką widzieliśmy między innymi, kiedy podpisywała umowę, która miała zrobić z niej gwiazdę, a tak naprawdę zrobiła z Ludmi świnię.
         Jej styl bycia jest głośny i przyciągający uwagę. Zdecydowanie można zaliczyć do tego ostentacyjne teksty w stylu "Ludmiła przemawia" albo "Ludmiła wychodzi", pstrykanie palcami bądź też służalcze traktowanie swoich "przyjaciół", jak i nagminne zaznaczanie swojej wyższości. Warto również wspomnieć o częstych zwrotach w języku angielskich, do których prawo wg niej samej ma tylko Ludmiła. Jak to określiła: English is mine! 

Więzy rodzinne
Rodzice: -
Rodzeństwo: -
Kuzynostwo: Napoleon "Napo" 


 Najważniejsze relacje

     Tomas Heredia - Ludmiła poznała go, kiedy dostarczał pizzę do Studio i od razu, mimo biednego pochodzenia, postawiła sobie za cel zdobycie chłopaka. Mimo iż była zajęta, nie przejmowała się Leonem ani konsekwencjami i usiłowała flirtować z "Tomim" (czego efektem było zainteresowanie Leona Violą, co na rękę było też Ludmile). Była niepocieszona, kiedy okazało się, że Tomas ciągle myśli o Violetcie, dlatego postawiła sobie za punkt honoru rozdzielenie tej dwójki. Z różnymi skutkami. Stale usiłowała manipulować zarówno Tomasem jak i otoczeniem dla swoich korzyści, a nawet doprowadziła do tego, że Tomas został jej chłopakiem, po części z wdzięczności za scalenie rodziny, a po części "z braku laku" czyli innej alternatywy (Viola chodzi z Leonem). Nie wiadomo, czy Ludmiła po prostu postanowiła zdobyć kolejne trofeum, czy naprawdę darzy Tomasa głębszymi uczuciami. Niemniej, zaintrygował ją. 
   Natalia "Naty" - jedyna, oddana, prawdziwa przyjaciółka Ludmiły, mimo iż to transakcja jednostronna, gdyż Naty w swej naiwności nie może liczyć na takie samo zaangażowanie ze strony Ludmi. Brunetka jest jej oddana, spełnia polecenia, pociesza czy jest po prostu na każde skinienie, nie oczekując niczego w zamian, co Ludmile niebawem kantem w gardle stanie. Ludmi nie przejmuje się uczuciami Naty i raz po raz dla własnych korzyści oszukuje ją, manipuluje emocjami czy rani brutalnymi kłamstwami typu "nikt i tak cię nie zechce" lub "przecież jesteś beztalenciem", pozorując to "robieniem tego dla dobra Natalii". Nagminne wykorzystywanie w końcu zacznie Naty przeszkadzać, ale ciągle darzyć będzie Ludmiłę sympatią. Oddanie to jest spowodowane chęcią wybicia się ponad normalność przez brunetkę. 
     Violetta Castillo - wróg "number one", jak by to powiedziała sama Ludmiła. Violetta nigdy nie szukała w Ludmi wroga, ona sama wykreowała w swojej głowie Violę jako osobę, która chce jej odebrać po kolei Tomasa, Leona, popularność i piedestał najlepiej śpiewającej osoby w studio. Mimo usilnych starań, aby do tego nie doprowadzić, Ludmiła osiąga przeciwne efekty. Wielokrotnie sprawiała Castillo przykrości: naraziła ją na pośmiewisko zapraszając na "bal przebierańców", odwołała jej randkę z Tomasem, ukradła jej pomysł na zjednoczenie rodziny Heredia. Ludmiła nie może się pogodzić z faktem, że Violetta jest bardziej ujmującą od niej osobowością. 
     MERCEDES "MECHI" LAMBRE

Data urodzenia: 05.10.1992
Miejsce zamieszkania: Buenos Aires
Debiut aktorski:  Violetta
Twitter: @mechilambre

Mercedes Lambre jest aspirującą aktorką i piosenkarką z dość niepowtarzalnym głosem, która zadebiutowała w serialu Violetta. Prywatnie, co widać między innymi po jej postach na twitterze, jest bardzo żywą i wesołą dziewczyną. Przyjaźni się z Martiną Stoessel. Kiedyś była w związku z Pablo Espinosą, a obecnie (niepotwierdzone) jest z Facundo Gambande, o czym świadczyć mogą między innymi liczne dwuznaczne zdjęcia. 32 komentarze:

 1. Świetne.Kto następny? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Zrób Nati

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bym chciała zobaczyć Cami, jeżeli jej nie było, lub Naty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa notka, następny razem może niech będzie Napo?
  Przy okazji zapraszam na mojego bloga o Violi:
  Viola-i-my.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. niech będzie Naty [ Natalia ] proszę to moja ulubiona postać

  OdpowiedzUsuń
 6. na drugim zdjeciu ludmila trzyma papierosa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest Mechi,nie Ludmiła -_-'

   Usuń
  2. MECHI to przeciwieństwo LUDMIŁY wiem bo w tym roku miałam urodziny i pojechałam do HISZPANI i na koncert Violetty i trafiłam do 5 gwiastkowego hotelu i tam byli wszyscy z obsady violetty rozmawiałam z obsadą, wszystkimi aktorami i dowiedziałam się, że JORGE [ LEON ] nie lubi być takim ''LEONEM" woli być DIEGO. on chce być bardziej niegrzeczny !!!!!!!

   Usuń
  3. a to ja napisałam poprzedni komentarz chce dodac że oni mają po 20 ileś lat a TINI mniej jest najmłotrza !!!

   Usuń
 7. tam gdzie sie tuli z maxi

  OdpowiedzUsuń
 8. co zro kfcu txotnz9 5332

  OdpowiedzUsuń
 9. o eo jesi tyxer rxbhvndbvbf32


  OdpowiedzUsuń
 10. ja lubie ludmiłe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też to moja ulubiona postac

   Usuń
 11. wy przejmujecie sie filmem ludmila jest inna nie taka jak teraz ona z viola sie przyjaznia

  OdpowiedzUsuń
 12. uwielbiam Ludmile w niej i tak jest coś dobrego <3 ! A Violetta to przesłodzona gwiazdeczka która udaję niewiniątko ( mówie o Violettcie nie o Martinie)

  OdpowiedzUsuń
 13. masz świetny styl

  OdpowiedzUsuń
 14. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakby ktoś zauważył Machi na drugim zdjęciu trzyma w ręku papierosa ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie zauważyłam faktycznie trzyma papierosa :o

   Usuń
 16. ale się mizia z Maxim xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahahahahahahahaha

   Usuń
 17. fajny blog, dasz o naty??

  OdpowiedzUsuń
 18. Ludmiła to jest moja ulubiona postać z całego serialu

  OdpowiedzUsuń
 19. Lubie Ludmi ,ale nie wieże że chodziła z Facindo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi ci o FACUNDO GAMBANDE i tak to prawda mechi i facu się spotykali !!!

   Usuń
 20. Ona i Facundo??? Watpliwe..

  OdpowiedzUsuń