Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

06.05.2013

Sylwetka: Tomas | Pablo Espinosa


TOMAS HEREDIAHistoria

     Tomas jest Hiszpanem z urodzenia, który wraz z rodziną (matką i młodszą siostrą) przyjechał do Argentyny, aby zaopiekować się chorą babcią. Aby móc normalnie funkcjonować, zatrudnił się w Resto Barze, u brata Franceski - Luci. Tomas jest bardzo niezdarny i często z tego tytułu zdarzają mu się różne wypadki. Kilka razy podpadł Luce, który zagroził mu wymówieniem. Violettę poznał przypadkiem, kiedy uchronił ją przed poślizgnięciem się i upadkiem. Wtedy też się w niej zakochał. Ludmiła, jeszcze podczas jego pracy jako dostawca, bardzo go podrywała, czym Tomas zakurzył sobie u Leona. Ten zaś postanowił odegrać się na nim zdobywając Violettę. W ten sposób powstał galimatias w wyniki którego Tomasowi ciągle ktoś przeszkadzał w lepszym poznaniu Violi. Po zwolnieniu z pracy, dostał posadę asystenta Beto - roztrzepanego nauczyciela ze Studio21. Jego gapowatość znów dała o sobie znać, kiedy wielokrotnie podowował wypadki, których ofiarą padał najczęściej Gregorio.


     Wszystkie próby poznania lepiej Violetty spalały na panewce, ponieważ w ich relacje ciągle mieszał się Leon, Ludmiła a także zakochana w Tomasie po uszy Francesca. Kiedy Vilu przekonuje się do bruneta - ten musi wyjechać na stałe do Hiszpani, jednakże za sprawą ojca Ludmiły zostaje, by obserwować związek Castillo z Leonem. 
     Tomas jest niewątpliwie bardzo utalentowany, co udowodnił otrzymując główną rolę w spektaklu szkolnym. Dobrze gra na gitarze i specjalizuje się raczej w romantycznych balladach niż w muzyce rozrywkowej. 
         Heredia jest dość sympatycznym chłopakiem, lecz nieco nierozgarniętym - często nie potrafi załatwić swoich spraw jak mężczyzna. Bardzo łatwo go zmanipulować. Przez swoją uprzejmość, ma problemy z asertywnością (powiedzeniem 'nie' np. w przypadku Ludmiły). Przez pierwsze odcinki łatwo ulegał Ludmile, jednak później przekonał się o niej i zaczął stawiać opór jej intrygom, jednakże bez większych sukcesów (zostali parą na jakiś czas, Tomas nie odmówił jej). Jest po uszy zakochany w Violecie, chociaż ma dość wszystkich problemów z nią związanych. 

Więzy rodzinne
Rodzice: matka i ojciec (pracuje w firmie ojca Ludmiły)
Rodzeństwo: Agus, młodsza siostra
Pozostali: bliżej nieznana babcia


 Najważniejsze relacje

     Violetta Castillo - ratuje ją przed upadkiem i za pomocą spojrzenia w oczy się w niej zakochuje. Nie potrafi przestać o niej myśleć. Przez zazdrość innych ciągle ma problemy z rozwijaniem relacji z Violą. Bardzo chciałby z nią być, jednak ciągle coś stoi na przeszkodzie. Napisał dla Violetty piosenkę i cały czas próbował dawać jej do zrozumienia, że powinni być razem oraz, że Viola coś do niego czuje (słusznie zresztą). Później, kiedy Viola chciała spróbować, okazało się, że Tomas musiał wyjechać do Hiszpani i plany Vilu względem niego spełzły na niczym. 
   Francesca - Fran to jego najlepsza przyjaciółka, po uszy w nim zakochana. Kiedy Violetta powiedziała, że nic z Tomasem ją nie łączy, Francesca postanowiła zasygnalizować Tomasowi swoje uczucia, jednak nadaremno, gdyż myśli chłopaka zajmowała od dawna Castillo. Później Fran zrozumiała, że nie może zmusić Tomasa do uczuć i od tamtej pory jest między nimi dobrze. 
     Ludmiła Ferro to intrygantka, która w dniu, kiedy spotkała dostawcę po raz pierwszy, postawiła sobie za wyzwanie zdobycie go i trzymała się tego bardzo długo. Manipulowała nim poprzez różnorakie intrygi, namowy czy gesty na swą korzyść, jednak nie udało jej się zdobyć jego serca. W pewnym momencie tworzyli parę, ale bez większego przekonania. 
     

PABLO ESPINOSA

Data urodzenia: 10.03.1992
Miejsce zamieszkania: Hiszpania (Argentyna)
Debiut aktorski:  Física o química
Twitter: @DPabloEspinosa


16 komentarzy:

 1. ale on brzydki na tym zdjęciu

  OdpowiedzUsuń
 2. Mama Tomasa ma na imię Susan.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma nic o życiu prywatnym Pablo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Agus to kuzynka Tomasa a nie jego siostra

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.youtube.com/watch?v=EaxmYzHEjtc
  uśmiałam się na tym że szok :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Troszkę mało o życiu prywatnym Pabla :-/
  Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 7. a czy on i Martina Stoessel są razem

  OdpowiedzUsuń
 8. Tomas i Violetta powini by razem ale Ludmiła której nielubie i Leon ich rozdzielaja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i dobrze hahahahahahahaha

   Usuń
  2. Jestem za Toba, powinni byc razem... I Love You, Tomas (Pablo)

   Usuń
 9. a pablo jest słodki a Ludmiła kupia

  OdpowiedzUsuń
 10. Pablo jest słodki i bardzo przystojny <3 niedawno stałam się jego fanką i serialu "Violetta" :)

  OdpowiedzUsuń
 11. AGUS TO SIOSTRA PABLO

  OdpowiedzUsuń
 12. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń