Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

04.05.2013

Sylwetka: Violetta | Martina Stoessel


Prezentuję Wam cykl postów poświęconych sylwetkom poszczególnych postaci oraz aktorów ich grających. Na pierwszy ogień pójdzie główna bohaterka...

VIOLETTA CASTILLO Historia
     Violetta Castillo urodziła się i mieszkała przez pierwsze lata życia w Buenos Aires. Jej matką była światowej sławy gwiazda estrady - Maria (Saramego/Castillo), która zmarła w katastrofie lotniczej podczas swojej ostatniej trasy, na którą namówił ją jej ojciec, wbrew woli Germana Castillo, jej męża. Violetta nie pamiętała swojej matki, dlatego tak bardzo chciała chłonąć wiedzę o niej, a dzięki pamiątkom czuła się bliżej swojej mamy. Ojciec Violetty, German - milioner, wizjoner i światowej sławy inżynier na czele firmy budowlanej dbającej o ekologię nie chciał przysparzać córce bólu i za taktykę objął odsunięcie jej od wszystkiego, co mogłoby przypominać Marię, w tym też jej rodzinę, babcią Angelikę i ciotkę Angeles (Angie). W geście ucieczki, odizolował małą Violę od rodziny i wyjechał na kilka lat do Madrytu chroniąc córkę pod kloszem.


     Właściwa akcja serialu rozpoczyna się w momencie przyjazdu Violetty do Buenos Aires, gdzie, ku niechęci Germana, zmierzyła się z przeszłością i za pomocą pokoju na poddaszu - prywatnym pomieszczeniu z pamiątkami po Marii, mogła pogodzić się z jej śmiercią, a także ją poznać. Początkowo jej ociec w obawie przed zranieniem córki nie chciał zezwolić na jej integrację z matka, jednakże pod naporem namów ze strony Angie zgodził się, co tylko wzmocniło relację Violetty z nim. 
     Violetta odziedziczyła po mamie głos i smykałkę do tańca oraz śpiewu. Szybko się przekona, że naprawdę kocha to robić. Zacznie komponować piosenki: efektem jej pracy będą między innymi En mi mundo oraz Te Creo - motywy licznie przejawiające się w serialu. Spory wpływ na rozwijanie jej dojrzałości artystycznej miał Leon, który był przy niej w razie niepowodzenia i sukcesów. 

     Vilu to dziewczyna, która po przyjeździe do Argentyny odmieniła swoje dotychczasowe życie - rozpoczęła naukę w Studio21, wyszła spod klosza i postawiła ojcu pewne granice, odnalazła przyjaciół i miłość w osobie Leona i Tomasa. W natłoku wydarzeń czuje się zagubiona, ale może liczyć na przyjaciół. Jest dość impulsywna - reaguje bardzo emocjonalnie  i próbuje smakować życia tak, aby się nim nie zachłysnąć.


Więzy rodzinne
Rodzice: German Castillo, Maria Castillo (Saramego) † 
Dziadkowie: ze strony Germana: nieznani | ze strony Mari:  Angelika Saramego, Dziadek †
Pozostali: ciocia, Angeles Angie Saramego

 Najważniejsze relacje
     Tomás Heredia - chłopaka tego poznała przypadkiem, kiedy zapobiegł jej upadkowi podczas deszczu. Jedno spojrzenie w oczy wystarczyło, aby nie mogli przestać o sobie myśleć. Violetta przed długi okres czasu nie potrafiła zidentyfikować uczucia do chłopaka, gdyż był on jej pierwszą, nastoletnią miłością. Ciągłe mieszanie się innych w ich relacje (Ludmiła) oraz obawa przed zranieniem przyjaciółki (Francesca) powstrzymywały dalsze kroki tej relacji. W wyniku wielu nieporozumień i sytuacji, które boleśnie raniły Violettę, dziewczyna częściowo stłumiła uczucia do chłopaka, na rzecz Leona. 
     Leóna Vilu poznała, kiedy (alegoria do Tomasa) zdjął ją z trasy skateboarderów i zapobiegł zderzeniu. Na samym początku Leon traktował Violettę jako szansę zemsty na Ludmile za flirtowanie z "dostawcą" i na samym Tomasie (którego notabene uważał za chłopaka Violi) za podrywanie jego ówczesnej dziewczyny. Po jakimś czasie jednak zrozumiał, jak świetną osobą jest panna Castillo, dlatego zakończył związek z Ludmiłą i postanowił czekać na to, aż Violetta będzie gotowa. Leon całkowicie się zmienił za jej sprawa. Przy Ludmile sprawiał wrażenie tak samo zadufanego w sobie jak ona, aroganckiego i przekonanego o swojej wyższości - dla Violi stał się jednak prawdziwym przyjacielem: ufającym, słuchającym, szanującym jej decyzję. Nigdy na nią nie naciskał, nie robił wyrzutów, zawsze był gotowy zaoferować jej swoje ramię i przekonywał o jej talencie oraz o tym, jak może zniszczyć sobie życie angażując się w relacje z Tomasem. Po jakimś czasie tych romantycznych zabiegów, które ukazywały prawdziwy charakter Leona, Violetta zrozumiała, że tak naprawdę jego kocha i on jest jej jedyną, prawdziwą miłością. 
     Ludmiła Ferro od początku była negatywnie nastawiona do Violi, której ewidentnie zazdrościła urody, talentu i szumu, jaki wywołało jej pojawienie się w Studio - uwagi Tomasa, Leona i większości uczniów. Dlatego też za wszelką cenę postanowiła udowodnić, że jest lepsza od niej i odebrać jej Tomasa angażując w swoje intrygi poplecznika - Naty. 
     Francesca jest niewątpliwie najlepszą przyjaciółką Violetty, dla której Vilu postanowiła zrezygnować z Tomasa, gdyż wiedziała, że chłopak podoba się Włoszce. Fran dowiedziawszy się o tym akcie poświęcenia postanowiła zrezygnować z uczucia na rzecz Violi. Ich więź dzięki temu wzmocniła się i urosła do rangi przyjaźni. Dziewczyny mogą na siebie liczyć - na wsparcie i słowa pocieszenia, również się nie oceniają.
     Ángeles Saramego "Angie" to jej nauczycielka śpiewu, guwernantka oraz ciocia, o czym Viola nie ma jeszcze pojęcia. Angie jest jej przyjaciółką, której może ze wszystkiego się zwierzyć oraz obrończynią, kiedy w grę wchodzi nadopiekuńczy i surowy German.


Martina (Tini) Stoessel 
Data urodzenia: 21 marca 1997
Miejsce zamieszkania: Argentyna, Buenos Aires
Debiut aktorski: Violetta (2012 - teraz)
Oficjalna strona internetowamartinastoessel.com.ar
Twitter: @Tinistoessel

Martina urodziła się w Argentynie 21 marca 1997 roku, jako córka Alejandro Stoessel i Mariany Muzler. Ma również brata - Francisco. Już w młodym wieku przejawiała zainteresowanie instrumentami muzycznymi, śpiewem oraz tańcem. Zaowocowało to na castingu do Violetty, który wygrała.

Tini jest bardzo towarzyską osobą - utrzymuje dobry kontakt z całą obsadą. Między innymi: najlepsze stosunki ma z Mechi Lambre oraz z Facu Gambande, z którymi się przyjaźni. Tini jest bardzo otwarta i chętnie dzieli się swoim życiem z fanami, co widać po zdjęciach i bardzo emocjonalnych statusach na twitterze.

Jak widać, wiele z Violettą ją łączy, ale również wiele rzeczy dzieli. Martina chętniej dzieli się swoimi uczuciami i mówi, co myśli. Również sporą różnicę można zauważyć po stylu ubierania się. Violetta jest dziewczęca i delikatna, a Tini chętnie odkrywa nowe odzieżowe horyzonty.


122 komentarze:

 1. To jest świetne.*.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, starałam się :)

   Usuń
  2. A wiesz jaki ma numer telefonu Martina Stoessel? jak tak to tutaj mi napisz w odpowiedzi

   Usuń
  3. wiesz ja znam martinę stossel i znam jej numer telefonu to 5473 to tyle narka wiem o jej prawdziwej postaci i byłam razem z nią na scenie i śpiewaliśmy yoy porti the creo i algo susena i było świetnie i byłam u jej domu i dała mi swuj sekretnik i tym razem ja zapuisuję w nim swoje marzenia i miłości i wiele innych spraw p[rzykro mi ale konkurs wygrałam ja i kto się ostatni śmieje
   Usuń
  4. Wyślij link tych piosenek których z nią śpiewałaś>>>

   Usuń
  5. może i śpiewałąś z martiną stoessel ale czy ty umiesz wogule śpiewać ??

   Usuń
  6. Jezuuu.. wy myślicie że ona na prawde śpewała z martina stoessel ?! To tylko dziecięce marzenia.. Przeciez to nie mozliwe... Ta na pewno ma jej sekretnik... Kurwa jeszcze może na księżycu była? !Jak wierzycie w takie bzdety, to pozdro frajerom... Jestem w 1 gimnie więc Pomyślcie kurwa racjonalnie.
   Angelika - Angie :D

   Usuń
  7. Zgadzam się z osobą powyżej.
   Weźcie, tamta jedna napisała, że niby śpiewała z Martiną? Była u niej w domu? Ma jej pamiętnik? Żałosna jest. A numer 5473 to nawet nie jest numer telefonu. Jest za krótki.
   Nie dajcie się jej nabrać. Jestem w 1 gimnazjum i wiem, że to niemożliwe. Ktoś młodszy, na pewno jej wierzy. A ona ich po prostu wkręca. Naprawdę, żałosne.

   Usuń
  8. Prawda że żalosne! 5473 i to ma być numer?

   Usuń
  9. TO SIE PO PROSTU NAZYWA BÓL DUPY. Dziecko nie wie co ma ze sobą robić, więc ośmiesza się w internecie..

   Usuń
  10. Niby śpiewała a nawet nie wie jak to się pisze XDDDD

   Usuń
  11. kocham Violettę

   Usuń
 2. Matka Violi zmarła w katastrofie samolotowej a nie samochodowej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, z rozpędu palnęłam głupotę :)

   Usuń
 3. Świetne.Kto następny,może Naty? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie mam rozpisane dwie postaci w zapasie, ale nie, nie jest to Natalia.

   Usuń
  2. No więc cierpliwie poczekam aż przyjdzie kolej na nią. : )

   Usuń
 4. KOPIUJESZ TO!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd Twoim zdaniem to skopiowałam?
   Zaręczam Ci, że sama poświęciłam czas na to i każde słowo w tym poście napisałam sama.

   Usuń
  2. Anonimowy: Oczywiście zawsze każda z nas kopiuje czyjąś pracę nad którą ktoś poświecić pewnie dużo czasu i jasne nie mamy nic innego do roboty niż kopiować. Weź się w końcu ogarnij każda z nas pisze WŁASNYMI SŁOWAMI każdy post. Jeśli Ci się tak bardzo nudzi i nie masz nic innego do roboty prób oszczerdzania nas, to Ci naprawdę współczuję.

   Usuń
  3. Przyznam jest trochę racji w tym,że kopiujecie,ale dosłownie odrobinę 2 trzy zdania z każdego.Ale czy anonimowy nie zdaje sobie sprawy,że jest możliwość,że takie same zdania przyszły wam do głowy?
   Blog,ogólnie jest dość dobrze pisany i taki ma zostać.

   Usuń
  4. widze że nie jesteś za miła właścicielko!

   Usuń
 5. Dzięki, jest świetnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co, tak się składa, że cykl "Sylwetki" miałam już w planach od dawna, a Twój komentarz szczęśliwie się nasunął :)

   Usuń
 6. Co do najważniejszych relacji; Leon: "Violetta zrozumiała, że tak naprawdę jego kocha i on jest jej jedyną, prawdziwą miłością". Czy tak będzie aż do końca 1 serii, czy jest to napisane tak jakby do tego momentu, na którym jesteśmy w odcinkach w Polsce? Mam jeszcze jedno pytanie: z kim Violetta będzie pod koniec 1 sezonu, jaka będzie jej decyzja? BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ ;)
  Laura

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Lauro,
   Violetta z chwilą pocałunku zrozumiała, że woli Leona i będzie dość konsekwentna w swoich postanowieniach do końca pierwszego sezonu (w drugim również). O Tomasie póki co nie zapomni i ciągle będą się przewijały sytuacje z jego udziałem, chociaż w dalszym ciągu będzie z Leonem (szczęśliwa, co najważniejsze). Pod sam koniec sezonu atmosfera się zagęści i w wyniku splotu wypadków Violetta chwilowo rozstanie się z Leonem, później Leon zobaczy pewną scenę i wyciągnie nieodpowiednie wnioski i "odpuści sobie Violę" na rzecz Tomasa, co dowodzi tylko, że ją kocha, skoro dla jej szczęścia był w stanie oddać ją innemu. Ponadto, okaże się, że było to tylko nieporozumienie. Jednakże w pierwszym sezonie Viola nie podejmie decyzji, a w ostatnim odcinku, kiedy będzie musiała wyjechać, pożegna się z obojgiem chłopców w ten sam sposób. Później wróci, ale wciąż bez decyzji.

   A w drugim sezonie będą razem, po wyjeździe Tomasa.

   Usuń
  2. A co z Diego z 2 sezonu?
   I Larą?
   A co do bloga, to jest cudowny :) / Dominika

   Usuń
 7. Jestem ciekawa czy Leon i Violetta będą długo razem? ;
  Ciekawy blog ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozstaną się, ale później cały czas będą się o siebie obijać i będą chcieli do siebie wrócić :)

   Usuń
  2. W 2 sezonie w 12 odcinku Viola poprosi go o chodzenie i on sie zgodzi ale pużniej Diego bedzie w zmowie z Ludmi i pocałuje viole na oczach Leona .Viola będzie z Diego a Leon będzie z Larą ale nadal będzie kochał Viole . bedzie konkurs tańca w studio i wygrają Leon Viola Diego i Fran wycieczke do Madrytu tam Viola się dowie o tym że Diego jest w zmowie z Ludmi . Leon zerwie z Larą i Leon będzzie pocieszł Viole i bedą znów razem .W finałowym odcinku się pocałują :D
   prosze /Asia

   Usuń
 8. Jejku jaka Tini jest śliczna! ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. KOCHAM MARTINĘ

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo bardo bardzo lubię Martinę Stoessel i ciekawi mnie jaki ma madel telefonu np.samsung, nokia, son ericsson...

  Dowiesz się jaki ma model bo bardzo chcę taki sam!!!

  ps. Nie pomyślcie sobie że jestem jakaś stuknięta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona ma Iphone Apple 5 chyba :)

   Usuń
  2. Ona ma od cholery tego xD jakby się przyjrzeć to na każdym zdjęciu z komórką ma inny xd
   W Violettcie ona ma taki różowy z wysuwaną klawiaturą chyba samsung ale nie jestem pewna ;<

   Usuń
  3. Ona ma od cholery tego xD jakby się przyjrzeć to na każdym zdjęciu z komórką ma inny xd
   W Violettcie ona ma taki różowy z wysuwaną klawiaturą chyba samsung ale nie jestem pewna ;<

   Usuń
  4. Tori ona ma tylko obudowy różne a nie tyle telefonów
   Ma Iphone Apple 5 :D

   Usuń
  5. ale w drugim sezonie ma iPhona 5. ;)

   Usuń
 11. Fellas, subsequent time you purchase the tablet, check with your companions
  when they will need one particular. This should double up the sale
  on the anti-impotence medication Cialis. A current
  finding implies which the erectile dysfunction tablet
  which has pepped up the sexual existence of gentlemen is proving to generally be helpful in
  the event of women of all ages suffering from the sexual disinterest.

  The study underlines which the medicine operates for females as
  much as it does in case of males otherwise much more.


  Here is my web blog - I was reading this

  OdpowiedzUsuń
 12. leonetta <333 super te sylwetki <3

  OdpowiedzUsuń
 13. jaki model telefonu ma Martina Stoessel????

  OdpowiedzUsuń
 14. wiecie może czy fani Tini noszą te całe wstążki?? Jak tak to jaki kolorr??

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę tylko o ten kolor wstążki, bo ja ją kocham i chciałabym wiedzieć :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. a zna ktoś może adres zamieszkania martiny albo cami albo leona jeśli znacie to napiszcie tu! czekam na odp...

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja ją znam z reala, mojej kuzynki mama jest polką a tata pochodzi z Argentyny i mieszkają obok Martiny (Tini) Stoessel. Byłam rok temu u kuzynki na wakacjach i miałam przyjemność ją poznać jest bardzo sympatyczna. Choć ciężko było mi się z nią dogadać ale z pomocą mojej kuzynki dogadałam się z nią. ;* W tym roku "raczej" będę się z nią widzieć. :) :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa, jasne, a ja jestem królową świata!!!!!!! (oczywiście to sarkazm, bo nie jestem królową świata, tak jak pewnie on nie zna Martiny!)

   Usuń
  2. *ona (bo napisałam przez pomyłkę on)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Jeśli yłaś to daj zdjęcia wtedy uwierze alicja

   Usuń
  5. Ta daj dowód
   Hah ... ja jestem królową
   Haha na jej Twitcamie mówiła (z tłumaczeniem Polskim) że nie wiżcie mówiących że mnie znają lub cos w tym stylu :/

   Usuń
  6. Eh...kolejna dziewczynka próbująca osiągnąć coś ,co całkiem jest nie z tej planety. Patrząc logicznie, nikt nie powinien nawet wierzyć takim osobom.

   Usuń
 18. Wiecie może jaki rodzaj tańca tańczy Violetta? Nie wiem czy jazz czy współczesny czy .... Pomożecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależne od piosenek, ale głównie taniec nowoczesny :)

   Usuń
 19. Ile byście jej dali lat??
  nie patrząc na datę urodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Strasznie zagmatfana historia w tym serialu ale podoba mi się to byłby szok gdyby po sam koniec serialu Tomas by w wrócił :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. Thomas odchodzi z serialu i przychodzi nowy adorator Violetty Diego

  OdpowiedzUsuń
 22. diego arrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:#####


  :#####-to złe buzki

  OdpowiedzUsuń
 23. mam pytanko :) skąd wiesz tyle rzeczy ? :) odpowiadasz na wszystkie pytania ! :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Naprawde ??Znasz Martine Stoessel ?? Ale z ciebie szczęściara . Ja bardzo bym chciala żeby ją poznać :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Bardzo lubię oglądać VIOLETTE i bardzo lubię Mrtine Stoessel! Chciałabym ją poznać! A możecie dać też opis i zdjęcia Alby Rico {Naty}

  OdpowiedzUsuń
 26. Jestem więlką fanką Martiny Stossel chciała bym ją poznać pogadać przez internet czy coś bardzo chciałabam by to zrobić to moje marzenie zapraszam do kupienia płyty Violetta w empiku kosztuje 37,99 zł

  OdpowiedzUsuń
 27. Violetta moim zdaniem to najlepszy serial jaki ogladalam i nie wiem co bym zrobila gdyby sie skonczyl uwielbiam go!!! ciagle czytam blogi ogladam jej zdjecia i wystepy to jest n aprawde cos niesamowitego!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś się skończy:) Chociaż dopiero 2 sezon się zacznie, a jeszcze będzie 3:D

   Usuń
 28. Jak ktoś jest kupcie dziany to może z nią nawet grać w serialu...

  OdpowiedzUsuń
 29. Ją ją znam osobiscie :-)

  OdpowiedzUsuń
 30. do jakich rodzaj tańca tańczy tini

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie kłamcie że znacie ją osobiście -,- Taaak a ja jestem królową -,- a właśnie jak z nią się chcecie skontaktować to piszcie na jej twittera bo facebooka usunęła ze względu na przeciążoną skrzynkę pocztową a wgl to nawet zdjęć nie mogła wrzucać na fejsa np. w bikini na plaży bo Disney narzucił jej nakaz dbania o swój wizerunek

  OdpowiedzUsuń
 32. Jak ona wkoncu się nazywa martina czy tini

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martina przezwisko ma Tini <3
   /Asia

   Usuń
 33. Nazywa się Martina

  OdpowiedzUsuń
 34. Ona nazywa się Martina a jej przezwisko to Tini

  OdpowiedzUsuń
 35. WYPOWIEDŹ NR 4 CHYBA KŁAMIE . A JAK WY MYŚLICIE?????? KOCHAM TINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 36. WYPOWIEDŹ NR 4 CHYBA KŁAMIE . A JAK WY MYŚLICIE?????? KOCHAM TINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. WYPOWIEDŹ NR 4 CHYBA KŁAMIE . A JAK WY MYŚLICIE?????? KOCHAM TINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 38. Ale przecież ojciec marii nie namówił córki na turne ona sama chciała wziąć udział. Odcinek 77

  OdpowiedzUsuń
 39. Jak to jej dziadek nie zyje? W 2 sezonie ona dowie sie o tym ze antonio to jej dziadek

  OdpowiedzUsuń
 40. ta stronka jest nawet fajna...

  OdpowiedzUsuń
 41. anonio o jej dziadek

  OdpowiedzUsuń
 42. A czy ten numer który podałaś jest przetestowany.

  OdpowiedzUsuń
 43. Ty Anonimowy, na pewno byliście razem na scenie! :p

  OdpowiedzUsuń
 44. vole viola żeby byłazy tomasem * * {

  OdpowiedzUsuń
 45. Weźcie, tamta jedna napisała, że niby śpiewała z Martiną? Była u niej w domu? Ma jej pamiętnik? Żałosna jest. A numer 5473 to nawet nie jest numer telefonu. Jest za krótki.
  Nie dajcie się jej nabrać. Jestem w 1 gimnazjum i wiem, że to niemożliwe. Ktoś młodszy, na pewno jej wierzy. A ona ich po prostu wkręca. Naprawdę, żałosne.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy13 sierpnia 2013 20:02
  wiesz ja znam martinę stossel i znam jej numer telefonu to 5473 to tyle narka wiem o jej prawdziwej postaci i byłam razem z nią na scenie i śpiewaliśmy yoy porti the creo i algo susena i było świetnie i byłam u jej domu i dała mi swuj sekretnik i tym razem ja zapuisuję w nim swoje marzenia i miłości i wiele innych spraw p[rzykro mi ale konkurs wygrałam ja i kto się ostatni śmieje


  Najpierw naucz się ortografi a nie paplaj że niby ją znasz -.-

  OdpowiedzUsuń
 47. hey to numer martiny 508852912

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Watpie że to numer martiny daj dowud

   Usuń
 48. jasne i mam uwierzyć że ta dziewczyna ma jej sekretnik

  OdpowiedzUsuń
 49. Ech..jaka zalosna dziewczynka...ja na serio zadzwonilam na nr.508852912 i sekretarka powiedziala: ORANGE POCZTA GŁOSOWA... gratuluję! Jak na serio znacie Martinkę lub wiecie, gdzie ona mieszka to wezcie do reki poduszke, przylozcie ja sb do twarzy i w nia to wszystko wykrzyczcie! Bo chyba gdyby glupota umiala latac, to byscie n ziemie nie zeszli! Aha i jeszcze jedno...tylko i wylacznie ja wiem o Tini wszystko, a nie wy dzieci!!!!/// PS: Świetny blog ; 3333

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dużo o niej wiem, i nie wiesz nic o mnie myślisz że jej nie lubię? że o niej nic nie wiem?
   Hahahaha, tak jak ty wiem o niej wszystko, nie kłamię przynajmniej że ją spotkałam bo nie spotkałam... Ale by było fajnie, ale przecież by nikt nie uwierzył -.- Nie spotkałam jej i nie plećcie głupot że ją znacie, jedna dziewczyna napisała że Tini dała jej swój sekretnik HAHAHAHHA LOL aż mi się śmiać chciało... -.- ~~Niki ;3

   Usuń
 50. anonimowy każdy może się tak przechwalać i wiesz byłam na jej koncercie w francji a jakoś się nie chwalę wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAK TAK PEWNIE... WŁAŚNIE SIĘ CHWALISZ IDIOTKO! I KŁAMIESZ TAK JAK INNI

   ~~Niki ;3

   Usuń
 51. anonimowy każdy może się tak przechwalać i wiesz byłam na jej koncercie w francji a jakoś się nie chwalę wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 52. Que este está realmente genial gracias a todos mis fans!

  OdpowiedzUsuń
 53. Y la persona que lo escribió con mi canto y que estaba en mi casa mi diario es un embustero ordinaria que la gente no son de fiar & Martina Stossel

  OdpowiedzUsuń
 54. niech się najpierw porządnie pisać nauczy tytuły tych piosenek -,- później zacznij dopiero śpiewać ... a pozatym to masz bujną wyobraźnie .. pozazdrościć ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. kocham tini martini stolessel i violettę castio

  OdpowiedzUsuń
 56. Boże, ludzie są tacy naiwni. No pewnie śpiewała z nią ma jej pamiętnik i myśli że ktoś jej uwierzy. Biedni ci ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam jesteś naiwny Wogule tini to cud od bogów i ruchania

   Usuń
  2. jesteś głupi\głupia!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 57. jesteś boska uwielbiam ją

  OdpowiedzUsuń
 58. Kocham Violette i Martine Wogule znacie telefon do niej, bardzo ważne chce z nią pierwszy raz.... :-*

  OdpowiedzUsuń
 59. moja koleżanka mówiła że jej kuzynka to naty a jak się okazało to byała oszustką

  OdpowiedzUsuń
 60. numer do violi ma koleżanka mojej kuzynki i chyba jest prawdziwy bo kiedyś dzwoniła przy nas i się ktoś odezwał i mówił po hiszpańsku

  OdpowiedzUsuń
 61. jestem wielką fankom violetty nigdy nie widziałam lepszej osoby jak violetta ma piekny głos i wogule jest jadna i wogu nie moge sie doczekac gry dostane pamiętnik kolczyki kalendarz pizame bluzke iinne rzeczy z violetty o i jeszcze pościel hihi bardzo ja uwielbiam violette wielkie plakaty mam xxxl violetty :) wszyszłość chcem być jak violetta cały czas myśle o violettcie cały piórnik mam popisany imnieniem violetta przyszłość chcem mieć dziewczynke o inieniu wioleta bardzo ale to bardzo uwielbiam violette nie wiem co jeszcze powiedzieć o violi poprostu uwielbiam a nawet kocham ją jak moją siostre <3 <3 <3 :*:*

  OdpowiedzUsuń
 62. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wogle nie jest link!!

   Usuń
 63. nie lubię Violetty wprost nienawidzę ok teraz możecie mnie spamować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu mamy spamować? Fanki Vilu są wychowne, nie to co Beliebers (mam do wszystkich fanów szacónek :))

   Usuń
 64. kocham martinę jest super chciałabym ją poznać

  OdpowiedzUsuń
 65. chciałabym żeby thomas wrócił

  OdpowiedzUsuń
 66. Ona kłamie nie była u tini i 5473to przypomina do fundacji tvn a nie do tini

  OdpowiedzUsuń