Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.06.2013

Opisy odcinków 51-55

!!! OGLĄDAJ VIOLETTĘ W DISNEY CHANNEL !!!
!!! CODZIENNIE O 16:00 !!!

51

Ludmiła i Violetta stają do pojedynku, w wyniku którego jedna z nich uzyska prawo do wykonania piosenki. Ludmiła chce dorzucić do puli nagród dla zwycięzcy również Tomasa, ale Violetta nie godzi się na to. Maxi i Napo znajdują w sieci dziewczynę o pięknym głosie wykonującą utwory studentów i szaleją na jej punkcie. Nie zdają sobie sprawy, że tajemniczą piosenkarką jest Mica, siostra Naty.

52

Po przegranej potyczce Ludmiła obawia się, że zostanie zesłana do chórków, ale okazuje się, że Violetta chciała tylko wybrać piosenkę, którą zaśpiewają w duecie. Violetta traci cierpliwość do Tomasa i wyjawia Leonowi, że nie może bez niego żyć. Tomas postanawia ją sobie odpuścić i skoncentrować się na Ludmile. W tym czasie studenci kipią z zazdrości, ponieważ do studia zaczęła uczęszczać Mica, siostra Naty obdarzona wielkim talentem. Violetta zastępuje Francescę podczas występu charytatywnego. German jest zszokowany, ponieważ nie widząc, a jedynie słysząc wykonawczynię jest przekonany, że to głos Marii. Ramallo zostaje aresztowany na podstawie nagrań obciążających go rozmów uzyskanych dzięki podsłuchowi u Matiasa. Angie otrzymuje kopertę zawierającą informacje o niej i zamienia ją w tajemnicy przed Germanem.

53

Violetta śpiewa na przyjęciu dobroczynnym, a Angie ostrzega ją przed Germanem znajdującym się na sali. Dziewczyna nie może pokazać się ojcu, ponieważ w tym czasie powinna być w szkole, dlatego ucieka ze sceny. Udaje się jej to w ostatniej chwili. Ludmila próbuje zastraszyć Micę, ale zostaje powstrzymana przez Naty. Ludmila mówi Violetcie, że jest dziewczyną Tomasa. Dochodzi do konfrontacji.

54

German chce wyprowadzić się z Buenos Aires, ale Violetta odmawia wyjazdu. Angie przekonuje go, by pozwolił jej zostać. Francesca wyjawia Violetcie, że Tomas zostanie wydalony za to, że bronił jej przed Andresem. Próbuje się do niego dodzwonić, a ponieważ nie odbiera zostawia wiadomość. Jednak Ludmila kasuje ją. Andres przyznaje Pablowi, że Gregorio zmusił go do zastawienia pułapki na Tomasa mającej doprowadzić do wydalenia go ze Studia. Antonio ostrzega Gregoria, że finansowe problemy studia zmuszają go do zamknięcia uczelni, ale ten ostatni prosi o tydzień zwłoki. Violetta doprowadza do konfrontacji z Tomasem i niechcący zamyka ich oboje w jednym pomieszczeniu. 

55

Uwięzieni Violetta i Tomas godzą się i przytulają na znak przyjaźni. Leon widzi to, ale Violetta zapewnia go, że chce być z nim. Ludmila jest coraz bardziej zazdrosna o Micę, więc umożliwia jej podsłuchanie, jak Gregorio wyjaśnia swój plan spieniężenia internetowej popularności adeptki piosenki dla ratowania studia. Studenci w końcu buntują się przeciwko Gregoriowi i organizują koncert dla wyrażenia swych uczuć. Jest on transmitowany w telewizji, ale dzięki Ramallowi German nie zauważa swojej córki.


5 komentarzy:

  1. a siostra Naty nie ma na imię Mica tylko Lena ! no chyba że się mylę......

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja oglądałam na youtube filmik, w którym była siostra Naty. Miała na imię Lena.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sama oglądaj . ŻADNA MICKA TYLKO LENA !!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń