Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.06.2013

Pamiętnik + zapowiedź koncertu en vivo,

am dla was naprawdę dobro wiadomość. Już niedługo we Włoszech będzie można kupić identyczny pamiętnik jaki ma Violetta, tzn. identyczny od względem dokładnie i kartek w środku, które są z symbolem Violetty a w środku są puste. Z reszta sami zobaczcie.

Już niebawem we Włoszech odbędzie się koncert "En Vivo", na którym wystąpią nasze gwiazdy. Pierwsze 100 osób, które kupią jeden z gadżetów ( obrazek niżej) otrzymają wejściówki za kulisy! 

6 komentarzy:

 1. Hej. polandvioletta.blogspot.com , zapraszam na notatkę ps : tam bedzie opisane gdzie można kupić pamietnik violi (tak jak na zdjeciu) :>

  OdpowiedzUsuń
 2. a wiecie moze gdzie mozna nabyc bilety do tego koncertu ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chcesz by koncert wioletta odbył sie w polsce,to wpisz na googlech ten adres violetta en vivo-petycjeonline.com ,podpisz darmową petycje i jeśli dużo osup to podpisze to media to zauważą i możliwe 15 września w warszawie a potem w łodzi zagra koncert ! bardzo ważne tylko ważne do 30 sierpnia wpiszcie w googlach adres violetta en vivo-petycjeonline.com !

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak moge dostać bilety gdzie moge je dostaćznaczy sięprosze napiszcie uwilbiam Violette błagam kocham ją jest wspaniała kto kocha Violette pisać dużo miłych komentarzy prosze jest najkochańsza

  OdpowiedzUsuń
 5. Znaczy Martine Soless

  OdpowiedzUsuń