Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

15.08.2013

Violetta2: Ludmiła i JoaquimOd dłuższego czasu krąży wieść, że w drugiej połowie drugiego Ludmiła pozna chłopaka, Joaquima (czyt. Hoaki). Jaką rolę w jej życiu odegra tajemniczy nieznajomy?


Otóż ogromną. Nieznany nam jeszcze bohater ma wzbudzić miłość Ludmiły, pierwsze prawdziwe uczucie, a także naprawdę ją zmienić. Przed nim dziewczyna otworzy się i opowie o swoim dzieciństwie, które okaże się zimne i przykre, i które ukształtowało jej charakter, zmuszając do bycia taką a nie inną, zimną i wyrachowaną osobą. Ma to również sprawić, że otworzy się na Violettę i zrozumie jej sposób bycia, co zaowocuje ich przyjaźnią. Ostatni fakt najmocniej świadczy o przemianie, zważywszy na poprzedzającą ją całkowitą nienawiść do Violi ze strony dziewczyny.
Ten scenariusz jest bardzo zbliżony do losów Leóna, który pod wieloma względami na początku był taki sam, jednak zupełnie się zmienił na lepsze pod wpływem Violetty. Czy tym razem ubierze spodnie i zostanie Joaquimem?
Skąd przybędzie więc ten czarodziej? Jak dojdzie do ich zejścia się i jaki okaże się z charakteru? Tego dowiemy się po najbliższym poniedziałku, nie dogrzebałam się też nazwiska aktora <jeszcze>, natomiast zamieszczam tu jedno z pięciu zdjęć, jakie ukazały się w sieci. Pozostałe zginęły ze stronki, gdzie widziałam je najpierw i nigdzie nie mogę znaleźć, wobec czego póki co będziemy musieli się zadowolić tym.
Jak sądzicie, czy Ludmiła zasłużyła na prawdziwą miłość? Można usprawiedliwiać jej czyny tym, co ją spotkało przykrego, na przykład odrzuceniem przez własnych, przepracowanych rodziców lub samotnym dzieciństwem?  Można uznać  ją za ofiarę, a nie przyczynę?
Jeśli spytacie mnie, odpowiem;  x3 tak.

Czekam na wasze opinie w komentarzach, vilovers  ;)A to zdjęcie podesłała nam czytelniczka, Weronika C. i dzięki jej za to :335 komentarzy:

 1. Każdy zasługuje na prawdziwą miłość,a szczególnie Ludmiła.Przecież w drugim sezonie się zmienia i staje się milsza dla innych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oooj w 1 części tylko po części xd

   Usuń
 2. Zostałaś nominowana do Liebster Blog awards na moim blogu
  http://wszystko-o-violecie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię Ludmiłę i wiem, że ona sama z siebie na pewno nie może być taka wredna. Zawsze jest w tym jakieś dno, i wiedziałam, że ona nie miała świetlanej przeszłości i wszystkiego czego chciała ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. A.. i tu jest jeszcze zdjęcie :D
  http://i.pinger.pl/pgr433/71dceab500189b1451f642e9

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta Ludmiła na tych zdjęciach wygląda trochę bardziej jakby była gdzieś prywatnie, jako Mercedes, a nie na planie, ale pożyjemy zobaczymy ;D

   Usuń
  2. na tych zdjęciach ona nie jest podobna do siebie ...

   Usuń
 5. Mimo, że nie przepadam za Ludmiłą, z powodu jej wrednej osobowości, czytając ten post, coś sobie uświadomiłam, a konkretnie to, że skoro miała nie przyjemne dzieciństwo, po części ją rozumiem, czemu stała się wredną dziewuchą. Czytając ten post, również sądze, że ta gwiazdeczka jest fajna i, że po pewnym czasie naprawdę ją polubię. Blodnyneczka dokuczająca Violetcie, ma prawo się z nią zaprzyjaźnić i spotkać PRAWDZIWĄ miłość do końca życia. Ona zasługuje na to, była wredna z powodu dzieciństwa, ona sama nic z tym wspólnego nie ma, bo jeśli rodzice nie poświęcali jej czasu, stała się taka jaka jest w serialu. Nic dziwnego, brakowało jej miłości ze strony rozdziców, poczuła się odrzucona, więc ogarnęła ją nienawiść i zazdrość. Kto to wie? My nie mamy drugiego sezonu, takie są moje przypuszczenia, bo nie wiadomo co było w jej przeszłośći....
  Dzięki za wytrwanie i przeczytanie.

  Pozdrowienia ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na mój blog o Violetcie http://zuzka5000.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Według mnie Ludmiła, ma powody właśnie do aroganckiego zachowania. Fakt - dowiemy się tego dopiero w ciągu tego mięsiąca z drugą częścią drugiego sezonu Violetty. Ja uważam, że Ludmiła jeśli się otworzy, to później będzie tylko taka życiowa sielanka, oczywiście oprócz Lary i Diego. Oni też będą pewnie mieszać. Chodzi mi tutaj o Leonettę. Ogólnie lubię Ludmiłę. Zawsze mnie rozwala xD.

  To , tyle.

  W.

  OdpowiedzUsuń
 8. a to nie diego? przyjzyjcie się dokładnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nie Diego, sama zobacz: http://i.pinger.pl/pgr433/71dceab500189b1451f642e9 9 (to zdjęcie nie dawno w komentarzu dodała Weronika C.)

   Usuń
 9. Fajnie, że Ludmiła wkońcu się zmieni :)
  http://violetta-disneychannelpl.blogspot.com/ - zapraszam : *

  OdpowiedzUsuń
 10. http://violetta1997.blogspot.com/- wchodźcie polecam tego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta dziewczyna nie przypomina Mechi.

  OdpowiedzUsuń
 12. Supcio blog! Na prawdę go kocham ! I mam do was pytanie jak mogę promować swojego bloga www.viola-na-zawsze.blogspot.com ?

  OdpowiedzUsuń
 13. ciasteczkowy potwór16 sierpnia 2013 10:35

  Oczywiście, że Ludmiła zasługuje na miłość! Każdy na nią zasługuje! A jeszcze Ludmiła się zmieni! Tym lepiej! Ale ona za prawdę nie wygląda jak Ludmi! Znaczy, wiem, że to ona, ale jakoś tak dziwnie wygląda. Spójrzcie, na tym poczwórnym zdjęciu, i jak ona wygląda na drugim!? Dziwnieee...

  OdpowiedzUsuń
 14. na zdjęciu w prawym górnym rogu ona nie rzypomina mechi ;__;

  OdpowiedzUsuń
 15. Wydaje mi się, że to nie jest Mechi. Dziewczynę pokazano tylko z profilu, to może się okazać mylące. Z profilu nawet Stephie C. wyglądała jak ona (znana fotka z pocałunkiem z Jorge). A nawet jeśli, to po pierwsze - koleś zdecydowanie za stary, żeby mógł być jej amantem, a po drugie - sceneria jakaś nie-violettowa. Albo prywatna fotka, albo zwykła ściema.

  OdpowiedzUsuń
 16. lol. Przeciż ja wiem , że ona ma grać teraz gdzie indziej i on będzie jej towarzyszył.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ona w 2 sezobie bedzie z Federiko wszystko mozna znalesc na youtube np jak sie caluja l, ida ba randke , a nawet jak ludmi pisze dla niego piosenke

  OdpowiedzUsuń
 18. szczerze brzydki jest ten chłopak i ludmiła inaczej wyglonda to było na planie? ludmiła nie pasuje do niego :|

  OdpowiedzUsuń
 19. ludmiła + on = katastrofa brzydki!!!!!! wiecie choć blog spoko ale zdj fu! brzydki chłop!

  OdpowiedzUsuń
 20. chwile, to na pewno ludmiła? bo wyglonda jak angie czyta sie endżi ale każdy wie na pewno ;] ale to chyba nie ludmiła..........

  OdpowiedzUsuń
 21. To nie Ludmila przecież nawet w serialu nie będzie tego chłopaka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to scena z innego filmu w którym grała mechi :-)

   Usuń
 22. 0_0 na prawde? czemu? wszyscy mają swój świat więc nie będę nażekac

  OdpowiedzUsuń
 23. Chyba 3 sez a nie kurde 2 narazie najgorszy blog na swiecie

  OdpowiedzUsuń
 24. To nie jest Ludmiła tylko to inna aktorka. Widać to po twarzy!

  OdpowiedzUsuń
 25. Ludmiła będzie z Federico, a nie z jakimś Joa coś tam -,- taki koleś nawet nie będzie w serialu, scena pochodzi z innego filmu...

  OdpowiedzUsuń
 26. I co? Drugi sezon się skończył - Joaquima nie widzę...

  OdpowiedzUsuń