Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

14.09.2013

Kilka próśb w kwestii Tłumaczenie na zamówienie

Wracam do roboty i mam prośbę do tych, którzy składali prośby w  *TNZ*.

1. Kiedy przejrzałam raz jeszcze dokładniej filmiki, zauważyłam pewne zjawisko, dosyć uporczywe i wredne - otóż filmik nie otwiera się, protegowany komunikatem; filmik został usunięty przez autora. Ze zrozumiałych względów w tej sytuacji nie jestem w stanie go odczarować. 
Wobec tego, jeśli moglibyście sprawdzić i ew skomentować swoje wpisy nowym linkiem do danego momentu, jeśli takowy istnieje, od innego kanału. Polecam propsować Alexis Meyer, tam zapewne znajdziecie usunięty filmik.

2. Pojawiają się prośby, które zostały już zrealizowane, przez kanał *MAGDAJULKA* , z którym pomimo rozwiązania króciutkiej współpracy kontaktujemy się i umawiamy, co tłumaczymy. Wobec tego nie będziemy robić czegoś po raz drugi, z dwóch względów; aby nie wtajemniczeni nie oskarżali nas o plagiat, a także żeby nie robić niczego po dwa razy, gdyż to zbędne.
Jeśli moglibyście, przelećcie się po tytułach filmików na MagdaJulka i sprawdźcie, czy nie ma wśród nich waszego zgłoszenia. Gdyby owszem; również skomentujcie swój wpis w TNZ, hasłem "MagdaJulka".

3. Prosimy o jak najlepszą jakość filmików, ponieważ Patka później przeżywa męki.

4. Nie tłumaczymy tylko leonetty!

< wstawka edycji.
To, co powiem; nie chodzi o to, że nam wszystko nie pasuje, naprawdę nie chcemy was obrazić czy cuś. Po prostu pewne rzeczy są uciążliwe, zwłaszcza na tę skalę, proszę nie zrozumcie nas źle :))) > 
 
Jak widzę takie wpisy, no ludzie, pomyślcie. Primero, najpierw wrzuciłyśmy Fedemilę, potem Diemilę, potem Lenę a dopiero potem leonettę. Nie tłumaczymy i nie zamierzamy tylko jej, blog się nie kręci wokół tego paringu. Nie kibicujemy bezpośrednio im, to że czasem wcisnę gdzieś od siebie "leonetta! <3" czy coś w tym stylu nie oznacza, że reprezentuję poglądy całego bloga, owszem to moja ulubiona para ale moja, a nie wszystkich, ponadto; wyraźnie zaznaczam kiedy mówię w swoim imieniu. Segundo, Violetta jest najważniejszą postacią serialu, nie Francesca, nie Naty, nie Ludmiła, także nie najeżdżajcie na mą skromną osobę pozostałymi, bo tytułowa bohaterka jest tylko jedna, a Dieletty nawet nie ma co tłumaczyć, bo ważne momenty są w interakcji Leon<>Violetta i Diego<>León. Oczywiście, będzie też dużo innych paringów, ale siłą rzeczy nie można olać leonetty. 

Ponadto, zwracając się jeszcze do Marcesci i Fedemiły; całkiem sporo filmików w tej materii przetłumaczyły MagdaJulka (czyt. punkt 2). Mówiłam, że nie będziemy robić po dwa razy, a tych filmików nie ma w nieskończoność :))))

I tercero, najwięcej próśb, przewijających się bez przerwy, bez ustanku i masowo, dotyczą leonetty właśnie.

VOX POPULI, VOX DEI
GŁOS LUDU, GŁOSEM BOGA.

Taka rzymska wstaweczka :D:D suma sumarum nawiązałam cytatem do tego, że skoro najwięcej chce tego, najwięcej będzie tego. Ale podkreślam raz jeszcze; nie będzie tylko tego paringu, więc proszę mnię tu nie denerwować :)))

Tak więc wszystko. Have a nice day ;3

7 komentarzy:

 1. Macie na prawde fajnego bloga, ale ostatnio nie podoba mi się Wasze zachowanie! Wszystko Wam nie pasuje. Odczuwam jakbyście to z jakąś wyższością robimy. Podziwiałam ten blog, ale teraz... "Jak widzę takie wpisy, to mnie pusty śmiech ogarnia. Ludzie, powagi trochę" to zdanie mnie troche dotkneło i zasmuciło. Teraz coraz więcej dodajecie takich zdani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dotknęło, przepraszam, nie taki był zamiar :< może to zmienię, na bardziej dyplomatyczne. Nie tyle co nie pasuje, nie o to chodziło po prostu nie rozumiem tego

   Usuń
  2. A mnie to zdanie rozśmieszyło, nie dotknęło ^o^
   Milens, żadne dyplomatyczne... No błagam Cię. ._.
   Wyższością? Nie robią z wyższością, tylko po prostu jak dostają spam Leonetty itd, to ja nie wiem, co innego mają pisać, naprawdę. A zresztą, to i tak pewnie nie umiesz Hiszpańskiego, a One tak, więc nie pisz tych bzdur. C:
   Pozdrawiam ;*
   Ivane <33
   P.s. Mi też zależy na innych parach. ;P

   Usuń
  3. Leonetta Enter: primo: Milens umie doskonale Hiszpański, Segundo: Pomyśl-gdyby nie posiadała takich umiejętności (nie tylko poliglotycznych) to byśmy jej nie brały. Jest doskonałą redaktorką i nie trzeba tego udowadniać.

   Usuń
 2. Dodawajcie więcej wpisów to bd mniej pytań na asku, wtedy bd czas na tłumaczenie. Bo rzadko je dodajecie. ; ))

  To ja idę się cieszyć bo jutro mam 2 Hiszpańskie ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytanie ze zrozumieniem: Ten komentarz Leonetty Enter tyczył się tego anonima... Wystarczy spojrzeć na niektóre wyrazy, żeby to dostrzec... 'Nie robią z wyższością (...) pewnie nie UMIESZ (...) a ONE tak (...) Więc to chyba jasne jak słońce, że dziewczyna Was broni i "krytykuje" anonima, nie odwrotnie...

  OdpowiedzUsuń