Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

12.09.2013

Kolejne 2 książki o Violettcie

Pamiętacie jak pisała o książka Violetta za kulisami, Rozdarte serce i W moim świecie? *post* . Teraz na Polski rynek wychodzą kolejne dwie, a mowie tu o:

Sekrety i marzenia Violetty: To odzwierciedlenie Violetta Il mio diario. Zajdziecie w nim wszystkie zapiski, myśli i uczucia, które Violetta zapisała w swoim pamiętniku. Jej cena to 27,99zł. Autorem jest oczywiście Disney, a wychodzi spod wydawnictwa Egmont. Jest dostępna od wczoraj-11.09.2013r. 

Możecie ją nabyć *tu* 
Opis: Kiedy ma się szesnaście lat, za sobą ciągłe podróże i żadnych przyjaciół, życie może być trudne. Dla Violetty, która właśnie wróciła do Buenos Aires, jedynym powiernikiem jej sekretów jest pamiętnik. Zapisuje w nim myśli i zwierzenia, które układają się w barwną historię. Są w niej przyjaźnie, pierwsze miłosne rozterki, wszechobecna muzyka i marzenia, które w końcu mają szansę się spełnić. Oto pamiętnik Violetty. 


Durgą  książką jest również autorstwa Disneya, ale tym razem od wydawnictwa Ameet. Violetta w rytmie przyjaźni.  Dzięki tej książce i zamieszczonym w niej różnych quizom, zadaniom i łamigłówkom będziecie mogli dowiedzieć się więcej o przyjaciołach Violi. Książka wyjdzie dopiero 09.10.2013r. Jej cena na razie również nie jest znana. 
W rytmie przyjaźni. Violetta - Disney
Opis: Poznaj świat Violetty!Serialowa Violetta w życiu kieruje się pasją, ceni sobie prawdziwą przyjaźń i nie rozstaje się ze swoim pamiętnikiem. Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę i jej serialowych przyjaciół. Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera. Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!

5 komentarzy:

 1. Ciekawe ile będzie kosztowała ta 2 kasiązka ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. O tej pierwszej pisałam dużo wcześniej na blogu.Postarajcie się trochę ;-;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już mówiłam- o tych książkach wiedziałam od poniedziałku, ale nie miałam wgl czasu ,żeby o tym napisać.

   Usuń
 3. oj bez przesady ... starają się , wiem co to znaczy nie miec czasu , bo sama prowadziłam bloga ale ze względu na wiele nauki zawiesiłam go . ja tam lubię ten blog i trzymam za was kciuki . :* pozdrawiam . ! :D <3
  ChruciaForever

  OdpowiedzUsuń
 4. Tą pierwszą mam po włosku :o Teraz bardzo bym chciała mieć po polsku :D:D:D

  OdpowiedzUsuń