Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.09.2013

Violetta; płyta "Oye mi corazon latir"

Czyli produkcja fanów, wypuszczona konkretniej przez właścicieli kanału *** AbRaHaMzOtE Cadenas. ***

PŁYTA NAJPEWNIEJ NIE ISTNIEJE.

"Słuchaj bicia mojego serca"
Cytat z takich piosenek jak Hoy somos mas i Alcensemos las estrellas. Zdecydowanie godny na tytuł płyty alternatywnych, serialowych wykonań niektórych piosenek, takich jak Ti credo Federico i Ludmiły. rockowe Habla si puedes, Ven y canta pod nową melodię w wykonaniu Ludmiły, Camili i Naty, Luz camara accion samego Federico lub Cuatro vientos.

Niestety, płyta jednak najprawdopodobniej nie istnieje; nie zostały podane wyraźne dane nabycia, byłaby to jawna i niesamowicie bezczelna kradzież utworów należących do Walt Disney Company Latino, a nawet gdyby nie te wszystkie przeszkody - pamiętajmy, że płyta leciałaby do nas aż zza oceanu. Napisałam do nich, ponieważ zawsze istnieje ten 0,01% szansy i lepiej być bardziej niż mniej pewnym, ale na 99,99% to marzenie - słodkie i piękne, acz niezrealizowane. Wciąż mamy nadzieję, że Disney wypuści drugą płytę z drugiego sezonu z takimi właśnie rzeczami.


Co miało znaleźć się na płycie? To oczywiście wybór autorek pomysłu. Podejrzewam, że najbardziej przypadłby wam do gustu duet Leny i Federico ;3

Tu natomiast jest to, co napisały właścicielki;

Codigo Amistad, Como Quieres, Luz Camara y Acción, Tonight (Rock Bones), 4 Vientos (Rock Bones), Nuestro Camino, Alcensemos las Estrellas, Peligrosamente Bellas, Entre dos Mundos, Euforia, Algo se enciende, Si es Por Amor y pistas de la primera temporada como (~i utwory z pierwszego sezonu takie jak;~): Cuando me voy, Veo Veo, Ser Mejor, Verte de Lejos, Algo suena en mi, Podemos, Destinada a brillar, Ven y Canta, Tu foto de verano, Te Esperare, Tienes el TalentoJak mówiłam; jest to najpewniej nierealne, ale poczekam, może zdarzy się cud. Jeśli coś się zmieni - napiszemy.


PRZYPOMINAMY O VOTA IDOLOS: ZAGŁOSUJCIE NA SWOICH IDOLI!

8 komentarzy:

 1. http://www.petycjeonline.com/koncert_violetty_w_polsce

  Podpiszcie to!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kto chce Tini w Polsce niech to podpisze, w miejscowości wpiszcie Poznań ( lub jego okolice! ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pppppppppppppppplllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssss

  OdpowiedzUsuń
 2. http://martinastoesselxxx.blogspot.com/ zapraszam na quiz <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka płyta byłaby lepsza niż 3 osobne. To tylko moje zdanie. Ale można by było wydać tą płytę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że cytat pochodzi bardziej z On Beat, bo w Alcansemos las estrellas jest "Oye mi corazon. Como (...)", a w Hoy somos mas "Es el latido de tu corazon. Sabes que lo puedes (...)" ;)
  I masz rację. To CD wykonan eprzez ranów. Jest takich wiele np. Es el lado de tu corazon ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się osobiście najbardziej podobały: Voy por ti acustico, Fede i Ludmi <3, Fede i Lena, Ven y canta naty, cami i Ludmi i wiele, wiele innych! Wszystkie były cudne <3 o i jeszcze cuando me voy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiecie może kiedy pojawi się w Polsce ta płyta: http://3.bp.blogspot.com/-Szfg9qEY2UA/UeSitIAchII/AAAAAAAAAGw/wOOODvg9Ajc/s320/Nuevocdvioletta-revistacomotu.jpg

  OdpowiedzUsuń