Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

31.10.2013

Bridgit Mendler: Nie wstydź się swojego ciała!

Bridgit Mendler wystąpi gościnnie w jednym z odcinków Violetty, dlatego chcemy przybliżyć Wam tę aktorkę. Poniżej wywiad z nią!

Pamiętajcie, że Bridgit możemy zobaczyć w 11 odcinku Violetty, który już w poniedziałek o 16:00 w Disney Channel.


Czy zdrowie i sprawność fizyczna są ważne dla Bridgit Mendler, gwiazdy serialu Powodzenia, Charlie!? I co może poradzić osobom, które wstydzą się swojego ciała? Na te i inne pytania odpowiada gwiazda kanału Disney Channel…
Czy zdrowie i sprawność fizyczna są dla ciebie ważne?
Uważam, że to bardzo ważne sprawy. Lubię ćwiczyć! Mama powtarza mi, że przynajmniej kilka razy w tygodniu trzeba przyśpieszyć bieg krwi w żyłach. Każdy może wybrać, co mu odpowiada – spacer do szkoły zamiast samochodu, sport i tak dalej. Trzeba się trochę ruszać.
Jaki rodzaj aktywności lubisz najbardziej?
Najbardziej lubię piesze wędrówki, a poza tym jogę i pływanie, ale nie uprawiam tych sportów tak często, jak powinnam. Chyba muszę nad tym popracować.
 
Czy poczucie pewności siebie jest ważne? Czy trzeba dobrze czuć się we własnej skórze?
Myślę, że pewność siebie jest ważna. Trzeba dobrze czuć się we własnym ciele. Odpowiednie ćwiczenia i odżywianie się mogą w tym pomóc, ale najważniejsze to być dumnym z tego, co się ma.

Czasem ciężko o bycie dumnym z własnego ciała, czasem brak wiary w siebie…
Twoje ciało to dar, jest niepowtarzalne, więc zdecydowanie trzeba być z niego dumnym. Każdy ma inną sylwetkę, inny rozmiar. Bez względu na te cechy wszyscy możemy być piękni. Potrzebujemy tylko pewności siebie, by rozbłysnąć.

Co poradziłabyś dziewczynom, które wstydzą się  swojego wyglądu?
Nastolatki czasem nie radzą sobie ze zmianami, jakim ulega ich ciało. Dojrzewając coraz częściej zaczynasz porównywać swój wygląd z innymi. Też przez to przechodziłam w liceum. Wstydziłam się trochę niskiego wzrostu i dziecinnego wyglądu.

Jak pokonałaś swój wstyd?
Zawsze uważałam, że trzeba dobrać styl ubierania się do siebie i swojego ciała. Szukać rzeczy, które będą dobrze leżeć na tobie. Trzeba też pamiętać o higienie. Uczucie czystości zawsze podwyższa samoocenę.
 
Jak najlepiej wydobyć się z dołka, w jaki wszyscy czasem wpadamy?
Jeśli brak ci pewności siebie, musisz zacząć działać, musisz coś z tym zrobić. Pamiętaj o swojej wyjątkowości, ale nie zaszkodzi też czasem pobawić się różnymi stylami. Zachęcam wszystkich do eksperymentów, choćby tylko dla przećwiczenia kreatywności.

Czy ty jesteś pewną siebie osobą?
Wydaje mi się, że tak. Chociaż moja pewność siebie nie bierze się z wyglądu. Myślę, że wynika ona ze wspaniałego systemu wsparcia. Mam świetnych przyjaciół i rodzinę, którzy wzmacniają moją pewność siebie. Nie muszę wyglądać tak czy inaczej, aby czuć się kimś wartościowym.
 16 listopada premiera finałowego sezonu Powodzenia Charlie!
4-8 listopada  najlepsze momenty z sezonów 1-3!
Brigit Mendler wystąpi goscinnie w jednym z odcinków Violetty!
Violetta codziennie o 16:00 w Disney Channel!

3 komentarze:

  1. Brigit to bardzo fajna dziewczyna. Widać, że ma coś w głowie i nie obchodzi jej wyłącznie wygląd oraz sława i kasa. Czekamy do poniedziałku!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, nie mogę się doczekać tego odcinka! Twój blog jest świetny.
    Wpadniesz do mnie?
    violetta-nasz-serial.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń