Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

22.12.2013

TAG: 25 pytań do Mileny

Wiem, że już robiłam swój TAG, ale poprzedni trochę nie wyszedł, gdyż zadawaliście pytania głównie dotyczące serialu. Dlatego postanawiam zrobić drugi. Tym razem prosiłabym jednak, żebyście te pytania kierowali bezpośrednio do mnie, a nie głównie o "Violettcie" bo od tego jest blogowy ask. Pytajcie mnie o co chcecie, a ja wybiorę pierwsze 25 pytań i postaram się odpowiedzieć na nie jak najrzetelniej. Chciałabym, przybliżyć w ten sposób Was do siebie. Myślę, że teraz, kiedy jest wolne pojawią się dość ciekawe pytania, na które z wielką przyjemnością odpowiem. Wszystko kierujcie na mojego aska milo_shoqolotis. Aby nie zrobił się misz masz kierujcie się tym szablonem:
TAG: Treść pytania.
Pytać możecie o wszystko, tylko, aby był one kierowane do mnie. Z miłą chęcią zrobiłabym twitcam, ale niestety nie mam jak.
Czekam na nie do 25 grudnia 2013r.  Jeszcze raz bardzo Was proszę,  pytajcie o to co chcielibyście o mnie wiedzieć :) Z góry przepraszam na taki odwrót sprawy, ale chcę, abyście poznali mnie najbardziej jak to jest możliwe.



15 komentarzy:

 1. Skąd pomysł na nick "Milena" ?

  OdpowiedzUsuń
 2. KIEDY WYNIKI KONKURSU ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zapytać anonimowo, więc nie musisz mieć aska :-)

   Usuń
 4. Hej! Pisałam na waszego emaila w sprawie tłumaczeń do Milens. Czekam na odpowiedź.

  Pozdrawiam.
  Tyna : **

  OdpowiedzUsuń
 5. Trochę irytuje mnie to, że robicie z sb takie wielkie gwizady!!!! Tagi, czy coś tam, pytania dotyczące waszych osób, twitcamy... Na prawdę, ogarnijcie się trochę. Lubiłam Waszego blogspota, bo były ciekawe informacje na temat serialu a nie was!!!!! Serio! Ten blog powinien nazywać się: zadawajcie nam pytania lubimy robić z siebie gwiazdy. Nie hejtujcie mnie przypadkiem, bo ja tylko wyrażam swwoją opinię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My nie robimy z siebie gwiazd, chcemy Wam pokazać jakie jesteśmy i tyle - skupiamy się głównie na serialu, ale jeżeli SAMI prosicie nas o takie rzeczy to niby czemu macie spotkać się z odmowami?

   Usuń
  2. To ja się dziwię, że ktoś chce :/

   Usuń
 6. Nooooo... To fakt, popieram tamteo anonima, gdyż to na początku był blog o Violettcie, a teraz są coraz nudniejsze te posty (bo o was)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super ! ;*
  Popytam Cię na asku <3
  Wejdzcie na pocztę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubisz czytać książki ? :D
  Jeżeli tak to jakie ? Fantasy ? Młodzieżowe ? Kryminalne ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Tag: Czemu piszesz tego bloga -dla przyjemności ,radości
  Tag:Kiedy i gdzie się urodziłaś, ile masz lat

  OdpowiedzUsuń