Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.03.2014

[Wyniki] Wielki Plebiscyt Violetta Polska

Czekaliście na to długo, i oto są!
Wyniki trzeciej edycji Wielkiego Plebiscytu Violetta Polska!
Zobaczcie, co uznaliście za najlepsze, najwspanialsze i po prostu mega ;)) 


Luty był miesiącem, w którym to Wy mogliście zdecydować o tym, co najbardziej podobało się czytelnikom w pierwszej połowie drugiego sezonu Violetty [klik]. Teraz zobaczcie, jakie są wyniki! ;) Myślę, że są dosyć ujednolicone, jednak pamiętajcie, że to w drugiej najwięcej się dzieje. Za dwa miesiące możemy się spodziewać Plebiscytu z całości ;)
Kategoria 1: Najpiękniejsza dziewczyna w serialu

Violetta, jak przystało na główną bohaterkę, zdobyła tytuł najpiękniejszej w serialu - drugi raz pod rząd, dobra passa ;)) Francesca okazała się dla Was tą drugą, choć niekoniecznie brzydszą :) W końcu Włoszki słyną z urody, prawda? Supernova Ludmiła znalazła się w klasyfikacji za obiema dziewczynami, ale oszałamiające nogi i cudowne włosy zrobiły swoje :>

Pierwsze miejsce: Violetta, 60 głosy
Drugie miejsce: Francesca, 31 głosów
Trzecie miejsce: Ludmiła, 24 głosów


Kategoria 2: Najlepiej ubrana dziewczyna

Tu Waszym zadaniem była ocena stylu, i ponownie bryluje Viola, królowa asymetrycznych spódnic, kołnierzyków, kwiatowych bluzek i koturn. Francesca natomiast, gorąca wielbicielka sukienek, kokard i sweterków uplasowała się nieco dalej. Ostatnia na podium znalazła się Naty, preferująca szorty, koszule i modne koszulki ;>

Pierwsze miejsce: Violetta, 60 głosów
Drugie miejsce: Francesca, 23
Trzecie miejsce: Naty, 22
Kategoria 3: Najsympatyczniejsza postać

Tu nie było wątpliwości - z miażdżącą przewagą tytuł najsympatyczniejszej postaci zdobył nie kto inny jak kochana Fran. Na podium towarzyszą jej chłopak Marco, i przyjaciółka Camila.

Pierwsze miejsce: Francesca, 84
Drugie miejsce: Marco, 25
Trzecie miejsce: Camila, 18
Kategoria 4: Najprzystojniejszy facet w serialu

Musicie się rozpływać ze szczęścia, widząc go na ekranie, kochane panie. Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę oddanych na niego głosów - w końcu ogłosiłyście Leona najprzystojniejszym facetem serialu! Tło dla niego stanowią dwaj nowi w serii amanci, przyjaciele Marco i Diego.

Pierwsze miejsce: Leon, 90
Drugie miejsce: Diego, 23
Trzecie miejsce: Marco, 20


Kategoria 5: Najlepiej ubrany facet

Co tu dużo mówić? Tylko to, co i wyżej - León zawojował i tę kategorię ;> Różnica w stosunku do poprzedniego pytania ukazała się w tym, że tu z nieco lepszą ilością głosów skończył Diegito.

Pierwsze miejsce: Leon,  70
Drugie miejsce: Diego, 30
Trzecie miejsce: Marco, 20

 

Kategoria 6: Najlepszy głos wśród dziewczyn

Niekwestionowany talent - to właśnie Violettcie daliście tytuł najlepszego głosu damskiego. Francesca i Ludmiła także znalazły swoje miejsce w pierwszej trójce. Same perełki! ^^

Pierwsze miejsce: Violetta, 73
Drugie miejsce: Francesca, 34
Trzecie miejsce: Ludmila, 28Kategoria 7: Najlepszy głos wśród chłopaków

No proszę Was, czy dla istnieje tylko to trio? :P ponownie i z tymi samymi proporcjami - León, Diego i Marco jako najlepsze głosy męskie!

Pierwsze miejsce: Leon, 94
Drugie miejsce: Diego, 29
Trzecie miejsce: Marco, 14


Kategoria 8: Najlepszy głos w Studio

Najbardziej utalentowani w całym Studio? To Violetta, Francesca i León! Uwielbieni i genialni ;>

Pierwsze miejsce: Violetta, 48
Drugie miejsce: Francesca, 41
Trzecie miejsce: Leon, 38

Kategoria 9: Najlepsza scena pierwszej połowy

Co widzicie, gdy zamkniecie oczy i pomyślicie: "najwspanialszy moment"? Ponowne zejście się Leóna i Violetty, powrót uwielbianego paringu, mimo wszystkich nieporozumień i przeszkód. Ale to nie wszystko. Sala od muzyki rozmywa się, widać zarys postaci na tle ciemnej sceny podczas wystąpienia z piosenką Yo soy asi. A na środku - Diego całujący Violettę na finał 20 odcinka. A kiedy już i ucichną dźwięki piosenki Diego, zostaje jeszcze szkolny korytarz, szafki, i wyczekiwane słowa - Francesca zgadza się na związek z Marco.

Miejsce pierwsze: Leon i Violetta wracają do siebie - 49
Miejsce drugie: Diego całuje Violettę na finał koncertu - 24
Miejsce trzecie: Francesca i Marco zaczynają ze sobą chodzić - 18


Kategoria 10: Najlepsza piosenka w serialu

Siente, suena como yo, vive, tu destino es hoy! Piękna piosenka, piękne słowa które zawarły w sobie wiele prawdy. Hoy somos mas to piosenka, która z pewnością zasłużyła na tytuł najlepszej spośród tych z pierwszych 40 odcinków.

Pierwsze miejsce: Hoy Somos Mas, 38
Drugie miejsce: Como quieres, 31
Trzecie miejsce: Codigo Amistad, 19
Kategoria 11: Najlepszy występ 

Genialna choreografia w energicznym wykonaniu wszystkich uczniów, pod piosenkę, którą sami zaśpiewali. Chyba wszyscy lubimy piosenkę OnBeat i jej wykon w 40 odcinku tego sezonu. Spodobały Wam się też zapewne mocne akcenty, diamenty i gitarzystki w wykonie Como quieres ;) No i jeszcze pieśń przyjaźni - wykon piosenki Codigo amistad grupy najlepszych przyjaciółek Studio - Fran, Cami i Vilu.

Pierwsze miejsce: Uczniowie śpiewają On Beat, 39
Drugie miejsce: Violetta śpiewa Como quieres na koncercie, 38
Trzecie miejsce: Dziewczyny wykonują Codigo Amistad, 17
Kategoria 12: Najlepszy wątek w serialu

Pakt Diego i Ludmiły osiagnął szczyt w rankingu najciekawszego, najbardziej wartkiego i interesującego wątku serialu. Wasze serca zdobyła także gorąca miłość Olgi do adwokata, który kocha tylko swoją przestrzeń osobistą i kotka ;p

Pierwsze miejsce: Pakt Diego i Ludmiły przeciw Violetcie, 47
Drugie miejsce: Ramallo i przestrzeń osobista, 30
Trzecie miejsce: Kariera Violetty w U-Mix, 14


Kategoria 13: Najlepszy paring

Dwusezonowa historia wzlotów i upadków, słodkich wyznań miłości, pokonywania przeciwności, wzajemnego wsparcia, zaufania i zmiany psychicznej zapadła Wam w pamięć, co widzimy w wyborze najlepszego paringu. Prawie-najlepsza okazała się bardzo podobna para, choć z nieco mniejszym stażem, Fran i Marco. Ostatnim uwielbionym paringiem jest tu Naty i Maxi, mimo że w zasadzie nie byli parą, to kochają się z pewnością :>

Pierwsze miejsce: Leonetta, 69
Drugie miejsce: Marcesca, 26
Trzecie miejsce: Naxi, 17


Kategoria 14: Najzabawniejsza postać

Wszystko gubi, chowa plasterki szynki w zeszytach, bez przerwy się potyka i wpada na różne przedmioty, ale robi to z jakimś słodkim wdziękiem - roztrzepany Beto jest jedną z najzabawniejszych osób w całej serii ;) Dylematy miłosne Olgi przypominają wszystko, co obrazuje słowo telenowela, ale przedstawione w tak oryginalny, nieco karykaturalny sposób, że nie sposób nie śmiać :D

Pierwsze miejsce: Beto, 41
Drugie miejsce: Olga, 34
Trzecie miejsce: Naty, 19

Kategoria 15: Wróg numer jeden


Jest wiele powodów, dla których Ludmiłę można uważać za wroga.. wszystkich ;p dziewczyna antagonizuje społeczność i wyodrębnia się od reszty, uważając siebie za najlepszą. Jest bezwzględna, podobnie jak Diego, któremu zależy na zdobyciu dziewczyny Violetty zamiast samej Violetty. To co go z kimś łączy - Esmeralda od początku miesza się w sprawę, której głównym celem jest rozkochanie w sobie człowieka a potem złamanie mu serca, zostawiając go przy tym w ruinie finansowej.

Pierwsze miejsce: Ludmiła, 81
Drugie miejsce: Diego, 35
Trzecie miejsce: Esmeralda, 25
Kategoria 16: Najlepsza para przyjaciół

Zdecydowanie tak można je określić - najlepsza para przyjaciół(ek). Fran i Viola w drugim sezonie są praktycznie nierozłączne! Francesca i Camila także wyróżniły się pielęgnowaną latami przyjaźnią. Nie zapomnieliście o długoletniej relacji Andresa i Leóna.

Pierwsze miejsce: Violetta i Francesca, 85
Drugie miejsce: Francesca i Camila, 16
Trzecie miejsce: Andres i León, 12
Kategoria 17: Najbardziej niedoceniania postać

Naty, świecisz własnym blaskiem. Wyraźnie się z tym zgadzacie. Nieśmiała choć bardzo utalentowana Naty nie otrzymała zbyt wielu ważnych wątków. Miejmy nadzieję, że to się zmieni! Numerek dwa to na równi Lara i Angie, i ostatnia z pierwszej trójki - Camila.

Pierwsze miejsce: Naty, 79
Drugie miejsce: Angie i Lara, 16
Trzecie miejsce: Camila, 14
Kategoria 18: Najlepszy nauczyciel

Angeles, choć młoda i dosyć roztrzepana już drugi raz zostaje najlepszym nauczycielem Studio! Zarazza nią niezwykle uczuciowy Beto i życiowy, rozsądny mentor młodzieży - Pablo.

Pierwsze miejsce: Angie, 83
Drugie miejsce: Beto, 23
Trzecie miejsce: Pablo, 15
Kategoria 19: Najbardziej pewna siebie postać
 
Ciężko znaleźć drugą tak pewną siebie osobę jak Ludmiła, która nigdy nie wątpi w swój talent, urodę i wybory. A jednak! W drugim sezonie pojawił się godny rywal do tej pozycji - przystojny Diego, który sukcesywnie i wszelkimi środkami osiąga swoje cele. Angie także pokazała się w tym rankingu - zapewne przez silną, nieuległą osobowość ;)

Pierwsze miejsce: Ludmiła, 68
Drugie miejsce: Diego, 55
Trzecie miejsce: Angie, 9


  
        Kategoria 20: Najbardziej charakterystyczne zachowanie

Soy un supernova, va-vava-va... pamiętacie świetne video DJ'a, które pozwoliło mu się wybić? Cała Ludmiła ;) Jestem supernową to zdanie, które gościło na jej ustach chyba częściej, niż legendarne Ludmiła odchodzi ;))) I tak jak Lu nigdy nie wątpi, tak Violetta stale waha się, jest niezdecydowana. A "przestrzeńosobista" mogłaby być imieniem zastępczym Ramallo.

Pierwsze miejsce: "Jestem supernovą" Ludmiły, 85
Drugie miejsce: Niezdecydowanie Violetty, 18
Trzecie miejsce: Przestrzeń osobista Ramallo i zaloty Olgi, 15


 


Kategoria 21: Najbardziej romantyczny moment

Druga statuetka dla momentu powrotu Leonetty - uznaliście ją nie tylko za najlepszą, ale i najromantyczniejszą scenę. Drugie miejsce to bezdyskusyjna Marcesca - z równą ilością punktów zbiegły się śpiewanie angielskiej wersji We can i Veo veo Marco dla uroczej Włoszki.

Pierwsze miejsce: León i Violetta wracają do siebie, 54
Drugie miejsce: Marco śpiewa Veo veo dla Francesci \/ Marco i Fran śpiewają We can, po 19
Trzecie miejsce: Francesca i Marco zaczynają ze sobą chodzić, 17
Kategoria 22: Najlepszy tekściarz/tekściarka
Como quieres que te quiera, yo te quiero y tu... energia, siła i rytm - według Was to Violetta jest najlepszą tekściarką pierwszej połowy. Francesca także nie została w tyle - ze swoimi Nel mio mondo czy Codigo amistad bez problemu zdobyła drugie miejsce. Za nią uplasował się León, twórca Entre dos mundos.

Pierwsze miejsce: Violetta, 49
Drugie miejsce: Francesca, 30
Trzecie miejsce: León, 22
Kategoria 23: Najbardziej rozpoznawalny styl

Najbardziej rozpoznawalny styl - kolejne pierwsze miejsce Violetty. Stylizacje dziewczyny są równie monotoniczne i rozpoznawalne co w pierwszym sezonie. Koszule Leóna natomiast wiodą prym już od 120 odcinków. Kokardy zdominowały kompletnie image Fran w drugim sezonie, co także uznaliście za wyróżniające wśród postaci.

Pierwsze miejsce: Asymetryczne ubrania Violetty, 63
Drugie miejsce: Koszule Leóna, 38
Trzecie miejsce: Kokardy Francesci, 23
Kategoria 24: Najciekawsze środowisko

Najciekawsze środowisko - już po raz trzeci ten tytuł zdobywają uczniowie! To ich perypetie ciekawią Was najbardziej, przyciągając przed telewizory. Domownicy Germana i nauczyciele zeszli na drugi plan.

Pierwsze miejsce: Studio - uczniowie, 116
Drugie miejsce: Germanowe domowniki, 15
Trzecie miejsce: Studio - Grono nauczycielskie, 6
Kategoria 25: Najgorszy konflikt

Najgorszy konflikt? Cóż, chyba nikt nie kłócił się dłużej i zacieklej niż dwaj rywale w walce o serce Violetty. Rywalizacja chłopaków nasiliła się jeszcze bardziej, gdy dziewczyna dokonała wyboru. Zaraz za nimi widzimy tradycyjnie Ludmiłę i Violettę - mimo, że Lu bardzo długo starała się utrzymać maskę sympatii do Violetty, ta w końcu pękła i dziewczyny wróciły do kłótni. No i są jeszcze Angie i Jackie - każda na swój sposób złączona wyjątkowym uczuciem z jednym facetem.

Pierwsze miejsce: León i Diego, 65
Drugie miejsce: Violetta i Ludmiła, 34
Trzecie miejsce: Jackie i Angie, 12
Kategoria 26: Najbardziej szkoda, że...

Wiele osób musiało to przeżyć - nagłe i przykre rozstanie jednej z najbardziej lubianych par serialu musiało się odznaczyć wśród sytuacji, które wywołały pewien żal. Drugą taką sytuacją była wieść, że najlepsza przyjaciółka Violetty, wspaniała Francesca ma wyjechać do Włoch.
Trzecie miejsce zajęły wspólnie wzajemny żal Leona i Violetty po rozstaniu, i coś, co sprawiło przykrość fankom Diegoletty - pakt Ludmiła&León, dążący do wyrzucenia Violetty ze Studio i przyprawienia o ból.

Pierwsze miejsce: León rozstał się z Violettą, 68
Drugie miejsce: Francesca wyjeżdza, 34
Trzecie miejsce: Diego układa się z Ludmiłą \/ León i Violetta mają do siebie żal, po 14
Kategoria 27: Największy tryumf pierwszej połowy 

Za najbardziej doniosły, najlepszy wątek pierwszej połowy drugiego sezonu uznaliście nic innego jak fakt, że Natalia naprawdę postawiła się Ludmile! Brawo Naty, nieco rzadziej głosowaliście, że tym, co uświetniło te 40 odcinków, był związek Leóna i Violetty ;> Ale doceniono także fakt, że León poradził sobie z pogodzeniem obu pasji - ostatnie miejsce na podium zajęło spektakularne pogodzenie koncertu i spotkania ze sponsorem motocross w wykonaniu Leóna :)

Pierwsze miejsce: Naty odwraca się od Ludmiły, 42
Drugie miejsce: León i Violetta chodzą ze sobą, 39
Trzecie miejsce: Leónowi udaje się pogodzić spotkanie ze sponsorem i koncert, 15I jak? Tak jak głosowaliście? ^^


140 komentarzy:

 1. Super post XD
  Zapraszam do mnie
  http://leonetta-nowahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodź głosowałam trochę inaczej ^^
   Ale i tak jestem zadowolona

   Usuń
 2. I znowu to samo -.- ludzie, nie macie na kogo głosować? Przeciętnie było po 10 opcji a wy stale skupiacie się na dwóch

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodzę się. Wszędzie tylko Violetta, Leon, Leon, Violetta....
   Mam tylko nadzieję że w następnej części Fede będzie numerem 1 :-)
   W końcu doczekaliśmy się jego wielkiego powrotu

   Usuń
  2. Masz jakiś problem? *-*

   Usuń
  3. Czekamy na Federico numerem jeden ! *.*
   Violunia - trzy razy nie ! dziękujemy ! ;__; :D

   Usuń
  4. Jakos bardziej go zaczynam lubic niz Viole.. Dla mnie spiewa lepiej od niej.. tak samo na koncertach wszystkie piosenki prawie spiewa Martina.. troche przesada inni powonni tez miec solowki i mam nadzieje ze Maxi bedzie duzo spiewal bo ma fajny glos..

   Usuń
  5. zgadzam się

   Usuń
  6. Zgadzam się :P Violetta, Leon, Diego, Francesca -.- to jest żałosne, większość patrzy na charakter...

   Usuń
  7. Najlepsza Violetka, Najlepszy Leon....
   TO SIĘ ROBI NUDNE!!! 3 plebistyt i tak (postaciami) NICZYM się nie różni od 2 ostatnich D:.
   Zgadzam się

   Usuń
  8. Nie warto robić już plebiscytu bo i tak będą na pierwszym miejscu Violka i Leon -,- to jest żałosne ..... większość patrzy tylko, że to postacie główne

   Usuń
  9. Zgadzam się. Lepiej niech nie robią... Wiadomo i tak akie będą wyniki :D

   Usuń
  10. Mam dość Violki, aczkolwiek Leonowi i Fran wybaczę :D
   Ja za Violunię dała Ludmiłę ♥
   Chcę Federico następnym razem, niech on wygrywa ^^

   Usuń
  11. Calkowicie sie zgadzam, np najlepszy glos. Violka wcale nie ma jakiegos super glosy, szczerze to ma przecietny. Ale na przyklad Mechi, albo dla nieobeznanych Ludmila, spiewa wedlug mnie 10 razy lepiej.

   Usuń
 3. super :D wszystkie wyniki są genialne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Violetta,Leonetta,Violetta,Leonetta no na prawdę ?? -,- Najlepiej ubrana dziewczyna - Violetta - tutaj prawie spadłam z krzesła xDD która nastolatka wiecznie chodzi ubrana na różowo z misiami kwiatuszkami i motylkami O.o Najlepszy głos w studio i wśród dziewczyn - Violetta - tutaj to już śmiałam się na cały dom -,- kto takie beztalencie wybrał xDD hahahahahahahhahahahha xDDDD -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Antyfalni Violusi, łączymy się. :-P
   Zdecydowanie wolę takie postacie jak Ludmiła, Francesca, Camila. Są dużo bardziej realistyczne.

   Usuń
  2. ooo widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie XDD Łączmy się ! <3333 XDDD
   Francesca.Ludmiła,Natalia i Lara i Camila - najlepsze postacie żeńskie :D
   Marco,Federico,Diego,Maxi i (tu jednak zgadzam się z wyborem czytelników xd ) LEON♥
   Lubie wszystkich oprócz Violetty - co tu dużo ukrywać ;)
   Dlatego mi nie za bardzo odpowiadają takie wyniki, ale niech juz tak zostanie nic się przecież nie da zrobić ;__; :D

   Usuń
  3. NO LUDZIE, CO NIEREALISTYCZNRGO JEST W VIOLETTCIE? to ze zawsze chce pomoc, wpolczuje i ma dobre serce? Jakie znowu misie rozowe, nie miala w tym sezonie ani jednego dziecinnsego ciucha (dla przypomnienia, przeciez to dotyczy drugiego sezonu, 3 edycja plebiscytu VP), a te bluzke z jednorozcem z pierwszego sezonu bedziecie chyba wypominac do konca swiata. W DRUGIM SEZONIE NOSI SIE FAJNIE, JAK NORMALNA NASTOLATKA, NIE DZIECINNIE! Co do talentu, boszzz, raz ze oceniamy glos postaci nie Tini wiec nie przenoscie na Vilu swoich animozji do aktorki. Dwa, ze tak Vilu jak i Tini to czysty talent, antyfani zaplujcie sie lub nie ale to prawda. Nie istnieje nawet mozliwosc, zeby mowic o fenomenie stoessel gdyby nie miala talentu, nawet forbes o tym pisal. Poza tym jak mozna nie lubic postaci o tak wielkim sercu? Za co jej tak nie cierpicie? :x

   Usuń
  4. Wedlug mnie Viola ma ladny glos, ale Lodo ma lepszy bardziej dojrzalszy. Co do ubierania sie to serial dla nastolatek i troche wiekszych dzieci;) To im sie podoba. Viola lepiej wygladalaby w rockowym stylu. To jest przeslodzone. Ja kocham Leonette i ludzie tez ja kochaja. Nikt nie bedzie glosowal na tych, ktorych nie lubi. Tylko na wasze widzimisie.

   Usuń
  5. Mi styl Violetty nie zabardzo przypada do gustu
   Ale kocham styl Cami
   Ahhh te egzotyczne wzorki, spodenki i po prostu cudo *_*
   I styl Leona kocham kocham te jego rozpięte do 2 guzików koszule awww

   Usuń
  6. Nie, no przecież wcale w dzisiejszym odcinku Violunia nie miała spódniczki w kwiatuszki!
   ojć, a co jeśli zabrała ją córce Esmeraldy ? :O
   Ja tu nie wspominałam o Martinie (jak bym zaczęła to by się na mnie posypały hejty o wiele zapewne gorsze niż te które za chwilę i tak i tak bd, że krytykuję Violcię ;**xdd) Ja mówię o VIOLETTCIE jako postaci ;) Która, no już się nie kłóćcie jest nierealna. xD Która nastolatka:
   -ubiera się tak jak ona
   -zachowuje tak jak ona
   -ma takie problemy jak ona
   A jej teksty w stylu "Och Leon co z tego, że się rozstaliśmy a ja teraz jestem sobie z Diego, masz mi przecież machać chociaż jestem 200m od ciebie i za każdym razem masz mi dawać buziaka w policzek ja mnie widzisz! Leon, dlaczego ty mi to robisz, dlaczego przytulasz Larę na moich oczach! och jesteś okropny ,Leon! " xDD hahahah no proszę Was xD To ona miała bluzkę z jednorożcem w pierwszym sezonie !?!? hahaha dlaczego ja tego nie widziałam xDDD
   Tak Violcia ma takie dobre serce ! To po prostu ANIOŁ NIE DZIEWCZYNA!
   NIE ZAPOMINAJCIE CZASEM, ŻE VIOLETTA TO SAMA W SOBIE JEST JEDNYM WIELKIM TALENTEM!
   Bym sobie mogła wymieniać za co jej tak nie lubię, ale jestem u cioci i za bardzo nie jarzę jej klawiatury xDD
   Ale oczywiście jakby ktoś chciał się posprzeczać o talent, urodę i wg o całej Violettcie to się poświęcę ( w imię prawdy xdd) i sobie z Wami "porozmawiam" na ten temat :D
   A! i czasem nie zapomnijcie, że hejtuję BEZ ANONIMA ! <3

   Usuń
  7. Dobra, to i ja się dołączam xD Violetta czy tam Martina ładnie śpiewa, ale dla mnie rządzi Lodo/Fran <333

   Usuń
  8. To co, to moze lepsza Ludmila, wredna sucz ktora rozstawia wszystkich po katach i wszystko, co jej nie schlebia jest prochem, niech wiec jedza ciastka i temu podobne? Ktora nie potrafi myslec normalnie o drugim czlowieku, o cudzych uczuciach i nie liczy sie z nikim, nawet jej przyjaciel od pieluch staje sie jej wrogiem gdy tylko przestaje sie dostosowywac. Tak, kochajmy tych, ktorzy uwielbiaja krzywdzic, sa bardziej realistyczni niz taka Violetta. Albo ten Diego, cale tlumy podskakujacych osmiolatek podskakuje skandujac jego imie a w tym czasie robi im sie melasa z mozgow, bo wpaja im sie, ze ktos moze skrzywdzic drugiego czlowieka, dazyc do zlamania mu serca i zniszczenia najpotezniejszego marzenia, zrobic nieodwracalna szkode. "Koffam Diego, hihihi". Wspierajmy wszystko, co nie realne. Zabraklo mi tu argumentu popierajacego drwine w temacie "anielskosci" Violi. Hehehehe a co masz jej do zarzucenia? Sklamala ojcu. Wtracmy ja do wiezienia a Diego dajmy medal.
   Co z tego, ze miala cos z kwiatkami? Nawet juz nie pamietam, co na sobie miala, ale CO TO WGL ZA ARGUMENT o_o mam dwie spodnice z kwiatowymi wzorami, kilka bluzek, pare legginsow. Jakos nie czuje sie w podobnych stylizacjach dziecinnie, no tak sie jakos zlozylo nie nie ;3 dziecinne sa zwlaszcza te gladkie, jednokolorowe bluzki, koronkowe hafty, prawda? Przypomnialo mi sie, co miala na sobie dzis, niebieska bluzka i jasna sppdnica. No nieee, znowu dziecinada, czuje sie pokonana.
   Owszem, Violetta bywa dziecinna ale na pewno nie niedojrzala, poniewaz do wielu spraw podchodzi dorosle i odpowiedzialnie. To, ze podskakuje i piszczy z przyjaciolkamk raczej przemawia za nia, swiadczy o jej uczuciowosci, to sprawia, ze jest wyjatkowa. Nie mam pojecia, z ktorego palca wyssalas stwierdzenie, ze Viola potrzebuje buziaczkow na powitanie czy machania, ale pogratulowac - to musi byc magiczny palec. Zwlaszcza ze buziaczki, przytulaski itp na powitanie to byla od pierwszych godzin ich znajomosci wlasnie inicjatywa Leona.

   Usuń
  9. Według mnie Ludmiła jest niby czarnym charakterem, ale widzimy pod koniec drugiego sezonu, że się zmienia.Już wolę taką Ludmiłę która jest wredna,ale nie ukrywa tego a Violetta ? (Tutaj właśnie jej " anielskość" daje o sobie znać) Violunia zgrywa niewiniątko, a wcale taka nie jest. Chodzi z Leonem, robi maślane oczka do Tomasa, Jest z Diego -robi maślane oczy do Leona -,- w naszych czasach taką dziewczynę nazwalibyśmy suką, dzi*ką itd.
   Jak za każdą byle jaką dziewuchą latają wszyscy chłopcy, to jakie określenie się wszystkim na język nasuwa ? Nie będę tych nazw tu wymieniać, ponieważ mogą to czytać osoby, które lepiej by takich słów nie słyszały :D A teraz wymienię chłopów którym owa "piękność zawróciła" w głowach: Tomas,Leon,Federico,Broduey,Diego,Braco...zapewne w 3 sezonie kolejni będą się na jej widok ślinić -,-
   Mnie rozbawiła sytuacja, gdzie Violka była w sali tanecznej a Leon przeszedł obok niej nie odzywając sie do niej, a ona wielce pokrzywdzona xdd hahaha a co myślała, że jak ze sobą zerwali to nadal będą przyjaciółmi i Leonek będzie jej machał za każdym razem na powitanie? Śmieszne.
   Kochanie, o moje palce to Ty się nie martw ;* Mają się dobrze ;)
   Moja droga, w rzeczywistości nie ma takich idealnych ludzi jak Violunia ;)
   I teraz odniosę się do stroju. Nie uważam, że spódniczki,bluzki,spodnie w kwiatki są wszystkie dziecinne, ponieważ to zależy od kolorów i wielu innych rzeczy, ale ubrania które nosi Violetta niestety nadają się tylko dla dzieci w wieku poniżej 10 lat :D
   Odniosłaś się do Ludmiły-ja jej postać bardzo lubię :) I uważam, że jednak ma rację mówiąc, że ma większy talent,jest ładniejsza od Violetty i wg od niej lepsza, Ludmiłą jest po prostu prawdziwą supernovą ;P Wnosi do tego serialu i humor i też dzięki niej się coś dzieje. Jest czarnym charakterem, ale jest w niej coś takiego co mnie w niej zaintrygowało O.o Jest wyjątkowa i niezaprzeczalnie ma talent.
   Ludmiła i Diego niby nie są (tak przynajmniej zrozumiałam z Twojej wypowiedzi) wzorem do naśladowania. A czy Violka jest ? Ha ! No właśnie, NIE.
   Jaki ona "przykład" daje tym młodym odbiorcą? Że, co ? Jak się jest z jednym chłopakiem to można bezkarnie flirtować i mieć jednoznaczne sytuacje z drugim? No proszę Was... -,-
   Dla mnie Violka jest zbyt wyidealizowaną postacią. Jest niby dobra,miła,uczynna, ale jednocześnie według mnie jest mega fałszywa.
   Besos ♥

   Usuń
  10. ooj przepraszam, przez przypadek nie wyłączyłam anonima xDD

   Usuń
  11. Ludzie to TELENOWELA nosz kurwa tu nic nie będzie realistyczne ! P.s. Serio? Nastolatki nie ubierają się w asymetryczne spódniczki i bluzki z kołnieżykami? Słońce, nie każdy nosi szmaty po starszym bracie ;*

   Usuń
  12. Idę sie pociąć mydłem, bo nie mam brata tylko siostrę :O OD KOGO JA TERAZ WEZMĘ TE SZMATY DO UBRANIA SIĘ O KTÓRYCH TY MÓWISZ ;o
   To straszne ;__; Pożyczyłabyś mi ? Prooooszę <333
   Telenowela, telenowelą, ale to oglądają młodsi widzowie, którzy za wzór do naśladowania biorą latawicę Violunię -,-
   Nie mówię kochanie, że nastolatki nie noszą asymetrycznych spódnic,czy bluzek z kołnierzykami. Ubierają sie tak, ale "styl" Violetty to już przesada -,-
   To jak będzie, pożyczysz mi te ubrania ? <3333

   Usuń
  13. szczerze to mi osobiście najbardziej podoba się styl Ludmiły jest boski *o*

   Usuń
  14. Serio myślisz, że przez ten serial dzieci zaczną układać sobie romanse? Jeśli tak będzie to znaczy, że są pojebane i przynajmniej szybciej zdiagnozują chorobę. Także wyjdzie na ich korzyść ;) A co do ciuszków podeślij adres. Robi sie cieplej, więc mogę wziąć parę szmat z posłania pieska. Tylko muszę pamiętać, że wszystko co choć trochę dziewczęce i różowe kłuje Cię w oczy :)

   Usuń
  15. Boże Vilu mówi oj Diego kocham Cię a potem biegnie do Leona i ojej o Boże mamy jeszcze jakieś szanse??
   BOŻE! Diego i Leon oboje mnie rozumieją o co ja mam zrobić?!
   Bosz… dylematy Violki
   Oby w 3 sezonie zmienili to…
   A zatem anonimku co by się działo bez zabawnej Lu, przebojowego Diego, a nawet zwariowane Jade?
   Mechistas i Lodofanatica :)

   Usuń
  16. Osobiście nie lubię Violetty i nie chodzi tu wcale o jej styl czy głos(choć uważam że są w studio osoby które śpiewają od niej lepiej) jest moim zdaniem przesłodzona, wyidealizowana i wiecznie niezdecydowana przez co ogromnie mnie wkurza.
   Pozdrawiam M.

   Usuń
  17. Wiesz, jak wszyscy tak wychwalają Violettę (jako postać) to dzieci również uznają, że tak trzeba się zachowywać :D No, cóż trauma z dzieciństwa pozostaje do końca życia, tak więc latanie Violki raz do jednego chłopaka raz do drugiego będzie oddziaływało na ich psychikę- no przynajmniej tym którzy tak ją z zapałem oglądają i uwielbiają główną bohaterkę ;)
   Tak,tak chętnie poratuje pieska, który nie będzie już musiał spać na takich ubraniach, aczkolwiek chciałabym zauważyć, że nie napisałam, ze mi się jasne kolory nie podobają. Nie podoba mi się styl Violki, który jest dziecięcy. Wiele dziewczyn chodzi ubrane w podobne ubrania, ale nie zakładają takich spódniczek jak Violetta, która chyba zabrała je z szafy 10-cio latki ;) Stylista, który jest odpowiedzialny za jej wygląd chyba ma inny pogląd na rzeczywistość :D

   Usuń
  18. Nie no ja tan uważam, że najlepszy styl ma Diego i Naty, taki rockowy, to co lubię :D w stylu Lu jak dla mnie za dużo futra i innych gówien, no ale głos ma zajebisty ;) tylko wkurwia mnie jak ktoś najeżdża na stylówki, spo może się nie podobać, ale są osoby, które takie ubrania właśnie lubią, bo są optymistyczne i żywe a wyjdzie taka co o modze gówno wie i twierdzi, że to takie dziecinne -.-' p.s. Universo, paczka już gotowa, ubrania trochę w sierści ale pewnie Ci się spodobają ;)

   Usuń
  19. Do Anonimka nade mną :D
   Ja również uważam, ze Violetta to za bardzo wyidealizowana i przesłodzona postać :D
   A o jej niezdecydowaniu to już nie mam siły pisać ;__;
   Jej wątek jest najgorszym w tym serialu xdd
   "Oooch kogo mam wybrać ? aach napiszę o tym piosenkę bo muzyka to ja!" XDDD

   Usuń
  20. Nie odpowiadam za komentarz dot. telenoweli.
   Hahahahahah DOKLADNIE TEGO SIE SPODZIEWALAM. Caly wont, jaki macie do Violetty, to jej postepowanie w milosci. Ta pretensja wynika z kompletnego niezrozumienia postaci. Przede wszystkim, historia Tomas>Leon>Diego jest szalenie logiczna, nie wiem, dlaczego uznajecie ja za podklad jej, przepraszam za slowo, dupodajstwa. Rachunek prosty: zakochala sie w Tomasie, starala do niego zblizyc, nie wyszlo, oddalila sie od niego i zakochala w Leonie. Jednak Tomas caly czas o sobie przypominal, a poniewaz to pierwsza milosc, nie mogla go wyrzucic z glowy, acz caly czas konsekwentnie zawsze wybierala Leona, ostatecznie odrzucila obu jedynie z powodu widma wyjazdu z Buenos. W drugim sezonie NADAL konsekwentnie wybiera Leona. Do Diego nic nie czuje i to bylo bardzo wyraznie zarysowane od melodii podkladu momentow Diegoletty po rodzaj takich wlasnie sytuacji, to wyrazny sygnal dla widza - patrz, jest chemia, jest flirt, ale nic za tym nie stoi. Na Boga, nawet Yo soy asi to mowi. Diego lata za nia jak nie przymierzajac za samica psa z cieczka a ona naqet po rozstaniu stata sie uratowac zwiazek z leonem. Nie widze objawu dziecinnosci w tym ze po nawet po rozstaniu nie moze utrzymywac kontaktow z kims. Z kim spedzila w zwiazku lacznie jakis rok zycia, a niewiele wczesniej leon zapewnial ja, ze bez wzgledu na wszystko zawsze znajdzie w niej wsparcie i pomoc. Lol, nie poczulabys uklucia zalu, gdyby ktos, z kim laczyla Cie tak piekna, wazna wiez, udawal, ze cie nie widzi? Jak najbardziej miala prawo spodziewac sie bardziej przyjaznych stosunkow. Cale jej 'zauroczenie' Diego polegalo na tym, ze napychal sie jej przy kazdej sytuacji i manipulowal wedle tego, czego akurat od niej chcial. Diego jest odchylem. Violetta jest przez dwa sezony zakochana i kochana przez Leona, to z nim chce byc w zwiazku przez 120 odcinkow. Moim zdaniem to dosc by stwierdzic o trwalosci uczucia, tym bardziej, ze nie zostalo ono wytracone pozniej ani nie mialo przerw. Kolejna cecha 'uczucia' do Diego to dziwna mieszanka wyrzutow sumienia, ze juz nie ma powodow go odtracac, ze moze kogos uszczesliwic, etc etc. Moglibysmy uzywac wobec niej okreslenia przytaczanego w obecnosci pan lekkich obyczajow, gdyby na koniec przyznala, ze kocha diego lub nie kocha leona. Taka sytuacja nie miala miejsca.
   Ciekawe, ze przytaczasz innych chlopcow - powiedz mi, JAK WYKORZYSTALA TO? Fakt, ze za nia biegaja? Z Brodueyem i Braco nawet nie zczaila, ze cokolwiek sie dzieje, z Federikiem od reki powiedziala mu, ze nic nie bedzie, z Diegiem nawet nie chciala gadac, sprawe z tomasem wielokrotnie zamykala zauwaz ze byly tygodnie, kiedy nie myslala o nim w ogole i zawsze starala sie byc uczciwa wobec leona.
   Ubrania dla dzieci pnizej 10 lat? Grube przegiecie. Mam 19 i gdybym miala tak swietna figure jak ona nie wstydzilabym sie zalozyc polowy jej garderoby. Bluzka z wyjazdu Francesci, spodniczka z randki z Leonem z 15 odcinka, duzo tego bylo

   Usuń
  21. Niektóre 12-latki już dają dupy, a ty sie boisz że będą chciały naśladować rozterki uczuciowe jakieś Violetki? :D

   Usuń
  22. Nie wspominając, że bohaterka cały czas żyła pod kloszem i nie była pewna swoich uczuć bo ich nie znała, nigdy nic takiego nie przeżywała...

   Usuń
  23. Eeech ja tu już o moich nowych ubraniach rozmyślam, które dostane od kochanego Anonimka (<3) a tu taka odpowiedź ;__;
   No dobrze, jak już zaczęłam ten temat to muszę się oprzeć kuszącej propozycji tych ubrań od pieska ;__; Wybacz Anonimku, eej a może byś się zaczęła jakoś podpisywać ? Miiiiło mi się z Tobą robi interesy ;D
   Mi osobiście najbardziej podobają się ubrania właśnie Naty ;) Taki mój styl ;P
   Ludmiła jak dla mnie nosi za dużo” panterek” :D
   Podoba mi się styl za równo Leona jak i Diega więc tutaj nie będę się spierała :D
   Ja jestem optymistką i noszę bardziej rockowe ubrania (za niedługo jak dostanę Twoją paczkę to będę miała jeszcze lepsze <33)
   Nic nie mam do ubierania się w asymetryczne spódniczki i bluzki z kołnierzykami, ale jak dla mnie Violetta to lekka przesada ;)
   Co do spraw miłosnych Violetty:
   Na miłość Boską nie wmawiajcie mi, że Violka od zawsze kochała tylko Leona, ponieważ będąc z nim w związku śniła o Tomasie, pisała o nim piosenki, a np. kiedy śpiewała z Leonem Voy por Ti na miejscu Leona wyobrażała sobie Tomasa. I wtedy niby tak bardzo kochała Leona ? Pff.
   Wiesz, wydaje mi się, że jeżeli się z kimś rozstałam to nie powinnam oczekiwać od niego, że zostaniemy „psiapsiółkami” -,-
   Wymieniając Braco,Brodueya,Federica itd. Miałam na myśli to, że Violka jest uznawana za najpiękniejszą i wszyscy się w niej zakochują :D
   No, to chyba wszystko :D Jak doczytam cos jeszcze w Twojej wypowiedzi na co nie odpowiedziałam to raz dwa postaram sie odp :D

   Usuń
  24. Tak,tak nie miała nigdy chłopaka to jak już się zakochała to w dwóch na raz xDD

   Usuń
  25. Usunelo mi cale wypracowanie >_< wczoraj napisałam komentarz dwakroć dłuższy od twojego i dwa razy bardziej rozsądny ale NIE WYSŁAŁ SIĘ... Po południu możesz spodziewać się odpowiedzi. Jeszcze coś, nie odpowiadam za czesc tych komentarzy. moje sa dluzsze i maja sens ;3 /BV

   Usuń
  26. Spokojnie, spokojnie poczekam nawet do wieczora ;*
   Jak tak bardzo chcesz, żebym pisała rozbudowane odpowiedzi to spokojnie ;) Będę je teraz pisała w dzień, to możesz się spodziewać dłuższych ;P
   I bym naprawdę prosiła żeby osoby, które ze mną dyskutują się podpisywały xxxd
   Bo muszę się domyślać kto jest kto ;)
   Czyli teraz „BV” podpisuje się dziewczyna, której ratuje psa ? Bo już lekko się pogubiłam XDDD
   Oooo teraz zdążyłam przeczytać wszystkie komentarze i zauważyłam, że niektóre osoby też się ze mną w jakimś stopniu zgadzają :) Nie jestem tutaj sama widzę ;)
   I jeszcze jedno dopiszę, ponieważ pewne osoby nie mogą sobie wbić tego do główki: NIE MAM NIC DO UBIERANIA SIĘ W ASYMETRYCZNE SPÓDNICE I BLUZKI Z KOŁNIERZYKAMI.MNIE SIĘ NIE PODOBAJĄ STYLIZACJE VIOLETTY, KTÓRE SĄ AŻ ZA BARDZO PRZESŁODZONE. Nie spierajcie się, ponieważ w niektórych (a Nawet w większości) odcinkach ma ubrania baaardzo dziecięce. Specjalnie zapytałam się mojej kuzynki, koleżanki a nawet kolegi co myślą o jej stroju, to wszyscy powiedzieli, że jest za dziecinny ( a pragnę zauważyć, że moja koleżanka, którą właśnie o to pytałam nosi właśnie asymetryczne spódniczki, kolorowe bluzki itp. a to właśnie ona powiedziała, że to już przesada, żeby tak szesnastolatkę ubrać ;) (nie wiem co ma w głowie osoba, która za jej ubiór odpowiada xdddd)
   No,to czekam na tą odpowiedź <3

   Usuń
  27. Hejka,skoro widzę,że jest taka ładna konwersacja,to sie dołączę,bo czemu nie,nieprawdaż? ;) Z paroma osobami się zgadzam trochę,a z paroma nie.Cóż..mi styl Vilu się podoba,bo jest tak...mój,nie wszystkie stylizacje są ładne,niektóre za dziecinna,a niektóre zbyt "Lalkowate"...ale większość mi się podoba,i ubieram się podobnie,więc to jest realistyczne:) A co do jej rozterek i niezdecydowania,to jest to naprawdę już beznadziejne.Vilu mówi Diego że skacze z kwiatka na kwiatek,a co ona robi? Najpierw Tomas-Leon,a teraz Diego-Leon.I naprawdę nie dziwię się,że Leon (za którym i tak nie przepadam..) z nią zerwał kiedy zobaczył,jak w 20 odcinku całuje się z Diegiem,przecież to już było po prostu poniżej pasa,a kiedy była z Leonem i prawi całowała się z Tomim i to parę razy!? Nie wiem jak można komuś takiemu zaufać,no to już jest naprawdę idiotyczne.
   Skoro nie wie kogo wybrać nie powinna się pakować w coraz to nowsze związki i tylko ludzi ranić.Okej,dziewczyna jest dość miła i uczynna,ale rani wielu ludzi,i cały czas sądzi że wszyscy będą jej usługiwać,jak kłóci się z tatą,że on jej nie ufa,no jak ma jej ufać kiedy to widzi jak ktoś całuje ją przed telewizją,albo jak kłami w sprawach zdrowotnych!? Oki,trochę się rozpisałam,lubię ogólnie Violettę,ale nie wszystko w niej popieram....Pozdro:)

   Usuń
  28. Wy się nazywacie V-lovers?!

   Usuń
  29. Tak, jestem V-lovers.
   To, że nie lubię głównej bohaterki nie znaczy, ze nie mogę lubić serialu, w którym jest też dużo innych wątków.
   Wydaje mi się przynajmniej, że nazwa V-lovers pochodzi od nazwy serialu,który wręcz uwielbiam,a to,że główna bohaterka ma na imię Violetta nie oznacza, ze jak należę do tego fandomu to muszę ja kochać i uwielbiać.

   Usuń
  30. Popieram Universo♥
   Lara+Naty+Ludmi+Cami-Violetka= IDEALNE!

   Usuń
  31. hyhyhyhyhyhy :D
   Ja jeszcze uwielbiam Francescę ♥
   Więc dla mnie jest tak:
   Francesca+Natalia+Ludmiła+Lara+Camila-Violetta=IDEALNIE! <3
   No,ale i tak za chwilę będą kolejne hejty, że krytykuję Violettę więc.. xDD
   Nawet mi jedna dziewczyna ubrania załatwia ! Bo przecież ja nie mam gustu,ponieważ nie podobają mi się ubrania Violki xDDD
   No :D

   Usuń
  32. Nie można winić Violetki za niezdecydowanie, u nich w rodzinie to dziedziczne. Sama Angie się waha pomiędzy Germanem, a Pablo.

   Usuń
  33. hahhhahahhahah zagadka rozwiązana xddd
   Oni tak mają rodzinnie xDDDD

   Usuń
  34. A jeszcze German-Angie vs Jade vs Esmeralda:)
   Hehek:)

   Usuń
  35. Moim zdaniem Vilu nie ma najlepszego głosu,ma ładny,ale nie jakiś piękny.Ładniej śpiewa Naty,Franczeska:)

   Usuń
  36. German-Angie,Esmeralda,Jade,jeszcze dodamy mamę Violki xdd
   Angie-German,Pablo,Jeremiasz
   Violetta-Tomas,Leon,Diego
   u nich to rodzinne ;) XDDD

   Usuń
  37. Ja mam tak samo, mam DOŚĆ VIOLUSI. Po cholerę robi z siebie męczennika, mam dość tych tekstów, STRASZNIE DRAŻNI MNIE TO ŁAPANIE SIĘ ZA DEKOLT, nie wiem jak was, ale mi to strasznie przeszkadza.
   Chcę więcej Ludmiły, Franceski, Leona, Camili, Naty, Federico, Maxiego, Marco, A NIE V I O L E T T Y
   Dziękuję,
   Pozdrawiam ♥

   PS. Piszę z anonima tylko dlatego, że jestem na obcym komputerze i nie jestem zalogowana ^^

   Usuń
  38. Dla mnie Violetta to najgorsza postać xD
   Jej problemy mnie rozbrajają xdd i wg cała ona xdd
   Ja też bym chciała więcej innych bohaterów ;)
   Mam nadzieję, ze w trzecim sezonie zwrócą większa uwagę właśnie na nich a nie tylko na Violce :D

   Usuń
  39. jejciu...skoro Violetta jak sam tytuł mówi jest główną postacią to oczywiste jest ,że większość wątków,scen będzie poświęcona JEJ.
   A co do jej stylu to moim zdaniem jej styl i tak w porównaniu z pierwszym zmienił się.
   Nie mogą zrobic z niej rockowej babki bo to nie miałoby sensu-.-...jej styl(jak niektórzy uważają "dziecinny" ) jest tak jakby jej znakiem rozpoznawczym ..to tak jak u Leona koszule.....ale do Leona ...
   Jest to serial przeznaczony dla młodszej publiczności i Violetta musi zachować przyzwoitość.....
   A to ,że wolicie Ludmilę nie oznacza ,że musicie mieć pretensje do tego ,że Violetta jest uważana za najlepszy głos....tak zdecydowała większość i cóż....trzeba żyć dalej..

   Usuń
  40. Violetta, Violetta wszędzie Violetta ...
   Najlepszy Styl ?
   Naty ubiera się jak każda nastolatka szorty + Modny T-Shirt.
   chodze do 1 gimnazjum i żadna powtarzam ŻADNA nie ubiera się tak jak Violetta.
   KOCHAM NATALIĘ I TO BARDZO DZIWNE ŻE NIE JEST TAK DOCENIANA.
   MA PIĘKNY GŁOS I STYL.
   Ale cóż gdyby to serial nazywał się Franchesca czy Natalia to by one były na pierwszym miejscu .
   zgadzam się z Najsympatyczniejszą osobą którą została Fran <3
   DOCENCIE NATY CHOCIAZ RAZ . BO MA POTENCJAŁ DO TEGO ŻEBY BYĆ NAJLEPSZĄ <3

   Usuń
  41. Tak,tak przecież dziewczyna która jest z jednym chłopakiem a robi maślane oczka do drugiego, jest przyzwoita ! tak,tak !
   Serial nosi nazwę "Violetta" okej tylko,że jeżeli główna bohaterka ma najgorszy wątek w serialu to sorry -,-
   Serial jest skierowany dla młodszej publiki, tak ?
   Czyli jak ktoś jest starszy, to juz dla niego nic się nie znajdzie ?
   Ja na razie oglądam go cały czas, ale tylko i wyłącznie dla wątków pobocznych( Naxi,Marcesca,Femiła,Ramallga i te sprawy ^^ xdd)
   Jak większość scen jest z Violettą to mogli dać aktorkę, która jakoś to udźwignie,ponieważ gra aktorska Martiny jest godna pożałowania. Może z niej wyrośnie jeszcze całkiem przyzwoita aktorka , ale teraz dawanie niedoświadczonej dziewczyny do takiej roli nie było najlepszym pomysłem.
   Scenarzyści mogliby też własnie nad jej wątkiem popracować,poniewaz jak w 3 sezonie pojawi się kolejny chłopak i sytuacja będzie się powtarzała to to już nie będzie serial a komedia i tyle, a wniosek będzie z tego taki, że Violka nigdy na prawdę nie kochała Leona.
   Nie mogą zrobić z niej rockowej babki? Ok, ale w pierwszym sezonie ten jej styl do nie można powiedzieć,że pasował. A teraz ? Głowę ma kolorową,a spódniczki w kwiatuszki i charakter "aniołka" (tak,tak aniołek jak się patrzy normalnie)
   Nie wiem jak będziecie bronić jej postaci ja nigdy nie zacznę jej lubić. Violetta jako postać jest fałszywa,przesłodzona,wiecznie niezdecydowana,i za bardzo wyidealizowana.
   I tyle.

   Usuń
  42. Tak,tak zgadzam się z Anna Trojanowska :D
   Natalia to bardzo utalentowana i śliczna dziewczyna, mam nadzieje, że w trzecim sezonie dadzą jej większe pole do popisu i pokaże wszystkim na co ją stać ;)
   Ja uważam, że Francesca,Natalia,Ludmiła,Lara,Angie znacznie przewyższają Violettę w wyglądzie, czy głosie. ♥ Mam nadzieję, ze każda z nich ( no oprócz Lary,której już niestety nie będzie) będzie miała więcej scen i w wielu piosenkach będzie śpiewać :)

   Usuń
  43. zgadzam się w 100% z Universo♥

   Usuń
  44. Mnie również strasznie denerwuje Viola... Jest według mnie zbyt idealistycznie wykreowaną postacią.... A przynajmniej wydaje się taka być... Denerwują mnie jej ciągłe kłamstwa. W niektórych momentach są nawet niepotrzebne. Denerwujący jest również fakt, że zawsze musi mieć wszystko co zechce. Marotti powiedział jej że nie może śpiewać z przyjaciółkami - Od razu wielka afera o to, jak ważna jest dla niej przyjaźń... Co do jej niezdecydowania... Wdłg mnie to jest chamskie, że mówi że kocha Diego i ze nic nie ma pomiędzy nią a Leonem, a po kryjomu do niego wzdycha... To jest w pewnym stopniu dwulicowość. Tak w ogóle, to kiedy pojawiła się Viola, to Fran w pewnym stopniu oddaliła się od Cami... ;c Nie wiem również, dlaczego wszyscy sądzą, że śpiewa najlepiej w studiu.. Są osoby które są tak dobre jak ona, a nawet lepsze... Np. Cami jest bardzo niedoceniona... śpiewa na prawdę ładnie. Co do jej stylu - według mnie jest zbyt dziewczęcy i może trochę dziecinny... Nie mówiąc już o jej pokoju, który jest cały różowy ;x Tyle ode mnie ^.^

   Usuń
  45. Szczerze? Chodzę do gimnazjum, ale styl Violetty w DRUGIM sezonie naprawdę przypadł mi do gustu. Sama mam mnóstwo spódniczek, sukienek, czy innych ubrań (bluzki, spodnie) w kolorze czerwonym, różowym, fioletowym etc. Tak samo kokardki Fran - też takie noszę (częściej kwiatki, ale co za różnica, jestem pewna, że większość z was w życiu nie założyłaby takiego kwiatka na głowę, a u mnie w szkole jest sporo osób, które nie oglądają Violetty, tylko same z siebie noszą kokardki, spódniczki etc.). Co do wokalu - może i Vilu nie ma najładniejszego głosu w STUDIO, ale nie zaprzeczajcie - ma dziewczyna talent. Ale nie zgodzę się z wami, że to Fran najładniej śpiewa (tak, mówimy o serialu, nie o rzeczywistości), gdyż dla mnie Angie ma lepszy głos, np. w wykonaniu Habla si puedes w 10 odcinku. A jeśli chodzi o niezdecydowanie Violetty to nie zwracajcie uwagi tylko na nią, gdyż zarówno Leon, jak i Angie, Pablo itd. są niezdecydowani, ale po co zwracać na nich uwagę? lepiej przyczepić się do głównej bohaterki ;-; Nie musicie jej lubić, ale zastanówcie się zanim coś napiszecie, bo wasze "argumenty" jakoś mnie nie przekonują w tym, że jest np. przesłodzona. Kiedy to zauważacie? Może ja jestem ślepa lub coś mnie ominęło. Jeżeli mówicie tylko o ubiorze to tak, jakbym powiedziała, że ty się brzydko ubierasz, więc cię nie lubię. A tak chyba nie oceniacie ani nie chcielibyście być oceniani.
   ~~ Soy mi mejor momento
   PS Wiem, że zaraz polecą na mnie hejty, że ją bronie i wgl, ale jakoś się tym nie przejmuję.
   PS2 Nie jestem zalogowana, bo aktualnie nie mam jak się zalogować.
   PS3 Jeśli ktoś będzie oczekiwał mojej odpowiedzi to radzę czekać do następnego weekendu.

   Usuń
  46. To fajnie masz! Ja też chodzę do gimnazjum straszne mi rzeczy ;__:
   Ja nie mówię, że noszenie czegoś różowego,czerwonego czy fioletowego jest jakieś kurde dziecinne,nauczcie sie czytać ze zrozumieniem ;_: Ja mówiłam o tym, że jak ci cała na różowo wyskoczy przed ekran to nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.
   Violetta to za bardzo wyidealizowana postać,jejciu no ile razy może grać we wszystkich możliwych przedstawieniach główną role -,-
   Ile razy musi być powiedziane, że to ona jest najlepsza,najpiękniejsza etc. -,-
   Ja ją nie lubię za to jak sie ubiera tylko jak się zachowuje.
   Wygląd, o który tak się teraz spieramy nie jest najważniejszy, ale skoro się ze mną wykłócacie o wygląd to ja również odpowiadam mówiąc o jej wyglądzie.
   Jej zachowanie jest śmieszne. To jej niezdecydowanie mnie rozbraja totalnie. Angie jest tez niezdecydowana bo to u nich rodzinne xddd Leon jest niezdecydowany ? Powiedz mi, w którym momencie pierwszego sezonu Leon był niezdecydowany, to on właśnie się najwięcej starał, zeby to Violka była jego dziewczyną, a kiedy dopiął swego,ona robiła sobie maślane oczka do Tomasa. W drugim sezonie wydaje mi się, że Leon był/jest juz zmęczony tym, że cały czas to on musi sie o nią starać.
   Jak dla mnie to Francesca/Lodovica ma najlepszy głos,chociaż Angie też jest ładny, ale jakoś tak żebym się nim jakoś zachwycała to nie. :)
   Moje argumenty Cię nie przekonują ? TWOJE MNIE TEŻ KOTEK.

   Usuń
  47. No więc tak głupki. To, że nie lubicie Violi, nie znaczy, że Tini nie gra dobrze. GRA! A to że spytałaś/eś się jakiejś swojej kuzynki? Wypchajcie się większość powyżej!

   Usuń
  48. Dla mnie nie gra jakoś znakomicie. Nic specjalnego. Mnie jakoś nie przekonuje.
   Naoglądałam się filmów z prawdziwymi aktorami to może oglądając Martine mam odczucie, ze czegoś jej brakuje. Zapytałam się o jej ubiór innych osób, żeby mieć porównanie, a to, że zapewne gadam z jakimiś dziesięciolatkami, dla których takie ubrania są na porządku dziennym no to sorry.

   Usuń
  49. Że niby jestem dziesięciolatką? No to gratuluję inteligencji ;) Jak chodzę do gimnazjum to na pewno mam 10 lat. A po Twojej pisowni znaków interpunkcyjnych w życiu bym się nie domyśliła, że jesteś z gimnazjum. Lubisz głos Lodo tylko dlatego, że nagrała solowy album? Bo tak wnioskuję po Twoich wypowiedziach. I ciągłe wstawianie ";___;" oraz "-,-" świadczy o poziomie Twojej dojrzałości. Co do Leona - my mówimy teraz o pierwszym sezonie, czy drugim. Mnie się wydaje, że o drugim to po co Ci fragment z pierwszego sezonu, gdy Leon był niezdecydowany? Może nie było takiego momentu (albo nie pamiętam), ale jego sceny zazdrości też mnie wkurzają.
   Niżej pisałaś, że odróżniasz fikcję od świata realnego - dałaś nam doskonały przykład, że dla Ciebie obojętne jest czy mówisz o Lodo, czy o Fran. Więc się zdecyduj, bo pomiędzy nimi jest ogromna różnica. A jak już masz porównywać np. Tini do Lodo to weź też pod uwagę różnicę wieku. Lodovica jest starsza od Martiny, a zarazem bardziej doświadczona.
   A tak w ogóle to nie widzę sensu w drugim i trzecim zdaniu Twojej wypowiedzi z godziny 23:36. Przeczytaj to jeszcze raz na spokojnie i pomyśl, co chciałaś napisać ;*
   Dodatkowo chciałam dodać, że mój komentarz nie był skierowany tylko do Ciebie, ale rozumiem, że lubisz się kłócić.
   I teraz fragment do hejtujących jakąkolwiek postać/aktora:
   Czytają to również młodsze dzieci (w wieku 8-10 lat) i pomyślcie, że może być im przykre, gdy widzą, co niektórzy piszą na temat ich idola.
   Plebiscyt to wybór czytelników (gdyby ktoś nie wiedział to jest rzeczownik w liczbie mnogiej, więc nie chodzi tylko o jedną osobę, która uważa, że Violetta (postać) jest głupia, dlatego nie powinna wygrać). Jeżeli nie odpowiadają wam wyniki to może lepiej nie czytać posty z wynikami. Albo niech dziewczyny przestaną organizować plebiscyty i konkursy. Może w końcu będzie spokój i nie będzie tyle niepotrzebnych awantur.

   Usuń
 5. http://togetherleonetta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle razy Leoś af af <3 <3 <3 a moim zdaniem Violetta nie ma najładniejszego stylu

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdziwiło mnie, że wszędzie(prawie) jest Leon! Jest spoko ale to Laluś xD
  ps nie chciałam nikogo obrazić!

  OdpowiedzUsuń
 8. juhuuuu.....Leon rządzi <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Głosowałam praktycznie inaczej ;(( >.<
  No, ale mówi się trudno, znowu... No, nie ważne xdd

  OdpowiedzUsuń
 10. Leon? Leon?! Poważnie???!!! D: Violetta najlepszy styl.? O.o chyba we śnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz do Leona? Ma genialny glos i ogromny talent, jest szalenie przystojny no i ubiera sie w porzadku, na pewno lepiej niz pan za-ciasne-dzinsy /NiKicia

   Usuń
  2. Zgadzam się !

   Usuń
  3. Boże jak leon może być najładniejszy, mieć najfajniejszy styl i głos :/ FUJ. A Diego jest boski i ma zajebiste ciuchy i przecudowny głos :* . Ja tam nie wiem co wy do Diego macie bo on jest zajebisty. Uwielbiam go. No ja tam ogólnie lubię takie złe, przystojne czarne charaktery :* :* :*

   Usuń
  4. Chyba odwrotnie...-.-
   Diego serio?!

   Usuń
  5. Masz racje ,Mam dosyć Leona.Diego jest najlepszy :3

   Usuń
  6. Diego najprzystojniejszy!

   Usuń
 11. Wg mnie Najbardziej pewna siebie postać to Lena...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leny nie bylo w pierwszej polowie 2 sezonu

   Usuń
 12. najładniej ubrana dziewczyna to Violetta ? hmmm. ja bym się tak nie ubierała (tylko w paru odcinkach fajnie się ubrała ) Dla mnie to Naty ubiera się lepiej od Violetty i najlepszy głos coś nie sądzę Naty ma prześliczny głos i to ona jest najładniejsza a Viola i ładniejsze od niej są Fran Cami Ludmi Lara .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no dokładnie,Naty rządzi <3

   Usuń
  2. dziękuję <3

   Usuń
 13. Superrr juz nie mogę się doczekać następnego plebiscytu :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciągle macie jakieś wonty...
  Dziewczyny się starają, urozmaicają blog, jak tylko mogą...
  A te się kłócą, czy Violetta fajnie się ubiera czy nie?
  Każdy głosował w sądzie i wyraził swoją opinie...
  Ja też się nie zgadzam z pewnymi wynikami (szczególnie z Leonem i Vilu za naj styl i głos) no ale cóż... WIĘKSZOŚĆ ZADECYDOWAŁA!
  I nie rozumiem powodu tych kłótni...
  Jesteś V-lover w końcu, czy nie?
  Praktycznie lubię wszystkie postacie, bo w końcu serial VIOLETTA was zaciekawił nas do czytania tego bloga :)
  Nie kłóćcie się!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Może następny plebiscyt będzie bez udziału Leonetty???? Kto jest za???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, a może by tak Dieletta co?

   Usuń
  2. Ja!!! Fedemila i Dielletta

   Usuń
  3. Diegoletta♡♥♡♥

   Usuń
  4. Sprzeciw ;/

   Usuń
  5. Sprzeciw twojego sprzeciwu.

   Usuń
  6. Za! FEDEMIŁA! FEDEMIŁA! FEDEMIŁA! FEDEMIŁA! FEDEMIŁA!!!

   Usuń
  7. Dieletta Fedemila <3 <3
   leonetta :/ rzygam nią

   Usuń
  8. Może w ogóle nie robić plebiscytu? Bo jak przez to mają być kłótnie to po co organizować coś takiego? I nie może nie być Leonetty, gdyż jest to para występująca w serialu. To tak jak ja bym teraz napisała, żeby następny plebiscyt był bez Fedemiły ;* A jeśli będziecie się czepiać, że w tym nie było Fedemiły to troszkę pomyślcie - jak mogłaby być skoro nie było Fede, a wa drugiej części jest Leonetta, więc I'm sorry ;)

   Usuń
  9. Właśnie, Dieletta, Fedemila, Marcesca <333

   Usuń
 16. Czemu wszędzzzie jest Leon? A Diego? Przecież to Diego jest najprzystojniejszy, a nie tylko: wróg numer 1 i największy konflikt. To jest nie fer!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się ;) Diego ma coś czego nie ma Leon, ale podstawówka tego nie doceni czyli MĘSKOŚĆ <3

   Usuń
  2. No właśnie Diego ma coś w sobie*.* pomimo że spisuje z Lu to w wielu momentach widać że się zapomina i tak naprawdę kocha Vilu
   Albo ta scena z Madrytu kiedy Diego się popłakał… widać że Violetta była dla niego ważna
   Przypomnijcie mi kiedy Leon uronił choćby łezkę kiedy rozszedł się z Vilu? -,-

   Usuń
  3. Boze Diegoletty chyba macie jakies uposledzenie z tym placzem. NIE PLAKAL BO GO RZUCILA TYLKO DLATEGO ZE OGADNAL ILE SWINSTW JEJ ZDOBIL!!!!!

   Usuń
  4. Diego jest taki seksowny, a nie ta... Leon...

   Usuń
  5. Oto bezsensowny konflikt o jakieś znikome łezki. Lubię Diego, ale jestem z gim i wole bardziej opiekuńczych, wrażliwych i zagadkowych chłopaków. Doceniam historię Diego, który szuka ojca, ale wolę Leona, którego wyraznie łączy coś z Violettą. A ona wzdycha tylko Och Leonku, mamy szansę? A za chwile- Diego, tylko cb kocham -,- -_- Ja nie lubie tylko Violi.
   Jorgista& Lodonatica

   Usuń
  6. Diego jest przecudowny i kochaniutki, rzygam leonem :/
   jak mówiłyście on ma w sobie męskość, a leon co on ma nic jest po prostu brzydki a najbardziej przerażają mnie w nim jego włosy i styl. Przecież on ma włosy jak jakiś nie powiem kto... A ciuchy...(FUJ :/) A Diego jest prze prze prze przystojny jak można go nie kochać <3 <3 A ciuchy to on ma zajebiste. Ja nie rozumiem kto brał udział w tym
   głosowaniu chyba dzieci z podstawówki...

   Usuń
  7. Zgadzam się z wami. Kocham Diego i jestem Diegoletta forever ♥ I denerwują mnie te wszystkie dzieci co nie mają nawet 12 lat i tak kochają Leonette, ja tam nimi żygam :x A Diego wróg numer jeden? To chyba jakieś żarty. Jezu go nie lubią tylko dlatego że rozbija ich kochaną Leonette :/
   Ja kocham Diegoo <33

   Usuń
  8. Nie chce mi sie juz pisać, bo sie porzygam tym waszym Diegunio.FUJ. Co macie do włosów Leona? Fede tez ma takie,ale ślepe dziewuszki nic nie widzą poza tą szmatką. Ahh ostro pojechałam :D

   Usuń
  9. Leon jest 1000000 razy lepszy niż diego -.-

   Usuń
  10. Nieprawda Diego jest 100000000000 razy lepszy od Leona!
   Jest przystojniejszy, może prawda, że Diego spiskuje z Ludmi, ale to Diego tak naprawde kocha Viole.
   Leon zerwał z Violą przez telefon, kto normalnie tak robi?
   DIELETTA FOREVER <3333
   DIEGUISTAS!

   Usuń
  11. Tak! Diego jest przystojny, męski, jest kochany i szekszowny <33 Uwielbiam GO! Może i ma mniej fanów, ale jesteśmy mu bardzo wierni <3 Dieguistas górą

   Usuń
 17. Jakos bardziej zaczynam lubic Fede niz Viole... ogolnie Fedemilla zaczyna rządzić a nie tylko LEONETTA czy DIEGOLETTA D.. tak samo na koncertach wszystkie piosenki prawie spiewa Martina.. troche przesada inni powonni tez miec solowki i mam nadzieje ze Maxi bedzie duzo spiewal bo ma fajny glos.. np w 1 sezonie jak spiewal z Ludni wyszlo im mega a nie tylko wszczedzie Violetta.. to sie robi powoli nudne. Licze w 3 sezonie na wykonania typu Maxi i Naty a nie tylko Viola, Leon i ciagle to samo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się to zaczęło się robić nudne , fajne by były jakieś nowe duety albo solo typu Fede i Ludmi, Maxi i Naty albo Fran i Marco :) a nie wieczne vilu i leon :(

   Usuń
  2. duet maxi i naty to by było coś *.*

   Usuń
  3. Leonetta odpada, Fedemiła <3

   Usuń
  4. A ja bym chciała duet Cami i Maxiego, tylko ich dwoje *.* Ale to nie możliwe... A może... No dobra nie będę się łudzić. Czekam na hejty od fanów Naxi ;>

   Usuń
  5. Do wszystkich, którym nie odpowiada to, że Martina najwięcej śpiewa na koncertach - ona gra główną bohaterkę, więc jak ma nie śpiewać? -,- To jest serial Violetta, a nie np. Ludmiła czy Lena. Pomyślcie trochę. Gdyby Lodo grała Violettę to też byście ją hejtowały itd. czy uwielbiałybyście ją tak jak teraz, a jakby Tini grała Fran, to co? Uważałybyście, że Violetta jest ładniejsza i ładniej śpiewa, bo nie jestem tego pewna? Mam wrażenie, że nie wszyscy odróżniają fikcję od świata prawdziwego (i nie mylcie fikcji z fantastyką, bo to nie jest to samo).

   Usuń
  6. Wiesz, Lodovica a Martina to dwie różne osoby.
   Lodovica ma niepowtarzalny głos i nie wiem jaką postać by grała głos miałaby chyba ten sam,nie ? Większość ludzi "uważa",że to Violetta ma najlepszy głos, ponieważ jak w serialu 50 razy w jednym odcinku powtarzane jest jaka to Violka jest niesamowita,utalentowana, jaki ona ma super głos i że tylko ona nadaje sie na główna bohaterkę jakiegoś przedstawienia to wszyscy powoli zaczynają w to wierzyć. A tak naprawdę od Violki/Tini lepszy głos ma Lodovica/Francesca, Mercedes/Ludmiła Alba/Natalia czy Clara/Angie. Taka prawda.
   I chciałabym zauważyć, że ja w przeciwieństwie do niektórych odróżniam serial od życia realnego i no sorry ale jeżeli w realu Martina ma gorszy głos niż Mercedes to w serialu tez będzie miała gorszy pomimo powtarzanej przez wszystkich regułki, że to Violetta jest najbardziej utalentowana etc.

   Usuń
 18. W 26 pisze "pakt Ludmila&Leon" , chyba powinno być Diego ? :D

  OdpowiedzUsuń
 19. VIOLA LEON VIOLA LEON.
  No kurna zaś -.- Nie no, ja nie mogę, nie Angie, Germangie, tylko sami deble -.-

  OdpowiedzUsuń
 20. No i oczywiście dyskryminacja mojego biednego Diegusia ;_;
  Mrr taki przystojny ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
  Zazdroszczę Cla...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zazdrosze Clari, ma wielkie szczęście❤ Diego jest najprzystojniejszy❤ pjona ;) :*

   Usuń
 21. odpierdolcie się od Leonetty !

  OdpowiedzUsuń
 22. Będzie jakiś konkurs na blgu?

  OdpowiedzUsuń
 23. 4,5 powinno być maxi,a 13 naxi na 1 miejscu <3

  OdpowiedzUsuń
 24. Violetta, Viola, Violetta, Viola...- rzygam już nią :))

  OdpowiedzUsuń
 25. Mi się zgadzają tylko 2 rzeczy z fran a inne to nie głosowałam na nich O.O

  OdpowiedzUsuń
 26. Gdzie fede,fedemila,wątek fedemili itp.itd. Ja tak ich kocham kocha kocham

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fede nie było w pierwszej połowie. Wrócił w 46 odcinku, a cały sezon liczy 80, czyli I połowa była do 40 odcinka ;-;

   Usuń
 27. rany, a ja słyszałam, że polskie dziewczyny są najpiękniejsze :o
  coś niedoinformowana jestem :<

  OdpowiedzUsuń
 28. Hahah Violetta najlepszy styl?
  która nastolatka chodzi ubrania wiecznie w spódniczki i różowe bluzki z kotkiem?
  A Ten Leon?
  Moim zdaniem Ludmiła i Fran to najlepiej ubrane dziewczyny a chłopak to Fede :)
  A Leon to Laluś Xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy Fede był w pierwszej połowie? Bo mi się wydaje, że nie, ale może nie umiem podzielić 80 na pół i dowiedzieć się do którego odcinka była I połowa a OD którego II ;-;

   Usuń
 29. Dieguś taki niedoceniony.To on jest najprzystojniejszy,ma najlepszy styl i charakter i ogólnie jest naj naj naj! A Leona nigdy nie lubiłam :p

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja tam nienawidzę Leonetty i Leona -,-
  Dla mnie Diego jest nr 1 ;P
  Pamiętajcie, że z samego początku Leon podrywał Violettę, gdyż chciał zemścić się na Tomasie ^^ Nadal taki aniołek? ;d
  A Diego nie zrywa z dziewczynami przez telefon -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diego z nią nie zerwal bo chce ją wykorzystać !!!!!!

   Usuń
 31. Leon, Leon, Leonetta, Leonetta!
  Tak się cieszę!

  OdpowiedzUsuń
 32. szczerze to violetka wygląda jak koń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za świnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Suuuuper blog naprawdę zapraszam a nasz
  leonetta-adresblogapozdrawiam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń