Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.03.2014

[Zapowiedź] Valeria Baroni i Ivan Zavala - Te Sigo Esperando [clip] [Aktualizacja]Valeria Baroni, znana nam z roli Lary w drugim sezonie Violetty. Dość dawno na swoim instagramie zapowiedziała jakąś bombę. Jak się później okazało, możemy się spodziewać piosenki i clipu do niej z udziałem aktorki! Czy to nie jest wielki sukces pomimo tak małej roli w serialu? My wszyscy, po twitcamie Valerii [KLIK post], w którym tak wiele śpiewała wiemy, że ma naprawdę sporą skalę głosu i ślicznie śpiewa, Nieprawdaż? Widać jej kariera się rozwija, pomimo tego, że nie będzie jej w 3-cim sezonie serialu, musiała zrezygnować ze studiów by pracować nad karierą!

W rozwinięciu posta znajdziecie zapowiedzi clipu, wszelkie zdjęcia oraz miejsce do którego musiała lecieć samolotem Valeria, by nagrać go!  

W aktualizacji na razie zdjęcia i filmiki, wraz z tweetami. Nagrywamy w central parku #tesigoesperando z @ivanzavala @pekodocimo @rafavilamusica

Zatem clip do piosenki, był nagrywany w NYC, czyli w New York City (Nowy Jork)! Zatem nasza Val musiała spakować walizki, pozostawić rodzinę i wyruszyć w całkiem nie znane! I w zimną porę roku, co zobaczycie na zdjęciach! 

Oto zapowiedzi clipu: 
 Oto zdjęcia z Nowego Jorku. Jest ich naprawdę sporo i na pewno nie są to wszystko, ponieważ Valeria codziennie dodaje po kilka nowych no i nie wróciła do domu jeszcze! [Aktualizacja] 
Oto wspomniane dwa tweety, z których wynika, że dzisiaj Valeria wróciła do Buenos Aires!
Do widzenia NYC ❤️ cc z @adriancampo85

Właśnie przybyłam! Witaj Buenos Aires ❤️

Jak widać na zdjęciach Valeria świetnie się bawiła! Pomimo zimna i kiepskiej pogody! Wygąda również prześlicznie, nieprawdaż? Ja się nie mogę już doczekać piosenki z jej udziałem, ponieważ ma przepiękny głos wg mnie. A Wy co sądzicie na ten temat? Jak Wam podobają się zdjęcia? Mnie dziwi fakt, że część, rzeczy została nagrana w studio przed wylotem Valerii, i teraz jest część nagrywana w Nowym Jorku. 
Wy również nie możecie doczekać się jej clipu? Bo ja jeszcze bardziej! 


9 komentarzy:

 1. UHU ! PIERWSZA OŁEA ! -.- -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogę się doczekac clipu <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Super mam nadzieję, że super się bawi ♥ zapraszam do mnie --> violetta2123.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Valeria jest prześliczna <3 zmieniła się teraz mi nie przypomina Lary

  OdpowiedzUsuń
 5. Vale jest prześliczna <3 niecierpliwie czekam na clip :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O co chodzi z tymi lalkami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kolekcjonuje je a więcje tu: http://viluld.blogspot.com/2014/03/valeria-i-lalki-aktualizacja-2.html

   Usuń
 7. Vale ma cudny głos *o*
  Ja również nie mogę się doczekać <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Zimno? Tylko ok. -3

  OdpowiedzUsuń