Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.08.2014

POLSCY VILOVERS OBURZENI: Tini zawita na zachodnią granicę

POLSKIE VILOVERS OBURZONE: Tini zawita na zachodnią granicę

Już teraz jedno jest pewne - ta informacja nie przejdzie bez echa wśród polskich fanek serialu Violetta. Coś, co jeszcze kilka godzin temu jawiło nam się jedynie jako średnio szkodliwa plotka, teraz znalazło swoje potwierdzenie.O co chodzi?
Tego popołudnia na jednym z kont poświęconych serialowi, pojawiła się informacja, jakoby Tinita miała wybrać się czwartego września do Berlina na promocję serialu.
Niemcy! Martina Stoessel czwartego września przyjedzie do Berlina na promocję przed fanami. 
Przyznam, że nie szczególnie dawałam temu wiarę, głównie dlatego, że jest to wiadomość dość załamująca z perspektywy typowego polskiego fana. Zalaliście nas na asku smutnymi wiadomościami płynącymi wprost z pękniętych serduszek.

Ale wciąż pozostawała nadzieja, że to nie okaże się prawdą, jednakże - płonna, ponieważ dopiero co Tini potwierdziła tę informację na swoim Twitterze:

ViolettaBrasil: Czy to prawda, że pojawisz się czwartego września w Niemczech?Tini Stoessel: Tak
Z czym to się je?

Uwaga, wygłoszę orędzie do narodu. 

Gdzie jest sprawiedliwość?
Jesteśmy Vilovers od 18 miesięcy, oni ledwo od 3!
Dokładnie takie pytania zadawaliście na naszym asku. Sprawiedliwości nie ma, jest tylko i wyłącznie marketing. Violetta jest tematem dość świeżym za naszą zachodnią granicą. Niemcy są bardzo szanowanym krajem i cenioną gospodarką, wybijającą się naprzód w wielu dziedzinach. Na politycznej scenie światowej zdanie tego kraju naprawdę się liczy i to samo można powiedzieć na temat Wielkiej Brytanii.

Nic więc dziwnego, że produkcja zdecydowała się na promocję serialu na wyspach właśnie poprzez wysłanie tam jego protagonistki - Tini Stoessel. Z pewnością pamiętacie specjalny pokaz dla angielskich fanów, który, dzięki uprzejmości jednej uczestniczek, został u nas zrelacjonowany [kliknij tutaj aby przejść do postu]. W marcu tego roku Tini odwiedziła Londyn i dała tam specjalny koncert dla kilkudzesięciu fanów, którzy zwyciężyli w konkursie.

Już wtedy pojawiały się nasze pierwsze głosy sprzeciwu, ponieważ zasługiwaliśmy o wiele bardziej na uwagę naszej idolki, natomiast od dłuższego czasu premierze Violetty na wyspach towarzyszyła wielka promocja na twitterze. Czytaliśmy tweety obsady gloryfikujące ten wielki sukces i łapaliśmy się za głowę, ponieważ pojawienie się Violetty w Polsce przeszło dla nich bez większego echa.Dlaczego oni, czemu nie my?
W tym przypadku również od razu widać, którzy fani mają lepiej na starcie. Być może Niemcy nie są typową wytwórnią sław i wyznacznikiem kulturowym - nie od dziś wiadomo, że pod tym względem Londyn wiedzie prym na równi z Nowym Jorkiem, ale bez wątpienia premiera serialu nie została przez obsadę olana.

Na to dlaczego Tini odwiedza akurat Niemcy, a nie Polskę czy Rosję wypływa kilka czynników. Przede wszystkim - z logistycznego punktu widzenia jest to wyprawa bardzo łatwa do przeprowadzenia. Wiecie na pewno o tym, że pierwszego września we Włoszech rozpoczynają się nagrania, a z tego butnego kraju tylko rzut beretem do Alemanii. Wiadomo, że to też rzut beretem do Polski, ale w tym przypadku produkcja chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Pewne jest, że serial nie skorzystałby tak bardzo na wizycie w Polsce, jak na wizycie u naszego sąsiada - pozycja tego serialu w naszym kraju jest tak potężna, że wizyta czy jej brak tego nie zmieni, natomiast w przypadku Niemiec jest to produkt świeży i niewyeksploatowany. U nas po trzech miesiącach prawdziwy boom! dopiero się rozpoczynał. Wizyta Stoessel może ugruntować Violettę na niemieckiej ziemi i pomóc wywindować ją w notowaniach. Na tym zależy produkcji - na pozyskaniu nowego rynku, dlatego silniej promowane będą zawsze nowe krajem, niż te u których Violetta już jest ogromnym sukcesem.Czy oni na to zasłużyli? 
Nie w moim mniemaniu. Niestety nam, jako Polakom wszystko przychodzi o wiele trudniej, z samego faktu, że jesteśmy dość małym i nieliczącym się krajem. Być może prócz Mirty mało kto o nim słyszał jeszcze trzy lata temu. Na pewno czujecie się rozżaleni, Tini będzie tak blisko, a jednak tak daleko. Kiedy będzie odwiedzała kolejne kraje czy wspominała wielkie En Vivo - nam dostaną się jedynie ochłapy - post na twitterze, zdjęcie z kartą dedykowaną Polakom, które Disney każe im wykonać. To naprawdę frustrujące - jeśli byłoby cokolwiek co mogłabym zaakceptować, to sytuację, kiedy wyjazd Tini do Berlina byłby wynagrodzeniem im braku En Vivo, jednak i ono zostało w Niemczech potwierdzone jeszcze za nim tak naprawdę serial się sprzedał. Dlaczego nam tak nie zaufano rok temu, kiedy planowano pierwsze En Vivo?

Ciężko stwierdzić, czy powinniśmy się karmić naszą złością i rozżaleniem, czy może zareagować zupełnie odwrotnie. Ja jednak uważam, że powinniśmy być dumni - przez trzy lata wszystko to, co mamy osiągnęliśmy sami. Violetta jest w Polsce niewyobrażalnym sukcesem, wszystko sprzedaje się od ręki, jesteśmy prawdopodobnie najlepiej zorganizowaną grupą fanów w całej Europie i tego można nam pozazdrościć! Prawdopodobnie zgarnęliśmy więcej tweetów i polskich akcentów na twitcamach ze wszystkich niehiszpańskojęzycznych krajów i osiągnęliśmy to zupełnie naszą ciężką pracą, zapałem i oddaniem.

Jeśli jakikolwiek kraj zasłużył na atencję ze strony obsady, to właśnie my i prędzej czy później...

Jeszcze przyjdzie nasz czas. 
Nadejdzie już niedługo! Jeśli ktoś mieszka blisko zachodniej granicy, może skoczyć do Berlina i zamachać przed Tinitą naszą biało-czerwoną flagą! Pamiętajcie o tym, że Tini osobiście potwierdziła En Vivo w Polsce! To będzie nasza szansa na to, by pokazać kraj z jak najlepszej strony i udowodnić, że kto jak kto, ale my zasługujemy na uwagę. Nie należy przejmować się innymi krajami, tylko robić po prostu swoje - być oddanym fanem.

Prędzej czy później i to zostanie docenione.


Wiolczur

237 komentarzy:

 1. PIERWSZA! (A teraz skończcie tę głupią zabawę)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz ona mogła być skonczona dopuki ty nie napisałaś pierwsza logika dziecko

   Usuń
  2. Gdyby ona tego nie napisała to inni zamiast czytać post, bili by sie o bycie pierwszym.

   Usuń
  3. Nie radzę się kłócić z Wiolą ;)

   Usuń
  4. to napisała Wiolczur... redaktorka -,-

   Usuń
  5. Moja pierwsza myśl była taka jak anonima 1a, w sensie 'każe kończyć grę, a sama w niej uczestniczy, idiotyzm' Ale w momencie, gdy okazało się, że to redaktorka to nawet to ma sens, napisać posta, a potem skomentować go jako pierwsza, by inni nie mogli Xd

   Usuń
 2. Teraz to liczy się kasa i tylko kasa... zniszczyli moje marzenia ;_____________;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się cieszę że niemcom się udało, w koncu 1 sezon nie jest jakiś szczególnie wciągający...

   Usuń
 3. Hm.. Myślę iż inni nie zwracają na nas uwagi !

  OdpowiedzUsuń
 4. Druga! hahahhah szkoda, że nie u nas :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Może niech od razu tam pojedzie ze swoją biografią w języku niemieckim...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie! -.-
   Bo oni to Niemcy, my to Polacy ;__;
   Oni coś znaczą mi prawie nic ;__;

   Usuń
  2. ja mieszkam blisko NICH wiec mam jakieś szanse. No ale żeby Niemcy. Buuuuu.

   Usuń
  3. Moze i Niemcy beda mieli biografie i Tini w swoim karaju, a czy jest w obsadzie Niemiec? NIE. Polska ma czlonka obsady z naszego kraju. Mozna nawet powiedziec ze mamy dwie takie osoby poniewaz mozna takze liczyc Mirte:)

   Usuń
 6. Oczywiście wszyscy tylko nie Polska :C
  Czym na to zasłużyli Niemcy? Jeszcze nigdy nie widziałam żadnego niemieckiego twitta na profilu jakiejkolwiek osoby z obsady. Tam Violetta dopiero startuje, a już wizyty Tini, zaplanowane En Vivo. Ile my musieliśmy czekać chociażby o informacji o En Vivo w Polsce? Nie ma żadnej sprawiedliwości -,-
  Chodź przyznaje Ci racje, że my na wszystko zapracowaliśmy sami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KASA KASA KASA KASA KASA KASA I KASA

   Usuń
  2. Ale Tini nic do kasy nie ma bo ona jedzie tam gdzie ją wysla a nie tam gdzie chce. Już nie raz honorwala nas na swoim twitterze piszac tweety w naszym jezyku, wysylajac zyczenia, piszac od tak "polonia! <333" i wgl

   Usuń
  3. Wiecie, że to nie ona siedzi na tym Twitterze tylko specjalni ludzie?
   Przecież ona nie ma czasu na takie rzeczy.
   Od tego są specjalni ludzi i piszą te tweety "Polonia <3 <3" (czy coś takiego), żeby pokazać, że niby gwiazdy nas lubią, czy coś takiego.
   Rzadna filozofia, tylko rzeczywisty świat, taki jak ebola, czy spory polityczne.

   Usuń
  4. Cała obsada zamieszcza na wszystkich portalach społecznościowych sama wiadomości. Oczywiście są również admini, którzy są do tego upoważnieni i gdy aktorzy nie mają czasu to oni piszą twitty itd, ale jest to rzadkość. Aktorzy sami do nas piszą.

   Usuń
  5. Nie jestem dobra z hiszpańskiego ale wydawało mi się ze Tini powiedziała zanim zaczęła wymieniać miasta (chyba) Nic nie jest jeszcze potwierdzone. ... Co do posta ; za 5 godzin 12 lat temu się urodzę. Kiepski prezent na urodziny. Jak przeczytałam tego posta to się popłakałam i nawet nie wiem czy że smutku czy ze złości ....

   Usuń
  6. Violu123!
   Skoro aktorzy sami piszą te wszystkie tweety, to Polska przetrwa III wojnę światową -.-
   Dorośnij i zastanów się choćby na chwilę nad tym co napisała Naxika.
   Od razu widać, że nie masz starszego rodzeństwa, które by Cię czegoś mądrego nauczyli.

   Usuń
  7. Anonimowy, głupota budzi niesmak, nie opowiadaj bzdur. Nie ma czasu? Ileż może zająć napisanie i puszczenie tweeta, 40 sekund? Za konta społecznościowe odpowiadają ich właściciele a w przypadku obsługi administratorskiej podpisują sie "staff", dokładnie tak jak w przypadku teledysku do "Otro dia mas" kiedy ludzie pisali do Lodo kiedy teledysk się odblokuje na vevo. To albo twoje rodzeństwo cię wkręca albo samo ma niewielkie pojęcie o tym jak to działa.
   Pozdrawia osoba z olejem w głowie..

   Usuń
  8. Milens na racje a ja pisząc o kasie miałam na myśli te osoby które tym zarządzają

   Usuń
  9. Nie będę się z Wami kłócić, bo swoje wiem i nawet już nie oglądam tego serialu, więc no -.-

   Poza tym uważam, że w Niemczech nie przyjmą tego kiczu tak szybko jak w Polsce i dlatego muszą poświęcić im więcej uwagi.

   Polska i tak nie ma teraz pieniędzy na Violettę.

   Poza tym pomyślcie czy jakby Tini przyjechała do Polski to czy Wasi rodzice mieli by pieniądze na takie za przeproszeniem, gówno?

   Usuń
  10. Drogi Anonimku!
   Nie siej głupoty! I proszę nie oceniaj mnie, a tym bardziej mojego starszego rodzeństwa (dla twojej wiadomości moja siostra ma 24 lata i jest na studiach doktoranckich- więc na pewno nie jest głupia). Skoro nie wiesz, że to aktorzy sami odpowiadają za swoje konta to być może Ty jesteś trochę zacofana/y. Proszę Cię bardzo zanim zaczniesz kogoś pouczać i oceniać to jak Ty to ujęłaś? No tak- naucz się czegoś mądrego i skoro masz takie mądre starsze rodzeństwo to Oni chyba powinni o tym wiedzieć. Oczywiście przyznaję rację Milens.
   P. S.- Rodzeństwo nauczyli? Chyba rodzeństwo nauczyło. Jeśli już komuś dajesz morały, a tym bardziej, że tej osoby nie znasz to przeczytaj dwa razy i nie popełniaj błędów, które zdarzają się oczywiście każdemu. Pozdrawiam.

   Usuń
 7. Według mnie to też jest niesprawiedliwe..
  My do wszystkiego musieliśmy dojść sami, a oni? Oni mają już wszystko załatwione :'( -,-

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale teraz możemy być z siebie dumni, bo Tini była prawie wszędzie ale nie u nas. A i tak w Polsce jest więcej fanów niż w wielu krajach w których było En Vivo lub podobne wizyty aktorów. No ale teraz widać że liczy sie tylko kasa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Tylko pieniądze... nie zdziwiłabym się, gdyby tam biografia Tini została wydana szybciej niż u nas -,-

   Usuń
  2. No właśnie -.-
   A potem by się okazało, że En Vivo by było u nich, a dopiero co się ten serial rozwija ;__;

   Usuń
 9. Ciekawe ile Tini wzięła za to kasy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nad tym zastanawiałam... najpierw myślałam, że to produkcja ją wysyła, ale potem... potem zaczęłam myśleć sobie, że przecież za taki "koncert promujący" dostanie ona więcej pieniędzy w Niemczech niż u nas. Oczywiście nie oskarżam Martiny o nie wiadomo co, jednak wydało mi się to ciut podejrzane...

   Usuń
  2. Dupa! -.- czy wy w ogóle myślicie? Przecież to zależy od lokalnych disneyów, jak np polski disney kupował prawa do emisji serialu to zapłacił producentowi a nie obsadzie. Tak samo ze sciagnieciem jej na koncert jako Violetty, to DCLA zgarnia kasę a ona dostanie tyle ile procent ma wpisane w kontrakcie. Jeśli Tini nie przyjezdza to nie wina ani nasza ani jej tylko polskiego disneya którego albo nie stać albo nie chce nic załatwić. Tini nie raz pokazywała na tt i tc że ceni polskich fanów i to wlasnie ona wstawiła zdjecie polskiej flagi na trybunach na koncercue w hiszpanii

   Usuń
  3. Ale NIGDY nie mówiła o tym, że chciałaby zwiedzić Polskę ;)
   A właściwie... Może jesteśmy cenieni, ale trochę. Widzieliście ile razy pojawia się ITALIA, ITALIA, ITALIA?! U nich będzie Simplemente Tini, u nas nie -.-
   To jest na serio trochę nie fair. ;/
   Alb jest Francja, albo Anglia, albo Włochy... Wszystko tylko NIE POLSKA ;__;
   To mnie zaczyna już wkurzać.

   Usuń
  4. U nas serial pojawił sie ponad pół roku poźniej niz we Wloszech. Bylas/es kiedyś w 'Italia'? Tam wszystko wszedzie ocieka violettą, violetta ma własne sklepy, violetta na autobusach, maja dwie rodzime gwiazdy i to glowne role - Ruggero i Lodo - w obsadzie, pol obsady juz do nich przyjechalo i jeszcze chyba z 40 koncertow EV. Tam wszystko az ocieka Violetta, znacznie bardziej niz w pl. Poza tym to naprawde piekny kraj o starozytnej kulturze w dodatku zblizonej do hiszpanskiej - przypomne ze to ameryka LACINSKA, w pewnym sensie latino jest bardziej podobne do wloch niz do hiszpanii - wiec nie ma co sie dziwic. Polska jest bardzo (!!!) doceniania przez obsade, obserwuje to wszystko od 15 msc i powiem ci ze o wiele wiecej tweetow bylo do nas i w naszym jezyku niz np do takiej Francji, ktora bagatela tez miala serial wczesniej niz my

   Usuń
  5. Mój brat był we Włoszech xD

   Usuń
 10. No cóż,niesprawiedliwość i tylko to się dzieje,Ale cała obsada i tak nas niedługo odwiedzi jeżeli Tini potwierdziała En Vivo w Polsce :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Zawsze, zawsze Polska jest omijana... Jest to trochę niesprawiedliwe my musieliśmy czekać TRZY lata na En Vivo a oni od razu po niecałych 3 miesiącach mają zapewnione En Vivo i wizyte Tini -_- Jak będe mogła to pojade do niemiec bo mieszkam przy samej granicy więc mam blisko i będe wymachiwała polska flagą żeby tini zauważyła.. Ale i tak już się przyzwyczaiłam że polscy fani nie są doceniani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzy lata?
   Nie za dużo?
   Violetta jest u nas półtorej roku xd

   Usuń
  2. To weź taką wielką flage żeby ją puścić po publiczności, może zauważą i sie zastanowią co robią -.-

   Usuń
  3. pffuu miałam napisać 2 lata xdd

   Usuń
  4. Weź jej tą flagę rzuć w twarz... PROSZĘ! -.-

   Usuń
  5. Też mieszkam przy granicy, wiec moze pojade

   Usuń
  6. Miejsca przy scenie weź i jej tą flagę na scene rzuć a najlepiej rzuć ją pod jej nogi niech się o nią cała obsada potyka, z napisem po hiszpańsku "To za to, że nas ignorujecie!!!!!"

   Usuń
  7. Hahaha ok ale serio do Berlina mam bardzoo blisko jeszcze moja mam pracuje koło Berlina więc będe mogła jechaćtylko ciekawe czy tam będo mogli być tylko niemcy czy też z innych państw. Bo jak była w Angli to moglibyć tylko ci co mieszkają w Angli ;(

   Usuń
 12. Sprawdźcie tt Damiena! Szybko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisał dla swoich fanów w różnych językach... napisał "Kocham Cię" *.*

   Usuń
  2. Taak, a oczywiście przed polskim jest po niemiecku

   Usuń
 13. 4.09. są moje imieniny, a do Berlina mam 1,5 h ♥ Mamuśśśśśśśśśśśśśśśśśś <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaopatrz się w flagę...

   Usuń
  2. Taką wielką najlepiej xd

   Usuń
  3. Też mam 4.09 urodziny, ale kilkanaście godzin.. Najgorszy prezent urodzinowy.

   Usuń
 14. Do tej pory myślałam , że kasa to nie wszystko ............
  coż,łezka się kręci przy oku, ale taka Polska,że boi się wydac kase na coś co będzie miało duzy zysk

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja chyba tego nigdy nie zrozumiem .
  Chyba nigdzie nie ma ona tak oddanych fanów , jak u Nas .
  Ale czemu nie do Polski .
  W Niemczech , nawet nie wiem , który teraz sezon , wgl zawsze wszędzie jest Polonia , Polonia
  Jestem wściekła .
  /zapraszam serdecznie vilu4everpl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Hhahaha xd
  I myślę, że jak Tini pojedzie do Berlina myślę, że będzie więcej tam Polaków jak Niemców. No przecież wiele osób naszej narodowości mieszka za granicą :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech ktoś jedzie sprzedawać polskie flagi przed wejściem :D

   Usuń
  2. Trzeba zrobić akcję żeby wszystkie Polki zabrały ze sobą flagi.
   Ciekawe jak się Tini poczuje gdy miała serial "Violetta" promować w Niemczech, a nie w Polsce -.-

   Usuń
  3. Dobry pomysł, piszemy do redakcji? xd

   Usuń
  4. Hahahahahahahahahaha rozwalilas system z tym sprzedawaniem flag :DDDD xDD

   Ale w sumie to by było super, gdyby było dużo naszych flag. Może wreszcie dotarło, że to Vlovers z Polski są NAJsilnejsze :] ♥

   Usuń
  5. Niech poczują, że Polska jest everywhere! :P

   Usuń
 17. Po prostu chamstwo. Oni nawet 1 sezonu nie skończyli a już się pchają! My dopiero po 3 sezonie a oni już? Chamstwo

  OdpowiedzUsuń
 18. Tini przyjeżdża a tam 1000 fanów a u nas z 1 milion!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie! Przez to, ze oni zaczynaja, Violetta nie ma jeszcze tylu fanow i takiego zainteresowania jak u nas xD

   Usuń
  2. Właśnie! Ja np. zaczęłam oglądać Violette jak na u nas był chyba 22 odcinek 2 sezonu, bo nie umiałam się przekonać do tego serialu, a teraz jestem w nim zakochana! Na pewno w Niemczech jest dużooo osób którzy nie mają czasu zobaczyć, albo po prostu na razie nie chcą.

   Usuń
 19. Gdyby w tych czasach liczyło się poświęcenie, dobre serce, rozsądek, uczucia i zapał do pracy, a nie tylko pieniądze, zysk i zarobek, coś takiego nie miałoby miejsca :c....
  Ludzie są pazerni i nie można tu krytykować Tini: jeździ na spotkania tam, gdzie każą jej marketingowcy.
  Mam szczerze dosyć. Nie liczymy się. Zawsze jesteśmy spychani na boczny tor. Niezauważalni. Ale niech wszycy przyłączą się do jakiejś akcji na tt. Zróbcie filmik pokazujący zaangażowanie polskich vilovers lub spam do Tini, nowe hasło, cokolwiek.
  Nie mówię, że nic nie robimy, bo robimy dużo, lecz trzeba ruszyć tyłek i coś z tym zrobić, bo obok tej sprawy nie mogę przejść obojętnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie z tobą ,ale hasłem Polonia te amo nic nie zrobimy, trzeba nam coś lepszego :)

   Usuń
 20. EGH, KASA. KASA. KASA. :'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''c

  OdpowiedzUsuń
 21. Moja flaga <3 Moją biedne zdrętwiałe ręce <3
  Ale nie o tym.
  Dziś to się liczy tylko kasa. To nie ważne ile jest fanów w Polsce, ile jest serial. Niemcy po prostu dali więcej kasy i bardziej im to się opłaca. My mamy na to mały wpływ ;-;
  Mam wujka w Niemczech więc może albo ja albo moja kuzynka pojedzie na koncert z naszą flagą i pokarzemy Tinitcie jaki kraj ma najwięcej wiernych fanów <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ty na tym zdjęciu? No w sesie że twoja flaga :D

   Usuń
  2. Taak ;3 Cierpiały tam moje ręce, ale warto było zobaczyć ten uśmiech i serduszka ze sceny skierowane do mnie <3

   Usuń
  3. Ale ci zazdroszcze :p a gdzie to było? ;)

   Usuń
  4. En Vivo Barcelona 30 listopad godzina 19:30 xD <3

   Usuń
 22. Wiem że odbijam od tematu i gadam nie od rzeczy ale we Niemczech tak dziwnie wymawia się nazwę studia xD sztudjo ajndź-fujdź drajdżys czy coś w tym stylu xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh... Niemiecki jak dla mnie w ogóle jest dziwny.

   Usuń
  2. a nie: einundcwanciś? XD Tak bynajmniej się czyta, chyba. XD

   Usuń
 23. Nie wierzę. To, że Niemcy również odnoszą sukcesy, nie oznacza, że musimy już się bulwersować. Ja tam się cieszę z ich szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie sukcesy? Bo zarobią na tym, że ona przyjedzie? Niewiele osób w Niemczech wie o istnieniu Violetty no i ona do nich przyjedzie, a my z czekamy od kilku lat na te wizyte. I co? I gówno że sie tak wyraże.

   Usuń
  2. To, że o nich wspomniała, en vivo oraz ta właśnie wizyta, według mnie to sukces jak na początkujący serial. En vivo u nas jest potwierdzone przez Tinitę ( o ile nie powiedziała "Bolonia",w co wątpię), więc nie ma co narzekać.

   Usuń
  3. Ja powiem co wiem xd ale moje kuzynki mieszkają w niemczech w berlinie i oglądają violettę były u mnie w wielkanoc i mówiły że u nich drugi sezon już jest a z tego co wiem to data kiedy zaczął się y nas pierwszy to u nich też a więc to jest jeszcze bardziej niesprawiedliwe więc będę mamę błagać na kolanach żeby mi kupiła bilet nawet gdybym miała pójść na nogach to pójdę i jedyne co zabiore to polską flagę na której będzie napisane polska ma foch :-) ja wyrazilam moje zdanie wiec proszę bez hejtow
   paticzekXD

   Usuń
 24. Mi tam różnicy nie robi że będzie w niemczech bo i tak pojade i tak ;) Cieszę się że chociaż będzie tak blisko polski bo chociaż autograf zdobedę ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź ze sobą flage Polski ;)
   Ja niestety nie moge jechać bo mam daleko :(

   Usuń
 25. A Wy znowu swoje! W tym wywiadzie, który Tini udzieliła wtedy w radiu i wymieniła kraje, gdzie ma być Ev Vivo, ale od razu wyraźnie powiedziała, że "nic nie jest jeszcze potwierdzone."... Więc nie ma 100% pewności, że będzie u nas EV...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie, niech nam jeszcze to zabiorą! Jak powiedzieli że będzie, to ma być i gówno mnie obchodzi że mniej zarobią na Polsce. Jak tak będą dalej robić to stracą jeszcze to co zarabiają na serialu.

   Usuń
 26. Niech Tinka tam pojedzie i jeszcze wyda tam książkę i zagra koncert.
  Nie wiem czemu, ale jakoś za bardzo jej nie lubię :/ ale to moje zdanie

  OdpowiedzUsuń
 27. No tak i znów niesprawiedliwośc, kurczę u nich Violka się dopiero zaczęła, a my 3 sezon i co... I nic! My musimy ciężko pracowac, starac się o każdy sukces, o podanie 1 tweeta od kogoś z obsady, a oni? Nic nie robią, a Martina do nich przyjeżdża... Pff... Nie wierzę! Dobrze,że to tylko Tini, bo jakby to był mój Jorge, to słowo daję, nie wytrzymałabym!

  ♥Zapraszam serdecznie do mnie!♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się!
   Mój Jorguśś <3

   Usuń
  2. I vice versa
   Mi by chyba nerwy puściły

   Usuń
 28. W Niemczech jest też sporo Polaków :) możemy się pokazać za granicą ;) a nasz sukces jest spowodowany naszą ciężką pracą :) powinniśmy być dumni ,że obsada wie że ich kochamy ponieważ sami musieliśmy dawać im znać o nas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musimy zorganizować jakąś akcje, żeby wszyscy Polacy wzięli ze sobą flage.

   Usuń
  2. Polacy wyjeżdżają do Niemiec zarabiać, a potem wracają do Polski i tu zakładają rodziny... Więc raczej polskie dzieci są w Polsce ;P

   Usuń
 29. Żałosne ,że w Niemczech violetta zaczeła się 1 maja tego roku a w Polsce jest juz od lutego 2013.
  I wiecie co? Jak dla mnie liczą się fani a nie kasa. Co z tego ,że w Polsce violetta jest bardzo znana? No co? Tini nie może tu przyjechać? Oczywiście ,ze może tylko nikomu nie chce sie ruszyc dupy w strone tego ,zeby cos zrobic w zwiazku z tym. Naprawdę ubolewam nad tym. Może odrazu zacznie pisać na twitterze po niemiecku że kocha niemieckich fanów? To wszystko jest śmiechu warte!

  OdpowiedzUsuń
 30. Rosja seriio? !Wojna o Krym? Polska czyli ciemnota afrykańska? Nie dziewie się ze wybrali Dojcze a pozatym z wielu województw
  Jest bardzo blisko do Niemiec:
  Dolnośląskie (Wrocław) 1,h do granicy
  Zachpomorskie (Szczecin) 1h do granicy
  Lubuskie (Lubin) 30 min do granicy
  Opolskie (Opole) 2,5 do granicy
  Śląskie (Katowice) 3h do granicy
  Nie mamy niestety wpływu na to że żyjemy na zacofanym wschodzie :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak można mówić o własnym kraju "ciemnota afrykańska"? Jak ci się w kraju nie podoba to sioo za granice... Nikt tęsknić nie będzie za takim patriotą

   Usuń
  2. A ja słyszałam że że śląska pięć godzin
   paticzekXD

   Usuń
  3. zależy czym czy pociągiem czy samolotem
   ja wlasnie sprawdzilam i pociągiem sie jedzie 8 godzin

   Usuń
  4. Patka mieszka w Rybniku, a ja mówiłam o najbliższym punkcie ;)

   Usuń
 31. Mam do Berlina jakieś 3h, ale i tak nie pojadę,, łęęę. Polscy V-Lovers są MEGA, oni po prostu wymiatają, a im gęba opada xD W ciągle im kasy brakuje, to na co do cholery ją tracą?! Niech wygrają na loterii...W ogóle ''Violetta'' to serial o miłości, przyjaźni i uczuciach, a my to wszystko mamy i zasługujemy na odwzajemnienie od Martiny. To czemu ten serial nie może mieć takich wątków. ''Liczy się w życiu tylko praca, kasa i masa''? xD W ogóle najlepiej jest pisać do producentów ze skargami...xD Ci fani nawet nie wiedzą, kto to Diego Dominguez...i np: oni teraz będą mieć 2 sezon, a aktorzy wysyłają zdjęcia na twiterze z 3 sezonu, a oni myślą, że to 2 sezon xD Oczywiście nie wszyscy. Zgadzam się z wami..

  OdpowiedzUsuń
 32. Zróbmy jakiś spam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na twitterze juz od dawna sie zaczal spam.

   Usuń
  2. Mogę dostać linka
   ?

   Usuń
  3. Poprostu wpisz w wyszukiwarce twittera : #QueremosTiniEnPolonia

   Usuń
 33. Niemcy zawsze mają lepiej od nas :/
  Ja mam 2 godz do Berlina i chętnie bym tam pojechała gdybym była tego dnia w kraju a nie 2000 km poza :(

  OdpowiedzUsuń
 34. Polska jest takim krajem że obsada zanim zaczęto kręcić Violette pewnie nawet nie wiedziała że taki istnieje :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha na pewno. Weźcie ogarnijcie... Na 100% nie wiedziała, że istnieje Polska... żałosne dzieci !

   Usuń
 35. Nawet gdyby przyjechała do Polski, to mówiła by po hiszpańsku. A raczej mało osób zna ten język. To po chja o tym marzycie ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Zrozumiałabym, gdyby przyjechała po 1 sezonie lub w trakcie 2. Ale niew trakcie 1 !
  Nie spamujmy, bo znowu Parotta pojedzie z Melonami ;-;
  Wkurzyło mnie to .
  Polska to wcale nie jest mały kraj. Jest średni, w sumie taki sam jsk Włochy (a przynajmniej podobny) i wcale nie jest biedny ...
  Może i nie jesteśmy bogaci, ale całym sercem Vlovers.
  I to się liczy ! Debilny Parotta i inni. Dla nich tylko kasa ;-;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I niestety ja nie pojadę do Berlina, daleko mam, ponieważ mieszkam w południowej małopolsce ;-;
   Szkoda, ze niea Słowacji jak już musi być wszędzie tylko ni w Polsce ._.

   Usuń
  2. Ja tak samo! :(

   Usuń
  3. Ja popieram. Ale nie oszukujmy się. ... LICZY SIĘ TYLKO KASA!

   Usuń
  4. Popieram. Nasi rodacy tyle osiągnęli, ale nie! Nasz kraj w ogóle się nami nie interesuje. Obchodzi ich tylko Ukraina i Rosja. (Oczywiście słusznie, ale bez przesady). Mają nas w nosie i tyle. Uważają nas za bachory z głupiutkim serialem -.-

   Usuń
 37. Szkoda że Tini pojedzie właśnie tam do Berlina. A mam pytanie czy będzie to en vivo w Polsce 2015 r we Wrocławiu czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Wrocławia mam nie całe 30km, więc też się pytam. Muszę tam być!

   Usuń
  2. Ludzie ! Nie wiadomo czy wog. będzie En Vivo a wy już sobie miasta wymyślacie!

   Usuń
  3. będzie en vivo w Polsce ,bo Martina to potwierdziła w wywiadzie!
   nie wiem gdzie wy slyszycie ,ze nic potwierdzonego nawet redaktorki tego bloga mówią ze będzie en vivo !!

   Usuń
  4. Ale en vivo jeszcze chyba w 2014r.

   Usuń
 38. Ja, osobiście nie mam nic do Niemiec (nie wiem, czy to dobrze odmieniłam xD). Sądzę, że to już nie od nas zależy kiedy do nas przyjedzie Tini. Według mnie NIE można winić Niemców, bo w końcu może oglądają serial tylko od kilku miesięcy, ale kto powiedział że im nie może się podobać tak jak nam ? Oczywiście Niemcy mają "fory", ale i tak tak wiadomo że kiedyś Tini do nas przyjedzie :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Jedzie do Niemiec, bo wiadomo, że oni nie przyjmą tego kiczowatego serialu od razu tak jak to w Polscse, dlatego poświęcają więcej uwagi temu państwu i promowaniu "Violetty" właśnie tam.
  Poza tym uważam, że za bardzo się staracie. Zróbcie strajk i nie oglądajcie "Violetty" przez dłuższy czas, tylko wszyscy muszą się zgrać :)
  Rozumiecie? Strajk zawsze coś przynosi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strajk strajkiem, ale wątpię że całej Polsce uda się tak zgrać...

   Usuń
 40. Do Berlina mam ok 2 godzin ale nie chce nikogo urazić ale nie będę sie fatygowac by zobaczyć kogos kto zapomniał o kraju ktory tak wiele zrobił , jak nam sie odplaca za to wszystko

  OdpowiedzUsuń
 41. Hej :) Od nie dawna mieszkam w Niemczech i nie dziwię się Tini, że wybrała Niemcy a nie Polskę. Niemcy umieją w łożyć na kogoś kasę a Polska?? Polska przechodzi kryzys, a wszystko to przez Tuska. Tylko o sobie myśli :(
  Niestety za daleko będę miała do Berlina, iż ja mieszkam w Bremerhaven :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ona wybierała tylko producenci -,- Jedzie do Niemiec, bo tam to się bardziej opłaci, dostaną więcej kasy za promowanie "Violetty" w kraju, gdzie nie dawno się zaczęła...

   Usuń
 42. Dzisiaj Polska pokonała Niemców w koszykówkę na ich boisku ! Pod tym względem jesteśmy lepsi !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 43. Mimo że do Tinistas nie należę to i tak poczułam małe "auć" dowiadując się o tym... Jednak nie ma co się oburzać. Naszą złością niczego nie zmienimy. Dzisiaj liczy się tylko KASA i tak już będzie. Dlatego nerwy na bok i walczymy dalej! W końcu tyle POLONII się już udało osiągnąć to czemu teraz miało by się nie udać??? W końcu nasze starania zostaną docenione i Tini przyjedzie do nas jako ona, a nie Violetta. Prędzej czy później to nastąpi i w tedy będziemy mogli być dumni, mieć satysfakcję, że sami na to sobie zapracowaliśmy! Przecież razem możemy więcej, co nie?

  underneath-it-all-violetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta ... Tini do nas nie przyjedzie! Po co robić nadzieję?
   A potem ludzie będą tylko płakać!
   Znam wiele osób, mówiących, że Violetta to gówno! A, dlaczego?
   Bo nasz kraj nie jest doceniany! Zawsze jesteśmy piątym kołem u wozu, a
   to, że dostaliśmy tyle "POLONII" to nie znaczy, że to już największy
   sukces? Tini robi tak, a raczej mówi, aby serial w Polsce
   się sprzedawał!

   Usuń
 44. Wszyscy na twitterach spamujcie do Tini #QueremosTiniEnPolonia

  OdpowiedzUsuń
 45. Może Polska nie ma kasy na koncert obsady Violetty !?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież będzie koncert Violetty w Polsce -,-

   Usuń
 46. KASA KASA KASA KASA !
  Tylko ona włada światem ! To się staje chore ! Mam łzy w oczach :'(

  OdpowiedzUsuń
 47. Polonia se siente olvidada.
  Niech da ktoś na twittera Tinity

  OdpowiedzUsuń
 48. Przegięcie!!! Mam deprechę :// ; ((
  Normlanie jestem zła (tak, że zaraz kogoś uderzę) i jednocześnie smutna (że wyleję morze łez) Dlaczego Niemcy?! DLACZEGO???!!! Czy jesteśmy gorsi?! Słabsi? ! Nic nie znaczący?!
  ...


  Brak słów...

  OdpowiedzUsuń
 49. Niemcy NIE zasłużyli! Nie mieszkam w Polsce, mam bliżej do Niemców, a tam jak się wchodzi do sklepu, to ani 1 rzeczy z Violetty... Dania ma nawet więcej, a to taki malutki kraj że szkoda gadać xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było en vivo w londynie !? Chyba było .... Nie rozumiem już wogóle tego świata w londynie ani jednej rzeczy nie ma z violetty a tym bardziej w całej anglii tak się składa że byłam w czerwcu w londynie i co patrzylam we wszystkich sklepach nic a nic z violetty nic tam nie ma pytałam się pani w sklepie ZABAWKOWYM a ona mówi że nie wie co to jest serial violetta I JAKA TU WOGÓLE SPRAWIEDLIWOSC TERAZ WIDZE MAMA MIALA RACJĘ WSZĘDZIE LICZY SIE KASA ....

   Brak słów ...
   paticzekXD

   Usuń
  2. W Londynie nie było En Vivo ,tylko Martina tam występowała

   Usuń
  3. Dania jest ok. 12 razy większa od Polski matoleeee... Bosz jak widzę takie komentarze... najpierw poczytaj, potem gadaj dzieciaku

   Usuń
  4. Polska ma 312 tys. km. kwadratowych powierzchni a Dania ma 43,1 tys.km
   No rzeczywiście Dania jest od nas większa :D

   Usuń
  5. I kto tu wyszedł na matoła i dzieciaka? :))

   Usuń
 50. W moje urodziny,,,,, :( :( NAJGORSZY PREZENT! :(

  OdpowiedzUsuń
 51. Bardzo jest mi smutno z tej sytuacji ,ponieważ Niemcy zawsze dostają wszystko to co chcą i nie muszą się o nic starac ,bo mają kasę. A Polska? Polska musi zawsze o wszystko SAMA walczyć i ''zarabiać na swój sukces''. W sumie Polska jest przy granicy z Niemcami więc może Tinita o tym wie i wpadnie do nas ,chociaż na chwilkę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby niemcy dostawali to czego by chcieli, to mieli by ładne kobiety, a nie pasztety...

   Usuń
 52. A ja tam się jaram bo bliżej mi do Berlina niż do Wawy :D

  OdpowiedzUsuń
 53. To jest niesprawiedliwe :( teraz liczy się tylko kasa kasa i kasa. Możemy zorganizować jakiś film gdzie zapraszamy do polski itp. I potem go dać tini. Ale trzeba mówić po hiszpańsku a mało kto umie ;(

  OdpowiedzUsuń
 54. Może jakaś akcja na twitterze by sie przydała? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj przydałaby się ;D Ale lepiej nie ryzykować utratą koncertu ;p

   Usuń
 55. Szczerze ich nienawidzę!
  No, ale co ja się mogłam spodziewać? Że przyjadą?
  Jestem załamana...
  ~Katy<3

  OdpowiedzUsuń
 56. Justyna Bojczuk wystąpiła w V3 więc powinni nas zauważyć ;-; Mam nadzieje że ona im tam naopowiadała sporo dobrego o Polsce ^^

  OdpowiedzUsuń
 57. To przykre, że dla Tini liczy się tylko kasa a nie miłość fanów. Niestety to prawda. Tak jak Wiola napisała to my zasługujemy na jej przyjazd! To my, w Twitcamach byliśmy najbardziej zauważalni! To my, dostaliśmy tysiąc reetwetow od obsady! I tak na prawdę to my na to zasługujemy! Tak samo jak taki anonim gdzieś powyżej mówił niemcy dostają wszystko co chcą, i to bez żadnych starań, a my co? Za przeproszeniem GÓWNO! Ale nie uciekajmy od prawdy - wszystkim aktorom, włącznie z Martiną, chodzi tylko o kasę. Tini tak kocha swoich fanów i bla bla bla... teraz nam to pokazała! Gdyby pojechała do Polski, gdzie może jest troche biedniej, a jest tam o 50 razy więcej V-lovers, pokazał aby to.... , ale nie jak zwykle, Niemcy jej więcej kasy dają, to do Niemczech pojedzie!
  Brak mi słow, po prostu beszczelność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to nie Tini wybiera gdzie pojadą tylko reżyser (chyba) no nwm ale napewno nie Tini! A pozatym na koncercie obsada zobaczy ile tam będzie V-lovers ! Napewno wszystkie bilety zostaną wykupione!

   Usuń
  2. Boże jacy wy jesteście,... I tak byście nie pojechali
   :p

   Usuń
  3. A skąd wiesz ,czy bysmy nie pojechali? Ja bym tam pojechała ,chociaż miałabym przejechać pół Polski.

   Usuń
 58. Ja się cieszę że to nie Polska :D wiem nie jestem patryjatka ale
  Jakbym miała dostać mieszkanie i pracę w Niemczech to biorę od zaraz
  Niemcy są bardziej rozwinięte i uważam że mimo iż Polska wygrała wojnę to jest strasznie zacofana co my chcemy jak premier zamiast się zająć edukacja i kultura to na Ukrainie się wciska :p Niemcy są o wiele bardziej przygotowane na to wszystko a poza my nie mamy euro :) No i powinniśmy
  Się cieszyć ze vilovers z innych krai mają powody do radości w końcu odchodzimy pod ogół wszystkich vilovers. Nie zapomnijcie że nikt nie lubi nachalnych i czeialskich dlatego radzę nie spamowac co chwila : "Polonia te ama" jak ja bym była tini to by mi się już to zmierzlo, Wygląda to tak :
  #Rugg ma 2 mil like na fejsie - POLONIA TE AMA
  #Tini wydaje książeczkę - POLONIA TE AMA
  # Violetta 3 na ekranach - POLONIA TE AMA
  #Jorge zrobił sesję - POLONIA TE AMA
  Ja już się nie dziwię że Włochy Czesi Francuzi mają ból dupy bo ja sama juz mam a jestem Polkaa kto się zgadza???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się zupełnie nie zgadzam,ponieważ nie jestem jedną z tych osób które ciągle piszą ''Polonia te ama''. Od czasu do czasu napiszę ,ale jak pisze coś do obsady wolę napisać coś co ma sens a wiadomo ,ze takie Polonia te ama na twitterze nie dostanie #RT od aktorów z violetty. Ja mam ogromny ból dupy o to ,że Martina ciągle mówi o Włoszech ,bo wkońcu ma też fanów w innych krajach.

   Usuń
  2. No nie do końca zgodzę się, że Polska taka zacofana. Wystarczy pojechać na prowincję w tych niby bardziej rozwiniętych krajach i można się przekonać, że Polska wcale nie odstaje, a nawet prezentuje się lepiej. Ja uważam, ze jesteśmy pięknym krajem, z bogatą historią, kulturą i tradycją i zamieszkiwanym w większości przez wspaniałych ludzi. Mamy tylko pecha być zarządzanym przez niekompetentnych polityków, dlatego jest tak, a nie inaczej i wielu ludzi musi szukać szczęścia za granicą. Ale prawda jest taka, że jak tam się pożyje dłuższy czas to już nie ma tak różowo i z chęcią wraca się do Polski. Wiem z własnego doświadczenia :)
   Chociaż przyznam ci rację z tym spamowaniem. Też nie rozumiem sensu ciągłego pisania tego samego. Gdyby do mnie obcy ludzie przez kilkanaście miesięcy pisali to samo, choćby nie wiem jak miłe to były rzeczy, też miałabym dość i zaczęła unikać mediów społecznościowych. Z drugiej strony; widzę na twitterze, ze to dość powszechne, a skoro same gwiazdy nie proszą o zmniejszenie liczby podobnego spamu, to może faktycznie go lubią i im nie przeszkadza. Wszystko zależy od człowieka: taka sama rzecz jednego może wkurzyć, a drugi będzie szalał ze szczęścia. Mnie by było głupio pisać co chwila to samo, ale możliwe, ze ja się nie znam :P
   Kathleen

   Usuń
  3. Jak Polska ma nie być "zacofana" jak ma takich obywateli ??? Niedługo wszyscy wypier*olą za granice i gunwo z tego państwa zostanie... Poczytaj se trochę o przeszłości Polski dziecko... potem pogadamy

   Usuń
 59. ej a wie ktoś gdzie to dokładnie będzie i o której? i ile za wstęp (w sensie bilet) bardzo proszę o odpowiedź bo bym chciała pojechać i mam możliwość

  OdpowiedzUsuń
 60. Mówicie o Violetta En Vivo w Polsce. A przecież nie wiemy jeszcze gdzie ono się odbędzie ! Jeśli będzie np. w Warszawie to nie wszystkie V - Lovers będą miały szanse przyjechać ! Ja liczę na to , że En Vivo będzie w dwóch lub trzech miejscowościach. Najlepiej , żeby było w Krakowie , Warszawie i np. w Sopocie. Wtedy każda V - lovers będzie miała szansę ich zobaczyć !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio w Sopocie? Przecież Sopot jest mały jak nie wiem. Szybciej w Gdańsku.

   Usuń
 61. Jak zwyklee.... Tini niby tak nas uwielbia, ale nie przyjedzie :O Dlatego w przyszłości chcę wyjechać do Londynu. -.- Polska zawsze, była, jest i będzie ostatnia. Co z tego, że się staramy? Nic z tego nie mamy. -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie. Też planuje w przyszłości wyjechać do Londynu .
   Za 2 lata będe miała 18 lat więc Londynie zobaczymy sie za 2 lata xD

   Usuń
 62. A ty wiesz, że Martina potwierdziła w wywiadzie, że Violetta En Vivo (czy jak to teraz będzie się nazywać) będzie w Polsce po zakończeniu kręcenia 3 sezonu ?

  OdpowiedzUsuń
 63. mam to wszystko w czterech literach !
  ja i inne tinistas sie staramy i mozemy a ona sobie jedzie do tych hitlerów -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już przesada - to że hitler tam mieszkał itd. Nie możesz winić CAŁEGO kraju....

   Usuń
 64. No ale będziemy miec en vivo polonia :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Mam pytanie, wie ktoś jak to będzie wyglądało, tz. czy to będzie koncert, czy coś xd Czy potrzebne będą bilety i jak je zdobyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co przeczytałam na stronie niemieckiego dc wynika na to , że jest jakiś konkurs na ich stronie i losowanie kto pójdzie na spotkanie z Tini (można wziąć 2 osoby) :) Nie wydaje mi się że to będzie koncert :) prędzej jakiś wywiad czy coś :) A Ci co nie wygrają mogą tak po prostu przyjść :) Nie ma tam podanych żadnych szczegółów :)

   Usuń
 66. Hey ! Po co sie obuzacie ? U nas będzie EV i Lodo

  OdpowiedzUsuń
 67. Niedługo cały świat objedzie,a Polski nie odwiedzi:(,taka prawda,liczy się kasa i nic więcej,gdybym znała hiszpański to bym jej napisała co o tym myśle wszystkim,szkoda,że tłumacze żle tłumaczą:(

  OdpowiedzUsuń
 68. Ciekawe kiedy w polsce

  OdpowiedzUsuń
 69. Niemcy? ;_; Serio?
  Ja prdl zaraz Ukraina (choć nw czy tam leci Violka raczej nie)
  Już wolałabym żeby zawitała w Rosji,
  oni też się starają.
  Żal mi już tego wszystkiego ;_;
  Nigdy nie będzie sprawiedliwie.
  Kto wie? Może jeszcze odwołają EV w Polsce? -.-

  OdpowiedzUsuń
 70. Do tych hitlerowców nie jadę za chiny ludowe :S

  OdpowiedzUsuń
 71. Mi nie zależny na koncercie Tini w Polsce, bo skoro on ma być we Wrocławiu to i tak rodzice mnie tam nigdy nie zawiozą, a rodziny żadnej ta nie mam, a nawet jeśli to co? mam sama tam dojechać. Ale i tak jest mi smutno z powodu tego koncertu w Niemczech. Polskie V-lovers są jednymi z najaktywniejszych w świecie. Zalewamy całą obsadę wiadomościami, wysyłamy do nich drobne paczuszki, wstawiamy swoje zdjęcia z Polskimi akcentami, kupujemy gadżety i co... i nic!!! Prawda jest taka, że jakby Martinie naprawdę mocno zależało na koncercie w Polsce to wy nas wywalczyła. A producenci jej by nie przeszkodzili, bo to jest jej życie i oni nie będą za nią decydować we wszystkim. Wy serio myślicie, że te teksty typu ,,Polonia <3 <3 <3'' są szczere? Na pewno nie. Producenci kazali (albo ją zachęcili) jej to napisać, aby oglądalność wzrosła i kasa powiązana z tym. Może jest ziarno prawdy w komentarzu Naxiki. Ja i tak sądzę, że w 3 sezonie Violetty popularność zmaleje... czemu? bo patrzcie w pierwszym sezonie w Violi zakochał się Thomas i Leon (oraz wiele więcej osób np. Braco, Fede) ok, piosenki mi się bardzo podobały. W drugim sezonie zniknął Thomas,a pojawił się Diego, niektóre piosenki były okropne (np. ta co Violetta śpiewała na koniec 2 sezonu, w tej różowej sukience), no a z kolei w trzecim ma się pojawić Alex? No jakie jest prawdopodobieństwo, że tyle chłopców ,,traci dla niej głowę'' niektóre nastolatki płaczą po nocach, bo nikt ich nie kocha,albo nie mają chłopaków, a Violetta? z każdym rokiem nowy chłopak. Nie jest brzydka, ale szczerze to np. Lara już jest ładniejsza A o piosenkach nie wspomnę.Są tak beznadziejne, że aż nie mogę się wysłowić. W jednym odcinku powtarzają tą samą kilka razy. Mam wrażenie, że im się pomysły wyczerpały i starają się na chama coś napisać. A kto za 5 lat nadal będzie pamiętał o tym serialu? Będziecie się z siebie śmiać, że wydaliście kasę na płytę, czy jakiś długopis. Ja oczywiście lubię ten serial i będę go oglądała, ale mój zapał nie będzie taki sam jak w 1 sezonie. Jestem V-lovers ale na pewno nie Tinistas, czemu? Bo nie podoba mi się zachowanie Martiny. Uważa się,że nie wiadomo jaką gwiazdę, ale przecież gra tylko w serialu. Te jej żenujące minki, te buciska, to wywyższanie się mnie tak wkur*ia, że no nie mogę. Do tego w ogóle nie może się ogarnąć. Czy ona w ogóle myśli o tym co będzie po Violetta 3? Niektórzy aktorzy grają w sztukach, mają zainteresowania, a ona? Siedzi na tym twitterze, albo łazi sobie o mieście, mając nadzieję, że ktoś ją zauważy. Pamiętacie głos Violi w 1 sezonie,to jak śpiewała piosenki? Ten śliczny,czysty głos? W 2 sezonie miałam czasami wrażenie, że ona miałczy. Pewnie przedtem dodali za dużo retuszu w nagraniach. Na żywo też nie radzi sobie, a czasami ma playbeck (nw jak to się pisze). Uff koniec. Pamiętajcie to tylko moje zdanie. Piszę w anonimie, bo nie am konta google. Chcę poznać wsze zdanie na temat tego co napisałam.Zgadzacie,się ze nną czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 72. 1. nie obrażajmy się bo po co
  2.niech Tini jedzie do Berlina mi to nie przeszkadza bo jestem dumna z Polski i tego co osiągamy
  3. mamy En Vivo więc jesteśmy o krok bliżej i do nich przyjeżdża teraz Tini a my będziemy mieli całą obsadę ,lepiej En Vivo pózniej niż wcale
  4. po co jechać do Berlina i pokazywać focha lepiej pokazać klasę i wymachiwać po prostu polskimi flagami a nie naburmuszenie i jakieś "Polska ma focha "
  5. nie tylko u nas nie było promocji serialu
  6. wcześniej obsada i produkcja serialu nie miały czasu zorganizować wszędzie promocji a jakby miały czas to na pewno by tak zrobili
  7. Tini jezdzi tam gdzie każe jej produkcja
  8. po co obrażać Niemcy
  9. może Niemcy i Anglia nie interesują się zbytnio serialem a to raczej ich Disneyom nie przynosi zysków a oni raczej by woleli dobrą inwestycje więc postanowili zainteresować ich serialem i wymyślili promocję i akurat Tini ma jeszcze czas na nią
  10. to wszystko zależy od Disneya
  11. to że Lodo napisała tweeta o tym że serial pojawi się w Niemczech i Tini pojedzie do Berlina to nie znaczy że premiera serialu w innych krajach ich nie obchodzi i że premiera w Niemczech i Anglii obchodzi ich bardziej
  12. po co wymyślać bzdury że jak Tini jedzie do Niemiec to od razu jej biografia będzie szybciej niż u nas
  13. to że Tini jedzie do Niemczech wcale nie znaczy że Polska i jej V-lovers jest niedoceniani
  14. niestety to że Tini uwielbia dany kraj nie wpływa na nic
  15.osiągneliśmy więcej niż Niemcy
  16. niestety Niemcy nie muszą się napocić by coś osiągnąć
  17. każdy w szkole uczy się jakie są kraje na świecie więc dlaczego obsada i produkcja nie mieli by wiedzieć że jest taki kraj jak Polska
  18.nie obrażajmy scenarzysty i produkcji bo to nic nie da
  19. spam nic nie da
  20. będziemy mieli nie raz okazje do pokazania jak kochamy obsadę a poza tym obsada wie o tym że ją kochamy
  21. to że jedzie do Niemiec to nie znaczy że liczy się dla nich kasa
  22. nie zachowujmy się jak za przeproszeniem bezczelny,obrażony na cały świat kraj bo Tini nie przyjechała do niego . Tak nie wypada
  23.aktorzy sami piszą na swoich kontach
  24. Niemcy są bardziej rozwinięte ale tam jest drogo
  25. jak widać po niektórych komentarzach w Niemczech i Anglii sprowadzenie serialu Violetta jest jak na razie bardziej nieudaną inwestycją niż dobrym zyskiem więc coś zrobić muszą
  26.promocja serialu musi przecież być
  27.nie wykluczajmy tego że może Tini przyjedzie do Polski po wizycie w Niemczech
  28. nie jesteśmy jedynym krajem który ma En Vivo dopiero teraz
  29.poza tym inne kraje w tym nasz nie potrzebowały promocji bo Violetta stała się znana po kilku miesiącach więc nic dziwnego że robią solowe przyjazdy Tini do Anglii i Niemczech gdzie po 3 miesiącach jest nic ,zero , żadnego zainteresowania albo jest małe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z ostatnim punktem! My jesteśmy starszymi fanami np: 10-..... A oni to jakieś 5 latki, które pisać nie umieją i Tini musi do nich przyjechać, oni nawet tego niezapamiętają xD A my się staramy, ekipa to zauważyła i jesteśmy im nie potrzebni. Myślą, że dzięki Tni zyska taką popularność jak u nas, ale nasza cały czas rośnie! xD Jeśli zwiedza 1 kraj, powini wszystkie. Np: En vivo powinno być w kraju, którym Violetta będzie lecieć nawet w 2020 roku. Mam jedno pytanie: Skoro nie mają do nas zaufania, to dlaczego u nas Violetta została wyemitowana wcześniej? Myśleli, że jeśli wcześniej, a jak oni później, to inne kraje nas pogonią popularnością? W ogóle nie wiem o co kaman producentą,...

   Sorka za błędy

   Usuń
 73. Ale nie można mieć żalu do aktorów bo to nie od nich zależy tylko od produkcji,aktorzy nie mają nic do gadania...

  OdpowiedzUsuń
 74. może obsada pisze do nas tweete i na tc nas zauważa żeby sprawić nam radość i wynagrodzić to że ich nie zobaczymy.........

  Jak Violetta debiutowała w Polsce to jakoś nikt się nie przejął.. żadnych informacji na tt na fb nic..
  A teraz jak w innych krajach to od razu podjar i np ohh Violetta w Niemczech!!
  Oni ledwo co poznali Violette już Tini leci do nich i mają EV na które my- Polacy tyramy od roku ponad. Dwoimy się i troimy żeby być zauważonym a i tak dupe mamy gdzie inny kraj dostaje wsztstko od razu bez żadnego wysiłku i gdzie tu sprawiedliwość?

  OdpowiedzUsuń
 75. ja jestem z lubuskiego i mam do niemczech w sumie blisko ale pech chciał że akurat 4 wrześcia wyjeżdżam do anglii

  OdpowiedzUsuń
 76. Ej sory że tak od tematu odbiegam ale może zróbmy jakąś akcje żeby Jorge zrobił twitcam !!! <33333 Byłoby zajebiście !! :3 Kto jest za?? :p //oliv1314

  OdpowiedzUsuń
 77. Ja mieszkam w Szczecinie 150 km od berlina <3

  OdpowiedzUsuń
 78. My ciężko pracujemy nad tym , by aktorzy serialu nas zauważyli i zasługujemy na coś więcej ! P.s. Super Post !

  OdpowiedzUsuń
 79. Wy macie ból dupy, że Niemcy już będą mieć En Vivo, ale postawmy się też na ich miejscu. Jeśli teraz nie będzie tam EV to nie będzie go już nigdy. Teraz jest ostatnia szansa, bo niestety 4 sezonu nie będzie co uważam za bezmyślną decyzję, bo serial który ma taką dużą oglądalność powinien mieć jak najwięcej sezonów. Nie potrzebnie się spinacie. Jak będziecie robić rzeczy typu pisanie na flagach: "Polska ma foch", to takim zachowaniem zamiast EV w Polsce będzie np. w Chinach itp. (o ile tam leci Violetta). Jak dla mnie już i tak dużo dostaliśmy. Staraliśmy się przecież tylko o En Vivo, a nie o promocję serialu, która powinna być na początku, lub w trakcie 1 sezonu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się z tym wszystkim

   Usuń
 80. jak ja to przeczytałam poryczałam się i zamknelam w pokoju na caly dzien

  OdpowiedzUsuń
 81. Mówiłam, że te wasze spamy dają tyle co nic. Przecież jak napiszecie "Tini prosze przyjedź do Polski" to ona nie spakuje się i nie wsiądzie w pierwszy lepszy samolot, aby jakiś natarczywy internauta miał uśmiech na twarzy -_-' Martina dba o swoich fanów niezależnie od ich pochodzenia, ale przecież to nie ona decyduje gdzie pojedzie, ma od tego ludzi. A im zależy nie tyle co na fanach Tini, ale tyle, co na ka$ie. Dlatego bardziej opłaca im się wysłać Tini do Niemczech i tyle. A poza tym to polskie V-lovers niby są takie zgrane itp... A obrażają się nawzajem między sobą np. na tym blogu. Jesteśmy jednym fandomem czy nie? W końcu każdy ma prawo do innego zdania i nikt NIE ma prawa obwiniać go o to, że takie zdanie posiada. Pewnie teraz będą na mnie hejty że nie będę mieć żałoby i nie będe płakać po nocach, bo Tini nie będzie w Polsce. To świadczy tylko o głupocie niektórych ;). Owszem, jestem Tinista i chciałabym ją zobaczyć na żywo, ale pamiętam, że nie tylko w naszym kraju są V-lovers i Tinistas i po prostu oni mają szczęście. A my nie. KONIEC

  OdpowiedzUsuń
 82. Supi post >>http://vilu4everpl.blogspot.com/>> komentujcie, czytajcie , odwiedzajcie!

  OdpowiedzUsuń
 83. Kurde no :/ Przecież TO WŁAŚNIE MY JESTEŚMY ICH NAJWIĘKSZYMI FANAMI, ZAWSZE BYŁO PEŁNO POLONII NA TWICTAMACH I NAWET NA KONCERTACH DALEKO ZA OCEANEM- POWIEWAŁA BIAŁO CZERWONA FLAGA! UWAŻAM ŻE TO SERIO NIESPRAWIEDLIWE ZE STRONY OBSADY ŻE TAK NAS OMIJAJĄ SZEROKIM ŁUKIEM !! ZAWIODŁAM SIĘ NA NICH.

  OdpowiedzUsuń
 84. Dosyć tego!!! Od dzisiaj oficjalnie przestaję lubić Martinę. Według mnie, ona jest już przereklamowana. Zaczynam się bać, że jak otworzę lodówkę to wyskoczy z niej Tini!! Woda sodowa uderzyła jej do głowy i już liczy się dla niej tylko kasa. To jasne, że pojechała tam gdzie najlepiej jej zapłacili. Nie liczy się już dla niej to, jaki kraj z jakim entuzjazmem i zaangażowaniem wyraża jej swoją miłość i podziw, tylko kto ile da, żeby wystawić jej gwiazdorską buźkę. Zaczyna się z niej robić taka sama rozpieszczona gwiazdeczka, jak z Miley Cyrus. Ona też zaczynała od serialu. Poza tym ona nie jest nawet jakaś strasznie ładna. Alba i Lodo nie noszą tyle tapety,a nawet bez makijażu są śliczne, z kolei Mechi nie wygląda dobrze bez makijażu,ale nie wstydzi się siebie i to się nazywa zdrowe podejście. Wiem, że wyleje się teraz na mnie fala krytyki ze strony wiernych Tinistas, ale trudno, zwisa mi to. Wyraziłam swoje zdanie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 85. Jejku -.-
  Moja siostra ma 25 lat i co? Jakoś nie widzę powodu do popisu -,-

  OdpowiedzUsuń