Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

21.12.2013

[TŁUMACZENIA] Violetta fenomen na skalę światową i Violetta en Luna Park - ceny biletów


Udało mi się ostatnio znaleźć dwa średnie artykułu na temat: podsumowania koncertów i fenomenu Violetty, oraz Violetta en Concierto w Luna Park, czyli zakończenie światowego Tournee jak już wcześniej pisała Tinistas [klik]. Postanowiłam również wyliczyć koszty podróży do Buenos Aires.  Koszty kupna biletu na sam koncert wahają się od 604 zł do 2718 zł. Miałam również wyliczyć koszty całej podróży, ale jak zobaczyłam ceny biletów np. z Warszawy (Okęcie) od 13.127 zł. do 26.354 zł. (czyli w dziesiątkach tysięcy). To aż się przeraziłam. Dobrze, że leżałam w łóżku (jestem chora), bo pewnie bym spadła z krzesła. Więc stwierdziłam, że nie ma sensu robić takie wyliczenia. Wolę nie sprawdzać, ile zapłacimy za hotel..  A zatem miłego czytania! Zaczniemy od artykułów!

Tłumaczenia wykonała AnnaWiktoria dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowe zabronione!


Pierwszy artykuł, który wam przetłumaczę będzie na temat "Violetta szybuje".
Gwiazda Disneya dała 77 koncertów, sprzedała 500 tysięcy płyt (pół miliona) i stała się fenomenem na miarę światową.
Violetta rozpoczęła swoje koncert w teatrze Gran Rex, trwający 2,5 miesiąca, osiągnęła rekordową liczbę 77 koncertów, sprzedano 250 tysięcy biletów. Pokonując 40 koncertów Sandro w tym samym teatrze w 1989 r. Dzięki tym koncertom, na podstawie takich serialów jak Glee i Hannah Montana w serialu i piosenkach, sprawia, że sprzedała 500 tys. egzemplarzy. Martina gwiazd Disney zagrała w w najbardziej spektakularnej serii, tego roku okazującym się fenomenem na skalę światową. 
Liczby są tak zaskakujące jak zjawiska meteorologiczne: w ciągu półtora roku, Violetta posiadająca drugi sezon (trzeci w przedprodukcji) jest hitem w wielu krajach: Ameryki Łacińskiej, Europy i Bliskiego Wschodu. 
Martina jest idolką tysiąca dziewczyn, które naśladują jej kroki i śpiewają piosenki z serii. Seria kiedyś wypuściła na rynek własną linię ubrań (u nas w Polsce można znaleźć je w Carrefour), mówi Martina.
Ostatnich kilku zdań niestety nie rozumiem, by przetłumaczyć wam na polski sens, dotyczą one autografów. 

Kolejny artykuł jest o Violetta en Luna Park, który dopiero w przyszłym roku.
Po niesamowitym sezonie w Buenos Aires, który rozpoczął się w teatrze Gran Rex , show właśnie zakończyło swoją pierwszą część rozległej międzynarodowej trasy z ponad pół miliona widzami i 132 występów w całej Ameryce Łacińskiej.
Wycieczka wewnątrz Argentyny obejmowała: Santa Fe, Rosario, Neuquen, Córdobę i Mendozę. Jak i za granicą: Paragwaj, Chile, Brazylię, Urugwaj, Peru, Meksyk, Gwatemalę, Wenezuelę, kontynuowana w Hiszpanii, Włoszech i Francji w najbliższych miesiącach. 
Obsada hitu Disney Channel mający 2 sezony (trzeci już wkrótce!), trzy albumu (jest już obecnie ciut więcej, ponieważ nie jest policzone Violetta En Vivo CD i DVD) i kilka nagród zaprezentują się w Luna Park w koncercie z wielkiego ekranu, wraz z nowymi piosenkami i choreografią. Fanki Violetty będą mogli towarzyszyć aktorom w wystawie, które kończy swoją światową trasę koncertową. 

Miejsce koncertów: Stadium Luna Park Avenida Madero 470
Terminy koncertów: 
 • * 28 luty (piątek) 2014 r.
 • * 01 marca (sobota) 2014 r. 
 • * 02 marca (niedziela) 2014 r.  
Wszystkie koncerty odbędą się o godzinie 16 i 20 (czasu argentyńskiego). Czyli należy dodać 4 godziny, by wiedzieć, że koncerty są o 20 i 24 naszego czasu. 


Ubicacion - lokalizacja.
Precios - cena.
Numeración - czyli numer miejsca w ramach lokalizacji. 

(*) to dodatkowe koszty za obsługę, bez kosztów dostawy. 

Jest również możliwość zniżki, ale pewnie nas (obcokrajowców) by nie obowiązywała, bo jak dobrze zrozumiałam trzeba mieć jakąś konkretną kartę. A u nas to różnie z nimi bywa.


Udało mi się znaleźć zdjęcia poszczególnych miejsc, oraz tego co byśmy widzieli z nich! Miło, że jest takie info, ponieważ nie kupujemy wtedy w ciemno, a mamy większą pewność co do wyboru miejsc i tego jak będziemy widzieć swoich ulubieńców! Zdjęcia zamieszczę wraz z wyliczeniem kosztów na poszczególną lokalizację.

Kurs kupna dolara jaki przyjmuje to 3,02 zł.
 

Zacznijmy od najtańszych biletów na koncert Cabecera. Na zdjęciu powyżej zaznaczone są na pomarańczowo. Koszt ceny biletów to 604 zł. A jak z nich widać scenę?
 
Kolejne miejsce to: Platea Corrientes Alta. Koszt biletu to: 845,6 zł. Na zdjęciu ogólnym są zaznaczone na dość specyficzny niebieski, taki jeansowy (trudno mi samej określić). Są na końcu między pomarańczowy. A widać z nich następująca: 


 
 

Pora na Platea Madero Alta. Koszt to: 1359 zł. Na zdjęciu ogólny oznaczone są kolorem: jasnym niebieskim, takim błękitem (jak morze na filmach przezroczysty prawie). A widać z nich następująco : Czas na: Pullman. Koszt to: 1359 zł., czyli tyle samo co Platea Madero Alta. Zaznaczone są na jasny zielony. Widać z nich następująco:

 

Teraz Super Pullman. Koszt to: 1706,3zł. Zaznaczone są na ciemno zielono. Widać z nich następująco: 
 
 

Kolej na: Platea Madero Baja, koszt to 1703,3 zł., zatem tyle samo co Super Pullman. Zaznaczony jest na brązowo. A jak widzimy naszych ulubieńców? 

 

Platea, koszt: 1359 zł., zatem ta sama cena co w przypadku: Pullman i Platea Madero Alta. Zaznaczone są na fioletowo. Widzimy następująco: 


 

Czas na Platea Central. Koszt to: 1703,3 zł., czyli tyle samo co: Platea Madero Baja i Super Pullman. Zaznaczone są na: niebieski, taki jasny mocno dający w oczy. Widać z nich następująco:

Pora na Platea Vip. Koszt to: 2038,5 zł. Zaznaczone są na ciemny niebieski. Są to miejsce jedna z najbliżej usytuowanych przy scenie. Zatem aktorów będzie widzieć, stąd świetnie. Pora na zdjęcia widoków na scenie: Pora na ostatni rodzaj miejsca, zatem Platea Gold. Koszt to: 2718 zł. są to jedne z najlepszych biletów (choć powiem, że z innych miejsc widać nie najgorzej), ale widać z nich najlepiej obsadę, ponieważ siedzimy tuż przed sceną! Czyli jesteśmy twarzą w twarz z naszą kochaną obsadą! Miło by było zobaczyć Diega, z bliska który puszcza do nas oko! I uśmiechającą się Tini! Czyż nie prawda? Zaznaczone są na czerwono. A tak widać z tych miejsc:Ale przecież cena biletu na koncert to nie wszystko. A bilety lotnicze? Jak kształtują się ceny? Proponuje usiąść wygodnie w krześle, albo od razu się położyć. Bo ceny są bajońskie, w przeliczeniu na złotówki. Brak jest bezpośredniego połączenia do BA. Linie głównie oferują 1 bądź 2 lub więcej przesiadek. Co nie jest zbyt wygodne. Przy wyborze lotu wybrałam: 1 osobę dorosłą i 1 osobę w wieku od 12-18 lat. Jak wspominałam we wstępie bilety z Warszawy (Okęcie) kształtują się następująco od 13.127 zł. do 26.354 zł. Natomiast z Wrocławia ceny kształtują się od 10.071 do 42.599 zł. Z Poznania od 10.661 do 42.942 zł. Z Gdańska od 13.663 zł do 42 544 zł. Natomiast z Krakowa 10.293 do 67 017 zł. Ze Szczecina od 13.967 zł do 42.455 zł. Z Katowic od 10.652 do 55931 zł. Z Rzeszowa od 13.951 do 57.551 zł.

Natomiast brak lotów do Buenos Aires z Łodzi, Bydgoszcza, Zielonej Góry, Lublina.
Lotnisko w Gdyni - budowa. Radom - modernizacja. Szymany - rozbudowywany. 

Wszystkie ceny biletów są podawane w dziesiątkach tysięcy. 

Co sądzicie o cenach biletów? Drogie, co nie? Ja bym wolała w takim razie pojechać do naszych sąsiadów na taki koncert. Bilety na koncert i lotnicze są pewnie tańsze. Nie pytam czy ktoś by zamierzał jechać do Buenos Aires, bo koszty są masakryczne, aż hotelu nie zamierzałam sprawdzić. Podróż trwa równie długo najdłuższa to około 46h. A przesiadki niosą za sobą możliwość pomylenia lotów, jeżeli to my mamy się przesiadać do innego samolotu. Bo jak lądujemy na lotnisku i wsiadają kolejne osoby to jeszcze pół biedy. 

Dzięki, że dotrwaliście do końca! Besos :*27 komentarzy:

 1. Hehe... Kilkanaście tysięcy trzeba wydać na taki wyjazd. XD
  Spełnienie marzeń, zobaczenie idoli itp., ale cena nie zachęca. :D
  Ja nadal czekam na EV w Polsce. :3
  Może będzie po 3 sezonie. <3 (mam nadzieję :D)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba by było marketing (że tak nazwę) zaplanować :D

   Usuń
  2. musimy się postarać :D Teraz jest konkurs na te zdjęcia do wilkiego konkursu, niech wszyscy zrobią zdjęcia nie tylko żeby wygrać nagrody ale też tylko po to by z nadzieją spamować filmikem z twoim zdjęciem by zobaczyli to aktorzy. Ja nie miałam moźliwości zrobienia zdjęcia gdzieś w terenie to zrobiłam pare w domu :). Chodz pewnie jak starczy mi czasu to zrobię jeszcze przy choince przy wszystkich ozdobach świątecznych i przy śniegu ( jak spadnie) :D nie trzeba wiele

   Usuń
  3. Dokładnie. Musimy robić wszystko by nas zauważyli. :3
   Jak zobaczą np. te zdjęcia to będą wiedzieć, że w Polsce mają bardzo dużo fanów którzy ich kochają. <3

   Usuń
  4. Śniegu ma nie być xD podobno szykuje się +6 stopni :D

   Usuń
  5. daje wam pomysł: zwykłe zdjęcie zwykłym telefonem lub apratem w ręku jakieś rzeczy z violetty a na dłoni narysowane serwuszko biało czerwonie i VP , albo z flagą polską pod pachą ( na wladze WP) >> głosujemy na tini ludzie ! http://www.votaidolos.com.ar/

   Usuń
  6. mało roboty. Prawda? A tak niewiele żeby wesprzeć akcije

   Usuń
 2. o boże, te ceny masakra ;,; chyba się popłacze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Annia :) i jak z tym linkiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jaaa xd max niedziela ? ask ? nie pamiètasz ? xd

   Usuń
  2. To pamiętam :D ogarniam szablon na blogu :P dziś dodam posta organizacyjnego, a jutro tłumaczenie ok? xD

   Usuń
 4. Wow! Jakie ceny? Ja się na krześle przewróciłam supcio by było ich zobaczyć ale jakbym to zebrała to by było kilka lat po tych występach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie by było pojechać, ale ceny za bilety na samolot, koncert i jeszcze zakwaterowanie od razu zniechęcają :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Spełnienie największych marzeń za fortunę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludziska, głosujemy na Tini na votafans.com.ar ! Do dzieła! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. W ZIELONEJ GÓRZE NIE MA LOTÓW DO BUENOS AIRES - BO TAM NIE MA LOTNISKA -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wikipedia co innego mówi, że jest. Nawet mogę podać stronę internetową.

   Usuń
  2. Najbliższe lotnisko obok Zielonej Góry jest w Poznaniu lub we Wrocławiu. Niestety w Zielonej Górze lotniska brak :(
   Wikipedia chyba coś pomieszała...

   Usuń
 9. Wow *.* Świetny post :) Ale ceny kosmiczne, trochę szkoda. No ale trudno się mówi. .. Trzeba cierpliwie czekać to może ( może ) kiedyś odwiedzą tą naszą Polske. ( to chyba każdej/każdego V-lovers marzenie) A jak nie zostanie tylko ogladanie ich w telewizji, Yt,..itp..

  OdpowiedzUsuń
 10. Podziwiam cię Ania , chodzisz na studia masz masę pracy i piszesz takie długgie i ciekawe posty :) O wiele lepiej mają ci którzy mieszkają w tych krajach . A jak czytałam inne komentarze to można zrobić akcje że każdy coś pisze na kartce np. Przyjedźcie do nas ! , Czekamy na wasz koncert w Polsce ! itp. i zrobilibyśmy z tego filmik ( czytaj patka by zrobiła ) i może kiedyś ..... // Zuzia

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak dla mnie ceny wcale nie są takie kosmiczne....nie przesadzajmy Ameryka Południowa to nie Niemcy czy Słowacja ,że bilety będą tak tanie .Ekipa Violetty to też ludzie ,którzy muszą z czegoś żyć!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ... Dostają kase za violette , płyty , miliony za VW o czy jeszcze marzyć ? darmowe ciuchy ? No to jak w raju !

   Usuń
  2. Ale ceny z biletów lotniczych nie idą dla aktorów, a za koncerty raczej nie dostają profilów od sprzedanych biletów. Tylko mają ustaloną stawkę od koncertu. I tyle.

   Usuń
 12. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  OdpowiedzUsuń