Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

14.12.2013

Violetta - Tu sueno, Tu musica. WYNIKI

    To już dzisiaj! Finał "Violetta -Tu sueno, Tu musica"
    Już znamy zwycięzców!
     Co to jest? Jest to konkurs organizowany przez The Walt Disney Company WS, dla V-lovers występujących osobno lub w grupach - max 4 osoby, gdzie należało zaśpiewać jeden z pięciu wybranych przez organizatorów coverów piosenek z Violetty. Pisaliśmy o tym [KLIK]. Ograniczenie wiekowe wynosiło 6-14 lat.

   

 Jak też ukazane jest w poprzednim poście na temat, do wyboru było pięć piosenek, do których wykonu gwiazdy zachęcały w filmikach promocyjnych.Dziś o godzinie 17:45 wyemitowano finał tej edycji na kanale Disney Channel Espana. W jury znalazła się między innymi Lucia Gil, serialowa Lena - siostra Naty, galę poprowadził natomiast Gregorio - Rodrigo Pedreira.

Tu możecie zobaczyć finalistów:
Pierwsze to 13-letnia i 12-letnia Laura i Sara. Zaśpiewały Te creo , ich półfinałowym numerem była 14. Ich występ możemy zobaczyć w filmiku niżej.Filmik drugi: 12-letnia Hanna Orizi. Zaśpiewała Destinada brillar, jej półfinałowy numerek to 9

 


Kolejnym, który się wyróżnił, był Marc Abella, który wyróżnił się spośród kandydatów swoim wykonem Voy por ti. W półfinale figurował jako trzynastka:Kolejną finalistką okazała się 9- letnia Julia.Jej szczęśliwą liczbą okazała się 15 i piosenka En mi mundoOstatnią była Maria Remedios, w skrócie Reme, wykonawczyni konkursowego Te creo. Półfinał obdarzył ją numerkiem 8.
Co zgarnął zwycięzca?
Nie jestem pewna, dlatego poczekam na wyraźną informację. Gdy się ona pojawi, zaktualizujemy post.

Według jury na wygraną z ogromnego grona utalentowanych uczestników najbardziej zasłużyły Laura i Sara.

Gratulujemy dziewczynom i zazdrościmy, a także życzymy im rozwoju kariery, sukcesu jaki osiągnęła Marty Petrucci, uczestniczka podobnego, włoskiego konkursu: Che Musica Sei. Udało się jej zaśpiewać Nel mio mondo w 32 odcinku drugiego sezonu wraz z Martiną, Lodovicą i Candelarią! I już ma blisko 20.000 follow na twitterze :) 
Clara już złożyła dziewczynom gratulacje!


Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział w ViolettaTuSuenoTuMusica i w szczególności dla Sary i Laury, będących zwyciężczyniami!

4 komentarze:

 1. Pierwsza! <3
  Ja tam najbardziej lubię z 1 sezonu piosenkę "Juntos Somos Mas" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponoc wygrana to bet na koncert en vivo w hiszpani i spotkanie sie z ekipa violetty tak czytalam gdzies ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. najpierw napisałyście że można wybrać 4 piosenki a potem 5 przeczytaj uważnie górę

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń