Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.01.2014

Jorge po raz kolejny na vine!


Pewnie pamiętacie jak ostatnio pisałam, o tym że dzień bez vine z Jorge w roli głównej jest dniem straconym, a zatem pora na kolejną porcję. Wiem, że wielu z was nie śmieszy to, ale prawda jest taka, że trzeba podchodzić do życia z małym przymrużeniem oka! Ja osobiście zazdroszczę Jorge tego poczucia humoru! I Wy powinniście tak podejść do życia! Ale tym razem filmiki są pokazaniem jak aktor świetnie odnajduje się we wszystkich sytuacjach by zagrać daną rolę oraz to, że masę pomysłów na siebie i że moim skromnym zdaniem nadawał się na reżysera/producenta. Zresztą oceńcie sami.

 • Tym razem, panów poniosła fantazja trochę, a zresztą zobaczcie sami! Tytuł filmu to: Nic nie jest takie jak się wydaje.
 • A tu mamy niespodziankę pokazu. Nowa figura pokazu! • Przerażenie w toalecie publicznej. Czyli co możemy spotkać w toalecie publicznej. Dlatego ja nie lubię zbytnio z nich korzystać.Wiem, że wiele osób sądzi, że to nie śmieszne. Ale w tych vine'ach Jorge pokazuje się trochę od innej strony, może nie tyle śmiesznej, ale po prostu jako dobry reżyser i producent. Wg mnie w tych zawodach ma również karierę murowaną, a co wy o tym sądzicie? Jak oceniacie te viny?11 komentarzy:

 1. Super! Fajne haha :*

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne Vine najlepsze 1
  PS.Pierwsza

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne XD
  Zapraszam do mnie :3
  http://leonetta-nowahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsze publiczne toalety xD
  Byłby zajebiaszczym reżyserem XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, mina Ruggero na tym 3 filmiku bezcenna! haha

  OdpowiedzUsuń
 6. o co chodzi z tym ostatnim?

  OdpowiedzUsuń
 7. kim jest ta dziewczyna na 1 filmiku?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dźwięki chłopaków w pierwszym filmiku najlepsze XD

  OdpowiedzUsuń