Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

09.02.2014

Famavision 2013 - kolejne głosowanie [Aktualizacja]


Już od poniedziałku 3 lutego można głosować na naszych serialowych ulubieńców w przeróżnych kategoriach na kolejnej stronie do głosowania pod tytułem - Famavision de oro. A zatem jakie są kategorie, w których aktualnie możemy głosować: video klip roku, para roku, kanał (stacja telewizyjna roku), czarny charakter roku.
Wg informacji ze strony wszystkich kategorii jest 45 i w wielu z nich jest nasz serial i nasi ulubieńcy. Zatem trzeba zaglądać codziennie i sprawdzać, czy nie ma jakieś nowej kategorii, w której V-lover mogłyby pomóc. Post będzie aktualizowany na bieżąco! 
Kolejne kategorie to: występ w teatrze, męskie objawienie, główna piosenka. Dodane są na koniec posta.
Zatem zacznijmy od tego co mamy: 


Zacznijmy od Najlepszy video klip roku. Tutaj mamy aż 7 nominowanych. Z serialu został nominowany klip: Hoy Somos Más. Pozostałe nominacja to jak widać m.in.: Rock Bones, RoCo, Lali Espósito, Aliados, Señales, Cumbia Ninja. A zatem do dzieła! Głosować może tutaj: [klik].


Pora na następną kategorię - Najlepsza para (prawdziwa) roku. Tutaj V-loves mogą głosować na związek Martiny Stoessel z Peterem Lanzani. Wiem, że na początku wywołał on wielkie oburzenie i zamieszanie wśród V-lovers. Bo przecież Peter jest starszy od Tini o 7 lat, ale przecież ważne by była ona szczęśliwa. Zatem pokażmy jej, że wspieramy ją w jej wyborach i wygrajmy to głosowanie!  Można głosować również na: Benjamín Amadeo y Lali Espósito, Nicolás Riera y Rocío Igarzabal, Candela vetrano y Gastón Soffritti, Luisana lopilato y Michael Buble. Głosować może tutaj: [klik]. 


Kolejna kategoria to Kanał telewizyjny roku. Nie zabrakło tutaj stacji, na której puszczana jest Violetta. Jest również Disney XD oraz Boomerang i Nickelodeon. Głosować możecie tutaj: [klik]. Co to za głosowanie gdyby nie było takiej kategorii jak - Czarny charakter roku. Ale większość z nas może mieć dylemat, ponieważ jest tutaj pewna dwójka, bez której każda z V-lovers pewnie nie może się obejść a zatem Mercedes Lambre (serialowa supernowa, czyli Ludmila) oraz Diego Dominguez (nowy amant Violetty i rywal Leona). Głosować można również na: Mariel Percossi (Aliados), Macarena Paz (Señales del fin del mundo). Głosy można oddawać tutaj: [klik].


Kolejna kategoria to Koncert w teatrze. Nie mogło zatem zabraknąć tutaj trasy naszego kochanego serialu, która tym razem jest większa bo również po Europie. Głosować można również na: Axel "Un nuveo sol tour" i Rock Bones Gira. Głosować możecie tutaj: [klik].


Pora na męskie objawienie. Chodzi zatem o nową gwiazdę. A zatem kto tutaj jest nominowany? Nie kto inny jak Diego Dominguez, grający w serialu swojego imiennika i spiskujący z tarantulą. Głosować można również na Nicolása Francella (Aliados), Nicolása Domini (cantante), Lucio Rogati (Vecinos en guerra), Maxiego Espindola (Aliados), Agustina Bernasconi (Aliados). Głosować możecie tutaj: [klik].

 
Kolejna i ostatnie na dzień dzisiejszy nowe głosowanie to - główna piosenka. Tutaj po raz kolejny nominowana jest piosenka Hoy Somos Más. Nasza konkurencja to:  "Un nuevo día (Señales del fin del mundo), "Ojos en la espalda" (Cumbia Ninja), "Aliados" (Aliados). Głosować można tutaj: [klik].

 A zatem do dzieła! 

P.S. Głosować możecie na każdą z kategorii raz dziennie! Zatem można wchodzić codziennie i głosować! 

Ze znanych głosowań to by były wszystkie. Wszelkie dodatkowe będę dodawane na bieżąco , gdy tylko się pojawią! 

Tutaj są natomiast wszystkie przewidziane kategorie: [klik]. 


27 komentarzy:

  1. zagłosowałam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. głosy oddane na Violetta ale na parę roku oddałam głos na innych bo na Martine z Lazanią głosu nie dam :p

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha :D Alee kom ^^ "bo na Martine z Lazanią głosu nie dam" XDD
      Zabieram się do głosowania :D

      Usuń
    2. Co jak co,ale bardzo fajną parę tworzą,a wiek nie ma tu nic do rzeczy w przyszłości nie będzie widoczna ta różnica .Mogę się założyć,że w twoim otoczeniu też jest para/małżeństwo,które mają różnicę wieku min.5lat :) O ile się nie mylę drugim powodem dla którego nie lubisz związku Martiny z Peterem to to,że do niego nie pasuję,bo 'Tini powinna być z Leonem/Jorge/Diego'...no tak w serialu moża i tak układać sobie pary,ale trzeba też rozdzielić życie prywatne aktora/aktorki a serial w którym gra :)
      Od razu mówię,że nie był to hejt w Twoim kierunku ani nic z tych rzeczy-odbierz to po prostu jako opinie starszej koleżanki :p
      P.S.: Sama lubię sobie wmówić,że np Tini powinna być z Leonem,aczkolwiek związki które są realne/poza planem bardziej uwielbiam :D

      Usuń
    3. Zgadzam się z poprzedniczką ^^ Poza tym np. Jorge też jest starszy od Tini, jedynie wizualnie, tak jak są przedstawieni na ekranie wyglądają na rówieśników. Wtedy widzimy idealną parę, ale czy tak ich związek wyglądałby w realu? Z Peterem bardzo dobrze się dogaduje, niektórym się to nie podoba, ale nie może przekładać swojego szczęścia na zachcianki fanów. Jest wolnym człowiekiem i może być z kim chce i moim zdaniem to dobrze, że nie ulega presji jaką na nią nakładają w związku z tym związkiem (zacytowałam którąś z adminek XD). A wiekiem Petera moglibyśmy się przejmować gdyby był po trzydziestce ;p

      Usuń
    4. Ale jeśli nie chce głosować to niech nie głosuje. Może po prostu nie lubi tej pary? Już nie róbcie z tego hecy, że ma inne zdanie.

      Usuń
    5. Hm nie chodzi o to,tylko trzeba rozróżnić realia od świata fikcyjnego,a jeżeli ktoś jest fanem Violetty powinien starać się o to,aby obsada w każdej możliwej kategorii była górą.
      I to nie jest żadna heca czy też urąg tylko tak samo jak koleżanka napisanie swojej opini,pozdrawiam :))

      Usuń
    6. @Vielet Pasqiarelli, wcale mi nie chodziło o to, że ma zagłosować, ale mogłaby okazać szacunek i nie nazywać partnera Tini Lazanią.

      Usuń
  3. ja tylko na Mechi .

    OdpowiedzUsuń
  4. zagłosowałam, zapraszam do mnie violettamuzyka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Lepiej nie wchodźcie na te strony mój avast właśnie uchronił mnie przed wirusem...

    OdpowiedzUsuń
  6. Mnie tylko na pierwszej kategorii... Koń Trojański nie?... Też mam avasta i wykryło Konia Trojańskiego więc wiecie...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jejku *.* ALE JA JUŻ GŁOSOWAŁAM 0.0 WIĘCEJ TEGO NIE ZROBIĘ!!!!!! -.-

      Usuń
    2. To prawda, że w tym programie do głosowania jest wirus????! o.o

      Usuń
    3. Sokoro tyle osób prawie go nabyło, to być może, ja wolę nie ryzykować ;)

      Usuń
    4. mi tez avast wykryl wirusa, to nie bede glosowac :(

      Usuń
  7. Tylko 2 posty dziennie? Co się dzieje z tym blogiem? Może i macie ładniejszy szablon niż violetta2polska ale to oni mają lepszą treść bloga. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wiesz mógłbyś się powstrzymać od takich komentarzy. Jak byś nie wiedział to niektórzy mają ferie i chcą odpocząć, a nie 24 godziny na dobę siedzieć przed komputerem. A jeszcze inni mają szkołę, więc ten komentarz był moim zdaniem mocno nie na miejscu.

      Usuń
  8. Na Facebooku Lodovica pozdrawia polske https://www.facebook.com/lodovicacomello?fref=ts
    *Jojo

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja zagłosowałam ale nigdy więcej nie wejdę na tą stronę,całe szczęście, że mam progmam antywirusowy, bo prawie dostałam Konia Trojańskiego!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  10. https://www.facebook.com/pages/Siempre-con-Jorge/1394852917443838?ref=hl Lajkujcie <3 Pokażmy Jorge jak go kochamy :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Lajknie ktoś? ----> https://m.facebook.com/profile.php?v=timeline&id=1406696189580421&_rdr dla was to jedno kliknięcie a dla mnie wielka radość. Mogę się wymienić like za like. Proszę Was.

    OdpowiedzUsuń
  12. W tym jest virus!
    Avast moim bohaterem!

    OdpowiedzUsuń