Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.02.2014

[Gadżety] Violetta En Vivo - pełne Show na DVD + propozycja od producentów

   Koncerty z udziałem obsady "Violetty" szturmem wbiły się do jednych z najbardziej ekscytujących wydarzeń w państw Ameryki Łacinskiej i Europy. Serial ten już po pierwszym sezonie stał się światowym fenomenem wśród młodzieży (a nawet i dorosłych), a drugi tylko podkreślił jego wartość. Po ponad 100 koncertach pozostały ostatnie w Buenos Aires stolicy rodzimej dla odtwórczyni głównej roli Argentyny, a potem ekipa rusza ze zdjęciami do 3 sezonu. Rynek Violetty również przepełniony jest wszelkiego rodzaju gadżetami. Kilka miesięcy temu na półki sklepowe Latino weszły płyty CD + DVD "Violetta En Vivo", zawierające utwory i nagrania z koncertu [KLIK], [KLIK RECENZJA]. Teraz jednak producenci proponują nam coś jeszcze lepszego  - obejrzenie pełnego show w swoich domach!
Bezpośredni odnośnik do obrazka
  Z pewnością z całej dotychczas udostępnionych gadżetów z serialowej kolekcji ten jest jednym z najlepszych. Płyta jak już wspomniałam na początku będzie zawierała pełne nagranie z całego koncertu w Buenos Aires w teatrze Gran Rex. Około dwóch miesięcy temu relacja z koncertu została wyemitowana w krajach Latino [KLIK]. Teraz Argentyńczycy po zakupie nowego produktu będą mieli szansę o każdej dowolnej porze dnia i nocy uruchomić płytę i przeżyć z Violettą ok 1,5 godziny niezapomnianych emocji! Ukarze się ona już 19 lutego 2014r. w Argentynie natomiast 26.02.2014r. w Chile!

Zawartość:
1. Pełne show (wszystkie piosenki włącznie z brakującymi Ahi Estare, Peligrosamente Bellas etc. i dialogi) materiały dodatkowe)
2. Garderoba Tini
3. Wpadki
4. Pytania od fanów
5. Najlepsze momenty
6. Przygotowania
W sieci ceny wahają się pomiędzy 40$ (160zł) a 100$ (400zł) wolałabym jednak na razie wstrzymać się z oceną kosztów, gdyż nie zostały one dokładnie określone.

Jak wiemy - trasa dobiega końca. Tournee było ogromnym przedsięwzięciem, w którego pracę i ogromne poświecenie włożyli wszyscy - aktorzy jak i sami producenci, mówiąc krótko strzał w dziesiątkę. Myślę zatem, że jeżeli płyta pojawi się w Polsce, co może dość szybko nastąpić zważywszy na to z jakim uwielbię fani wcielają się w społeczność Vilovers na wszelkie możliwe sposoby, czy to zakup gadżetów, czy to obecność duchowa i fizyczna na koncertach oraz oczywiście samym oglądaniem serialu. Dobrze by było mieć taką pamiątkę, gdyż jak wszyscy z przykrością mamy pojęcie o tym, że historia fioletowego serialu kiedyś będzie musiała się skończyć, co najprawdopodobniej nastąpi już po 3 sezonie.

Kolejną niespodzianką jaką mają producenci dla fanów, którzy wybierają się koncerty w Luna Park jest możliwość wyboru koszulki pamiątkowej::

Violettero! Którą koszulkę chcielibyście posiadać po #ViolettaCierreMundial?
I tu mamy dwie opcje:

1. Z napisem "Valio la peno hasta qui estadio Luna Park Buenos Aires Argentina ViolettacierreMundial" - Warto było to wszystko zobaczyć stadion/teatr Luna Park Buenos Aires Argentina #ViolttacierreMundial" z kwiatkiem, jakie możemy zobaczyć w logo serialu.

2.  "Gira Internacional: Argentina, Paraguay, Chile, Brasil, Uruguay, Peru, Mexico, Guatemala, Venezuela, Espana, Italia, Francia estadio Luna Park, Buenos Aires, Argentina #Vioelttacierremundial" - Miedzynarodowa trasa: Argentyna, Paragwaj, Chile, Brazylia, Urugwaj, Peru, Meksyk, Gwatemala, Wenezuela, Hiszpania, Włochy, Francja  stadion/teatr Luna Park, Buenos Aires, Argentyna #ViolettacierreMundial.

Mi osobiście do gustu przypadła opcja nr 2, gdyż podsumowuje ona całą trasę "Violetta En Vivo", a nie wyłącznie jej zakończenie.

A wy na którą koszulkę głosujecie? Kupicie płytę, gdy będzie dostępna u nas?


20 komentarzy:

 1. Mam nadzieje, że DVD będzie też w Polsce <3333

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Jest napisane Violetta En Vvivo jakby co ;D

   Usuń
  2. nadprogramowe v ;D ale poprawione natychmiast po publikacji pewnie po prostu palec sie omsknal :dd

   Usuń
  3. Cieszcie sie z tego dodatkowego v bo to i tak dodatkowa literka. *-* ( XD )

   A tak wogóle to fajnie by była leżeć na kanapie w kocyku z cieplutką herbatką i oglądać koncerty En Vivo...<3

   Usuń
 2. Hej! Wiem, że to nie na temat ale zaciekawiło mnie to.. Czy Jorge pali papierosy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jorge akurat należy do tej części obsady, której dotąd nie widziano z papierosem. Prowadzi stosunkowo zdrowy tryb życia

   Usuń
  2. W necie znalazłam zdjęcie ..

   Usuń
  3. Mogłabym ci je jakoś przesłać?

   Usuń
  4. Bardzo chętnie zobaczę :) może prześlij na aska?

   Usuń
  5. Do wszystkich zmartwionych - podane zdjęcie to fotomontaż ;) sprawdziłam i zdjęcie pochodzi z sesji dla magazynu Violetta. Nie wyobrażam sobie, żeby pozwili im pozować z papierosami w sesji dla gazety dla dzieci

   Usuń
 3. Lepsza koszulka nr.1, jakoś tak graficznie ładniejsza. Oczywiście, że kupię relacje z koncertów, o ile cena nie przekroczy tych 150zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. kupię płytę a koszulki obydwie są ładne

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja na 100000000% kupię En Vivo na DvD kiedy będzie w Polsce :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupię płytę en vivo i koszulka nr 2 wybieram

  OdpowiedzUsuń
 7. Bedzie i w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 8. Bedzie i w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 9. druga lepsza, a na pewno filmik będzie niedługo na yt :)

  OdpowiedzUsuń