Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

28.02.2014

[Prasa] Dziesięcioletnia szczęściara!

W internetowej gazecie "Mirror" już można zobaczyć młodą Amber Jennings, dziewczynkę, która została zaproszenia na En Vivo w Rzymie od Disney Channel. Teraz możemy nie tylko zobaczyć zdjęcia z pokazu, ale także przeczytać krótką recenzję i wywiad, który może was zaciekawić, a tym bardziej, że przeprowadziła go sama dziesięciolatka. Niesamowite, że mogła  spełnić nie tylko swoje marzenia, ale również nasze. Śmiało możemy nazwać ją szczęściarą! Tłumaczenie wykonała Lady.Cuks dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowo zabronione! 

Miałam szczęście, zostałam zaproszona do Rzymu wraz z moją mamą, aby przesłuchać obsadę pokazu Disney Channel - Violetta. 'Violetta' jest programem o utalentowanej nastolatce, która wraca do swojego rodzinnego miasta Buenos Aires z ojcem po kilku latach życia w Europie. Jest pogodną i żywą dziewczyną z niesamowitym głosem. Uczy się w Studio 21 wraz z innym utalentowanymi uczniami, Violetta przechodzi wzloty i upadki życiowe wraz z jej rodziną i przyjaciółmi.
Dostałam szansę, aby pojechać i przeprowadzić wywiad z nimi osobiści, jak fajnie! Kiedy pierwszy raz przybyłyśmy do Rzymu, zostałyśmy szybko zabrane do miejsca koncertowego zwanego PalaLottomatica. Cieszyłam się oglądając niesamowity pokaz "Violetta show", który jest w trasie do marca, a to jest fantastyczny występ. Po obejrzeniu pokazu wróciliśmy do naszego ekskluzywnego hotelu. Następnego poranka przyjechaliśmy do innego hotelu, gdzie odbywały się wywiady, czekało tam wiele fanów aby ich dostrzegli. Przeprowadziłam wywiad z sześcioma aktorami z "Violetty", w tym: Violettą graną przez Martine Stoessel, Leonem granym przez Jorge Blanco, Francescą, czyli Lodovicą Colmelą, Federico granego przez Ruggero Pasquarelli, Maxiego granego przez Facundo Gambandé oraz Diego, czyli Diego Domínguez.


JAK DOSTALIŚCIE ROLĘ W VIOLETTA?
Martina: To bardzo długa historia. Mój tata poszedł zaprezentować projekt w Disney Channel i zapytał się, czy chciałabym nagrywać utwory dla tego projektu, którym nie była Violetta. Nie zrobiłam nic w telewizji wcześniej, więc oczywiście się zgodziłam. Kiedy poszedł i przestawił swój projekt, zapytali się kim jest ta dziewczyna, która śpiewa piosenki na koniec. Mój tata powiedział "To moja córka". Oni szukali głównej bohaterki i widzieli tak wiele dziewczyn, a nie mogli znaleźć tej właściwej. Zapytali... Czy twoja córka chciałaby przyjść na casting, a ja powiedziałam, że oczywiście! Zatańczyłam i zaśpiewałam dla nich, miałam wiele przesłuchań dla nich, a potem w końcu tak wszystko się zaczęło, dla Violetty.
Jorge:  Mój przypadek jest inny, obecnie pracuję z Disneyem od 6 lat, więc ten projekt jest pierwszym, na który wezwali mnie na przesłuchanie. Zadzwonili do mnie i powiedzieli, że  jest możliwa ta rola. A ja na to: Jej, jestem zainteresowany. Ciągle dają mi informacje, a pewnego dnia powiedzieli: Tak, jesteś w! (Masz tą role) i to było ekscytujące, byłem 'wow'! To był pierwszy raz kiedy do mnie zadzwonili i to było zabawne.
Ruggero: Dostałem telefon od Mickey Mouse z zapytaniem, czy chciałbym uczestniczyć w "Violetta". To wielka przygoda, ogromna szansa, pojechałem do Argentyny i w końcu zaczęła się moja przygoda.
Lodovica: Uczyłam się w normalnej akademii w Mediolanie, śpiewałam i tańczyłam, a pewnego dnia główny menadżer akademii zadzwonił do mnie i w ciągu trzech dni, kilku ludzie przybywało na casting dla dziewczyn na tajemniczy projekt. Wzięłam w nim udział i po tygodniu mnie wybrali, musiałam wyjechać do Buenos Aires, a w ciągu dwóch miesięcy z bagażami  wybrałam się do Argentyny.
Facundo: Poprzez casting. To było bardzo długie przesłuchanie, około długich pięciu miesięcy, musiałem zrobić wszystko, tańczyć i śpiewać, a to było dla mnie niespodzianką, ponieważ tylko sześć miesięcy później usłyszałem, że zostałem wybrany. Nie wiedziałem, że tytuł to "Violetta" i gdzie miałem zamiar grać lub kim jest moja postać.
Diego: To było dla mnie dziwne, byłem w Madrycie. Była to niespodzianka, bo miałem problemy z różnymi, niewielkimi projektami. Płakałem przez telefon do mojej mamy, kiedy dowiedziałem się o tym, a ona wiedziała, jak bardzo jest to dla mnie ważne.

UCZĘSZCZALIŚCIE DO SZKOŁY AKTORSKIEJ?
Martina: Tak, poszłam na trzy lata, grałam, śpiewałam i tańczyłam. Nie chodziłam do szkoły pełnoetatowej na godziny aktorskie, ponieważ były w weekend.
Jorge: Nie, dopóki nie zacząłem pracować, wiec to była moja szkoła aktorska.
Ruggero: Tak, przez sześć lat uczęszczałem do szkoły aktorskiej, byłem nieśmiałą osobą i dzięki aktorstwu rozwinąłem się, śpiewając i grając na gitarze, a teraz jesteśmy tutaj.
Lodovica: Ja, gitara, 8 lat, kompozycja, a później śpiew i gra, to jest bardzo ważne, aby uczęszczać do szkoły aktorskiej.
Facundo: Zacząłem lekcje tańca w szkole, a potem przeniosłem się na aktorstwo i również lekcje śpiewu.
Diego: Zacząłem, kiedy miałem 13 lat, brałam lekcje aktorstwa, a od tego czasu zawsze studiowałem.

JAK DUŻO GODZIN ĆWICZYCIE W CIĄGU DNIA?
Martina: Mieliśmy dwa miesiące próby od poniedziałku do piątku, 6 godzin dziennie dla naszej europejskiej trasy.
Jorge: Przed rozpoczęciem trasy mieliśmy 2 miesiące prób codziennie od poniedziałku do piątku, sześć godzin dziennie, to było trudne, ale teraz jest to tego warte.

JAK TO JEST BYĆ W TRASIE, JEST TO MĘCZĄCE?
Martina: Tak, to bardzo męczące, ale próbujemy się tym cieszyć. Tęsknisz za domem, łóżkiem i rodziną i to jest wyjątkowe. Czerpiemy z tego radość.
Jorge: Czasami trudno jest wstać wcześniej, jak każdy wie. To jest jak, kiedy musimy wstać do szkoły. To jest to, co kochamy robić, a ludzie i nasi fani są naszą inspiracją, sprawiają, że zapominamy o uczuciu zmęczenia i wszystko, staramy się dobrze bawić z naszymi partnerami na scenie, każdy jest szalony, więc my nigdy się nie nudzimy.

CZY PODOBA WAM SIĘ WASZA POSTAĆ W PRAWDZIWYM ŻYCIU?
Martina: Relacje z muzyką, śpiewem i tańcem, to jest to, co nas łączy.
Jorge: Mi także.
Ruggero: Jestem Federico, moja postać jest jaka jest. Staram się znaleźć dziewczyny, grać na gitarze i śpiewać. Lubię przebywać z przyjaciółmi i z ludźmi oraz jestem miły, a Federico jest łatwą postacią.
Lodovica: Jestem Francesca i tak, mamy podobieństwa. Lubimy muzykę, lubimy przybywać w towarzystwie, jesteśmy romantyczne, mamy marzenia oraz lubimy być w spokoju ze światem próbując znaleźć opanowanie pomiędzy złoczyńcami, a dobrymi ludźmi.
Diego: Moja postać naprawdę odpowiada mojemu sposobowi bycia, stara się mieć granice, ale oczywiście musi przesadzić, jak to, co jest wymagane. Ton i charakter jest nieco w górę.
Facundo: Oczywiście, postacie przestrzegają stereotypów, a ta również, w serialu jest dużo wzlotów i upadków oraz konfliktów, więc Maxi jest oczywiście bardzo normalną i prawdziwą postacią, która musi przesadzać, lecz w nieco inny sposób.  Dla teatru i przemysłu filmowego trochę więcej i dla TV musisz próbować być więcej w zgodzie z codziennym życiem.

ILE CZASU SPĘDZACIE NA NAGRYWANIU SHOW?
Jorge: Każdy sezon to osiem miesięcy, to dużo czasu.

JAKI JEST TWÓJ ULUBIONY RODZAJ MUZYKI I ARTYSTY?
Martina:  Beyonce, ona jest moją ulubioną piosenkarką.
Jorge: Lubię wiele typów muzyki, ale szczególnie rock i pop, a moi ulubieni artyści to Bruno Mars, Justin Timberlake i Maroon 5.
Ruggero: Lubię pop, ale moim ulubionymi artystami na ten moment są Bruno Mars, One Direction, Justin Bieber, oni mają mój styl, więc próbuję rozumieć z wywiadów, co oni czują, ponieważ oni są w moim wieku.
Lodovica: Lubię pop, ale również lubię rock and roll, Bruce Springsteen, Bob Dylan, moja rodzina to fani rocka, ja również lubię Joss Stone, lubię ciepłe głosy.
Facundo: Nie mam określonego rodzaju stylu, który preferuję. Lubię ogólnie słuchać muzyki, muzyki tanecznej, każdy rodzaj przynosi coś, to coś pełnego życia, oczywiście są to różne momenty, kiedy chcę się zrelaksować. Będę słuchać opanowanej muzyki, jeżeli będę tańczyć, słucham muzyki bardziej rytmicznej.
Diego: Muzyka dla mnie to ucieczka, gdziekolwiek jest muzyki dźwięk to wszystko ze mną w porządku.

JEŻELI MOGLIBYŚCIE COFNĄĆ SIĘ W CZASIE, KOGO NAJBARDZIEJ CHCIELIBYŚCIE SPOTKAĆ?
Martina: Michaela Jacksona lub Whitney Houston.
Jorge: Dobre pytanie... jestem fanem muzyki rockowej, Elvisa Presleya.
Ruggero: Chciałbym spotkać Michaela Jacksona Króla Popu, chciałbym...
Lodovica: Mam dwie opcje, chciałabym się cofnąć w czasie, aby spotkać Marylin Monroe. Marylin Monroe była pierwszą gwiazdą, a właśnie w tym okresie, rozwoju kina i telewizji, chciałabym zobaczyć ją w tym okresie i atmosferze. A potem chciałabym uczestniczyć w koncercie Queen.
Facundo: Marlon Brando.
Diego: Ja bym chętnie spotkał Charlie Chaplina.

STUDIUJECIE W TEJ CHWILI? 
Martina: Ja nadal chodzę do liceum, więc uczę się wszystkiego, jeszcze nie zakończyłam szkoły, dalej jestem szesnastolatką.
Jorge: Cóż, skończyłem szkołę i dobrze, na uczelnie nie mam teraz czasu, ale może kiedyś chciałbym studiować produkcję muzyczną, chciałbym dodać coś więcej do mojej kariery.
Ruggero: Scenariusz Violetty! Ja i Lodovica skończyliśmy szkołę w tej chwili, ale to, co robimy jest rodzajem szkoły, śpiewamy, tańczymy, to nasza prywatna szkoła.
Lodovica: Tak, zgadzam się z Ruggero. To co robimy, zajmuje dużo czasu, więc jest to nasze życie, jest to cały boży dzień, więc nie możemy robić innych rzeczy, ale pewnego dnia kiedyś skończymy i będziemy mogli uczęszczać do szkoły.

BYLIŚCIE W ANGLII?
Martina: Nie, ale chcielibyśmy odwiedzić ją wkrótce.
Ruggero: Tak, lubię Londyn i wszystko o nim, chciałbym tam zamieszkać.
Lodovica: Ja również, byłam 4 dni w Londynie, a to wystarczyło, żeby się w nim zakochać i chciałabym tam wrócić.
Facundo: Niedawno byłem w Londynie pierwszy raz, po prostu uwielbiam Londyn. Tuż przed przyjazdem do Rzymu tam byłem.
Diego: Jeszcze tam nie byłem, ale umieram, aby pojechać do Londynu i chciałbym tam spotkać aktora, Colina Firtha.

CO ROBISZ, KIEDY NIE NAGRYWACIE SHOW?
Martina: Spędzam czas z rodziną i rozmawiam przez telefon z przyjaciółmi, robię to, co normalni ludzie.
Jorge: Ja też, lubię spędzać czas z moimi przyjaciółmi oraz lubię sport, piłkę nożną i koszykówkę. Jestem bardzo aktywny, więc zawsze robię coś, żeby nie nudziło mi zbyt bardzo na odpoczynku.
Facundo: Uwielbiam jeść w dobrych restauracjach, spędzać czas z przyjaciółmi, lubię spędzać czas ze moim psem, a zaginął już wiele razy. Słucham muzyki i relaksuję się.
Diego:  Uwielbiam relaks, lubię spędzić jeden dzień w domu odpoczywając, tylko jeden dzień, ponieważ lubię uprawiać sport i chodzić do kina.

JEDNYM SŁOWEM, JAK OPISALIBYŚCIE SHOW?
Ruggero: Magiczne.
Lodovica: Niesamowite.
Facundo: Niewiarygodne.
Diego: Imponujące.

JAK BARDZO ZMIENIŁO SIĘ WASZE ŻYCIE, TERAZ JESTEŚCIE SŁAWNI?
Facundo: Całkowicie, zmieniło się wiele, dramatycznie. Teraz, idę ulicą, a ludzie mnie rozpoznają, to sprawia, że moje życie jest całkowicie inne. Nie mogę iść po koncercie, może na koniec długiego dnia, a jestem zmęczony i chciałbym coś przekąsić, ale restauracja jest pełna fanów, to oczywiste, że to się całkowicie zmieniło. Rozumiem, że to są fani, a to się zmieniło w tym sensie.
Diego: Całkowicie, opuściłem swój kraj, swoją rodzinne, swoich szkolnych przyjaciół, a więc to jest teraz dodatkową zmianą, a chciałbym wrócić do mojej rodziny i korzeni.

'Spędziłam fantastycznie czas w Rzymie, to był świetny wywiad z obsadą. Wielkie podziękowania dla Disneya za zaproszenie.' 
30 komentarzy:

 1. Jejku dziewczyna miała szczęście, ż się tam znalazła + można dowiedzieć się trocgę o ulubionych aktorach, super post c:

  OdpowiedzUsuń
 2. ahhh szczęściara tez bym tak chciała ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taaa. wszystko super, ekstra tylko ze gdzieś już to widziałam .........

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wywiad :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rugerro ma ode mnie wielkiego plusa za One Direction! Fajnie, że podoba mu się ich muzyka :) Cieszy mnie to.
  Szczęściara z tej fanki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie ma wielkiego minusa, nie można lubić najgorszego zespołu na ziemii ;)

   Usuń
  2. Każdy ma inny gust, jednemu to się podoba, a drugiemu już nie, ale akceptuje się tą osobę mimo to. :)

   Usuń
 6. Szczęściara :) i jeszcze wywiad z nimi przeprowadziła *-*

  OdpowiedzUsuń
 7. SKOPIOWANE Z BLOGU : http://violetta-martinastoesselpl.blogspot.com/2014/02/fanka-wygraa-wyjazd-do-rzymu-wywiad.html#more
  KOPIA ! PRAWA BYŁY ZASTRZEŻONE !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żarty sobie ze mnie robisz?!
   Siedziałam z tym do 3;00 w nocy, a ty mnie o kopiowanie oskarżasz? Śmieszne.
   Tłumaczyłam to sama, od nikogo nie kopiowałam!
   Pozderki dla anonima :*

   Usuń
  2. Nie kopiowala moge to udowonic :)

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 8. Do tych co oskarżają VP o kopiowanie ! Pomyślcie zanim coś powiecie! LADY.CUKS. napisała znów posta jeeej ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie dziwie się,że to skopiowane.Jak ostatnio była afera z Violetta/Martina Stoessel. I z tą Dysią.
  Pfffffffff. Nie czytam was więcej ! KOPIARZĘ!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie jest skopiowane, jestem pewna, że ten tekst, a tekst z ViolettaMartinaStoessel ma pewnie różnice w tekście.
   Po za tym jakby to wyglądało? My zabraniamy kopiować, a sami to robimy? Zabawne.
   Pozderki ♥

   Usuń
  2. Przepraszam bardzo - a co ma piernik do wiatraka? Myślisz, że my się mścimy "kopiując" czyjąś pracę? Same doskonale wiemy ile pracy trzeba włożyć w to, aby wszystko było napisane jak należy a nie na "odwal się". Dziwi mnie również to, że jakoś tylko do nas macie bezpodstawne roszczenia, podczas, gdy my nie raz siedzimy po nocach, abyście mieli wszystko podane na talerzu. Jeżeli Tobie to wsi - nam również. My bronimy się pilnując tego co nasze starając się załatwić sprawę polubownie, ale jak widać nie ma to jak oceniać człowieka bezpodstawnie ;) Pozdr.

   Usuń
  3. Ha ha jak zawsze anonim się czegoś czepia.

   Usuń
  4. Czepia się bo nie ma dość odwagi, by pisać z konta. TCHÓRZ!
   A co do artykułu. .. świetny!
   Ale szczęściara spotkac całą obsadę! Mogła poznać ich bliżej. ...
   ZAZDROŚĆ!!!! :D
   super to tlumaczycie ;*

   Usuń
 10. Boże widzisz i nie grzmisz! ;o
  Ludzie, wy jesteście nienormalni! Obrażacie Lady że skopiowała post, bo gdzieś to już widzieliście!? Hmmm, no może dlatego że to jest wywiad który został przeprowadzony i jest w necie. A dlaczego tłumaczenie jest takie same? No nie wiem.. Może dlatego że tłumaczenie na język polski z hiszpańskiego jest takie same?! Co myśleliście że co jedna osoba będzie miała inne tłumaczenie? Na logikę! Ludzie! Używajcie czasem mózgu, to na prawdę nie boli.
  P.S. Świetna robota! Dawno Cię tu nie było Lady i jak zobaczyłam że to Ty napisałaś ten post to ze szczęścia o mało co nie spadłam z krzesła. <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą. Z każdym zdaniem

   Usuń
 11. No chyba Cię pogięło, anonimku xD

  OdpowiedzUsuń
 12. post super ;) A i gratulacije dla anonima za to że popisal się inteligenciją

  OdpowiedzUsuń
 13. Aaaa! Dzięokuję za przetłumaczenie ^^
  Najlepsze odpowiedzi Rugge'a xD Myszka Micky go zaprosiła na przesłuchanie - OK :D Zna Myszkę Micky - zazdro!
  Jorge lubi JT ^^
  Rugge studiuje scenariusz, geniusz ^^ On jest chyba podobny trochę do Fede ;)

  + Oskarżają o kopiowanie, bo chcą zrobić na złość i pewnie są zazdrośni :/
  Ten blog ma już ponad ponad 2 mln odwiedzin! Gratki ;)
  Thx znowu za translate!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może dlatego, że Amber pochodzi z Anglii :)

   Usuń
  2. właśnie ONA POCHODZI Z ANGLII
   -,-

   Usuń
 15. Chciałabym być na jej miejscu *o* Świetny wywiad, mogłam dzięki niemu dowiedzieć się więcej o moich idolach <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Zabije ją bo tulił ją mój diegusio =< To ja powinnam mieć z nim focie ^_^

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajny wywiad :* Też chce od nich zaproszenie :>

  OdpowiedzUsuń