Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

22.02.2014

[Tłumaczenie] Casting dla włoskich V-lovers na stronie Ginger Generation!


Chciałabym z góry zaznaczyć, że jest to casting wyłącznie dla włoskich V-lovers i nie obowiązuje nas. Ale jednak postanowiłam wam go przetłumaczyć byście wiedziały jakie konkursy mają inne V-lovers! 

V-Lovers, potrzebujemy Was! GG, z okazji zakończenia 2 sezonu i zapowiedzi trzeciego, postanowił przeprowadzić sesję zdjęciową inspirowaną Violettą. Prawdziwym zaskoczeniem jest jednak to, że tym razem, zamiast profesjonalnych modeli postanowiliśmy dać szansę kilku szczęśliwcom, by mogli "wejść w buty" ich idoli. Podczas sesji zdjęciowej, tak jak podczas Hallowen, postaramy się odtworzyć wygląd niektórych z najbardziej lubianych gwiazd serialu z Disney Channel, a dokładnie postaramy się odtworzyć styl Violetty, Francesci, Camilii, Ludmiły.

A zatem jak włoskie V-lovers mogą wziąć udział w castingu? 

To proste! Jeśli jesteście V-lovers i myślicie, że wyglądacie jak jedna z postaci Violetty lub marzycie o udziale w prawdziwej sesji zdjęciowej z Ginger Generation to wyślijcie e-maila (dalszy ciąg pominę), napiszcie dlaczego Violetta jest Waszym ulubionym serialem, którą postacią chcielibyście być i dlaczego kochacie jej styl, w wiadomości należy także wprowadzić swoje zdjęcie (nie tylko twarz) i pełne dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek i miasto).E-mail musi dojść do 23 lutego! 
Casting jest otwarty dla dziewcząt w wieku od 11 do 18 lat, by wziąć udział należy mieć zgodę rodziców, koszt podróży do Mediolanu pokrywa zwycięzca! 

Czwórka z V-Lovers, która wygra ma możliwość uczestniczenia w sesji zdjęciowej z Violetta, która odbędzie się w Mediolanie 01 marca (przy sprzyjającej pogodzie) i otrzyma specjalny prezent inspirowany serią. 

Sesja zdjęciowa została pomyślana i zorganizowana przez redakcję Ginger Generation, Disney nie jest zaangażowany w żaden sposób w tym projekcie. Wybór zwycięzców będzie dokonywana wyłącznie w opinii redakcji  Ginger Generation. 

U nas był podobny casting na Violettę, zwyciężczynię można było zobaczyć w kinie na przedpremierowym pokazie pierwszego odcinka 2 sezonu. Relacja jest w pierwszym wydaniu gazetki "Violetta". Ale pomysł ogólnie fajny prawda? Nie jest to jak w tym przypadku wyłącznie Violetta, zatem osoby podobne do Fran, Cami i Ludi mają również szansę i nie są zdyskwalifikowane. Chciełybyście wziąć w czymś podobnym udział? 


~ post napisany przy pomocy Patka hm (nasza techniczna) - Dziękuję! 


18 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Też bym tak chciała ;/ Ja jestem trochę podobna do Fran, albo do Vilu. ;)

   Usuń
 2. Szkoda że u nas tak nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu nie Naty?? Kiedy bedzie jakieś tlumaczenie?? Może jakieś Naxi bo nie wiem kiedy było ostatnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram, dość dawno nie było tłumaczenia Naxi ;/

   Usuń
 4. Szkoda, że w Polsce takiego castingu nie ma :C ale i tak bym nie mogła wziąc za bardzo udziału :/

  Zapraszam na mojego bloga o Violetcie i Martinie Stoessel, trwa konkurs z płytą Violetta en Vivo do wygrania!: http://violetta-tinistoesselpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. uwaga, kto ma facebook niech polubi tą stronę. 10.000 like i Carola Roca zacznie dodawać zdjęcia Dielari z ich sesji!!!!!! LINK TUTAJ!

  OdpowiedzUsuń
 6. ale super konkurs!!! a napiszecie o ty że Ruggero napisał do fanki "Ruggero ama Polonia" ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tutaj ♥♥ ---> https://twitter.com/_ruggero/status/436963701221253122
   Awww...to mi odp *o*

   Usuń
 7. http://sknwhvwbehiennkjnewqwe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie, że bym chciała, ale nie jestem do żadnej podobna, bo mam pyzowatą twarz. Lajknie ktoś? Proszę, zbieramy dziś do 2900. Jesli nie uzbieram do właścicielka mnie wyrzuci. https://www.facebook.com/pages/Violetta-Polska/164640060363339. Błagam Was.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mogą to być osoby pochodzenia polskiego, ale mieszkające we Włoszech? Plis odpowiedzcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wiesz, że weźmiesz na siebie koszty podróży do Mediolanu?

   Usuń
  2. I masz odpowiedni wiek i rozumiesz włoski?

   Usuń
 10. Ja bym chciała taki konkurs w polsce ale żeby być podobną do Natali lub Cami albo Lary, bo do nich jestem podobna ( tak mi mówią xd) Ale pomysł ogólnie fajny :*

  OdpowiedzUsuń