Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.04.2014

Feliz Cumple, Maca Miguel!

Feliz Cumple, Maca Miguel!


Pewnie niewielu z Was zdaje sobie sprawę, że dziś Macarena Miguel świętuje ukończenie 20 roku życia! Jeszcze nie widzieliśmy młodej Meksykanki na ekranie, ale jest już zupełnie pewne, że w trzecim sezonie będzie prezentować postać Gery - nowy czarny charakter w Studio. Złóżmy jej życzenia!


Spamujmy jej naszymi wiadomościami na twitterze! Niech nas dobrze zapamięta, jeszcze przed premierą trzeciego sezonu. I pamiętajmy, że to szansa wybicia się polskich V-lovers, ponieważ Maca nie ma aż tylu obserwatorów co reszta obsady, a to się może wkrótce zmienić :)

Warto także zmienić swojego avatara na polonijny - nawet, jeśli nie przeczyta wiadomości, będzie widziała, że pisaliśmy! W końcu dobrze byłoby, żeby rozpoznawała ją przy następnych okazjach, w tym twitcamach :)Jakie wiadomości możemy jej wysłać?
Podstawowe życzenia, typu:
Feliz cumpleanos Maca! - Sto lat Maca!
Feliz dia! - Szczęśliwych urodzin!
Todo lo mejor! - Wszystkiego najlepszego!
Te deseo toda la felicidad que este día pueda traer. ¡Qué tengas un excelente cumpleaños! - Życzę Ci całego szczęścia jakie może ten dzień przynieść. Żebyś miała niesamowite urodziny!
Espero que todos tus deseos se hagan realidad. ¡Feliz cumpleaños! - Żeby wszystkie Twoje marzenia się spełniły. Sto lat!


Zawsze warto dodać:
Polonia te ama! - Polska Cię kocha!
Te amamos mucho en Polonia! - Kochamy Cię tak bardzo w Polsce!
Polonia esta esperando a Gery en #Violetta3. Mil besos! - Polska oczekuja na Gery w #Violetta3. Tysiąc buziaków!Jak tweetnąć do Macareny?
Musicie mieć do tego konto na twitterze ;) Jeśli ten warunek jest spełniony, wystarczy tylko kliknąć na znak pióra w prawym górnym rogu ekranu. Wtedy wyskoczy Wam okienko do napisania tweeta. Wówczas piszemy wiadomość z dopiskiem @maca_miguel
Przykładowo


WSKAZÓWKI:
 • Numerujcie swoje tweety na końcu, żeby było szybciej (jak na tweecie wyżej).
 • Kiedy dostaniecie limitu na jednym koncie - załóżcie drugie i spamujcie również do limitu, później znowu zmieńcie konto. 
 • Zawrzyjcie prosty, czytelny układ tweetu - życzenia (lub słowa skierowane do innych), oznaczenia osób, numeracja.
 • Zaznaczajcie jak najwięcej osób z obsady na jednym tweecie, które mogłyby go retweetnąć, np. do Ruggero Pasquarelli (@_ruggero)
 • Nie poddawajcie się!

Polonio, pokażmy się!

12 komentarzy:

 1. Sto Lat Sto Lat Sto Lat Sto Lat Sto Lat Sto Lat :D


  Ogarnia mnie szaleństwo przednaborowe xdddddd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dzisiaj ogłaszacie nabór??? :o xDD

   Usuń
 2. A już myślałam, że to post naborowy XDDD idę odpalać tt (ale wiedzcie, ze czuwam hahh)

  OdpowiedzUsuń
 3. Micaela, też byłam w szoku XDD wszyscy czekają <3

  OdpowiedzUsuń
 4. V-lovers HELP łączymy się w ważnej sprawie na fb powstał nowy fanpage : BEKA Z VIOLETTY I JEJ FANECZEK jak go zobaczyłam ciśnienie 220 nie może pozwolić żeby tak jechali po Violi i reszczie obsady kto ze mną a więc dziewczyny do roboty i hejtujmy ich ile się da

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej popieram!

   Usuń
  2. Nie rób zas z tego takiej afery.... Każdy ma hejterów. Nie reaguj poprostu na to. Wiesz ile osób nienawidzi tego serialu ? Niech se stronki zakladają, czas tylko tracą. Nie reaguj, powtarzam ! Ja jestem taka, że każdy powód jakoś shejtuję - ale tg nie robię, bo te debile (za przeproszeniem) wdaja się w bujkę.

   Usuń
 5. Jejejejejeje Maca dodała moje życzenia do ulubionych ! :)

  OdpowiedzUsuń