Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

21.04.2014

Nabór do Redakcji Violetta PolskaPytaliście, prosiliście i czekaliście, mniej lub bardziej cierpliwie, na ten właśnie moment. Kiedy czujemy, że zadania bloga zaczynają nas przerastać i nie wyrabiamy się z założonymi celami, otwieramy jedyną drogę, jaką można się dostać do Redakcji Violetta Polska - organizujemy nabór. Tak też robimy dziś, po raz trzeci i najprawdopodobniej ostatni.

AKTUALIZACJA!
W związku z ogromnym zainteresowaniem naborem, proponujemy Wam pewną umowę: jeśli wspólnymi siłami uda nam się przebić z hasłem #ViolettaPolskaNabór do polskich trendów, poszerzymy nasz nabór o jedno bądź dwa dodatkowe miejsca!
Tak więc wchodzimy na Twittera i szalejemy, a możemy zacząć od podania tego tweeta. I nie zapomnijcie oznaczyć naszego konta! @ofcViolettaPL

Oto jak może wyglądać Wasz tweet, aby przyniósł jak najlepszy efekt: 

Niektóre elementy zostały, część doszła, ale zasady najogólniej mówiąc te same. Wszystko, czego potrzebujecie się dowiedzieć, macie poniżej :)

Aby dostać się do naszego zespołu napisz zgłoszenie w postaci wiadomości e-mail, robiąc to w następujących punktach:
1. Napisz swoje imię, wiek, stopień edukacyjny (jak klasa, szkoła czy studia), a także miasto lub województwo, w którym obecnie mieszkasz. Jeśli znajduje się ono za granicą, dopisz też kraj!
2. Tu zamieść kilka słów na temat, jak dobrze znasz działalność bloga, a także - co ci się w niej nie podoba i jak chciał/a/byś ją zmienić po dołączeniu do Redakcji.
3. Wyjaśnij nam, czemu jesteś zdecydowany/a dołączyć do ekipy Violetta Polska.
4. W jakich tematach najlepiej się poruszasz? Możesz przytoczyć konkretnego aktora, grupę aktorów lub ogólniki - jak 'kultury' i 'związki", 'serial' i tak dalej. Podaj minimalnie trzy a maksymalnie pięć takich tematów.
5. Którym z tych trzech niezbędnych do pracy redaktorki języków - hiszpański, włoski, francuski - dobrze się posługujesz? Znasz inne języki powiązane z serialem?
6. Wskaż bazę językową, z której korzystasz podczas tłumaczenia - słowniki, opracowania bądź strony czy serwery internetowe. W przypadku książek i słowników poprzyj argument ich załączonym zdjęciem.
7. Jaką ilością wolnego czasu dysponujesz? Jaka jest Twoja rozpiętość czasowa w dostępie do internetu? Chodzi nam zarówno o komputer jak i łącza WiFi na telefonie lub tablecie.
8. Wskaż strony internetowe, z których czerpiesz informacje o serialu i obsadzie.
9. Jesteś tolerancyjny/a, komunikatywny/a, umiesz grać zespołowo?
10. Jakie masz doświadczenie z bloggerem, kodem css, programami graficznymi? 
11. Jaką funkcję oprócz redaktorki mógł/mogłabyś sprawować na naszej stronie?
12. Czym chciał/a/byś się jeszcze pochwalić?Adres, pod który musicie wysłać zgłoszenie, to:
rekrutacja.violettapl@gmail.com
Zgłoszenia zostaną zaakceptowane tylko i wyłącznie pod warunkiem dotarcia na skrzynkę do dnia 25 kwietnia (piątek) do godziny 23:00.

Każde zgłoszenie otrzyma e-mail zwrotny z numerkiem!


Nadawcy najbardziej interesujących zgłoszeń otrzymają zaproszenie do drugiego i ostatniego etapu naboru, gdzie zostaną sprawdzone takie umiejętności, jak:
*Umiejętność pisania posta, kształtowania wypowiedzi pod kątem odbiorcy/czytelnika, posługiwanie się poprawną polszczyzną.
*Znajomość wskazanego języka obcego, lub też języków, jeśli znasz ich więcej.
*Wiedza o serialu i obsadzie
  Wskazówki 
Język obowiązkowy
Niestety, na tym etapie rozwoju naszej strony dla redaktorki/redaktora cechą niezbędną jest posługiwanie się chociaż jednym z języków powiązanych z obsadą Violetty. Szczególnie intensywnie poszukujemy każdego, kto zna język francuski, zwłaszcza jeśli rozumie ze słuchu.
Nie wiek, a umiejętności
Ważniejsze dla nas od roku urodzenia są właśnie umiejętności i cechy, które czynią dobrego redaktora. Do poprzedniego naboru zgłosiły się osoby w wieku 10-22 lata, w jego wyniku przyjęto trzy redaktorki - najmłodsza miała 12 lat, najstarsza - 22, i obie równie dobrze pełnią swoje funkcje na blogu.
Nie koloryzuj
Jak to się mówi, wszystko wyjdzie w praniu. Nie wprowadzamy naboru po to, żeby później 'użerać się' z kimś, kto nas oszukał. Lepiej przyznać się od razu do jakichś braków, nie skreślimy Cię - po prostu przemyślimy, czy potrafiłybyśmy w szybkim czasie wyrównać ten konkretny brak, lub zrównoważyć go z wiedzą innego naborowicza. No i zawsze będziesz mógł/mogła spytać o coś, na naszej grupie redakcyjnej ;)Bez wazeliny
Wszelkie nadmierne, mocno rzucające się w oczy pochlebstwa pozostawiają niesmak, a fakt, że umiesz umiejętnie prawić komplementy nie jest żadnym argumentem, żebyśmy przyjęły Cię w nasze szeregi. Pochwal się umiejętnościami, nie chamską wazeliną :)
To nie etat na tydzień
Jeśli zostaniesz przyjęty/a wiesz i po tygodniu zapał Ci przejdzie, lepiej zastanów się, dlaczego się zgłaszasz. Przyjmujemy stałych, nie sezonowców - jeśli w tym miesiącu jesteś V-lover, a w następnym już nie, daruj sobie ten nabór.
Dane osobowe
Jeśli chcesz się do nas dostać, wiedz, że będziesz musiał/a podać też swoje dane osobowe - numer telefonu, profil facebook, to oczywiście na potrzeby kontaktu i współpracy ze współredaktorkami. A w przypadku jakiś eventów, kolejnych współprac z nowymi firmami - także adres zamieszkania, aby wiedzieć gdzie wysłać zaproszenie lub paczkę z materiałem do recenzji.Szczególne pozdrówka od dziewczyn, które dostały się do nas właśnie poprzez nabór, i od wszystkich
    powodzenia!


PS. Prosimy o nie spamowanie nam na asku z pytaniami o nabór, bo nie będziemy na nie odpowiadać. Zadawać je można tylko i wyłącznie w tym poście, żeby wszyscy mogli je zobaczyć i tym samym żeby nie powtarzali ich wielokrotnie na naszych skrzynkach.


217 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. ogłaszam nabór na swoim blogu v-lovers-polska-tinnistas.blogspot.com

   Usuń
 2. Yay :D Jutro napiszę z samego rana ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Osoby w ogóle nie znające żadnego z języków nie mają szans,prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli inne rzeczy będą ok to możesz mieć szanse ale mniejsze ;)

   Usuń
  2. A osoba w miarę osłuchana w danym języku? Potrafiąca przetłumaczyć ogół wypowiedzi, ale nie dosłownie?

   Usuń
  3. Dołączam się do pytania tegoż Anonimka ;)

   Usuń
 4. A jak bardzo dobrze posługuję się angielskim to pisać o tym? po części jest ten język związany z serialem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiązany nie jest aczkolwiek napisz ;)

   Usuń
 5. chyba się zgłoszę, obawiam się tylko tego, że umiem hiszpański tak 40/100%, ale przysięgam, że już się go uczę, a tłumaczyć mogę z pomocą słownika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja potrafie 5/100 :P ale się nie zgłaszam ;) a tłumazyć ze słownikiem - nie radzę ci ;p

   Usuń
  2. 40/100 % to naprawdę dużo. :) Ale bardziej niż hiszpański szukamy języków, jak francuski, czy włoski. Zgłoś się, jeśli chcesz - co ci szkodzi, najwyżej się nie dostaniesz, a możliwe jest, że ci wyjdzie. Nikt nie wie, komu się akurat uda. ;)

   Usuń
  3. Uczę sie francuskiego, ale raczej nie będę sie zgłaszać :p

   Usuń
  4. umiem włoski bo mam we Włoszech rodzinę

   Usuń
 6. Jejku! tym razem postaram się jak najlepiej mogę! Nie można marnować takiej okazji,tym razem dam radę! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jak nie umiem hiszpanskiego (moze zrozumiem tweety ale z pomoca tlumacza) a od wrzesnia ucze sie wloskiego to moge sie zglosic??? + z tlumaczeniem np wloskich zdan moze pomoc mi troche siostra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz , według mnie zgłoś się , napisz o tym włoskim ale do września jest dużo czasu a siostra nie zawsze może mieć czas ale wszystko warto napisać ;)

   Usuń
  2. Wydaje mi się, że chodzi o wrzesień 2013 ;)

   Usuń
 8. Ja znam hiszpański

  OdpowiedzUsuń
 9. No to zabieram się za pisanie zgłoszenia :DD

  OdpowiedzUsuń
 10. To nie na temat, ale w ameecie jest ten konkurs no i ja wygrałam. Ale nie dostałam zadnego e-maila. A zwyciezcy sa juz ogłoszeni. Napisałam im maila z aadresem ale czy to pomoze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobijaj się do nich pisz im gdzie tylko są dostępni , może pomoże ;)

   Usuń
 11. Mam pytanie.
  Oczywiście w naborze będę brała udział, ale chciałabym bardziej zajmować się waszą stroną na facebook'u . Jest trochę zaniedbana, a ja bym ją odświeżyła, byłabym tam codziennie, pisała małe podsumowania jakiegoś postu, dodawała różne zdjęcia, zapytania. Czy jest taka możliwość, aby dostać się na stronę fb bez blogowania.??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie aczkolwiek możesz do nich napisać na maila osobno ;)

   Usuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja nie za bardzo rozumiem punkt 4 i 10. a w 11 jakie mogą być funkcje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4. Co najlepiej znasz, jeśli mowa o violettowym świecie. Np dobrze poruszasz się w tematach o Dielari? Napisz Dielari! O Clarze Alonso czy o kulturze Ameryki Łacińskiej i jak są święta tam obchodzone? Napisz Clara Alonso, czy kultura. =)
   10. Tego nie potrafię wyjaśnić - czy znasz coś z kodu css, czy blogowałaś już na bloggerze i wiesz coś o tym.

   W 11 mogą być takie funkcję jak np tłumacz, techniczny, czy np grafik(?), co jest zajęciem akurat naszej Wioli. ;)

   Mam nadzieję, że pomogłam. :*

   Usuń
  2. W 4 pkt. chodzi o to o czym by ci było najlepiej pisać, w jakich tematach dotyczących serialu jak i życia prywatnego obsady najlepiej się poruszasz tzn. o czym lubisz rozmawiać, co by ci sprawiło frajdę przy pisaniu, a jednocześnie czy napisałaby byś na ten temat zgrabną notkę.

   10 pkt odności się do samego porusania sie w blogsferze - jak radzisz sobie z układami postów, szablonami etc.

   w 11 natomiast odnosi się już do wyższych sfer, czyli do tego jakbyś sobie poradziła na Facebooku, Asku, Twitterze itd.

   Usuń
  3. 4.w jakich postach najlepiej ci się będzie poruszać np. o leonie , o gregorio , o candaleri albo o leonettcie tzn. w jakim temacie najlepiej czujesz się do pisania ;)
   10.czy potrawisz robić szablony , wygląd posta , etykiet itd 11.np. zajmujesz się stroną na fb itd

   Usuń
  4. np Tłumacz lub mogłabyś rozpisywać piosenki na nuty

   Usuń
  5. a trzeba podać nr telefonu???

   Usuń
 14. Życzę powodzenia wszystkim, którzy się zgłaszają. Ja niestety nie biorę udziału, ze względu na kilka istotnych spraw - znam tylko podstawy hiszpańskiego i troszeczkę rozumiem ze słuchu oraz mam bardzo mało czasu ;cc No, ale trudno. JEszcze raz życzę powodzenia zgłaszającym się! ;D
  ~~Soy mi mejor momento

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja umiem tylko angielski. i podstawowy hiszpanski. nie mam szans, wiec nawet nie probuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Abym potem miała nadzieje i się rozczarowała? :( wiesz ciezko tak :)

   Usuń
 16. a w punkciku 11 tylko techniczny, grafik i tłumacz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tylko ;) możesz zajmować się fb , tt itd ;)

   Usuń
  2. Nie, różne, np że mógłbyś odpowiadać za i tu wymyślcie sobie coś, naprawdę, jest dużo pomysłów. Np możecie dbać dodatkowo o fb, czy o tt, by obsada nas zobaczyła np. ;p

   Usuń
 17. Spełniam warunki, i sądzę że pisze bardzo fajne posty (blog violettapolands.pinger.pl) aczkolwiek jest jedno ale - znam podstawy hiszpańskiego, garstke włoskiego i niedługo planuje się zapisać do szkoły na lekcje francuskiego 2 razy w tygodniu, a to nie wystarczy :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a skąd wiesz ? zgłoś się !

   Usuń
  2. Zuza można się z tobą jakoś skontaktować?

   Usuń
  3. hahah mam się bać ? pisz ; zuza3002-2003@o2.pl

   Usuń
  4. Chciałam coś mniej oficjalnego xD może GG?

   Usuń
  5. nieee a fb ? zaproszę cie xd

   Usuń
  6. a już cię mam w znajomych ;ddddd

   Usuń
  7. wejdz na swojego fb ok ? :33

   Usuń
  8. Jestem, ale w znajomych raczej nie masz mnie xD bo ja ciebie nie kojarzę xD To wyślij mi wiadomość :P

   Usuń
  9. napisałąm na twój ;)

   Usuń
  10. Dobra mam :] trafiło w inne xD skajpaja mam xD

   Usuń
 18. jak znam tylko podstawy hiszpańskiego (uczę się go na blogu) i bardzo dobrze angielski ale umiem dobrze pisać posty to zgłosić się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm.. pomyślę mam jeszcze czas :D ... tak w ogóle to dzięki że odpowiadasz na prawie wszystkie pytania i nam pomagasz :)

   Usuń
  2. My również z redakcją dziękujemy :) i prosimy o kontakt xD

   Usuń
 19. Nie mogę pisać na gmail ale tutaj napiszę Ok ?

  OdpowiedzUsuń
 20. A kiedy będziecie odsylac numerki??

  OdpowiedzUsuń
 21. Mam na imię Nikola.Mam ukończone 11 lat.Klasa do której chodzę 4.Mieszkam w Barcelonie w Hiszpani w prowincji Barcelona.
  Działalność bloga znam od początku założenia.Codziennie czytam.Podoba mi się w blogu to że dodajecie najwięcej postów z wszystkich blogów i to dobrze.Chciałambym żebyście dodali piosenki z serialu oraz chciałam bym pisać posty modowe o ubiorze Tini i być tłumaczką z języka hiszpańskiego.Jestem zdecydowana ponieważ jest to moje marzenie i zawsze chciałam dołączyć do takiej super redakcji jak wy.Najlepiej się poruszam w tematach wszystkich aktorów i postach o stylu Tini.Tak mogę przytoczyć. Temat związek Mechi i Xabiniego,Jak obchodzą święta aktorzy,Nowości z 3 sezonu oraz zdjęcia.Znam tylko hiszpański i angielski.Czasami korzystam z programu Tłumacz ale poprawiam to co oni piszą bo czasami robią błędy.Wolny czas mam od 14 do 21 tylko nie 17 i 18.Cały czas.Mam tableta i telefon więc to nie problem.
  Strony internetowe z których czerpię informacje to Twitter ,Instagram i różne strony zagraniczne.Jestem tolerancyjna i to bardzo , jestem bardzo,bardzo komunikatywna i umiem grać w zespole.Z blogger to duże z kodem css małe a z programami graficznymi duże .Mogłambym sprawować funkcje tłumacza ponieważ umiem hiszpański.Miałam 2 blogi i jestem doświadczona w tych sprawach.

  Chciałam bym bardzo dostać tą pracę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie możesz napisać do nich na maila lepiej ?

   Usuń
 22. Ten poprzedni komentarz to mój .Mój e-mail to nikola.kujawa2003@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło o wysłanie emaila do nas :)

   Usuń
  2. Ale ja nie mogę bo mi się nie chce wysłać spróbuje

   Usuń
 23. Zuzia nie musisz odpowiadać na wszystkie komentarze,poradzimy sobie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie ,nie odpowiadaj na komentarze Zuzia!

   Usuń
  2. Milens, fajny avatar :D

   Usuń
 24. okiiii mogę nie odpowiadać ale mi się nudzi ;)))

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak znam postawy hiszpańskiego i bardzo dobrze angielski ,mam szanse? Zapisać się? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nic nie stracisz :) a zyskać, można chyba sporo. Ocena co możecie zyskać należy do Was :)

   Usuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja nie biorę udziału w naborze. Jedyne strony, z których czerpię informacje o "Violetcie", aktorach, konkursach itp.to właśnie blogi, czasem jedynie sprawdzam twittera bądź instagrama kogoś z obsady. Co do języków... francuski mam w szkole, a hiszpańskiego zaczęłam się niedawno uczyć z lekcji Ani. Życzę wszystkim osobom powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem powinnaś spróbować. Francuskiego bardzo potrzebujemy :) masz może GG?

   Usuń
  2. Właśnie o to chodzi, że francuski mam pierwszy rok, bo jestem w pierwszej klasie gimnazjum. Póki co znam z dwa czasowniki i słówka... Mam GG ;)

   Usuń
  3. * dwa czasowniki nieregularne,regularnych więcej, jeszcze kilka pytań i odpowiedzi

   Usuń
  4. Odezwij się na moje GG: 27 513 53. Ok :)

   Usuń
  5. Dobra, Ania, napiszę do ciebie jutro, ok?

   Usuń
  6. Ja się zgłosiłam, ponieważ uczę się francuskiego ok. 7 lat :)

   Usuń
 28. Ja jestem młoda... miałam 3 blogi i pomogłam w 3 stronach na fb. Podstawy hiszpańskiego, dobrze angielski i będę się uczyć włoskiego i francuskiego. Mam fb, aska tt . Najlepiej w temacie odcinków ( opisy) pewnie aktorów i leonetty. Nic nie umiem z css i technika, choć filmy tak. Zgłaszać?

  OdpowiedzUsuń
 29. Hej
  szukacie moze kogos kto umie tluamczyc same wywiady jak ts.
  i kontynuje nauke tego jezyka.
  Rozpoczynam małymi kroczkami j włoskim
  A w niedalekiej przyszłosci chcą francuzki?
  co do żródem mam bardzo dobre.Nie raz wam je podsyłałam a potem je w postach wykorzyystawałyscie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, zawsze jestem zdania, że warto spróbować :) do stracenia nie masz nic xD

   Usuń
 30. ja chciałabym się zgłosic, ale jestem kompletnie inna niż wszystkie redaktorki....
  1. Mam 12 lat (w maju)
  2. Jestem za Diego
  3. Nienawidzę Jorge, ale nie hejtowałabym go oczywiscie xd
  4. Umiem Angielski, polski, niemiecki i trochę rosyjski.
  5. czytajacy bloga by mnie nie polubili , że nie lubię Leónetty ;c
  A czy gdybym się już dostala, to ile postów by się na tydz. dodawalo ? *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma min. granicy odnośnie postów. To nie jest jakiś obóz skazańców czy coś xD Ja też przepada za Diego, ale jestem również za Leonettą <3 i też się obawiałam, że nikt mnie nie polubi ze względu na wiek, ale stwierdziłam, że spróbuje :) i udało się :D Pamiętam jak dziś kto odpowiadał na asku odnośnie pytań moich związanych z naborem -> TS <3

   Usuń
  2. A ja nienawidzę Diegosa!!! I tak nie będzie Diegonetty :) hahahhahahahah Diegonetta fuj co za nazwa!!!

   Usuń
  3. Do wiadomości tej "hejterki" Diego. Skoro go tak nienawidzisz to powinnaś wiedzieć co "hejtujesz". NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DEGONETTA!!!! Jest DIEGOLETTA, ponieważ to N w DIEGONETTCIE, zostało tam przerzucone przez nieumyślne fanki z imienia LeoN od LEONETTY. Zauważ, że ani w imieniu Violetta, ani w imieniu Diego, nie występuje literka N. Nawet nie wiesz jak mnie to drażni w tych wszystkich komentarzach, dlatego jeśli masz zamiar "hejtować" DIEGOLETTĘ, to najpierw naucz się jak to poprawnie napisać. Pozdrawiam

   Usuń
 31. Pytanko ..czy będzie trzeba pisać takie długie Posty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się informacje przekazane :) post musi być rzetelny.

   Usuń
 32. Ja znam francuski (moja mama jest tłumaczką i lektorką), ale nie mam czasu na bloga

  OdpowiedzUsuń
 33. przebraszam że ty ale poczta mi nie działa  No to tak zacznę od tego, że jestem hiszpanką Parte es Español. Mam na imię Clarisa Rico. Mieszkam w Hiszpani w Barcelonie ale mój tata to Polak i nauczył mnie Polskiego. Mam 17 lat i wielkę zamiłowanie do muzyki.. Owszem brałam udziały w konkursach oczywiście śpiewałam piosenki z Violetty....umiem też tańczyć. Mam brązowe włosy i niebieskie oczy ( moje zdj na dole ). Byłam chyba ze 100000 razy w radiu.Bardzo kocham wasz blog.....jestem na nim co dziennie po pare godzin. Nie chodze do szkoły bo często jeżdże do Polski a od Polski do Hiszpani więc uczy mnie moja kuzynka ma 25 lat i jest nauczycielką oraz chodzę do szkoły muzycznej. Bardzo lubię w tej stronce, że jak jest post to jest całkowicie wypełniony -zdjęcia, nagrania, informacje
  Zauważyłam też że te posty są pisane otwarcie nie ma tak, że -dziś violetta miała koncert w argentynie były wykonane piosenki ( takie i takie )
  W jakich tematach.......???????? WSZYSTKICH!!!!!!
  Znam hiszpański i włoski. Korzystam język z Głowy hehhehehe
  Mg być na komputerze, laptopie, telefonie i tablecie a i mam mnustwo czasu!!!! :)

  Gazety a i przeróżne strony np Disney.....U nas w hiszpani nawet w wiadomościach jest o vilu sorry violi. Tak umiem grać zespołowo ,, razem możemy więcej "
  Nwm tłumacza, ( chociaż bardzo chcę pisać posty ) no i to wszystko mój email to clarisarico@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczta wp.pl ostatnio nie działa najlepiej sama mam z nią problemy. A nie masz poczty na gmailu by wysłać do nas emaila?

   Usuń
  2. przykro ale nie i jeszcze fb przele jutro ci link a takze mg opisywac mode aktorow i jak byc jak viola lub ktorys za aktorow jak ppisac pamietnik jak viola i takie te a jutro zaloze gmaila a i sorry za bledy ale jestem wlosnie na lotnisku w hiszpani bo na swieta bylam w polsce aaaaa iiii jeszcze cos wesolych swiąt

   Usuń
  3. hey mg porozmawiac z tb na fb tylko mojej siostry nazywa sie marta zielinka jest polko od strony taty ma zdjecie violetty na tle wielkanocnym z kurczakem jutro terz bedzie miala inne tlo z violi bo jej robie jak cos to do wiadomosci napisz violetta 2 polska

   Usuń
  4. Ja wysyłałam z poczty wp.pl i doszło :)

   Usuń
 34. Ja mieszkam w irlandii od 10 lat znam Angielski Perfect!
  ale ja czasami robię błędy z Polskim
  I nie wiem czy się zgłaszać :/

  OdpowiedzUsuń
 35. Kurcze, zglosilabym się, ale boję się jak z czasem wolnym :( mogłabym nie wyrobić :'( a tak bardzo bym chciala...

  OdpowiedzUsuń
 36. hej jutro napisze na wasz e mail pelny formukarz zgloszeniowy ale juz teraz chcialabym zapytac czy mam szanse jezeli umiem perfkcyjinie caly francuski hiszpanskiego sie ucze a wloski umiem po czesci prosze o odpowiedz .przepraszam rowniez za ortografie ale pisze na tablecie;)

  OdpowiedzUsuń
 37. hej jutro napisze na wasz e mail pelny formukarz zgloszeniowy ale juz teraz chcialabym zapytac czy mam szanse jezeli umiem perfkcyjinie caly francuski hiszpanskiego sie ucze a wloski umiem po czesci prosze o odpowiedz .przepraszam rowniez za ortografie ale pisze na tablecie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za literowki :p

   oczywiscie, nawet nie wiesz jak mocno zalezy nam na français ;3

   JL

   Usuń
 38. Z hiszpańskiego znam marne podstawy z włoskiego całkem sporo a francuski znam prawie idealnie ale w szybkich dialogach się głubię ;(
  Zgosiła bym się ale brak czasu ;(((

  OdpowiedzUsuń
 39. Dlaczego trzeba znać język :( szkoda , ale czekam na nowe redaktorki , nowe redaktorki =więcej postów ;) to lubię ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :) obyście nie pogubili się w tych postach xD

   Usuń
  2. Ja się w windzie potrafie zgubić xD

   Usuń
 40. A yolo, zgłoszę się :p Co mam do stracenia? Nic. Pewnie na końcu się rozczaruje, ale cóż trudno. Chyba największym moim problemem jest to, że po angielsku umiem całkiem dobrze mówić, a po hiszpańsku- tyle co z lekcji z Anią. Po włosku tyle, że przetłumaczyć 'ciao' i 'grazie', doliczyć do 10, a po francusku 'merci' i 'oi' [łi], ewentualnie doliczyć do 4 :/
  Ale patrzmy optymistycznie! xd
  W każdym razie spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 41. A z tą grafiką to nie trzeba XD?
  Bo to napewno nie są sprawy, w których się obracam.
  Jeśli ma się bloga z opowiadaniem o serialu, to w którym punkcie to uwzględnić?
  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 42. A ja mam pytanie jak to wygląda z tymi rzeczami do recenzji. W sumie to dwa
  1. Czy te rzeczy są za darmo?
  2. Czy ta rzecz potem zostaje moja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bym chciala wiedzieć...

   Usuń
  2. 1. Te rzeczy są za darmo.
   2. Osobiście recenzuję większość produktów i później wszystkie wystawiam w konkursie, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe względem innych redaktorek, gdybym je zatrzymywała.

   Usuń
  3. Oczywiście mówimy o tym rzeczach, które są ze współpracy z firmami, jednak jeśli chodzi o osoby, które dołączą po III-cim naborze, to prawdopodobnie współprace i wymiana na linii produkt-recenzja-konkurs nie będą ich obowiązywać.

   Usuń
 43. Hiszpański znam nawet dobrze tylko czasem ze słuchu mam kłopoty, włoski też nawet mi idzie, a francuskiego dopiero teraz zaczynam się uczyć (od miesiąca). Zgłaszać się? c: ~ Julaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak w ogóle to dzięki Aniu, że odpowiadasz na prawie wszystkie komentarze. Uwielbiam cię <3 ~ Julaa

   Usuń
 44. Hiszpański umiem na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym rozmowę. Włoski - marna podstawa przywitać się umiem, powiedzieć ile mam lat i przedstawić się. Z francuskim doczynienia nigdy nie miałam. Angielskiego uczę się od zerówki, ale wiecie, jak uczą w szkołach. Z tego jeszcze umiem niemiecki, uczę się go 1,5 roku w szkole. Jestem bardzo dobra z polskiego, więc posty w moim wykonaniu były by rzetelne, a wszystkie informacje wykorzystane do cna (nie chwalę się). Ilość wolnego czasu w dni powszednie 2,5 h, a w weekendy, dni wolne itd. myślę, że ok. 6 godzin mogłabym poświęcić. Nie mam szans, prawda? ;)

  OdpowiedzUsuń
 45. OGŁASZAM NABÓR NA MOIM BLOGU O VIOLETCIE - http://agata177.pinger.pl/ - ZAPRASZAM !!!! MOŻE KTOŚ Z WAS AKURAT MA TAKĄ SZANSĘ !!!!!!! MAŁE WYMAGANIA , DUŻE OSIĄGNIĘCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Agata

  OdpowiedzUsuń
 46. A jak będe sie od września uczyć francuskiego to mam szanse?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od tego jak piszesz i czy poprawna jest twoja polszczyzna oraz czy potrafisz zainteresować!

   Usuń
 47. Znam angielski, niemiecki, francuski,trochę włoski i hiszpański (+oczywiście polski). Powinnam się zgłosić?

  OdpowiedzUsuń
 48. A o co chodzi z tymi numerkami? Do czego są one potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potem w poście piszemy numerki kto się dostał do drugiego etapu.

   Usuń
 49. Umiem świetnie angielski, hiszpański i 40-100% znam francuski, mam doświadczenie, byłam adminką na 2 blogach i umiem pisać długie, interesujące posty. Jedyny minus to gdybym się dostała i miała tam podać adres - no to spoko ja bym podała od razu, ale wiecie jak to jest z rodzicami, zaczynają hiisteryzować. Cholera, jak ja mam ich przekonać XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co wy z tymi długimi postami xD ważne by był wyczerpujący :P to jak rodzice się przyzwyczają to podasz, to nie jest aż tak ważne.

   Usuń
  2. Z tym adresem to chodzi o gdy np ma ci jakas firma wyslac jakies rzeczy do recezji, a nie dla dziewczyn - przynajmniej ja tak to rozumiem :)

   Usuń
  3. Tak, nie dla nas adresy xD

   Usuń
 50. Wysłałam.:( Teraz czekać na cud.

  OdpowiedzUsuń
 51. Hej.Jestem polką, ale mieszkam we Francji. Znam parfaitement ten język, ale nie miałabym czasu dodawać postów. Co wy na to, byście podsyłały mi linki, a ja bym to tłumaczyła i wysyłała do was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie napisz emaila w tej sprawie :] ponieważ jest to bardzo fajny pomysł :D

   Usuń
 52. Jeśli nigdy nie prowadziłam bloga, ale szybko zorientowałabym się co i jak, to mam szanse? Czy może lepiej założyć jakiegoś próbnego bloga i jeśli zrozumiem do piątku to wysłać zgłoszenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę, że to najmniejszy problem. Blogspot jest dość prosty w obsłudze.

   Usuń
 53. Szkoda, że nie znam żadnego z tych języków, z chęcią bym się zgłosiła. :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie znam, ale się zglosilam.:) Każdy ma szansę i ty też. Nie zmarnuj tej okazji bo nie znasz hiszpanskiego czy franciskiego.:D Napisz wszystko jak myślisz i nie przejmuj się jesli cię nie wybiorą! ^^ Wierz że masz szansę. ;) *.*

   Usuń
 54. O co chodzi z 2?Jak działalnosc jakis przykład?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działalność naszego bloga, czyli np. dużo piszemy o jednym mniej o drugim i ty np. byś to tak uzupełniła.

   Usuń
 55. Ile prac wam się już podoba? :)
  Ile mają te prace lat???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są już takie, które nam się podobają, ale nadal można nas olśnić jeszcze bardziej! Prace mają ledwo jeden dzień (wiem, że chodziło o wiek ich autorów, ale po co mam go zdradzać).

   Usuń
 56. Mam pytanie. Moja koleżanka umie świetnie francuski, ale nie chce wziąść udziało, bo nie chce podawac adrsu (wszscy nagle podawac nie chcaXD), bo mowi, ze nie potrzebne jej te przesylki od tych róznych firm. Jeżeli ktoś nie chce tych przesyłek to nie musi podawac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie podawałam adresu,ponieważ nie byłam zainteresowana robieniem recenzji. On jest potrzebny tylko w tym wypadku, jeżeli masz dostać produkt do recenzji. Jak nie chce tego robić - nie będzie musiała go podawać, jednak trzeba będzie podać swój facebook, abyśmy zawsze mogły razem uzgodnić sprawy np. konkursów.

   Usuń
  2. Adresu i tak, z tego co zrozumiałam, nie trzeba podawać od razu. Jak już to chyba dopiero jak się ktoś dostanie :D

   Usuń
 57. Kiedy powiecie, które numery wam się najbardziej sposobały?

  OdpowiedzUsuń
 58. Gdy jakaś osoba wygra to podacie jej z jakiej stronki bierzecie neewsy? ;)

  OdpowiedzUsuń
 59. Czy może wygrać ktoś kto ma 11 lat, ale jest ogarniętyy i doswiadczony? ;;-;;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma równe szansę, a decyduję przy jego wyborze jego rzetelność i umiejętność pisania.

   Usuń
 60. Czy jak wczoraj wysłałam zgłoszenie i tam napisałam że nie umiem kodu css a dzisiaj brat mnie nauczył się nim posługiwać to napisać jeszcze raz zgłoszenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod css nie jest aż tak ważny. Ten, którego my wymagamy przy pisaniu postów da się nauczyć w 5 minut :)

   Usuń
 61. Mam numerek 35 <3 xD

  OdpowiedzUsuń
 62. Można zamiast facebooka podać twittera lub GG?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Facebook jest nam potrzebny, gdyż tam kontaktujemy się wszystkie i uzgadniamy wszystko wspólnie, ale nie musisz go nam teraz podawać, możesz po dołączeniu do ekipy, jeżeli się dostaniesz :)

   Usuń
 63. Hej właśnie wysłałam moje zgłoszenie :) Francuskiego uczę się od około roku, ale nie znam go za bardzo :P (zapomniałam to dopisać :D)

  OdpowiedzUsuń
 64. Nie wiem czy się zgłaszać, bo znam tylko trochę hiszpańskiego, a francuskiego wcale :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze jest nadzieja, każdy ma teraz swoją szansę!

   Usuń
 65. Nabór na moim blogu.Zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Choć nie prowadzę go od dawna to ten kto się zgłosi będzie mógł mi pomóc się rozwinąć.Zapraszam!Link do posta:http://tinistoesselpol.blogspot.com/2014/04/nabor.html

  OdpowiedzUsuń
 66. Interesujesz się modą? Na moim blogu trwa NABÓR! Serdecznie zapraszam :))

  modaurodalove.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Hej :)
  No, więc znam trochę hiszpański i włoski, a francuskiego wcale ;(
  Kod CSS jest u mnie marny ;_;
  I nie wiem czy się zgłosić :(
  Gdy tylko zobaczyłam, że organizujecie nabór to dostałam wielką chęć by się zgłosić, ale jak zaczęłam myśleć o tym, że nie znam francuskiego, a włoski i hiszpański trochę (włoski trochę lepiej niż hiszpański) to trochę straciłam zapał :( Niby mogę się posługiwać słownikiem, ale to i tak mnie zniechęciło :(
  Nie to, że nie chcę! Bardzo chcę, ale nie wiem co z tymi językami :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukamy ciekawych osób, a jeszcze dodam, że teraz od włoskiego na blogu mamy tylko jedną osobę (Patkę) oraz Julkę ze słownikiem, więc może ta umiejętność o Tobie zadecyduję. Nie krępuj się, ponieważ każdy ma szansę! Jedynie trzeba umieć ją wykorzystać :)

   Usuń
 68. Ile osób maksymalnie możecie wziąść do drugiego etapu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile nam się spodoba i wyróżni się spośród reszty. Nie tym, że zna wszystkie wymienione języki. Wystarczy jeden albo nawet ich brak, byle byś potrafił pisać, zainteresować nas swoją osobą.

   Usuń
 69. Ja się zgłosiłam.. A francuskiego uczę się ok. 8 lat (wliczając w to przedszkole hahahah) a tak w sumie to 7 lat.

  OdpowiedzUsuń
 70. Odpowiedzi
  1. Naprawdę nas to nie interesuję, jaki wpiszesz temat, możesz nawet napisać "lubię placki" i nikt nie zwróci na to uwagi. Najlepszy jednak chyba będzie zwykły "nabór".

   Usuń
 71. Ja mam pytanie jak umiem te wszystkie języki prawie perfekcyjnie to mam jakieś szanse xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze jedno. Można dodać załącznik?

   Usuń
  2. Oczywiście, że można dodać załącznik np. zdjęcie książek/słowników od tych języków. Jeżeli znasz te języki to w takim stopniu jak mówisz to nic nie stoi Ci na przeszkodzie, abyś się zgłosił, jednak nie należy kłamać, ponieważ twoje umiejętności z pewnością zostaną sprawdzone.

   Usuń
 72. Nie wiem czy się zgłosić ;< Niby spełniam wszystkie warunki, ale raczej nie.

  OdpowiedzUsuń
 73. Wzięłabym udział, ale wasz blog jest że tak powiem ''zbyt popularny" i nie wiem czy dałabym radę... Mam tylko pytanko, czy jeśli byście podpisali kontrakt z czymś, np. DC, i byłyby jakieś spotkania np w Warszawie to czy miałabym obowiązek w nich uczestniczyć? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt nie ma takiego obowiązku, jeżeli są organizowane spotkania to idzie ktoś z własnej woli. W końcu ludzie są z różnej części Polski i nie opłacałoby się ściągać kogoś z np. Zakopanego do Warszawy albo na odwrót. I nawet jak mieszkasz niedaleko tego miejsca spotkania to nikt Cię nie zmusza. Ty decydujesz, co chcesz a czego nie :)

   Usuń
  2. Myślę, że nie byłoby to konieczne. Gdyby zdarzyło się takie spotkanie i Disney wymagał by redakcja bloga była na nim obecna (w co szczerze wątpię) to pewnie jedna z dziewczyn, która mieszka w Warszawie lub pod Warszawą pojechałaby na nie, choç nigdy nie słyszałam o takich spotkaniach . :)

   Usuń
 74. Jeśli umiem francuski od ok.7 lat to mam większe szanse na wygraną :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poście wyraźnie jest podkreślone, że szukają osoby, która umie francuski,"a zwłaszcza z słuchu, aczkolwiek ważne są też inne umiejętności podane u góry.

   Usuń
 75. Przydałaby się redaktorka, która znała by się troszkę na muzyce. A dlaczego? Ponieważ jest MNÓSTWO osób, które szukają np. nut do piosenek z Violetty, a nigdzie w internetach tego nie ma :D. A te co tutaj są podane, to akordy TYLKO na gitarę. A nuty mogą być na każdy instrument (gitara, skrzypce, pianino, flet, trąbka, klawesyn, puzon itd :D)
  Tak pomyślałam, ze przydał by się ktoś kto ma wiedzę na temat muzyki. To tyle.
  Dominika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą. Najlepiej jeśli ta osoba miałaby samodzielnie opracowane nuty, a nie pościągane z innych stronek. Po prostu trzeba poszukać osoby, która chodzi do szkoły muzycznej 1 lub 2 stopnia.

   Usuń
 76. Wysłałam zgłoszenie, dostałam numer .. Teraz tylko czekać na wyniki! :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Macie już jakieś ulubione prace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, bardzo dużo osób pewnie wysłało ciekawe zgłoszenia, więc myślę że, redakcja na tym etapie nie jest w stanie odpowiadać na takie pytania. :)

   Usuń