Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

16.04.2014

Tini w FW

[Relacja] Tini w FansWorldTV!


Ostatni poniedziałkowy wieczór z pewnością okazał się ekscytujący dla wszystkich Tinistas -  fanki i fani Martiny z całego świata mieli okazję zobaczyć swoją idolkę - w internetowym programie FansWorldTV!
Przez ponad godzinę nastoletnia idolka była przesłuchiwana przez dwoje z trzech prowadzących program - Coco Maggio i Micaelę Vázquez - ale to nie wszystko, bo każdy widz mógł zadać własne pytanie, poprzez portal twitter.com, za pomocą specjalnego hashtagu - #TiniEnFW. 
O czym powiedziano? Padło mnóstwo ciekawostek dotyczących produkcji Violetta3, JunatadaTinista, jej rodzinie, Simplemente i oczywiście samej Tini. Przeczytajcie jedyną taką merytoryczną relację!

Krótko i treściwie, aby przypomnieć Wam, co i jak: FansWorldTV to internetowy program polegający na tym, że troje prowadzących zaprasza do studia wybrane gwiazdy i przez ponad godzinę pytają je o wszystko, także czytając pytania widzów. Odcinki są ukazywane w poniedziałki, środy i piątki,o godzinie 19.oo czasu argentyńskiego, czyli 24.oo czasu polskiego. Dotąd z "naszych" w FansWorld mogliśmy zobaczyć Joaquina Bertholda (Matias), Clari Alonso (Angie), Vale Baroni (Lara), Diego Domingueza (Diego), Candelarię Molfese (Camila), Nico Garniera (Andres), Mercedes Lambre (Ludmiła), Lodovicę Comello (Francesca).
Pełny odcinek z Tini możecie zobaczyć TU


Oto relacja z programu ;)

#Przed wejściem 
Tradycyjnie na początku powitali nas Coco i Mica, oznajmiając nam przede wszystkim, że tego dnia świętują swój pięćdziesiąty program, a także - co ważniejsze dla nas - że będą gościć Tini Stoessel. Następnie połączyli się poprzez Skype z Dalmitą Maradona, trzecią ze współtworzących program, przebywającą obecnie w Dubaju, wyraźnie pragnąc o niej przypomnieć widzom i przybliżyć dziewczynie to święto ważne dla całej trójki. Później natomiast puszczono video dnia - spotkanie chłopca trenującego piłkę nożną, z jego ulubionym zawodnikiem. Małego piłkarza wyraźnie pokonało wzruszenie! Ale nie tylko jego - po minucie także jego idol zmiękł ;) 
Kiedy zniknęli z ekranu, Coco skomentował filmik i zachęcił do zadawania pytań przez hashtag, które były wyświetlane na przedstawionym wcześniej monitorze. Przeczytał kilka z nich (Co myślisz o swoich Tinistas? Lubisz włoskie jedzenie? itd) i zapowiedział, że zapytają o to. Zauważył, że na koniec jednego z nich widniało "x382" - to oznacza, że właścicielka twittera wysłała ją po raz 382. Skomentował to jako imponujące!
#I zjawia się Tini!
Oczywiście nie obyło się bez niedołącznej, minutowej zapowiedzi. Micaela określiła Tini jako piękniejszą niż kiedykolwiek (wcześniej), przypomniano o jej udziale w hicie Patito feo (gdzie Martina występowała jako dziecko), o fakcie, że w ciągu trzech lat stała się wielką gwiazdą Violetty i rzecz jasna - o minionej olsniewającej międzynarodowej trasie koncertowej.
Po krótkim wstępie pierwszym konkretnym tematem były wrażenia po trasie koncertowej. Tinita odczuła ją jako jedno wielkie szaleństwo, coś, czego nie da się zapomnieć.Wspominała tydzień w Paryżu (zagrali tam 10 koncertów) i o szoku a zarazem sukcesie kulturowym, jak francuskie dzieci krzyczały i śpiewały po hiszpańsku. Opowiadała o tym, jakie niesamowite było uczucie każdego dnia grać dwa koncerty a w efekcie widzieć te dziesiątki tysięcy nowych twarzy, mnóstwo szczęśliwych dzieci. Ciężko jej było uwierzyć, że miała okazję zagrać koncert w Londynie [klik relacja jednej z uczestniczek] i przekazie Violetty, który ma ogromny wpływ na małych widzów, przekazie mówiącym: spełniaj swoje marzenia. #Pierwsze pytania widzów
Przed 19 minutą wreszcie mogliśmy usłyszeć pierwsze odpowiedzi na pytania od oglądających program. Na pierwszy ogień poszło: Jak dogadujesz się z obsadą? Według Tini dogadują się niesamowicie, a najlepiej było w trakcie trasy koncertowej, która jeszcze bardziej ich zjednoczyła. I tu Tinita powiedziała coś nadzwyczaj ciekawego: "Z Jorge Blanco przeszłam coś wyjątkowego". Wszystkie Jortini, spokojnie z wyobraźnią ;) ponieważ dalej możemy usłyszeć "Dogadujemy się świetnie i jest profesjonalistą wręcz skrajnie." :d Toteż żadnych romantycznych podtekstów. Podkreśliła na przykład, że można go zapytać o dowolny moment co się wtedy czy wtedy stało, np scena z 40 odcinka, i on to pamięta. Dalej opowiadała o swoim tacie i relacjach z bliskimi, jak wygląda jej życie rodzinne, a w nie wpleciony chłopak - Peter.#Film fana
Przed upływem pierwszych 30minut Tini i widzowie mieli przyjemność zobaczyć filmik od fanów, gdzie umieszczone zostało sporo zdjęć z dzieciństwa dziewczyny i cudownych momentów w jej karierze. Na przykład upamiętnienie zdobycia nagrod Martin Fierro, jej zdobycia honorowej statuetki za angażowanie się w pomoc upośledzonym dzieciom, wizytę w Mediolanie, zdjęcia z pierwszego koncertu w Luna Park (po emisji pierwszego sezonu), i fragment filmu ilustrującego moment, kiedy Tini popłakała się ze wzruszenia, słysząc aplauz fanów, podczas koncertu EnVivo w Meksyku.
Nie mogłam usłyszeć wszystkich jej komentarzy niestety, ponieważ zagłuszał je filmik, za to można zobaczyć jej reakcje ;p Przy okazji podziękowała bardzo swoim fanom za wszystko, twórczyni filmiku także, i przypomniała o zbliżającym się JuntadaTinista, na piątek 2 maja.#O Violetta3!
Coco nie omieszkał spytać Tinity o ciekawostki na temat nagrań do trzeciego sezonu. Mimo początkowych oporów ostatecznie powiedziała, że dla  jednego epizodu Violetta będzie blondynką. Hymm? Ponadto - ona i Ludmiła będą czuły się osaczone. Brzmi tajemniczo, prawda? Kiedy nie chciała mówić, Mica w żartach spytała, czy Lu i Vilu będą parą. Po minucie śmiechów dodała jeszcze bardziej enigmatyczne zdanie: "kiedy ktoś się w kimś zakocha, czyjś ojciec..." . Więcej nie dała z siebie wydusić ;)

#Tematów ciąg dalszy
Przy maleńkim powrocie do trasy koncertowej jako swój ulubiony aspekt koncertów na żywo wskazała kontakt z ludźmi, z publicznością. Dalej przyznała jeszcze, że bardzo lubi Antonellę, Brendę Asnicar. Przy jej okazji wspomniano także serial Patito feo i puszczono kilka fragmentów z Tini.


Później natomiast nastąpił na pewno bardzo słodki moment dla Tini - puszczono fragmenty wszystkich programów, gdzie goszczono obsadę z Violetty i zapytano ich o to, jaka jest Tini. Wszyscy przytoczeni mówili o niej w superlatywach - bomba energetyczna, z wielkim światłem, słodzizna, bardzo wesoła, imponująca talentem.
Tinita powiedziała nam, jaką piosenkę zaśpiewała na kastingu! Było to Lo que soy, Demi Lovato.
#Dieletta powróci?
Przebił się jeden z tweetów... z Białorusi! I to z nie byle jakim pytaniem - Czy Dieletta (Diego i Violetta jako para) wróci na ekrany? Tu niestety nie zdołałam do końca zrozumieć (nie mogę cofać bo video ładuje mi się od nowa) - powiedziała coś o ponownym zjednoczeniu się i problemach z Ludmiłą. Jeśli ktoś chce zajrzeć - to połowa 47 minuty odcinka.

#Momento fan
Jak w każdym programie, i ten odcinek miał swoj moment dla fanów - można się było połączyć przez skype i porozmawiać z Tini! Tym razem na wizję dostał się mały dzieciniec - aż trzy dziewczynki i chłopiec w jednym miejscu ;p Na ich prośbę Martina zaśpiewała Libre soy, proponując im wcześniej, żeby one też śpiewały - gdyby nie poślizgi w przesyłce obrazu i dźwięku mogłoby to zabrzmieć ślicznie, taki chórek :)
#Dalej, dalej
Tinita opowiedziała także sporo o swoich kontaktach z mamą, a także o Simplemente Tini (pierwsza autoryzowana biografia), że wychodzi 3 maja i o czym będzie - anegdotki z życia Tini, opowieści z dzieciństwa, materiały z jej kastingu itd. Mówiła także o wsparciu Petera, o tym jaki jest i za co go pokochała. Jedna z fanek zapytała: Jaką najbardziej szaloną rzecz zrobiłaś dla miłości? Niestety, mimo chwili zastanowienia nie potrafiła znaleźć odpowiedzi ;) Podobnie nie potrafiła sprecyzować, jakie ma lęki. Chyba nie muszę wspominać, czemu około godziny nagle zaczęli tańczyć xD Tudzież rytmy corre corre corazon tak ich pobudziły do ruchu.
Puszczono kilka filmików z wpadkami z EnVivo i planu obu sezonów, i improwizację Tini i Mechi w momencie wpadek podczas spektaklu. Następnie - fragment z Tinitą z pierwszego pokazu projektanta Benito Fernandeza, Stoessel opowiedziała o pracy w przygotowaniach i jak pracuje się z tak sławnym projektantem mody. Pierwszym czasopismem, dla którego dziewczyna dała wywiad, było nic innego jak Caras - sławny w Ameryce Południowej, dla którego Tinita dała już o wiele więcej niż jedną relację, w tym kilka sesji zdjęciowych.

#Pod koniec...
Wyszło na jaw, że Tini komponuje ;) Czyżby do swojej płyty?  A co ją inspiruje do śpiewania? Z jej odpowiedzi można wywnioskować, że wszystko ;p doświadczenie, wiadomość...
Gdyby Tinita miała nie śpiewać, chce projaktować ubrania ;) Uwielbia eksperymentować z modą i chciałaby stworzyć swoją markę, linię dodatków i tym podobne.
Wspomniano także galę Martin Fierro, z której Tini nie wyszła z pustymi rękami ;) Opisała odebranie nagrody jako niesamowicie piękne doświadczenie (obok mogliśmy to zobaczyć, moment został pokazany).
Na finał oczywiście podziękowano wszystkim, którzy wysyłali wiadomości i oglądali, no i rzecz jasna samemu gościowi. Martina zostawiła także - jak wszyscy goście - pamiątkową wiadomość na ścianie.
POWIEDZIANO TAKŻE, ŻE POSTAĆ TOMASA NIE WRÓCI W TRZECIM SEZONIE.

#Podsumowując
Osobiście, z przyjemnością obejrzałam program - Tini jest bardzo medialna, wyjątkowo ekspresyjna, z łatwością łapie kontakt z widzem i wie, co robić, żeby się nie nudził. Pojawiło się mnóstwo czegoś, co nazywam filozoficzną gadką - rozważań na wiele spraw, zastanowień i temu podobnych. No i obfitował w pożyteczne informacje, program okazał się zbiorem wyjątkowo użytecznych informacji.
Oczywiście, większość zapisałam skrótem - gdybym rozpisywała wszystko, o czym mówili, musiałabym rozłożyć wszystko na siedem takich postów ;)

Jak czegoś nie zrozumieliście, pytajcie w komentarzach!


Oglądaliście? Jak Wam się podobał? :>


44 komentarze:

 1. o MÓJ BOŻE :d ILE SIĘ NAD TYM NAPRACOWAŁAŚ, PODZIWIAM :3 ]
  Fajnie, że Tini odwiedziła ten program <3 Dowiedzieliśmy się wielu fajnych rzeczy ;D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. super :))) tomas nie wróci, i nie spodziewałam się ze wroci, chociaż to nadal smuci :<

  OdpowiedzUsuń
 3. Wooow... Czytam i czytam :) Świetny post :) Cieszę się że Tini trchę zdradziła co będzie w V3. Chcę ją zobaczyć w rudych włosach :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Meh teraz sprawdziłam i wprowadziłam poprawkę - chyba zwariowałam, ale byłam absolutnie pewna, że rubia oznacza rudą lub o kolorze o typie urody wschodnim, tudzież blondynka itp. Ale sprawdziłam w słowniku i nie ma wśród znaczeń rudej :x dlatego przeprawiłam, ale.. moim zdaniem, to nadal chodzi o początkowy sens

   Usuń
 4. hej jak i gdzie zrobiłaś ten 1 obrazek z napisem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To obrazek wstawiony na imgur podstawiony pod odpowiedni kod w poście :) nie osoby obrazek

   Usuń
 5. Wspaniały post ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. O estem 2 <3 Dieletta <3 Idę na YT oglądać <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty jestes niemożliwa jak ty możesz mniec na awatarze diego i violette jak sie całują !!!!!

   Usuń
 7. Polecam bloga : z-pamietnika-camili.blogspot.com
  Dopiero co zaczęłam czytać a już jestem zachwycona! Na prawdę fajny! Polecam

  OdpowiedzUsuń
 8. Uuu pojednanie między moim kochanym Diego i Violu nie mogę się doczekać.. ahhh <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie sadze zeby dietta wrocila bo Diego ma sie zakochac naprawde w kims innym. Najwyzej moga zostac przyjaciolmi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurcze ale ona sobie spaskudziła włosy :// Okropnie jej w ten blond...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej fryzura na potrzeby serialu ;)

   Usuń
  2. Mi też się nie podoba :( ale śmiesznie wyszła w nagłówku XD

   Usuń
 11. ja się ciesze że tomasa nie będzie nie na widzę diegoletty oby nie wrócili

  OdpowiedzUsuń
 12. http://tinistoesselforev.blogspot.com/ Ludmila i Violetta wyjeźdżają post o Violetta 3!

  OdpowiedzUsuń
 13. Dieletta bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dieletta para siempre ♥♥♥♥

   Usuń
  2. chyba raczej por siempre

   Usuń
 14. O jak super ,że tomas nie wróci :D
  PS. Super post! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. O co chodzi z tym ,że Tomasa nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No że nie będzie Tomasa z 1 sezonu ,żadna filozofia. :)

   Usuń
  2. No raczej wiem ale ja nie przeżyje bez Tomiego dlatego to napisałam.

   Usuń
 16. Super post! Ps. Zapraszam na blog z recenzjami: http://violetta-recenzje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Teraz juz wiadomo po co była jej ta ruda perułka na zdjęciach..To było na nagrania do odcinka...Nie bedzie blondynka..Będziemiała rude włosy..
  P.S= Diegoletta bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Jezus wysłuchaj mnie!! Ja nie chce żyeby ona była z Diego!!! ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dieletta 4EVER ♥♥♥♥♥♥

   Usuń
 18. Dieletta 4ever <3
  Jak można tego HORHE kochać -.-
  Hejtujcie mnie ile chcecie - i tak mam to gdzieś ;P
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leonetta 4ever <3 xD

   Usuń
  2. Ja też nie rozumiem czemu każdy lubi tego leona

   Usuń
  3. Bo jest jedyny w swoim rodzaju ._. <3

   Usuń
 19. Czy mogłabyś dokładniej opisać co powiedziała o Diettcie,czy to było raczej wszystko?

  OdpowiedzUsuń
 20. Hah jaki krzywy ryj ma ta paskuda xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chodzi o Tini ?

   Usuń
  2. A o kogo? O mistrzynię krzywego ryja, pannę Sroessel!

   Usuń
  3. Ty świnio!!!!!! Jeju jak bym kiedy Cię gdzieś zobaczyła... To by Cię matka rodzona nie poznała!

   Usuń
 21. Spełnienie marzeń = Tomàsa nie będzie!!! Nigdy nie byłam za Tomasettą. Leonetta ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leonetta niech się lepiej do szafy schowa , razem z Stoessel

   Usuń
  2. Nie ogarniam jak można tego HORHEGO (specjalnie) tak kochac.

   Usuń
 22. ,,ktoś się w kimś zakocha, czyjś ojciec'' czyżby nowa miłość Germana?

  OdpowiedzUsuń
 23. Wy się kłucicie a ja zawsze będę na fedlettą !!!

  OdpowiedzUsuń
 24. Tomas to gnójek i niech nie wraca! Aktorzy i Tinita chcą mieć spokoj przy nagrywaniu! A jeszcze ktoś zapewnił PLOTKĘ,żę ten gnójek w Violettcie2 będzie miał się pojawć w 1-2 odcinkach! Pablo popsuje im życie. P.S Tini dobrze powiedziałla,bo by ten gnójek by im przeszkadzał. WON PABLO ESPINOSA!

  OdpowiedzUsuń