Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

14.04.2014

[Violetta 3] Rodrigo Frampton, nowy członek obsady! AKTUALIZACJA]

[Violetta 3] Rodrigo Frampton, nowy członek obsady! AKTUALIZACJA 


Odkąd rozpoczęto nagrania do trzeciego sezonu Violetty, internet aż huczy od różnego rodzaju plotek i zdjęć, a każdy szanujący się V-lover zachodzi w głowę z powodu rozwinięcia wątków i potencjalnych nowych postaci. Otoczką tajemnicy otoczył się niejaki Rodrigo Frampton, który od jakiegoś czasu rozwija swe internetowe skrzydła pod nieco innym niż zwykle kątem, mianowicie po kątem serialu, promując się jako odtwórca nowej postaci w trzecim sezonie - Milton. Co z tego wynika?

Po sieci krąży zdjęcie scenariusza do trzeciego sezonu serialu, gdzie wyszczególnione był grające w nim osoby, w tym kilka takich, które stanowiły dla nas tajemnicę. Między innymi mowa również o Miltonie, o którym nie było ani widu, ani słychu przez dłuższy czas.


Dlatego też widząc plotki odnośnie rozwiązania tajemnicy Miltona - mianowicie znalezienia jego odtwórcy, postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć tej postaci i wziąć po lupę ewentualne za i przeciw.

#Kim jest ten pan?
Zacznijmy od tego, że Rodrigo Frampton to brazylijski aktor i prezenter pracujący dla Disney i w tym roku kończy 32 lata. Miał do czynienia między innymi z programem "A Floricultura da Nana" oraz prowadził różne imprezy odbywające się pod okiem Disney Channel w Brazylii, jak koncerty Rock Bones i College 11 (klik). Jego osoba jest związana z Disneyem od dłuższego czasu. 


Na swoich profilach społecznościowych ostatniego czasu prowadził bardzo silną autopromocję, jeśli chodzi o jego uczestnictwo w Violetcie. Widać to między innymi po tych tweetach, które rozpętały małą burzę w sieci:

Nie zostały one poparte żadnymi dowodami, co wzbudziło moje podejrzenia. Co jeszcze zabawniejsze - oznaczone zostały konta na Twitterze, z czego jedno jest włoskie, a pozostałe to nieoficjalne fankonta. To samo możemy powiedzieć, jeśli chodzi o jego konto na instagramie:

Na tym zdjęciu, które zostało wykonane wraz z Patricią Lopez (pracownicą Disneya, jednak nie potrafię dokładnie określić stanowiska) oraz nieznaną mi Barbarą Alegre, w opisie Rodrigo po raz kolejny porusza temat swojej domniemanej roli w serialu.


Te dwa zdjęcia zostały wykonane w tym samym miejscu. Spójrzcie na jego strój: nie jest to coś, co Rodrigo nosi na innych zdjęciach, czyżby na potrzeby serialu zmienił styl (czy nie przypomina Wam ono typowej ekstrawagancji, jaką widujemy na co dzień u Beto? ;>)? Tym razem jednak widzimy ściankę - logo stacji oraz serialu i kolejne zapewnienie o tym, że mamy o to przed sobą Miltona. Do tego momentu wiele osób uznawało to za zwykłe plotki.

Tak więc, czy możemy rozmawiać o nowej postaci w Violetcie?

#Argumenty za
Wielokrotnie już na łamach tego bloga przekonywaliśmy się, że jeśli chodzi o nowych aktorów dołączających do obsady, należy być czujnym i podejść z rezerwą do takich rewelacji. Pamiętacie Morę, która miała rzekomo wystąpić w drugim sezonie? Jej konto twitter nie było obserwowane przez nikogo z obsady i prawdopodobnie potencjalnego uczestnictwa Rodrigo w V3 nawet nie brałabym pod uwagę, gdyby nie fakt, że zaobserwował go na Twitterze (klik) Samuel Nascimento. 


To nie wszystko, Rodrigo wstawił na swojego instagrama kolejne zdjęcie, tym razem łącząc brazylijsko-francuską naturę w postaci typowego w tych czasach "selfie" z Damienem Laurettą, potwierdzonym odtwórcą roli Alexandra w trzecim sezonie Violetty. 
Dwa poprzednie zdjęcia zostały wykonane w Estudio Baires - kompleksie, gdzie kręci się filmy i seriale w tym naszą Violettę. Więc tutaj możemy zacząć nasze rozważania. 

Wiele z Was uznało to za zwyczajne plotki, z powodu braku dowodów. Jednak w przypadku Framptona nie mamy do czynienia ze zwykłą osobą, tylko mężczyzną o wieloletnim powiązaniu z Disneyem, który z pewnością jest na tyle dorosły i dojrzały, aby nie kłamać w takiej sprawie. Wieloletnie doświadczenie z Disneyem i jego poważna pozycja nie pozwoliłaby mu kłamać bez konsekwencji. Dodajmy do tego follow od Samuela, jego rodaka oraz zdjęcie z Laurettą. 

#Kim Milton mógłby być w Violetcie3? 
Mercedes Lambre w ostatnim wywiadzie wspomniała o tym, że w Violetta 3 pojawić się ma... nowy nauczyciel (klik)! Czyżby to był właśnie Milton? Sama Mechi powiedziała, że niewiele jeszcze wie na jego temat, a wywiad ten został przeprowadzony tuż przed nagraniami, więc Rodrigo mógł prześlizgnąć się niezauważony, albo dopiero teraz dotrzeć do Buenos i zacząć na dobre tryb życia aktora. 
Zdjęcie z Damienem Laurettą, odtwórcą Alexandra, zostało oznaczone jako wykonane w Studio 21/Studio On Beat, więc prawdopodobnie mogło chodzić o nagrania. Jeśli przyjrzycie się temu, jak wygląda na nich Rodrigo, zobaczycie dość niekonwencjonalny styl - wzorzystą muszkę, kamizelkę i koszulę w nietypowe, niesymetryczne grochy. Coś na modłę naszego Roberto - nauczyciela muzyki. Jeśli natomiast wrócicie do poprzednich zdjęć, tym razem z innego dnia, zobaczycie, że Frampton ubrany jest w takim samym stylu, więc tym razem mogło chodzić o sesję zdjęciową do promocji trzeciego sezonu. Wciąż nie znamy dokładnie roli, jaką odegrać ma Nicholas (więcej w tym poście), ale moim zdaniem będzie on kimś w rodzaju biznesmena, aniżeli nauczyciela, co dawałoby otwartą furtkę dla wątku Miltona. 

Wciąż jednak nie możemy być pewni jego losów, póki nie znajdziemy innych materiałów.
To, czy Rodrigo faktycznie został nowym członkiem obsady pozostawiam do Waszej opinii, ja jednak przychylam się do tej wersji.

Jak sądzicie, czy przedstawione przeze mnie dowody są wystarczające i Rodrigo faktycznie może grać Miltona? Kim będzie Milton w serialu? 


AKTUALIZACJA:
Na instagramie Rodrigo pojawiło się to zdjęcie, które jest jak dla mnie jednoznacznym potwierdzeniem, że dołączył on do obsady. Na zdjęciu Mercedes Lambre i Damien Lauretta, który zaobserwował też serialowego Miltona na Twitterze.


20 komentarzy:

 1. Całkiem spoko koleś ;) fajnie byłoby go zobaczyć

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo i na to czekalam, bo wszędzie na innych blogach nie bylo zadnych dowodów, tylko pisali, że to są zwykłe plotki. ja sądzę że to prawda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem jest to prawdopodobne. Tak jak napisałaś, Rodrigo ma powiązania z Disney'em, więc nie sądzę, że chce "wrobić" Vilovers. Ta dziewczyna, co mówiła, że będzie Morą, z tego co wiem nie ma nic wspólnego z Disney'em. Chciałabym, żeby Milton był nowym nauczycielem (nie w zastępstwie za kogoś innego, żeby po prostu był kolegą Gregorio, Pablo, Angie i Beto, bo chciałabym zobaczyć grono nauczycielskie w komplecie). Ewentualnie mogłoby się okazać, że nowa postać jest znajomym Germana i będzie próbował zniszczyć Ramolgę (nie wiem, czy aby na pewno tak to się pisze).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ramallgę*. Tak jak mówiłam, sama sądziłam, że to plotki, ale zaczęłam szukać dowodów i dokopałam się do tych. Tak jak mówisz, ktoś kto ma posadę od kilku lat po prostu by nie kłamał, dlatego faktycznie to jest prawdopodobne. Trzeba poczekać, to więcej osób może follownąć Framptona i może pojawią się jakieś nowe zdjęcia i przesłanki potwierdzające tę teorię.

   Usuń
 4. Wg mnie możliwe że on będzie w violetta 3.

  OdpowiedzUsuń
 5. boże, ale dobry post! ŚWIETNY i oparty na prawdziwej wiedzy. To mi się podoba u was - tam, tzn na innych blogach jak jest sie glodnym/spragnionym wiedzy to post to co najwyżej siorbnięcie. A na VP to dwulitrowa butla czekoladowego mleka xd 0/ Arya Starl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Blog dzesiki dominiak piszr bardzo malo postow. A jak napisze to taki sam jak wy tylko potem. oj nie wiem czy dzesi nie kopiuje postow. Wasz blog jeat na 90000000000000000000procent lepszy od dzesiki.

   Usuń
 6. wytłumaczy mi ktoś skąd są Rock Bones i College 11? To są jakieś zespoły wypromowane przez Disney Argentina czy co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stworzone na potrzeby Disney. ;) Takie ich gwiazdeczki. :P

   Usuń
 7. teraz dzięki temu, że dodałyście tego posta, wiem kim może być i że wystąpi w Violetta3 ❤❤

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja od początku myślałam, że to bd nauczyciel. bo czy dojrzały facet grał by ucznią ? No właśnie :p

  OdpowiedzUsuń
 9. Spoko facet !
  Mogę o coś za pytać ?
  Jeśli tak odpowiedzcie mi na bloggerze ok , tylko proszę o odpisanie !.

  OdpowiedzUsuń
 10. Moglibyście zrobić np o kolorach paznokci jakie miała Violetta w dwóch sezonach jaki to odcień czy coś podobnego.

  OdpowiedzUsuń
 11. dla mnie pasował by do roli nauczyciela .

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam do mnie! : http://tinistoesselforev.blogspot.com/ post o tym co Tini mówiła w FansWordlTv i nowa fryzura Tini tajemnice, nowa sesja i ..... niespodzianka Violetty!!

  OdpowiedzUsuń