Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

25.05.2014

[Aktorzy] Pijama Party

[Aktorzy] Pijama Party

       
Ostatnio na Disney Channel Latino odbyła się premiera nowego programu. Jest to program zupełnie inny niż wszystkie dotychczasowe. Stacja postanowiła na nowy rodzaj emitowanych programów. "Kto powiedział, że to niemożliwe dobrze się bawić, siedząc przed telewizorem?". Tak właśnie brzmi hasło zachęcające do obejrzenia nowego programu o nazwie "Pijama Party". Jest to pierwszy na Disney Channel LA program, w którym uczestnicy biorą udział w różnych grach, zabawach i konkurencjach. W premierowym odcinku programu Pijama Party wzięło udział czterech członków obsady Violetty.


Program prowadzi Dani Martins razem z Leo Trentonem i Nicole Liusem. W potyczkach biorą udział dwie drużyny: czerwonych i zielonych. W pierwszym odcinku pojawili się Xabiani Ponce de Leon (Marco), Rodrigo Pedreira (Gregorio), Alba Rico Navarro (Naty) i Florencia Benitez (Jade). Alba i Rodrigo weszli w skład drużyny czerwonych, natomiast Xabi i Florencia zostali przydzieleni do zielonych. Całość odbywa się w kolorowym, nowatorskim studio, przekształconym w dom. Wszędzie widzimy dobrą zabawę i ogromne szaleństwo, które powiększają wszechobecni członkowie ekipy poprzebierani za małpy. Celem uczestników jest zdobycie kluczy i otworzenie zamka do "najdzikszej na świecie poduszki", a nagrodą wycieczka do Walt Disney World Resort.


Podczas kilku krótkich wypowiedzi członkowie ekipy zwracają uwagę na szaleństwo i dobrą zabawę, ale przede wszystkim na ich wygląd i stroje. Wszyscy są ubrani, jak przystało na piżama party, w kolorowe piżamy. Rodrigo wspomina także o niecodziennych czapkach, które mają na głowie. On sam ma żółtą czapeczkę z "szalona kaczką". Na filmiku możemy zobaczyć także kilka momentów z różnych konkurencji, np. moment, w którym Florencia zdobywa klucz, element fabuły programu.


Tutaj kilka tweetów i na koniec relacja z nagrywania pierwszego odcinka PijamaParty, którą możemy zobaczyć na oficjalnym kanale DC Latino America na YouTubie.

Piękne zdjęcie, piękny program, piękni goście, piękni prowadzący, wszystko piękne #PijamaParty cc @nickiluis @danymartins10 


          Na DisneyLatino.com można zobaczyć program #PijamaParty pełny! I tutaj można zobaczyć wszystko z tyłu kamery.      

Na pierwszy rzut oka widzimy, że wszyscy bawili się świetnie i dopisywał im bardzo dobry humor. Można też zauważyć, to jak ekipa serialu jest ze sobą zgrana, pomimo dużej różnicy wieku. Chcielibyście coś podobnego u nas, lub zobaczyć więcej gwiazd Violetty w tego typu programie?  Zważając na to, że jest to produkcja Disney Channel Latino America, jest duże prawdopodobieństwo, że wkrótce możemy zobaczyć np. Cande, Facu czy Mechi biegających w kolorowych piżamach. 
15 komentarzy:

 1. Pierwsza :) fajne

  OdpowiedzUsuń
 2. A w następnych odcinkach będą też inni z violetty?
  Bo ja bym chciała zobaczyć Jorgusia w piżamie hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też bym Jorgusia chciała :)

   Usuń
  2. Poradziłby sobie rewelacyjnie :DD

   Usuń
 3. Tam jest chyba jeszcze Seba z Violetty :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie chciałam też to napisać :)
   W drużynie czerwonych jest jeszcze serialowy Seba ;3

   Usuń
 4. Jakie mają fajne wdzianka xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaah mraśni XD
  Ja tam Diego (Ramosa) chcę zobaczyć w takiej pidżamie hahaha XD

  OdpowiedzUsuń
 6. To zdobywanie kluczy przypomina Fort Boyard. Może puszczą u nas bo kilka teleturniejów było już na polskich Disneyach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudni xddddddd

  OdpowiedzUsuń
 8. Niewiem jak wy ale ja w czerwonych sebę widzę

  OdpowiedzUsuń
 9. przecież tu jeszcze jest seba z violetty , nie zauważyliście
  ?

  OdpowiedzUsuń