Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.05.2014

Tini, Mechi i Jorge na VEVO


[AKTUALIZACJA]Tini, Mechi i Jorge na VEVOMogę uroczyście ogłosić, że z dzisiejszym dniem kariera trójki aktorów z obsady Violetty, wkracza na zupełnie inny, wyższy poziom, bowiem Martina Stoessel, Mercedes Lambre i Jorge Blanco weszli w skład czołówki piosenkarek i piosenkarzy z całego świata, którzy są zarejestrowani na platformie VEVO. Jak dotąd swoje konto na VEVO, z całej obsady,  posiadała jedynie Lodovica Comello. Teraz mamy w sumie czerech fioletowych wykonawców. Jest się z czego cieszyć! 

W aktualizacji dodałem to co najważniejsze xD czyli linki do kanałów ;)Ale najpierw czym jest VEVO? 
Vevo - serwis internetowy publikujący początkowo tylko teledyski międzynarodowych wytwórni muzycznychUniversal Music GroupSony Music Entertainment i EMI, rozpoczął współpracę także z niezależnymi wytwórniami, tj. Virgin Records, Hollywood Records, Empire Distribution, INgrooves Fontana oraz wieloma innymi lokalnymi wytwórniami. Powstało 8 grudnia 2009 r. na mocy porozumienia między Google i Universal Music Group (miało ono zakończyć problemy finansowe z licencjonowaniem muzyki na YouTube). VEVO posiada własny odtwarzacz, jednak licznik jest połączony z odtwarzaczem dostarczanym przez YouTube. VEVO z ponad 5,5 miliardami wyświetleń w miesiącu i ponad 55 miliardami w 2013 roku[1] jest największym partnerem Youtube.
A oto linki do kanałów naszych ulubieńców: 
Mercedes Lambre [KLIK]
Martina Stoessel [KLIK]
Jorge Blanco [KLIK]

Na kanałach Mechi, Jorge i Tini jak dotąd pojawiło się kilka wykonów z Violetty, np. Si es por amor, On beat, Hoy somos mas, Nuestro Camino, Euforia, Soy mi mejor momento. Niektóre powtarzają się na wszystkich trzech kontach. Jednak pomimo tego, że żadne z nich nie wydało jeszcze solowej płyty (Tini się do tego jednak przymierza), to i tak to już jest wielki sukces. Najprawdopodobniej w niewielkiej bądź dalszej przyszłości zostaną dodane kolejne piosenki. Myślę, że jest to o tyle dobra sprawa, że utwory z Violetty to dobre fundamenty na późniejszy sukces. Serial zna pół świata i cieszy się ogromną popularnością, a zwłaszcza ścieżka dźwiękowa z obydwu sezonów. Lubiane przez wiele dzieci i nastolatków, a także dorosłych piosenki dają możliwość nabijania dużej ilości wyświetleń, co może skutkować wzrostem popularności w przyszłości, gdy produkcja się już zakończy. Kanał oczywiście może być uzupełniony o nowe materiały, niezwiązane z Violettą. Piosenki dodane na kanały Mechi, Tini i Jorge pochodzą z płyty DVD Violetta En Vivo, na której znajduje się jedenaście teledysków sing along, to znaczy piosenka z napisami jak na karaoke, co umożliwia po pierwsze naukę poprawności zapisu i wymowy słów piosenek, a po drugie mnóstwo świetnej zabawy przy śpiewaniu razem z naszymi idolami.


Piosenki na kanale Martiny

Piosenki na kanale Mercedes

Piosenki Jorge

Podsumowując trzy nowe kanały na VEVO pokazują, że kariera członków Violetty nabiera jeszcze większego tempa. Myślę, że niebawem możemy się spodziewać kolejnych piosenek zamieszczonych na tej platformie. Kto wie ? Może za niedługo będziemy mogli posłuchać tam  Lucha por tus sueños Martiny Stoessel. Fajna sprawa, bo może otworzyć drogę do jeszcze większej popularności, bo kto wie ile osób przypadkiem natknie się na ich konta?

A co my możemy teraz zrobić? Odpowiedź jest jedna. Wchodzić na VEVO Mechi Jorge i Tini i oglądać jak najwięcej, dobrze się przy tym bawiąc a przy okazji nabijając wyświetleń naszym ulubieńcom, co im na pewno bardzo pomoże. 


16 komentarzy:

 1. Super :) Wreszcie coś w stylu official :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bedzie post o facu w fw bo mówił o v3 i wogóle

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie <3 Ale na kanał Jorge powinni dać Voy Por Ti bo to w końcu ,,jego'' piosenka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podasz mi link do tej str. ?? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super<3♥♡

  OdpowiedzUsuń
 6. napiszecie o twitcamie z facu i cande?dużo polski było

  OdpowiedzUsuń
 7. A może zrobimy akcję aby Jorge nagrał własna pisenkę albo cover? /M.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej mam pytanie powie mi ktos jak zalozyc konto blogger?
  Jestem nowa w te klocki.

  Bardzo fajny post :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ooo jak super :)) Juz się nie mogę doczekać Lucha por tus sueños! ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie♥ a przy okazji zapytam się kiedy będzie podsumowanie 14 tc ??!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Organizuje nabór na bloga http://violettaapolonia.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Oglądałam wszystkie piosenki Lodo Comello, a reszty obejrzę potem.

  OdpowiedzUsuń