Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.05.2014

[Z życia aktorów] Jorge znów coś kręci

[Z życia aktorów] Jorge znów coś kręci


Nasz początkujący reżyser nie próżnuje. Rozwija swoją pasję poprzez przemianę pomysłów w czyn. Bogata wyobraźnia nie jest mu obca. Także tym razem możemy się o tym przekonać oglądając pełne humoru filmiki na Vine. Niektórych śmieszą, innych nie - każdy człowiek ma prawo do swojego zdania, ale uszanujmy pracę jaką włożył w swoje dzieła Jorge.

"Stephie i ja tęsknimy za naszym pięknym chrześniakiem" - nie dziwię im się, bo Raphito jest uroczym chłopczykiem.Uważajcie na to, jakie buźki/znaczki przesyłacie swoim znajomym w wiadomościach - mogą niektóre źle wpłynąć na zdrowie znajomego. Przekonali się o tym Jorge i Ruggero ;)Dziewczynkę z tego vine znamy już z kilku innych filmików. Jest to jak sam określił Jorge "jego nauczycielka francuskiego".. Z filmiku możemy wyciągnąć wniosek, że nie potrafią się jeszcze dogadać..


Filmik nosi nazwę "być ptakiem". Ciekawa jestem czy zrobią podobny, ale jak piją mleko po kociemu :D"Nienawidzę dużo myśleć" Jak myślicie, dlaczego zarwał się ten sufit?"Obejrzymy film?" I zazwyczaj tak to się kończy..Chyba lepiej by było, gdyby nie śpiewał.."Spanie w miejscach publicznych" - Zdarza wam się czasem zdrzemnąć gdzieś poza domem, np. w autobusie? 


Bolała was kiedyś tak głowa, że nawet cichy dźwięk sprawiał, że nie mogliście wytrzymać?Spiderman też miewa problemy.. Musi uważać gdy kicha..


Magiczny włącznik :)


Ciekawa jestem co by powiedział policjant gdyby wywinęli mu taki numer.. Cóż, każdy rozumie znaki na swój sposób..


Podobały wam się nowe filmiki Jorge? Który uważacie za najlepszy? A może macie pomysł na to, jak będzie wyglądać kolejny vine chłopaka?

15 komentarzy:

 1. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Jorge Jorguito Jorguś!!!!!! Jorge moim bogiem, Leon nałogiem ♥♥♥ Kocham Go Całym Swoim Sercem!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahaha najlepszy był ten filmik ,na którym był Jorge i Rugg ,gdzie '' udawali ptaki'' :D
  Idioci <333

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam na mój blog http://violettapll123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jorgeee i Rugg......^.^ KOCHAM! Oni mają najlepsze filmiki...!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Normalnie Jorge i jego filmiki wymiatają xD

  OdpowiedzUsuń
 6. http://martinastoesselviolettapl.blogspot.com/
  Zapraszam do konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham Jorge !!
  Jego filmiki mnie rozwalają XDD
  "Caution, Wet Floor" :D

  OdpowiedzUsuń
 8. haha ten ostatni mega śmieszny xD uwielbiam Jorge! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ha, wszystkie dobre ! Ale najlepsze ten ostatni i ten co dziewczyny zasypiają podczas filmu - tak zawsze jest, ale ze mną nie. :)

  OdpowiedzUsuń