Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

21.05.2014

[Z życia aktorów] Otwarcie trasy koncertowej Lodovici

[Z życia aktorów] Otwarcie trasy koncertowej Lodovici


Ledwie Lodovica ogłosiła kolejność swojej międzynarodowej trasy koncertowej - z Polską na drugim miejscu [klik post] - już pojawiły się pierwsze informacje na temat samych występów - data pierwszego - która pozwala nam także przypuszczać datę wizyty w Polsce, miejsce, ceny (także od sektorów) i gdzie je można kupić. Wiemy już to wszystko :)


#28.02.2015
Już 28 lutego - tj sobota -  od godzinie 17.oo, nadchodzącego roku mieszkańcy Neapolu [z włos. Napoli], jednego z miast powstałych na długo przed naszą erą, otrzymają szansę uczestnictwa w wielkim otwarciu pierwszej trasy koncertowej odtwórczyni Francesci. Jak podejrzewam, odbędzie się tam maksymalnie dwa występy, i tak to potoczy się jeszcze w 6 innych miastach Włoch - tych, które cieszyły się największą liczbą głosów na lodovicaworldtour.com#Miejsce koncertu - Teatro Palapartenope
Położony na przedmieściach Fuorigrotta, na zachód od centrum miasta Neapolu, nie wyróżnia się szczególnie architektonicznie. Palapartenope jest największą krytą salą koncertową w tym ogromnym mieście. Można tam znaleźć podzielonych na 3 sektory 6.000 miejsc siedzących, widzów teatru otwartego dla wielkich nazwisk włoskich i ze świata.#Bilety - zakup i cena
Cena oczywiście jest zależna od wspomnianych wyżej sektorów. Bilety w pierwszym sektorze są oczywiście najdroższe, im dalsze tym bilety odpowiednio tanieją. Przeliczyłam ceny odpowiednio do kursu walut. Cyferki z tyłu to doliczki, które są obowiązkowe przy kupnie biletu w internetach.
34 euro147zł         +21zł
29.5euro - 124zł       +19zł
25.30euro - 106zł     +15zł

Zakupu można dokonać w serwisie TicketOne i go2.it

#Co i kiedy w Polsce
Uwaga, to kwestia moich podejrzeń, aczkolwiek dość przemyślanych. Moim zdaniem Lodo zawita do nas w drugiej połowie marca lub na sam początek kwietnia 2015r. Jeśli istotnie będzie śpiewać w 6-8 włoskich miastach, najpewniej spędzi tam właśnie jakoś trzy tygodnie - pamiętajmy, że Comello dopiero startuje z karierą solową i jej tour nie będzie miał tego pędu i rozmachu co trasa Violetta EnVivo.Cena biletów w Polsce najpewniej będzie zależna od tego, w ilu miastach zaśpiewa. Nie da się porównać sławy Lodovici w Polsce a we Włoszech - już od przynajmniej półtora roku panienka Comello jest ich rodzimą supernovą, prawdziwie utalentowaną i sławną na całym świecie, a nie wspominajmy nawet, że mania Violetty jest wręcz chorobliwa na półwyspie apenińskim. Dla Włochów to Francesca i Federico są twarzami uwielbianego do szaleństwa serialu.
Dodajmy, że Lodo wystąpi w teatrze, który naprawdę samym sobą jako miejscem koncertu przysparza jej sławy i zaszczytu. To na pewno też w taki czy inny sposób przekłada się na bilety. A już nie rozwodząc się, skracając i na temat - spodziewam się niższych cen biletów, nie przekraczających 110zł.
Jeśli artystka zaśpiewa w trzech miastach - nawet niższej ceny, maksymalnie 100zł i pod samą sceną. Jeśli natomiast odwiedzi tylko Warszawę - tu cenki mogą skoczyć, bo nawet jeśli nie ma lodoszaleństwa u nas, wydarzenie nabierze rangi wyjątkowego i rzadkiego. Oczywiście lepiej dla wszystkich stanie się, jeśli zagra i w stolicy, i w Krakowie i Łodzi - i to z wielu powodów.


Przypominamy
Głosowanie na miejsca wciąż trwa - nie poprzestawajmy na laurach, głosujmy z tabletów, laptopów, komórek, komórek rodziców, namawiajmy koleżanki, ponieważ Rzym nas przegonił w głosowaniu.      Czekamy!
47 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Pierwsza, więc jestem spokojna :)
   Ale się cieszę!
   Naprawdę kocham Lodo <3
   Wbijam na stronkę, ale to i tak duży sukces V-lovers w Polsce.
   Drudzy na liście?!
   No brawo! Nareszcie zwróciliśmy na siebie uwagę ^^
   Chciałabym dostać taki bilet na koncert...
   Cieszę się też, że Lodo nareszcie zwróciła uwagę.
   Wydała płytę którą kupujemy na całym świecie, gra koncerty na skalę światową..
   Uważam, że na razie osiągnęła największy sukces z obsady V
   czekam na kolejne posty ♥
   A.

   Usuń
  2. Lodo osiągnęła największy sukces?

   Na pierwszym koncercie Martiny pojawiło się blisko 400.000 ludzi, prawie pół miliona, ludzie chcący zobaczyć Tini zalali drugie co do wielkości na kontynencie Ameryki Południowej miasto Buenos Aires. Na pierwszym solowym koncercie Comello zjawi się 6.000 osób. To 2% tego, co było u Tini.

   Naprawdę, Lodo osiągnęła największy sukces?

   Usuń
  3. Nanana Na, ja uważam, że osiągnęła największy sukces bo nie dość, że gra w serialu to jeszcze nagrała solową płytę, a teraz czeka ją trasa koncertowa.

   Usuń
  4. Uważam natomiast, że gdyby Martina chciała wydać płytę, jej sukces byłby gwarantowany. Płyta Lodovici z trudem i powoli przebija się na rynek muzyczny, w wielkich bólach i kilka miesięcy przebijała się do innych krajów niż podstawowe - Hiszpania Argentyna Włochy - a i tu obyło się bez tzw "urwania dupy" przynajmniej względem sprzedawalności.
   Martina się sprzedaje tylko dlatego, że jest Violettą, blablabla, a Simplemente Tini - które zgoła nic wspólnego z Violettą nie ma i nie wykorzystuje jej w żaden sposób do promocji - jest w bestsellerach argentyńskich. Niezależnie od powodu Tini świetnie rozkręca swoją karierę i osiągnęła większy sukces niż Lodovica

   Usuń
  5. Pewnie fani poszli na koncert Martiny dlatego, że jest serialową Violettą, główną postacią serialu ;) Gdyby grała kogoś innego np. Ludmiłe, nie miałaby tyle fanów i fanek. Nie hejtuję jej, bo uważam, że korzysta jak najlepiej ze swojego talentu, aczkolwiek nie jest to jedyny powód czemu na jej koncert przyszło tyle ludzi.
   Lodo nie ma głównej roli w tym serialu, ale nagrała płytę, teledyski itp. i jeszcze będzie miała trase koncertową.
   Zastanów się jeszcze raz - kto osiągnął największy sukces? ;)

   Usuń
  6. Teledyski, hmm. Tak przy okazji, jak świadczy o zainteresowaniu Lodovicą fakt, że jej pierwszy teledysk przez CZTERY MIESIĄCE - czyli ponad sto dni, dodam nawiasem - zdobywał pierwszy milion wyświetleń, podczas gdy taki Donatan albo AbstrachujeTV którzy kręcą jajcarskie filmiki wyłącznie na potrzeby polskich odbiorców, zdobywają milion w jeden dzień. Lodovica wcale nie jest jakaś popularna, płynie na fali swojej roli Francesci, poprzez tysiące małych fanów, którzy lajkną post na facebooku ale nie mają zielonego pojęcia o większości spraw czy wydarzeń powiązanych z Lodo i pytają, czy ma córkę z Jorge Blanco.

   Usuń
  7. Mówisz takie rzeczy a potem bronisz Martiny? ...
   Tak, Lodo jest znana jako Francesca, ale dopiero zaczyna i na razie dobrze jej idzie. Nie trzeba mieć milion wyświetleń, żeby być sławnym. Tu chodzi o talent i pasje - a nie ile ludzi zobaczyło twój filmik na Youtube. Według mnie Lodovica osiągnęła dużo, a plotki małych faneczek to nie jest żadna niespodzianka ;)

   Usuń
  8. Nie hejtuję Lodovici ani nie wychwalam Martiny, staram się po prostu przedłożyć Wam pewien fakt, mianowicie że Lodovica nie jest popularna praktycznie nigdzie poza własną ojczyzną, jako produkt rodzimy. My też nie wiedzieć czemu wypychamy Kwiatkowskiego. Ale najwyraźniej rozochocone Lodofanki nie są w stanie się pogodzić z tym i wmawiają sobie rzeczy nieistniejące - i tak, wyświetlenia na youtube SĄ dobrym kamieniem probierczym zainteresowania.

   #Nanana Na

   Usuń
  9. Koleżanko z góry zamknij swoją klawiaturę xD Lodo osiognrlq dużo więcej niż Tini ale z mniejszym rozmachem :) Mowie szczerze i otwarcie ze Lodo ma większy talent :) nie hejtuje Tini bo jest dla mnie osobą ze wspaniałym charakterem i cudownym podejściem do ludzi :) Takich to ze świecą szukać xD ale jednak to Lodo wydała płytę, jest bardzo znana w innych krajach, również u nas. Wyświetlenia na YT nie mają znaczenia ;p Liczy się talent i charakter :) a ze ludzie wolą np. produkcje Donatana to ich sprawa :) ja wole Lodo <33 jeśli wolisz Tini-spoko dla mnie jest cudowna ale nie pisz mi tu głupot ze osiągnęła tyle tylko dzięki swojej pracy. Gdyby jej ojciec nie miał wpływów to nigdy nie dowiedzielibysmy się o naszej kochanej Tini. Ale gdyby nie czyjeś wpływy nie usłyszelibysmy o wielu cudownych osobach :) Lodo doszła to tego co ma małymi kroczkami :) Uwielbiam Tini ale kocham Lodo! <3

   Usuń
  10. Zgadzam się z Luna *-* A poza tym nie przyszło Wam do głowy, że Lodo udostępniła filmik TYLKO dla 3 KRAJÓW? Jeżeli byłoby to dla wszystkich, teledysk do Universo osiągnąłby większy sukces. Lodo ma niesamowity głos, a dlatego, że Fran nie jest główną bohaterką, to ma trochę mniej fanów./ WerWeroNika

   Usuń
  11. Lodo dochodzi do swojej kariery małymi kroczkami. Wydała płytę, pisze bloga, ma już dwa teledyski, zaczyna trasę koncertową w 2015(!). A Tini ( nikogo nie obrażając) dostała rolę w serialu, bo tata, na każdym twitcamie są same śmiechy haha i jest tata, tatuś jej napisał biografię, chociaż ona tylko przyciągnęła fanów i...? O czymś jeszcze zapomniałam? Aha, na Juntada Tinista rzeczywiście była rekordowa liczba fanów, ale prawie wszyscy mieli emblematy z Violettą, a nie Martiną! Oni przyszli, bo kojarzą ją z Violettą, a nie wyjątkowym talentem. Moim zdaniem wielu aktorów z obsady osiągnie w przyszłości duży sukces i stanie się sławny. Narazie Martina zaczyna dochodzić do własnej kariery, ale zawsze będzie kojarzona z Violettą. W końcu zwariuje jak Miley Cyrus. Nikogo nie obrażam, ani nie wyzywam, ale to jest prawdopodobne. A Lodo już jest dużo dalej od Tini.

   Usuń
  12. 75% osób, kťore były na koncercie Tini to 6 latki, które myślą, że przyszły na koncert swojej Vilu. Więc wyszło nam 100 000. Kolejno występ Tini był w plenerze i za darmo, a my mówimy o teatrze i prawdziwym koncercie. Kolejno Lodo miała dużo trudniej. Jej tatuś nie mógł jej załatwić roli, sama musiała wszystko zrobić. Do tego Lodovica jest Włoszką przybyła do obcego kraju, nie znała języka Tini była u siebie. Tinita jest gorszą aktorką od Lodo. Jej mimika w smutnych momentach jest zabawna. Tini ma mniejszą skale od Lodo. Mogliśmy usłyszeć i wysokie wykony Tienes Todo i niskie Junto a ti. Na tt Tini ma 1 milion follow a Lodo 2. To świadczy o tym, że Lodofanaticas, które są już na tyle starsze, że mają swoje konta na tt jest o 1 milion więcej niż Tinistas, a jeżeli dla cb 6 letnie fanki Violi to Tinistas to tak Tini jest lepsza, a jeżeli nie przyznaj mi racje.

   Usuń
  13. Sorry pomyliłam się na fb Lodo ma więcej like od Tini o 100 000

   Usuń
  14. Wow, wow. Na początku tej "kłótni" pozbawionej jakiegokolwiek sensu, chciałam iść po popcorn, bo zapowiadało się ciekawie. Ale, jak zaczęłyście/liście obrażać dziewczyny, nie wytrzymałam. Po pierwsze tata Tini nie "załatwił" jej castingu do roli, którą odgrywa, lecz stało się to tak jakby przez przypadek. Na serio nie znacie tej historii? Alejandro, robił jakiś projekt i potrzebował osoby, która by zaśpiewała. (wg. mnie nie było to przerabiane, ponieważ projekt, to projekt, no nie?) Pokazał to producentom, którzy byli zachwyceni głosem naszej Martiny. Tak dostała się do castingu, a następnie całej produkcji. Jeśli chodzi o mimikę twarzy-przecież ona jest zazwyczaj dziedziczona od rodziców. Ma się ją w GENACH.. Nie uważam, że jest zła, a Martina to początkująca aktorka. To pierwszy serial emitowany w tak wielkiej skali w jakim ona uczestniczyła.
   Lodo- wg. mnie żadna dziewczyna nie śpiewa lepiej. Obie mają barwę głosu niepowtarzalną i idealnie wchodzą w tonację. Jeśli oczywiście wiecie co to jest.. Rzeczywiście, Dodi kroczy pomału, ale jej kariera nabiera coraz większego rozmachu. Solowy album, dwa teledyski i zbliżająca się trasa koncertowa- to właśnie widzimy w Lodo. Nie ma sensu się kłócić, bo i tak do niczego nie dojdziecie.

   Usuń
  15. Sandra Verdas - zgadzam się z Tobą. Lubię ludzi kulturalnie wyrażających swoją opinię bez obrażania innych. Sądzę jak Ty.

   Usuń
  16. Ja się zgadzam z Luną. Dobra Tini ma talent i w ogóle. Ale wiele osób ma podobną barwę głosu. Lodo ma niepowtarzalny głos. Nie chce hejtować tini ale chce zauważyć że jest ona kojarzona tylko z postacią Violetty. A co będzie po serialu ? Nic nie będzie. Jej sława zapewne minie. Lodovica nie jest tylko Francescą. Przecież to ona wydała płytę, a że Tini ma więcej fanów to dlatego że gra główną rolę . Wydaje mi się że Martina bardziej rozwija się w kierunku aktorskim a Lodo w muzycznym.

   Usuń
  17. Oky. Ta Tini ma talent, ale Lodo WYDAŁA PŁYTĘ ze swoimi piosenkami. Tini gra "głupią" (bez obrazy dla fanów) Violettę. I Martinę kojarzą tylko z roli Violetty. -.- Podobno 3-ci sezon to będzie ostatni. Ona samą książką nic nie zdziała! w 2016 roku nikt już jej nie będzie pamiętał!

   Usuń
  18. Trochę się zdziwiłam kłótnią jaka powstała pod moim komentarzem ;)
   Koleżanka Nana coś tam niech się czytać nauczy ♥
   Nie widzisz napisu ,, Według mnie" , hę?!
   Spokojnie, ja się tylko kochanie martwię, jak ty sobie w przyszłości poradzisz z czytaniem ze zrozumieniem ;*
   Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy mnie wsparli thx c:
   Każdy z was miał rację, poza nana coś tam ^^
   A najbardziej to się zgadzam z Lodo Tysia Martyna oraz z Anonimkiem który na początku kłócił się z nana oraz Anonimem ,,75 %..."
   Kocham Was wszystkich i liczę na nieobecność koleżanki nana która glupoty wygaduje ;*
   A.♥

   Usuń
  19. Jeszcze chcę dodać, że na Twitterze Martina zdobyła milion followersów, a natomiast Lodovica otrzymała ich dwa miliony! jeszcze raz pomyśl, kto tu jest lepszy? ;)
   A jeszcze coś: Lodo wydaje koncert w Polsce! ♥
   Proszę pomyśleć ponownie ;)

   Usuń
 2. Super post <3333 Dla mnie ważniejsze są miejsca koncertów bo 100-150 złotych to tak naprawdę nic za spełnione marzenie :) Mam sporo poodkładane na takie okazje <3

  OdpowiedzUsuń
 3. "Włochów" z dużej litery, Milenko : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawione, zapomniałam się. Chociaż mam wrażenie że to i tak mniejszy błąd niż to, że pokolenie 2000+ nagminnie pisze przymiotniki polski, włoski, brytyjski z dużej litery :d

   Usuń
 4. 150zł? Za pierwszy rząd? Proszę, proszę niech u nas będzie podobnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja głosuję cały czas :>>

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy Violetta jest w USA?

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawidłowo!
  Ceny nie są takie wysokie z tego co wywnioskowała Milens :)
  Gorzej będzie mi z dojechaniem ;-; Częstochowa jest odalona od tych miast ;;
  A nie znam nikogo kto mieszka tam i tam ;-;
  Ale jeszcze rok a więc a jt am tam, będę miała uż 15 lat, a więc mama powinna mi zauchwać ponadto, że będę pod opieką 21 letniej siostry :)
  Nie wyobrażam sobie nie uczestniczenia w tym koncercie, ale mam nadzieję, że jakoś to pogodzę :) Śiwenty post Milens!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :* jeżeli będziesz pod opieką tak 'starej' siostry myślę, że rodzice nie będą ci robić problemów ;) A jak coś, uderzaj do mnie - wymyślę Ci żelazne argumenty, na które niczego nie wynajdą xdd za 40zł można na spokojnie wynająć pokój na noc w jakimś pensjonacie

   Usuń
 8. Myślicie że Lodo może mieć koncert w Szczecinie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, chyba wyraźnie wymienione są trzy miasta : Warszawa Lódź i Kraków. Więc zagra w nich albo którymś z nich, Ludzie czytajcie, a wam nawet tego jak widać nie chce się zrobić i zadajecie idiotycze pytania.

   Usuń
 9. Super! Jak by były za 100 zł ,to w sumie nawet nie drogo :*

  OdpowiedzUsuń
 10. ja wolała bym by wystąpiła martina ale lodo i tak super że występuje

  OdpowiedzUsuń
 11. Bilety są naprawdę tanie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Lodo najlepsza ! :D nie żeby coś,ale za Martiną nie przepadam

  OdpowiedzUsuń
 13. oby zrobiła koncert w Krakowie

  OdpowiedzUsuń
 14. Widać tylko jeszcze mnie nie opanowała ta dziwna "lodofuria".. -,- Ja tam wolę Tini, i nigdy nie zmienię zdania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta wasza 'idealna' Tini -,- . Założę się, że gdyby Tini grała np. Ludmi to nie lubiłabyś jej tak bardzo. Lodo ma dużo większy talent. Posłuchaj chociażby jak one śpiewają na żywo (i nie chodzi tu o trasę En Vivo bo tam był playback).

   Usuń
  2. Tak jak już wcześniej komentowałam - w 2016 roku nikt już o Martinie nie będzie pamiętał. Krótko,zwięźle i na temat.

   Usuń
 15. Ceny biletów na prawdę byłyby super gdyby były poniżej 100 zł. :) na koncert Biebera płaciło się 1500 za pierwszy rząd! :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noo :D Ale Justin to jednak osoba, która zajmuje się muzyką od wielu lat i ma fanów na całym świecie. Kiedyś na koncert Lodovicy być może też bilety osiągnął podobną cenę :))

   Usuń
 16. Ja nie jadę xD Pewnie trzy miesiące temu sikałabym przed ekranem z radości, wypłakując się w opakowanie chusteczek, jednak moje zafascynowanie "Violettą" już prawie całkiem minęło. Ale życzę tym co pojadą dobrej zabawy ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak właśnie umiemy odróżnić prawdziwe V-Lovers od fałszywych ;)

   Usuń
  2. prawdziwe od fałszywych? interesowania się przecież zmieniają. gdybyś ty przestał/a interesować się Violettą to czy nazwałabyś się siebie fałszywą V-Lover? Proszę cię, tylko się ośmieszasz.

   Usuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja to bym chciała koncert w poznaniu...
  ogólnie wolę Tini, nie dlatego że ma główną rolę w serialu tylko moim zdaniem ładniej śpiewa od lodo. Obie mają ogroomny talent i nie ma sensu się kłucić bo to wszystko zależy od gustu :)

  OdpowiedzUsuń