Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.05.2014

[Zapowiedź] Xabiani w Fans World

[Zapowiedź] Xabiani w FansWorld


Nadeszła pora na nowe gorące fakciki. Z okazji najbliższego odcinka cieszyć się mogą Vilovers i Xabianistas, ale nie tylko. W programie można zapytać gościa o wszystko, dlatego też osoby spragnione informacji na temat związków aktorów będą miały okazję, aby dowiedzieć się czegoś o Mechiani, przy okazji dostając nowości z planu trzeciego sezonu Violetty! 


#Czym jest FansWorld?
Jest to internetowa telewizja, która ostatnio aż obfituje w nasze gwiazdy! Gdy prowadzący zapraszają swoich gości "na dywanik", zwykle ponad godzinę pytają o wszystko - ale nie tylko oni! Za pomocą specjalnego hashtagu [słowa poprzedzonego znakiem # we wpisie na portalu społecznościowym] każdy widz posiadający konto na twitter.com może sam spytać gwiazdę o co chce, pozdrowić ją lub poprosić o wykon ulubionej piosenki! Wreszcie fani Facu będą mogli zapytać go o co chcą i to jest zadanie dla nas - udzielać się ile popadnie! Pytań jest multum, a kto wie - może i trafi się nasze? 
#Skąd wieść?
Poinformowali nas na swoim twitterze dziennikarze z tego programu: 
#Violetta W ten poniedziałek naszym gościem jest: @Xabiani. Zobacz program o godzinie 19 na oficjalnej stronie Fans World.

Poniedziałek godzina 19 w Argentynie to jest poniedziałek/wtorek północ w Polsce. Termin niesprzyjający nam, ponieważ następnego dnia trzeba iść do szkoły, jednak nie ma co się martwić. Odcinek można obejrzeć następnego dnia w internecie, jednak bez możliwości zadawania pytań. To sama przyjemność posłuchać jakiś nowości na temat serialu nawet bez tej opcji!


Sama raczej nie pokuszę się, aby czekać do północy, ale następnego dnia chętnie obejrzę w internecie. A Wy? Będziecie oglądać wywiad?


13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może będę oglądała ale później (pierwsza XD)

  OdpowiedzUsuń
 3. XABI *.* bardzo się cieszę, godzina z Marco :>>>

  OdpowiedzUsuń
 4. znów północ znów odpada... :-(

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego to zawsze jest w poniedzialki :<

  OdpowiedzUsuń
 6. mam do autorów bloga taki jak by wywiad

  OdpowiedzUsuń
 7. zrobicie podsumowanie z Facu z FansWorld?

  OdpowiedzUsuń
 8. Raczej nie będę oglądać ponieważ jest za późno i nie umiem hiszpańskiego,a i jeszcze jedno zrobicie podsumowanie Facu z FansWorld?

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubie jego grzywe ale ostatnio jest za "duża" xD fajnie wygląda z krótkimi włosami :D <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Xabi ! Ale raczej obejrzę na drugi dzień ;>

  OdpowiedzUsuń
 11. Napisalas Facu zamiast Xabi. ///Wikaa

  OdpowiedzUsuń
 12. Kto idzie ten idzie . Ja tam mam juz wakacje i będę oglądała

  OdpowiedzUsuń