Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.06.2014

[Violetta3] Justyna Bojczuk - jak pracuje w Violetcie [Aktualizacja]

[Violetta3] Justyna Bojczuk - jak pracuje w Violetcie [Aktualizacja]

Kiedy poznaliście tę wieść, mimo delikatnej zapowiedzi Mirty większość z Was nie mogła wyjść z oszołomienia i radości - oto ukazało się, że polska gwiazda - nareszcie kompletnie, absolutnie polska dziewczyna - stanie się częścią naszego ukochanego serialu. Przygotowałam specjalny post, w którym znajdziecie najważniejsze informacje o niej i wszystko, co dotąd wiemy o jej pracy na planie Violetty.Chociaż nie we wszystkich wzbudza pozytywne emocje, nie można zaprzeczyć - ma talent i niesamowitą skalę głosu, nieszablonową urodę i duży dorobek artystyczny, osiągając większość z niego jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia. 
Justyna urodziła się 21 sierpnia '95 r (ma 19 lat) w Warszawie, gdzie też mieszka całe dotychczasowe życie. Od małego pasjonowała się śpiewem i aktorstwem. Zaprowadziło ją to jak widać aż na plan światowego bestselleru.

#Kariera
Zadebiutowała dzięki Disneyowi, choć najpierw jedynie głosem - w 2007 roku na DC miał swoją premierę serial Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś, gdzie 12-letnia Justysia podłożyła głos jednej z najważniejszych postaci, to znaczy Zosi. Mając 13 lat próbowała swoich sił w kastingu do Warszawskiej Akademii Musicalowej, jak widać z dobrym skutkiem, ponieważ od kilku lat pracuje dla muzycznego teatru Roma, jednego z najbardziej znanych i największych teatrów w stolicy. Ma na swoim koncie już trzy musicale - Akademia Pana Kleksa, Alladyn JR i Mikołajek i inne chłopaki. Spektakle zwykle trwają na deskach teatru zwykle przez kilka miesięcy, więc to było dla naszej gwiazdy nieopisane, nieskończone źródło doświadczenia. Nagrała także piosenkę "My first time" dla musicalu Art Factory
.
Po raz pierwszy mogła w pełni zaprezentować zdolności aktorskie w 2011r (16 lat) w roli Żanety Mikiciuk w Barwach Szczęścia, gdzie pracowała ponad rok. W tym samym czasie wystąpiła epizodycznie w najbardziej znanych serialach polskich jak Na dobre i na złe i Prosto w serce, a także w Układzie Warszawskim. To przyniosło jej angaż w Do dzwonka, który można uznać za nasz odpowiednik Cuando Toca la campana, gdzie wsławili się m.in Jorge Blanco (serialowy León) i Xabiani Ponce de Leon (Marco). W 2012 roku serial ewoluował w Do dzwonka cafe. 
Dubbing
Nie można pomijać chyba najważniejszej partii jej kariery, tudzież podkładania głosów. Wbrew temu, co myśli większość, nie są to tylko seriale Disneya, ani nawet tylko seriale. Tych ról jest ponad 60, a kilka z nich w znanych produkcjach filmowych, jak Wyspa Nim (głos tytułowej Nim) i Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, Ostatni władca wiatru - Avatar, Jak ukraść księżyc, Karate Kid , Cziłała z Beverly Hills, Nasza niania jest agentem i dalej - filmów animowanych, w tym Piorun, Rango, Merida Waleczna, Opowieść wigilijna, Madagaskar 2, Fallout 3. Do jej najbardziej znanych ról serialowych należą - Carly Shay z iCarly, Tess z Tess konta chłopaki, Izabela z Fineasza i Ferba, Oliwka z Nadzdolnych, Ludmiła z Violetty, Zora ze Słonecznej Sonny, siostra Drake'a z Drake i Josh.
Podsumowując, Justyna Bojczuk jest bardzo doświadczona scenicznie i muzycznie, mimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie artystyczne i zdubbingowała masę najbardziej znanych hitowych produkcji dla dzieci. Pracowała dla trzech stacji (TVN, Disney Channel, TVP), wytwórni filmowych i dla Romy. Ostatnie, czego możemy się obawiać, to to że nas ośmieszy obsadzie, gdzie dla niektórych debiutem była Violetta.


Kierunek -> Buenos Aires
No to teraz coś na temat kompletnie nowego rozdziału w życiu Justyny, czyli jej podróży do Buenos Aires, w ramach roli w produkcji, która bije wszelkie rekordy oglądalności w krajach na wszystkich kontynentach.

Od kiedy tam przebywa?
Tu kłania się nasza ukochana Mirtita, serialowa Olga, która pod wpływem fali pełnych miłości wiadomości z Polski uchyliła nam rąbeczka tajemnicy produkcji. Zapowiedziała, że niedługo czeka ich wyjątkowa wycieczka z Polski [klik post], chodziło jej oczywiście o naszą Justynę. Epizod/dialogi dla Polki wyraźnie już był w pełnej wersji scenariusza, więc tej wizyty musiała się spodziewać cała obsada. Tweet Mirtity został zmieszczony 30 maja a 3 czerwca Maca wrzuciła zdjęcie z Jus ze wspólnego lunchu. [klik post] Jak podała nasza rodaczka do wiadomości publicznej, zakumplowały się, poza tym wygląda też na to, że albo złapały błyskawicznie kontakt albo to już drugie czy kolejne spotkanie.


Odejmując jeden dzień na przestawienie się o kilka godzin, odespanie i ogarnięcie się, Polka wyruszyła z Warszawy najpewniej 1 czerwca. 
Tak więc jest tam już jakieś dwa tygodnie, i nie wygląda na to, żeby już zbierała się do domu.
Co to oznacza? Jak dla mnie to wyraźny sygnał, że jej rola przerośnie jakiś tam epizod - wyniesie może nawet kilkanaście odcinków, tyle samo, co Federico i więcej niż Lena.


Nauka hiszpańskiego
Pomiędzy przygotowaniami do roli, ćwiczeniem piosenek i spotkaniami ze znajomymi z obsadą Jus musi się uczyć języka hiszpańskiego. Najwyraźniej nie posługiwała się nim nigdy wcześniej, ponieważ przydzielono jej nauczycielkę. To Guillermina Caro, najwyraźniej dość sympatyczna osóbka z usposobienia, szybko złapała kontakt z Jus. Nie byłaby ona pierwszą osobą na planie, któa tak nagle z i bez podstaw zaczęła uczyć się tego pięknego języka - Lodovica i Ruggero (Fran i Federico) także przyjeżdżali do Buenos nie rozumiejąc hiszpańskiego ni w ząb, Damien (Alexandre) zapewne też. Może ich wszystkich też uczyła Guille?Piosenki do serialu
Twitter Disney Channel 6 czerwca oznajmił nam przyjemną niespodziankę - mianowicie że Justyna wybiera się do studia, aby nagrać swoją piosenkę do serialu [klik post]! Ale to nie była bomba, ponieważ można się było ostatecznie tego spodziewać. Za to mniej przewidywane było, że tych piosenek będzie więcej!
Dzień później Justyna umieściła na swoim twitterze zdjęcie, na którym pozuje razem z Pancho Cia - trenerem muzycznym i "dyrektorem" nagrywania wszystkiego, co związane z muzyką w serialu. To on podaje im wskazówki, radzi, naprowadza na "właściwy trop" w nutach, jest po prostu niezbędny. Akompaniuje często ekipie na występach w programach telewizyjnych, to także bliski przyjaciel Martiny.
Określenie "pierwsza piosenka" bardzo mocno sugeruje, że takowych będzie więcej. Wspaniale! 
Dla przypomnienia dodam, że takie postaci jak Ana - była dziewczyna Marco, czyli Libi - dziewczyna z Izraela, które miały dość duże, miłosne epizody na kilkanaście odcinków, nie miały ani jednej piosenki.Ciepłe przyjęcie fanów i obsady
Jak wyżej wspomniałam, Justi musiała dość prędko zaprzyjaźnić się z Macareną, przyszłą Gery, ale to nie wszystko - bardzo ciepło i oficjalnie przywitała ją Mirta Wons, wnuczka polskich emigrantów. Pomogła jej także poradzić sobie z kontem na tt podszywającym się pod nią. Wszystko na ten temat możecie znaleźć w [tym poście]. Także Facu wyraźnie zakolegował się z naszą polską gwiazdą, co możemy zobaczyć na wrzuconych wcześniej w tym poście tweetach czy choćby po tym, że podał jej ostatni tweet.
Jak widać z udostępnionego zdjęcia spotkała także Ruggero, a jak wynika z jednego z wywiadów - także Albę, Lodovicę i Diego.
Inne kraje jednak też o tym mówią, okazując przychylność naszej kochanej, pomimo ostatniej ogromnie przykrej nagonki na polskich na twitterze, gdzie ludzie z zagranicy pisali, jak bardzo ich wkurza polski spam [klik post] i tego, że nie mają nawet pewności, czy będzie stałą postacią czy epizodyczną.
Chociaż nie piszą bezpośrednio do Polki to w swoich językach omawiają ten temat, jedna Francuzka pochwaliła jej głos, Hiszpanka wyraziła zaciekawienie jej osobą, ktoś z latino jest bardzo zaciekawiony, jaką postać zagra. Przepraszam za brak konkretnych tweetów, ale straciłam wszystkie linki.


Pomaga także z pewnością sympatia Facundo i Mirty, odtwarzających Olgę i Maxiego - jednych z najbardziej trwałych postaci serialu.

Jeden z youtuberów, Peter Rdzl, nakręcił także filmik z 'serwisem informacyjnym' na temat V3, gdzie poświęcił pannie Bojczuk więcej czasu niż Damienowi, który zagra jedną z głownych postaci.
Powstają także pierwsze zagraniczne fandomy Jus na twitterze, jak @JustynaRussia.


Coś o roli w Violetcie
Na to z pewnością czeka najwięcej z Was - jakieś informacje na temat roli Polki w serialu. Wszystko, co na ten moment wiadomo, możemy wywnioskować ze zdjęć, które udostępnił DC. Jak widać, na wszystkich przebywa z Maxim - wygląda na to, że ten oprowadza ją po Studio. Czy postać Bojczuk może kolidować z Naxi - parą Naty i Maxiego, którą skończył się drugi sezon? 

To możliwe - do tej pory wszystkie postacie "na trochę" były z kimś powiązane uczuciowo - Seba z Camilą, Federico z Violettą (później z Lu ale wtedy przestał być epizdoyczny), Libi z Andresem, Ana z Marco. Sądzę, że to prosta droga, aby wszystkie Naxiloverki błyskawicznie ją znienawidziły :p Miejmy nadzieję, że ze względu choćby na sympatię widzów do jedynej Polki w obsadzie, jej rola tak nie wygląda. 


Nagrania nad rzeką
Nasza rodaczka dodała tweet, który nasz szczerze zdziwił - oznajmia, że nagrywają nad rzeką! Czemu to takie dziwne? Postaci epizodyczne rzadko wykraczają poza park i Studio., Ostatnią pamiętną sceną nad rzeką jest ucieczka Violetty z imprezy zaręczynowej Germana i Jade w połowie pierwszego sezonu.
Warto zwrócić uwagę, że to oznacza sceny nietypowe, ponieważ otoczenie ma znaczenie - w parku stanowi ono jedynie tło dla urozmaicenia akcji, rzeka w tym wypadku im do niczego nie potrzebna. Co może się tam dziać?


Przypominamy, wszystkie posty o Justynie znajdziecie TU

Na razie to tyle, co sądzicie? :3


94 komentarze:

 1. Uwielbiam Justynę :) Ale wkurzają mnie jej ''fanki'' ,które polubiły ja dopiero po dołączeniu do violetty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanie, jesteś może Tinka Linka ale z innego konta? Bo jak nie to jesteście dosyć podobno w waszych opiniach tak jbc i obie komentujecie często a Tinka ostatnio zniknęła

   Usuń
  2. Ona sie przerzuciła na innego bloga :D

   Usuń
  3. Poważnie? :D:D Szkoda trochę że "zdradziła" najzagorzalska komentatorka haha xdd gdzie to jo wywiało?

   ~Ania

   Usuń
  4. Też mnie to wnerwia... Dlatego postał fandom Justistas! Dla tych, którzy kochają za jej osobowość... (i znają już ją troszkę...)

   Usuń
  5. Pani Blanco to Tinka Linka! Dowód: Tinka Linka skomentowała mój filmik na Yt właśnie jako Tinka Linka a potem zmieniło mi się na Pani Blanco!

   Usuń
  6. Pani Blanco skąd wiesz że Tinka Linka przeszła na innego bloga ? -.- / Lu

   Usuń
  7. Nie jestem Tinka Linka. Moze skomentowalam tam jakis film ,ale jako ja a nie ona omg

   Usuń
  8. Bo to Ty byłaś Tinkom Linkom! Każdy to przecież wie!

   Usuń
  9. Ja ją lubiłam przed jej graniem,ładnie śpiewała,a teraz stanie się częścią mojego ulubionego serialu <3

   Usuń
  10. @Pani Blanco... jesteś "Tinka Linka", czy tego chcesz, czy nie ;) We wcześniejszych postach (dawno, dawno) komentowałaś jako "Tinka Linka", ale zmieniłaś nazwę :) Wystarczy kliknąć pod jakimś starym postem w nazwę "Tinka Linka", a wyskakuje nam konto google o nazwie "Pani Blanco" ;)

   Usuń
  11. Hah, panna Linka się przerzuciła XD
   Ciekawe..
   xd
   (skopuijcie link na dole ^^)
   http://vlep.pl/m0x82t.jpg

   Usuń
 2. Pojawiło się kolejne nagranie zza kulis 3 sezonu Violetty. Tym razem o choreografiach ;d już nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Pani Blanco - te dzieci są wkurzające -.- rozumiem, że ktoś mógł wcześniej jej nie znać, ale tak nagle z dupy O KOFFAM JUŚTYNKĘ zupełnie nagle, od momentu, kiedy poszła wieść, ze będzie w Violetcie. uh

  Post jak zwykle na 5 ;) Mam nadzieję, że Jus nie wejdzie z butami do Naxi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo wnioskuję po twojej nazwie.

   Usuń
 4. Z jednej strony fajnie, że Polka będzie w V3 ALE JAK MI ROZWALI nAXI TO JEJ NIE BEDE LUBIŁA :P

  OdpowiedzUsuń
 5. <3 Aww..Dobrze że ją zwieli,dziewczyna zasługuje :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam nic do Justyny, ale jakoś nie pasuje mi do tego serialu.. Chociaż nie wiem, jak ją zobacze w Violetta3 to wtedy będe wiedziała jak gra, teraz mogę ją tylko oceniać na podstawie tego co robiła do tej pory. Z tego co przeczytałam jest bardzo utalentowana, ale słyszałam również jej głos, i tutaj mi się wydaje że nie jest tak ładny jak głosy Mechi, Cande, Lodo czy Tini. Na pewno dziewczyny z dotychczasowej obsady są od niej lepsze, ale co ona pokaże w Violetcie? Nie mg się odczekać by to zobaczyć :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ma całkiem fajny głos. Zgadzam się z komentarzem powyżej / Tola

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki kolor wstążki noszą Violvers ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fioletowy przeplatany z białym :)

   Usuń
  2. Po co to komu ?

   Usuń
  3. Nie. Do tego anonima ( wiem też jestem anonimem i proszę nie hejtujcie ) po prostu po co jej/jemu ta wstążka ?

   Usuń
  4. Pani Blanco skąd wiesz że Tinka Linka przeszła na innego bloga ? -.- /Lu

   Usuń
 9. Ten pierwszy filmik.... zaśpiewała
  GENIALNIE!
  GENIALNIE!
  GENIALNIE!
  GENIALNIE!
  GENIALNIE!
  GENIALNIE!!!!!!!!!!

  I to w wieku TRZYNASTU LAT. Bije Tinke na głowe, Cande to już wgl ma power jak Mechi
  Tym jednym filmikiem przekonałaś mnie do niej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio!? Jak dla mnie Tini to ona nie dorasta do pięt, tak samo jak Cande, a mówienie, że w wieku 13 lat miała power jak Mechi to wstyd. Ale to moje zdanie :)

   Usuń
  2. wstyd, fajnie fajnie zafascynowałaś mnie
   Jak śpiewała 15 Tini? Nie mówiac już o tym, że nawet dzisiaj w dużej mierze jej głos w piosenkach to technologia, junatda mocno obnażyło wszystkie braki w jej talencie. Mechi to samo, jeszcze dwa lata temu jej śpiew... a teraz mowiac o powerze myślałam m.in o jej partiach si es por amor i partiach tej piosenki, którą zaśpiewała Bojczuk

   i tak, uważam, że wiek to też argument. Bo jak się dorasta to talent rozwija się raczej do przodu niż wstecz

   Usuń
  3. Anonim ma racje. Wejdź sobie na yb i wpisz "en vivo violetta y tomas" tam powinien być występ dla radia disney czy coś takiego. Tini miała wtedy 15 lat, a jej śpiew zapewne rozczarował wszystkich, nie było tam playbecu. Następnie wejdź na jakiś występ Justyny z teatru Roma gdzie nie ma mowy o playbecu. Różnica kolosalna ! /#L

   Usuń
  4. Dokładnie. I przestańcie uważac Tinke za krolowa swiata, bo ona bez blaybacku brzmi FATALNIE, a bez tapety wyglada BEZNADZIEJNIE -taka prawda.

   Usuń
  5. Anonim 1: A może ja po prostu nie lubię Bojczukowej? Nie rzucaj się tak na mnie i przy okazji nie mów źle o aktorach, bez których nie byłoby tego serialu.
   Anonim 2: Wpisałam. Martina śpiewa ładnie, a głos Bojczuk brzmi jak głos dziewięciolatki.
   Anonim 3:Nie uważam Martiny za królową świata. Jestem po prostu Tinista. A ty jak się ze mną nie zgadzasz, że Martina jest lepsza od Justyny, to nie hejtuj Stoessel, tylko pogódź się z tym, że nie wszyscy muszą mieć takie samo zdanie jak ty.

   Usuń
  6. Ewa Góralczyk, zupełnie nie rozumiem twojego oburzenia. Anonimy powyżej po prostu napisały że nie są fanami talentu Martiny. Żaden z nich nie obrażał jej personalnie, tylko wyraził swoje zdanie co do jej talentu. Tak samo jak ty wyraziłaś swoje zdanie o talencie Justyny Bojczuk. Naprawdę nie było tam nic o co można się obrazić, naprawdę :)
   Mnie zaś podoba się głos Justyny i uważam, że nie odstaje umiejętnościami wokalnymi od swoich sławniejszych koleżanek z Violetty. Powiem więcej, moim skromnym zdaniem, ma ona lepszy głos od Mercedes Lambre i Alby Rico (proszę mnie nie bić :P, to nic personalnego, po prostu nie podoba mi się śpiew tych dziewczyn). Jestem pewna, że Justyna świetnie da sobie radę, cieszę się, że będzie można zobaczyć Polkę w tym serialu :)
   Pozdrawiam wszystkich.
   Kathleen

   Usuń
  7. Też uważam ,że Justyna ma świetny głos . Na początku też byłam fanką głosu Tini ,ale gdy usłyszałam ją bez playbecku to się naprawdę zdziwiłam co może zdziałać technologia ;) Osobiście byłam na Alladynie JR gdzie grała Justyna i śpiewała ślicznie tam nie było z playbecku na pewno. Nie mam nic do Tini bo ją sama lubię ,ale trochę się rozczarowałam jej głosem bez playbecku. Może barwę ma ładną ,ale fałszować też troszkę umie ;/ ALe to jak każdy chociaż w jej zawodzie nie powinny się zdarzać takie rzeczy ;/

   Usuń
 10. Super post ! Widać że poświęciłaś dużo czasu na przygotowanie tego postu ! Kocham Justynę ♥♥♥ i dla mnie może rozwalić Naxi ! Nienawidzę tej pary -.- jest najgorsza ze wszystkich ! -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naxi jest najlepszą parą ♥

   Usuń
  2. Naxi jest najfajnieszą parą w serialu. Lubię Justynę ale ja rozwali mi Naxi to polęce do niej i zabiję patelnią !!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 11. Super post! Bardzo mi się podoba. Myślę że raczej zagra epizodycznie, tak od 10 odc. do 80 <---- dlaczego do samego końca? Ponieważ może będzie z Diego i 3 sezon skończy się ich pocałunkiem ♥ czy coś. Ale oby nie weszła pomiędzy Naxi bo ma u mnie przerąbane! xD Co chciałyście przekazać poprzez to że "możemy się obawiać że nas ośmieszy" ale przecież ona ma jak napisałaś wyżej, dziesiątki zagranych profesjonalnie ról! W jakim sensie chciałaś to powiedzieć?
  Pozdrawiam i kocham Wasz blog! ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co wy macie z Naxi ? Ciągle tylko czytam : jak wejdzie pomiędzy Naxi to ma przerąbane ! Ojej jakie to smutne -.- To już wkurza ! -.-

   Usuń
  2. A my nie możemy wyrazić swoich opinii? A może mnie też wkurzają takie komentarze jak Twój! -.-

   Usuń
  3. Również przyłączam się do pytania. O co ci z tym chodziło ? :)

   Usuń
  4. Możecie wyrażać sw opinie ale to wkurza ! Ciągle tylko Naxi, Naxi i Naxi ! Normalnie żal -.- -.- -.-

   Usuń
  5. CHYBA chodziło jej o to, że Jus grała i dubbingowała dziesiątki filmów/ musicalów/ serialów, a inni wybili się dzięki Violettcie. Że ona ma większe doświadczenie niż aktorzy przed V1 (albo przed V2, zależy kiedy doszli) , albo inni w ogóle nie mieli doświadczenia. Ja tak to rozumiem ;p

   Usuń
  6. Hejhejhej, nie rozpędzamy się ;) admin mówi, wdech wydech i spokój

   Usuń
  7. Anonimie z 19.28: Nie rozumiem jaki masz problem. Ja też nie jestem jakąś wielką fanką Naxi, ale nie hejtuję ludzi. To tak samo, jakby napisać "Ludzie, co wy macie z tą Leonettą ? Jeśli ktoś zniszczy ich "związek", to ma przerąbane. Ojej, jakie to smutne". Serio, ogarnij się, bo widzę, że powinnaś.

   Usuń
  8. Każdy ma swoją ulub. pare. To że nie lubisz Naxi to nie nasza wina ale komentowac nie musisz że to najgorsza para itd. bo to żalosne. Pewnie tw ulub para jest Caxi? To powodzenia to akurat jest najgorsza para pod słońcem :p Pozdro.

   Usuń
  9. Witam ! To ja anonim z 19.28 ! Moją ulubioną parą nie jest Caxi ! Wy możecie wszędzie pisać że waszą ulubioną parą jest Naxi to ja nie mogę wszędzie pisać że ich nie lubię ? No i co ? To wy się ogarnijcie ! Piszecie że każdy ma sw zdanie ale ja już nie mogę napisać co ja sądzę ? To tyle !!! -.- żal -.-

   Usuń
  10. Anonimie 21.31, tutaj Anonim z 19.49. Nikt nie czepia się ciebie, że wyraziłaś swoje zdanie, tylko jak je wyraziłaś. Mogłaś zwyczajnie napisać "Nie przepadam za Naxi", "Nie lubię Naxi". Sama się bulwersujesz, że rzekomo "Nie możesz wyrażać swojego zdania, bo cię hejtują". Ale ty również hejtujesz nasze zdanie. Mogłaś je uszanować, ale ty od razu walisz tekstami "Jeśli ktoś rozwali Naxi, to ma przerąbane. Ojej, smutne. To już wkurza". Także najpierw przemyśl co piszesz, bo już sama się w tym gubisz...

   Usuń
  11. Myślę ,że Naxi nie rozwali ;) Być może sami się rozpadną. Też nie przepadam za tą parą ,ale nie wyzywam tych którzy ją lubią .Lecz nie rozumiem czemu od razu piszecie ,że już jej nie będziecie lubić jak rozwali tą parę ;) Przecież to nie Justyna tak wymyśliła tylko ona będzie grała taką rolę więc nie miejcie do niej sapów bo to nie jej wina kogo gra ;)

   Usuń
 12. A może to jego kuzynka (bądź ktoś z rodziny), albo przyjaciółka ?
  mam nadzieję, bo kocham Naxi ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimie z 19.28: Nie rozumiem jaki masz problem. Ja też nie jestem jakąś tak wielką fanką Naxi, ale nie hejtuję ludzi. To tak samo, jakby napisać "Ludzie co wy macie z tą Leonettą. Jeśli ktoś zniszczy ich "związek" to ma przerąbane. Ojej, jakie to smutne". Serio, ogarnij się troszeczkę, bo widzę, że powinnaś.

  OdpowiedzUsuń
 14. to pewnie będzie tak że przyjedzie z wymiany do studio i pablo przydzieli jej maxiego żeby ją oprowadził i pewnie po pewnym czasie ona się w nim zakocha albo on i pewnie się pocałują a gdy nati się o tym dowie to będzie jej bardzo smutno i powie maxiemu że złamał jej serce i na pewien czas się rostanął ale maxi zrozumie że naty jest najważniejszą kobietą w jego życiu i będzie starał się ją odzyskać a naty która zawsze będzie go kochać wybaczy mu i się pocałują.
  Albo jest jeszcze druga opcja!!!!!!!!!
  gdy justyna przyjedzie do studia zakocha się w maxim będzie chciała rozdzielić go z naty ale i miłość będzie jeszcze silniejsza!!!!!
  Może ona z facu ćwiczyła swoje dialogi z tą nauczycielką!!!!!!!!!!! wszystko jest mażliwe!!!!!
  Ale się rozpisałam.Na koniec NAXI FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haaha myśle tak samo XDDD

   Usuń
 15. http://martinastoesseldisneyvioletta.blogspot.com/ - zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jakoś specjalnie nie przepadam za Justyną i także jej głos moim zdaniem nie powala na kolana, ale cieszę się źe polka wystąpi w 3 sezonie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też, ale to mogłaby być INNA polka. Justyna wygląd ma przeciętny, głos przeciętny i wgl się nie wyróżnia.

   Usuń
 17. Ja bardzo lubię Justynę ♥ nie tylko za jej wygl czy śpiew ale osobowość jest naprawdę genialna ♥ ale nawet jak rozwali naxi ( którą poprostu Kocham) to muszę to przeżyć :'( ale bardzo fajnie że polka pojawi się w V3 tym bardziej że to nasza Justynka ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Myślę że Naty mogli by znaleść 1000 razy lepszego Chłopaka :)

  OdpowiedzUsuń
 19. nieeee,tylko żeby się nie zniszczyła Naxi,proszę xD

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo się cieszę, że do obsady V3 dołączyła Polka. ♥ Poza tym Justyna jest na prawdę genialną osobą :D Ładnie śpiewa, jest ładna, ma super osobowość, ale ważne jest też to że pisze do nas [np. na twitterze ] po polsku ;) przynajmniej ja tak uważam. :3
  A co do wątku Naxi :) Uważam, że mogłaby namieszać między nimi. Bo przecież jakby wszystko było tak idealnie to byłaby nuda ._.
  Pozdrawiam i kocham Waszego bloga! ^.^

  OdpowiedzUsuń
 21. Ale z niej klusia po buzi.

  OdpowiedzUsuń
 22. ona podklada glos ludmi wiec co terazbedzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za nią podłoży ktoś inny ... ~ Elix Dominguez

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Będzie według mnie dalej Lu podkładać, przecież jej naturalny głos będzie 'mówił' po hiszpańsku, na polski pewnie kto będzie jej podkładał ;)

   Usuń
 23. Z tym podkładaniem to Justyna przecież będzie mówić swoim głosem,normalnie,i Mercedes też.Po nagraniach,może wrócić do Polski i głos podkładać.Ale to tylko moje zdanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja nie lubie Justyny ale nie bede jej hejtowac a zobaczymy co sie stanie i jak bedzie grala we VIOLETTA 3

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja to tam jest nie lubie ale wiadomo - szanuję i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 26. A NIE WIADOMO DOKŁADNIEJ KOGO BĘDZIEGRAŁA JUSTYSIA? BO WIADOMO ŻE MOŻE TO BYĆ KOGOŚ KOLEJNA MIŁOŚĆ ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Fajnie.
  Polska nr.1.
  A Ja zapraszam do mnie:
  http://leonaraodpoczatku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeszcze mi ta durna blondi potrzebna! -,- Jej rodzice dali w łapę i tak pokazała się w Tv, talentu brak, każdy by śpiewał jak ona po 2 lekcjach. A co do aktorstwa TOTALNE ZERO. Zniszczyła Do Dzwonka, po co tam? Dała D*upy komuś :>.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jako aktorka mnie nie przekonała, ale jeśli chodzi o dubbing to jest świetna! najbardziej lubiłam ją jako Olivke i Carly, jednak Ludmi zbombardował obydwie postacie. jako Ludmiła pokazuje co potrafi :D ciekawe kto będzie podkładał jej głos? :P

  OdpowiedzUsuń
 30. Ciekawe czy sama siebie zdabinguje na .

  OdpowiedzUsuń
 31. nie ładna jest i ochydnie śpiewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajny post :) Bardzo lubię Justynę i warto się było dowiedzieć o niej nowych rzeczy ;)

   ~Victoria

   Usuń
 32. Ja coś tak czuję, że serialowy Diego się w niej zakocha czy coś xd

  OdpowiedzUsuń
 33. Coś niesamowitego , że jedna osoba gra tyle różnych serialowych głosów . Nie mogę się doczekać Justyny w naszym ukochanym serialu ,, Violetta "

  OdpowiedzUsuń
 34. Tylko ciekawe kto będzie podkładał głos Ludmile ^^

  OdpowiedzUsuń
 35. Czesc Justyna jestes fajna i uwielbiam cie z do dzwonka i uwielbiam Violette i przepraszam ze nie wyraznie pisze ale mieszkam w angli ale ciesze sie ze bylas tam jestes najlepszam pozdrawiam z Rzeszowa i z Londynu!! buziaki dla aktorow violetty i ciebie!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 36. Na pewno nie zagra dużej roli patrząc chociażby na to, że nie ma jej w czołówce ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. 3 SEZON VIOLETTY JUŻ W 10 LISTOPADA ! NIE PRZEGAPCIE !!

  OdpowiedzUsuń
 38. Zobaczyłam w telewizji przez przypadek jakiś dziwny I love Violetta gdzie coś gadali o tej justynie i postanowiłam dowiedzieć się o co chodzi. Tak trafiłam tu. Za wiolettą raczej nie przepadam ale chętnie zobaczè Polke w serialu. Jestem ciekawa jak jej wyjdzie śpiewanie i mówienie po hiszpańsku. Ciesze się ze docenili Polskę.

  OdpowiedzUsuń
 39. Ja uwielbiam oglądać Violette i cieszę się, że ekipa serialu doceniła Polskę. Justynę pierwszy raz zobaczyłam w Do dzwonka - od razu mi się "spodobała". Ja od dawna bardzo lubię Jus i życzę jej powodzenia na planie Violetty, jestem cikawa jak jej idzie z językiem :)

  OdpowiedzUsuń
 40. a ja tam nie lubię tej Justyny.. i jestem załamana że zagra w takim serialu... bez sensu.. !

  OdpowiedzUsuń
 41. jacie pierdziele i co z tego ze '' tinka linka'' przeszla na '' pani blanco'' ? az taki wielki problem macie bo nie jest'' tinka linka'' tylko pani blanco''????????

  OdpowiedzUsuń