Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

21.07.2014

Przedpremiera Violetta3 - podsumowanie

Przedpremiera Violetta3 - podsumowanie

Za nami pół godziny pełne emocji - już po preestreno, czyli 30-minutowym materiale stanowiącym połowę pierwszego odcinka,, wyemitowanym dla Disney Channel Latino na osiem dni przed główną premierą sezonu! Ten sezon coś zupełnie nowego, powiew świeżości :) W tym poście znajdziecie opracowanie całego fragmentu, z tłumaczeniem niektórych scen.

Zapowiedź preestreno daliśmy wam w tym poście, natomiast możliwość obejrzenia go online - a także kolejnych odcinków: w tym poście. Teraz pora na opracowanie ;)
Tuż po emisji kanał na youtube Disneya zrobił nam tę uprzejmość i od razu udostępnił cały pokazany materiał. Wszyscy, którzy przegapili preestreno mogą je więc obejrzeć w bardzo dobrej jakości obrazu. Zmiany w czołówce!
Pierwszą podstawową zmianą jest fakt, że En mi mundo jest zremiksowane - teraz brzmi w inny sposób, bardziej elektroniczny można powiedzieć. Czołówka względem wizualnym ma ten sam początek co w drugim sezonie - dalej wśród głównych postaci pojawia się FEDERICO, CLEMENT, GERY, PRISCILLA, MAROTTI (zapewne jako opiekun trasy i kariery naszych bohaterów będzie się przewijał przez calutki sezon) i MILTON, a także choć nieobecny wizualnie a tylko napisami: NICOLAS, vel Nacho Gadano.
Streszczenie preestreno
Najpierw oczywiście widzimy samotną Violettę - tak zaczyna się każdy sezon. Dziewczyna mówi o tym, że ponownie jej życie przebiega od lotniska do lotniska, tym razem jednak w zupełnie inny sposób, wypełnia swoje przeznaczenie. Następnie mamy bezpośrednio dawno zapowiedziany występ/teledysk z piosenką En Gira.


Tuż po nim znajdujemy Diego, Marco i Violettę za kulisami, śpiewającymi Algo se enciende. Violetta spogląda na Leóna, rozmawiającego przez telefon. Wreszcie nadchodzi, a poniżej przedstawiłam tłumaczenie całej scenki:

Diego: Wow, wyszło niesamowicie
Vilu: Ślicznie, co nie?
Marco: Dobrze
León:... wyjdzie. Ok, zdzwonimy się. Bye
Violetta: Mogę Cię o coś zapytać?
León: Tak, powiedz [pytanie]
Violetta: Z kim rozmawiałeś?
León: A... czemu chcesz to wiedzieć?
Violetta: Nie zamierzasz mi powiedzieć
León: Rozmawiałem z Fede
Violetta: Więc czemu robisz z tego taką tajemnicę??
León: Nieee, bo nie chce żeby kontaktowała się Ludmiła. Eh, Fede nie chce żeby dzwoniła Ludmiła bo gada cały dzień, zresztą nieważne, idziemy?


Po opuszczeniu autokaru Vilu wypada z pamiętnika zdjęcie jej i taty, wymienia z Diego dosłownie zdanko nt tęsknoty za bliskimi.

Diego: Bardzo za nimi tęsknisz prawda?
Violetta: Wystarczająco
Marotti: Ej, dzieciaki, jakieś pozdrowionko dla fanów z Barcelony!
Violetta: Barcelona, przybywamy!
Diego: Ludzie widzimy się na następnym występie, tak?

Ona jeszcze mówi Leónowi czy nie jest rozemocjonowany, przyznaje i idą dalej. Cała grupa nagrywa filmik, w którym mówią o swoich uczuciach związanych z ostatnim show w trasie, że piękne dzielić te momenty z resztą, poczuć to, cieszyć się tym występem, zdobyć Barcelonę. Dalej podsumowują to słynnym zawołaniem "Razem możemy więcej" Ludmiła jeszcze dorzuca na koniec, że wysyła buziaka swojemu chłopakowi Fede, za którym bardzo tęskni. Marotti ją gani i chce zrobić wspomniane Juntos somos mas, Ludmiła mu tłumaczy że już po, ten zachowuje pokerową twarz i twierdzi, że przecież wie o tym.


Ludmiła daje niesamowite show z Destinada a brillar, jest gwiazdą tego formatu jakiego zawsze chciała być, błyszczy. Dalej przenosimy się do Buenos Aires - German jak zwykle chce uciec na lotnisko żeby lecieć do córki, jednak w samochodzie łapie go Ramallo. Najpierw wysłuchuje wytłumaczeń przyjaciela - np że chce iść na spacer, odpowiada czy chce iść z walizką, tłumaczy przyjacielowi że nie może kontrolować Violetty w trasie. Z kolei German tłumaczy, że jutro są jej urodziny i musi jej dać buziaka (jak w pierwszym sezonie 3odc), Ramallito sumuje że jutro jest bardzo ważny dzień kariery Violetty i buziaka będzie mógł wysłać przez telefon.W holu hotelu Marotti podaje instrukcje ekipie w związku z show następnego dnia, ostatnim w trasie, ludzie w hotelu nagrywają ich komórkami jak rasowe gwiazdy. Fran wtrąca, że przecież jutro są urodziny Vilu, ona odpowiada że podoba jej się spędzić je z nimi. Marotti bardzo zadowolony z tej postawy proponuje jeszcze zrobienie ew jakiejś 'niespodzianki' na scenie. Ludmiła zwraca się do niej, że w czasie jej wielkiego momentu może ja pozdrowić z okazji urodzin, po czym dodaje że może lepiej jednak nie, w końcu to jej chwila. León pyta, czy się przejęła, ona odpowiada że oczywiście że nie i zaczynają rozmowę kiedy podchodzi pani z obsługi mówiąc do Leóna, że szukano go na recepcji.


Vilu się to nie podoba, pyta się, po co tam idzie, zbywczo mówi że przecież go szukali i natychmiast po jego odejściu dziewczyna zastanawia się z przyjaciółkami, co się dzieje, czuje że on coś ukrywa. Camila zaczyna tłumaczyć, że w związku ważne jest zaufanie, kiedy dostrzega Brodueya razem z fankami - stwierdza że to właśnie wyjątek od zaufania i robi mu małą scenę wstydu, podczas gdy reszta patrzy z rozbawieniem lub zażenowaniem.


Violetta chowa się za wózkiem z bagażami starając się podejrzeć, z kim spotkał się León, ten odbiera jakąś kopertę od nieznajomej dziewczyny. Viola idzie za nim i pyta, kim była ta panna z którą rozmawiał, on w kontrze pyta, czy go śledziła. Gdy ten się śmieje, ona oznajmia że pyta serio. León: Uuuu, jaka zazdrośnica. Dziewczyna już się zaczyna porządnie denerwować więc tłumaczy jej, że tamta kobieta jest pracowniczką z obsługi show w Barcelonie. Dodaje jeszcze, że dziś muszą się położyć wcześnie spać, bo jutro jej urodziny.
Ludmiła ignoruje euforię Naty z powodu Maxiego, mówiąc że musi już iść spać. Na zdziwienie Naty odpowiada że ta nie ma zegarka (wskazywała na swój nadgarstek), jutro spotyka się z Federico i musi być cudna. Jej służebnica protestuje że przecież jutro jest show, a supernova rzecze, że najpierw się z nim zobaczy i pójdzie na występ, i w czym problem. Naty podkreśla, że będzie bardzo mało czasu ale Lu słodką minką wyprasza na niej obietnicę, że jej pomoże.


Gregorio rozdaje papiery w związku z kastingami do Studio, i tłumacząc kolejne etapy w pewnym momencie bez powodu podnosi głos, strofuje nieco przyszłych uczniów. Violetta przybiega nad basen, spodziewając się "sto lat" itd, ale wszyscy spokojnie jedzą śniadanie. Pyta się, czy nic jej nie powiedzą w związku z jej urodzinami, w międzyczasie León wstaje, mówi "wszystkiego najlepszego kochanie" i zaczyna jej śpiewać urodzinową piosenkę, reszta akompaniuje grając na naczyniach. Viola spodziewa się, że jakoś uczczą jej święto, ale Fran tłumaczy, że uznali że lepiej zrobić to już po trasie, wszyscy są zmęczeni i to wszystko jest trudne, pyta, czy się za to obrazi. Viola twierdzi że sie nie obrazi bo wie że i tak mają dla niej jakąś niespodziankę. Ludmiła składa delikatnie nieszczere życzonka i pyta Natalię, czy kupiła prezent. Hiszpanka przeczy a Lu podsumowuje: dobrze, a więc sto lat, i odchodzą.


W Studio Beto wpada na nowego nauczyciela Miltona, kiedy przeprasza ten rozpoznaje go i twierdzi, że bardzo podziwia jego pracę. Antonio przedstawia reszcie Miltona jako nowego profesora, ten wita się z Pablo jako jego starym znajomym, że nie widzieli sie tyle czasu. Antonio sugeruje mu żeby się rozejrzał kiedy będą przygotowywać salę nauczycielką, szybko okazuje się, że Milton tylko gra miłego przed kolegami z pracy.


Fran mówi Marco o tym, że musi cały czas tęsknić i ogólnie o uczuciach związanych z przebywaniem w trasie, Marco przyznaje jej rację i mówi że wszyscy są zmęczeni, bardzo dużo występów i miejsc, nie ma czasu myśleć o pewnych sprawach. Fran podpytuje jakich sprawach, Marco odpowiada że po prostu sprawach i że potrzebuje trochę pobyć sam. Dziewczyna mówi że rozumie, ale gdyby coś to jest jego partnerką, przecież wie że może jej ufać i powiedzieć, co go gryzie. Ten dziękuje Fran za pomoc i odchodzi. Diego który obserwował całą scenę podchodzi do dziewczyny, ta pyta czy D. coś wie, ale ten przeczy i tłumaczy że chodzi pewnie tylko o całą trasę, która mogła go przytłoczyć, uspokaja ją.


Clement podpisuje w Studio papiery na ucznia, kiedy zjawia się jego ojciec Nicolas i bardzo jasno wykłada Pablo, że nie ma nawet takiej możliwości, żeby jego syn uczęszczał do podobnej placówki i że nie miał zgody na przyjście tu. "Klemą" na korytarzu dyskutuje z ojcem, Nicolas tłumaczy mu że przecież już o tym rozmawiali. Clement perswaduje że to najlepsze miejsce, by uczyć się muzyki a jego ojciec przytwierdza że muzyki się nie będzie uczył ani tu ani nigdzie, a zajmie się administracją firmy. Ten się buntuje że nie chce tego, chce być artystą, pan tata odpiera że muzyka może być co najwyżej hobby, że każdy ma marzenia ale w realu lepiej żeby zarządzał firmą.


German składa życzenia córce, pyta czy wszystko w porządku, Vilu tłumaczy mu jak bardzo za nim tęskni. Castillo mówi, że to jej pierwsze urodziny które spędzając oddzielnie, ona potwierdza że pierwsze w całym jej życiu. Dalej pyta Vilu o życzenie, ta że chce aby tu był, tata z kolei żeby przestała bo się rozpłacze, następuje dalsza wymiana wyrazów miłości, wołają ją na przygotowania do występu więc kończy rozmowę.


Zniecierpliwiona Ludmiła odbiera telefon od Naty, która spanikowana tłumaczy szefowej że niedługo show i że już szukał jej Marotti. Ludmiła jednak nie za bardzo kontaktuje w związku z przyszłym spotkaniem z ukochanym i zastanawia się nad tym jak wygląda, oczekując od przyjaciółki poklasku. Naty prosi ją, żeby biegła szukać chłopaka i wracała jak najszybciej, ale Lu kiedy widzi Fede zapomina o bożym świecie. Chłopak sprawdza jak się ma jego supernova i proponuje, żeby się czegoś napili. Naty tłumaczy Maxiemu skąd ten jej atak paniki, że Ludmiła jeszcze nie przybyła.

Lu i Fede rozmawiają, duży fragment tej rozmowy widzieliśmy na zdjęciu scenariusza, który to fragment przetłumaczyliśmy w tym poście - jednak są drobne zmiany w stosunku do scenariusza. Proszę bardzo, rozpisana całość :d

Lu: C-co, co się dzieje? Mam coś z makijażem?
Fede: Nie, patrzę na ciebie, ponieważ ja już nie czuje, żebyśmy byli dwiema wspólnymi gwiazdami.
Lu: Jak to nie? Co się stało? Już mnie nie kochasz?
Fede: Nie..
Lu: To co powiedziala Naty to klamstwo, ma coś z głową...
Fede: Nie, wszystko jest w porządku, ale to prawda, że już nie kocham cie tak jak kiedyś. Kocham cie dużo bardziej. Jeśli nie miałbym tych umów z You Mix, nie rozstawałbym się z tobą ani na chwile.
Ludmiła: Ale powiedziałeś, że nie jesteśmy już dwiema wspólnymi gwiazdami...
Fede: Ponieważ wierzę, że jesteśmy czymś o wiele bardziej intensywnym
Lu: Jak na przykład co?
Fede: Przejdziemy się i Ci powiem. [do kelnera] Przepraszam! Zostawiam tu pieniądze, ok? DziękujęVioletta wścieka się ponieważ León znowu gdzieś zniknął, podejrzewa najgorsze, że jej chłopak się z tamtą dziewczyną z hotelu. Camila stara się jej wytłumaczyć, że León ją kocha więc nie ma się o co martwić. Fede pyta Lu czy wie co to jest proton, diva fachowo tłumaczy (ominę cały wywód wybaczcie) podsumowując, są jak te dwie cząstki w protonie. Dzwoni kolejny raz spanikowana Naty, ale do Lu nadal nie dociera, że powinna wracać, dopiero Włoch zwraca na to uwagę to blondynka budzi się z miłosnego otumanienia. Marotti dowiaduje się, że tasię spóźni, Nat bardzo prosi o dodatkowy czas ale spotyka się z odmową i M. wyznacza na zastępstwo zaskoczoną Violettę.


Ludmiła z ukochanym pędzą przez miasto, jednak wobec braku dokumentów ochrona nie zamierza jej wpuścić, nawet fakt że jej twarz jest nad wejściem teatru nie pomaga, supernova rząda przyjścia Marottiego. W środku wylewa swoją wściekłość na niego, jak mógł zastąpić ją, dać na jej miejsce Violettę. Marotti ją ostro opiernicza i mówi, że to sie nie może powtórzyć, odchodzi i zabiera ze sobą Fede twierdząc że musi z nim porozmawiać, ten rzuca im na odchodne: powodzenia. Andres mówi do przyjaciela, że naprawdę ona (patrząc na występującą Vilu) jest przepiękna, León przytakuje, że jest niewiarygodna. Załamana i podenerwowana Ludmiła dynamicznie stawia wodę na stół, który się przechyla, przewraca a za nim idzie lawina przedmiotów aż do drabiny która przecina uprząż unoszącą Violettę kilka metrów nad ziemią. A ta się zrywa, León rusza biegiem na ratunek...TDAAAM

TAJEMNICE DRUGIEJ CZĘŚCI
Oczywiście to była ledwie połowa pierwszego odcinka, która podobnie jak w drugim sezonie kończy się na momencie zagrożenia życia Vilu. Co się z nią stanie? Wszystkie fanki tej bohaterki mogą odetchnąć spokojnie, upadek z tak wysoka ją nie zabije, ponieważ do niego nie dojdzie. Na jednym ze zdjęć promocyjnych dostrzegamy, jak stoją już León z Violą na rękach, całą i zdrową, piękny gest że uratował jej życie, a przynajmniej kilka kończyn :p
Z kolei tajemnicza dama w żółci, która tak zaniepokoiła zazdrosną o chłopaka Violę, najpewniej jest organizatorką niespodzianki urodzinowej Vilu, co możemy dostrzec na innych fotach.


Oglądaliście? Jak Wam się podobało?


175 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Uff,a myślałam,że tylko ja.

   Usuń
  2. Ja też się martwiłam, że coś jest ze mną nie tak xD

   Usuń
  3. Ja prawie że śmiechu się popłakałam z fedmiły XD

   Usuń
  4. No Fedemila najlepsza!
   Albo śmieszne też były miny Violetty jak Leon dla niej śpiewał.

   Usuń
  5. No, cały dzień o tym myślałam i mam tak z innymi odcinkami ;)

   Usuń
 2. Najbardziej podoba mi się, że ogólny wygląd czołówki nie został zmieniony :). Pierw En mi mundo w tej zmiksowanej wersji mi się nie podobało, ale jak już obejrzałam to któryś raz to zaczęło mi się podobać. I jeszcze Fede w czołówce taki przystojny <333.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję z całej duszy za zarwanie nocki żeby napisać ten wspaniały post. Buziaki dla całej redakcji :* :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj leci druga część ? <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie :c 28 lipca poleci cały odcinek

   Usuń
  2. Szkoda ;( Leon najlepszy ! *.* <333 Leonetta... Awwww.. *.*

   Usuń
 5. Brak słów <3
  Fedemiła *.* idealnie dobraniiiiiiiii!
  Cały klimat sezonu cudowny, czuje ze ten sezon bedzie najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie będę oglądać ;P
  Haha widać, że jesteś zmęczona. Tekst niektórymi miejscami jest dziwny (?) lub zabawny
  Np. "pan tata" "upadek z tak wysoka jej nie zabjie" x DD
  Nie no dziewczyno śpij smacznie, bo ja od 5 siedzę na kompie ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Końcówka cudowna <3 Leoś na ratunek <333

   Usuń
 7. Obejrzalam dopiero teraz na Yt.:D Chcę już resztę odcinka! ! :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nom.Napewno każda V-loverka chce

   Usuń
  2. A ja dopiero TERAZ O.o
   Jakaś masakra!
   Ale ta połowa... Aaaaa cudna! <333
   I tyle informacji w sobie zawiera i w ogóle taka boska <333
   Rozwaliła mnie Fedemiła i zazdrość Violki <333
   I jak już oglądnęłam to takie... Nie... Jak ja teraz wytrzymam tak długo :'(
   Oby hiszpańskie odcinki były szybko w necie <333
   Ale i tak takie wzruszenie <333
   Może jedyne co mi nie pasuje to kolor włosów Tini xD Ale przecież to nie wygląd ogólnie jest najważniejszy <333

   Usuń
 8. Bardzo Wam dziękuję z całego serca za wasze serca i pracę jaką w to wszystko włożyliście i za nieprzespaną noc żeby pomóc nam co nieco zrozumieć .Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nasza Milens już nie śpi? ;P

   Usuń
  2. Nawet nie poszła spać tak jak ja XDD

   Usuń
  3. Sen jest dla słabych xdd

   Usuń
  4. Poza tym jestem zbyt podrajcowana tym, że Leoś uratuje ukochanej życie *u*

   Usuń
  5. Prawie sie poryczalam na finale :0 CHCE JUZ DRUGA POLOWE!!!!

   Usuń
  6. Podjara na całego *u* Nie da się zasnąć przez to :P

   Usuń
  7. "podrajcowana" xddd prawie padłam, tak mnie ścisneło za serce kiedy zobaczyłam jak on biegnie, wyobraziłam sobie jakie przerażenie czuł León :")

   Usuń
  8. Widać, że Leon i Tomas mają takie same CHWYTY na Violettę ;)

   Usuń
  9. No dokładnie! Musiał być nieźle przerażony! ;O Jeszcze to wszystko w jej urodziny! Ja chcę drugą połowę! :'( <333

   Usuń
 9. Violetta zazdrosna o Leona. VIOLETTA GŁUPIEJĄCA NA MYŚL, ŻE SPOTYKA SIĘ Z INNĄ. Zamiast obsmarkanej sierotki Marysi która po zobaczeniu czegoś takiego idzie płakać w kąt zdecydowana, zazdrosna do bólu kobieta która zna wartość swojego faceta. JAK JA NA TO CZEKAŁAM.
  Końcówka wspaniała, w ogóle w całym vistazo była masa scenek gdzie wreszcie widać, że się kochają.

  Nie mam pojęcia kiego diabła wstałam o 6 rano, ale opłaciło sie xd Dziękuje kochana moja za posta <3 <3 <3

  ~Ania Lauretta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam małą pobudkę o tej porze xD ale przewróciłam się na drugi bok i wstała nie dawno.

   Usuń
 10. Nie wiem jak dziękować . Ale super sezon się zapowiada :) fajna taka trochę zazdrosna vilu

  OdpowiedzUsuń
 11. Wstawiłam na 6:30 budzić, myślę sobie - a, może już dziewczyny zdążyły dodać odcinek. Zdążyły nie tylko dodać, ale opracować od a do z, przetłumaczyć dokładnie niektóre scenki, wzbogacić wszystko screenami i podać na tacy w środku nocy. Milens, jesteś moją bohaterką ♥

  No więc ledwo żywa powlokłam się do komputera żeby obejrzeć. Mam wrażenie, pewnie z niedospania że jestem trochę nietrzeźwa więc nie wiem czy mój osąd będzie trzeźwy, ale jestem oszołomiona - ten sezon jest ekstremalnie różny od poprzednich - bohaterowie zachowują o wiele, o wiele doroślej i normalniej, naturalniej, nie żeby wcześniej było źle - teraz jest po prostu wspaniale.
  No i Leonetta - po raz pierwszy wgl w serialą widzę, że zachowują się normalnie, jak zwykła para, żadnej zbędnej przestrzeni, naturalnie cały czas blisko siebie. León jaki cwaniaczek urządza jej niespodziankę, wgl Jorge i Martina zagrali te fragmenty fenomenalnie - każda emocja wyłożona na tacy. Kiedy jej śpiewał na urodziny... :)))

  Ta końcówka jest cudowna - León miał czuja, JAKBY BYŁ ZAPROGRAMOWANY NA TO, żeby chronić ją przed wszelkim złem, niebezpieczeństwem i stratą, od razu spojrzał na Ludmiłę od azu obserwował i zanim większość się zorientowała, on już biegł. Miałam łzy w oczach jak to oglądałam. Uratował jej życie, coś wspaniałego

  Obawiam się, że nie mam siły dalej pisać :p wracam do łóżka. Dziękuję raz jeszcze moje najmilsze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tą sceną jak Leon jej śpiewał... Viola wyglądała na średnio zadowoloną. Chociaż może to z zaskoczenia :)

   Usuń
  2. Ona chyba po prostu nie za bardzo wiedziała o co im chodzi, tak mi się wydaje ;)
   Ale ogólnie 3 sezon będzie świetny <333
   Ale szczerze? Średnio mi się podoba Tini jako Violetta w blondzie ;/

   Usuń
 12. Aaaaaaaaaaaaa, jska słodka Fedemiłka. No, i do tego: nie kocham cię tak jak wcześniej, kocham cię dużo bardziej. I to, że chciałby być z nią ciągle. Tylko się zacieszać!!! Mam taką podjarę tym, że zachwilę umrę. Do tego ten Leoś ratujący Violkę. I jak jej zaśpiewał na urodziny.
  Czekam na Fedemiłę w 3 sezonie!!!
  Lili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To było na serio piekne, ta dwójka pasuje do siebie idealnie <3. Mi sie najbardziej podobał bieg na show, kiedy Lu zaliczała gleby i, kiedy Fede ją nosił. NIE MOGE SIE DOCZEKAC 3 SEZONU :* / Wikens :3

   Usuń
  2. To jak w Rescata mi corazon :)

   Usuń
 13. Leon jak zwykle w odpowiednim miejscu aby ratować Violę, normalnie niesamowici są
  Uwielbiam tę dwójkę

  OdpowiedzUsuń
 14. Z jaką miłością i fascynacją patrzy Leon na Violę, cudo no poprostu cudo i to przerażenie i bieg ,aby ją ratować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak myśle o tym, że beda mieć jakieś problemy w tym sezonie to pęka mi serce :c

   Usuń
  2. Z wywiadu z Jorge, mówił, że problemy będą inne niż w poprzednich sezonach. Więc będzie może łatwiej znieść, bo nie będzie "powtórki z rozrywki".

   Usuń
 15. Viola i Leon w końcu para,piękna zakochana w sobie para , jak ja na to czekałam

  OdpowiedzUsuń
 16. aaaaaaaaaaaaaaaa,nie mogę się doczekać fedmiły i leonetty <3 I ogólnie violetty 3 po polsku ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Opłacało sie wcześnie wstać :) dziekuje za tłumaczenie! Tylko V-lovers sa zdolne do takich poświeceń ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Ooo bozee ten odcinek byl przewspaniały <333
  Tyle Fedemili, o boozze <333
  Leonetta :*
  Wogole wszyscy są tacy inni ^^
  Jesteście wspaniale, pisać posta w nocy-podziwiam was <3
  Jezzuu przecież ja nie wytrzymam czekac aż tygodnia, zawalu dostane
  Dziękuje, jestescie wspaniale <3

  OdpowiedzUsuń
 19. wow wstaw następny odc. super jest ciekawe kiedy będzie dAMIAN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już był - DamiEn gra Clementa, tego w szarym garniturze

   Usuń
  2. Hahaha. xd Odpowiedź od trzech redaktorek. XD Ten Clement wygląda jakby miał co najmniej 30 lat. xd

   Usuń
  3. Chodziło jej, kiedy będzie udawać.

   Usuń
  4. "odpowiedź od trzech redaktorek" tyle szczęścia prawda? XDD

   Usuń
  5. Tak to prawda i to jedno pod drugim :)

   Usuń
 20. Świetny odcinek, nareszcie nie taki sztuczny, jak to bywa z pierwszymi odcinkami. Cołówka bardzo fajna, ale jak Damien tam wyszedł...jaki wygląd :O... Garnitur i włosy z żelu.... Tak to fajnie.
  Leonetta i Fedemiła najlepsze, choć każda para ma taki swój urok. Coś mi się wydaje, że połowę sezonu będzie Diecesca. Fajnie by było, ale gdyby na koniec była Marcesca :),. Podoba mi się wątek z Clementem i Nicolasem- taka nowość jakby, bo Violetta miała podobny problem w pierwszym sezonie. :)
  Nareszcie serial będzie bardziej młodzieżowy! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Cudny odcinek! Wydawało mi się, że pokazali więcej Ludmi niż Violi i właśnie to było super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda?
   Ludmi - nowy serial na Disney Channel xDDD

   Usuń
 22. Świetny odcinek!
  Najbardziej co mi się podobało w tym odcinku to Fedemila <3 Kocham tą dwójkę razem ♥
  Leónetta *-* To juz wgl. nie ma co mówić <3
  Jak León śpiewa violettcie piosenkę urodzinową ♥
  I przy okazji wyjaśniła się sprawa buziaka Xabiego do Tini xd

  OdpowiedzUsuń
 23. Przetłumaczycie tę rozmowe Vilu z Fran i Cami przed występem co Leoś sie gdzieś zapodział xD

  OdpowiedzUsuń
 24. LEONETTA <3 jeju końcówka . ale dobrze , że Kochany Leon wyczuł i przybiegnie na ratunek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie dobiegł prawdopodobnie by się zabiła

   Usuń
 25. Aii, początki mojej Diecescy, tak tak tak tak ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diecesca ?! Diego i Francesca ??? :o

   Usuń
 26. Też nie spałam już o 4. Boze czmu u nas to będzie dopiero za 2 miesiące? BaRDZO KRÓTKI! Świetny i genialne tłumaczenie Minens ! Kochana idź się troszkę prześpij!

  OdpowiedzUsuń
 27. Super odcinek aż się popłakałam na zakończeniu . Czyli od 28 lipca będzie można oglądać Violetta3 na hiszpańskim Disney Chanel? Całuski :*

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapowiada się ciekawie!!<3

  OdpowiedzUsuń
 29. Normalnie.. taka zaciesz! :D
  Tak dużo Fedemilii <33
  Jestem zachwycona! :*

  OdpowiedzUsuń
 30. Ej, a bedziecie streszczac/tlumaczyc tez wszystkie odcinki ? :)

  OdpowiedzUsuń
 31. O jezu ! Jaka Ludmi jest cudna i Vilu ♥ Pozdr. dla wszystkich V lovers ;*

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy Ludmi naprawdę się zmieni?
  Bo jak na razie to nic na to nie wskazuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie? Jest zdecydowanie inna niż w pozostałych dwóch sezon, a jak to Ludmi wkurzyła się, że ją zastąpiono, ale jak na nią to i tak za mało.

   Usuń
 33. OMG Ludzie :D Ale gdyby nie Leon Vilu by zginęła :( O kurza dupa ,nie chce nawet myśleć co by ze sobą zrobił German po to zabraniał Violettcie śpiewania,bał się że ją straci.. :( Ale Leon uratował po raz kolejny violettę <3 On jest dla niej jak książe ^.^ Odcineczek mi się strasznie mega podobał <3 Nie mogłem z początku oddychać jak zaczynał sie o 1 w nocy odcinek o mało co zawału nie dostałem :O Zaczęło się ,że są w trasie i śpiewaja wszyscy na początku już "En gire" <3 Komu się podobał odcinek pisać mi tu pod moją słynną wypowiedzią ANONIMKA :D ! haha ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeżyłaby ten upadek jak Brooke, spadająca z wieży Eiffla, z Mody na Sukces ;)

   Usuń
 34. Oglądałam w nocy, ale dziś też... 5 razy. XD LEONETTA PO PROSTU CUDOWNA! Vilu zazdrosna- i to rozumiem! xd Leon ma nosa, bohater. <3 Piękna para. A Fedemila tez super! Szczególnie, jak Fede biegł z Ludmi i potem ją nosił na rękach przed tymi facetami, a ona ma głowe z piór. XD Tylko co z Marcescą? :< Jakoś mi się to nie podoba... A Cami to już w ogóle genialna. XD Mogła jeszcze dać Broadway'owi kare, że gadał z fankami. XD Ale Diego się z nigeo śmiał. XD A Andres tak śmiesznie opadł na ten fotel. XD ALE SIĘ EKSCYTUJE! XD (tak, jestem TROSZECZKĘ nienormalna, wiem;) ) Ja już chcę 28 lipca!
  BTW
  Tam Violetta będzie zawsze leciała o 20:oo dopiero? :< Bo mi nie pozwolą codziennie o 1:oo w nocy oglądać Violetty. :'(
  Troche sie rozpisałam, ale to przez te emocje. XD
  I JESZCZE RAZ...
  LEONETTA PARA SIEMPRE!!! I ♥ LEONETTA! LEON + VILU= AMOR
  AMOR EN EL AIRE! ♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Violetta normalnie leci o 18.oo, czyli nasza 23.00 :)))

   Usuń
  2. Aha, to już lepiej. :D

   Usuń
 35. FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA FEDEMILA
  Awwwww *-*
  Jejuuuu to było takie...Awwww *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Btw. czy tylko mi ta poza z wolizkami przypomina On Beat?

   Usuń
  2. mi tez ale raczej Hoy somos mas na lotnisku

   Usuń
 36. A w Barcelonie- mieli być León, Frederico, Ludimla i Violetta, a są wszyscy- to i nawet LEPIEJ O WIELE LEPIEJ!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze Lodo, pewnie zrobią tak, że tylko Ci bohaterowie, którzy nagrywali w Barcelonie będą wychodzić na dwór, a reszta siedzieć w hotelu lub na scenie, które tak naprawdę były w studiu w Buenos Aires, a nie w Barcelonie :)

   Usuń
 37. Diecesca nadchodzi aww... *_*

  OdpowiedzUsuń
 38. SUPERRRRR! Oglądałam to 2 razy ^^ Tylko szkoda że dopiero za parę miesięcy zobaczymy Violettę na polskich ekranach.
  Pff... Zazdrosna Violka :D Ciekawe dlaczego Marco taki dziwny jest...
  Ludmi strzela fajne minki do Fede. Marszczy czoło i dziwnie się uśmiecha xD.
  Widzę, że kolejny czarny charakter w Studio. Gregorio i Milton powinni się polubić. Już tego nowego zaczynam darzyć sympatią. :D KOCHAM CZARNE CHARAKTERY <3 Tylko gdzie ta nasza Gery?

  OdpowiedzUsuń
 39. Nie mogę uwierzyć, że to już ostatni sezon Violetty. Pierwsza połowa pierwszego odcinka jest niesamowita, bo jest tyle cudownych wątków. Leonetta, Fedemila i a Lu jest taka urocza i taka zakochana. Trochę przykro, że nie jest tak słodko pomiędzy Fran i Marco, ale oby nie było jeszcze gorzej, bo uwielbiam ich razem. Diego natomiast jest uroczy, cieszę się że odnalazł z innymi kontakt szkoda tylko, że tak mało go pokazywali w tej pierwszej połowie. A co do występu Violetty jako Lu to wyszła cudownie, taki mały aniołek! Myślałam, że zobaczymy moment jak Leon ją łapie, ehh.. Nie mogę doczekać się drugiej połowy! To niesamowite emocje i nie wiedzieć czemu popłakałam się. Wszystkie odcinki z pewnością będą świetne, bo w końcu coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy tylko mi się wydaje, że kiedy Leoś śpiewał dla Vilu na urodziny, ona się jakoś tak dziwnie krzywiła, jakby jej się to nie podobało i jakby się spodziewała prezentu nie? wydało mi się to odrobinę dziwne, że tak się zachowała ale może się mylę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mylisz się: krzywiła się. Z pewnością podobały jej się te śpiewne życzenia, ale spodziewała się jakiejś niespodzianki, może imprezy, ale wszyscy siedzieli rozleniwieni, a ona rozglądała się coraz bardziej utwierdzona w przekonaniu, że niespodzianki nie ma :)

   Usuń
  2. na szczęście Leoś zadbał o niespodziankę, a w tym sezonie w końcu widać Leonettę taką, jaka powinna być od samego początku: bardzo podoba mi się zachowanie Vilu, gdy jest zazdrosna o Leona a ten moment jak Leoś mówi: "Uuu jaka zazdrosna" to mnie normalnie rozwalił, padłam na podłogę i zaczęłam się tarzać ze śmiechu :)

   Usuń
 41. Mam pytanie będziecie dodawać takie podsumowanie jak to każdego odcinka ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że tak :) To będzie zależało od czasu i dostępności do np internetu redaktorek, które mają bardzo dobry słuch językowy

   Usuń
 42. a ja nie rozumiem tej rozmowy fran i marco co oni tam takiego mowili???

  OdpowiedzUsuń
 43. Super *.* OMG, miałam nie oglądać o 1 bo stwierdziłam że usnę, ale towarzyszyły mi takie emocje że nie dałam rady usnąć i obejrzałam o 1 i do tego jeszcze raz dziś po wyjaśnieniu odcinka ;) Wielkie dzięki <3 Violetta się rozwija na miarę XXI wieku, prównując 1 a 3 sezon! Takie zmiany... aww*.*

  OdpowiedzUsuń
 44. nie NA TEMAT ALE WAŻNE .JESTEŚMY NA 4 MIEJSCU W GŁOSOWANIU NA FANODMYY. MUSIMY TO WYGRAĆ VLOVERS OD DZIEŁAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. Boże, normalnie was kocham.
  Już nie wiem, który raz nie mogę wyjść z podziwu jak wiele robicie tutaj, na tym blogu ;)
  Jeszcze to tłumaczenie tego p.p odcinka... Cholera, normalnie posikam się ze szczęścia <3
  jesteście wspaniali <3

  OdpowiedzUsuń
 46. Dziękujemy za tłumaczenie! Bez was nigdy bym nie wiedziała o co chodzi XD
  Przy okazji zapraszam was na mojego bloga, który jest dopiero otwarty! ;) ->http://violeta-3-polska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Fedemilaaa *.*
  Diecesca *.*
  Czemu Lu musieli zastąpić akurat Violettą? -.- Nie mogli np. Cami? Niee, bo Violcia jest najlepsza, musi być wszędzie, wygrać wszystko... To jest chyba najgorsza rzecz w całym serialu. Jest główną bohaterką, musi być jej więcej - okej, spoko. Ale nie wszędzie. A Leon łapiący ją na końcu bardzo przypomina mi Tomasa z 1. odcinka 1. sezonu, który również w magiczny sposób zdążył uratować dziewczynkę przed kałużą.
  Bardzo podobała mi się zazdrość Cami, pokochałam Miltona i jego wszechobecne muszki *.* Clement też wydaje się ciekawy, zobaczymy co będzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak,musi być najwięcej violetty -.-
   Jak masz problem to nikt ci nie kazał tego oglądać.

   Usuń
  2. Wiedziałam, że ktoś w końcu tak skomentuje. W całym serialu jest więcej wątków niż Violcia i to są właśnie te, dla których to oglądam. Zresztą czemu ja się tłumaczę, tacy 'violcie dajcie wszędzie' i tak tego nie zrozumieją.

   Usuń
  3. Ja zgadzam się z anonimem, który pisał o 13:54 wszędzie tylko Violetta- co z tego, że jest główną bohaterką to nie znaczy, że mają wszędzie dawać- bo to się robi NUDNE! Fajnie by było jagby to Ludmila spadał, a Frederico ja złapał. Albo też nie podobało mi się to, że Violetta tak się wykrzywiała jak jej sto lat śpiewali- powinna się z tego cieszyć bo to nie ich obowiązek wyprawiać jej urodziny oraz ten León -"Sto lat Kochanie" ach mieć takiego chłopaka- MARZENIA!

   Usuń
  4. Brak zrozumienia. W tych czasach tym się żywimy. Każdy ma prawo oglądać ten serial, nawet jeśli nie lubi głównej bohaterki. Trochę zrozumienia dla innych, bo ludzie są różni. Różne rzeczy lubią/nie lubią.

   Usuń
 48. Dzięki.Dzięki i jeszcze raz Dzięki za ten post i tłumaczenie.jesteście najlepsi :D Aaa nie mogę się doczekać tego sezonu, czuje że będzie best ever. Jaki podjar .Leon bohater :) i ta nowa czołówka....MEGA

  OdpowiedzUsuń
 49. Po tej części zauważyłam jedno - jakie Vilu ma okropne, zniszczone włosy! Straszne.. W dwóch poprzednich częściach wyglądała świetnie,a tutaj.. Reszta jak zawsze świetna :)
  Ila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie teraz owiele lepiej wygląda jest taka jakby doroślejsza

   Usuń
  2. zgadzam się z tobą anonimie te włosy jej nie za bardzo pasują

   Usuń
  3. Ania nie chodzi o to czy wygląda doroślej, czy młodziej. To normalne, że wygląda już jak kobieta, dorosła, zmieniły jej się rysy twarzy.
   Chodzi raczej o stan tych włosów (chociaż nie ukrywam, blond jej po prostu nie pasuje..). Te strąki smętnie wiszą jej z głowy.. Są przesuszone i okropnie przyklapnięte. W poprzednich częściach wyglądały zdecydowanie lepiej. A tu.. No cóż.
   Ila

   Usuń
  4. I wygląda jakby miała paskudne odrosty. Ale mam wrażenie, że wszystkim z obsady albo trochę się zbrzydło, albo stoją w miejscu. Na szczęście Ludmila rozkwita, ślicznie wygląda w tych lokach.
   Oraz te nogi supernovy *-* Nie mogła wyjść z podziwu, jak miała na sobie tą krótką żółtą sukienkę.

   Usuń
 50. Oglądałam i byłam taka najarana, że nie mogłam usiedzieć na miejscu. Tylko strasznie krótki. Mogli dać cały (hehe xD) A potem nie mogłam zasnąć. Kocham <33333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 51. Wpadłam w zachwyt *.* Dziękuje wielce dziewczyną za tak obszerne streszczenie odcinka i to połowy, wyszło genialnie wam to i chyba każdy wiedział o co chodzi. No tak wszyscy tacy zmienieni a nasz German cały czas ten sam, hahha i to jest najlepsze xDD Ramallo również nic a nic xD! W ogóle cały ten sezon zajechał mi en vivo, jak porównać sobie pierwszy sezon z tym to niebo a ziemia. Ja jako standardowa komentatorka waszego bloga (lubię wyrażać tu moje długie opinie) powinnam skomentować całość, a więc tak postąpie jak należy xD
  CZOŁÓWKA: Ruggero nareście w czołówce! :D Świetne bity, myślałam, że będzie ogólnie nowa, ale tak też jest dobrze ;) Bóg zapłać, że nie wywalili Clari z czołowki a nie wcieli Florki w jej miejsce, phii, JA BYM IM DAŁA XDD Następnie początek odcinka. Vilu taka świetna! Te takie emocje nawet podczas jej wypowiedzi i te jej słowa 'mi vida...' tak to jej życie zawładnęło miliardami xD! Coś tak dziwnie, cała ta trasa i ogólnie tak jak nie Violetta, naprawdę scenarzyści postarali się chcąc nam podarować 'lekki powiew świeżości' hehe no już się boję jaki powiew dadzą co do Angie, przepraszam musiałam wepchnąć swoje trzy grosze xD En Gira wspaniale im wyszło tylko tak jakoś cicho, ale pomimo tego fenomen :D Dieguito mój kochany w duecie z Vilu, cieszę się, że zostali między innymi przyjaciólmi :) Hahahaha Xabi mnie rozwalił xD Diego tyle entuzjazmu, Viola również a Marco... 'dobrze' xD Violetta zazdrosna mhm, no kto by pomyślał ;d Ludmila, Ludmila, Ludmila taka świetna, uwielbiam ją <3 Fedemila tacy są kochani, naprawdę^^. Diecescaa *.* Jeżeli naprawdę im się w tym serialu ułoży bym na kolanach na Jasną Górę szła xD hahaha ^^ Nie no na jasną góre to bym szła tylko wtedy gdyby Germangie zaznało miłości <3 W sumie Marcesca przejadła mi się, takie to wszystko monotonne, a Diecesca co innego ;) Natalia i Maxi hahaha uwielbiam :D Maroti też spoczko koleszko xD Aaaa Pablito biedaczek nie ma się dla kogo golić, znowu zapuścił bródke ^^ Nie martw się, Angie za nie długo wróci, ale tylko dla Germana xD Przepraszam wszystkich fanów Pablangie :D No co do Leonetty, mhm... e tam. To, że ją uratował przed złamanieł... łapki to naprawdę się chwali xD! Ale bez przesady ^^
  I tak od siebie z lekką nutką zgadzam się z Anonimowym 48. Odrazu zastąpili Ludmile naszą kochaną Violetta ;/ Ale nie trzeba się dziwić, wkońcu to główna postać. Po za tym nie było jej tu wszędzie ;) Był czas dla Fedemili dla Diecesci, Dla Germana i Ramaszoo xDD Świetnie ^>^
  Gratulację dla wytrwałych którzy przeczytali ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. German jaj zawsze w formie. Gotowy Violi matkować. Diecesci trochę mało, ale scena daje nadzieje na coś. Niestety, jako fanka Pablangie zaprzeczę Ci i powiem, że Angie wróci dla Pablo i go ogoli ;)

   Usuń
 52. Ej wy tez widzieliscie Lodo i Jorge za Fede biegnacym z Ludmi na rekach ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taak :D

   Usuń
  2. Gdzie dokładnie? Ja nic nie widze :/

   Usuń
  3. To raczej nie oni, a jagby coś 26:26 :)

   Usuń
 53. Moim zdaniem w prawdziwym życiu Mechi powinna być z Ruggero. Jaka piękna byłaby z nich Para <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Popsuli moją ulubioną piosenkę. Jak mogli dać zaśpiewać Destinada a Brillar komuś innemu niż Mechi. (Martina okropnie to zaśpiewała - było dużo fałszu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem psychofanką Violetty ale się nie zgodzę ...
   1. To jest nagrywane w studiu
   2. Przy nagrywaniu puszczane z playbacku
   Więc nie może być tam fałszów lol 0 wiedzy muzycznej widzę :)

   Usuń
  2. Żebyś dobrze zrozumiał/ała:
   1. Piosenka oczywiście nagrywana w studiu...
   2. Przy nagrywaniu odcinka puszczane z playbacku, a potem przy montażu odcinka i tak podkładają głos...

   Usuń
  3. Zgadzam się z Anonimem 55 tam było dużo fałszu, nagrywali to w studiu to prawda, ale fałsze są i to bardzo słyszalne.

   Usuń
  4. Ja uważam że Martinie wyszło to better, chociaż fakt to nie jest jej piosenka lecz Mechi i to już jest przyzwyczajenie że to ona always ją śpiewa i dziwnie spotkać Tini zamiast Mechi :)

   Usuń
  5. A moim zdaniem Mechi wychodzi to nieskończenie razy lepiej. Jeśli musieli zastąpić Ludmiłę to byłoby lepiej gdyby to zrobiła jakaś inna (bardziej) utalentowana osoba np. Lodo, Cande, a nie jak zawsze Martina.

   Usuń
  6. Martina jest równie zdolna co Lodo i Cande ;)

   Usuń
  7. Ale nie musi cały czas śpiewać. I nie zgadzam się że jest równie zdolna.

   Usuń
  8. po prostu jej zazdrościsz! Jak byście ten serial nazywa się Violetta a nie Camila czy Francesca

   Usuń
  9. zgadzam się z Francescą z 19.00:) Są na równi utalętowane :D

   Usuń
 55. Oglądałam z koleżanką i prawie płakałyśmy ze śmiechu bo Fedemiła. Ale ogólnie to mega przestraszłyśmy się tego upadku Vilu.

  OdpowiedzUsuń
 56. Jak León śpiewał Violi Sto lat to prawie się poryczałam. A obiecałam sobie że nie będę nic oglądać i słuchać piosenek też nie będę dopiero polską wersję. I złamałam obietnice :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, mam dokładnie tak samo jak ty ;) Też sobie obiecałam, a jednak obejrzałam ten odcinek! Ale z piosenek posłuchałam tylko 3, i obejrzę tylko 1 odcinek do końca, reszta po polsku jesienią :)

   Usuń
  2. ja tak samo tylko się skusiłam na piosenke Leona i supercreativa reszte jesienią

   Usuń
  3. Haha, ja tez supercreativa, amor en el aire i en gira ;D

   Usuń
 57. Jejeidusgxhshakzjla!!!!!!!! RYCZĘ ZE SZCZĘŚCIAAAA!! ♥♥ Tyle Leonettyy!! I Fedemilii!! I TA KONCOWKA!.. O BOŻE, JA JUŻ CHCĘ #Violetta3 ♥♥ Leonetta!!!! ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 58. Dzieki za tlumaczenie !
  Odcinek zajebisty pod kazdym wzgledem xd
  Myslalam ze spiernicza ten sezon ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona !
  Watpie zeby zrobili Diegesce, bo jak by nie bylo Marco i Diego sa kumplami i to byloby nie fair spotykac sie z ex przyjaciela
  A zastapili Ludmi Viola, poniewaz ona jedyna ma blond wlosy przez co jest w miare podobna do supernovy
  warto tez zauwazyc ze Marotti ma w pelni zaufanie do niej i wie ze ona zaspiewa dobrze przez co przedstawienei sie nie spieprzy

  OdpowiedzUsuń
 59. A tak w ogóle to troszkę dziwne że oni byli na konercie śpiewali i nie było pogłosu mikrofonów :-D

  OdpowiedzUsuń
 60. czy tylko ja zauważyłam że martina w miejsce swojego tatuażu na palcu ma plaster?

  OdpowiedzUsuń
 61. Cudny cudny i jeszcze raz cudny nie mogę się już doczekać <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 62. Oglądałam na żywo i musze przyznać ,że ten odcinek jest fantastyczny <3
  Czekam na 2 cz. !
  PS. Super ,że przetłumaczyłyście rozmowę Fedemiły ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie gratki ze w ogóle przetłumaczyliscie

   Usuń
 63. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 64. ojjej gdzie Justyneczka? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Justyneczka najprawdopodobniej dołączy w drugiej połowie ;)

   Usuń
  2. ACH NO FAKT ;)))

   Usuń
 65. super mega odcinek ! A jaka Naty :) Po prostu się turlałam ze śmiechu!!! I jeszcze Fedemila!!! Mega jak się spieszyli!!!! i widziałam tam z tyłu jak Fede niosl na rekach Ludmi Lodo i Jorge jak szli:):):)

  OdpowiedzUsuń
 66. Szczerze,jestem troszeczkę zła,że Violetta znowu zastępuje kogoś. Ludmiła powinna to zaśpiewać,ona i tylko ona. Jednak było to niestety do przewidzenia. Bardzo nie lubię postaci Violetty,i przestaje mi się podobać to,że każdą solówkę ona śpiewa. Już w ogóle nie pamiętam,kiedy jakaś inna dziewczyna miała swoją solówkę w tym serialu. I trochę się zawiodłam na tej "nowej" czołówce . Producentom nie chce się robić nowej,taka prawda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ci sie nie podoba to nie oglądaj i tyle.Jak byś nie wiedziała to serial sie nazywa Violetta a nie Ludmila to znaczy że serial jest o Violettcie

   Usuń
  2. No ale chyba może ktoś inny w końcu zaśpiewać a nie tylko ona... To już robi się nudne.

   Usuń
  3. Przepraszam Cię bardzo, ale myślę, że Marotti doskonale wie co robi. Zanim by się raczyła "gwiazda" zjawić, umalować i ubrać minęłoby sporo czasu. Publiczność, która zapłaciła za jej trzyminutowe wyjście może wybrzydzać i później krytykować. A Maottiemu z pewnością zależy na reputacji, ich opinii i komforcie,bo następnym razem nie przyjdą ;)

   Usuń
  4. A po chuja Ci nowa czołówka ? XDD Chodzi o serial a czołówka,która trwa nie więcej niż dwie minuty i po co ci ona ? W dupe se ją wsadź a nie marudzisz xD

   Usuń
 67. lol Nati bez swojej odwiecznej czerwonej szminki !

  OdpowiedzUsuń
 68. Czy bedziecie dodawali nastepne odcinki ??

  OdpowiedzUsuń
 69. hej bd dodawać nowe odcinki od następnego tygodnia ?

  OdpowiedzUsuń
 70. ogladałam super odcinek.ale ja nie nawidze violetty.uwielbiam Mercedes Lambre i Ludmiłę .Mechi ma najtrudniejszą rolę do odgrania.i to ona zasługuje na dużo więcej piosenek do zaśpiewania a nie tylko ta durna tini śpiewa ii to ona musi każdego sastąpić. nie nawidze martiny i violetty najgorsza osoba w serialu to ONA!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie lubisz Tini okey ale nie musisz pisac ze jest durna.

   Usuń
 71. Tak mi się spodobało że oglądam to już trzeci raz Femila *,* o Boże kocham
  Leonetta to takie słodkie ^^

  OdpowiedzUsuń
 72. Obiecałam,że nie zobaczę tego !! No ale cóż :D Nie mogłabym tyle czekać !! Kocham,kocham i dziękuję za te tłumaczenie. Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 73. Super było <3 Kocham ich i ten serial <3
  A kiedy będzie dalsza część??

  OdpowiedzUsuń
 74. A ja niestety nie zdążyłam:-( jest mi bardzo przykro bo wróciłam z wakacji i nic o tym nie wiedziałam a wiecie kiedy jest powtórka albo gdzie można obejrzeć to ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=3iprM6_5004 oto link :D
   jakby co pisz w odpowiedzi jak by był problem ;)

   Usuń
  2. Otworzyłam ten link i ukazało mi się tylko czołówka a później wystąpił jakiś błąd nie wiem dlaczego... czytałam komentarze i aż zazdroszczę że oni to zobaczyli :-(

   Usuń
  3. ej nie martw się już w poniedziałek zobaczysz cały odcinek ;)
   będziesz mieć taka niespodziankę :* :D

   Usuń
 75. Nie oglądam całego, bo wolę zaczekać aż będzie w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 76. Mi się bardzo podobało
  K.C Naxi , Fedemiła i Leonetta <33.

  OdpowiedzUsuń
 77. OGLĄDAŁAM O 1 W NOCY ODCINEK I CHCIAŁABYM ŻEBY JUŻ BYŁA NASTĘPNA CZĘŚĆ . KOCHAM WASZEGO BLOGA A WASZE KOMENTARZE SĄ WSPANIAŁE NP;KOMENTARZ TINA<3 ALBO MILENS WSZYSTKIE SĄ WPANIAŁE .ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BLAGAVIOLATTA I OPOWIADANIA JORTINI TEN BLOG JEST SUPER STRASZNIE MI SIĘ PODOBA A OPOWIADANIA KOCHAM TEN BLOG I SERDECZNIE ZAPRASZAM JAK KTÓŚ BĘDZIE CHCAIĄŁ WEJŚĆ PISZCIE POD SPODEM KOMENTARZE .

  OdpowiedzUsuń
 78. Kiedy będzie druga część odcinka ? I czy jest możliwość obejrzenia go tutaj ? :)

  OdpowiedzUsuń
 79. boże co będzie jak nie będzie już tego NAJWSPANIALSZEGO serialu na świecie? Co będzie jak ta historia się skończy?! NAWET NIE MYŚLE O TYM!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojj to będzie straszne! Ja też nie chcę o tym myśleć :'((((((

   Usuń
 80. czy ktoś zna tekst piosenki urodzinowej, którą Leoś śpiewa Vilu?

  OdpowiedzUsuń
 81. Chyba już z 5 raz to oglądam ;3 Leonetta i Fedemila 4ever ♥ Nie mogę się doczekać 2 części odcinka!

  OdpowiedzUsuń
 82. Będziecie tak tłumaczyć każdy odcinek Violetty?? Bardzo mi na tym zależy a nie znam niestety hiszpańskiego :(

  OdpowiedzUsuń
 83. Ohhh czuję już że ten sezon Violetty będzie najlepszy z tych 2 pozostałych. Ten klimat i ta muzyka, coś cudownego!
  I jeszcze ta wspaniała Ludmii i przystojny Federico. Idealnie dobrana para! KOCHAM FEDMIŁE! <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Jak nazywa się ta piosenka którą Leon śpiewa Violetcie na urodziny?

  OdpowiedzUsuń
 85. zapraszam na mojego bloga jest o Harrym i Tini <3 http://harrystylesforget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Dzięki za waszą pracę i poświęcenie .Mam nadzieje że będziecie każdy odcinek tak streszczać jak przedpremierowy Jesteście super.Bardzo bym Was prosiła bo oglądam ale nic nie rozumiem>Z góry dziękuję.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 87. myślałam że niewytżymam ale udało mi się nie roskleić się

  OdpowiedzUsuń
 88. Ja jak oglądałam ten odcinek to się popłakałam w tym momencie jak Leon złapał Violettę na występie.

  OdpowiedzUsuń