Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.07.2014

[Zapowiedź] Mirta Wons w FansWorldTV

[Zapowiedź] Mirta Wons w FansWorldTV


Zaledwie wczoraj mogliśmy oglądać w internetowej telewizji FansWorld Kelo Rodrigueza a już dzisiaj dostajemy zapowiedź, że następnym gościem, który będzie gościł na kanapach u Coco, Dalmy i Miki będzie nie kto inny jak nasza ukochana gosposia państwa Castillo czyli Olga Wons!
Czym jest FansWorldTV?
Dla tych, którzy pierwszy raz słysza o FansWorldTV: to internetowa telewizja, w której przeprowadzane są wywiady z zaproszonymi gośćmi. W ciągu ponad godzinnego wywiadu prowadzący wypytują swoich gości o wszystko. Program nadawany jest na żywo trzy razy w tygodniu - poniedziałki, środy i piątki - o godzinie 19 czasu argentyńskiego na stronie internetowej fwenvivo.tv. W czasie trwania programu możemy wykazać się również My zadając pytania na czacie!  Aby móc zadać pytanie potrzebne jest konto na portalu Twitter oraz zaopatrzenie tweeta o odpowiedni hashtag.

Kiedy?
Mirtita będzie gościła w programie 25 lipca czyli już jutro o godzinie 19 czasu argentyńskiego. Dla nas jest to jak zwykle niekorzystna pora, ponieważ w naszym piękny kraju jakim jest Polska wybije wtedy północ :) Jednak patrząc na to, że są wakacje mam nadzieję, że większość z Was będzie mogła oglądać wywiad.

W ten piątek @mirtawons zasiądzie w salonie z @micavazquez @dalmaradona i @coc_maggio #MirtaWonsEnFW #Violetta3
O co możemy zapytać?
Oczywiście na czacie będą przede wszystkim królowały pytania dotyczące trzeciego sezonu więc i my możemy o to zapytać :) Czyż nie interesuje was jak dalej potoczą się losy Ramallgi? Czy może Ramallo pożałuje pocałunku z Olgą (finał Violetta2) i dalej w relacjach tej dwójki będzie rządzić "przestrzeń osobista"? A może Olga skłoni Ramallo do ślubu? FansWorld to doskonała okazja, aby spróbować się czegoś dowiedzieć. Możemy też zapytać o karierę Mirty m.in. o jej role w musicalu.  Jako, że od bardzo dawna wiemy, że Mirta ma polskie korzenie można zapytać czy zna jakiegoś Polaka oraz czy umie coś powiedzieć w naszym ojczystym języku. A skoro w obsadzie pojawiła się też Polka, może Mirta zdradzi nam jak dogaduje się z Justyną oraz co o niej sądzi :)


Wywiad będziecie mogli zobaczyć jutro na tej stronie fwenvivo.tv

Będziecie oglądać? 

7 komentarzy:

 1. pielwsa !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Supel bede ogladac !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam prośbę. Zrobiłabyś przykłady pytań, które możemy zapytać Mirtę, oczywiście po hiszpańsku. Niestety jeszcze nie znam tego języka zbyt dobrze, a nie chciałabym się pomylić. ;) Byłabym bardzo wdzięczna. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja będę oglądać

  OdpowiedzUsuń
 5. Olga Wons. XD

  OdpowiedzUsuń