Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.08.2014

[Portale społecznościowe] Obsada na facebook'u

[Portale społecznościowe] Obsada na Facebook'u


Rodrigo Pedreira, znany z roli świetnego nauczyciela tańca, acz nie do końca miłego, dołączył do części młodej obsady, która posiada konto na facebook'u. To doskonały sposób do dalszej reklamy siebie, swojej osoby. Jednak nie tylko on odkrył czar tej strony. Swój profil założył również Jerry. 
#Rodrigo
Nikt by o to go nie podejrzewał, a jednak! Rodrigo Pedreira zamieścił 17 sierpnia post na swoim oficjalnym koncie na twitterze o swoim dołączeniu do popularnego portalu społecznościowego.

Dziś jest wielki dzień...
Tak oto powiadomił nas aktor o nowozałożonej stronie. Po tej krótkiej wiadomości dodał jeszcze link do tego profilu i przez ostatnie dni nie zapomniał o reklamowaniu swojej strony.

Tutaj!!!

Dobrego wtorku dla wszystkich!! Dziś jest dzień, aby sprecyzować cel, że to już powinno dawno nastąpić!! Tak? <link> Pozdrowienia dla wszystkich.

Dla niektórych może wydawać się to zabawne, jednak jak twierdzi serialowy Gregorio ten dzień powinien już dawno nastąpić oraz aktor, mimo wieku, jest dosyć zgrany z ekipą. Często na ich profilach pojawiają się zdjęcia z nim.
Nie zwlekając dłużej podaje link do oficjalnego profilu Rodrigo na facebook'u 

#Jerry


To już mniejsze zaskoczenie. Swoje konto na facebook'u założył Jerry Velazquez! Vilovers pokochały go z roli Dj'a, chłopaka zakochanego w jednej z głównych bohaterek - Camili. Co prawda nie zagościł  na długo w serialu, ale z pewnością każda fanka Violetty go pamięta.
Aktualnie nie mogę znaleźć tweetów, w których chłopak nas informował o profilu, jednak posta z pewnością zaktualizuje. Na razie możecie tylko mi wierzyć, że to oficjalny profil potwierdzony przez aktora.Polubicie strony aktorów? Pamiętacie jeszcze od Dj'u?

12 komentarzy:

 1. Pamiętam o DJ'u i to fajnie,że założyli konta na fb ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne a możecie przetłumaczyć o w dzisiejszym odcinku mówił Diego do Fran ?

  OdpowiedzUsuń
 3. U Rodrigo byłam 307 XD U Jerry'ego 650 :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Em...ale te konto od Jerrego było założone 19 kwietnia 2013...to na pewno nie jest fikcyjne konto? Dziwne jest jeszcze to, że po ponad roku bycia na fb ma 662 polubienia, mało like pod zdęciami itp...

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy okazji zapraszam do mnie na bloga http://violetta-todo-vuelve-a-comenzar.blogspot.com/
  Pozostawiajcie po sobie ślad w postaci komentarzu :) :**

  OdpowiedzUsuń
 6. Ej zobaczcie na posty "Jerrego". To raczej nie on :/

  OdpowiedzUsuń