Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

14.09.2014

IV NABÓR DO BLOGA

Zmiany w redakcji i IV NABÓR DO BLOGA VIOLETTA POLSKA


Gdyby jeszcze miesiąc temu ktoś z Was zapytał się nas na asku, czy to jest możliwe, z pewnością zaprzeczyłybyśmy, tak, jak robiłyśmy to od ostatniego naboru. Niemniej niezbadane są koleje losu i przychodzi taki moment, kiedy trzeba przewartościować sobie pewne wartości w życiu i odpuścić część inicjatyw.
Dlatego dziś, żegnamy trzy redaktorki i otwieramy drogę nowym chętnym w czwartym naborze do bloga Violetta Polska

Wczoraj pożegnaliśmy w naszej redakcyjnej grupie trzy redaktorki, które wniosły ogromny wkład - zarówno w istnienie samego bloga, jak i w jego rozwój, za co serdecznie dziękujemy. Te dziewczyny to Karolina (Lady Cuks), Magda (Francesca) oraz Julka (Avez). Powody, dla których odeszły są prywatne, dlatego nie przytoczymy ich, ale wiedzcie, że wśród nich było też słabnące zainteresowanie serialem, co samo w sobie jest już wystarczającym powodem. Siostry były z nami bardzo długo, Karolina od samego początku, dlatego też cała redakcja chciałaby, abyście i Wy, czytelnicy uhonorowali dziewczęta słowami podsumowania ich pracy na blogu.


NABÓR
Jako że redakcja skróciła się o trzy osoby, o tyle też chcemy przywrócić jej naturalny stan, organizując nabór. Większość jego elementów będzie taka sama, jednak wprowadziliśmy pewne zmiany i wytyczne, z którymi należy się zapoznać.

Formularz zgłoszeniowy
1. Napisz swoje imię, wiek, stopień edukacyjny (jak klasa, szkoła czy studia), a także miasto lub województwo, w którym obecnie mieszkasz. Jeśli znajduje się ono za granicą, dopisz też kraj!
2. Tu zamieść kilka słów na temat, jak dobrze znasz działalność bloga, a także - co ci się w niej nie podoba i jak chciał/a/byś ją zmienić po dołączeniu do Redakcji.
3. Wyjaśnij nam, czemu jesteś zdecydowany/a dołączyć do ekipy Violetta Polska.
4. W jakich tematach najlepiej się poruszasz? Możesz przytoczyć konkretnego aktora, grupę aktorów lub ogólniki - jak 'kultury' i 'związki", 'serial' i tak dalej. Podaj minimalnie trzy a maksymalnie pięć takich tematów.
5. Którym z tych trzech niezbędnych do pracy redaktorki języków - hiszpański, włoski, francuski - dobrze się posługujesz? Znasz inne języki powiązane z serialem?
6. Wskaż bazę językową, z której korzystasz podczas tłumaczenia - słowniki, opracowania bądź strony czy serwery internetowe. W przypadku książek i słowników poprzyj argument ich załączonym zdjęciem.
7. Jaką ilością wolnego czasu dysponujesz? Jaka jest Twoja rozpiętość czasowa w dostępie do internetu? Chodzi nam zarówno o komputer jak i łącza WiFi na telefonie lub tablecie.
8. Wskaż strony internetowe, z których czerpiesz informacje o serialu i obsadzie.
9. Jesteś tolerancyjny/a, komunikatywny/a, umiesz grać zespołowo?
10. Jakie masz doświadczenie z bloggerem, kodem css, programami graficznymi? 
11. Jaką funkcję oprócz redaktorki mógł/mogłabyś sprawować na naszej stronie?
12. Czym chciał/a/byś się jeszcze pochwalić?

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na następujący adres:
rekrutacja.violettapl@gmail.com

Macie czas dokładnie do 30 września do godziny 23:00. Każdy uczestnik naboru otrzyma email zwrotny z numerkiem udziału w naszym naborze.

Do drugiego etapu zaprosimy osoby, które nadeślą najbardziej interesujące i odpowiadające nam zgłoszenia. W etapie tym zweryfikujemy zgłoszenia w rozmowie kwalifikacyjnej, które zostaną przeprowadzone w dogodnych dla każdego terminach. Poruszane w niej będą następujące tematy:

* Umiejętność pisania posta, kształtowania wypowiedzi pod kątem odbiorcy/czytelnika, posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Znajomość wskazanego języka obcego, lub też języków, jeśli znasz ich więcej.
* Wiedza o serialu i obsadzie


Na co będziemy zwracać uwagę?

Znajomość języka hiszpańskiego
Absolutny priorytet. W wyniku utraty redaktorek będących słuchowcami i tłumaczkami, zależy nam głównie na tym, aby tę lukę wypełnić odpowiedzialnymi osobami, które mogą pochwalić się umiejętnością tłumaczenia ze słuchu materiałów w języku hiszpańskim. Umiejętność ta będzie kluczowa w naszym naborze.

Nie wiek, a umiejętności
Ważniejsze dla nas od roku urodzenia są właśnie umiejętności i cechy, które czynią dobrego redaktora. Do naborów zgłoszają się osoby w wieku 10-22 lata, w wyniku jednego z nich przyjęto trzy redaktorki - najmłodsza miała 12 lat, najstarsza - 22, i obie równie dobrze pełnią swoje funkcje na blogu.

Nie koloryzuj
Jak to się mówi, wszystko wyjdzie w praniu. Nie wprowadzamy naboru po to, żeby później 'użerać się' z kimś, kto nas oszukał. Lepiej przyznać się od razu do jakichś braków, nie skreślimy Cię - po prostu przemyślimy, czy potrafiłybyśmy w szybkim czasie wyrównać ten konkretny brak, lub zrównoważyć go z wiedzą innego naborowicza. No i zawsze będziesz mógł/mogła spytać o coś, na naszej grupie redakcyjnej ;)

Bez wazeliny
Wszelkie nadmierne, mocno rzucające się w oczy pochlebstwa pozostawiają niesmak, a fakt, że umiesz umiejętnie prawić komplementy nie jest żadnym argumentem, żebyśmy przyjęły Cię w nasze szeregi. Pochwal się umiejętnościami, nie chamską wazeliną :)

Pracowitość i dyspozycyjność
W wyniku złych doświadczeń z przeszłości szczególnie będziemy zwracać uwagę na to, jak będziecie dyspozycyjni i na ile możecie sobie pozwolić w wykonywaniu obowiązków redaktora/tłumacza. Przede wszystkim liczy się dla nas to, aby przyjąć kogoś z otwartą głową, gotowego do pomocy i wzięcia na siebie postu w razie pilnej potrzeby.

To nie etat na tydzień
Jeśli zostaniesz przyjęty/a wiesz i po tygodniu zapał Ci przejdzie, lepiej zastanów się, dlaczego się zgłaszasz. Przyjmujemy stałych, nie sezonowców - jeśli w tym miesiącu jesteś V-lover, a w następnym już nie, daruj sobie ten nabór.

Dane osobowe
Jeśli chcesz się do nas dostać, wiedz, że będziesz musiał/a podać też swoje dane osobowe - numer telefonu, profil facebook, to oczywiście na potrzeby kontaktu i współpracy ze współredaktorkami. A w przypadku jakiś eventów, kolejnych współprac z nowymi firmami - także adres zamieszkania, aby wiedzieć gdzie wysłać zaproszenie lub paczkę z materiałem do recenzji.


PS Dokładnie przemyśl swój udział w naborze. Szukamy przede wszystkich osób profesjonalnych i tłumaczy, osób mających do czynienia z językami (nie tylko hiszpańskim, ale na hiszpańskim głównie nam zależy), gotowych do tłumaczenia ze słuchu programów, wywiadów czy odcinków. Jeśli wiesz, że nie podołasz takiemu wyzwaniu, a Twoja rola na blogu będzie znikoma - oddaj pałeczkę innym. Przy zgłaszaniu się w naborze nie bierzcie pod uwagę "prestiżu" bycia redaktorem, nie patrzcie na aska, czy popularność - skupcie się na tym, co możecie wnieść w bloga, aby dla wszystkich był lepszy. Jeśli wiesz, że nie wniesiesz niczego, odpuść.

 PS2 Nie będziemy odpowiadali na pytania dotyczące naboru na asku, twitterze, ani facebooku - wszystkie swoje wątpliwości możecie rozwiać tylko i wyłącznie pod tym postem, w komentarzach.

POWODZENIA

104 komentarze:

 1. Szkoda, że dziewczyny odeszły ;( Cieszę się, że jest nabór ale chyba nie spróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na prawdę? Tak mi przykro z powodu odejścia dziewczyn :/
  Będziemy ogromnie tęsknić dziewczęta, na prawdę! :)
  Mam nadzieje, ze nie zapominicie o nas :D
  A co do samego "castingu" przemyśle :D

  OdpowiedzUsuń
 3. zawsze będziemy pamiętać o ich pracy, dzięki której ten blog jest taki wspaniały :) Będziemy tęsknić...

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że dziewczyny odeszły. Szanuję jednak ich decyzję. Każda z nich wniosła naprawdę dużo do bloga.
  Ja nie biorę udziału w naborze- uczę się francuskiego i hiszpańskiego, ale wolę czytać blogi informacyjne niż je tworzyć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazdroszczę :( u mnie tylko angielski i niemiecki. Może jednak się zgłosisz?

   Usuń
  2. Ja mam w szkole angielski i niemiecki lub francuski, ale ja nie chciałam mieć niemieckiego, więc się "zapisałam" na francuski xd. Hiszpańskiego się indywidualnie uczę. Poza tym nie miałabym czasu na bloga informacyjnego ;>

   Usuń
 5. z chęcią bym wzięła udział ale niestety języki to mój słaby punkt i nie wniosłabym nic do bloga jesli chodzi o tą kwestię . Strasznie szkoda że dziewczyny odchodzą , można była zawsze na niech polegać , świetnie tłumaczyły .

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy bym się nie spodziewała, że te osoby tak nagle odeszły. Wniosły do tego bloga tak dużo, a teraz już ich tak po prostu nie ma w naszym, Violetowym, blogowym świecie. Teraz czuję taką pustkę, którą nie łatwo zalatają nowe osoby. Nigdy bym nie pomyślała, że Karolina odpusci, po tym jak ten blog zdobył taką popularność dzięki jej pomyśle o założeniu . Cóż nic nie trwa wieczność. Szanuję Waszą decyzję i życzę Wam wszystkiego co dusza zapragnie! Do zobaczenia dziewczyny!

  Ja wątpię, że się zgloszę bo hiszpański znam tylko aby tłumaczyć tweety i wypisywać jak się dane słowo wymawia. A ze słuchu tylko pojedyncze słowa. Życzę innym powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Strasznie mi przykro, że dziewczyny odeszły :<

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak mi przykro że dziewczyny odeszły ;c To były jedne z moich ulubionych redaktorek :/ Mam nadzieję że znajdziecie równie dobre redaktorki, chociaż nikt nie zastąpi Lady Cuks, Francesci czy Avez :(
  Powodzenia dla osób biorących udział :) Ja niestety się nie skuszę c; Wydaje mi się że nie poświęcała bym wystarczająco dużo czasu blogu, nawet hiszpańskiego nie umiem, to tylko nie potrzebnie bym się łudziła :)
  /Missi Lambre

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mi przykro z powodu Lady cuks ponieważ gdyby nie ona tego bloga by nie było :( Szkoda,bardzo szkoda

  OdpowiedzUsuń
 10. może to nie do posta ale zauważyliście że wczoraj w twoja twarz brzmi znajomo Joanna Liszowska wyglądała jak Cande identycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no moze Cande jest trochę chudsza :-)

   Usuń
 11. Wbiliście mnie w fotel. Wielka szkoda, ze dziewczyny odeszły, ale jak to mówią - życie toczy się dalej. ;)
  Tymczasem wchodzę na główną a tu BUM, nabór. Z chęcią wzięłabym udział, choć moje szanse są nikłe - nie znam żadnego języka spośród wymienionych. Tym bardziej, iż czasu nie mam, nie wezmę udziału w naborze. Teraz mogę tylko życzyć powodzenia każdemu, kto bierze udział. :)
  Mam nadzieję, że wkrótce zawitamy tu kolejne osoby o niesamowitym charakterze! :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda ze nie znam zadnego z tych jezykow :c

  OdpowiedzUsuń
 13. Wspaniale. Biorę udział.
  Czy zgłoszenie doszło? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w najbliższym czasie otrzymasz numerek zwrotny, to tak.

   Usuń
 14. Ja będę szczera i powiem ,ze nie lubiłam ani Julki ani Magdy,więc w sumie nie robi mi ich odejście.
  Ale udział w naborze oczywiście wezmę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie dostaniesz się na bloga.

   Usuń
 15. Karoliny jakoś nie znałam, ale za Julką i Madzią będę tęsknić. :'c Zrobiłyście kawał dobrej roboty na tym blogu i za to wam dziękuje. ♥
  Może wezmę udział w naborze, ale i tak mnie nie przyjmiecie. xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Karolina niby nie zrobiła dobrej roboty?TO ONA ZAŁOŻYŁA BLOGA gdyby nie ona nie było by tu ciebie,mnie a ni nikogo..

   Usuń
  2. Ale ja nie napisałam, że Karolina nie zrobiła dobrej roboty. Na pewno była świetną redaktorką, ale po prostu je nie znałam. Wiem, że ona założyła ten blog. :)

   Usuń
 16. Umiem francuski, jednak nie biorę udziału :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta informacja odmieniła moje życie

   Usuń
 17. Szkoda, że dziewczyny odeszły były świetnymi redaktorkami i będę za nimi tęsknić. Ale rozumiem ich decyzje. Do naboru się nie zgłosze, nie dysponuję wystarczającą ilością czasu:((((99

  OdpowiedzUsuń
 18. Będę tęsknić zarówno za Karoliną, Julką jak i Magdą :( Wniosły na prawdę wiele do tej redakcji. Każda sprawdzała się na swoim stanowisku jak mogła. Mimo iż odeszły to pozostawiły po sobie pewien ślad, który na zawsze zapisał się do historii tego bloga oraz pozostawił w nas miłe wspomnienia związane z trzema tymi osobami. Lady Cuks... Nasz kochana Karolinka -jej zawdzięczamy bardzo ale to bardzo dużo. Gdyby nie ona nie było by tego wspaniałego bloga. W końcu to dzięki niej powstało to miejsce, z którego możemy dowiedzieć się tak wiele oraz poznać inne osoby z fioletowego świata. Avez i Francesca - Wam również dziękuje za wszystko, a w szczególności za to, że byłyście. Dziewczyny -mimo iż zdecydowałyście się odejść i teoretycznie już Was nie ma... - na zawsze zostaniecie w naszych wspomnieniach. Dziękujemy Wam za wszystko ♥

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie biorę udziału, szkoda, że aż trzy dziewczyny odeszły.

  OdpowiedzUsuń
 20. Według mnie to jest dziwne że Karolina odeszła, po co zostawia bloga obcym ludziom to przeciez jej blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt z naszej redakcji nie jest dla siebie obcy, jesteśmy zespołem bez względu na to, czy ktoś doszedł wcześniej czy później. W końcu to my odpowiadamy za to, aby żyło się zarówno Wam jak i nas tu dobrze i abyście wylogowując się mieli banany na twarzy. Karolina, Magda czy Julka odeszły z powodów osobistych i miały do tego prawo, jeżeli będą się spełniały winny sposób to co stoi na przeszkodzie. Jeśli chodzi o L.C.odeszła, wiedząc, że pozostawia bloga i Was pod silnymi skrzydłami ;)

   Usuń
 21. Szkoda, że dziewczyny odeszły.:'(
  a co do naboru to wezmę udział ;-)

  OdpowiedzUsuń
 22. Czemu założycielka bloga odeszła????

  OdpowiedzUsuń
 23. Eh, szkoda że nie umiem żadnego z tych języków bo bym się na bank zgłosiła, ale nie będę zapychać niepotrzebnie poczty :D

  OdpowiedzUsuń
 24. nie mam szans :(

  OdpowiedzUsuń
 25. O supi, zgłoszę się, może coś z tego wyjdzie. YOLO się mówi :D Brdzo chciałabym do was należeć XD

  OdpowiedzUsuń
 26. Jak będziecie przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak ostatnio: to będzie krótka rozmowa - pytania od nas, odpowiedzi od kandydatów

   Usuń
  2. ale czy te pytanie będą zadawane np przez Skype czy będziemy odpisywali na nie?

   Usuń
 27. A ja tak walne pytanie nie na temat xD.
  Czy wiecie, że tekst na waszym blogu można kopiować?

  OdpowiedzUsuń
 28. O Boże, nie. Karolina odeszła!? :o :(
  Szkoda wszystkich, trzymajcie się mocno. :( ;3<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aurora (na tt) to ty?! :D
   Bo jak by co, to ja @VioliaPL xd Dawno cię nie było na twitterze :c

   Usuń
 29. Wielka szkoda że dziewczyny odeszły. A co do naboru, mam takie małe, ale bardzo ważne dla mnie pytanko ;)
  Czy przy zgłoszeniu trzeba już napisać dane osobowe?
  Właśnie np. nr. telefonu, facebook'a itp?

  OdpowiedzUsuń
 30. Na tym blogu coś ostatnio mało sie dzieje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok szkolny rozkręca się na dobre, ponad połowa z nas uczęszcza do szkół średnich co wiąże się z ogromnym natłokiem obowiązków. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego jaka odpowiedzialność na nas spoczywa i staramy się tak koordynować czas, aby wszystko współgrało ze sobą. jeśli chodzi o posty jesteśmy na bieżąco, na asku innych kontach powiazanych z blogiem również się udzielamy pomimo tego ,ze mamy naprawdę multum własnych spraw. Nie możecie zatem narzekać na naszą niedyspozycję. Jednak im dalej w las tym więcej drzew, a w miarę z kolejnymi miesiącami be podołamy ze wszystkim ,dlatego też po odejściu wyżej wymienionych redaktorem postanowiliśmy uzupełnić braki o osoby kompetentne, które ma za zadanie wyłonić właśnie droga naborowa.

   Usuń
 31. Moje trzy ulubione redaktorki odeszły ;(

  OdpowiedzUsuń
 32. Spełniam wszystkie warunki, mam doświadczenie w 4blogach ale nie dysponuje dużą ilością czasu, mogłabym pisać najwięcej 3 posty tygodniowo albo 2... więc raczej się nie zgłoszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że jedne z najlepszych redaktorek na tym blogu odeszły :/

   Usuń
  2. Wszystkie redaktorki tego bloga są najlepsze :) oj przepraszam + redaktor ;d

   Usuń
  3. Karolina jedną z najlepszych? Śledzę każdy post tutaj od lutego, przez ten czas Karolina dodała jeden

   Usuń
  4. Karolina założyla bloga !

   Usuń
 33. Szkoda że odeszły :( Ja jeszcze chyba nigdy (a blog czytam od 2-3 miesięcy) nie widziałam posta autorstwa Lady.Cuks, no ale cóż...
  Co do naboru, nie zgłosze się, choć bym bardzo chciała, ale znam tylko podstawy hiszpańskiego. A i powodzenia! c;

  OdpowiedzUsuń
 34. Szkoda, że odeszły :c
  Naprawdę je lubiłam ;/
  Co do naboru, to tak właśnie wiedziałam, że będzie wymagana znajomość języka hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego. Jedynie moja ciocia potrafi hiszpański. Za to umiem świetnie język angielski. No, ale po co tym skrzynkę nie potrzebnie zapychać.

  OdpowiedzUsuń
 35. Coż. To przykre że odeszły redaktorki z dlugim stazem ale jakos nie potrafie się smucić - ich strata, szansa dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 36. "Słabnące zainteresowanie serialem" ,że co proszę? 😮Moim zdaniem zainteresowanie serialem rośnie i to strasznie,emitowanie go w publicznej stacji w tym pomaga,a nawet na swoim przykładzie wskażę,że mając 20lat bardzo lubię ten serial i osoby z mojego otoczenia również są też takie,które dopiero po emitowaniu na tvn7 się nim zainteresowały...także nic nie słabie,a rośnie!☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie chodzi o ogolne zainteresowanie serialem tylko o to, ze to dziewczyny przestaly sie nim interesowac

   Usuń
  2. Nie chodzi o popularność Violetty tylko osobiste zainteresowanie. W momencie kiedy przestały lubić serial praca i pisanie postów przestały być przyjemnością a stały się karą ;)

   Usuń
 37. Mamo.. strasznie szkoda. Jak przeczytałam, że akurat te, to nie uwierzyłam.
  Jak nie znam hiszpańskiego, tylko te podstawowe zwroty, a sens ogólnie całkiem rozumiem i zaczynam się go uczyć to mam się zgłaszać, czy nie? Mam 12 lat, ale wszyscy po zachowaniu i wyglądzie dają mi minimum 15. Proszę odpowiedzcie ;(

  OdpowiedzUsuń
 38. To bardzo profesjonalnie i organizacyjne . Czytając to miałam wrażenie że będziemy składać zgłoszenie do pracy. Życzę tamtym dziewczyną samych sukcesów i powodzenia. Co do naboru jestem zainteresowana chociaż zdaje sobie sprawę jaka to musi być odpowiedzialność wszystko musi być poukładane w jak najlepszym porządku każdy post i te materiały znajomość języków. .. Wow

  OdpowiedzUsuń
 39. BOŻE, NIE ;____; Tak mi przykro z powodu dziewczyn, zwłaszcza z Julki i Magdy były bardzo fajne. Lady cuks w ostatnim czasie trochę mniej uczestniczyła w życiu bloga, ale Karolinko jeśli to czytasz wiedz, że zawsze jak w bliższej lub dalszej przyszłości będę wspominać te lata, to będzie mi się przypominać serial Violetta, a wraz z nim ten blog i Ty! Pamiętam Twoje pierwsze posty gdzie były one głównie zapowiedzią następnego odcinka albo komentarzem do poprzedniego, a teraz zobacz! Możesz być z siebie cholernie dumna i nawet jeśli już tak nie interesujesz się już serialem to na pewno każde fioletowe serce dziękuje i serdecznie za stworzenie tego wszystkego <3 Powodzenia w życiu dla całej trójki dziewczyn i wiedzcie, że jesteście CUDOWNE!

  OdpowiedzUsuń
 40. A co będzie z tym blogiem po Violettcie ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Dobrze że odeszły. Nie jeszcze więcej odejdzie aż zostanie jedna.

  OdpowiedzUsuń
 42. DO REDAKCJI!!
  ale jak to tyle danych? ale jeżeli ja nie moge? naserio a tak strasznie chce do was dolaczyc nie robcie tego jak zgloszenie o prace, to zabawa nie firma!
  plis opdoweidzcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli obawiasz się o upublicznienie twoich danych, to nie musisz. Numerki, które rozsyłamy po otrzymaniu zgłoszenia mają nam posłużyć do ogłoszenia osób, które przeszły rekrutację, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mają życzenie wychodzić w pełni na światło dziennie.

   Usuń
 43. Jeśli zgłoszenie wysłałam o godzinie 15, a do tej pory nie dostałam odpowiedzi, to znaczy, że powinnam darować sobie zerkanie na pocztę, prawda? xP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to znaczy, że żadna osoba z redakcji jeszcze nie weszła ;)
   Ja nie mogłam - niezła nawałnica była :/

   Usuń
  2. Aaaahaa! Dobra, już nie brzęczę, czekam cierpliwie z wielką nadzieją! xDD

   Usuń
 44. Nie wiem czemu mój komentarz został usunięty !!!
  W każdym razie , bardzo będzie mi brakować dziewczyn tym bardziej Avez , ale życie toczy się dalej :((
  TRZYMAM ZA WAS KCIUKI !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie zawarłaś przekleństw ani spamu to albo przez przypadek albo ci się po prostu nie wysłało:)

   Usuń
 45. Pytania będą na skype ? później to prawda ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, drugi etap naboru jak zawsze odbędzie się poprzez google hangouts. jednak o to nie musicie się martwic, jak zawsze wszystko wyjaśnimy przy ogłoszeniu wyników.

   Usuń
  2. aha czyli nie będziecie musiały słuchać mojego głosu ? mówię troche niwyraźnie dlatego sie obawiam , hehe

   Usuń
 46. Hmmm szkoda że w takiej chwili ten nabór, bo większość osób przytłoczona wrześniowym nawałem nauki. Ale nie zdziwiłabym się gdyby okazało się że je wyrzuciłyście. Udzielały się bardzo rzadko, zwłaszcza w ostatnich miesiącach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta sytuacja wyszło w najmniej oczekiwanym przez nas momencie, jednak do żadnej z dziewczyn nie mamy żalu. Nikt ich nie wyrzucił, same odeszły z przyczyn osobistych i miały do tego prawo - tak samo jak każdy z nas. Nie obwiniajcie nikogo, bo nikt na to nie zasłużył. Przysłużyły się blogowi w ogromnej części i choć z bólem serca postąpiły tak a nie inaczej.

   Usuń
 47. W pytaniu 2. trzeba napisać co wie się o blogu "Violetta Polska"

  OdpowiedzUsuń
 48. A ja tak lubiłam Julcie :<<

  OdpowiedzUsuń
 49. DO REDAKCJI!
  Jeżeli ktoś jest w trakcie nauki j.hiszpańskiego, angielskiego i niemieckiego
  to ma szansę w naborze?

  OdpowiedzUsuń
 50. Wysłałam. :-) I już zaczynam się denerwować....

  OdpowiedzUsuń
 51. Bardzo mi przykro z powodu dziewczyn.
  Ja zgłosiłam się, mimo mojego wieku wierzę w swoje możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 52. Czy ma szansę osoba, która potrafi dobrze j. angielski oraz hiszpański w podstawach jednak potrafi za pomocą internetowych słowników wykonać tłumaczenie wywiadu, artykułu itp. ?

  OdpowiedzUsuń
 53. Zgłosiłbym się ale na bank będą lepsi więc po co :D Ale nie mam wprawy w językach xD Niestety za głupi jetem jak to się mówi :D ! Powodzenia innym V-Lovers <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Będę tęsknić dziewczyny papa... a co do naboru nie zgłaszam się ledwie 5 z polskiego a język umiem tylko ojczysty ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. kto jest teraz właś bloga?

  OdpowiedzUsuń
 56. Od wczoraj nie otrzymałam numerka, czy to coś znaczy?

  OdpowiedzUsuń
 57. Trzeba znać Hiszpana?

  OdpowiedzUsuń
 58. Nie opublikowalo mi komentarza 😡 nadal czekam na numerek 😃 trochę się boje ponieważ moja poczta lubi szwankować i nie wysywac wiadomosci 😝 Może jeśli nie otrzymam numerka do piątku to zobaczycie czy na pewno doszedł?😆

  OdpowiedzUsuń
 59. Niby umiem biegle francuski i angielski, no i hiszpański i włoski na poziomie B2 no ale jednak chyba się nie skuszę..
  .. Szkoda że dziewczyny odchodzą.. nigdy nie spodziewałabym się, że one odejdą.. zwłaszcza Lady Cuks, bo w końcu to ONA ZAŁOŻYŁA BLOGA no ale.. będziemy tęsknić! :'(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umiesz wszystkie NAJWAŻNIEJSZE JĘZYKI NA TEGO BLOGA. Zgłoś się. Będziesz świetną tłumaczką ;)

   Usuń
 60. Wysłałam do was zgłoszenie i nie otrzymałam żadnego numerku? :<

  OdpowiedzUsuń
 61. Lady Cuks odeszła ????? Mam pytanie. Kto teraz przejął na blogu funkcję "właściciela" ??

  OdpowiedzUsuń
 62. Kiedy będzie 2 etap ?

  OdpowiedzUsuń
 63. Ehhhh, wszystko pięknie, ładnie ale te języki xD Uczę się tylko angielskiego i niemieckiego więc nie mam szans :( Ale z całego serca życzę powodzenia innym kandydatkom/tom, które/rzy spełniają wymagania ;* Szkoda mi tylko dziewczyn... Ale dziękuję im za ten trud włożony w ulepszanie bloga ^-^ Jeszcze raz życzę powodzenia innym: NIE BÓJCIE SIĘ SPRUBOWAĆ! Powinniście się cieszyć, że macie szansę ;P Poraz trzeci: POWODZENIA! :D

  OdpowiedzUsuń
 64. Ehh, z j. hiszpańskiego jestem na bardzo niskim poziomie. Jeden warunek, przez który sie nie będe zgłaszać. O ile będziecie robić jeszcze nabór w przyszłości pewnie się zgłoszę. Powodzenia wszystkim <3

  OdpowiedzUsuń
 65. Super! Ja się nie nadaję bo nie umiem Hiszpańskiego :(

  OdpowiedzUsuń
 66. Mam pytanko... Czy macie przewidziany mniej więcej jakiś czas? Kiedy będą jakieś wyniki etc.?

  OdpowiedzUsuń