Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

22.12.2014

[Twitter] Czy Mirta odwiedzi Polskę?

[Twitter] Czy Mirta odwiedzi Polskę?


Mirta Wons, czyli serialowa Olga, wiele razy podkreślała, że jej drugą ojczyzną jest Polska - stąd bowiem pochodzili jej przodkowie. Chętnie pozdrawiała polskich fanów za pomocą swojego twitterowego konta i wspominała, że chętnie odwiedziłaby nasz kraj. Czy to marzenie wkrótce się spełni?Kilka dni temu, a dokładnie 19.12.2014 r. Mirta napisała takie oto słowa:


Dobry wieczór Polska! Proszą @Violetta_Disney czy mogę wraz z @TiniStoessel przyjechać do Polski! Chcę poznać moją drugą ojczyznę! Kochamy cie i buziaki!!!

Czy to oznacza, że podczas zbliżającej się trasy Violetta Live w Polsce zobaczymy także naszą Olgitę? I jeśli tak, to czy Mirta wystąpiłaby tylko na jednym koncercie czy na kilku? I w którym mieście? Na razie mamy więcej pytań niż odpowiedzi, ale biorąc pod uwagę fakt, że wiadomość pojawiła się niedawno, musimy jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość - Mirta z pewnością udzieli wkrótce konkretnych informacji ;)

Mirta spojlerantka
Pamiętacie, kto pierwszy zdradził nam wiadomość o Polce na pokładzie Violetty? Raptem kilkadziesiąt godzin później dowiedzieliśmy się o Justynie! Może i tym razem to zapowiedź jakiejś większej niespodzianki?

Dlaczego Mirta chce odwiedzić Polskę?
Zapewne głównym celem aktorki jest chęć poznania swojej drugiej ojczyzny, swoich korzeni - mamy w Polsce naprawdę wiele wspaniałych zakątków wartych zobaczenia, chociażby miasta, w których odbędą się koncerty (Kraków, Warszawa, Łódź). Ale myślę, że przyciągają ją również fioletowi fani. Pod jej tweetami, szczególnie tymi dotyczącymi naszego kraju, możemy znaleźć liczne pozdrowienia i wyrazy miłości od polskich Vilovers. To bardzo miłe dla samej Mirty, może przyjeżdżając do nas chciałaby nam w ten sposób osobiście podziękować za wspaniałe 3 lata?

Trzymajmy kciuki, aby wszystko się udało!

Chcielibyście zobaczyć Mirtę na żywo? Co sądzicie o jej pomyśle?

31 komentarzy:

 1. Tak! Chciałabym żeby przyjechała!

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej jak super! bardzo się cieszę, że chce odwiedzić Polskę :) czekam na dalsze info :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak by przyjechała to trzeba zrobić spotkanie w Warszawie Łodzi i Krakowie!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasza kochana !!! Myślę, że każdy kto ma jakieś korzenie , chce poznać kraj swoich przodków. Super , mam nadzieję, że przyjedzie i może coś zaśpiewa!
  Zapraszam vilu4everpl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Kraków ❤❤ kto.na Vl do Krakowa sie wybiera?

  OdpowiedzUsuń
 6. Może chce przyjechać z Tini na premierę swojej książki??? Bo nie powiedziała ze z obsada tylko z Martina

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejkuu kocham Mirtę <333
  Mam nadzieję, że pojawi się na wszystkich koncertach i żeby przyjechała sobie tak pozwiedzać jak to ona określiła "jej drugą ojczyznę" ♥
  Bardzo chciałabym ją zobaczyć <3
  ` Liv ;**

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie,że chce odwiedzieć Polskę a nie np. Francję czy Włochy xd

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie, że chce odwiedzić Polskę. No ale w sumie, jak zostało to ujęte w poście, Polska to jej druga ojczyzna, więc nie ma w tym nic mega dziwnego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciesze się że chociaż jedna osoba z obsady ma polskie korzenie, nie argentyńskie, włoskie czy hiszpańskie ale polskie! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe czy coś z tego wyniknie xd

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwsza to zauważyłam już wczoraj było na moim blogu !

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja też chciałabym zobaczyć Mirtę na żywo na koncercie Violetta Live! <333 :#.

  OdpowiedzUsuń
 14. Plis kochamy Mirtę! To jak zagrała Olgę jest czymś wspaniałym!

  OdpowiedzUsuń
 15. Jej rola w Violetcie... GENIALNE xD <33 Fajnie, że tak mówi o naszej ojczyźnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale by byłos super gdyby Mirta przyjechała do Polski♥♥
  Uwielbiam ją! ♥
  Kocham jej rolę w Violettcie ,, Ramallo pan w ogóle nie ma serca!'' XD uwielbiam to♥
  Mirta, Polska czeka na ciebie♥
  Fajnie że chce odwiedzić swój kraj pochodzenia ♥
  P.S sorki za tyke serduszek w komentarzu XD

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo bym się ucieszyła!!!Chciałabym spotkać Mirtę,a także żeby zobaczyła nasz kraj.Niestety za granicą opinie o naszym państwie są dość zróżnicowane,często krzywdzące,więc chciałabym,aby cała obsada razem z Mirtą przekonała się jak nasz kraj wygląda na prawdę.Warszawa to chyba najpiękniejsze miasto w Polsce,jest bardzo nowoczesna i naznaczona śladami ważnej historii,Kraków miasto bogatsze w zabytki od Warszawy,pełne Tradycji no i tętniąca życiem Łódź.Mam nadzieję,że obsada podczas Violetta Live znajdzie chwilę by rozejrzeć się po miastach,a kto wie może jakiś fioletowy fan spotka swoich idoli na ulicy:**Ogólnie uwielbiam Mirtę,myślę,że każdy chce poznać swoje korzenie,poszukiwać ich.Ona robi to samo.To nic dziwnego.Chyba powinniśmy spamować na Twitterze,żeby koniecznie przyjechała!

  OdpowiedzUsuń
 18. Super! Ale ciekawe czy przejedzie tylko na jakiś koncert i potem wraca do Argentyny.
  Obstawiam, że będzie zwiedzać nasz kraj :D.

  OdpowiedzUsuń
 19. Super! Choć jeden z członków VIOLETTA o nas pamięta! To kochane ♡

  OdpowiedzUsuń
 20. Tweet jest źle przetłumaczony. Powinno tam być: "Poproście @Violetta_Disney, żeby zabrał mnie z Tini Stoessel do Polski. Chcę poznać mój drugi kraj."

  OdpowiedzUsuń
 21. Jejku fajnie jakby przyjechała. Uwielbiam ją. Choć jakby przyjechała to wątpie żeby wystąpiła. Zapewne chodzi tu jedynie o ten przyjazd by mogła pozwiedza etc :)

  OdpowiedzUsuń