Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

01.06.2014

Afera: "Mamy dość fanów z Polski!"

Afera: "Mamy dość fanów z Polski!"
Wstrzymywałyśmy się z tymi wieściami, ale ciężko ukrywać to dłużej - każdy Vilover na twitterze od kilku dni może dostrzec coraz mocniejszy trend w wypowiedziach Vilovers z Włoch, Argentyny, Francji, Turcji... tych krajów jest coraz więcej. Co piszą? Że mają dość Vilovers z Polski. Przyczyną tej coraz mocniej ukazującej się do nas niechęci jest nieustanne spamowanie aktorom wszystkimi wyrazami miłości, podkreśleniami i prośbami aby przyjechali do Polski.
Jednak dołącza się do tego producent i większe twittery....


Jestem tym zmęczona, ile można, uspokójcie się, podobne wyrażania bez przerwy przewijają się ostatnio przez twittery fanów z krajów najmocniej powiązanych z serialem, w tym V-szalone Włochy, Francja, Rumunia, Turcja i sama ojczyzna Violetty i większości obsady - Argentyna. 

Za co tak nas nie lubią?

#Specjalne traktowanie ze strony obsady
Nie oszukujmy się - ciężko zapracowaliśmy na każdy gest ze strony obsady. Wielu, wielu z Was okupiło to godzinami siedzenia na twitterze, robieniem wszelkich kolaży, pilnowaniem każdej okazji do skomentowania, tweetnęcia, nawet gdy podajemy Wam wiadomość o możliwości jakiegoś pokazania się - jak wysyłanie flag czy projektów okładki ST do Tini, kolaży Lodofriends, cokolwiek tylko możecie zrobić - robicie to. To świetne, ale kiedy ostatnio obsada w jednej chwili zaczęła nam darować kilka miłych akcentów, dotąd rozpieszczani przez swoich rodaków w serialu fani poczuli się
ZAZDROŚNI

Dosłownie na przestrzeni kilku dni odbyło się polonijne tweet-święto.

Tweet od Tini/Violetty [klik post]

Tweet od Samuela/Brodueya [klik post]
Otrzymałem wiele wiadomości z Polski, to całkiem super. To stało się w kraju, który chciałbym poznać #Polonia #polska :)

Tweety Mirty/Olgi, wnuczki polskich emigrantów [klik post]

Jeśli widzieliście odpowiedzi na tweet Tini, już wiecie o co chodzi - poleciał cały szereg wiadomości typu "I Francja?" "A Francja? :(", przy czym Francuzi nie byli tam jedynymi udzielającymi się.#Polska dominuje w LodoTour2015
Dla przypomnienia - Lodovica niedawno ogłosiła swoją pierwszą solową trasę koncertową, ze startem w Neapolu, na który już można kupować bilety [klik post]. Jednak zanim wybrała miasta i kraje, w których zaśpiewa, opublikowała głosowanie - można było oddać w nim głos na jedno z kilkudziesięciu państw jako lokalizacji przyszłego koncertu serialowej Francesci [klik post]. Z naszych można było głosować na Łódź, Kraków i Warszawę. 
Długo wszystkie trzy miasta znajdowały się w ścisłej czołówce, potem na fotelu lidera zmieniały się Moskwa i Warszawa, Kraków kilka pozycji niżej. Dopiero później uaktywnili się Włosi, którzy tylko nieznaczną przewagą wybijają się nad Warszawę Rzymem. Lodovica to ich rodzima gwiazda, której talent i popularność jest pomnożona razy kompletne szaleństwo Włochów na punkcie serialu. Zapewne zaskakuje ich i irytuje dodatkowo dziki polski, ponieważ wszyscy piszą, że Polska kocha Lodo. Włochy muszą być zaskoczone i zdegustowane tym, że tracą swoją pozycję w tej materii.

#Zawsze pierwszy komentarz
"Polonia te ama <3" w komentarzu to znak rozpoznawczy każdego posta na potwierdzonych czy nie kontach facebook kogoś z obsady. Jak zobaczycie w przytoczonych dalej tweetach, najbardziej denerwuje naszych zagranicznych kolegów właśnie to zdanie, widzą w tym monotonię i najwyraźniej sądzę, że nie zajmujemy się niczym tylko spamem.Co dokładnie piszą?
Zamieściłam w tym podpunkcie treści, które najczęściej przesyłają Vilovers z innych krajów. Jest też wiele drobnych złośliwości typu "Jestem kompletna bo Polska mnie kocha", "Bądź spokojna Polska Cię kocha", ale nie skupiajmy się może na takich ;) W pewnym momencie zaczęli nawet za pomocą tłumacza tweetować "polska uspokój się calmaste" i temu podobne.

"Polska Cię kocha Lodo" "Polska Cię kocha Martina" "Polska Cię kocha Cande" "Polska Cię kocha Facu". Tak szczerze to mnie męczą. 
Nie jesteś Lodofanatica jeśli nie nienawidzisz "Lodo Polska cię kocha"
Jeden dzień, w którym Polki nie skomentują zdjęcia lub nie dadzą komentarza, "POLSKA CIĘ KOCHA LODO". Ps. Mam nadzieję, że tak będzie zawsze xD

"Polska cię kocha Lodo", ehe, i co? Polacy Lodovica kocha te słodkie przywiązane y nie piszcie o tym 937256342 razy dziennie... PRZEMYŚLCIE TO.
"lodovica i jej obsesja na punkcie polski i polaków którzy nie dają więcej niż nędzność" polakom się wydaje, że są pępkiem świata.
Czy tylko mnie wkurza jak widzę "polonia te ama"????
-Nie cierpię swojego ciała.
-Polska Cię kocha
-Zerwałam z chłopakiem bo powiedział że jestem brzydka
-Polska Cię kocha
Hahahahahaha - to prawda - UWIELBIAM CIĘ, KUKY @CorazonItaliano
Tekst z obrazka:
-Uh pojawili się Polacy
-Nie rozumiem ich
-Co mówi tutaj? IWFAIJHBIJDEOJ99
(ten tweet odnosi się do ostatniego twitcamu Lodo, gdzie prawie co minutę pozdrawiała Polskę i Polaków [klik podsumowanie])
Nie mogę HAHAHA


Tweety od Parotty
Kim on jest? Sebastian Parotta to jeden z najważniejszych twórców serialu, ponieważ należy do zespołu scenopisarzy. Wczoraj wieczorem puścił w świat wiadomość następującej treści:
Oczywiście ta wiadomość nie była docelową - tu mężczyzna musiał użyć znanego ze swej (nie)skuteczności tłumacza google, ponieważ to, jak wczoraj tłumaczyłyśmy rozlegle na naszym asku, wygląda jak tłumaczenie powodzenia "Pesado como un collar de melones" - dosłownie coś jest "Ciążące jak naszyjnik z melonów". Część z nas od razu pojęła, że to porównanie do melonów (dość ciężkich owoców) uwiązanych u szyi bez znajomości przysłów, skierowane oczywiście do Polaków, mówiąc w skrócie - to znaczy, że jesteśmy uciążliwi.

Czym możemy tak irytować? Przede wszystkim nieustannymi pytaniami i pisaniem po pięćset razy "Polonia te ama" a nadziei, że któryś z tweetów o tej treści zostanie podany.

Sebastian albo załamał się faktem, że mimo napisana polskich słów nie zrozumieliśmy i postanowił "nakarmić potwora" wysyłając nam miłą wiadomość, albo ktoś mu odpisał w sposób nieszczególnie uprzejmy i dosadny, tak czy siak dziś po południu podesłał nam to:

Mocny uścisk dla Polski!! ;)
Nie omieszkaliśmy odpowiedzieć i być może ciut nas zrehabilitować w oczach Parotty. Chyba się udało, ponieważ nasz tweet dodał do ulubionych!

Dziękujemy :) Nie chcemy być uciążliwi jak naszyjnik z melonów, po prostu jesteśmy wielkim fandomem i bardzo kochamy Violettę, buziak


Epizod z @ViolettaOficial

Niecały miesiąc temu zaistniał inny akcent, który musiał również sprawić przykrość niektórym z nas. Twitter Fans Club Violetta - obserwowany przez mnóstwo osób z obsady, ich bliskich i niektórych pracowników Violetty - tweetnął następująco:


Do wszystkich ludzi z Polski: ani my ani twitter #ViolettaEnVivo nie mamy wpływu na organizację koncertów! A jeszcze mniej obsada.

Ponadto - jak się okazało później poblokowali niektórych z Polski. Widać nasz spam szczególnie zalazł im za skórę.Między Bogiem a prawdą...
Jeśli to przemyśleć, dawno osiągnęliśmy zamierzony przez nas cel - bycia dostrzeżonych tak przez obsadę jak i fanów, powiedziałabym - do bólu. Oczywiście nie zaszkodzi wysłać "Polonia te ama Lodo", jednak tak jak zauważyła jedna Włoszka - nie musimy tego robić 500000 razy dziennie, prościej chyba zachować siły na specjalne akcje, sezonowe i mające konkretny cel.
Raz, że to nikomu nie szkodzi - ot tak, Lodo dostaje mnóstwo wiadomości od nas, to pewnie miłe, tak czy siak dostaje ich setki itd itd. Ale ze spamem o EnVivo - Fans Club ma jak najbardziej rację. Trasy En Vivo wyznacza monstrualna korporacja jaką jest Disney, nie na podstawie hashtagów na twitterze a opartych na wynikach sprzedaży gadżetów, oglądalności, miary szału na Violkę i okresu, od jakiego jest wyświetlana w danym kraju. NIE OSOBY ODPOWIADAJĄCE ZA PRYWATNE TWITTERY. Co do aktorów - nie mogą tam pójść i powiedzieć: "Chcę zagrać koncert w Polsce", to zwyczajnie nierealne. Producentami kieruje jeden czynnik - pójdą tam, gdzie najwięcej zarobią. Biorąc pod uwagę Violetta-tornado które przetoczyło się przez Polskę i wczesną premierę trzeciego sezonu [u nas jesienią, klik post], jestem jak najlepszej myśli. Teraz już możemy w tej kwestii odpuścić.
Przede wszystkim, przystopujmy z tak agresywnym spamem który nie ma konkretnego celu. Spam celowy jest kiedy prosimy o konkretną rzecz i możemy ją otrzymać, np "Lodo kiedy koncert w Polsce?" a Lodo wrzuca na swój profil "W kwietniu 2015".Co możemy odpisywać fanom?
Z drugiej strony nie możemy dać sobie tak "w kaszę dmuchać" i pozwolić na wyśmiewanie nas, dlatego mamy dla Was kilka przykładowych odpowiedzi do opisania:
Solo queremos luchar por nuestros sueños. - My tylko chcemy walczyć o nasze marzenia.

No vas a entender porque tus idolos son en/desde tu pais, nos tenemos q luchar por atención del elenco. - Nie zrozumiesz, bo Twoi idole są w twoim/ z twojego kraju, my musimy walczyć o uwagę obsady.
No queremos ser pesados, simplemente amamos Violetta y su elenco, y mostramos esto. - Nie chcemy być uciążliwi, po prostu kochamy Violettę i jej obsadę, i okazujemy to.
Español no es idioma muy popular en Polonia, no hablamos español. "Polonia te ama" es simple frase que es facil para acordarse. - Hiszpański nie jest popularnym w Polsce językiem, nie mówimy nim. "Polonia te ama to prosty zwrot który łatwo zapamiętać.

Skopiować je możecie tutaj


Co sądzicie o całej sprawie?


187 komentarzy:

 1. sądze że mają wielki ból dupy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą w 100% :-)

   Usuń
  2. Zgadzam się. Tak silny że razi przez kazde slowo....

   Usuń
  3. a czemu sami nie zaczną robić tak jak my?
   Bo ich dupa boli,dobrze mówicie

   Usuń
  4. Za to ja sądzę, że moglibyście się uspokoić, na serio. Przechodzę na tamtą (fanów z innych krajów) stronę. Rozumiem, że jest tu (w Polsce) ogromna liczba fanów Violetty. Znajdujemy się na blogu o Violetcie. Bardzo lubimy ten serial. Ale jednak spamowanie dzień i noc biednej obsadzie... to naprawdę może być dla innych fanów i dla OBSADY uciążliwe. Rozumiem, że są tu osoby, które walczą o to, żeby było o nas głośno, ale może dacie szansę innym krajom się wykazać, co? A nie, zabieracie szanse wszystkim po kolei. Zróbcie sobie dzień odpoczynku od spamu. Zamiast siedzieć przed komputerem, wyjdźcie na dwór, spotkajcie się z przyjaciółmi.

   To jest moje zdanie, po prostu nie widzę sensu tego wszystkiego + wielu z was uważam za PSYCHOFANÓW. The End.

   Usuń
  5. Anonimku powyżej - ale jednak te kraje co nas hejtują mieli szanse pójścia na koncert En Vivo. A my? My walczymy by nasze marzenia się spełniły ♥ I tyle na ten temat. Uważam że resztę ból dupę ściska, bo inaczej tego ująć nie mogę. Jestem okropnie zła że się właśnie wszystkie kłócimy. Jesteśmy V-Lovers i myślę że powinniśmy być jednością, a nie napadać na siebie. A i jeśli inne kraje chcą się wykazać to niech się może trochę postarają, tak jak my? My organizujemy akcje i sami pracujemy na nasze sukcesy. A jak już wtrącasz się w nasze życie, to może sama wyjdź na podwórko? Bo tak samo jak my siedzisz tu i komentujesz więc nie czuj się lepsza x_x

   Usuń
  6. Tak, może i siedzę przed komputerem i komentuję. Ale nie zachowuję się jak idiotka i nie przeżywam wszystkiego tak jak wy. Super, że chcecie En Vivo w Polsce. Ja też chcę. Ale obsada od kilku miesięcy wie, że my Polacy chcemy tej trasy koncertowej. Właściwie to chyba cały świat już o tym wie. I po co nadal ciągnąć temat? Albo będzie albo nie. Mówi się trudno. Co się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. I to wy jakże zapalone polskie V-Lovers macie ból dupy skoro kiedy zwraca wam się uwagę wybuchacie i posądzacie innych o zazdrość itp. I świetnie, że organizujecie akcje i tego typu rzeczy. Gratuluję pomysłów i oryginalności! Szkoda tylko waszego życia, bo zamieniacie się w chodzące V-roboty. ,,Je-stem V-lo-ver.'' ,,Ko-cham Vio-le-ttę. A-le su-per jest ten se-rial.'' ,,Bo-że, a-le Le-on jest sło-dki.'' O ma-tko. A-le te v-lo-ver-ki ma-ją ból du-py.'' A-le nam zaz-dro-szczą'' (Przeczytaj to jakbyś była robotem, a zobaczysz tego sens) /Anonimek powyżej :P

   Usuń
  7. Ale jak my niby przeżywamy? My spokojnie stwierdzamy iż pozostałe kraje nie umieją się pogodzić z tym że polskie Vilovers umieją się zgrać.
   Druga sprawa, jeśli chciałabyś tej trasy koncertowej En Vivo to tak jak my o nią byś walczyła. Jakbyśmy tak nie robili to by pomyśleli że to bez sensu bo w Polsce jest mało fanów Vilu -,- A teraz przynajmniej mają poczucie pewności że jest nas sporo i pragniemy koncertu.
   A na koniec muszę Ci pogratulować inteligencji -.- Twoja wypowiedź nie miała w żadnym calu większego sensu z tymi robotami. To że kochamy ten serial nie oznacza że od razu jesteśmy jak ty to nazwałaś "V-robotami"...

   Usuń
  8. Wiesz... Jest różnica między fanką, a PSYCHOfanką przeze mnie nazwaną V-robotem... Ecchhhh... Nie będę się z Tobą kłócić. Mam swoje zdanie i mam prawo je ,,wygłaszać''. KONIEC

   Usuń
  9. Psychofani zachowują się gorzej niż wymieniłaś :) Po prostu obsada ma już za dobrze, serial dobrze się sprzedaje i może wybrzydzać. Jak jest za dobrze, to tez nie jest super.
   Ila

   Usuń
  10. witajcie. pisze to tutaj bo byc moze jeszcze ktos to zauwazy wiem ze bedzie ciezko wsrod tylu komentarzy. od razu z gory przepraszam za rozne bledy etc. ale no nie polsuguje sie na co dzien polskim i jestem teraz na telefonie. otoz nie mieszkam w Polsce od 4 lat mieszkam w Argentynie. co? w Arentynie? tak wiem to moze byc dziwne bo Polacy nie czesto wylatuja do tego kraju. wybaczie troche opowiem o sobie. moj tato jest zolnierzem i trafila mu sie swietna okazja pracy. moi rodzice dlugo to rozwazali i w ogule ale w penym momencie doszli do wniosku ze to moze byc dobry pomysl bo ciezko jest w Polsce a taka szansa nie zdaza sie kazdemu. moja mama szczegolnie byla na nie bo uwazala ze tu sa same brudasy i w ogule. zmienila zdanie dopiero po przeprowacce. na oczatku bylo troche ciezko ale szybko sie zaklimatyzowalismy. mieszkamy nie cala godzine od BA. aktualnie od 4 lat jestem 2 raz w Polsce. dobra koniec o mnie. weszlam sobie na tego bloga z ciekawosci i czasami wybuchalam smiechem. wiele z was sie myli. niektore macie racje bo my mamy podsuniete pod nos koncerty sa na rzut beretem. jednakze nie mysclcie ze tu jest tak kolorow. ja mialam szczescie tylko raz a bylo o wiele wiecej okazji spotkac ich wiem ze dla was to juz bylo by duzo. ja mysle ze osby was obrazajace poprostu chca miec viole i reszte tylko dla siebie a wy won. ja mam bledne uczucie i bede was wspierac jak moge ale moze to datego ze jestescie Polakami i ja tez. nie martwcie sie bo u was juz niedlugo ma byc violetta a jak juz wiecie pewnie bedzie wystepowala Polka to moze cos im szepnie choc to ni e od nich zalezy. sprbuje wam pomoc ale wiekszosc was serio sie myli. robcie wszystko co mozecie i wiedzcie ze w Argentynie choc nie ma wielu Polakow to jestesmy z wami ! a i nie prawda ze Argentynczycy maja na co dzien. jak bylam w BA spotkalam Facu i Diego R. nie sa pozamykani ale maja tez prywatne zycie i pracuja wiec nie przesadzajcie ze mozemy ich zobaczyc zawsze. Buenos Aires to ogromnie miato. i tak jestem zdania ze wiele przesadza bo jestemy fandomem V-lovers laczmy sie ! kocham was Polska <3

   Usuń
  11. Ale jak oni codziennie wstawiają fotki z Simplemente Tini to jest dobrze? I też myślą ,że my tylko tak robimy. Głupki ! :p niech spadają on Tini w Argentynie mogą spotkać prawie zawsze czy na jakimś spotkaniu czy koncercie albo na planie serialu a my???? NIGDY!!! no chyba ,że zdarzy się jakiś cud itp. albo jakiś V-lovers lub Tinistas z Polski będzie na koncercie Tin/ Lody czy kogoś innego z obsady Violetty !! :( ;p

   Usuń
  12. Musimy spamować aby pokazać jak bardzo ich kochamy bo co nagle wszyscy przestaną i pomyślą sobie że tam czyli w Polsce juz nie lubią Violetty.

   Usuń
 2. sądzę , że sa po prostu zazdrosni i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak oni o nas pisza. Robia z nas kompletnych glupkow a co jak lodovica to przeczyta ;----------;

   Usuń
 3. po prostu nam zadroszczą bo coś osiągneliśmy a oni pewnie nie i mają wielki Bół Dupy :/..

  OdpowiedzUsuń
 4. Że co ?

  To chyba dobrze, że Polska jest zauważalna :)
  Tylko inne kraje się czepiają -.-
  Ciekawe, co by napisali, gdyby nie było En Vivo w ich krajach xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się z tobą zgadzam.Jakoś oni nie muszą walczyć o En Vivo, tak jak my.-.-Zazdrośni w 100%.My uciążliwi no chyba nie.Jak im coś nie pasuje, to może sami zaczną działać-.-żenada.

   Usuń
 5. Pieprzyć zazdrosnych kretynów!

  OdpowiedzUsuń
 6. I tak będę spamować ,żęby im w tyłek wejdź !

  OdpowiedzUsuń
 7. My uwielbiamy naszych idoli a zwrot "Polonia te ama" jest najłatwiejszy do nauczenia bo tak jak napisałyście nie każdy z nas posługuje się hiszpańskim, ponieważ nie jest on po prostu popularny w naszym kraju, a każdy z nas chce przekazać np. Lodo jak bardzo ją uwielbia i inne kraje powinny to zrozumieć,uszanować. Ja osobiście nie wysyłam co chwilę tych zwrotów (Polonia te ama) co nie oznacza, że nie uwielbiam moich idoli. Bo ich ubóstwiam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, ze się tak staracie ale bez przesady. Po co aż tyle takich samych komentarzy? Nauka angielskiego jest obowiązkowa więc każdy potrafiłby coś oryginalniejszego wymyśleć w tym języku i napisać zamiast "Polonia te ama". Obsada przecież zna nie tylko hiszpański!

   Usuń
  2. SomethingWeird nauka angielskiego chyba jednak nie jest obowiązkowa.. Znam chłopaka, który teraz chodzi do 2LO i dopiero odkąd zaczął naukę w liceum zaczęła się jego nauka szkolna tego języka :)

   Usuń
 8. To się nazywa zazdrość!
  Ta @LodovicaRockera mnie strasznie wkurza.
  Niech sami spamują,a od nas niech się odwalą.
  Zabronią nam? Nie!.
  A na facebooku to już totalne przegięcie.
  Żeby napisać ,że Polska jest brzydka i Lodo nas nie kocha ? Że Argentyna jest lepsza.
  Przegięcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzie tak napisali?

   Usuń
  2. Na facebooku! Chyba Caro Berrimo tak napisała : Polska brzydka.

   Usuń
  3. Tak, albo że nie jesteś fanką Lodo jeśli nie nienawidzisz "Polska cię kocha, Lodo" ._. Wkurzyli mnie tym, są zazdrośni, że ich kraj nie umie się wybić w LodoTour, a że Polska jest tak wysoko to postanowili, że będą tak o nas pisać. Ale jak dla mnie mogą sobie pisać - jak nie mają ciekawszych rzeczy do roboty... Dzieci się dorwały do internetów i chcą być światowe XDDDD A my powinniśmy mieć ich gdzieś. :D

   Usuń
  4. https://www.facebook.com/lodovicacomello/posts/669147599823750?comment_id=669150939823416&offset=0&total_comments=188

   Tu! Caro Berrimo napisała :Argentinaaaaaaaaaa! Polonia feo
   Tłumaczenie : Argentynaaaaaaa! Polska brzydka

   Usuń
  5. Cóż, obsada ma za dobrze i wybrzydza. Tyle, nie potrafią nic docenić.

   Usuń
 9. Te obrazki są dość wredne.............. Prawdziwi Vilovers nie postępują w taki sposób jak co poniektórzy z tych twitterów. Comellistas też nie. Wyłazi z nich zazdrość i nawet nie trzymaja sie wartosci swojego fandomu...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. takie dzieci to wgl nie powinny mieć miejsca w naszym fandomie.
  kto im zabrania spamować? nikt ,ale ze Lodo w Argentynie nie ma fanow ,ups. Nie nasz zasrany problem.

  OdpowiedzUsuń
 12. A może "Uh pojawili się Francuzi" albo Włosi co ?
  Sorry ale inne kraje mają EV, gadżety i w ogóle są rozpieszczani.
  A my co? Nie mamy EV z trudem napracowaliśmy na płytę "Universo" a do tego obrażają nas i mówią że jesteśmy pępkami świata.
  A oni? Podłożone mleko pod nos i wyśmiewają się z nas.
  Wydaje mi się że mają problem co więcej osiągnęliśmy od nich.
  Polska po prostu jest ambitniejsza od innych krajów co tu dużo mówić :)


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, ja tam sama uważam, że najlepiej to ich olewać. :)

   Usuń
  2. "Polska jest ambitniejsza" piąteczka Ci za to :) Cała nasza nacja jest ambitniejsza, chociaż to temat na naprawdę obszerną dyskusję, ale jakby nie było - WSZYSTKO WYPRACOWALIŚMY SAMI, odkładaliśmy ostatnie grosze żeby kupić płytę albo biegliśmy ze szkoły na łeb na szyję żeby p 16.oo włączyć telewizor. Oni dostali większość profitów tylko dlatego, że ich języki i kultury są spokrewnione z Rzymem i latino, a my - dlatego, że wiemy czego chcemy. Biorąc pod uwagę fakt, że Violetta wślizgnęła się do nas poprzedzona kilkoma lichymi reklamami na wówczas niegęsto oglądanym Disney Channel ledwie rok temu, osiągnęliśmy naprawdę wielki sukces

   Usuń
  3. Tez tak uważam. Inne kraje maja ich pod dostatkiem, mieszkają tam, albo znaczna ilość czasu tam przebywają. Mają wszystko ''Universo'', en vivo i i inne atrakcje i gadżety. Obrażają nas i myślą, że co ? Jak nie potrafią zawalczyć o swoje to nie sami przemyślą swoje zachowanie ;)
   zapraszam ----> http://opowiadanietini.blogspot.com/

   Usuń
  4. Jak ja pamiętam jak z treningu jeden raz uciekłam żeby zobaczyć pierwszy odcinek drugiego sezonu XD A potem opieprz dlaczego uciekłam :D
   Zgodzę się z Avez żeby olewać tych niby VILOWERS :)

   Usuń
  5. Obczaj że nasza Wiolczur kilkakrotnie wracając ze szkoły zmuszała kierowcę autobusu, żeby stanął pod jej domem, argumentując że nie zdąży na serial :D
   Nie raz i nie dwa dosłownie frunęłam od tramwaju do metra od metra do pociągu żeby się wyrobić na taki, który zajedzie na stację w pobliżu mojego domu jeszcze przed 16.oo.
   Jakkolwiek jestem zwolenniczką tego, aby tak do końca ich nie olewać ale spróbować wytłumaczyć chociaż kilku takim wrednisiom, ile to dla nas znaczy - uwaga obsady. Może pomyślą i wyrosną na lepszych ludzi xdd

   Usuń
  6. Spróbujmy, Milens :)

   Usuń
  7. O to nie wiedziałam że ty z Wiolczur tak starały się oglądać jeden odcinek.
   Spróbować można ale i tak będą wstawiać jeszcze większe argumenty.
   Wyrosną na lepszych ludzi? Nie wydaje mi się XD

   Usuń
  8. Właściwie :D ja już spróbowałam, odpisywałam kilku, jak dotąd bez odpowiedzi

   Usuń
  9. Zbiłam ich z tropu rozsądnym argumentem

   Usuń
  10. Szalonomądra Milena :>>>

   Usuń
  11. WoW no to nieźle z tymi przesiadkami i ucieczkami xD ja tam bym tym degenerentom wytłumaczyła to i owo może zamknęli by te swoje szanowne jadaczki xD

   Usuń
  12. Ejj, Milens, bo ja to jestem taki niedorozwój i nie znam tegoż o to języka... przetłumaczysz, bo jakaś laska zazdrosna do mnie pisze.. XD "AI QUE PESADOS SOIS DIOS"

   Usuń
 13. Włosi nie muszą się o nic starać, bo każdy koncert mają jak w banku. Więc niech się zamkną -.-

  OdpowiedzUsuń
 14. Pieprzyć tych cholernym sługusów, chamów co ich matka nie wychowała:@@!!! Niech się kurde odwalą a jak oni będą w takiej samej sytuacji jak my to POLONIA IM POKAŻE TAK ŻE TYŁEK IM PĘKNIE NA 2 CZĘŚCI! CO ZA...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty piszesz sługusów a ja w tym czasie oglądam MINECRAFT na MODACH #9 - SŁUDZY! xD

   Usuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 16. To już przegięcie . Mam pomysł zorganizujmy wielką akcję dla Lodo . Zróbmy filmik na którym ludzie będą śpiewać Universo , na końcu powiemy Polska cię kocha Lodo . Co wy na to ?

  OdpowiedzUsuń
 17. buahahaahaha jacy zazdrooośniiii :)

  OdpowiedzUsuń
 18. przyda im sie masc na bol dupy...

  OdpowiedzUsuń
 19. W sumie trochę racja. Tak trochę przesadzamy, ale dzięki temu zauważyli nas! To racja że mają niezły ból dupy, ale nie nasza wina że np. na "Juntanda Tinista" nikt tam nie śpiewał, patrzyli się jak słupy! Ja to bym w euforię wpadła a Oni gapili się idiotycznie . :/

  OdpowiedzUsuń
 20. Rozwalił mnie tweet o tym, że Polska jest pępkiem świata... Ta dziewczyna, która to napisała, to naprawdę typ zazdrośnika. Nie popatrzyła, że nie mamy wszystkiego pod dostatkiem, tak jak oni... O wszystko musimy walczyć sami! Poza tym nie powinno jej obchodzić to, co piszemy. Moim zdaniem jednak warto na koniec jakiegoś komentarza dodać "Polonia te ama"... Ja bym się cieszyła, gdybym dostawała tysiące takich wiadomości, więc nie wiem, w czym dziewczyna widzi problem, serio...
  Co do Sebastiana Parotty.... Myślę, że pisząc "uciążliwi" nie chciał nas urazić. Człowiek po prostu był zaskoczony spamem (przypuszczam, że każdy spamował o tego Polaka). Później zobaczyłam, że napisał coś do mnie, a ja nawet nie wiem, co to oznaczało. Już usunął tweeta do mnie. Sądzę, że to, co mu wysłaliście było bardzo mądre :)

  OdpowiedzUsuń
 21. A ja myślę, że dobrze mówią. To się robi chore... Co wejde na twittera to pod każdym tweetem od onsady jest z 1000 "Polonia te ama".. Ale nie ma co sie im tłumaczyć. Nie lepiej ich olać i Sie Ogarnąć.?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak sądzę. jest bardzo dużo komentarzy tego typu. nie lepiej po prostu dać lajka i uniknąć spamu?

   Usuń
 22. A może pisać ''Po prostu amore ?'' xD

  OdpowiedzUsuń
 23. Oni mają Lodo w ARGENTYNIE,oprócz tego to Lodo i Rugg są z WŁOCH a Damien jest z FRANCJI.
  Wymieniłam te 3 kraje ,które najbardziej nas hejtują i mają nie uzasadniony ból dupy.
  To my powinniśmy im zazdrościc ,ale w sumie Polak tez ma byc w v3 ,wiec haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby się to sprawdziło i był jakiś Polak w przynajmniej jednym odcinku.
   Ciekawe co by zrobili ci jedni zazdrośnicy- tak się tylko zastanawiam. Pisali by miłe słówka tak jak do Marty Petrucci(czy jak to tam się pisze), która wystąpiła TYLKO W JEDNYM ODCINKU czy shejtowali by "z góry na dół" bo to Polak...

   Usuń
 24. Nie wiem jak wam, ale mi przykro z tego powodu. :( Przecież chcemy tylko okazać miłość idolom, a oni od razu nas nie ważą. Na wszystko zapracowaliśmy sami (tak jak pisała Milena - jak cała nasza nacja, łezka się w oku kręci, bo na myśl przychodzą rozbiory i inne okropieństwa, o których akurat się teraz uczę - druga gimnazjum). Naprawdę przykro mi było to wszystko czytać, tym bardziej, że nie miałam o tym pojęcia na Twitterze jestem, ale jako Clarinatica i w mojej Clarinaticowej godzince nic takiego się nie dzieje. Naprawdę... Przykre. :/ Nie wchodźmy im w dupę, walczmy nadal, ale pokażmy, że jesteśmy porządni i ponadto - okażmy wyższość i nie kłóćmy się.
  Strasznie mi smutno przez to. :(

  OdpowiedzUsuń
 25. Maść na ból dupy jedynie za 2 euro. ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poproszę 937256342 skrzynki! 1874512684 euro płacę od tęki. Tylko trzeba mi kilka adresów to tych ludzi . :D

   Usuń
 26. Cóż, niektórzy spamują aż do przesady, ale widać, że są osoby, którym naprawdę zależy. Faktycznie może się wydawać irytujące, bo jest tego tak dużo, że aż oczyska bolą, ale w jaki inny sposób można okazać zamiłowanie idolom?
  Niepotrzebnie zrobiła się taka wielka afera. Najlepiej zostawić to w spokoju, nie szukajmy problemu tam, gdzie go nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 27. Niech się pierzą !! Zazdrosni palanci ! ( mówię tu o osobach tych mniej ważnych) poprosru są wsciekli i tyle bo nas obsada zauważa !!! Jak czytalam te obrazliwe tweety to tak szczerze chciałam im odpisać parę nie miłych słówek !!!! Chociaż z jednej strony to mają rację ponieważ gdzie nie spojrze jest Polonia te ama to sie robi troche chore xD

  OdpowiedzUsuń
 28. Czasami takie osoby, które piszą te wszystkie obraźliwe twetty o polskich fanach i samej Polsce, nie wiedzą jak sprawiają przykrość nam- fanom violetty oraz wszystkich grających w nim aktorów. Ciekawe jak oni by się czuli, gdybyśmy napisali im"Czepiacie się nas-fanów z Polski, którzy muszą zapracować na to, by nawet jakiś mały o treści "Polonia te ama Lodo" zauważyła sama aktorka. WY macie wszystko; tony gadżetów z violetty, a nawet kilkanaście koncertów En Vivo w swoim kraju. A my? My cieszymy się nawet z małego twetta, którego zauważył ktoś z obsady, a wam przeszkadza to, że jesteśmy zauważalni. Tak naprawdę nie powinniście nazywać się prawdziwymi V-lowers, ani Tinistas, czy Lodofriends, ponieważ obrażacie kogoś, kto jest cząstką tego fandomu- Polskich fanów, którzy zasłużyli na szacunek, tak jak inni Tinistas, Lodofriends itd."
  Ciekawe co by napisali... Oni są naprawdę żałośni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Jakoś my ich nie obrażamy,że mają wszystko...Najlepiej cieszyli jakby Polski nie było....To niech oni odważą się napisać do tini ''My nienawidzimy Polski,bo Cię kocha,ty masz ich nie kochać,bo ja przestanę się kochać'' W ogóle mają jeszcze ''siemlemente czy jakoś tak) Martina. Oni nas hejtują,bo zazdroszczą 3 słów! Jakoś my ich nie nie hetujemy,że mają EN VIVO...

   Usuń
 29. Dla mnie to v-lovers powinni si. jednoczyć i wspierać a nie takie coś

  OdpowiedzUsuń
 30. Polska rządzi !!! Jak te dumne Włochy i Francuzi co myślą ze sa super tak pisza to mi im odpisujmy Polska ma przecież najlepsze riposty nie?

  OdpowiedzUsuń
 31. Zazdrośnicy jedni!My i tak nie mieliśmy En Vivo a oni mieli i to kilka koncertów,oni i tak mają więcej dupereli z Violki.Ale my za to ciężko pracujemy nad sukcesem!

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgodzę się... Jesteśmy lekko, a może nawet troszkę za bardzo uciążliwi, ale walczymy o nasze marzenia, o SimplementeTini,o En Vivo, LodoLive2015 o to, aby zobaczyć naszych idoli na żywo! Oni to dostali bez żadnego wysiłku i mogli by pomyśleć zanim cokolwiek o nas napiszą. Bolą takie słowa... Myślałam że my wszyscy jako jeden fandom V-LOVER moglibyśmy być "rodziną", bo ja jakoś nie widziałam, aby jakiś polski fan czy fanka obrażał inne kraje.

  Te wszystkie kraje tak jak mówiłam dostały wszystko "za darmo" i nie umią sobie tego docenić...
  Najlepiej się nimi nie przejmować, cieszyć się, że obsada nas coraz częściej zauważa i jak dojdzie do np. EV czy LodoLive będziemy mieli satysfakcję, że przynajmniej trochę na to zapracowaliśmy...

  OdpowiedzUsuń
 33. Przesadzają. Przeczytałam tutaj każdy kom i prawie ze wszystkimi się zgadzam. I mam ogromną prośbę do Milens :) Mogłabyś przetłumaczyć to co napisała wyżej "<3 wiki <3" ? Będę ci bardzo wdzięczna jak mi odpowiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Wchodzę na facebooka. Patrzę na ostatni wpis Lodovici i co widzę?
  Pierwszy kom: 1. POLONIAAAAAA <3
  2. polonia te ama <3
  3. Polonia te ama Lodo!
  4. TE AMO POLONIA <3 <3 <3 <3
  5. TE AMA LODO! <3 PL
  6. polonia te ama
  7. <3 Italia y Polonia Te amo <3
  8. TE AMO POLONIA <3
  9. Polonie te ama <3
  10. POLONIA TE AMO !
  11. Polonia te amo Lodo <3
  12. polonia te ama <3
  13. TE AMO POLONIA <3 <3
  14. Lodo Polonia te ama ! <3 <3 <3
  A potem było coś o Brazylii XD
  Nieźle Polonia...

  OdpowiedzUsuń
 35. Tak się zastanawiam o co te kraje są zazdrosne?
  Rozumiem, że o obsadę, która piszę tweety związane z Polską.
  To jest jedno z łatwiejszych rozwiązań, ale nie moim zdaniem inny powód tej zazdrości.
  Moim zdaniem tym powodem jest po prostu zazdroszczenie nam
  BARDZO ZGRANYCH FANDOMÓW.
  Począwszy od V-lover kończąc na Clarinaticas, Lodofanaticas, Tinistas......

  To, że jesteśmy doceniani to efekt naszej ciężkiej pracy.
  Sądzę, że każdy z nas wkłada w to co robi dla obsady całe swoje serce.

  Każda nasza akcja kończy się sukcesem.
  Na twitterze zawsze jest podany dalej lub zostanie polubiony tweet z Polski.
  Na Juntada Tinistas była POLSKA FLAGA.
  Na głosowaniu Lodovica World Tour jesteśmy na bardzo wysokich miejscach.
  I możaby wymieniać tak dalej.

  Spamujemy i wysyłamy tyle twittów do obsady, ponieważ chcemy tym zastąpić brak osoby z Polski w serialu....

  Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale ja zawdzięczam obsadzie bardzo wiele.
  *Tini i fragmencie (cytacie) jej piosenki czyli "Lucha por sus sueños" dalej walczę o swoje marzenia. Zawsze, gdy nie mam siły pojawia się gdzieś w głowie ten cytat i dostaję jakiejś nowej energii.
  *Lodo i jej płycie oraz słowom "Todo es posible" jestem wstanie zrobić wszystko. Wierzę, że mogę spełniać marzenia.
  *Clarze (tak naprawdę od niej powinnam zacząć) zawdzięczam to co najcenniejsze -ŻYCIE.
  *a co im wszystkim mogę zawdzięczać - to, że rano budzę się z uśmiechem na twarzy.

  Dla mnie też wielką motywacją są fakty o aktorach.
  *Mechi w jakim ona "stylu" wygrała kasting i wygrała rolę....
  *Tini i wiek w jakim ona dostała rolę Violci
  I jeszcze dzisiaj dołączyła do tego grona Clara:
  Gdy czytałam wasze tłumaczenie wywiadu i zobaczyłam, że jej przygoda z aktorstwem zaczęła się w wieku 14 lat to oniemiałam. Zawsze sądziłam, że zaczęła tą przygodę może 4 lata wcześnie. Jednak się myliłam.

  Strasznie odbiegłam od tematu.
  A co jakby patrzeć na ten tweet od Parrotty trochę inaczej.
  Tweet - "Ciężkie jak naszyjnik melony".
  Napisał coś o nas obraźliwego.
  Po prostu, że jesteśmy natrętami, ale co dla nas może być z tej wiadomości satysfakcjonującego.
  To iż napisał to w NASZYM RODOWITYM JĘZYKU.

  Poza tym czy my grzeszymy pisząc "Polonia te ama"
  Nie piszemy jakiś kłamstw tylko prawdę.
  To, że jest to jeden z prostszych zwrotów w języku hiszpańskim i jest łatwy do zapamiętania.

  Nie wiem czy zauważyliście, że większość krajów ma przetłumaczone teksty piosenek, gdy leci serial w telewizji. My nie mając czegoś takiego możemy czuć się gorsi? NIE. To, że oni mają to podane na tacy nie zachęca do wejścia w internet i posłuchania tej piosenki jeszcze raz i znalezieniu jej tłumaczenia ponownie czyli jest to równoznaczne, że są mniejsze szanse, że polubią język hiszpański i będą chcieli zagłębić się w jego "tajniki".

  Oni zaczynają sobie robić bekę z naszego "Polonia te amo", ale czasami naprawdę zaczynają przeginać.

  Czy przypadkiem nie jest tak, że dopóki mi się do czegoś nie "wtrącimy" jest dobrze, a jak już my się w to wplątany i będziemy lepsi lub najlepsi to zawsze wyjdzie z tego jakaś afera?

  Inne kraje są zazdrosne o ŚWIETNIE ZGRANE (POLSKIE) FANDOMY...
  My WSPÓLNIE robimy akcje, który mają bardzo głośny oddźwięk.
  WSPOLNIE tego nas po części nauczyła piosenka "Juntos somos mas"

  RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieźle się rozpisałaś ;) W całości się zgadzam z twoimi słowami. Ja to jeszcze bym przetłumaczyła nasze słowa o tym że oni mają En Vivo w kieszeni, a my musimi o to walczyć, i później wysłała do tych, którzy tak o nas piszą. I wpadłam na to samo, kiedy zobaczyłam jak Parrotta napisał w naszym języku! Może nie chodzi tutaj o same nasze komentarze wszędzie, ale może o to, że ciągle prosimy obsadę o EV w naszym kraju. A tak jak w poście było, oni nie mogą tego spełnić. Moim zdaniem to dobrze że Polska ciągle spamuje... Przynajmniej widać, co osiąga polski fandom! Wszystkie nasze starania zawsze się opłacają! Te inne kraje nam zazdroszczą że Tini lub ktoś z obsady napisał w naszym języku? Oni mają te gwiazdy praktycznie na co dzień! Zawsze mogą iść na jakiś występ lub coś, czego my nie mamy. Bardzo mi przykro że inne kraje nas nie rozumieją i walczą tylko o to, żeby nas przytłumić i zniszczyć :(

   Usuń
  2. Odnosząc się do fragmentu: "Bardzo mi przykro, że inne kraje nas nie rozumieją i walczą tylko o to, żeby na przytłumić i zniszczyć".
   Ja wierzę w to, że po raz kolejny pokażemy jakimi jesteśmy zgranymi fandomami
   i damy radę odeprzeć ten atak.
   Wiem, że może być to trudne, ale jak powiada
   Lodo: "TODO ES POSIBLE".

   Usuń
 36. Ale mnie takie osoby wkurwiają (przepraszam za brzydkie słowo), zazdroszczą nam i tyle. My na swój sukces zapracowaliśmy, cieszymy się kiedy obsada zobaczy i doceni tweet od nas. Oni zamiast nas heytować zajęliby się sobą. Ale prawda jest taka, że co im zależy oni i tak już mają wszystko zapewnione (np. En-Vivo) a my musimy się o wszystko starać. Ignorujmy ich to oni sobie tylko ciśnienie podnoszą. Śmiałam się nawet jak czytałam tego posta, bo to znaczy, że nam się udało coś osiągnąć i jacy oni są żałośni pisząc takie głupie rzeczy (np. nie jesteś Lodofanatica jeśli nie nie lubisz "Polska kocha cię")-ten tweet był naprawdę żałosny, jakby go jakieś dziecko pisało. Tyle mam do powiedzenia śmiejcie się i oleicie takich debili.

  OdpowiedzUsuń
 37. WIELKI BÓL DUPY DO CHOLERY.
  hm, nie wiem co napisać. tak się wkurzyłam że nie panuję nad sobą!
  https://twitter.com/CorazonItaliano/status/470715686445387776/photo/1
  2 komentarz mój, a co się będę, pochwalę się :>
  ból dupki mają!! ciekawe czy było by tak źle, gdyby oni do tego dotarli!
  chciałabym spotkać tą su*ę i jej strzelić liścia :3
  pozdrawiam i niech się nikt nie przejmuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. Włochy, Argentyna, Hiszpania - miały EnVivo. Co lepsze niektórzy z obsady to ich rodacy! A my mamy jedyną Mirtę, która ma tylko korzenie Polskie (lepszy rydz niż nic) i nie wiedzą jak to jest walczyć o przyjazd ulubionej gwiazdy!

  OdpowiedzUsuń
 39. Myślałam,że inne kraje porządne są...Ale się niestety pomyliłam.Oni wszystko mają.Kubki,termosy,walizki....A nas się czepiają?Zazdrość zżera ich od środka.Trochę mi się smutno zrobiło gdy przeczytałam to od Parotty.Matka go źle wychowała,mógł to napisać normalnie,a nie na nas z jakimiś przysłowiami atakować.Powinien pomyśleć.Tak samo jak autorzy złośliwych wpisów.Z całym szacunkiem oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
 40. Polacy nie dają więcej niż nędzności (Ten wpis gdzie pisze,że jesteśmy pępkiem świata)?Aż takiego okrucieństwa ze strony innych krajów to się nie spodziewałam...Na prawdę,szczyt wszystkiego!Gratulacje dla autorki wpisu na twitterze!To się dzieje,gdy dziecko korzysta z internetu.A wy co myślicie o tym jakżę mądrym wpisie? .___.

  OdpowiedzUsuń
 41. Trzeba mieć na te tweety, jak ktoś kiedyś powiedział, wyjebongo. Zgadzam się z większością powyższych komentarzy. Włochy, Hiszpania, Argentyna, Francja oni mają wszystko jak na talerzu. Od samego początku mieli masę gadżetów itp. itd., a my? Na początku ze świecą trzeba było szukać byle długopisu czy zeszytu. Po prostu ból dupy ich złapał. Ledwo wywalczyliśmy Universo dzięki któremu, de facto ja uwierzyłam, że "todo es posible". Prawda może jest tego dużo, ale kto im każe na to patrzeć? Włosi, Argentyńczycy, Hiszpanie... najprędzej to nas chyba Rosjanie zrozumieją. Tylko czekać aż do nich będą mieć pretensje. Czy my mieliśmy JT, ST czy En Vivo? Czy była u nas Lodovica na Meet&Great? Czy jakiś aktor pochodzi z naszej ojczyzny? Czy aktorzy umieją powiedzieć po polsku coś więcej niż "siema", oprócz Mirty, która opanowała jeszcze "buziaki"? Czy potrafią wyseplenić jakieś ładne zdanie, tak jak to umieją po francusku, włosku, nie wspominając o hiszpańskim? No właśnie. Nie.
  Chciałabym żeby mieli możliwość wejścia na bloga i przetłumaczenia sobie tych komentarzy. Ciekawe co by w tedy zrobili.
  Kończąc mój wywód, jak już wspomniałam najlepiej zwrócić im kilka uwag, a oprócz tego mieć na to wszystko wyje***e lub żeby było ładniej wyjebongo ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Z całym szacunkiem do Was dziewczyny (redakcjo), ale to Wy możecie być przyczyną tej afery. ;/ Ciągle w postach pisałyście, żebyśmy spamowali, bo może obsada nas zauważy, a zwrot "Polonia te ama" był obowiązkowy w tego typu postach. I niektórych trochę poniosło. No sorry, ale bądź takim Włoskim czy Hiszpańskim fanklubem Violetty na tt i miej 151900 wiadomości od Polaków o treści "Polonia ama Violetta", "Queremos En Vivo En Polonia". Nie hejtuję Was. Bardzo lubię ten blog i to, jakie jesteście. Ale z emanowaniem polskością i tym, że jesteśmy Polakami, może ciut przesadziłyście. No, i żeby ktoś mądry się nie odezwał, że "POWIEDZIAŁ ANONIM". Przykro mi bardzo, ale nie mam konta google i nie mam najmniejszej ochoty go zakładać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc teraz nie powinniśmy zwalać na nikogo winy.
   To, że pisały jakich zwrotów warto użyć nie znaczy, że mieliśmy to robić.
   Wiesz redakcja nie jest już odpowiedzialna za to
   ile dana osoba będzie tweetować do Lodo czy Tini lub kogoś jeszcze ze słowami
   POLONIA TE AMA.

   Usuń
  2. Może i o to prosili, ale zauważ, że to było zazwyczaj przy jakiś akcjach np. urodzinowych. Oni przecież nie są niczemu winni. Czy jest jakikolwiek post, w którym proszono nas, abyśmy pod każdym postem, każdego aktora (szczególnie Tini i Lodo) pisali "Polonia te ama"? Nie - a więc właśnie.

   Usuń
  3. Nie wiem czy to wina redakcji, ale to spamerzy są sobie winni. Pisanie 9879876 takich samych twittów jest chore. Gdyby przynajmniej się różniły... Jak spamerzy nie znają hiszpańskiego to niech piszą po angielsku, przecież obsada go zna a każdy się go w szkole uczy!

   Usuń
 43. Moim zdaniem ARGENTYNA powinna być troche WYROZUMIAŁA dla POLSKI, poineważ w Argentynie jest obchodzony NARODOWY DZIEŃ POLAKA. A inne kraje niech mówią co chcą i tak mnie to nie rusza

  OdpowiedzUsuń
 44. Ja mam ich głęboko w poważaniu. Ja jestem dumna że jestem z Polski, bo tutaj nie podstawiają nam wszystkiego pod nos, tylko sami na to pracujemy. Sami robimy spamy! SAMI, na wszystko zapracowaliśmy! A Włochom, Francuzom, Argentyńczykom wszystko podsuwają pod nos, bo tam mieszka obsada. U nas tak nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 45. I jak Argentyna może pisać ,ze nasz kraj jest brzydki ,skoro nigdy w nim pewnie nie byli?

  OdpowiedzUsuń
 46. Najchętniej to bym ich jeszcze tym wkurzala i nie wazne co o nas piszą . Mam dość tych zazdrosnych fanów i wgl czepiają sie wlasciewie czego ze w Polsce tez są fani . Nie rozumiem przejrzę ich konta i zobacze czy oni nie piszą np . Francja Te Ama czy cos podobnego .

  OdpowiedzUsuń
 47. No ale co ich to obchodzi czy Lodo coś powiedziała że ją to irytuje? Jak będą sławni to nich tak swoim fanom mówią a nie martwią się o kogoś. Jestem ciekawa czy Lodo byłaby dumna ze swoich rodaków za taką negatywną postawę.

  OdpowiedzUsuń
 48. prawie każdy członek obsady pochodzi z innego kraju i każdy cżłonek tej obsady zawsze wspomni o fandmach ze swojego kraju a my musim walczyć aby obsada zwróciła na nas uwagę oni zazdroszczą że aktorzy najbardziej lubią Polskę

  OdpowiedzUsuń
 49. Oni nam zazdroszczą. My przynajmniej nie obrażaliśmy ich jak oni pisali do aktorów, i byli przez nich wyróżniani. A oni już nas obrażają, że Polska jest taka i taka. Wiele razy inne kraje odnosiły większe sukcesy przez to, że było u nich En Vivo. Jak oni się demerwują słowem Polonia te ama aż do takiego stopnia, że obrażają nasz kraj, to można wywnioskować, że oni są zazdrośni i zbyt nerwowi.

  OdpowiedzUsuń
 50. Zazdrość , ból dupy, zazdrość, ból bupy x1000000 No niestety ale polskie Vilovers, Tinistas, itp. muszą sie starać aby zostac zauważonym u Martiny, Lodo lub Cande. Kieruje nimi zazdrośc i tyle. U nich były En Vivo , a u nas ? Nie jestem wielką fanką Violetty i wgl, ale to wciąga i nie da sie tego nie lubić.

  OdpowiedzUsuń
 51. oczywiście, masz rację, ja to rozumiem :) Wyraziłam delikatnie swoją opinię, każdy może uważać inaczej. Jednak przyznaj, że niektórym trochę odbiło z tym spamowaniem..

  OdpowiedzUsuń
 52. To jakiś obłęd. Ja rozumiem,że fanki z innych krajów są zazdrosne,że ekipa czy aktorzy piszą do nas lub w naszym języku,ale wypisywanie takich rzeczy na nasz temat,to wcale nie jest miłe z ich strony. Staramy się i jak widać skutecznie by ekipa nas zauważyła,ale gdzieś w pewnym momencie musieliśmy przekroczyć jakąś granicę cierpliwości pozostałych fanów. Bo ja rozumiem komentarze" Polonia te ama" i są one miłe dla aktorów gdy je widzą,ale czasem jest ich tyle jeden po drugim,że to faktycznie może być irytujące.
  Z drugiej strony macie rację,że fanki np. z Włoch czy Francji i Hiszpanii dostały wszystko na tacy,wszystkie gadżety,koncerty. Nie musieli zbyt wiele robić być takie EV się u nich odbyło, a my staramy się jak możemy w wyniku czego sama Lodo chce zagrać koncert w Polsce,już to jest jednym z największych sukcesów jaki osiągnęliśmy.
  Według mnie osoby które to wszystko rozpoczęły zachowały się w stosunku do nas chamsko. Nie musiały używać tak ostrych słów,mogliśmy to załatwić po ludzku.
  W każdym bądź razie,kierowała tymi osobami zazdrość i fakt,że aktorzy o nas wiedzą,że to do nas piszą i że nas kocha.

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja przepraszam, ale dzisiaj myśle tylko jedno: bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 54. właśnie weszłam na twittera tej LodovicaRockera i tak szłam w dół a tam o Polsce niezbyt miłe rzeczy ;___: :< Jak one mnie wkurzają !!!! jakbym miała twittera to bym im od razu wygarnęła. Ciekawe czy im było by miło gdy by się o ich kraju tak napisało. :/ Oni mieli En vivo, jakieś koncerty, pełno gadżetów a my ? my tutaj dzielnie pracujemy aby nas zauważono (co zresztą nam się na udaje :D) aby mieć koncert i więcej gadżetów. Może mają rację że za dużo tego "Polonia ti ama" ale co z tego ???. Przecież jak jakiś członek obsady nie chce tego czytać to sobie to pominie ??? a one odrazu nas obrażają kretynki !!!!!! Nie pozwólmy na to . Polska to naprawdę piękny kraj z prawdziwymi fankami Violetty. Nie przejmujmy się takimi kretynami tylko im odpiszmy (tak jak nam autorki u góry podały co można im odpisać) nie piszmy jakiś wulgarnych komentarzy, głupich itd. nie zniżajmy się do ich poziomu. Aby obsada zobaczyła że jesteśmy porządnym krajem z wielkimi fankami violetty . Nie dajmy się :) <3 Sorry że się tak rozpisałam

  OdpowiedzUsuń
 55. W naszym kraju (Normalnie niczym Braco xD),mamy prawdziwe V-Fanki i V-Fanów!
  Obsada nas docenia,pozdrawiają nas na TC,Lodo planuje koncert u nas,U nas Violettę zaczęto nadawać niedawno po Argentynie.My mamy obsesję,kupujemy WSZYSTKO z Fioletowym logiem.
  ,,Polonia te ama" Pokazuje,że my ich kochamy!!

  OdpowiedzUsuń
 56. Wiecie co! Mam pomysł!
  Milens, może napiszemy list po hiszpańsku o tym jak inne "V-lovers" nas obrażają i wyślemy np. do obsady albo chociaż Disneya?
  CO WY NA TO?

  Moje zdanie:
  Masakra! Jak można nam zazdrościć. Jakby to zobaczyła obsada to nieźle by im powiedziała. Przecież Tini wie jak to jest! Żal mi ich i nawiązuję do mego pomysłu z listem. Może to by coś dało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytałam ten post wczoraj i też o tym myślałam ale uznałam, że jakby to wyglądało, tak jakbyśmy się desperacko prosili o pomoc. Mimo wszystko uważam, że to dobry pomysł. pokazalibyśmy obsadzie jakich fajnych fanów mają z ich krajów, którzy tylko myśleć o sobie potrafią!

   Usuń
  2. Myślałam o trochę innym liście od Polski. Twój pomysł mi się również podoba, ale nie wiem czy nie spowodowałoby to większej wojny niż jest xD a to nie jest potrzebne w świecie Vlovers. Bo serial powinien nas łączyć.

   Usuń
  3. a jaki jest twój pomysł? Może jest lepszy? :-)

   Usuń
 57. Bo oni myślą że jak napiszą po jednym tweecie do któregoś aktora od razu będa ospisywać ! Przynajmniej my jesteśmy na TT aktywni ! I Ból dupy ściska! :)
  Pozdrowienia ! i spamujmy dalej niech będą zazdrośni ! :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Oni zazdroszczą. Tylko czego ? Musimy przecież coś zrobić by nas zaóważno. Ej no ludzie tak samo robiły Belibers i udało im się i też się z nich wyśmiewano. Nie możemy się poddać. I tak wgl u nich byli aktorzy z Violetty a u nas nie. Pewnie jak by ich kraju nie zaóważano też by tak robiły

  OdpowiedzUsuń
 59. Faktycznie, te wszystkie 10 latki mogłyby się zająć nauką, niż nonstop spamować "polonia te ama", jakby nic nie mogły lepszego wymyślić, na przykład "Sabes decir algo en polaco?", albo " Has estado alguna vez en Polonia?", albo "Cual es tu canción favorita de TODA violetta?", no nie wiem, zastanówcie się, jest mnóstwo bardziej oryginalnych wiadomości, które można przekazać xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram, a jak uczą się angielskiego- niech w tym języku piszą i wtedy mogą wymyśleć coś oryginalnego. Nie ma co się tłumaczyć, ze nie zna się hiszpańskiego.

   Usuń
 60. Włosi już tak mają ,że robią awantury z byle czego. Mają wszystko pod nosem, nawet jakby nie chcieli, mają koncerty obsady. My się musimy starać, o nawet follow na Twitterze od naszych idoli. By .. zauważyli jeden z wielu polskich gestów. My jesteśmy ambitni, a oni lenie jedne zamiast też spamować, by ich kraj też pozdrowiono, robią afery i zaczynają awantury, które ciągnęły by się w nieskończoność. Niech się szmaty jedne zastanowią. I nie, nie będę przepraszać ! Oni tak mogą, to dlaczego Polonia nie ? Zamiast hejtować, powinniśmy razem być rodziną V-lovers, Tinistas, Comellistas itd. Ci ludzie nie zasługują nawet na miano deski do toalety.
  Popieram osoby wyżej, i proszę kogoś z redakcji by przetłumaczyli to, co napisała ♥wiki♥.

  Ps. Zauważyliście, że Polska też podzieliła się na 2 grupy : Fani Dieletty i Leónetty. Hejtujemy się nawzajem. Może ... zakończymy spór i zawalczymy o najważniejsze dla wszystkich : LodoTour2015, En vivo ... ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dieletta niech sie chowa ,nie ma co równać z Leónettą!

   Usuń
  2. Jakoś nie wydaje mi się, abyśmy się podzielili... To jest sprawa charakteru. Jestem za Diegolettą, ale nie przeszkadzają mi fani Leonetty. Nie rozumiem ludzi, którzy się ze sobą sprzeczają "Leonetta jest lepsza, bo coś tam, coś tam!", ale to jest dokładnie tak, jak z "Polonia te ama". Inni (i tutaj mówię o krajach, którzy potrafią zaakceptować nasze komentarze i im to nie przeszkadza) potrafią być wyrozumiali, a innym do rozsądku nie przemówisz (na przykład właśnie Argentyna, Włochy)... >.<

   Usuń
  3. W cale się aż tak bardzo nie podzieliliśmy... Mało widzę fanów Dieletty hejtujących fanów Leobetty i na odwrót.
   Awanturują się tylko nieliczne wyjątki.

   Usuń
  4. Ja tam je cały czas widzę. Przykład nawet w 1 komentarzu dotyczącego mojego (;___;) Popieram 2 anonima, mam tak samo.
   Fanów Dieletty jest i może mniej, ale też są jacyś fani. A fani Leonetty ( Nie mówię o wszystkich, mówię o tych, których zauważyłam ) hejtują Diego, wyzywają od szmat itd. A najlepsze jest to, że to małe dzieci z FB. A na asku dostaję tyle hejtów ze stron Jorgistas, że nie mogę już normalnie ;-; A ja nic nie robię. Nie piszę o Jorge, Leónettcie. Nic. Taka jedna moja znajoma wpisuje w "szukaj" np. 'Diego moim mężem', 'dieletta' i ich hejtuje... robiła to przy mnie. NIE MÓWIĘ O WSZYSTKICH, PRZYPOMINAM. MÓWIĘ O TYCH, KTÓRYCH ZAUWAŻYŁAM, ŻE TAK ROBIĄ. JEŚLI JAKIMŚ CUDEM JAKĄŚ JORGISTAS URAZIŁAM TO SORRY, ALE NIE WIEM ZA CO ;_;

   Usuń
 61. Nie powinniśmy się tym przejmować. Wiadomo, że mogą być zazdrośni itp. Ale tylko Polacy wiedzą ile trudu włożyliśmy w to, aby zostać zauważonym. Odkąd Violetta zaistniała na antenie Disney Channel Pl próbowaliśmy coś zdziałać... Inne kraje w tym samym czasie miały wielkie koncerty En Vivo Violetta. Polska mogła sobie wtedy tylko o tym pomarzyć.. Teraz, kiedy odnieśliśmy sukces oni są zazdrośni, że obsada bardziej zauważa nas niż ich. Fakt, może to trochę dziecinne pisać ciągle "Polonia te ama", ale czy to coś złego, że chcemy by oni o tym wiedzieli? Może pomyślmy o czymś oryginalniejszym? Spamujmy im swoimi obrazkami, zdjęciami związanymi z obsadą :D Na pewno to docenią, a inne kraje nie będą mogły nam nic zarzucić ;3 Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 62. Oczywiście "Szlachta nie pracuje" tylko krytykować potrafią! My jak wieśniacy musimy się o wszystko prosić i jeszcze się nas czepiają! ZAZDROŚĆ!! Oni mają wszystko bez żadnej pracy, a my Polacy musimy o wszystko walczyć. My wiemy czego chcemy! Nie chcemy być uciążliwi, ale chcemy walczyć o swoje marzenia. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Nie nasza wina, że nie ma polaka w obsadzie. Chcemy być zauważani. Myśmy na wszystko uczciwie zapracowaliśmy. Ciekawe co oni by pisali jak by mieli po chińsku pisać po Polsu też, bo nasz język łatwy nie jest. Na pewno pisali by dwustronicowe artykuły. Ja nie dużo więcej niż Polonia te ama, a że ich to wkurza to już nie mój problem. Możem my też powinniśmy pisać "mamy dość tego, że włosi maja wszystko co chcą, przecież nie są pępkiem świata" ja bym im napisała "jeśli jesteś Tinistas to dlaczego masz nie lubić innych tinistas? Jesteśmy jedną wielką rodziną, całością, grupą ludzi, których łączy ta sama pasja - Violetta" ale oni tego nie rozumią. '' nie jesteś Lodonator jeśli nie nienawidzisz Polska cię kocha" zabrzmiało troche jak "Nie lubisz sera jeśli nie nienawidzisz Gouda." A przecież gouda to ser co nie? Więc Gouda to też ser i należy do serów tak samo Polska jest Lodonator i należo do Lodofrends tak samo jak włosi, francuzi itp. Ja bym tam się cieszyła jak bym dostawała 100000000000 wiadomości od moich fanów, że mnie kochają. To znaczy, że im na nas zależy. Smutno mi z powodu tego jak inni sie wobec nas zachowują. A i jpolacy dają nędzność tak?? Lepsze to niż nic. Nie mam zamiaru przestać pisać Polonia te ama, nie dam im tej satysfakcji. Oni chcą żebyśmy przestali być zauważani!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie napisałaś z tym serem xD Ale oni myślą,że obsada i zauważy,jak będą nas hejtować ? Oni nawet nie potawją napisać 3 słów ''Argentina te ama'' Obsada ma nas nie kochać,tylko ich ? To oni są ''pępkiem świata''' Mają EN VIVO,GARŻETY ITP,TDD.

   Usuń
 63. Mnie osobiście to wszystko śmieszy. Mają wielki ból dupy z powodu.. Właśnie? Z jakiego powodu? Bo Polska wywalczyła sobie względy obsady ? Ach... No tak. Zarozumiałe zazdrośniki nie umieją ruszyć czterech liter i popracować sobie na to, aby aktorzy ich zauważyli, poświęcali więcej uwagi, wspominali w twittach. To jest jedyne, co Polska ma, a oni nie. Oni mają idolów w kraju, sławę narodu - bo przecież wielkie sławy z telenoweli pochodzą z Argentyny, Brazylii, Włoch i Meksyku i te kraje mają rozgłos. A Polska? O Polsce wspominają tylko na portalach lub twitcam'ach. Sprawiedliwość? Dostajemy w "szerokim zakresie" oskarżenia, że zachowujemy się irytująco (żeby nie powiedzieć gorzej), bo piszemy "Tini (Clara/Jorge/Mechi/Tini et cetera.) TE AMA." lub po prostu "Polonia te ama". Cóż w tym złego? xD Ano.. Właśnie - bo nic. :) Może rzeczywiście to zachowanie jest irytujące i podsyca złość w stronę fanów zagranicznych. Gdyby byli równie zgrani i 'pracowici' (bo zawsze pod jakimś względem, prawda?) jak my - osiągnęli by z pewnością równie wielki sukces jak i my. Polska jest bardziej ambitna i kreatywna, pracowita również, niebywale zaradna też. A, że inne kraje tego nie mają... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą wczoraj przez to wszystko usnęłam z uśmiechem na twarzy.

   Usuń
  2. Ja również się z Tobą zgadzam. Robimy wszystko aby obsada Violetty nas zauważyła, przynajmniej próbujemy. A Francja, Hiszpania, Włochy? Cieszą się bo bohaterowie są z tych krajów i tam przyjeżdżają. A to że my próbujemy aby do nas przyanmniej Lodo przyjechała to już są problemy..

   Usuń
 64. Oni mieli En Vivo i widzieli aktorów na żywo, a my nawet nie mieliśmy tej przyjemności. Czy oni myślą, że aktorzy są zarezerwowani dla nich?!. To głupie! Włochy mają Lodo, Argentyna Tini, Hiszpania Diego itp. a my? Mamy tylko Mirtę. Chcemy być zauważani i co w tym złego? Dzieli nas tyle kilometrów i zwykłego "Polonia te ama" nie możemy napisać?! O ilościach komentarzy świadczy nasza miłość do aktorów. Tamci są zazdrośni!!! Wiadomo, że aktorzy nie zapomną o swoich fanach z innych krajów, więc nie wiem po co ta afera!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 65. Nudzi się dzieciom i tyle XD. Nic to nie zmieni jak będziemy spamowac...Tłumaczyc jak suce, nic nie dociera. Trochę szacunku...dla Polski.Zignorowac i tyle. Obsadzie się to podoba, a to naj;*

  OdpowiedzUsuń
 66. Troszkę mnie zabolało to co czytałam :c Jejku! :'( Pociesza mnie fakt, że mam Was <3 Są baaardzo zazdrośni, ponieważ obsada DOCENIA NAS jak żaden inny kraj :) Dajmy tym krajom znać, że robimy tak, ponieważ dzieli nas szmat drogi od naszych idoli i chcemy sie pokazać!!!!!!! <3 KOCHAM WAS!!! :*** <3 *.*

  OdpowiedzUsuń
 67. Oh no przepraszam.Większość tych krajów miała En Vivo podsunięte na tacy,nic nie robili żeby je mieć,a my się tak musimy starać.Poza tym dlaczego pępek świata?W krajach takich jak Francja,Włochy zazwyczaj pojawia się dużo sławnych artystów.A w Polsce?Raz na rok jakiś przyjedzie sławniejszy i tyle,koniec.
  Mają ból dupy o to,a jestem pewna że gdyby u nich nie było En Vivo też by się tak starali.

  OdpowiedzUsuń
 68. Moje zdanie jest podzielone. Okej, mają trochę racji - nieco przegięliśmy. To rzeczywiście nudne, gdy widzisz 9/10 komentarzy "Polonia te ama <3". No, ale przecież z drugiej strony tamci nie powinni tak się zachowywać. Przecież (tak jak już pisaliście) jest to najłatwiejszy zwrot. Może krótki, ale ma bardzo duże znaczenie. Ta afera pojawiła się nie wiadomo skąd. Jak pisaliśmy do aktorów ciągle to samo, to dopiero po roku, fani z innych krajów zaczęli mieć do nas pretensje, bo w końcu to poskutkowało i nasi idole zaczęli nas zauważać. Mało tego, że są zazdrośni, to jeszcze leniwi, bo oni wszystko mają... Dla mnie dziwne jest jeszcze to, że sami aktorzy blokują nas na twitterze, ale to już jest inna sprawa...

  OdpowiedzUsuń
 69. Też mnie to zabolało! Naprawdę przeszkadza im że tak podkreślamy że Polonia kocha obsadę Violetty. To prawda trochę szacunku. My nie obrażamy np. Włoch że Violetta przyjechała do nich tyle razy że zamiast tego mogłaby dać koncerty w jeszcze 8 państwach! My nie mieliśmy szansy ich zobaczenia, więc sie o to staramy! Są aż tacy zazdrośni! Nie ogarniam ich! Ale jakby oni no nw, np załóżmy że Włochy były tak lubiane jak my wśród aktorów z Violetty to by byli dumni jak pawie! Aż przykro ale trzeba porostu zignorować...

  OdpowiedzUsuń
 70. Polonia te ama!! ahahahahahaha serio przesadziliśmy.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak uważam.... Poza tym na fejsie Lodo już spadło to Polonia te ama ;)

   Usuń
 71. Ktoś tutaj pisał o tym liście, czy filmiku, aby się pożalić aktorom...
  Tak właściwie, to dobry pomysł, ale wydaje mi się, że zrobi się z tego jeszcze większa afera. Jakby tak o tym pomyśleć, to mogli by się wkurzyć, że się aktorom użalamy... A po za tym, przecież oni by tutaj nic nie zdziałali. Nie napisaliby, żeby V-lovers z innych krajów przestali nas nękać. To raczej niemożliwe, a nawet jeśli to zaraz inni by nam wyskoczyli, że Polonia oczywiście się musiała obsadzie pożalić o ich nieszczęściu...

  OdpowiedzUsuń
 72. U nich po prostu był koncert, a u nas nie, i walczymy o niego. Trudno zrozumieć?!!?!?!?!? Będziemy pisać "Polonia te ama" tyle, ile nam się będzie podobało a im nic do tego. W końcu teraz jakoś się wzięliśmy i obsada nas zauważyła, a teraz walczymy o koncert EV i Lodovici. TRUDNO ZROZUMIEĆ?! A oni są zazdrośni :/ I wgl to kiedyś ktoś z obsady napisał "Te amo Polonia" nie pamiętam dokładnie to, a jak sprawdziłam odpowiedzi to były same "y Russia?" więc oni też nie są święci -.- U nich zagościła obsada Violi, a u nas nie. TRUDNO ZROZUMIEĆ?! Powtarzam chyba 3 raz w tym komie. Matko, jacy zazdrośni -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry, to było jak Tini napisała "POLONIA ♥♥♥' to wredni francuzi dodali "y Francia?" . To NASZA chwila.

   Usuń
  2. Dokładnie a my się ich nie czepiamy! Ale co to ma być "i Francja?" Chodziło tu o Polske!

   Usuń
 73. █■█ █ ▀█▀ Nie uwierzycie dziewczyny, na stronie :http://filmweb-hd.pl/violetta-koncert-dubbing-pl/ jest już do obejrzenia film z trasy koncertowej Violetty, ten co niedawno miał premierę w kinach! Zwołujcie inne fanki i oglądajcie póki jest za darmo!

  OdpowiedzUsuń
 74. Mają problem. To że my potrafimy pokazać obsadzie Violetty że ich kochamy a oni nie to oznacza że nie wiedzą co pisać. Sami mogą to robić. Ale to są tylko małolaty, które nie znają ich języka. To dlatego obrażają nas. Dzięki wam zaistnialiśmy, piszą do nas. Powinniśmy się cieszyć za to a nie martwić się zazdrosnym bachorom. Violetta Polska powinniście zrobić 1 taki post, w który możemy odpisywać zazdrosnym bachorom. Jeśli nam nie odpuszczą to możecie spróbować np napisać na e-maila do Martiny Stoessel i wysłać linki jak nas obrażają aby coś z tym zrobiła. Tak nie bd że my będziemy musieli pisać im twetty a oni się będą nacieszać i skorzystają z tej sytuacji. A oni nas rozwalą. Nie pozwólmy im na to!!!

  OdpowiedzUsuń
 75. ehh strasznie mnie te kraje wkurzyły !!! oni mieli en vivo, pełno gadżetów i mogli zobaczyć swoich idoli. a my ? my dostaliśmy od niektórych osób z obsady komentarze (np.napisane po polsku), albo jak np. Mirta dziękowała za plakat i to dla nas po prostu świętem zobaczyć taki komentarz od kogoś z obsady a tu proszę już się czepiają "a gdzie Francja itd." My walczymy o swoje. Oczywiście moglibyśmy zmienić swoje komentarze a nie cały czas "Polonia ti ama" :D Pracujemy od dnia do nocy aby osiągnąć swój cel NASZE marzenie :) żeby zobaczyć naszych idoli. My przecież nie możemy ich zobaczyć na codzień. Odpiszmy naszym "wrogom" w sposób kulturalny a nie wulgarny nie zniżajmy się do ich poziomu aby obasada zobaczyła że jesteśmy wspaniałym krajem który umie walczyć o swoje marzenia nawet w razie wszelkich trudności. :D A oni ? pokazują tylko swoją głupotę. Gdybym była Martiną czy Lodo wstyd by mi było za moich rodaków. Każdy ma prawo wyrazić uczucia które kieruje do obsady Nie dajmy się tym kretynom !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokażmy im na co nas stać nie dajmy się im :D Nie pozwólmy się obrażać, zniżać, nie pozwólmy nazywać się brzydkim, nędznym krajem !! Nie będą obrażać naszego wspaniałego kraju a tym bardziej nas !! Ludzi ambitnych, walczących o swoje marzenia. Pamiętajmy: Może i jesteśmy małym krajem ale jesteśmy wielcy duchem <3 a te kretynki niech sobie kupią lek na nerwy bo im żyłka pęknie od złości :D

   Usuń
 76. Najważniejsze, co teraz musimy zrobić, to nie poddawać się!
  Zobaczcie, ile osiągnęliśmy naszym spamem :)
  LodoTour w Polsce, Tini napisała do nas, podobnie Mirta.
  Inni nam tego po prostu zazdroszczą.
  Miejmy ich gdzieś i dalej spamujmy! <3
  Tylko dzięki temu możemy dojść do naszego celu → En Vivo w Polsce ♥
  Nie poddawajmy się misie <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 77. jakoś inne kraje też spamują, i uczepili się nas, bo ekipa nas dostrzegła, a ich nie -.-'
  jestem z was dumna, i dobrze róbmy tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 78. No a jak.... Musze się rozpisać xd No to tak- zacznijmy przykładem.
  Włochy- czy we Włoszech ktokolwiek cieszy się, że Lodo przyjeżdża? Nie, bo dla nich to już standard... Bez przerwy tam jeździ (no... może ciut przesadziłam ;p) i jak się dowiedzieli "lodovica najpierw da koncert we Włoszech, by później przenieść się do polski" to pewnie jedyne co ich zdziwiło to ta polska xD no właśnie, a jeśli chodzi o Polskę.... Dobra, już się tak wyrażę- totalna podjara xdd najpierw szum na blogach, potem błaganie mamy a na końcu skakanie po łóżku, że się zobaczy Lodo lub płakanie, że "nie ma pieniędzy".
  Argentyna- PHI! no błagam- wszyscy aktorzy tam mieszkają, nagrywają tam odcinki, dają wszystkie koncerty.... mają DOSŁOWNIE WSZYSTKO CZEGO ZAPRAGNĄ! Jeśli natomiast u nas nie byłoby OGROMNEGO spamu do Lodo to... byłaby dupa a nie koncert ;p Nie mówmy już o tym, że w Argentynie mówią po Hiszpańsku- mogą pisać co chcą a u nas- translator gogle -,- Hiszpania- stamtąd pochodzi część obsady, mówią po Hiszpańsku, dostają wszystkie koncerty i tak jak w Argentynie mają wszystko...
  Meksyk- chyba nie muszę dużo mówić, mają największego przystojniaka na ziemi *.*
  Francja- Damien..... Wszystkie koncerty.... Cande zna Francuski (chyba xd) w stopniu podstawowym. Powodzenie na Twitcamach, akcjach.... Czyż to nie wygląda bosko? -.-
  Turcja- strasznie się wymądrza, bo sama nie ma nic ;/ Czy widzieliście kiedyś "Turcja te ama" od fanów albo "Turcja is cool" albo "chciałbym zwiedzić Turcję" - od obsady? N_I_E - to niech lepiej dupę ruszą a nie siedzą i na Polskę narzekają, jak sami lepsi nie są -.-
  Polska- walczymy o każdą płytę, książkę a nawet koncert, który mamy jak na razie tylko JEDEN i jakoś nikt nigdy nie narzekał, a wręcz przeciwnie, cieszymy się STRASZNIE! Ale mamy mało wszystkiego, wiec po prostu spamujemy. To takie dziwne?
  podsumowując ;p - nie rozumiem, jak można mówić, że polska jest pępkiem świata, skoro to właśnie oni się za takich uważają. "och, bo my mamy Lodovice" :Och, mieszkam w Argentynie" "och, mam En Vivo" i bla, bla bla -.- Komu się chce tego słuchać? Bo chyba nie polakom 0,0 Dawać z akcją! Tweet wygląda tak:
  "#MacieBólDupy? #Francja #Agrentyna #Hiszpania #Turcja ruszać się a nie chipsy Violetty jecie z z polski się brechtacie -,-
  hahaha nawet się zrymowało ♥ ;p

  OdpowiedzUsuń
 79. Mam wielką prośbę moglibyście napisać więcej opcji co możemy odpowiadać na te oburzenia ze strony francuzów i reszty? Po to aby to nie wyglądało jak kolejny spam tylko jak odpowiedzi. :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Są po prostu zazdrośni, że Polska tak dobrze dogaduje się z obsadą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Piszemy w komentarzach, tweetach itp. "Polonia te ama!" tylko dlatego, że nie każdy zna hiszpański. Logiczne, że nie rozpiszemy się na jakiś temat, a "fani" nam zazdroszczą, bo się przebiliśmy z tym hasłem...

   Usuń
 81. No nie mogę. XD Z niektórych rzeczy to ja zachodzę. Muszę wyrazić swoją opinię na ten temat. Począwszy od tego, że sławę innym krajom przyniosły osoby tam grające. No cóż... Martina - Argentynie, Lodovica - Włochom, Jorge - Meksykowi, Samuel - Brazylii. Nie pomijając takich osobliwości jak Clara, Xabini, Cande czy Mechi. Za przeproszeniem, ale mają ich pod nosem. Wszystkie gadżety, których nie spotka się w Polsce i rzecz ważna: samych aktorów! Ale kto by tam poszedł 'upolować' autograf i przypadkiem spotkać którąś ze sław w Buenos Aires. Komu by się chciało! Przecież lepiej siedzieć przed komputerem i oskarżać Polskę o to, że są irytujący, pisząc "Polonia te ama (imię)". Oni mają tą szansę powiedzieć swojemu idolowi to CODZIENNIE prosto w twarz, bo przecież aktorzy nie siedzą pozamykani na cztery spusty w swoich mieszkaniach :D Polskie fandomy są bardziej zgrane, bardziej ambitne i pracowitsze. Przecież sami sobie pracujemy na taki 'rozgłos' u naszych wzorów do naśladowania. Gdyby nasi zagraniczni 'przyjaciele' postępowali tak samo jak my - z pewnością by mieli takie samo wynagrodzenie :) Dziękuję, dobranoc, pozdrawiam i żegnam.

  OdpowiedzUsuń
 82. Ja nic nie mówie bo twittera ani facebooka nie mam czyli da się bez tego żyć . Także jeśli tym dumnym obywatelom fioletowych krajów przeszkadza wyznanie sympati chociażby Lodo to niech nie czytają albo w ogóle usuną konta. Nie widze problemu. A pozatym nam to sprawia radość a każdy kolejny twett od aktora to cholerna satysfakcja. A pozatym oni dostali wszystko a my mamy o co walczyć. A jeżeli chodzi o LodoWT to cud <<<3. Nie dajmy się tym zazdrośnikom i te amujmy dalej. I nawet jeżeli to chore to cierpieć na taką chorobe to zaszczyt. :*

  Asia xxx <3

  OdpowiedzUsuń
 83. I kto ma tu ból dupy. -,-

  OdpowiedzUsuń
 84. Żal dupe ściska.. CZYSTA ZAZDROŚĆ I NIC WIĘCEJ.. A podobno fandom to rodzina... Macie do bronienia się: Pura envidia ... POLONIA TE AMA. Saludos de amigos polacos .. pic.twitter.com/H4TivXqdEl

  OdpowiedzUsuń
 85. Ni no, to już przesada! Jak tak można?! Aż mi się przykro zrobiło jak przeczytałam te niektóre hejty ;c Czy to źle że walczymy o swoje marzenia?! ŹLE? ! Niech się te lenie wypchają -,-

  OdpowiedzUsuń
 86. Właśnie! Moją ból dupy!
  Czy jak każdy dzieciak,który napisze "Polonia Te AMA" I będzie tego dużo,tweety i miłoć aktorów można nazwać pępkiem świata?!
  Argentyńczycy są Pępkiem świata. Weź jak już Violetta stała się sławna,to Argentyna,kiedyś nie wiedziałam,że jest taki kraj.. Niech każdy zmieni sobie avatar z "maść na ból dupy" xD Po co się czepiają,jak i tak wszystko mają ? Chyba nie dlatego,ze są zazdrośni,tylko dlatego,że nie chcą,żeby POLONIA Osiągneła swój cel,żeby tu aktorzy nie przyjeżdżali,a najlepiej,żeby wycowali Violettę w Polsce...Po prostu chyba nie chcą Polski na świecie. Jesze raz piszę....Po co im tweety Od aktorów,że ich kochają ? My mamy tylko to...a oni EN VIVo i chcą zabłysnąć nie napracowując się. Bo chcą więcej,chcą,żeby aktorzy kochali tylko swój ojczysty kraj i tylko o nim pisali ?Jakoś mi się ich nie czepiamy,że mają DN VIVoo.,. A oni o jedno słowo "POLONIA!!!" Oczywisćie zazdroszczę im EN VIVO,ale ich nie obrażam..

  OdpowiedzUsuń
 87. Ja tam jestem dumna z nas Polskich V-lovers ! Jesteśmy siłą i i dlatego nam tak zazdroszczą nie dajmy się i amujmy dalej xD !!!♥

  OdpowiedzUsuń
 88. Pamiętajmy, że nie wszyscy tacy są. Przy ostatniej akcji na tt #WeWantAllDatesLodoLive poznałam mnóstwo świetnych ludzi, którzytak jak jest napisane w akcji chcieli by Lodo zagościła wszędzie. Chcieli zjednoczyć Lodofanaticas ze wszystkich krajów. A właśnie najwięcej ich było z Francji, Wloszrch i Argentyny, więc pamiętajmy, że to tylko malutki kawałeczek narodu, który okazał sie tępy. Nie bądzmy tacy jak oni i nie zrażajmy się do ich państw przez nich

  OdpowiedzUsuń
 89. Witam ;)
  Oczywiście nie obeszło się bez mojego konstruktywnego komentarza :D Na początek mogę stwierdzić, że maść na ból dupy dla Włochów, Turków, Francuzów, Agrentyńczyków i innym mieszkających w fioletowych krajach domowników nie doszła, przepraszam za takie 'wulgarne' mi mo tego często używane w tym okresie czasowym wyrażenie. Ja osobiście na twitterze zetknęłam się na takie skargi na nasz temat, ale od razu hejterów obudziłam i sprowadziłam na ziemie, bo moich uwagach oznajmili w większości, że oni również robią coś podobnego ;) Zazdrość, zazdrość! Cała ta afera krąży wokół tego! Hah nie nasza wina, że od ogólnie od polonijnego maja w większośći obsada dałą nam jakiś znak miłości! To bardzo miłe jak dla nas, Polonii :) I to, że w tym miesiący jakoś nikt nie napisał nwm, Bonjuur czy jak to się piszę, czy nikt nie pozdrowił Italy ;-; Szczerze to ja się z tego smieję bo mamy kilka argumentów, że po co ten ból dupy jeżeli?
  * We Francji odwiedziła Clara i inne osoby z obsady osobiście.
  * Z Francji pochodzi Damien który ma role w serialu ;)
  * We Francji odbyło się En Vivo!
  * We Francji była CAŁA OBSADA biąrącza udział w EN vIVO !
  * Francuskie prosby są zawsze dojrzane na twitterze ;)
  * We Włoszech i to nie raz odwiedziła Clara i i inni członkowie obsady osobiście.
  * Z Włoch pochodzi LODOVICA I RUGGERO! i to już powino wystarczyć!
  * We Włoszech było En Vivo i to nie raz jeśli się nie myle ;>
  * We Włoszech była CAŁA OBSADA ze względu na EN VIVO!
  * Włoskie prośby o pozdrowienia zostały zawsze przyjmowane ze strony obsady!
  * W Argentynie WSZYSCY, CAŁA OBSADA BYŁA TAM I NAGRYWA!
  * W Argentynie PRAWIE WSZYSCY z tamtąd pochodzą!
  * W Argentynie z grubsza cała obsada mieszka, ze względu na Violette!
  * W Argentynie nie raz było En Vivo!
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
  I po tylu Argumentach głownie te 3 kraje + Turcja, Rumunia, Rosja, nam zazdroszczą powiedzenia 'siema' czy twetta o treści "POLONIA! <3 <3 <3" My tak naprawdę nie mamy nic w porównaniu do tych państw, kompletnie nic. Po za tym Argentyna ma wszystko na miejscu! Obsade, Violette kompletnie WSZYSTKO! A nic z tym nie robią, nie doceniają tego. My jako państwą udowadniamy co dziennie jaką mamy siłe w naszym fioletowym fandomie i ja jestem z tego jak najbardziej DUMNA! Nawet głupie "POLONIA TE AMA" nas w tym uświadamia, nas i naszych idoli! Dzięki temu mimo lekkiego znudzenia, pojawia się uśmiech, bo idole mogą wiedzieć i czuć żejesteśmy blisko nich mimo milionów, setki, tysięcy km! I to jest najważniejsze ;) Ja osobiście dodałabym coś do tweetta "POLONIA TE AMA" ;) Ale pamiętajmy, że spora cześć fandomu to dzieci, i znają tylko słowo "POLONIA TE AMA" No i spamią, spamią ;) I to jest ogromnie kochane ;) Ale warto coś dopisać na przykład "Co myślicie o fanach z polski?" albo czy jesteśmy uciążliwi tak jak według innych zazdrosnych mieszkańców fioletowych państw ;) Napewno inne państwa miały wiele innych przyjemności dotyczących naszego serialu ;) ale juz im odpuśmy ;)
  Podsumowując, tak mamy nachalne spamy, ale dzięki temu mamy to co mamy, miłość naszych idoli, szacunek i dzięki tej aferze, hah wszyscy wiedzą co to POLONIA <3
  Pozdrawiam serdecznie ;)
  xoxo Lika

  OdpowiedzUsuń
 90. Zazdrośni są że Polska jest tak zauważalna ! Ten ich ból dupy tak ściska że przyda sie im maść na ból dupy ! Zazdrość się u nich kłania .. A z tym obrazkiem to tak jakby ośmieszyli Lodovice ..

  OdpowiedzUsuń
 91. Wiem,że mój komentarz będzie miał podobną treść jak jakieś 150 przede mną xD ale już się nie mogłam powstrzymać.
  Po 1 uważam,że po prostu nam ZAZDROSZCZĄ,ponieważ my-Polska umiemy się ... wybić. Nie mamy żadnego polaka w obsadzie,w Polsce nie było En Vivo ani żadnego koncertu (będzie koncert Lodo z czego barrrdzo się oczywiście cieszymy <3)
  Po 2 NIE-RO-ZU-MIEM Argentyńczyków,Włochów,Hiszpanów,Brazylijczyków i Francuzów ponieważ oni mają ... wszystko. Mają swoich rodaków w obsadzie,mają En Vivo,koncerty itd. itd.
  Po 3. A co do Turcji,Rumuni i Rosji to są (powtórzę się xD) są megga zazdrośni ponieważ tak na prawdę ich sytuacja wygląda tak jak nasza czyli np.: brak aktorów w obsadzie, z tego co wiem (chociaż mogę się mylić) nie było tam En Vivo i koncertów. Tylko jest jedna różnica między Polonią <3 a tymi trzema krajami :
  MY JESTEŚMY MEGA ZGRANI
  WIDAĆ NAS NA TWEETERACH,PROFILACH NA FB (!) I NA INSTAGRAMACH . Tak w ogóle widzieliście kiedykolwiek komentarz ,,Rusia te ama" albo ,,Romania ti ama" o Turcji nawet nie wspominając ??? BO JA chyba NIGDY
  A my ??? Zawsze lub prawie zawsze pierwszym komentarzem pod postem jakiegoś aktora z obsady Violetty jest ,,Polonia te ama <3 "
  No to może podsumuję ;)
  Może i tak jest Nas barrdzo dużo ... wszędzie :D może jesteśmy ciut nachalni ale za to nasi
  idole wiedzą,że ich kochamy :) A ,,fanów" z innych krajów dupę ściska,że nie są tak ... popularni jak POLONIA :D
  Pozdrawiam wszystkie V-lovers,Tinistas Lodofanaticas itd. :**
  Julka xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZGADZAM SIĘ <3 <3 <3 <3 Myslę tak samo jak ty! Jesteś niesamowicie mądra i cieszę się, że napisałaśn ten komentarz. Pozdro :*

   Usuń
  2. Oooo dziękuję dziewczyny :) LoDoFaNaTiCo^^ widzę,że mam już swoją fankę xD Też pozdrawiam :* xD

   Usuń
 92. Mi się wydaje,że oni( Vilovers z Włoch,Francji,Turcji itd.)są po prostu zazdrośni,że aktorzy z serialu "Violetta" bardziej lubią Polską.

  OdpowiedzUsuń
 93. Moim skromnym zdaniem maja trochę racji. Chociaż są też zazdrośni, że np. #lodofriends i inne prace, które mozna przesyłać, było większośc z Polski, mogli wziąc w tym udział, a nie narzekać. Różne akcje itp. rzeczywiście pozwoliły pokazać Polskę z dobrej strony! Argentyna, Włochy, Hiszpania - stamtąd pochodzą aktorzy i myślę, że Polska się zbytnio nie wyróżniała. Bo czym? Tylko, że leci u nas serial. Coś jak teraz Niemcy. A różne pozdrowiania, akcje, pozwoliły nam "zaistnieć". Co do akcji z En Vivo - nie miało to rzeczywiście sensu. Po pierwsze - mówią po hiszpańsku. Raczej nie leciliby taki kawał drogi, aby mówić, a nikt nie będzie ich rozumiał. To nie jest angielski, że może ktoś ogarnie, a nawet jak już się uczy to i tak - publika jest młoda (w większości). Raczej też organizatorzy nie patrzą na spamy twett'ów tylko np. na popularność. Oczywiście, że jest więcej fanów w Argentynie. A co do koncertu Lodo, może ma młodych fanów, którzy nie korzystaja tak z komputera hmmm :D No z twittwer'a i wgl. Są też oczywiście starsi fani, przykładowo ja ;D
  A co do tych twettów - same tweet'y, że "Polska Cię kocha" obok tweet'ów mówiacych o płycie, o Lodo, dziękowanie za trasę, jest śmieszne. I to brzmi jakby to było wystarczajace wyróżnienie z naszej strony. Inny fakt jest taki, że nie każdy mówi po włosku czy hiszpańsku. U nas popularniejszy jest angielski. Niektórzy się też niekoniecznie uczą jakiegoś hiszp, tylko niemieckiego czy nawet ruskiego. W innych krajach tego nie wiedzą, bo oni go znają, ewentualnie uczą się - coś jak nasz ang. Widziałam to po różnych tweetach, a nawet zamówieniach po ikonkach. Twierdzą, że jak w oryg. w Violetta po hiszp. to musimy go znac, a jak nie to mamy problem :/
  Moim zdaniem powinno się mieć tą "Polonię" na avatarze lub w nazwie, a w tweetach np. dziękować za trasę, Universo albo odpowiadać na twetty Lodo, pisać np. o poście który dodała na swoim blogu - bo tak robią też inne kraje. Jak będzie dokłądniej wiadomo na temat koncertu Lodo można jej o tym pisać, że nie możemy się doczekać itd. Jak będą bilety to wysyłać zdjęcia itd. :D Wiem, że to trudne, bo ja sama z hiszp. czy włoskiego tak sobie, ale można na jakiejś stronce z rozmókami (nie translator, bo translator tłumaczy czasami zbyt dosadnie, bez gramatyki), on sie bardziej na słownik nadaje + jak tłuamczę coś z hiszp to z takim sensem wychodzi, że chce się płakać.
  A inna sprawa to fun cluby z innych krajów i spam, żeby Lodo ich zaobserwowała! Więc za ostro zareagowali, bo moglibyśmy pisać to samo o nich :/
  Za ewentualne błędy/literówki przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I zapomniałam o jednym, jak już się tak produkuję xD: Myślę też, że te tweet'y do Polski to jest dla nas takie wyróżnienie. Ale nie dlatego, że jesteśmy niewiadomo kim, ale wracając do tego En Vivo - niektóre kraje miały szansę zobaczyć ekipę na żywo, różne koncerty w ARgentynie, w innych krajach, nawet koncert Tini iw Londynie. A olewanie Polski byłoby no... chamskie. Jakby żaden aktor nigdy o nas by nie napisał? Lodo i Universo? Bez koncertu En Vivo? Ewentualnie jakieś płyty, ale niezauważeni, byłoby chyba nam przykro. Tego nie rozumieją ci z innych krajów, ale chyba najlepszym rozwiązaniem jest pisanie "kreatywniejszych tweet'ów" i tłuamczenie innym. Zanim mnie ktoś ewnetualnei za te tweet'y zhejtuje: Oni myślą, że jesteśmy wyróżniani przez te proste tweety, za same te zwroty. Kiedy on się no... starją, piszą coś więcej, a i tak to Polonia jest pozdrawiana.
   + Troche się zgodzę jednak, że na twitcamie mogli więcej uczestniczyć czy coś, a nie narzekać, Lodo nas pozdrawia, pisze o niespodziance, byliśmy na porwadzeniu, jako drudzy po Włoszech, jest o co być zazdrosnym. Ale na razie to Lodo, Mirta polskimi korzeniami i Tini, a reszta? No i Sammy, ale nie tak często, chociaż i tak jeden tweet ♥ Ruggero podaje dużo tweet'ów, wiec to, że z Polski parę to chyba jest troche normalne.

   Usuń
 94. Przepraszam bardzo - jeśli mogę. Oni są żałośni. Tak naprawdę są oni rozpieszczani i mają wszystko za przeproszeniem pod dupą. Nie tylko to - mieli też En Vivo. Ale... nie ma czym się przejmować bo to po prostu zazdrość. GŁUPIA zazdrość. Ja rozumiem - mają bekę z "Polonia te ama" , ale oni nie wiedzą ile my harowaliśmy, żeby chociaż ta obsada nas zauważyła. Ciekawe co by się stało gdy taka Dodo albo Tinita to zauważyła... ciekawie by się zapowiadało...

  OdpowiedzUsuń
 95. SĄ ZAZDROŚNI I TYLE! nie mogą uwieżyć w to że obsada zwraca na nas tyle uwagi

  OdpowiedzUsuń
 96. To jest nieprzyjemne dla mnie,bo nasza ojczyzna nie jest obciążliwa! Prosiliśmy o Il Concerto,o Universo,o spamowaniu na urodzinach obsady, o Juntada Tinista,Simplemente Tini,tam to,siamto....A inni fani Violetty np.Argentyny,Włoch to się niech nie wtrącają. Bo np.Tinita,Lodo,Sammy,Mirta,Rugg,Facu to nam podają tweety. Bo też na TC ktoś z obsady wymawia POLONIA,ci inni nie muszą zazdrościć naszej ojczyźnie. My chcemy walczyć,tak samo jak inne kraje,bo np.W Argentynie jest ST (Simplemente Tini),a się robi wrzawa z książką. A my? NIE MAMY TAKIEJ! Bo na książce jest znaczek od argentyńskiego wydawnictwa,a my też chcemy tą z książkę tylko z polskiego wydawnictwa np.Egmont,Ameet,Zielona Sowa....JA NIE MOGĘ! TO JEST INWAZJA! Płaczę. ;(

  OdpowiedzUsuń
 97. Teraz w komentarzach u Lodo na Facebooku zamiast "Polonia te ama <3" jest "Polonia espera de Lodovica" lub coś podobnego ;). Polska się nie da! :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Walczy się do konca a nie poddaje w polowie ...

  OdpowiedzUsuń
 99. Wlaśnie my po prostu walczymy o swoje marzenia !! ^^ Ale mnie przyznam tez trochę wkurza jak Lodo napisze na FB doda jakieś zdj. swoje a ktoś pod spotem pisze " Polonia Te Ama " i nic więcej to trochę wkurza. Rozumiem bo ja tez tak pisałam ale najpierw napisałam że zdj jest piękne a dopiero pod spodem podpis "Polonia Te Ama " czy " Baci Dalla Polonia "

  OdpowiedzUsuń
 100. Jesteśmy bardzo silnym fandomem i nic tego nie zmieni <3 ! Ale niektóre V-lovers powinny troszkę, powtarzam TROSZKĘ przystopować z tym spamowaniem, bo to na prawdę może być uciążliwe. A co do tych z innych krajów to po prostu są zazdrośni.

  OdpowiedzUsuń
 101. Czułam, że to kiedyś nadejdzie, hahahahaha xDDD

  OdpowiedzUsuń
 102. Napisała mi tak boluda, eso dije, estudia español y sabrás que coño te digo.

  OdpowiedzUsuń
 103. Bo im sie niechce siedzieć na TT i czekać aż obsada wejdzie na TT ~ widze że est mało osób z różnych krajów i prawie nikt tak nie poświęca czasu aktorom jak my ! nie chcemy sie chwialić tlko tak pisze bo taka prawda ! Skoro o ni nie są cierpliwi i mają okazje i czas wejsć na TT napisać do nich a nie chcą to ich problem i to oni sa sobie winni że obsada mało zwraca na nich uwage ! co na ten temat mam wiele do powiedzenie ! Zgadzam się z Ewą Góralczyk - to prawda ze niektórzy v-lovers przesadzają z tym spamowaniem i tylko piszą - ,,polonia te ama'' moze cos dla odmiany i możemy pisac ! - Pozdrawiamy albo Kochamy was lub nigdy o was nie zapomnimy! i nie spamować zbyt wiele ! Mnie też sie wydaje że polska poświęca najwięcej czasu obsadzie i jesteśmy najbardziej zauważani ale nie chce sie przechwalać tylko tłumacze :D nasze marzenia się spełniają ! Aktorzy nam odpisuje - pozdrawiają - przesyłają buziaki a obcym kraom to przeszkadza to chyba nie nasza wina co nie? Polska ! nie damy się ! nie zwracajmy uwagi na Innych obcokrajowców ! walczmy ile sił ! i oby tak dalej! TYLKO NIE SPAMUJCIE bo wkońcu nas aktorzy zablokują hihi :D <3333 Kochamy was !

  OdpowiedzUsuń
 104. Moim zdaniem obsada Violetty nie ma wpływu na to czy będzie koncert w Polsce czy nie ! :)
  Chyba to zależy od nas czy mamy tyle kasy aby ich przyjąc :))))))

  OdpowiedzUsuń
 105. Owszem to może być uciążliwe. Tylko, że nie jesteśmy jedynym krajem, który tak robi. Nas widzą a siebie to już nie łaska.

  OdpowiedzUsuń
 106. Czysta zazdrość. Pracowaliśmy miesiącami, aby przekazać miłość Polaków do obsady. Pracowaliśmy na to żeby obsada nigdy nie zapomniała naszego koncertu. I co ? Udało się a tym krajom, którym to się nie udało żal dupę ściska za przeproszeniem. Żałosne..

  OdpowiedzUsuń
 107. Uważam,że są po prostu zazdrośni. My nie mamy całej obsady w kraju i nie mamy jak się z nimi spotkać, dlatego prosimy o koncerty. Nie spamuje, bo nie mam Twitera, ale gdybym miała to bym się włączyła! Polska tak trzymać <3 :* !!

  OdpowiedzUsuń
 108. Naprawdę?! Dzieci to, a nie fani z Włochy i tamtych okolic :") ) Żal mi najbardziej tych egoistycznych bachorów, co to są najlepszą publiką Lodo ,Tini,Jorge, Mechi, Cande, Samu no wszystkich! Ból dupy nie ma granic? Pozdro z Podłogi, płaczę ze śmiechu :")

  OdpowiedzUsuń