Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.01.2015

[vine] 3, 2, 1.. Nagrywania nadszedł czas!

[vine] 3, 2, 1.. Nagrywania nadszedł czas!

Jorge Blanco i Ruggero Pasquarelli dzielą wspólnie niesamowitą pasję - uwielbiają się śmiać i dzielić się swoim poczuciem humoru. Dzięki króciutkim filmikom umieszczanym na stronie vine.co możemy zobaczyć ich "drugą stronę medalu". Filmików jest naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do rozwinięcia.1. Chcecie zrobić zdjęcie? - Czyli nie ma to jak spotkanie dwóch grup, w których skład wchodzą znane osoby.2. Chcę imprezę, więc najlepszy przyjaciel postanawia mi pomóc w porządkach... Co z tego wynika? To chyba zależy od konkretnego przypadku ;)


3. No i po sprzątaniu... Nadal chcecie imprezę? ;)4. Backstage z poprzedniego filmiku. Jednak nie zawsze wszystko wychodzi za pierwszym nagrywaniem ;)5. Mój piesek nie żyje. - Tylko ciekawe co Ruggero zrozumiał, że tak entuzjastycznie zareagował ;)6. Fikcja vs Rzeczywistość7. Nic nie jest tym za co się podaje - oczekiwania vs rzeczywistość8. Jak małpy zdobywają jedzenie...9. Wyżej!... Wyżej!... A może za wysoko?10. Czasem znajomi mają zły wpływ na nasze decyzje.11. Przyjaciele na zawsze.12. Wiesz co mi się przydarzyło? Wszędzie zajęte...13. W końcu nazwa dla naszych superbohaterów!14. Na ratunek!15. Gdy ci się nudzi...16. Proszę nie robić zdjęć!...17. Każdy dobry utwór zawiera "Baby"18. Problemy każdej matki.19. Najlepszy sposób na zabawę w chowanego!20. Pływanie synchroniczne.21. Ta dyskrecja...22. Ktoś ma obsesję na punkcie czystości.23. Ketchup ważniejszy...24. Cudowni producenci muzyczni.25. Piesek..26. Nic nie jest tym na co wygląda.27. Prawdziwe Igrzyska Olimpijskie28. Zawsze młodzi.29. W oczekiwaniu na Nowy Rok ważny jest zegarek - dobrze działający zegarek.30. Ponownie na niekończących się schodach.31. Masz coś wyjątkowego w swoim spojrzeniu.
I jak wam się podobają filmiki? Który najlepszy?


15 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A worek ziemniaków leci do pani kejna875, gratulujemy.

   Usuń
 2. Ooo, kocham to. Vine Jorge i Rugga są genialne, skąd oni maja pomysły. I ci super bohaterowie, widziałam jak się nazywają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś zna tą piosenkę co leci gdy niby Jorge śpiewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszy duet pod słońcem haha <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post, ale tylko 2 vine'y są nowe, reszta - stare...

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy będą nowe odcinki??

  OdpowiedzUsuń
 7. przetłumaczycie odcinek 61 i 62 ???

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochammm ich Vine <333 r
  ten z Ruggiem i tą k. na trawniku mnie rozwalił XD

  OdpowiedzUsuń
 9. xd xd xd xd Najlepsze "problemy każdej matki" xd xd xd xd SORRY, WSZYSTKIE NAJLEPSZE *_*

  OdpowiedzUsuń
 10. Hah... XD Ich Viny są niezastąpione :D

  OdpowiedzUsuń