Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

08.02.2015

[Violetta3] Odcinek 80. Opracowanie

[Violetta3] Odcinek finałowy. Opracowanie

Tak więc, ostatni odcinek serii :) 80 w trzecim sezonie, 240 całego serialu. Pożegnalne minuty ukochanej serii...  Poniżej znajdziecie dokładny opis odcinka, ze skrótem z każdej rozmowy, tak jak zapowiedziałam. Nie zaglądajcie tu pochopnie, przeczytawszy tego posta dowiecie się już wszystkiego. Tym, którzy widzieli finał: disfruta.León i Violetta rozłączają się po pocałunku. Dziewczyna wyznaje mu, że zawsze będzie w jej w sercu i jak mocne są jej uczucia, gdy on się uśmiecha one chce wiedzieć z czego się śmieje, bo mówi poważnie, co się dzieje. León że to, że ją kocha, i że chce jej przyrzec: w tym mieście i tym magicznym miejscu, że będzie zawsze ją kochał, ona odpowiada tym samym. Chłopak prosi, żeby przysięgli też sobie, że tym razem już nie dadzą się rozdzielić nigdy. Przytulają się i odchodzą.


German wpada z hukiem i kwiatami do pokoiku, potyka się i pada wyraźnie oszołomiony na materac. Fran i Diego odsuwają się od siebie po buziaku, ona mu dziękuje i wyznaje miłość, on też i mówi że uwielbia gdy jest szczęśliwa. Później udają się do kapitana łódki gdzie okazuje się, że Diego ma problemy z potwierdzeniem zamówienia. Ludmiła i Fede odbywają krótką rozmowę pełną czułych słówek, gdzie dziewczyna jest bardzo wdzięczna za swój prezent (Fede podarował jej gwiazdę) a on mówi o swojej miłości (kocham cię taką jaka jesteś, jak moja miłość do ciebie itd). Maxi i Naty wznoszą toast za swoje uczucie i wyznają sobie miłość.
León i Violetta przysiadają się do markotnej Angie w kawiarni, witają się, ciocia stwierdza że pięknie ich widzieć razem, a Viola że tak, mają się dobrze. Zjawia się German i wita ze wszystkimi, León zaprasza go żeby się dosiadł. Tata próbuje się przywitać Angie, ale ta każe Leónowi przekazać temu panu żeby się uspokoił (czy że woli być spokojna?), León upewnia się czy mówi poważnie po czym przekazuje te słowa. German się obraża i pyta Violę o przygotowania do show, Angeles wybucha że przecież przygotowują się do niego od kilku dni więc czemu miałoby być niegotowe, widząc spojrzenie siostrzenicy mówi, że przecież to chciała powiedzieć, prawda? Widząc rozkręcającą się kłótnię León stwierdza, że pora ich zostawić samych i odchodzi z Violą. Angie nie dopuszcza do rozmowy i także idzie.


Fede zauważa że Lu ciągle patrzy na swój prezent, ona odpowiada, że wciąż nie może uwierzyć, że ma własną gwiazdę i że jest najlepszym chłopakiem na świecie. Chłopak mówi, że ona świeci mocniej niż gwiazda, ona że teraz to wie i dodaje, że go kocha. Camila denerwuje się, nie może uwierzyć, że już dziś show. Broduey ją uspokaja i mówi że przecież mają wszystko gotowe, i wyćwiczone choreografie. Diego podchodzi do Fran i mówi, że nie lubi patrzeć na nią w takim nastroju. Francesca martwi się przybyciem na czas na show, Diego obiecuje jej że dotrą na miejsce. Kolejne sekundy są mi nie wiadome, gdyż nagranie się troszkę zacięło. Przytulają się, on mówi że jest piękna.
León i Violetta stają naprzeciw Clementa i Gery. Ci przyznają się do winy i odpowiedzialności za wszystko, co zaistniało. Gery przeprasza i ma nadzieję, że pewnego dnia otrzymają wybaczenie. Vilu stwierdza, że to co zrobili, było złe, i bardzo cierpieli (ona and Leon), i że czas kiedy oddalili się z Leónem był wypełniony bólem i zmartwieniem, jednym z najbardziej dla niej. Jednak dodaje że cieszy się, że wyznali prawdę, w efekcie są znów razem, i za to Gery i Clementowi dziękuje. León dodaje, że oni (Leonetta wzajemnie) już się przeprosili i ich dwójka powinna zrobić to samo. Zrobili źle ale wyznali prawdę, i teraz jest czas naprawić sprawy. Clement wyznaje, że gdy są razem (LV) są wyjątkowymi osobami, o ogromnych sercach. Gery też chce coś powiedzieć, ale Vilu przerywa jej we zwrocie, który po polsku powiedzielibyśmy: już dobrze, nic się nie stało. León sumuje to mówiąc, że co się stało, to się nie odstanie, i cała czwórka się godzi. Podbiega Angie pytając czy już skończyli jeść, i że powinni natychmiast skończyć, bo muszą się spotkać wszyscy razem. German zwołuje grupkę i nakazuje kończyć jedzenie i zbierać swoje rzeczy, gdyż muszą już iść. Viola chce wiedzieć gdzie, Angie odpowiada, że do bardzo wyjątkowego miejsca, które powinni zobaczyć przed wieczorem więc nie powinni się spóźnić. Pada pytanie o Fran i Diego, wg informacji nauczycielki mają dojechać na show.
León wychodzi od jubilera, zachodzi Vilu od tyłu i wyciąga ręce nad jej ramionami otwierając pudełko z pierścionkiem, mówi: spójrz. Podoba ci się? V: Nie mógłby być piękniejszy. L: Chcesz go włożyć? V: Jasne że tak.


Przytulają się. Nico prawi komplementy Jade, kiedy zjawia się Matias, twierdząc jak pięknie ich widzieć razem zakochanych. Nicolas prosi żeby zostawił swoją siostrę chociaż na chwilę, on protestuje że jest częścią rodziny i też chce świętować. Jade przeżywa czy nie mógłby ich zostawić samych, Mati że nie, chce świętować z nimi. Jego siostra stwierdza, że on ciągle coś niszczy i zaczyna się kłótnia którą łagodzi Nicolas, przynaje rację Matiasowi i stwierdza że przypomniał mu o tym, że ma dla niego prezent. To klucze. Szwagier każe mu się obrócić, pokazując, że tam jest auto - dla niego. Podkreśla potem że jest jego, może świętować, zacząć własne życie itp. Mati stwierdza że to najpiękniejszy prezent jaki dostał, dziękuje, Jade dodaje że go kocha, jej brat odbiega, czule wita się z samochodem i wsiadając arią woła: do zobaczenia! Nico stwierdza, że dla niej też ma prezent, ale Jade powstrzymuje go mówiąc, że jedyne czego chce, to być zawsze z nim.
Niejaki Pedro wita uczniów ze Studio w Argentynie, i Germana - jak starego przyjaciela. Ty musisz być Angie?, zwraca się do niej, ona potwierdza i pyta kim jest ten pan, odpowiada że Pedro, brat Antonio. Angie nie może uwierzyć, bardzo się cieszy. Pedro zatrzymuje wycieczkę na placu, pokazując im miejsce które ma być najlepszym sposobem na uczczenie pamięci jego brata. Oznajmia, że to pierwsze Studio, które ufundował Antonio. Zwraca się do Germana, że był najlepszym uczniem, i świat muzyki stracił jego wielki talent. Zdumiona Angie pyta Violę, czy o tym wiedziała, ona że tata mówił jej tylko, że studiował w Sevilli. Przewodnik woła wszystkich by coś ogłosić, stają przed ścianą z płytami - nagrodami, a ten oznajmia, że jego brat miał wielką siłę by zbudować to miejsce, które zyskało klasę i sławę miedzynarodową.
Ramallo biadoli, że bardzo źle się czuje, już nie chce więcej, nie może itd, zjawia się troskliwa Olga stwierdzając gorączkę i kładąc mu zimny okład na łysinkę. Lisandro stwierdza, że jest dla niego bardzo dobra, chce się przytulić i Olguita stwierdza że później, i nigdy nie sądziła, że to powie, ale: przestrzeń osobista.
Viola mówi tacie, że słyszała jak Pedro mówił, że ten tu studiował. German mówi że piękne miejsce i czy jej się podoba, Vilu żeby nie zmieniał tematu i nie może uwierzyć, czemu jej nie powiedział. Tata że to nie jest ważne i że minęło już tyle czasu, a on nie był dobrym uczniem. Pedro się wtrąca, że był najlepszym uczniem, geniusz, tym razem zwracając uwagę wszystkich w zasięgu słuchu, po czym zaprasza do dalszego zwiedzania. Pedro prosi ją o towarzystwo w drodze do ogrodu a Vilu odzywa się do taty że jeszcze o tym pogadają. Rozmowa Fedemiły również niestety mi ścięła, usłyszałam tylko koniec, jak Fede mówi że zawsze słyszał jak ludzie się tak mocno zakochują ale nigdy nie sądził że to trafi się jemu. Lu mówi, że jest ich dwoje, bo ona też.
Clement i Gery cieszą się, że porozmawiali z Violą i Leónem, oboje zadowoleni, Alex stwierdził, że nie powinni być rozdzielani. Po czym pyta: a my? Ona że nie wie, i też chciała o to zapytać. Fran cieszy się że wreszcie dotarli do brzegu, orientuje się w sytuacji i jest zdenerwowana kiedy Diego mówi jej, że są na przedmieściach, a jest superpóźno. Rozdzielają się, jedno ma szukać przystanku autobusowego, drugie postoju taksówek.
Broduey proponuje Cami taniec, Andres robi zdjęcia. Vilu stwierdza że to miejsce wydaje jej się wyśnione. León że tak, jak magiczne. Ona, że czuje się w tym miejscu ducha Antonio. Nie może uwierzyć, że tata przez tyle lat nie powiedział jej o swojej nauce tutaj. León tłumaczy, że po śmierci jej mamy zamknął się w sobie. I teraz, dzięki Violi, otworzył się, niech się cieszy tą niespodzianką. Ta przytula się do niego mówiąc że bardzo go kocha i jest najprzystojniejszy na świecie. On coś w stylu, że mogłaby to mówić częściej, ona - że uwielbia sposób, w który myśli. Andres chce zrobić im zdjęcie, German spontanicznie się dołącza. Maxi i Naty podziwiają to miejsce jako niesamowite, Maxi stwierdza, że tak niesamowite, że idealne na... Naty potwierdza i podstawia się do pocałunku, ale jej chłopak już biegnie żeby zwołać wszystkich do zaśpiewania piosenki. Co też robią, w wykonie Ven y canta. Warto zauważyć, że w tym pomieszczeniu nagrywano spotkanie Wiktorii Gąsiewskiej z I ♥ Violetta, z Ruggero i Totim.


Olga szuka Ramallo i jest w szoku, widząc go w piżamie, zwraca uwagę na jego wygląd. On mówi, że nie wie jak wygląda, za to o wiele lepiej się czuje. Kiedy pada na kolana ona woła żeby był ostrożny, ten oznajmia, że ma coś dla niej, Olga spodziewa się obrączki., on mówi że to coś znacznie lepszego/ Ramallo pokazuje jej nożyczki, oburzona gospodyni mówi że jeśli to żart to nieśmieszny i w bardzo złym guście. Ramito wyjaśnia, że to nożyczki które na zawsze przetną przestrzeń osobistą między nimi. Imaginuje przecinanie, przegania i rozdmuchuje ją, klęka przed Olgą i oznajmia, że jest kobietą jego życia. Prosi, żeby ożeniła się z nim.
Fran zwraca się do swojego "kochanie" mówiąc że przeszli już tyle uliczek i miasto jest naprawdę przecudne, ale obawia się, że nie znaleźli ani postoju taxi ani autobusów, więc co zrobią? Diego uspokaja ją podkreślając że zostało tylko pięć uliczek i wie co robi. Wkrótce ona stwierdza że się zgubili i koniec, wtedy pojawia się taksówka. Gdy taksówkarz opuszcza szybę natychmiast rozpoznaje w nich sławnych Diego i Francescę, każe im wsiadać. Opowiada im co za niespodzianka ich spotkać, że jego trójka dzieci, Valentina, Paula i Victor ich uwielbiają, znają ich wszystkich, pokazuje im ich zdjęcia schowane za osłonkami.
Pedro pokazuje Germanowi jakąś książeczkę związaną z jego nauką, German jest poruszony, tyle wspomnień itd, brat Antonio serdecznie dziękuje mu za przybycie. i cieszy się, że go zobaczył. Francesca i  Diego akompaniują taksówkarzowi w śpiewaniu Te creo, Fran przerywa przypominając, że muszą zdążyć na koncert. On odpowiada, że muszą zrobić sobie zdjęcie dla jego trójki dzieci, Fran upewnia się "selfie, i ruszamy?". Kierowca każe im powiedzieć do zdjęcia: "On Beat turrrrrr". Wreszcie robią zdjęcie ale temu panu nie podoba się, że Diego się wcale nie uśmiechnął, więc cyka fotkę jeszcze raz. Dziewczyna pyta czy już ruszają, on że tak tak tak, zadzwonić do jego dzieci, powiedzieć o tym spotkaniu. Fran żeby odwieźć go wreszcie od wszelkich pomysłów, proponuje, że zaśpiewają, zaczynają Te creo a taksówka wreszcie rusza. Nauczyciele martwią się, gdzie ta dwójka się podziała, nie mają żadnych informacji.
German spaceruje po Sevilli wspominając: motto swojego Studio, rozmowę z Violettą o tym jak zamknął się w sobie po śmierci jej mamy, i jej radę dt zdobycia Angie, a także słowa Pedro o najlepszym uczniu.
Ludmiła nawołuje dziewczęta, że muszą być piękniejsze niż kiedykolwiek, Naty dodaje że to wyjątkowy koncert. Gery prosi Ludmiłę o jakiś kosmetyk, wszyscy się spinają w niepokoju, ale Ludmiła po raz pierwszy reaguje pozytywnie, szczerze i dzieli się trzymaną rzeczą, oferuje pomoc. Chłopcy rozgrzewają głos, Angie ich chwali proponuje inne ćwiczenie, stwierdza że będzie dobrze. Beto zaprzecza i wyjaśnia, że ciągle nie ma Fran i Diego. Nauczycielka stara się ich zmotywować do dostosowania się i uspokoić, Broduey pyta czy jest pewna, że nie przybędą, ona że nie i żeby ćwiczyli.
Taksówkarz wreszcie staje, ciągle powtarza że dzieci mu nie uwierzą (te imiona które wymienia Fran) i nie chce ich wypuścić mówiąc, że musi mieć nagranie jak sami Francesca i Diego śpiewają w jego taksówce. Gdy oni oprotestowali ten pomysł spytali o cenę, ale ten mówi, że nie mógłby wziąć od nich pieniędzy i prosi ich jeszcze o autograf, Fran upewnia się jakie imiona, on mówi że nie - dla Manolo. Fran pyta czy to siostrzeniec, taksówkarz odpowiada, że nie, nie ma żadnych dzieci, to on, i jest fanem nr1 Studio OnBeat, kocha Fran, kocha Diego, ci wreszcie wydostają się z pojazdu, kierowca jeszcze woła za nimi, żeby nie odchodzili i próbuje śpiewać.
Angie sprawdza gotowość Violi i zauważa, że German nie przybył, siostrzenica uspokaja ją, że przyjdzie. Viola wyjaśnia, że rozmawiała z Leónem i on pokazał jej lepszą stronę jej taty, że codziennie chce być lepszą osobą. I pełną niespodzianek. Opowiada, że kiedy mówi o Angie, ma w oczach taki blask jak nigdy indziej. Angie pyta: mówiąc o mnie? Viola potwierdza, ciocia pyta, co jeszcze mówi, Vilu; Wszystko co mogę ci powiedzieć, to że cię kocha. Bardzo.
Fran i Diego biegną przez miasto, ona nie rozumie, czemu zostawili taksówkę. Diego stwierdza, że gdyby tego nie zrobili, ten człowiek nie wypuściłby ich dopóki nie odstawią mu całej trasy koncertowej. Za kulisami robią sobie zdjęcia, nagrywają się, Beto mówi o nerwach, Lu odmawia buziaka Fede z powodu makijażu, Clement i Gery dają sobie czułego całusa, Andres trafia kamerą na czyjść krawat i odkrywa, że to obcy facet, który szuka Maxiego. Przedstawia się Maximiliano jako Paul, dyrektor MeaMusicRecords. Są zainteresowani zatrudnieniem go, daje mu swoją wizytówkę. Podkreśla że ma dużo pieniędzy i każe mu zadzwonić do siebie. Maxi jest pod wrażeniem, dziękuje za propozycję i uważa że jest już gotowy na coś profesjonalnego ale oddaje wizytówkę, twierdząc, że nie interesują go ani dyrektora ani niczyje pieniądze, woli robić to, co mu w duszy gra.
Angie ogłasza uczniom złą wiadomość; że Fran i Diego się nie zjawili do tej pory, więc muszą trochę zmienić plany. Zagubieni pojawiają się. Diego rozmawia z Gregorio, mówiąc, że już się zaczyna show, porozmawiają potem, żegna się, Beto też woła do komórki Diego: "cześć tato! kocham cię!".
Angie chce porozmawiać ze wszystkimi przed wyjściem, mówi że to wielki, wyjątkowy dzień na który czekali tak długo. Antonio byłby bardzo dumny z każdego z nich z osobna, i oni (profesorzy) także są, z tego wszystkiego czego dokonali w drodze do tego miejsca, cieszą się że mogą im w tym towarzyszyć i mówi żeby wspominali wszystko co przeżyli, dobre, złe, wszystkie wspomnienia, wierzy że zobaczy wielkich artystów, jakimi są. Viola dodaje że nigdy nie zapomną o Antonio i nauczycielach, itd. Pablo dodaje od siebie, że taka jest różnica między grupą i zespołem, ekipą - oni są ekipą. Najbardziej utalentowaną z jaką pracował. Betito dodaje, żeby posłuchali (oklasków); ludzie czekają, a oni powinni wyjść z podobnym entuzjazmem. Dyrektor Studio dodaje, że to jest najlepszy moment, żeby wspomnieć Antonio.


Boysband przedstawia piosenkę "Solo pienso en ti". Po tym występie German znajduje Violettę i mówi nieprzerwanie o tym, że to miejsce pomogło mu zrozumieć, myślał bardzo dużo o słowach które usłyszał od niej i tych z zawołania jego studio. Vilu wreszcie udaje się dojść do głosu, stwierdza, że skoro wreszcie zrozumiał, powinien wziąć to - daje mu pudełeczko z pierścionkiem. Angie widzi, jak trzyma go na wyciągniętej dłoni. 


León i Violetta przedstawiają Abrazame y veras.
Po występie tata łapie Vilu, chwali ją za występ i upomina jeszcze gorliwie żeby napisała się wody dla strun głosowych. Potem zwraca się do Leóna mówiąc że było bardzo dobrze, ale żeby następnym tego nie robił. León klepie go po ramieniu i zwraca się do niego: Ok, dzięki, dzięki teściu, co wprawia "teścia" w kompletną dezorientację.
Wszyscy wychodzą zaprezentować Crecimos juntos.
Tuż po Violetta wciąga ojca w wir zdarzeń, na scenę, gdzie wszyscy się kłaniają i zbierają aplauz, po czym zręcznie aranżuje to że stają naprzeciwko siebie. Sparaliżowany German stoi, Violetta podnosi jego rękę z pierścionkiem zaręczynowym ośmielając go, jej tata w końcu się otrząsa i klęka przed Angie, pytając, czy chciałaby spędzić z nim resztę życia. Publiczność wraz z przedłużającym się brakiem odpowiedzi cichnie, czeka, wreszcie Angeles odpowiada że tak, chciałaby, a z widowni wybuchają oklaski. Przytulają się a ona mówi, że już się bała, że nigdy do tego nie dojdzie.


Od razu przenosimy się w rzeczywistość ślubu. Vilu przy akompaniamencie Leóna śpiewa Algo se enciende, pojawia się Angie w białej sukni, wszyscy obracają się zachwyceni. Narzeczeni i Viola spotykają się na postumencie. Dziewczyna opowiada. że bardzo długo śniła o tej chwili i teraz obserwuje, jak staje się rzeczywistością i nakazuje im powiedzieć co mieli.
Angie mówi że dziś, tu, przed nim (Germanem) i tyloma ludźmi których kochają i którzy kochają ich... przygotowywała się ale jest tak zdenerwowana że to nieważne, bo najważniejsze jest to że musi mu powiedzieć że go kocha, i że ma wspanialszą rodzinę niż mogła sobie wyobrazić. German, kochanie, Violu, mój skarbie... i że jest najszczęśliwszą kobietą na ziemi. 
German wyznaje, że dużo kosztowało go dojście tutaj (pewnie chodzi tak o ołtarz jak o długą drogę przez zagłuszanie swoich uczuć innymi związkami) i że miał różne potknięcia (wspomniane związki) ale wreszcie znalazł towarzyszkę na resztę swojego życia. Ma szczęście że ma taką piękną rodzinę, kocha je (Vilu i Angie), Ją kocha (Angie). Ona odpowiada że też go kocha.


Matias mówi jakiejś kobiecie jaki piękny ślub zwracając się do niej pieszczotliwie zapewne myląc z Parodi, która pojawia się w tym momencie. Pyta ją co tam i stwierdza, że zakłada kajdanki. 
Urzędnik rozpoczyna ceremonię, nakazuje wziąć obrączki. Germana wkłada swoją na palec Angie, ta podekscytowana chwali się gościom a wszyscy zerkają na swoje drugie połówki. Angie wkłada obrączkę na palec Germana a urzędnik ogłasza ich mężem i żoną; i że mogą się pocałować. Co też czynią. Matias krzyczy "Niech żyje młoda para!" a León, Angie, German i Violetta wymieniają uściski. Para rusza do gości by przyjmować gratulacje a córka ze swoim chłopakiem udają się do fortepianu by zaśpiewać Nuestro Camino. Pod koniec już zakończywszy przytulasy wszyscy przyglądają się jak Violetta z Leónem śpiewają, gdy kończą następują oklaski.


Vilu staje z chłopakiem na "ołtarzu" i mówi: 
-Angie, tato...jestem tak podekscytowana tym co się dzieje, aj nie mogę się w to uwierzyć, bardzo się cieszę że was tu wszystkich widzę. Dziękuję za przybycie. Patrzę w przeszłość i myślę że nigdy nie sądziliśmy, że tak urośniemy (dojrzejemy), prawda? Zakochujemy się, śmiejemy, płaczemy, gniewamy się i kłócimy jak zawsze, zmieniamy mentalność i żyjemy. Patrzą na Was i Was dwoje, i chcę powiedzieć: Było warto (przeżyć) wszystko co tu się zdarzyło (pierwszy wers Hoy somos mas), i że dziś rozpoczyna się nowa droga dla nas wszystkich. Wiemy że razem jesteśmy bardziej. To co, tańczymy?
Ostatnia propozycja spotyka się z oklaskami i wszyscy ruszają śpiewać i tańczyć Crecimos juntos.
144 komentarze:

 1. super ! :3
  #jebaćplagiatchcemyqotdf leję z tego :''''''''''''DDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leonetta para siempre strasznie brakuje mi następnych odcinków :( co prawda jest jeszcze polskie ale nie zniosę znów tego widoku jak moja ukochana para sie sprzecza

   Usuń
  2. Tak ale ich miłość zwycięży i to jest najważniejsze

   Usuń
  3. No, a czy ktoś wie czy MARTINA STOESSEL ma chłopaka. I czy JORGE BLANCO ma dziewczynę!? Bardzo mi szkoda że to się nie dzieje naprawdę!

   Usuń
  4. Martina ma chłopaka i Jorge ma dziewczynę

   Usuń
  5. Jorge ma dziewczynę Stephie nie pamiętam naziwska.Martina miała chłopaka ( Petera Lanzani) ale zerwali

   Usuń
 2. I ten pamiętnik <3
  #JebaćplaagiatchcemyQOTDF XDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jaki pamietik

   Usuń
  2. Po odcinku Vilu zapisała ostatnią kartkę w pamiętniku :'c Pokazały się wtedy wszystkie ważne chwile ze wszystkich trzech sezonów ;(
   LoveSucksManiac.

   Usuń
 3. Leonetta najcudowniejsza - kocha te parę

  OdpowiedzUsuń
 4. I ten pamiętnik ooo <3
  #JebaćPlagiatChcemyQOTDF a tak wgl to #SećkaNaPrezydenta

  OdpowiedzUsuń
 5. Leon i Viola cudowna miłość tej dwójki

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś niesamowita, tyle pracy na jeden post :3 Dziękujemy ci :)
  Ale fajnie by było gdyby w dzisiejszym odcinku specjalnym był ślub Leonetty hhahaha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest nasze marzenie ale obawiam się,ze nie realne - niestety :-) ale i tak było pięknie ich miłość pokazana tak bardzo prawdziwie . Ja jak oglądam ten odcinek i są sceny Leona i Violi to łzy mi płyną i mam ciarki bo marzyłam ,aby ich takich oglądać niestety scenarzysci zafundowali nam tylko mega romantyczną i namiętna scenę tej kochanej dwójki w końcówce 79 odc., no a odc. 80 - cóż magia :-))))))

   Usuń
 7. Hej
  Przepraszam z góry jeżeli kogoś urażę ,ale dla mnie serial Violetta to przede wszystkim a wzasadzie to tylko Viola i Leon = Leonetta .Niestety ślub Angi i Germana no fajnie,że był ale ja i tak tylko patrzyłam tam tylko na Leonette .Dla mnie ta dwójka to sens tego serialu ,tylko dzięki nim wzruszałam się razem z nimi i przeżywałam wszystko tak jak oni. Dlatego ubolewam,że to nie oni wzięli ślub,ale nie można mieć wszystkiego i dziękuje za Leonette i zgadzam się,że może będzie wiele seriali i wiele serialowych par ,ale Leonetta tylko jednana zawsze .
  Czy ktoś mysli podobnie jak ja ?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zapamiętam też Fedemiłe <3

   Usuń
  2. Ja myślę tak samo :)

   Usuń
  3. Pff. Czy tylko ja się niesamowicie jaram Naxi? ♥ (Nie pisać - "tak". XD)

   Usuń
  4. Ja też się jaram Naxi ♥ Są prawie najlepsi

   Usuń
  5. Dobrze, że to był ślub Germangie :) Leonetta ma ciągle besa, a Germangie nic :)

   Usuń
  6. Ja zapamiętam Diecesce ;) Uwielbiam ich

   Usuń
 8. No i germangie zatriunfowalo :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja i tak wolę Leonette

   Usuń
  2. JA TEŻ TYLKO LEONETTA

   Usuń
  3. Jej było najwięcej ^^ Pod tym względem jestem wniebowzięta!

   Usuń
 9. Wszystkie momenty Leonetty z 80 odcinka - bezcenne
  Jak ja tęsknie za nimi

  OdpowiedzUsuń
 10. Leon i Viola ta para zostanie moim serduchu na zawsze
  Jak myślę,że ich już nie zobaczę razem to ryczę .Dziękuję za tą parę ale ryczę ,że to już koniec i już nigdy nie będę oglądać ich razem,ich miłości ich spojrzeń , pocałunków to wszystko było takie prawdziwe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rycze razem z toba :,(

   Usuń
  2. Nie będzie już żadnej nowej piosenki, żadnego nowego pocałunku, żadnego nowego przytulasa ani wyznania miłości ;____;

   Usuń
  3. Ja tez beczę za Leonetta , piekny finał, triumf ich miłości ,ale to juz koniec ,juz nie zobaczymy ich razem :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

   Usuń
  4. Sprawiacie że rycze coraz bardziej :, (

   Usuń
 11. Wow świetny post widać że sie na pracowałaś jest super tylko szkoda że violetta sie kończyła :/ LEONETTA FOREVER !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak Leon dał Violi ten pierścionek to zamarłam bo myślałam,że to dla niej :-( szkoda,że to nie ślub Leonetty

  OdpowiedzUsuń
 13. Było dużo, dużo, dużo cudownej leonetty i to się dla mnie liczy :3 nie musieli brać ślubu żeby być parą odcinka. podoba mi się też ślub Germangie czy to, że Maxi odmówił "pieniądzom" tego pana.

  OdpowiedzUsuń
 14. Abrazame y veras w wykonaniu Violi i Leona - magiczne
  Każde ich spojrzenie,dotyk przepełniony miłością ,pożądaniem i czułością. Tak jak Leon chciałby powiedzieć jesteś tylko moja na zawsze.
  A jak pocałowali się to jakby zapomnieli o całym świecie ,liczyli się tylko Oni, a oklaski publiczności przypomniały im ,że nie są sami ;-) mogłabym tak pisać i pisać tej dwójce bez końca ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To była magia ten wykon

   Usuń
 15. Dzięki, świetny post :3
  Boże, oglądałam, ALEŻ MI SIĘ PODOBAŁO :))) pod wieloma względami wymarzony finał.Dla mnie po tym pierścionku, występie, ślubie który jej się przyśnił i "teściu" do Germana i tak są poślubieni. Ej, León był świadkiem Germana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak - ale ślub to byłoby spełnienie marzeń
   A "dziękuje teściu" było super

   Usuń
 16. Kiedy w końcu ten specjalny odcinek jest dzis, czy 15.02?

  OdpowiedzUsuń
 17. Streszczenie grube jak cała książka xDD Dziękuję Milens ♥
  Finał był wspaniały, taksówkarz przezabawny maniak i tyle Leóna i Violi ile można było wymarzyć

  OdpowiedzUsuń
 18. Idealnie pasuje do naszej Leonetty :
  Mogą wymazać mi wspomnienia
  Mogą odebrać mi opowieść o Tobie
  Ale nigdy Cię nie zapomnę
  Mogę jutro umrzeć
  Mogą minąć trzy tysiące lat
  ale zawsze będę Cię kochał/a
  Może uschnąć moja dusza
  Ale nigdy Cię nie zapomnę
  i zawsze będę Cię kochał/a
  Jak zapomnieć Twój uśmiech?
  Jak zapomnieć twoje spojrzenia?
  Jak zapomnieć, że modliłem się, żebyś nie odchodziła
  Jak zapomnieć twoje szaleństwa?
  Jak zapomnieć,że odeszłaś ?
  To sie nigdy nie uda
  Bo ja Cię kocham
  Bardziej niż życie, bardziej niż wszystko (...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ♡♡♡♡♡♡♡♡

   Usuń
  2. A ja mam to o naszej cudownej Leonettcie :
   Będąc w twoich ramionach,
   ginie gdzieś to, jak się czuję
   Kiedy świat na zewnątrz za dużo bierze
   Nic się nie liczy , kiedy jestem z tobą
   Nawet jeśli są chwile
   I wydaje się, że jestem daleko stąd
   Ale nigdy nie zastanawiam się gdzie jestem
   Bo zawsze jestem po twojej stronie

   Ponieważ jestem twoją kobietą
   a ty jesteś moim mężczyzną,
   zawsze, kiedy wyciągniesz do mnie rękę,
   uczynię wszystko, co będę mogła aby Cię uszczęśliwić
   Dążymy do czegoś,
   gdzieś, gdzie nigdy nie byłam.
   Czasem się tego boję,
   ale jestem gotowa uczyć się o potędze miłości.

   Odgłos bicia twojego serca
   nagle czyni to jasnym...
   LEONETTA FOREVER

   Usuń
 19. Ommmg moja kochane Leonetta ♡♡♡♡♡ nieee to nie może być koniec porostu nie może!!!!!!!!
  Czemuuuu nooo czemuuuuu?????
  Ja chce żeby był 4 sezon :, (
  moja leonetta <33333
  Już nigdy ich razem nie zobacze!!???? :, (
  Jak viola puscila oczko na koncu tego cudownego odcinka to po prostu sie poryczałam!!!!
  Ja nie mogę w to uwierzyć! !!
  Taki cudowny serial sie skonczyl!!!
  Wiem ze wszystko sie kiedys konczy ale czemu akurat Violetta???? Ja tu normalnie rycze!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja od piątku non stop oglądam momenty z 79 i 80 odcinka Leonetty i ryczę

   Usuń
  2. Ja też !!! No to ryczymy razem .. ?? :, (

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. A może zrobimy spam że chcemy 4 sezon ? xD wiecie spróbować zawsze w końcu można co nam szkodzi ?! I love Leonetta <3

   Usuń
  5. Też o tym myślałam ale mysle ze to by sie nie udało :/

   Usuń
  6. O jejku jeśli chcemy spróbować możemy xD

   Usuń
  7. w takim razie spróbujmy

   Usuń
 20. Hej
  Co z tym specjalnym odcinkiem?

  OdpowiedzUsuń
 21. Te wyznania Leona i Violi ,pocałunek najbardziej namiętny, najdłuższy ze wszystkich do tej pory ,przepiękny finał

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie wiem po co dodajecie te napisy na zdjęciach,że to wasze no bo sorry - każdy może zrobić taki screen i podpisać pod swoje.
  A leon i violetta najlepsi <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisujemy bo znalezienie odpowiednich video z dobrą jakością i robienie, po czym wycinanie skrinów też kosztuje czas i wysiłek, a przez te dwa latka bardzo często tak było, że inny blog po prostu wrzucał to co my zrobiliśmy. A po drugie, w celach reklamowych - jak ktoś trafi na nasz obrazek a nigdy nie był na blogu będzie wiedział skąd pochodzi i może wpadnie ;)

   Usuń
 23. Ej gdzie można zobaczyć 81 odcinek Violetty 3?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie 15.02 o godz. 19.00 czasu arg.czyi u nas o 23

   Usuń
  2. Aha dzięki ;*

   Usuń
  3. Wedle pierwszej zapowiedzi disneya miał być dzisiaj. I to nie będzie 81 odcinek tylko specjalny materiał.

   Usuń
  4. gdzie mogę zobaczyć zapowiedź tego odcinka?

   Usuń
 24. Mimo ślubu Germana i Angi to Leonetta jest para tego serialu i odcinka , dla mnie tylko ta dwójka się liczy

  OdpowiedzUsuń
 25. W moich marzeniach Viola i Leon wzięli slub, bo w końcu ten pierścionek, teściu do Germana ma zadziałać na nasza wyobraźnię i na moją zadziałała - ja widzę ich razem przy ołtarzu , jak biorą ślub w obecności przyjaciół i rodziny i a potem Viola i Leon wyznają sobie miłość nad brzegiem morza na zachodzie słońca i całują się .... a kilka lat później pokazane są ich z zdjęcia z ich ślicznymi dziećmi
  No co marzenia na szczęście są za darmo :-)
  ale tak właśnie wyobrażam sobie mój wymarzony finał - bo wcześniej czy później finał musi nastąpić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy podobne marzenia ♡♡♡

   Usuń
  2. Mamy podobne marzenia ♡♡♡

   Usuń
 26. 15 lutego w niedziele o 18 czasu arg. będzie ten materiał specjalny przed chwilą była reklama ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, pisaliśmy o tym. Początkowo reklamowali, że 8 lutego

   Usuń
  2. Szkoda że nie dzisiaj :(

   Usuń
 27. Wiecie co zastanawiam się co Disney zrobi z tym,że serial odniósł taki sukces ale przede wszystkim nasz para Leon + Viola, bo przecież teraz powinni iść za ciosem i zrobić nie wiem film z nimi w roli głównej lub kontynuacje serii dla młodzieży czyli już nie dla Disney Chanel - no nie wiem ,ale ta jakakolwiek produkcja z tą para to murowany sukces

  OdpowiedzUsuń
 28. Abrazame y veras.nie moge się na nich napatrzec w tym wykonaniu w 80 odc - ileż tam czułości i miłości

  OdpowiedzUsuń
 29. Boże, nie wytrzymam. Ryczę i ryczę. nie mogę uwierzyć że to koniec

  OdpowiedzUsuń
 30. Pocałunki Leonetty w tym sezonie są przepiękne
  A te z 79 odc i 80 - o po prostu wielkie WOW , ie myślała,że w Disney Chanel taki pocałunek będzie, jestem wniebowzięta !!!!!!!!!!! Kocham Leonette
  W 79 odc Leon i Viola tak sie długo całują i namiętnie - super

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie oglądałam żadnego odcinka po hiszpańsku bo ta myśl mnie przeraża, ale gdy tu weszłam i zobaczyłam że jest opis ostatniego 80 odcinka 3 i ostatniego sezonu Violetty musiałam tu wejść. Cudowne. Ubolewam że ten serial musi się skończyć :( Macie racje że Leonetta jest parą serialu i ostatniego odcinka oni są cudowni, i pomyśleć że nie będzie nowych scen, przytulasów, całusów, wyznań miłości itd. Boję się dnia w którym usiądę o 16 przed telewizorem włączę Disney Channel i zacznie się ostatni odcinek serialu, wiem że będzie magiczny i na pewno się poryczę. Uwielbiam ten serial :)
  Fajnie że zrobili ten odcinek specjalny.
  Mogliby zrobić jakiś film xd coś w stylu Violetta Movie ? i mógłby się tam znaleźć nasz wyśniony ślub Leona i Violi :D

  OdpowiedzUsuń
 32. Ej, wiem, ze nie na temet, ale co z tym specjalnym odcinkiem violetty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, bo nie oglądałam. Jest na YouTube? Ma ktoś link'a?

   Usuń
  2. No właśnie, bo nie oglądałam. Jest na YouTube? Ma ktoś link'a?

   Usuń
 33. Moja leonetta już nigdy nie zobaczę ich nowego pocałunku :'(( ale ten w 79 odcinku był najlepszy :* ej a jak będzie już ten specjalny odcinek violetty to napiszesz onim post ?? Plose :3

  OdpowiedzUsuń
 34. UWAGA CI CO NIE WIEDZĄ odcinek specjalny bd 15 lutego w niedziele takze mozemy sie spodziewac go na yt 16 (pon)

  OdpowiedzUsuń
 35. Final byl piekny:* slub germana i angie,leonetta ,nie moge uwierzyc ,ze to juz koniec:(chce koniecznie zobaczyc odc specjalny<3

  OdpowiedzUsuń
 36. ochhh germangie <333

  OdpowiedzUsuń
 37. Germangie i Leonetta....czy tak pięknie nie mogło być od razu? :D

  OdpowiedzUsuń
 38. Jak dla mnie to ten odcinek to wszystko zwalone na jedną kupę ,Ale to tylko moje zdanie . Bo np. ślub nie mógł być np. wcześniej ? Ale oki . odcinek bardzo fajny

  OdpowiedzUsuń
 39. Mama Leona umarła!?!?!?WUT!?!?!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty brałaś/brałeś? XD

   Usuń
  2. co? Nie umarła.....

   Usuń
 40. Ja nie na temat ale czy ktoś wie czy koncerty w Polsce będą NAGRYWANE i EMITOWANE gdzieś na żywo ? Bardzo bym chciała zobaczyć chociaż jeden ale niestety nie pojadę na żaden :( Chciałabym zobaczyć czy coś będą mówić po polsku, jakieś akcenty, jak się zachowywać i wgl. Wiem że na pewno będą filmiki ale to złej jakości, to z daleka itp :)
  Jak coś dzięki za info :))

  OdpowiedzUsuń
 41. Co z odcinkiem specjalnym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 42. Nie wierze że to już koniec. ..
  Gdzie ja teraz będę oglądać całą obsadę?
  Co będę robic o 16 ?
  Jak to przeżyć...?
  Mam pytanie?
  Na blogu pojawią sie tłumaczenia piosenek z 80 odcinka?
  Cudowne opracowanie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. Germangie por siempre en mi corazón.♥

  OdpowiedzUsuń
 44. Zrobicie opracowania piosenek finałowych w 80 odcinku???

  OdpowiedzUsuń
 45. Będzie mi brakować tych słodkich kłótni Germangie <3 :3 Nie mogło być tak pięknie już na początku sezonu? A Pod koniec Angie zachodzi w ciążę :D hyhyhy za dużo telewizji xDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie za dużo haha No ale w zasadzie myślimy podobnie, no to pjona!

   Usuń
 46. Bez obrazy i w ogóle, ale według mnie Vilu wyglądała jak pomarańczka xd I włosy jakby "tłuste". Wiem, że są tak zrobione specjalnie, ale nie podobają mi się xd I co do pomarańczki zdania nie zmienię! xp
  Za to Angie i Lu wyglądały cudownie! <3
  Nie to, że innych nie lubię, ale według mnie to właśnie one wyglądały najładniej.
  Cały finał był piękny, i to "pojednanie" Lu i V :*
  NA szczęście w Polsce jeszcze leci :D

  OdpowiedzUsuń
 47. o jejku jak słodko leonetta ever

  OdpowiedzUsuń
 48. Moja kochana Leonetta jak ja za nimi tęsknię

  OdpowiedzUsuń
 49. Można prosić o post z linkiem do odcinka specjalnego.? bo chciałabym obejrzeć ; )

  OdpowiedzUsuń
 50. WSZYTKO CO PISZECIE O LEONIE I VIOLI -ZGADZAM SIĘ Z TYM,BO NIE MA NIE BYŁO I JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEJ PARY ALE JA ZALAZŁAM COŚ CO DO NICH PASUJE IDEALNIE I ODZWIERCIEDLA TĄ WIELKĄ MIŁOŚĆ (JA PO PRZECZYTANIU POPŁAKAŁAM SIĘ ):
  Choć bardzo chciałem nie zdołałem cię zastąpić
  I wracam do ciebie, bo moje serce nalega
  Kocham cię z siłą wiatru
  Kocham cię na odległość i z upływem czasu
  Kocham cię w radości i we łzach
  Kocham cię tak, że nawet nie wiesz jak bardzo
  Kocham cię ciałem i duszą
  Kocham cię tak jak już się nie kocha
  Kocham cię nie mogąc porównać
  Kocham cię tak jak nikt cię nie kocha
  Kocham cię, kocham cię
  Chciałem uciec od ciebie na zawsze
  Bezskutecznie szukałem tamtej miłości u innych osób
  To był wielki błąd
  Choć bardzo chciałem nie zdołałem cię zastąpić
  I wracam do ciebie, bo moje serce nalega
  Życie bez ciebie kochanie było piekłem
  bez twojej miłości przysięgam ci jestem chory

  OdpowiedzUsuń
 51. Czy zauważyliście jedno zdjęcie - German czeka na Angi a za nim widać Violę i Leona (Leon gra na fortepianie i patrzy na Violę ,a Viola trzyma rękę na jego ramieniu,śpiewa i patrzy na Leona :-)) - cudo .Wszyscy patrzą na Germana i Angi a nasza Leonetta zaparzona w siebie i za tym tęsknie ; za ich spojrzeniami pełnymi czułości , miłości i pragnienia siebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak kochana nasza Leonetta ,słodka i cudowna

   Usuń
  2. Kocham tę parę

   Usuń
 52. To koniec... Koniec... Już nie zobaczymy pocałunków, przytulasów, miłości, piosenek, występów, kłótni, przebaczenia, zazdrości, przyjaźni. Koniec Leonetty, Diecesci, Naxi, Bromili, Germangie... SPOKO, JESZCZE W POLSCE LECI XD

  OdpowiedzUsuń
 53. Dieletta para siempre!! HAHAH xd
  Zawsze kochałam tę parę i w mojej głowie still exist. Myślę, że Leonette zdołałabym polubić gdyby ich związek i serial nie opierał się na kłótniach.
  Angie wygląda prześlicznie ♥ Viola nie powala, ale ślicznie wygląda gdy śpiewają Ven y canta. Diego w garniturze... Umarłam <3
  Nie wierzę, że to już koniec. Pamiętam moje początki z "Violettą" na baje.pl xd. Te pierwsze piosenki, w których jeszcze nie do końca odróżniałam bohaterów. Violettę stawiającą pierwsze kroki w Studio, Leona z grzywką i baczkami, hehhe i Tomasa, biednego Tomasa, któremu Violka zgniotła zamówienie.
  Matko.. to nigdy już nie wróci.. ;'''''(

  OdpowiedzUsuń
 54. Nie oglądałam odcinka, ale od samego czytania waszych komentarzy rycze jak głupia !!! <3 ;33

  OdpowiedzUsuń
 55. Wszyscy (zwłaszcza Naxi <3) wyglądali wspaniale, tylko Violka i ta zaczesana grzywka na ślubie, to nie to...(Podzielcie moje zdanie?) Poza tym SIMPLY THE BEST!!! <3 :-*

  OdpowiedzUsuń
 56. Dla mnie tylko Leonetta się liczy w tym serialu to dla nich oglądałam Violette i już skończyło się :-((((((((((

  OdpowiedzUsuń
 57. Ja Viola zaczynać śpiewać Crecimos Juntos i idzie z Leónem za rękę to wyglądają jakby to oni byli parą młodą <3 <3
  Jezuuu to musiało się skończyć?Taki fajny serial!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie oni byli jakby to był ich ślub - wiele było przesłanek ku temu - pierścionek, teściu , stali przy ołtarzu cały czas
   jak ja tęsknie za Leonem i Violą

   Usuń
 58. MAM MEGAAA WAŻNE PTANIE VIOLETTA SIE SKOŃCZYŁA ALE MILENS DALEJ BĘDZIESZ PROWADZIĆ BLOGA ??? OBY TAK VIOLETTA SIE SKOŃCZYŁA A I LEONETTA TEŻ WIEC NIECH CHOCIAŻ TEN BLOG TRWA BĘDZIESZ GO DALEJ PROWADZIĆ NOBO WSUMIE TO VIOLETTA W POLSCE SIE JESZCZE NIE SKOŃCZYŁA ALE NAWET JAK SIE SKOŃCZY TO PROWAC BLOG BO BARDZO FAJNE MASZ POSTY I SUPER PISZESZ

  OdpowiedzUsuń
 59. Matko ile tu fanów Leonetty ;-;
  Czy tylko tu ja jestem Naxista ? ( zgaduje , że tak XD )
  Co prawda Leonetta miała tam wiele scen i piękną historę miłości ...
  Ale dla mnie zawsze Naxi numer 1 *_*
  Ludzi z dwóch różnych światów połączyła prawdziwa miłość <3
  I po mimo kłótni , zazdrości i osób , które stawały na ich drodzę to i tak na końcu byli razem <3
  Sama nwm co ja zrobię kiedy Violetta skończy się w Polsce ;-;
  Teraz jest mi ciężko , bo w Argentynie się skończyła ....
  Będę tęsknić za słodkim spojrzeniami , magicznymi besami , śmiesznymi scenami , cudnowymi przytulasami , trzymaniem za rękę naszych kochanych par (zwłaszcza Naxi <3 )
  Nie wiem co poczne bez Beto , Ramallo i Olgi i ich zespołem XD
  Bez naszej głupiutkiej i uroczej Jade i jej brata Matiasa *_*
  Bez Germana i jego wahania uczuć XD
  Bez uśmiechu i radości Angie ^^
  Bez Pablo , który miał bardzo dobre serce <3
  Bez Antonio , który odszedł już w 20 odcinku , ale nigdy nie zapomnę jego pięknych przemów i w to że wierzył , że w każdym z nas jest coś dobrego
  Bez Gregorio i jego piłeczki XD
  Bez tych wszystkich magiczbych piosenek
  Bez niesamowitych Show
  Nawet bez kłótni i zdrości , które też pojawiły się w serialu ...
  Po prostu bez Violetty <3 !!
  Hasta Siempre Violetta
  Hasta Siempre ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja znowu rycze.. :, (

   Usuń
  2. Ja znowu rycze.. :, (

   Usuń
  3. nie tylko ty jestes Naxista ja tez mi bedzie wszystkich brakowalo

   Usuń
 60. Przepraszam,że piszę to pod tym postem, i że jest to komentarz niedotyczący wpisu,ale to wasz najnowszy wpis i tu może mam szanse,że ktoś z redakcji to przeczyta. Chciałam się spytać - kiedy kolejna relacja z koncertu Violetta Live? Nie znam terminów, więc nie wiem czy już się odbyło. Mam też prośbę, czy we wpisach z relacją VL mogłybyście podawać datę kolejnego koncertu?
  P.S. Sorki,że nie przeczytałam tego wpisu,ale nie chcę sobie psuć niespodzianki. :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Przepraszam,że piszę to pod tym postem, i że jest to komentarz niedotyczący wpisu,ale to wasz najnowszy wpis i tu może mam szanse,że ktoś z redakcji to przeczyta. Chciałam się spytać - kiedy kolejna relacja z koncertu Violetta Live? Nie znam terminów, więc nie wiem czy już się odbyło. Mam też prośbę, czy we wpisach z relacją VL mogłybyście podawać datę kolejnego koncertu?
  P.S. Sorki,że nie przeczytałam tego wpisu,ale nie chcę sobie psuć niespodzianki. :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Hej wszystkim! Chciałam bym zaprosić na mojego bloga o Violecie, dopiero nie dawno go założyłam i szukam czytelników. Z góry przepraszam właściciela za reklamę ale rozumiesz muszę się jakoś wybić. violettowypl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Mam pytanie odnośnie odcinka specjalnego czy on się w ogóle odbył i czy będzie post na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie on jednak 15 lutego :)

   Usuń
 64. ja to jednak jestem totalnie germangie <33

  OdpowiedzUsuń
 65. Piękne zakończenie <3 W końcu wzięli ślub :) Nasuwa się tylko typowe Disney'owskie zakończenie: "I żyli długo i szczęśliwie" <3

  OdpowiedzUsuń
 66. (od razu sorry,że komentarz w ogóle nie do posta)
  Moim zdaniem serial soy luna nie zastąpi nam kochanej violetty , producenci są w błędzie że odgapili serial i w ogóle nie powinni tego puszczać na disneychannel kto jest ze mną?
  a jak będzie już ten serial to go nie oglądajmy i sprzeciwiajmy się
  prawdziwa v-lovers zrozumie <3

  OdpowiedzUsuń
 67. A ja ciągle w myślach drę się SOLO PIENSO EN TI!!!!! Bozi kocham tą piosenkę <3 https://www.youtube.com/watch?v=bU44gEv0lvE

  OdpowiedzUsuń
 68. Hej
  W odcinku specjalnym może będą sceny ,które były na zdjęciach w Sevilli a nie było w odc. finałowym np: jak Leon nalewa Violi soku
  Ja jestem całym sercem za Leonettą -zgadzam się z większością to para serialu
  Piękna historia ich wielkiego uczucia urzeka wszystkich ,choć wszystkie pary są sweet,,ale to w momencie,gdy była Leonetta moje serce biło mocniej.
  Leon i Viola zawsze w moim sercu .

  OdpowiedzUsuń
 69. Ktoś wyżej napisał piękne słowa odnoszące się do miłości Violi i Leona , bardzo mi się to spodobało ,więc też znalazłam "coś" o początkach ich miłości :-)
  To był dzień jak każdy inny, nigdy nie zapomnę tej daty
  Zgadzamy się nie myśląc o czasie i miejscu
  Stało się coś magicznego, Twój uśmiech mnie złapał
  Bez pozwolenia skradłaś mi serce
  I tak, nic nam nie mówiąc, z jednym zwykłym spojrzeniem rozpoczęła się nasza miłość

  Zmieniłaś moje życie od kiedy się w nim pojawiłaś
  Jesteś słońcem, które rozświetla całe moje istnienie
  Jesteś idealnym snem, wszystko to znajdę w Tobie
  Zmieniłaś moje życie, dzięki Tobie znów wierzę
  Teraz tylko Twoje usta oświetlają moją skórę
  Dziś już tutaj nie ma wątpliwości , strach mnie opuścił
  A wszystko dzięki Tobie

  Jesteś tak piękna na zewnątrz jak nikt inny na ziemi
  A w Twoim wnętrzu mieszka szlachetność i dobro
  Dziś słowo miłość ma inny wymiar
  Dzień i noc proszę niebo za nas dwoje
  Teraz wszystko jest tak jasne, jesteś tą którą kocham
  Przywróciłaś mi złudzenie

  Zmieniłaś moje życie od kiedy się w nim pojawiłaś
  Jesteś słońcem, które rozświetla całe moje istnienie
  Jesteś idealnym snem, wszystko to znajdę w Tobie
  Zmieniłaś moje życie, dzięki Tobie znów wierzę
  Teraz tylko Twoje usta oświetlają moją skórę
  Dziś już tutaj nie ma wątpliwości , strach mnie opuścił
  A wszystko dzięki Tobie

  OdpowiedzUsuń
 70. Każdy ma swój początek i swój koniec...Pomyśleć że tak niedawno Violetta "nielegalnie" chodziła do Studio...Teraz był ostatni rok...Ostatnie chwile,pocałunki...A ostatnie beso Leonetty..V-lovers nie mogą uwierzyć że to koniec..Ja też nie,ale ten serial zawsze pozostanie w moim sercu jako coś wyjątkowego :) Nigdy nie zapomnę Violetty Castillo,Pana Verdasa xD i całej ekipy ze Studia.Byłam z tym serialem od 1 odcinka aż do 240...Ale nie ma tego złego co na dobre nie wyszło...W Polsce historia jeszcze trwa!I tym trzeba się cieszyć :)
  Beso :* Wikiś Verdas

  OdpowiedzUsuń
 71. Naxi ♥ najlepsze to zdjecie jak Maxi spoglada na ukochana Naty ♥ XOXO

  OdpowiedzUsuń
 72. NIE!! :((( Mój kochany serial i koniec?!? :CC A najgorsze, że żadnej nowej Leonetty,żadnego nowego pocałunku, nic :C Czuję się jakby mi ktoś normalnie połowe serca wyrwał XD Bez kitu, JUŻ ZA TYM TĘSKNIE <3 Ten serial na zawsze pozostanie w moim sercu, a zwłaszcza Leonetta, za którą byłam już od 1 sezonu, moja kochana para, nie mogę :( Kiedy zobaczyłam " https://www.youtube.com/watch?v=v6jO6YV15Z8 " - poryczałam się i za każdym razem kiedy to oglądam płacze :((( Pamiętam ten magiczny 1 sezon, TANIEC VIOLI XDDD Boski Leon <3 Tomas przylepa :DDD NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE TO KONIEC :((( Pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłam Violette, wtedy Angie weszła do gabinetu Germana i zobaczyła jego zdj z Vilu, od tamtej pory zakochałam się w serialu i bohaterach <3 :((( Pamiętam jak kibicowałam Leonettcie i cieszyłam się ich każdym nawet najdrobniejszym momentem :(( Nadal nie mogę przeboleć że to koniec :C ;'((( . Co do tego filmiku, do którego dałam link, to jak zobaczyłam tą Viole z 1 sezonu, po prostu ścisnęło mnie serce, kiedy pierwszy raz weszła do studia i jeszcze ta smutna muzyka ! :((( XD Jestem załamana, nie chcę końca :(( Kiedy skończy się polska wersja, to będę oglądała serial od początku, naprawdę nie mogę się pozbierać po tej stracie ;c Wiem, że to tylko serial XDD Ale ja czuję jakby to była część mnie i JEST :((( A zwłaszcza Leonetta <3 Nie wiem, co teraz będę oglądać, oczywiście lubie wiele innych seriali, ale do Violetty przywiązałam się najbardziej na świecie ;c Po cichu liczę na 4 sezon, choć wiem, że nie powstanie, nie tracę nadziei XD PROSZĘ NIECH POWSTANIE 4 SEZON BŁAGAM! XD :'((((( Mam taką pustkę w sercu ;((( Ale dosyć użalania sie nad soba! XD Liczę na 4 sezon, a jak nie no to.... OGLĄDAM OD NOWA 1, 2 i 3 sezon ! :D <3 a tak z ciekawości, który to wasz ulubiony sezon? Według mnie 2, może dlatego, że tam było chyba najwięcej Leonetty, bo ciągle o sobie myśleli, byli na początku i na końcu razem i wgl. 2 sezon to było coś magicznego według mnie, jednak 1 też był wspaniały :D A co do 3 to jestem troszeczkę zawiedziona, ponieważ Leon i Violetta byli w sumie razem 22 odcinki, w tym były kłótnie i sprzeczki, po za tym nie był taki wzruszający jak 1 - w którym Violetta myślała o mamie, Angie bała się wyznać prawdy i oczywiście Viola chodziła potajemnie do studia. 2 - kłamstwa Diego, Violetta była pewna swoich uczuć do Leona - W KOŃCU XD i wyjazd Angie :((( - co akurat nie było fajne, ale wzruszjące, plany Esmeraldy, Jade i Matiasa. a 3 - Gerry i Alex -__- Chyba jednak najlepszy był 1 sezon, jednak 2 był przepiękny <3 A najlepszy wygląd Violi był w 2 sezonie i Leosia chyba też :))) Na szczęście wszystkie odcinki są w internecie, więc nie będe się bardzo martwić, jednak i tak czuję pustkę w sercu i po prostu kocham ten serial <3 Nigdy o nim nie zapomne i nie zamierzam, na zawsze będzie częścią mnie <33 ! //V-Lovers

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przeczytałam twój komentarz to się popłakałam :((( Myślę dokładnie to samo co ty :C Nie wiem jak zniosę tą stratę, nie będzie już tak samo. Gdy będę patrzała na zegar i będzie 16:00 już nie będę włączała telewizora i marzyła o nowych momentach Leonetty. Nie zobaczę już nowych wzruszających scen i przygód Violetty. Nigdy nowych piosenek i miłości Leonetty i innych par. Gdy oglądałam Violette, czułam jakbym się w nią zmieniała i jakby ten serial to było moje życie, lubiłam sobie właśnie tak wyobrażać, bo każdy chyba chciałbym mieć taką przyjaciółkę jak Franceske, tak świetną paczkę i cudownego chłopaka, jak Leon. Dzięki temu serialowi mogłam mogłam marzyć i cieszyć się kiedy słyszę jakąś piosenkę w ich wykonaniu. Pamiętam gdy Violetta pierwszy raz zobaczyła Angie, gdy Leon pomagał Violettcie, kiedy pierwszy raz Naty i Maxi spojrzeli na siebie nie jak na wrogów, ale nawet więcej niż przyjaciół. Albo kiedy Violetta odkrywała nowe historie o swojej mamie, będzie mi tego brakowało. Nie zapełnię tej pustki żadnym innym serialem i tak samo jak ty będę oglądała od początku i chociaż fabułę znam na pamięć to i tak nie będzie to dla mnie żadną przeszkodą. Jako jedna z nielicznych chciałam, żeby Fran była z Federico, ale cieszę się że jest Fedmiła i Diecesca, jednak chciałam zobaczyć Fran i Fede razem. Violetta na zawsze pozostanie w moim sercu <3

   Usuń
 73. crecimos juntos bylo najlepsze marze o spotkaniu z martina

  OdpowiedzUsuń
 74. super to jest! kocham violeee!!!

  OdpowiedzUsuń
 75. a kiedy odcinek 81 ??????? pożegnanie

  OdpowiedzUsuń
 76. Dużo przeszliśmy dzięki violi i Tini........................Ja naprzykład odkryłam pasje do muzyki .............................w moim sercu pozostanie i Tini i Violetta.........

  OdpowiedzUsuń
 77. A ja wciąż nie mogę uwierzyć, że to koniec, choć minęło tyle czasu, tyle dni, tygodni i miesięcy.
  Ostatni odcinek dla mnie nigdy się nie skończy, będzie trwał w moim sercu.

  OdpowiedzUsuń