Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

15.04.2015

Rozstanie Tini i Petera

Rozstanie Tini i Petera

Od pewnego czasu naszych uszu dochodziły najróżniejsze plotki, mówiące o tym, jakoby Martina miała rozstać się ze swoim chłopakiem, Peterem Lanzani, jednak nie znajdowaliśmy ich potwierdzenia. Jak jest teraz? Co się dzieje między tą dwójką? Media aż kipią od artykułów!

Wczoraj prasa kolorowa i portale internetowe wybuchły publikacjami artykułów, które krzyczą do nas, że Tiniter jest bliski rozejścia się. Dotąd cichy, nie budzący żadnych kontrowersji poza kilkuletnią różnicą wieku już prawie dwuletni związek nagle stał się przedmiotem międzynarodowej dyskusji.
Aż trzy potężne magazyny, jak sądzimy już Wam znane - Caras, Gente i Pronto także postanowiły napisać. Cała trójka dała zapowiedź na okładce, co poniekąd świadczy o sile zainteresowania, jakie wywołuje Tini na swoim kontynencie.


Tini Stoessel i Peter Lanzani mają kryzys,
możemy przeczytać w prawym rogu okładki najnowszego wydania "Pronto". Z kolei artykuł na stronie internetowej to w tłumaczeniu:

"Złe chwile Petera Lanzani i Tini Stoessel
Mimo że oni nie potwierdzają i nie przeczą, wystąpienia publiczne Petera Lanzani i Tini Stoessel zdają się mówić jasno: po dwóch latach miłości nastoletnia para zdecydowała o dotarciu do finału ich wspólnej historii. 
Wypełniony terminarz Tini wraz z finalną trasą koncertową Violetty, i od byłego Teen Angel [przyp.red. produkcja w której zasłynął Peter], sprawiły, że para się wypaliła i przez to oboje zdecydowali przypieczętować finał swojej historii przy dobrych stosunkach. [...]."

Urodziny podwójnie bez Petera
W tym miejscu chciałabym wyjaśnić, o jakie publiczne wystąpienia chodzi. Tini swoją osiemnastkę przeżywała podczas występów ViolettaLive w Szwajcarii. Wówczas bliscy sprawili jej prezent, który ogromnie ją ucieszył - sprowadzono jej trzy najbliższe - niemedialne - przyjaciółki do miasta, by mogły razem z nią spędzić ten wyjątkowy dzień. W tej grupie nie znalazł się Peter, wówczas tłumaczono to jego sprawami zawodowymi, które najwyraźniej nie pozwoliły mu na tak daleką podróż.
Zabrakło tylko Petera aby to były urodziny idealne, ale wiedziałam że nie mógł przyjechać, ponieważ taki jest nasz zawód."
Tak to skomentowała sama Tinita.

Padały jednak zapewnienia, że razem będą świętować po jej powrocie do domu... które także się nie spełniły. W ubiegłą sobotę Martina miała własne przyjęcie, które odbyło się w lokalu położonym w Las Cañitas [przyp.red. lokalizacja w Buenos Aires]. Dosyć skromne, ponieważ zagościła na nim około setka osób - przeciętny polski nastolatek może sobie urządzić osiemnastkę na podobne liczby gości. Ponownie wielkim nieobecnym był nie kto inny jak Peter, jej, jak domniemają media, już ex chłopak.#Gentedemierda
Jak możemy przeczytać w najnowszym numerze Gente, bliski znajomy pary powiedział:
Chcę powiedzieć, że dziś są w separacji. Sądzę, że żadne z ich dwojga nie wie, czy już na zawsze. Martina ma 18 lat, Peter 24. Są zbyt młodzi, żeby zdecydować o narzeczeństwie i czy ich relacja będzie wieczna.
Użycie terminu narzeczeństwo odnosi się do krążących plotek, jakoby mieli planować ślub. Wywiodły się z deklaracji Petera, który podczas występu w FansWorld powiedział, że chciałby kiedyś poślubić Tini.
Czy możemy ufać słowom tego anonimowego przyjaciela? Ciężko stwierdzić. Z jednej strony łatwo byłoby coś takiego sfabrykować - i ostatecznie zasłaniać się tym, że rozmówca pragnął się nie ujawniać. Z drugiej, magazyn ryzykowałby procesy, a sam redaktor mógłby łatwo ściągnąć na siebie gniew naczelnego i stracić posadę. Dodajmy, że oboje mają mnóstwo zakulisowych znajomych, bliskich, którzy nie pojawiają się w blasku fleszy, którzy rzeczywiście mogliby wystawić taką opinię.Tini Stoessel oddziela się od Petera Lanzani
Interesujący jest w tym wypadku tweet, który na swoim szeroko obserwowanym profilu twitter zamieściła 'mama Mariana', matka gwiazdy:
Słowo miłość, na ustach niektórych osób powinno być zakazane ........ #gentedemierda .........
Zwraca tu uwagę oczywiście nic innego jak hashtag zawierający człon 'gente'. La gente to po hiszpańsku po prostu 'ludzie' jako 'człowiek' w liczbie mnogiej, mierda to słowo wulgarne, używane najczęściej jako nasz substytut słowa, które trzech popularnych vlogerów spopularyzowało w formie 'gunwo'. Najprościej dla nas przetłumaczyć to #ludzieświnie, ale i #genteświnie, wówczas nie tłumacząc tego 'gente' jako nazwę własną.
Rzecz jasna tweet może znaczyć wszystko i nic, a każdy może dośpiewać do tego własną historię. Równie dobrze może mieć charakter filozoficzny, i żadnego związku ze sprawą.


Tini oddala się od Petera
Caras z kolei na swojej stronie internetowej w szerokiej wypowiedzi przypomina historię związku i kilka cytatów Tini, które świadczyły o jej szczerym i głębokim przywiązaniu uczuciowym do Petera. Przytacza też ogólnie popularną teorię, że to kilkumiesięczny okres rozłąki doprowadził do rozpadu relacji. Cały artykuł możecie przeczytać TU.To natomiast zamieścił Ciudad.com, duży portal internetowy:
"Jedna z najsłodszych par dla nastoletnich fanów najwyraźniej przechodzi jakiś kryzys. Zgodnie z informacją na okładce Caras, Tini Stoessel (18) i Peter Lanzani (24) "oddalili się od siebie".
Wieść zaskakuje, ale tygodnik przytacza pewne powody ku mówieniu o takiej sytuacji. Jeden z nich, twarda dyskusja między bohaterką Violetty i aktorem która rozpętała rozejście się [przyp. nie za bardzo rozumiem wydźwięku tego zdania]. Motyw? Dotąd nieznany.
To jasne że Tini spędziła kilka miesięcy poza krajem, w trasie, i jej chłopak nie znalazł się w grupie bliskich, którzy polecieli do Szwajcarii, 21 marca, zaskoczyć Tini w jej osiemnaste urodziny. Jego nieobecność przykuła uwagę, a także nagły dystans. Włącznie, młody aktor nie uczestniczył w przyjęciu które aktorka zrealizowała pewnego razu, przybywszy do Buenos Aires. 
Ciudad.com skontaktował się z Marianą, mamą Martiny, żeby dowiedzieć się czy jej córka i Lanzani postawili trzykropek w swojej relacji [dop.red. postawienie wielokropka na końcu jakiegoś stwierdzenia zawiesza je...]:

Czy Tini i Peter oddalili się od siebie?
Nie będę mówić za Tini i Petera, nie mam takiego prawa.
Mogę porozmawiać z Tini? Jest z Tobą?
Nie, ona jest na wakacjach i nie chce składać żadnych deklaracji, nie ma nic do powiedzenia.
Chciałabym tylko wiedzieć, czy to prawda, że się rozstali...
Nie zamierzam mówić niczego o mojej córce i Peterze.
["Kontakt" najpewniej przebiegał na twitterze]"

Wszędzie...
Laufbal, TKM, elintran, Popstar, Diarioshow, FansWorld... piszą o tym wszędzie. Poleciała nawet taka informacja na kanale El trece (dziś też ma polecieć jakiś materiał), ich większym odpowiednikiem naszego TVN'u czy Polsatu. Jedni twierdzą, że są w separacji, inni - że już się rozstali.
Często powtarza się, że pewnie chcieli się rozstać przy dobrych relacjach, co sugeruje, że rozpad przebiegł naturalnie, bez nagłego i uderzającego powodu.Trwanie związku
Tu powinniśmy przypomnieć krótko historię całej relacji. W wakacje 2013 roku wiele magazynów było wyraźnie przejęte tym, czy 16-letnia Tini spotyka się z Peterem, wówczas jeszcze świeżo po produkcji Casi Angeles popularnym w Ameryce Południowej 'ciachem' i osobą medialną. Plotki kumulowały się dobrze ze dwa, trzy miesiące, kiedy wreszcie potwierdził się ich związek.


Przez pewien czas na tapecie były trzy rzeczy - po pierwsze, "historia jak z bajki", czyli fakt, że Tini kilka lat wcześniej jako właściwie dziewczynka spotkała Petera na plaży i zrobiła sobie z nim zdjęcie. Wówczas była jego fanką. Druga i trzecia rzecz to kontrowersje związane z różnicą wieku (Peter jest rocznikowo 7 lat starszy od Tini) i rzekomo przeprawy z rodzicami Martiny, którym 'zięć' się nie spodobał. Szybko jednak zaadoptowano go do familii Stoessel, Lanzani uczestniczył we wszystkich rodzinnych imprezach a mama Mariana wyraźnie okazywała sympatię chłopakowi córki.Bardzo często padały wówczas z waszej strony komentarze, że związek jest ustawiony. Dzisiaj już nikt o tym nie pamięta, ale ta galopująca teoria przeszła przez wszystkie kraje. Oczywiście następne dwa lata systematycznie jej zaprzeczały - ustawione związki wymagają rozgłosu, nagłych kłótni, rozstań i romansów - tymczasem do naszych uszu nie docierało nic, od czasu do czasu wystąpili wspólnie (choć to Jorge a nie Peter występował z nią na Juntada Tinista), generalnie kryjąc się ze swoją prywatnością. Wydawali się idealnie zgodną, kochającą się parą.


Reakcje fanów
Oczywiście nie obyło się bez tysięcy tweetów, postów i komentarzy na temat zaistniałej sytuacji. Większość Tinistas nigdy do końca nie zaakceptowała Petera u boku idolki, nie przepadały za nim, ale ostatnie dwa lata okazywanych uczuć i szczęście Tini pozwoliły tej części publiki patrzeć na wszystko przez palce. Aktualnie reakcje wahają się od radości do zaniepokojenia o Tini.
Najbardziej entuzjastyczne reakcje są powiązane oczywiście z popularnym uwielbieniem wizji jej i Jorge jako pary, lub też powrotu Petera do jego byłej, Lali Esposito.

Nigdy w życiu nie polubiłam #Tiniter ale wspieram Tini

Nie ma nic lepszego niż wrócić ze szkoły, włączyć telewizor i zobaczyć "tini stoessel separuje się od Petera Lanzani"
Przysięgam Wam moja mama tańczy teraz ze szczęścia bo Tini i Peter są w separacji!!!

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! Przed chwilą dowiedziałam się że tini i peter są w separacji tak mi źle :( :( :(

Moje zdanie
Wszystko to jest naprawdę o tyle zaskakujące, że w ostatnich tygodniach wydawali się naprawdę trwać w jak najlepszej relacji. Sądzę jednak, że mamy do czynienia z faktem dokonanym, zwłaszcza patrząc na to, że żadna ze stron ani ich bliskich nie chce się wypowiadać.

Z ostatniej chwili
Separacja potwierdza się, wyemitowany przed chwilą na El trece wywiad z Martiną na potrzeby Violetta Live w Argentynie przyniósł od Tini kilka słów - że rzeczywiście są w separacji. Co się kryje za tym stwierdzeniem, my znamy to określenie bardziej dla małżeństw - to po prostu stwierdzenie o ostatecznym rozpadzie związku, tj rozstaniu.


To już potwierdzone, Tini i Peter się rozdzielili. Teraz bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy być z Tini.

Tini potwierdziła swoją separację z Peterem

POTWIERDZONE: Tini i Peter rozstali się. Tini powiedziała to dziś na el Trece. Przykro mi, mimo że nie jestem za Tiniterem, mam nadzieję że Tini nie będzie cierpieć ♥


Co myślicie?

61 komentarzy:

 1. Teraz będzie mogła być szczęśliwa bez ciążącej na niej presji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi tam ona i Jorge pasują idealnie świetna by z nich para była !

   Usuń
  2. może tak sie wydaje przez to co widać w serialu, ale jeśli przyjrzysz się ich charakterom z poza serialu to zauważysz że są zupełnie inni... sami to potwierdzili, mówiąc, że mają inne charaktery i że do siebie nie pasują... :(

   Usuń
 2. Szybki post Fajnie ze tak szybko to napisaliście;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza? �� super post! Nie lubilam ich razem ups ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka pierwsza xd za wolno czytasz xddd
   Cóż, ja też za nimi nie przepadałam, jak napisali w poście - niewielu za nimi przepadało

   Usuń
 4. Chciałbym JorTini . MOże... Chociaż Jorge jest szczęśliwy ze Step :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż, płakać za tym nie będę, ale szkoda mi Tini. Dobrze, że w przeciwieństwie do niektórych gwiazdeczek jest bardzo blisko z rodziną i ma kilka przyjaciółek, które ją wesprą.
  Na pewno to była jej pierwsza prawdziwa miłość i choćby dlatego nie powinniśmy jakoś bardzo się z tego cieszyć

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem za Jortini, nawet jeśli wiem że to właściwie nierealne. Niech oboje będą szczęśliwi

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubiłam Petera ,ale warto teraz wspierać Tini.
  Na pewno pomogą jej w tym przyjaciele i mam nadzieję że szybko o tym zapomni bo już za 2 dni następny koncert i nie będzie czasu myślenia o swoim byłym związku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Napisałaś wszystko co było ważne ^^
  No ja nie byłam za Tiniter. Jakoś nie pasowali do sb. Szkoda mi Tini. Za pewne jej ciężko. Niech ją rodzinka wspiera ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze,że Tini z nim zerwała, nie lubiłam go. Mam nadzieję,że u niej dobrze

  OdpowiedzUsuń
 10. Super post, ujełaś wszystko co potrzeba, klasa redaktorska milens ;333
  Na razie nic nie bede mowic, z szacunku dla Tini, ale powiedziec ze peter mi nie przypadl do gustu jako chłopak dla niej to niedopowiedzenie

  OdpowiedzUsuń
 11. Gunwo nie wymyślili blogerzy tylko Abstrachuje, a oni nie prowadzą bloga! Działają na yt ;p

  A propos artykułu... ja nadal twierdzę, że to było od początku ustawione. Amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam "trzech popularnych blogerów" a miało być vlogerów :p Pomylona literka, już poprawiona ;p

   Usuń
 12. Wspierajmy Tini i módlmy sie że do siebie nie wróca xdddd
  Może peter szuka bardziej kobiety niż dziewczyny? Ma już 24 lata, a Tini to jeszcze nastolatka

  OdpowiedzUsuń
 13. Nienawidziłam tinitera. Dobrze,że zerwali. Będe wspierac tini...

  OdpowiedzUsuń
 14. Teraz trzeba ją wspierać !

  OdpowiedzUsuń
 15. Mi zależy tylko aby tini była szczęśliwa ja nie znam Petera może jest dość dobry aby dawać jej szczęście ale zazwyczaj związki się rozpadają przy sławie , szczęście tini najważniejsze!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Martina jest piękna inteligentna pogoda i otwarta uczuciowo, znajdzie sobie kogoś

  OdpowiedzUsuń
 17. WRESZCIE!!! O matko, wiedziałam że oni się rozstaną, poza tym ja nadal uważam że ten związek był ustawiony, tylko aby Peter się wybił u boku Tini. Niby cały czas było między nimi dobrze i wgl, ale w sieci nie ma chyba ani jednego zdj jak się całują (w usta) nie licząc jakichś przytulasków, całusków i właściwie niczego więcej. Nie lubiłam i nie lubie Petera, dobrze że się rozstali, to nie był mężczyzna dla niej, mimo to będę ja wspierać. I nadal liczę na Jortini, wiem że to nierealne, ale marzenia zawsze można mieć. Od dawna przeczuwałam że Tini i Peter się rozsatną, kto wie może niedługo Jorge i Sophie przestaną istnieć (oczywiście nie życzę im źle, ale ja zawsze za Jortini!!).
  JORTINI FOREVER!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uważam że nie myślisz.
   Po pierwsze, są zdjęcia ich pocałunków. Po drugie, najwyraźniej nie czytałaś żadnej wypowiedzi Tini z artykułów o jej relacji z Peterem, gdzie mówi wyraźnie za co darzy go uczuciem (fanka.). Po trzecie jest wiele zdjęć z prywatnych spotkań, zwykłych codziennych, gdzie nie musieli się pokazywać razem. Po czwarte, Tini to nie Kardashianka, nie lubi się uzewnętrzniać ze swoim życiem prywatnym

   Usuń
 18. Kiedy tłumaczenia wywiadów z Tini??!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy tylko ja mam wrazenie ze on byl z nia po prostu dlatego zeby sie wybic w swiecie show biznesu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy zaczynali ze sobą chodzić, on był popularniejszy od niej. Był jednym z głównych bohaterów w Casi Angeles, takim ichnim Jorge albo Ruggero, i pisało się o nim znacznie więcej niż o Violetcie

   Usuń
  2. Kiedy zaczeli sie spotykać, Tini miała 16 lat i u nich leciał dopiero poczatek drugiego sezonu, jeszcze nie byla nawet w połowie tak popularna jak on

   Usuń
 20. Biedna Tini... Rozstała się z chłopakiem,a za dwa dni koncerty... ;c Szkoda, że się rozstali i,że to nie była jednak ta "prawdziwa miłość"... Choć nie lubiłam zbytnio "Tinitera", to przecież nie można teraz okazywać swej radości w związku z rozpadem Petera i Martiny. Ja jednak mimo wszystko sądzę,że to było ustawione. Mimo iż pisali,że ustawione pary powinny mieć nagłe kłótnie itp., ale tak by było gdyby dwie osoby w związku potrzebowałyby rozgłosu, a tu było to bardziej podstawione po to, by promować karierę Petera, którego Martina miała wybić swoją osobą. Również nie chcę by do siebie wrócili, ponieważ jest starszy od niej o 7 lat. Ma on 24 lata, a Tini to jeszcze nastolatka. Nawet na zdjęciach opublikowanych w tym poście Tini wyglądała przy Peterze jak dziecko bądź młodsza siostra. (zwłaszcza na zdjęciu, na którym trzymają się za ręce). Ale chwilowo, nie ważne co my myśleliśmy o tym związku tylko to,że MUSIMY TERAZ WSPIERAĆ TINI I NIE MOŻEMY SPAMOWAĆ DO NIEJ TAKIMI TWEET'AMI TYPU "CO ZA SZCZĘŚCIE, ŻE MARTINA ROZSTAŁA SIĘ Z PETEREM [...]", "TO NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ JAKĄ MOGŁAM USŁYSZEĆ [...]". WSPIERAJMY MARTINĘ. No, troszkę się rozpisałam. Dobra,ale to już koniec. Mam nadzieję,że wszystko się u niej ułoży. ;)
  P.S. #życzymyszczęściaTini #trzymajsięciepłoMartina #wszystkosięułożyTini #całaPolskawspieraMartinę #będziedobrzeTini #Tinikochamycięiżyczymyprawdziwejmiłości

  OdpowiedzUsuń
 21. Jakoś idę za głosem tłumu i dla mnie Peter po prostu nie pasował do Tini, z wyglądu to już w ogóle XD Może i była to historia jak z bajki, że Tini chodzi z chłopakiem, który był kiedyś jej idolem(proszę was, która laska o tym nie marzy xD )Wydawać by się mogło związek marzenie i może i wtedy Peter był popularny, ale wiecie jak sława szybko przemija. To było 2czy3 lata temu.Tini zaczynała przygodę z Violettą była młoda a związek z idolem to pewnie spełnienie jej marzeń. Zaczynała karierę w show biznesie, nawinął się taki Peter i o. Czy oni byli ze sobą naprawdę czy nie, czy się kochali tak jak np Ruggelaria to nie wiem,nie upublicznali się,nie pisali o swojej miłości,nie było skandali,nie było tego czegoś co buduje prawdziwy związek,czegoś tam brakowało,niestety nie potrafię na podstawie tego wpisu stwierdzić czego im brakowało. Wydaje mi się, że sława Petera może trochę przeminęła a związek z Tini trzymał go w świecie shobiznesu. To są tylko moje przypuszczenia i takie gdybanie, bo nie dowiemy się nigdy jak było naprawdę. Co innego podaje nam prasa i media co innego wydarzyło się w rzeczywistości. ale jeśli potwierdziła to sama Tini,to ja w to wierze.
  I może to i nawet lepiej, że się rozstali. Lepsze to niż meczenie się w takim związku. Tini ciagle w trasie, podejrzewam,że już po prostu nie wytrzymała tej tęsknoty za nim czy coś, albo to on nie mógł tego znieść. Chaotycznie to napisałam i sie rozpisałam LOL... a tak BTW błagam, zrozumcie, że Jortini nie będzie. Nie wiem jak możecie na to czekać XD

  OdpowiedzUsuń
 22. DrabinaRuggelarii15 kwietnia 2015 21:09

  Proponuję Tince wybrać się do Alby. Jej chłopak też nie raczył przyjechać do niej na urodziny. ^^

  OdpowiedzUsuń
 23. Biedna Tini :-( Pewnie jej teraz ciężko. Co do Alby, to ja nadal nie rozgryzłam, z kim ona w końcu jest...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzekomo ma chłopaka na odległość. Napisała o tym na blogu, aczkolwiek trudno wywnioskować, czy rzeczywiście odebraliśmy post w dobry sposób. O chłopaku nikt nic nie słyszał, zdjęć nie ma, a i na jej urodziny nie raczył przyjechać. Żeby było ciekawiej, brat Facu nazwał ją "piękną szwagierką", a Samu w odpowiedzi na pytanie o związek Alby, zafundował nam parę serduszek - i może to takie nic, ale ma również "falba existe" w ulubionych. Alba zaczęła odpowiadać na tweety bezpośrednio związane z Falbą. Na konferencji prasowej w Belgii (tudzież innym kraju, nie za dobrze pamiętam) dziennikarka zapytała o najprzystojniejszego chłopaka z ekipy. Alba wskazała na Facu i powiedziała, że dla niej on jest najbardziej urodziwy, po czym przesłali sobie całusy. W czasie trasy codziennie gdzieś razem wychodzili. W Marsylii jedli śniadanko na balkonie razem, jeszcze w szafrokach, obudzić się do końca nie zdążyli. Często padały komentarze, że widziano ich razem. To się przytulali, tu Facu pocałował ją w policzek.

   Sprawa jest skomplikowana. Trzeba poczekać, aż sami coś powiedzą.

   Usuń
 24. Nigdy nie lubiłam tej pary. Ale trzeba ją wspierać i być przy niej ;( strasznie mi jej szkoda :'( Biedna

  OdpowiedzUsuń
 25. Co za świetna wiadomość !!!!! Nareszcie!!!! Głupi Peter!!! Nie wiem, jak Martina mogła z nim być!!!!! On jest ohydny:( Może teraz Tini znajdzie pocieszenie w innych ramionach, np: Jorge ♥ Jortini ♡♥♡

  OdpowiedzUsuń
 26. Wypowiem się tak: z tego związku nigdy nie mogło wyjść nic dobrego. Tini kochała Petera, ale było widać, że bez najmniejszej wzajemności uczucia. Peter jedynie wybił się na popularnej Martinie, oczywiście na swoją niekorzyść. Teraz większość Tinistas znienawidzi go z całego serca za to, jak się zachowywał w stosunku do ich (także moje) idolki.

  Zawsze miałam negatywne odczucia co do związku "Tiniter", nie myliłam się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też Tiniter zawsze wydawał się dość dziwny. Tylko, że znowu ja ze strony Martiny nie dostrzegałam żadnego uczucia. Pamiętam ten wywiad Tini z FansWord, gdzie zapytano ją o Petera, a ona starała się uniknąć odpowiedzi, a kiedy w końcu odpowiedziała było to bardzo rzeczowe i takie typowe frazesy. Zakochani tak się nie zachowują. Później w wywiadach było podobnie. Zresztą kiedy na nich patrzyłam odnosiłam wrażenie, że Martina jakby krępowała się Petera, co było dziwne. Po nim też żadnego uczucia nie widziałam, ale to mnie nie zaskoczyło, bo Peter wygląda na osobę dość chłodną i mało wylewną i jakieś miłosne deklaracje nie są chyba w jego stylu.
   Ale nie rozumiem czemu wszyscy od razu przyjęli, ze wszystko jest tylko i wyłącznie winą Petera? Nie znamy przecież przyczyny rozstania i istnieje taka opcja, że mogło ono nastąpić z jej winy, bądź też z jej inicjatywy, mimo iż Peter nie zrobił nic złego. Ja wiem, ze dla fanów Martiny to niewyobrażalne, i że dla nich najwygodniej jest stwierdzić, że wszystko przez tę "małpę" Petera, który "skrzywdził biedną Tini", ale to niekoniecznie musi tak być. Dla mnie teza, że chciał się wybić na jej popularności jest dość naciągana.On nie musiał się wybijać, ponieważ był już znany publiczności. Owszem, związek z Martiną, na pewno nie zaszkodził jego popularności (wręcz przeciwnie), ale nie twórzmy sytuacji, że to dzięki poznaniu Martiny i związkowi z nią stał się sławny, bo przecież on już wcześniej sławny był. Zresztą Martina też zyskała na tym związku, przecież sporo ludzi roztkliwiało się nad tym, jakie to romantyczne, że ona kiedyś była jego fanką a on się w niej zakochał. Było o tym całkiem sporo artykułów, przez co i o niej samej było głośno. Więc nawet jeśli racje mają ci, którzy mówią, że to była ustawka, to oboje na niej skorzystali.
   Nie ukrywam, że nie mam najlepszego zdania o rodzinie Martiny; może jestem niesprawiedliwa (jeśli tak to przepraszam), ale oni wyglądają mi na ludzi, którzy dla sławy zrobią wszystko. Jeśli ten związek był ustawiony, to na pewno za błogosławieństwem obojga jej rodziców, a sama Martina mogła się nawet ucieszyć z perspektywy bycia dziewczyną swojego idola. Tylko, że bliższe relacje z idolami, mogą okazać się bolesne. Wszyscy wyobrażamy sobie, że nasi idole są bez skazy, tymczasem to ludzie tacy jak my, i oprócz zalet, mają też wady, które mogą być trudne we wspólnym życiu. Myślę, że ta konfrontacja z rzeczywistością mogła być dla Martiny niemiłym rozczarowaniem; Peter mógł okazać się inny niż myślała (nie mylić ze zły) i całe zauroczenie prysło . I ja osobiście tą opcje bym obstawiała; tylko nie wiem czemu Martina tak długo zwlekała z zerwaniem, bo dla mnie ich relacja już od dawna wyglądała dziwnie.
   Jakkolwiek by nie było, współczuję obojgu tej sytuacji, bo jest ona bardzo przykra. Mam nadzieję, że szybko to przeboleją i znajdą prawdziwe szczęście.
   Pozdrawiam,.

   Usuń
  2. Może faktycznie to nie tylko Peter jest "ten zły", równie dobrze Tini też mogła szkodzić temu związkowi przez niemalże brak uczucia do partnera.
   Nie będę się teraz rozpisywać, chcę wreszcie zasnąć. Wrócę jutro wyrazić większą opinie opinię na ten temat ;-)

   Zaspana, pisząca z anonima Loreene

   Usuń
  3. Kathleen, co do słów na temat 'braku uczucia' ze strony Tini - nie zgodziłabym się. Było co nieco bardzo czułych wypowiedzi z jej strony ;)

   Usuń
  4. Milens, a i owszem, wiem, że były, czytałam :) Tylko, że dla mnie te czułe słówka stały w sprzeczności z zachowaniem, jakie prezentowała Martina w obecności Petera. Tak jak pisałam powyżej, gdy widziałam ich razem, odnosiłam wrażenie, że Martina się go krępuje, a czasami, że ma wręcz ochotę uciec od niego jak najdalej. Tak nie zachowują się szczęśliwie zakochani w obecności ukochanej osoby :) Oczywiście mogę się mylić, ale dla mnie tam z obu stron jakichś wielkich porywów romantycznych uczuć nie było...

   Usuń
 27. Według mnie Tini kochała Petera i teraz pewnie jej smutno...Jak macie zamiar pisać tweety, czy komentarze w stylu "jak to dobrze ze sie rozstaliście" to lepiej nie piszcie nic, bo tym Tini na pewno nie pomożecie. A co do Jortini to jest to niemożliwe... Dzisiaj nawet Jorge dodał filmik na swój kanał na yt, wystepuje też tam Stephanie i dają sobie buziaka, ogólnie widać że dobrze się dogadują. Więc moim zdaniem nie ma szans na to że się rozstaną, choć nie ukrywam też bym chciała zobaczyć Jortini :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie wiem co myśleć. Trzeba wspierać Tini, czasami myślę, że zerwali, bo Tini stała się sławniejsza od niego, nie wiem jaki był powód, ale chcę aby była szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 29. Na tym zdjęciu jak się calują on ma tworzone oczy (czyt. nie szczerze to robi) i centralnie patrzy w bok ( jak musi mieć te oczy otwarte to na Tini niech się patrzy) i mam wrażenie że patrzy prosto w obiektyw.

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy to prawda, że Mechi też się rozstała z Xabianim ?

  OdpowiedzUsuń
 31. Przed tym "Trwanie związku" czy coś jest zdj i mi wygląda jakby ta Lazania nos wciągał Tini xd

  OdpowiedzUsuń
 32. Są młodzi, sporo jeszcze życia przed nimi... Nawet to, że byli ze sobą dwa lata nie przesądza przecież jeszcze o tym, że musieli być razem do końca życia. Lepiej, ze rozstali się teraz niż za np. 6 lat bo szkoda byłoby tego całego czasu wspólnie spędzonego. Szczęścia im życzę, żeby poukładali sobie życie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Dla mnie świetna wiadomość.Teraz trzeba być z Tini <3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 34. Jak to mogło się niby udać! ON JEST OD NIEJ STARSZY O 7 LAT! Nigdy go nie lubiłam... Ale nie życzę mu nic złego, po prostu jak woli młodsze to jego sprawa :D Liczę na Tini i Damiena <33 Trzymaj się Martina, Polonia jest z tobą :3

  OdpowiedzUsuń
 35. Jest! Nareście! (taniec szczęścia)!

  OdpowiedzUsuń
 36. Doczekałam się tego dnia!
  Nie to, że od początku źle życzyłam Tiniter, po prostu nigdy nie trawiłam Lanzaniego -.- On jest od niej starszy o 7 lat! I to niby miało się udać? Ja nie wyobraziłabym sobie nigdy tego. A zresztą, never mind. Nigdy nie życzyłam Tini źle, ale najwyraźniej to miało się tak skończyć. Mam nadzieję, że kogoś sobie znajdzie. A propos, może w swoim wieku? Mieliby może mniej problemów, nic nad nią nie ciążyłoby... Mi od zawsze się zdawało, że jej trudno było w tym związku... Nie wiem czemu xd
  A, i jeśli Peter woli młodsze, to niech szuka np. dwudziestoletniej...? xd

  Za Martiną do końca :3
  ~Katy<3

  OdpowiedzUsuń
 37. Ale dupek ..... -.-

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie jestem jej fanką ale jak ona go kochała to jej współczuje. Z jednej strony jej gratuluje bo Peter i ona yyyyyy ... Peter wogule do niej nie pasuje.
  I jeszcze będzie większe swatanie jortini -_- oni naprawdę są fajni jako przyjaciele a przez tą obsesje fanek niestety ograniczyli kontakty :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod twoim ostatnim zdaniem wszystkimi kończynami, jakie posiadam :) Uważam dokładnie tak samo jak ty. Gdyby fani Jortini nie robili takiego hałasu o każde spojrzenie i nie dopatrywali się w nim ukrytej miłości, pewnie mielibyśmy więcej wspólnych zdjęć tej dwójki. No, ale na to niestety nic nie poradzimy, bo fani Jortini niestety są niereformowalni (z całym szacunkiem dla nich), więc na zmianę sytuacji raczej nie ma co liczyć.
   Pozdrawiam

   Usuń
 39. TINI JEST WOLNA? :O.
  Szczerze mówiąc zdziwiłam się, ze się rozstali... Nie byłam za tą parą, ale musimy teraz wspierać naszą kochaną Tini ^^. Może zrobicie jakąś akcje? XD. Chociaż nie, to zły pomysł :P

  OdpowiedzUsuń
 40. Cieszę się, że zerwali, ale szkoda mi Tinki ;/ Peter jest od niej o 7 lat starszy, moi rodzice też tak mają i się rozstali xd ten związek już od początku nie miał sensu. Mam nadzieję, że Tini sobie kogoś znajdzie mniej więcej w swoim wieku. Jestem z nią całym sercem <3
  Niech się trzyma, w końcu za parę dni koncerty:))

  OdpowiedzUsuń
 41. Ja też sie ciesze ale z drugiej strony jest mi smutno bo tini sie smuci dla nas jest fajnie że może byc z Jorge ale my musimy zrozumieć że to jest tylko serial że oni mają życie prywatne.... w takiej sytuacji musimy wspierać tini a nie sie cieszyc ^^^^ kto tak sądzi???????????

  OdpowiedzUsuń
 42. Nigdy nie lubiłam Petera i cieszę się że się rozstali kompletnie nie pasowali do siebie ale szkoda mi Tini mam nadzieje ze jakoś mocno tego nie przeżywa wspieram ją #TinistasForever

  OdpowiedzUsuń
 43. Nie byłam jakąś wielką fanką Petera. Ich związek mi nie przeszkadzał. Ważne, że moja idolka była happy. Teraz, gdy zerwali Tini jest nieszczęśliwa i będzie trzeba ją wspierać, ale też nie znamy powodów ich zerwania, a akurat to nie musi być wina Petera. Martina również mogła zawinić. Nie chcę wymyślać jakiś " czarnych scenariuszy " ale może to też być wina Tini. Tiniter była dla mnie ładną parą, bez skandali itp. Tylko ON! Nic do niego nie mam, ale wygląda jak... wilkołak. Wiem, że wygląd się nie liczy, ale bez przesady. Może Martinie nie podobało się to, że będzie występował nago? Kiedyś mówiła, że Peter liczy się z tym, że całuje się z kimś innym, bo to tylko praca i na obrót, ale pocałunek, a wystąpienie nago przy publiczności to caałkiem coś innego. Ja już nie wiem co myśleć. Może lepiej wyłączę myślenie ;p

  OdpowiedzUsuń
 44. ja tam nie bylam za tym zeby TINI chodzila z Petrem jakos zabardzo mi sie nie podoba ale jesli ona byla z nim szczesliwa to w pewnym sensie mi to nie przeszkadzalo ale z drugiej strony jej wspolczuje biedna Tini

  OdpowiedzUsuń
 45. Cóż ja nie przepadam za Peterem ... Jak poznałam Serial Violetta chciałam się dowiedziec czy Tini ma chłopaka i wyszukałam to w Google ... I jak dowiedziałam się że to Peter jest chłopakiem Tini i o 7 lat do tego starszy to ... To był dla mnie szok O.O ... Po pierwsze mi się nie podobał i dla mnie Jorge do niej pasował, po drugie nie mogę patrzec na Tini z Peterem, bo bardzo mi się nie podoba, a po trzecie ... Nie wiem jak to powiedziec i nie powiem ... Jak przeczytałam że Peter i Tini się rozstali to się ucieszyłam ale z drugiej strony było mi żal Tini i dla mnie jest ważniejsze jej szczęście i smutno mi było że się rozstali ... Skoro się naprawdę kochają to powinni byc razem, a nie osobno ..!

  OdpowiedzUsuń
 46. hej ciesze się z sukcesów tini mam nadzieje ze jej kariera nabierze tempa mam nadzieje ze w Polsce znowu zagra koncert po wydaniu płyty

  OdpowiedzUsuń
 47. martina i lodowica bardzo was prosze jak bedzie 1 pazdziernik przyjedzcie do polski zrobic koncert i zeby lecial w telewizi na kanale disnej chanel bo wtedy odprawiam urodziny i przekonajcie rezysera zeby dal wiolette 4 nobo co ja z robie bez wioletty a tak wogule lubie leonette plis zrubcie to najwieksz fanka
  OdpowiedzUsuń
 48. tini nie jest smutna bo nie rostała się z Peterem

  OdpowiedzUsuń