Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

04.08.2013

Książka o Violetcie

*Link podesłany przez jedną z naszych czytelniczek, której serdecznie dziękuję :) Info pochodzi z bloga violettadisneypoland.blogspot.com.

Poznać Violettę jest marzeniem milionów V-Lovers,móc zobaczyć swoja idolkę to dla nich spełnienie marzeń. Dlatego własnie Bianca Ghiti (autorka książki) napisała ją z myślą o swoich siostrzenicach, a także wszystkich V-Lovers, która stała się hitem tego lata! "Mi sono innamorato di Violetta", czyli tłumacząc na Polski "Z miłością do Violetty" będzie można zakupić w Argentyńskich księgarniach i sklepach za 9,00 euro lub z 15-sto% rabatem za 7,65euro. Książka ma 160 stron.

Fabuła:"Głównym bohaterem jest Fillo ,który ma młodszą, kapryśną siostrę. Ludzie dokuczają mu ,gdyż jest fanem Martiny Stoessel. Razem z siostrą postanawiają znaleźć Tini ,gdy ona i cała załoga serialu Violetta jest w Mediolanie. Czy odnajdzie swoją ukochaną Martinę?"  

6 komentarzy:

 1. Jak wkoncu nazywaja sie fani Violetty? Bo spotkalam sie z wieloma okresleniai :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. V-Lovers, niektórzy mówią Violetters, najczęściej używa się V-Lovers :)

   Usuń
 2. vilovers i v-lovers to oczywiście to samo określenie i to jest oficjalna nazwa, międzynarodowa że tak powiem. u nich stosuje się inne końcówki, zamiast np jortiner jorgista, tinista itp, ale wszędzie włącznie z argentyną najbardziej upowszechnione jest v-lovers

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy w Polsce? Mogę wykorzystać tę informację na swojej stronce? PROSZĘ ODPISZ :) A pozostałe informacje? :D Nie mówię o prywatnych wpisach (opowiadania itd.) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy możesz poszukać info czy ta książka będzie dostępna w Polsce ???

  OdpowiedzUsuń