Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.08.2013

Opisy odcinków 71-80 ♥

71
Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką. Dochodzi między nimi do szczerej rozmowy. Angie podejrzewa Ludmilę o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie. Violetta w końcu wyznaje prawdę Germanowi. Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie mieszał się w kłopoty. Pablo ogłasza nowy hymn studia, który wszyscy wykonują na pożegnanie Federico. Jade uważa, że niechęć Germana do ożenku jest wymysłem Matiasa.

72

German nadal nie wyjawia prawdy Violetcie. Angelica dowi
aduje się, że Angie przyznała się przed swoją siostrzenicą i udaje się do domu Germana, by się z nim rozmówić. Maxi i Andres ustalają, że żaden z nich nie umówi się z Marcellą. Teledysk zespołu chłopaków trafia do sieci i zyskuje dużą popularność. Są bardzo szczęśliwi, ale żywią pewne obawy co do Camilli w roli menadżerki. Jade próbuje pozbyć się Matiasa z domu, ale on twierdzi, że może pomóc jej wyjść za Germana. Ramallo odkrywa, że suknia ślubna Jade została kupiona za pieniądze skradzione Germanowi. 

73
Babcia Violetty grozi, że powie Germanowi prawdę, ale dziewczyna odwodzi ją od tego pomysłu. Seniorka zgadza się zachować tajemnicę, ale tylko do zakończenia przedstawienia. Broadway ostatecznie odchodzi z zespołu. Przesłuchania na nowego członka nie dają oczekiwanego rezultatu. Wszyscy usilnie proszą Broadwaya, by wrócił. Zgadza się  pod jednym warunkiem: do zespołu musi dołączyć Camila. Ludmila próbuje wkraść się do klasy, ale zostaje wyrzucona, ponieważ jest cały czas zawieszona w prawach ucznia. Dowiaduje się, że Maxi i Naty napisali do siebie listy miłosne. Podmienia je całkowicie zmieniając ich sens. Violetcie i Leonowi śni się ta sama piosenka. Violetta przyjeżdża do studia i słyszy, jak Leo
n ją wykonuje. Postanawiają zaśpiewać ją razem. 

74

Leon oświadcza Violetcie, że nie chce wracać do tego, co było między nimi. Tomas przytula ją dla pocieszenia, czego świadkiem jest Leon. Angie wyznaje Angelice, że kocha Germana wprawiając ją tym w przerażenie. Angie ostrzega Germana, że z każdą chwilą prawda może wyjść na jaw. Ludmila nie ustaje w próbach skłócenia Maxi i Naty, ale Maxi stwierdza, że jest ponad to i rozmawia się z Ludmilą. Ludmila stara się uchylić karę zawieszenia w prawach ucznia, jednak bez powodzenia. Ramallo mówi Matiasowi, że może znaleźć pracę w jednej z firm Germana, co cieszy Jade: jeżeli obejmie to stanowisko, opuści dom. Francesca i Tomas rozstają się w wyniku kłótni. German oświadcza Jade, że z nią zrywa: początkowo ona nie chce mu uwierzyć, a następnie wpada we wściekłość i poprzysięga wszystkim zemstę. Matias próbuje ją pocieszyć. Jade podsłuchuje rozmowę Violety i Angie, z której dowiaduje się, że są one blisko spokrewnione. 

75


Matias i Jade postanawiają wykorzystać informację o pokrewieństwie Angie i Violetty na swoją korzyść. Jade ogłasza ją podczas kolacji. Violetta złości się na ojca za ukrywanie tej informacji. Członkowie zespołu nalegają, by Broadway powiedział Camili, że nie zamierza odchodzić, ale on boi się jej reakcji. Gra z nimi na otwarciu restauracji Luci, gdzie pojawia się Camila i sekret wychodzi na jaw. Maxi i Naty wracają do siebie, ale Ludmila stara się udowodnić, że Maxi zrobił to wyłącznie z powodu zakładu. German zdaje sobie sprawę, że wszyscy oprócz niego znali prawdę o Angie. Przeprasza Violettę, ale ona nie chce mu przebaczyć. Tomas przypadkowo słyszy jej rozmowę z ojcem i martwi się jej wzburzeniem. Chce ją pocieszyć i prawie dochodzi do pocałunku. German chce, aby Angie odeszła. Czuje się bardzo samotny. W odruchu współczucia dla Jade oświadcza się jej ponownie.

76
Violetta wyrywa się z objęć Tomasa mówiąc, że to był błąd. Jade nie posiada się z radości na myśl o weselu, aż do chwili, kiedy German oznajmia, że będzie to mała i cicha ceremonia w kręgu najbliższych, a nie wielka uroczystość. Jade informuje Violettę, że ślub jest znów aktualny. Dziewczyna błaga ojca, by nie podejmował tego kroku. Ponieważ German nie chce zmienić zdania, dziewczyna wybiega wzburzona. Jade grozi Violetcie, że wyśle ją do szkoły z internatem w Szwajcarii, jeżeli będzie się wtrącać. Violetta mówi Angie o ślubie. Przyjeżdża Valeria, kuzynka Broadwaya: Camila i Naty jej nie znają i są zazdrosne. Leon orientuje się, że może stracić Violettę, jeżeli będzie nadal zachowywał się w ten sam sposób. Ramallo radzi Germanowi nie podpisywać intercyzy, która faworyzuje Jade i zmusza go do wyznania, że nadal kocha Angie. Jade daje Germanowi ultimatum: jeżeli ślub ma dojść do skutku, Ramallo musi odejść.


77
Voletta nie może zdecydować pomiędzy Leonem i Tomasem. Udaje się po radę do swojej babci. German jest rozsierdzony żądaniami Jade, wtedy Ramallo postanawia odejść z własnej woli. Camila i Naty wstydzą się sceny z powodu Valerii, a następnie dowiadują się, że jest ona kuzynką Broadwaya. Dochodzi do konfrontacji z udziałem Violetty, Germana i Jade, podczas której córka nazywa ojca tchórzem. Ludmila wpada w szał z powodu plakatu, na którym Violetta przedstawiona jest jako główna bohaterka przedstawienia. German zostaje podstępem sprowadzony do studia przez Jade, gdzie dostrzega plakat z Violettą i w końcu dowiaduje się prawdy. 

78

German poznawszy prawdę wywołuje potworną awanturę. Winą za wszystko obarcza Angie i odsyła Violettę do domu. Naty próbuje pogodzić się z Maxim. Rozmawia się też z Ludmilą, która w akcie zemsty podkłada deskorolkę tak, aby Naty się o nią przewróciła. German nie pozwala Violetcie wziąć udziału w ostatnim przedstawieniu, zabrania jej też śpiewać. Z wielkiego smutku dziewczyna zaczyna grać i śpiewać próbując wyjaśnić ojcu, że nie jest w stanie żyć bez muzyki. Smutek ogarnia również pozostałych uczniów ze studia. Wspólnie zjawiają się pod domem Violetty, by zaprotestować. Trafiają w sam środek ślubnych przygotowań. Antonio stara się przekonać Germana, że to nie muzyka była przyczyną śmierci jego żony. Ślub z opóźnieniem, ale jednak się rozpoczyna, mimo iż Angie i German nie mogą przestać o sobie myśleć. 

79 

German zrywa ślub z Jade, która wpada we wściekłość. Proponuje jej dom, samochód i pracę dla Matiasa, byle od niego odeszła, ale ona się nie zgadza. Jacinto zostaje aresztowany, a German planuje wyjechać z Buenos Aires wraz z Violettą do Kataru. Maxi chce ujawnić rozmaite występki Ludmily. Francesca oznajmia Camili, że musi porozmawiać z Broadwayem przed jego wyjazdem do Brazylii. Chłopak jest tym zaskoczony, ponieważ nie planuje żadnego wyjazdu! Violetta udaje się do studia, aby się pożegnać. Jade uderza Angie. Maxi dociera do filmu, na którym widać, że Ludmila jest winna wypadkowi z deskorolką. Pokazuje go Pablo i Antoniowi, a ci wyrzucają ją z obsady przedstawienia. Wszyscy śpiewają na pożegnanie Violetty. Dziewczyna potyka się w deszczu, a przed upadkiem ra
tuje ją Tomas. Całują się.

80

Tomas myśli, że on i Violetta będą od tej chwili razem. Violetta rozmawia o tym z Francescą, która twierdzi, że jej związek z Tomasem się zakończył. Jade i Matias próbują porwać nadal oszołomioną Angie, ale Pablo wzywa policję, która ich aresztuje. Violetta stwierdza, że jest zbyt młoda na stały związek, o czym informuje Tomasa i Leona. Angie ukradkiem wkłada Germanowi do kieszeni odtwarzacz. Po uruchomieniu słychać, jak prosi szwagra, by posłuchał śpiewu swojej córki. Wysłuchawszy nagrania German zdaje sobie sprawę z wysokiej klasy talentu Violetty. Wie, że nie może zabronić jej śpiewać. Udaje się wraz z nią na przedstawienie i pozwala wziąć w nim udział. Ludmila również się pojawia i wszystkich przeprasza, w związku z czym Violetta zaprasza ją do finału. Przy akompaniamencie śpiewu studentów German oświadcza się Angie i wręcza jej pierścionek. 


JAK ZAKOŃCZY SIĘ PIERWSZY SEZON VIOLETTY? OGLĄDAJ W DISNEY CHANNEL O 16:00!

57 komentarzy:

 1. German oświadczył się Angie? Tego nie pamiętam ;o

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli nie będzie Leonetty? Bueeee! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moja reakcja była bardzo podobna, acz gwałtowniejsza :D

   Usuń
  2. W drugmi sezonie będzie na poczatku i na koniec bo w środku diego i lara ich rozdzielą i Ludmi również ;>

   Usuń
 3. german sie nie oświadczy angie ;...;

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeciez German sie jej nie oswiadczy :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie opisy wysłał mi Disney, sama tego nie napisałam.

   Usuń
 5. TEN BLOG TO SAME KŁAMSTWA !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie opisy wysłał mi Disney, sama tego nie napisałam.

   Usuń
  2. no to może zaczniesz sprawdzać co wrzucasz na bloga?

   Usuń
 6. Dvpa ._. German nie oświadcza się Angie ._. Dopiero w drugim sezonie. NIE BĘDZIE LEONETTY!!! NIEEE :CC Bu! :c To wina tego Tomasa >.<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie opisy wysłał mi Disney, sama tego nie napisałam.

   Usuń
  2. no to może zaczniesz sprawdzać co wrzucasz na bloga?

   Usuń
 7. Ja tam Tomasa lubię ;) Od początku go lubiłam i będę lubic . Ja jakoś się nie złoszczę , że Leon i tak będzie z Violettą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tomas i Violetta nareszcie ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha, ja na początku serialu chciałam Tomasa i Violettę, jednak Tomas zaczął mnie wku*wiać i LEONETTA górą <33333

   Usuń
  2. Mam tak jak Ty. xD

   Usuń
 9. Przecież tam nie będzie żadnego pierścionka !!!, ani oświadczyn !!!!!!!! buuuuuuu kłamstwa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie opisy wysłał mi Disney, sama tego nie napisałam.

   Usuń
  2. no to może zaczniesz sprawdzać co wrzucasz na bloga?

   Usuń
  3. Matko. Anonimku, odważny jesteś. ;p Powiedz, na ilu blogach można znaleźć opisy odcinków 71-80 i na ilu blogach są 100 razy bardziej błędne opisy? ;d
   Opisy na niewielu, błędy- na bardzo dużej ilości. *-* Może na tamtych pospamuj? :o

   Usuń
 10. A może w polskiej wersji będą zaręczyny? xD Bądźmy optimistami i nie uważajmy tego za błąd ^-^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciasteczkowy potwór18 sierpnia 2013 12:47

   Lady.Cuks już z 5 razy napisała: takie opisy wysłał mi Disney, sama tego nie napisałam. Czego tu nie rozumiecie?

   Usuń
 11. a dlaczego tamjest napisane że jade uderza angie ? bo ja widziałam na filmiku że ona jej coś wstrzykuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest dobrze napisane, Jade uderzy Angie czymś w głowę. ;]

   Usuń
  2. Prostownicą xD.http://www.youtube.com/watch?v=eRSZ2lAsBGk Przewiń sobie do 0:40

   Usuń
  3. uderzy ją ,widziałam jak się zamachnęła

   Usuń
 12. Nareszcie Violetta i Tomas się pocałują!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie!!! Tego momentu nie cierpię. Dobrze, że nie będzie Tomasa w 2 sezonie :P

   Usuń
 13. German oświadczy się Angie ? ;D
  + Zapraszam do mnie :P Będzie mi bardzoo miło jeżeli zostawisz komentarz i oddasz głos w ankiecie po prawej stronie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. !!! Do wszystkich !!!
  Tekst: Przy akompaniamencie śpiewu studentów German oświadcza się Angie i wręcza jej pierścionek.

  Jest to pół prawda, pół zmyślenie..., Faktycznie German da Angie pierścionek (zobaczcie sobie link: http://www2.videolog.tv/851635 i wciśnijcie moment: 4:22 można zaowałyć że German coś wyjmuje z kieszeni i moment: 5:19 kiedy Angie coś chowa do kieszeni O_o), Ale nie oświadczy się jej... dlaczego? dlatego że to jest trochę dziwne w Violetta2, no bo on będzie się całował z esmeraldą (szpieg Jade) a przecież jak się jej oświadczy to trochę dziwne żeby się całował z tą esmeraldą...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to pewnie był odtwarzacz, który Angie wrzuciła mu do torby ;]

   Usuń
  2. To na pewno był ten odtwarzacz, bo widziałam kabel, taki jak od słuchawek ;)

   Usuń
  3. Możliwe że to odtwarzacz, ale nie wiem jak wy moglibyście zobaczyć tam jakikolwiek kabelek.... -_- Na filmiku jest taka słaba jakość że nie widać tam żadnego kabla... Po za tym w Violetta2 na początku Angie mówi do Germana (coś po hiszpańsku) a potem mówi coś w tym stylu:

   Angie: czyli zostaje nazwisko Castijo ?
   German: Tak tak.

   No chyba nie pytałaby się go jakie nazwisko zostaje.. gdyby niebyli razem lub coś... <3

   Usuń
  4. HMMM a może German dawał jej ten pierscionek co mu oddała co jej dał w 17 odcinku? :O Nic nie wiadomo , musimy czekac ;/

   Usuń
 15. Wiem, że to nie Ty, Lady Cuks to napisałaś ale to dziwne. 71 odcinek-Viola mówi prawde ojcu
  77-German podstępem zostaje sprowadzony do Studia i dowiaduje sie wreszcie prawdy.
  Wiem, że inaczej jest napisane, ale rozumiecie o co chodzi. no cóż, przynajmiej ja nie rozumiem tego, ale tak czy siak ja sie nie wtrącam bo to nie wina Lady Cuks ; *

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po dzisiejszym (20.08) odcinku to jest jasne. Viola powiedziała prawdę ojcu, lecz jej nie uwierzył :D

   Usuń
 16. Kurde widać, że ściągnełaś to z violetta.novela.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co ? chyba sobie kpisz :O ona dostała te info z disney

   Usuń
  2. A ty to niby skąd wiesz że to prawda.;/ Ja napisze że violetta to moja siostra i co mi też uwierzysz ? :O

   Usuń
  3. Nie mogła wszystkiego ściągnąć bo tam nie ma jeszcze teraz do 80 odcinka, a zauważ, że ona ma do końca sezonu. Tam wtedy kiedy to pisałeś/aś było do 73 odcinka -,-. A poza tym to one gdzieś pisały, że Disney im wysłał, może na violetta.novela.pl też mają od Disney'a.

   Usuń
 17. https://www.facebook.com/pages/Violetta/367448800023842?ref=hl
  Jak będziecie mieli czas zajrzyjcie po komentujcie po lajkujcie. Plis ;D

  OdpowiedzUsuń
 18. http://www.youtube.com/watch?v=Q1WXlvo-wpA

  http://www.youtube.com/watch?v=4AxEviRXWpg

  http://www.youtube.com/watch?v=ZairVc2zpYs

  OdpowiedzUsuń
 19. haaaaha ! matias i kanapeczka najlepszy x D

  OdpowiedzUsuń
 20. Widziałam cały odcinek i nie da jej pierścionka. :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne... :/ zobaczymy 30 sierpnia :D

   Usuń
 21. Ale swietnie .. :) nie mogę sie juz doczekac !! <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Violetta + Tomas = <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vilu + Tomas = </3
   Vilu + Leon = <33333333333333
   hehehe.

   Usuń
 23. A wy nie bądcie takie pewne bo nie wiadomo czy disney przesłał jej opis :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyny współpracują z Disney'em, może jakiś z innych blogów też, lub po prostu ściągają opisy odcinków z tego bloga...

   Usuń
 24. Mam pytanko kiedy zacznie sie 2 sezon i kogo nie będzie w drugim sezonie !?

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja pier.... w 3 sezonie odejdą najfajniejsi aktorzy :(jestem zawiedzony !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (No właśnie jak dla mnie to odejdą ci najgorsi (Tomas) A tak na marginesie 2 sezon nie 3

   Usuń
 26. Buuu! Ja chcę Leonettę!!!

  OdpowiedzUsuń