Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

17.08.2013

Akcja filmiku Polonia quiere Violetta + prośba do was

Kilka dni temu użytkownik twittera o nazwie Violetta Polonia (*KLIK*) wrzucił na youtube wynik przeprowadzonej przez siebie akcji, o kryptonimie Polonia Quiere Violetta. Polegała ona na tym, że fani nadsyłali zdjęcia z kartkami z napisem tytularnym lub innymi wyrazami uwielbienia, które zostały złożone w jeden filmik, wyświetlony już ponad 1600 razy.

Ponieważ nie wyszukuje się do wstawienia, daję w linku; *FILMIK*


Został on zobaczony przez obsadę serialu i kilkakrotnie podany dalej; wiedzą o nim między innymi Ruggero Pasquarelli, Alba Rico, Facundo Gambande i Martina Stoessel.

Jedną z odpowiedzi był wpis Alby na twitterze;

 Tłumaczymy go; Mnóstwo całusów dla wszystkich, którzy śledzą Violettę w Polsce.


Ruggero napisał, że uwielbia filmik i podał go dalej, co jest równe udostępnieniu na swoim profilu. Martina i Facundo również przekazali dalej, natomiast odtwórczyni Emmy (Paloma Sirven) dodała filmik do ulubionych.

Akcja więc najwyraźniej się udała, wobec czego (mimo że nie nasza) zdecydowanie godna wspomnienia.

Od jakiegoś czasu również planujemy podoną akcję, acz  zakrojoną na zdecydowanie większą skalę.

Przy okazji, sprawa naszego fanpage ( *KLIK* )

Alarmujący jest fakt, że ma zaledwie 95 like'ów. Zdaję sobie sprawę, że nie dzieje się tam nic wyjątkowego, ponieważ wszystkie informacje idą z bloga, że macie może inne ulubione fanpage albo nie wiem, nie podoba wam się prowadzenie strony czy coś. Ten należący do nas nie ma spełniać funkcji zwykłej facebookowej stronki, ale przede wszystkim ma być źródłem powiadomień na temat naszych poczynań i najważniejszych wydarzeń społeczności Vilovers. Facebook działa na chyba każdym dzisiejszym telefonie toteż będąc z daleka od komputera można być na bieżąco z ViolettaPolska, jeśli na przykład zapomnicie zajrzeć na bloga czy coś podobnego, ważna informacja pojawi się na waszej tablicy. O wiele trudniej zapomnieć o czymś, co samo wchodzi czy w oczy. Ponadto, bardzo się to przyda w nowej akcji, którą planujemy, wasze udostępnienia jej będą bezcenne, aby pomóc nam pokazać się na świecie, dla obsady i dla fanów na całym globie.

Nam nie zależy na lajkch, skoro mamy wysokie osiągnięcia w innych kwestiach, ale to przede wszystkim w waszym interesie jest być na bieżąco :) 

To jest właśnie moja prośba. Lajkujcie nasz fanpage (link wyżej)

I niech moc będzie z Vilovers ;3


8 komentarzy:

 1. Szykuje się niezła zabawa ^.^ ostatnio zauważyłam że polska,jaka jeden z nielicznych krajów ,a właściwie powinnam tutaj wapomnieć o mieszkańcach polski,którzy angarzują sie w akcje poświęcone swoim idolą jak żadni mieszkańcy innych krajów. Tutaj sprawdza się powiedzenie "Polak potrafi!" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem wielką fascynatką historii i powiem ci że wiele rzeczy, októrych nie uczą w szkołach ani nie sa powszechnie wiadome, świadczą o tym, że Polacy niejednokrotnie naprawdę czynili cuda. Pod wieloma względami jesteśmy wyjątkowym, wspaniałym i utalentowanym narodem,toteż powiedzenie "Polak potrafi" jest jednym z najbardziej trafnych ever <333

   Usuń
 2. Cześć :)

  Może macie screeny wszystkich którzy odpowiedzieli na tę akcję?lub jak nie macie ,cY ktoś mógłby zrobić?

  Z góry dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam już filmik :D
  fajnie, że do dostali i przesyłają dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak! Ente, byłam wcześniej niż ty z tym na filmwebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. ciasteczkowy potwór18 sierpnia 2013 12:54

  Zgadzam się z Karoliną Gądek. Polak potrafi jednak :D Jeśli nawet Tini zauważyła to jest dobrze :) Dołączę do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. violaileon.blogspot.com zapraszam na bloga /...

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam być w tym filmiku :(
  Ale zapomniałam i teraz w duszy mi źle,że Tini o nich wie,a o mnie chyba nie.
  (albo,że to ona czytała na twitcamie moje pytanie z "siema"

  OdpowiedzUsuń